TEST

İzmir'deki Falcılar

elbola
25-10-09, 20:10
arkadaşlarrrr bu ara fal baktırmak geliyor çok içimden ama yeni geldiğim için buraya öyle bildiğim bi yer yok var mı öneriniz acaba??? (tercihen alsancak ve karşısı ):eek:

elbola
25-10-09, 20:10
bana özel mesaj atan arkadaşa teşekkür ederim :))
benim şu an ö.m hakkım msj sayısından dolayı yok,en kısa zamanda gideceğim.umarım uzuun bakıyordur hiç kısa sevmem :KK70:

Quartz
1-11-09, 02:11
elbola bana da yazar mısın bu falcıları :)

elbola
8-11-09, 19:11
cnm mesajda arkadaşın önerdiğine daha gidemedim ,ama geçen cookie (ay böyle miydi bilmem) alsancakta oraya gittim tarot baktırmaya ,1 ay içinde söylediği şey çıkarsa sana tavsiye ederim.ama çıkmazsa boşuna sen de para verme derim :)

petite35
19-11-09, 17:11
Merhabalar,

Bana da tavsiye eder misiniz izmir'deki su falciyi:)

Tripliii
24-11-09, 12:11
Kızlar arkadaşımla yrn bende gitmeyi düşünüorm bir falcıya ama adını bilmiorm öğrenince yazarım sizde yazın lütfen bildiklerinizi. Bzm gideceğimiz direkt isim fln sölüomuş.

merakliii_
24-11-09, 18:11
ben bi arkadaşımdan duydum izmirde fal bakan bi bayan 5 sene öncee ne dediyse 5 senedeeee dediklerii tekk tekkkk çıktııııı.bayanın adı emineymiş.ama şu an bulamıolar telefon nosunu fln kaybetmişlerr.adreside değişmiş evinde bakıomuş eskidenn.5 sene öncee dedikleri çıktıgı için şimdi gitmek istedik ama halen bulamıoruzz:KK43::KK43:

aytenim35
24-11-09, 19:11
alsancakta fiesta cafede baktırmıştım ben 1 sene önce felan herşeyi bilmişti valla..
CADIARZU​

merakliii_
24-11-09, 19:11
baktırdıgın kişinin adı neydi cnm?tek kişi yok orda çünkü?

Bahar
25-11-09, 23:11
kizlar siz delimisiniz ya fal mal boyle seylere inanmayin,benim genc kizligimda annem baktirmisti 30 sene onceydi cok iyi falciymis falan filan bir suru hikaye duymus hakkinda neyse gittik,birde kapisinda bir saat bekledigimizi hatirliyorum,anneme dediki senin bu kizinin bir oglu olacak adini murat koysun eger koymazsa cocuk ölür,kizinda yirmi yasina gelince cok agir bir hastalik gecirecek kurtulursa cok yasiyacak ama ölebilirde,biz perperisan geldik eve 20 yasina girdim ha bugun ha yarin bekliyorum hastalanacagim diye yas oldu 21 daha tik yok.sonra adini murat koymam gereken oglum hic olmadi 3 tane birbirinden guzel kizim var.masallah hala turp gibiyim:nazar:

merakliii_
26-11-09, 09:11
valla canım ii diyipteee kötüsüde denk geliyorrr.seninki bilmiorum geçmişten sana teminat verdi mi ama.ben sadece bana sırf gelecek hakkında konuşan insana da inanmıorum.bi keree benim ii fal bakıo diye güvenmem için benii hiçç tanımayıptaa geçmişte yaşadıklarımı söylemesi ve direk isim gerekir.isim vermese bilee herkesinn hayatındaa çoğu insanın bilmediği şeyler vardır bana bunları söleyip yorum yapıosa.o zman gelecekle ilgili sölediklerinii illa olcak die beklemem ama olursa da o zman oona bi daha giderimm.nysee fala inanma falsızda kalma demişlerr...:):)baktırcan ama hayatını fala empoze ederek yaşamıcaksınn

yagmurgul
bence pasaklı birseni bi deneyin benim sorunumu o çözdü:eek:

merakliii_
pasaklı birsen kim??

yagmurgul
26-11-09, 11:11
merakliii_
pasaklı birsen kim??
suya bakıyor biz arkadaşlarla baktırdık yüzde doksandokuz biliyor:lepi:

yagmurgul
26-11-09, 11:11
ha bide çok kalabalık oluyor erken gidip sıraya girmelisiniz her kesim insan var gidenler arasında geçmişi geleceği söylüyor kadın.herhalde etraf biraz pis diye olakabı koymuşlar kaydirigubbakcemile5

merakliii_
26-11-09, 17:11
hmm teşekkür ederim bana özelden detayları yazar mısın?nerde ne kdara bakıo fln gibi?ben izmirli değilim ama arkdaşım izmirli bulur kesinnn

elbola
27-11-09, 18:11
pasaklı birseni yılllaarr önce duymuştum,pahalıya bakıo die aklımda kalmış.
onun dışında hala iyi bi falcı bulabilmiş dğilim izmirde:S

merakliii_
27-11-09, 18:11
madamçiçek o dediğinn yerii arkadaşım blmioo:KK43:konak tarafında bi yerde oturuolarr

BeyazPerim
27-11-09, 19:11
kızlar alsancakta fiesta ya ugrayın derim =)

Tsuki
27-11-09, 20:11
liv85
kızlar alsancakta fiesta ya ugrayın derim =)
ben oraya baktırmıştım pek memnun kaldım diyemicem çok salladılar...ama çok zaman önceydi orta yaşlarda bi kadındı sonra yine orda bi adam bakmıstı onunkide tutmadı belki şimdi başkaları bakıyodur

merakliii_
27-11-09, 22:11
livim ben arkdaşa sordum o da memnun kalmamış fiestadan ona da kırık bi adam bakmışş:)o 5 sene önce bi kadına baktırmışş ama şimdi bulamıo:KK43:

BeyazPerim
27-11-09, 23:11
ah kızlar siz kıme baktıracagınızı bilmıyorsunuz =) orada cenk diye bir cocuk var ona baktırın bence

elbola
28-11-09, 17:11
fiestada biçok kişi var aslında bulmak lazım iyi bakan vardır belki aralarında.cenk hala orda mı ??

Tsuki
28-11-09, 20:11
melisam89
Fal bakanlar çok akıllı vesselam ne güzel paranın yolunu bulmuşlar ve buna inanıp onlara para verenler var mış :)))

baktırdık diye onlara inanmak zorunda değiliz sadece merak

merakliii_
29-11-09, 13:11
melisa sen baktırmaa paranda cebinde kalsın gelip burayada yorum yapıp durma sevmiosan.git fal baktırmayı saçma bulanlar topği aç kendine orda yorum yap en iisii.ok?

yagmurgul
30-11-09, 16:11
merakliii_
madamçiçek o dediğinn yerii arkadaşım blmioo:KK43:konak tarafında bi yerde oturuolarr
canım o tam olarak örnekköyde imiş. yani istikamet olarak karşıyakatarafı. sositososito

mery84
2-12-09, 23:12
madamcicek sen en son ne zaman baktırmıştın pasaklı birsene..bende gitmiştim ona çünkü bilmişti benimkinide ama ben son zamanlarda gittiğimde dediği hiç bişey çıkmadı benim bi sevgilim vardı onla evlencen bu adam seni çok seviyo diye tutturmuştu ama ayrıldık o başkasıyla evlendi ben başkasıyla...
ve kaç kere gittimse hep onla evlenceğimi söylüyordu ister istemez etkileniyodum ayrılacağım varsada ayrılmıyordum sırnaşık şey

UyuyanGuzel
3-12-09, 03:12
ben bir kere fiesta'da baktirmistim..lisedeyken bir arkadasim goturmustu herseyi biliyor diye. kadin bana dokuz eylul univ. ya da ege univ.'de ogretmenlik okuyacaksin demisti ama bilemedi maalesef =) fali cikmadi destekli sallamis yani kaydirigubbakcemile3

TheShe
3-12-09, 03:12
Ben de gitmiştim bu pasaklı birsene, ama hiç hatırlamıyorum bilmiş miydi bilmemiş miydi :sinifsinif:
O zamanlar çok zevk alıyodum falcı falcı gezmekten, sanırım inanıyodum da. Şimdi hepsini dolandırıcı olarak görüyorum, gidenlere de çok kızıyorum para kaptırıyosunuz diye kaydirigubbakcemile3.
O kadar falcı gezmekten öğrendiğim şey şu, fal değil ama yıldızname gerçek. Eğer merak ediyosanız gerçekten yıldıznameye bakan birini bulun, ki bildiğim kadarıyla bu da çok zor :sinifsinif:

Kardeşim de tarot falı bakıyo, zorla baktırıyolar daha doğrusu.
Millet yalvarıyo yurt dışından falan zorla baktıran arkadaşları var ama bize bakamıyo mesela, yani uzun zamandır hiç denemedik ama aileden yada tanıdığım kişilere bakamıyorum diyo.
Neyse bu işi büyütmemek böyle hoş muhabbet olarak bakmak lazım.

deu_lolita
4-12-09, 03:12
Kızlar bana da yazın özelden su falcıları:KK43:

yagmurgul
12-12-09, 10:12
noldu konuyu unuttunuz .heralde herkes falcısına kavuştu.

yagmurgul
12-12-09, 10:12
:eek:lmaz:

m.joYy
12-12-09, 12:12
valla ben söle söleyım daha evlı degıldım bekrdım sefkulüm vardı eskı:kedi: kocam degıl ama:kedi:
kadın bana dedıkı sen istanbula gelın gtcek hemde cok kısa süre ıcındezemuszemus
bıldı:sinifsinif:
hıc sebepsiz yere ayrıldık uzaga tasınmışım bendelikafadulden
kocamla tanstım 6 ay ıcınde eflendık ohhhhhhhhh sefam olsundelikafaduldenalkisalkisalkis
kısaca bıldı ama karanlık bır yer ark gıdıyoduk gulmkten kırılıyodukdelikafadulden mavı spot lambalar var:nazar:
canlı piyanıst vardıdelikafadulden ufff ne guluyoduk yaa cok özledım vallaha ksk da bu arada cok konustum cok özledım cunku ızmırımı:1no2: çarsıda karakolun sokagında bır pasajın içinde adını unuttum sokaga gırınce sorrsnz herkez gsterr..
izinli zaten karakolun yanı basılma rskı yok:sm_cool:
kemer altında bır yere gıdyoduk :roflol: ufffffffffffff aklıma geldı yaa üst kattyız arkdasla polıs araba sesı geldı ana bı baktım alt kata polıs aabasndan
indiler cafeye :sm_cool:
dedım mıçtık kaç tje:roflol:
neysekı daha siprsmz alınmamıştı konuda ordakı kızın ssk sz çalşmasymış:1rolleyes:

elbola
12-12-09, 20:12
karakolun orayı biliyorum yani pasajı da biliyorum bakan kişinin adını hatırlıyo musun cnm :/

yagmurgul
13-12-09, 15:12
karakolunyanındakinde bi arkadaş baktırmış. oda met etmiştide inanmamıştım.tamam bi uğrarım artık. ayrıca PARıSede gitsen ıZMıRıN yerini tutmaz be m.jo Yy seni anlıyorum allah sabır ve güç versin. sıksık bekleriz.senağlama

aclya
13-12-09, 15:12
İzmirde su falı bkan birini biliyorum karşıyakada oturuyor pasaklı birsendi sanırım adı:) ben baktırmıştım bayaa birşey biliyordu..Ama adresi tam hatırlayamıyorum:KK43::KK43:

yagmurgul
15-12-09, 07:12
aclya
İzmirde su falı bkan birini biliyorum karşıyakada oturuyor pasaklı birsendi sanırım adı:) ben baktırmıştım bayaa birşey biliyordu..Ama adresi tam hatırlayamıyorum:KK43::KK43:
birsenden daha önceki sayfalarda bahsetmiştik.ama kimi memnun kalmış kimi kalmamış.gerçi ben nasıl anladı sorunumu şaşmıştım.hatta sonuçta çözümde bulmuştu.şutarafagitti

elbola
15-12-09, 10:12
o pasajda bakan biçok kişi varsa kim olduğunu nası bilicez :/

aclya
20-12-09, 09:12
madamcicek
birsenden daha önceki sayfalarda bahsetmiştik.ama kimi memnun kalmış kimi kalmamış.gerçi ben nasıl anladı sorunumu şaşmıştım.hatta sonuçta çözümde bulmuştu.şutarafagitti
tatlım valla bu birsene biz cuma gnü gittik bakmıyorum cuma günü dedi bizde ısrar ettik baktı valla benmde sorunumu şıp diye bildi çözümünü buldu..Bana o kadar güzel baktı ki yalnız annem de baktırdı o gün anneme güzel bakmadı hiç sadece geçmişini söyledi ve anneme yapılan büyüleri biiir biiir söyledi nerede oldukları da dahil..Fakat geleceği için hiçbişey söylemedi..
Ama benim için geleceğimi bayaa söyledi.Kişiye göre değişiyor bakması ben bana iyi baktığı için memnun kaldım açıkçası kaydirigubbakcemile3 ..Üzerinizde büyü var olduğundan şüpheleniyorsanız bu kadına gidin derim nasıl nerede kimin yaptığını söylüyor :eek:

elbola
20-12-09, 19:12
aclya
tatlım valla bu birsene biz cuma gnü gittik bakmıyorum cuma günü dedi bizde ısrar ettik baktı valla benmde sorunumu şıp diye bildi çözümünü buldu..Bana o kadar güzel baktı ki yalnız annem de baktırdı o gün anneme güzel bakmadı hiç sadece geçmişini söyledi ve anneme yapılan büyüleri biiir biiir söyledi nerede oldukları da dahil..Fakat geleceği için hiçbişey söylemedi..
Ama benim için geleceğimi bayaa söyledi.Kişiye göre değişiyor bakması ben bana iyi baktığı için memnun kaldım açıkçası kaydirigubbakcemile3 ..Üzerinizde büyü var olduğundan şüpheleniyorsanız bu kadına gidin derim nasıl nerede kimin yaptığını söylüyor :eek:
ne kaadara bakıyo cnm

dilzade
1-01-10, 03:01
AZdres alabilirmiyiz birsene dair?

angelss
16-01-10, 03:01
birsen'in adresini veya telefonunu bilen varsa bana özel mesaj atabilirmi acaba?

angelss
16-01-10, 03:01
birsen'in adresini veya telefonunu bilen varsa bana özel mesaj atabilirmi acaba?

missdance
20-01-10, 08:01
arkadaşlar dün bornova merkezde bir falcıya gittim.gerçekten bildi birçok şeyi geçmişimle ilgili gelecekle ilgili kehanetlerde de bulundu umarım olur tabiyerini söylüyorum size adı samyeli kafe bornovada telefoncu var köşede adıda telefoncu genelde herkes bilir hemen onun sokağında biraz gidince solda.7 liraya bakıyor aslında kahve bahane kadın hiç açmadı bile fincanı en son açtı baktı bir iki birşey daha söyledi o kadar.tavsiye ederim.

steinbock
25-01-10, 11:01
merhaba arkadaşlar.forumda yeniyim.bende falcı merakı olanlardanım :kedi: missdance bende bornovadayım.ama tarif ettiğin yeri anlamadım.bana tekrar tarif edebiilirmisin yerini.ben hükümet konağı civarında oturuyorum.tşk ederim canım şimdiden.bu arada dedikleri çıkıyomu

missdance
25-01-10, 14:01
bakalım beklemedeyim çıkacakmı diye bende bekliyorum.ama kadın gittiğim arkadaşımın bile bilmediği birşey söyledi 5 yıllık bir ilişki bitirmişsin dedi bööyyle kaldım :)

şimdi bende bornovayı çok iyi bilmiyorum ama şöyle tarif edicem hani hükümet konağına doğru gelen tek yön bir yol var o yolun üstünde köşede eskiden turksel olan telefoncu diye bir mağaza son gittiğimde dikkat etmedim hala telefoncumu diye.onun sokağında biraz ilerleyince solda samyeli cafe.zaten bakan bayan hiç fincanı açmıyor en son bi açıp bakıyor o kadar.umarım tarif edebilmişimdir.hatta şöyle söyliyim şok vardı sanırım önunde otobus duragı olan onun hizasından aşağıya doğru giderken ilk sol.hükümet konağından aşağı doğru olan yol hatta sonun lise var sanırım o yolun.çok karıştırdım ama sanırım anlatabildim :) hoşçakal

steinbock
25-01-10, 17:01
yarın ordayım canım tşklr tarif için a.s. bakalım bana neler söyliycek. :teytey:

missdance
26-01-10, 06:01
tamam umarım sana da iyi bakar.bu arada gittikten sonra yaz olurmu bakalım bilecekmi :)

minikprenses
26-01-10, 22:01
yerini tam anlayamadım ya...karma karışık bişi oldu bulülülülülülü

missdance
27-01-10, 08:01
dur bak şimdi daha net anlatıcam ata durağı varmış arkasında migros o caddeden bahsediyorum duraktan aşağıya doğru yanı suphi koyuncu lisesine doğru gidiyoruz zaten hemen ilk sola dönüyoruz biraz ilerleyince solda samyeli.bu daha açıklayıcı oldu sanırım.bende sora sora buldum iyi bilmiyorum bornovayı :) umarım daha açıklayıcı olmuştur.bu arada giden olursa nasıl geçtiğini söylesin.7 liraya bakıyor zaten uygun bir fiyat bence diğer falcılar 20tlden aşağı almıyorken.hadi bakalım umarım işinize yarar.