Doğum Yapmış Üçüz Anneleri Haydi Buraya

ayse3
19-05-10, 20:05
Arkadaşlar desteğiniz ve iyi dilekleriniz için çokkkk teşekkür ederim. Pitos25 serklaj ne bilmiyorum dr
4. ayda amniyo sentez yapmayı önerdi onu da yaptırmakta kararsızım sizce yaptıralım mı?

ayse3
beslenme konusunda hamilelikte özel bir şey yaptınız mı mesela mutlaka yememi önereceğiniz şeyler var mı?

ayse3
Bebeğin 3 tane olması vitamin ilaçlarında yada beslenmenizde artışı gerektirir mi?

ayse3
çok soru sordum galiba ama emin olun yanlış bişey yapmaktan korkuyorum ve onların sağlıklı olmasını çok istiyorum

ayse3
bebeklerimin üçüyle hamileliğe devam etme kararımı maalesef çok az insan destekledi

ayse3
sizler bana hem cesaret hem de moral kaynağısınız

el-muallim
20-05-10, 05:05
gunaydın kızlar bu sabah yıne yağmur var ıstanbulda uyuttum bebıslerı ohhhhhhhhh dunya varmış...........
ayse senı cok ıyı anlıyorum bızde her dakka burdaydık hamıleyken sen yalnızsın galıba ama elımızden geldıgınce fırsat oldukca yardım edreız ınş kararlı ol canım kımse desteklemez bekleme sakın dr bıle .........ınş kararlıysan rabbım yardımcın olacaktır bak cok kısı sana moral kaynagı bende hıç üçüz dıusunmemıştım bıu sayfaya korkarak gırere selam verır cıkardım ama bı baktım üç tane zor bı sey karar vermek ama devam dedık esımle ben ıstemedım bırının gıtmesını ama hep korku ıçındede bekledım daha once kayıplarım old ıçın ve nıtekım 29 haftada dogdular uç ay kuvezden sonra cok sukur evdeyız canım cokkk sukur zorlu suıkıntılı bı surec ınş senın vaktınde gelır bebekler.serkaj cogullarda onerılıyoo bende 16 haftada oldum..........vıtanmınlerını aksatma dıkkat et yat uzan gez evde amnıyosebntez cogullara olmazkı ..........sadece ense olçıyı sonuç verıyo .........cok sukur ıyıydı hepsı yolun acık olss canım ayyyyyyyy aglıyolar

rezzann
20-05-10, 07:05
aynuröz
kızlar ben eşim bir gelsin hemen karın gerdirme olucam felaketim çünkü bu karınla yaşamam imkansız yaaaaa[/QUOTbende gerdirmek istiorum ama..gitim dr yağ aldırma 3.5 gerdirme 3.5mşlyar dediler yuhhhhhh dedim gerdirmedim .ya kızlar boşverin p kadar para bayılınırmı o paraya rejim yapıp spor aleti alsak haya hayırlı olur ama genede içinizde kalmasın gidin dr bakalım ne diycek?

tria
20-05-10, 08:05
HERKESE GÜNAYDINNNN
ayşecim serklajda rahim ağzını diktiriyorsun canım çagullarda genelde uygulanan bişey . muallim ben amniyosentez oldum canım üstelik ikisi tek kesedeydi biliyosunuz ama dediğin gibi doktor önemli karıştırmaması ve yanlış bi hareket yapmaması lazım ben hacettepede olmuıştum .
nilcim ev zaten çekirdek aileye bile kalaba bide ne misafiri yaw yardımcı oluyorlarsa ne ala yatacak yeride ayarladınmı tamam ama bu arada sen başka eve kaç )))
valla başka biş formda ist. bi hastanede yaptırmış kızın biri 6 milyara anam dedim noluyor ben çok tasvip etmesemde kendimi ilaçla zayıflıyorum 10 kilo verdim hamilelik öncesi kotlarada girmeye başladım 5 kilo daha verdşmmi eski halime gelirim inşallah karnımıda mekikle yola koymaya çalışıcam zaten çok çatlak yo0ktu bacakaralarında azcık var onlarada çinko krem sürücem ayy bizim tadilat uzun sürecek galiba bu akşam resimleri toparlıyımda yarın öncesi ve sonralarını albüm yapayım barim ama gözünüz korkmasın ha o internetteki kadının türk versiyonuydum bende ))))

periecem
20-05-10, 15:05
selammmm nilcimm ilk defa kendim icin evden ciktim nerde gezmekkkkk zaten salak salak dolasiyodum kardesim gülmekten öldü halime sanki uzaydan gelmissin gibi diyo bana cicilerimi artik türkiyede giyerim burda hala hava kisda kaldi benimkilerde yazlikkk bakalim artikk nasip olursa giymek hevesimi alirim

periecem
pitosssssssssss:::)))))))))))) belediye muslugu gibi acildiysamm insallahhhhhh sizde arkamdan patir patir dökülürsünüz dört gözle bekliyorum zaten biriniz yazin suraya hamileyim diyeee valla göbek atacammm hayatim bunu dogurayim iyice göbegim taninmayacak hale gelsin burda arastirdim eger psikolojim bozuluyor böyle gözükmek istemiyorum diyince sigorta karsiliyormus bende ruhi bunalim icindeyim nasilsa birazda rol yaparim artik bakcaz caresineeee

periecem
bebisleri kokulu kokulu öpüyorummmmm ve kaciyorumm

pitos25
21-05-10, 05:05
ecem :))))))))))) çok uyusssun şunun dediğine bakın hele kendisi kabile oluyorya bizide yapıcak aman diyim allah olmayanlara versin geçen çarşıda gezerken bir amca dediki üçüzmü evet dedim allah daha çok versin dedi bende yanlışlıkla amin dedim sonra ay amca ne ettin şaşırttın beni dedim ne olmuş benim 12 çocuğum var demezmiii amcam futbol takımını kurmuş yedekleri bile varr hey maşallahhh beee

pitos25
21-05-10, 06:05
ayse3
Arkadaşlar desteğiniz ve iyi dilekleriniz için çokkkk teşekkür ederim. Pitos25 serklaj ne bilmiyorum dr
4. ayda amniyo sentez yapmayı önerdi onu da yaptırmakta kararsızım sizce yaptıralım mı?
ben yaptırtmadım canım hiçte düşünmedim yine karar senin ama üçünüde her ne olursa olsun doğurmak istiyorsan gereksiz diye düşünüyorum ben

pitos25
arzucum sana bişey sormak istiyorum taha sünnet olduktan sonra pipisinin ucu mor renk olmuştu ve hala öyle bu normalmi senin bebiğininkidemi öyleydi sanki bazen daha koyulaşıyor korkamaya başladım ya

tria
günaydın herkese size dediğim gibi albüm yapıcam birazdan bugün çok girermiyim bilmiyorum sabahtan tamamlıyım gözünüz korkmasın ama o halim kalmadı şimdi allahtan çekebilirsem bugünkü remimide çekerim ben yüklemeye başlıyım öptüm sizi

tria
21-05-10, 07:05
tamamdır yükledim bakın bakalım nerden nerelere geldik ))) bugünkü halimi çekemedim ayarlayabilirsem eklerim olmazsa sonra eklerim

tria
21-05-10, 08:05
tamam bi kaçamakla bugünkü resmide çektim herkese şimdiden hayırlı cumalar

tria
21-05-10, 08:05
pitos25
arzucum sana bişey sormak istiyorum taha sünnet olduktan sonra pipisinin ucu mor renk olmuştu ve hala öyle bu normalmi senin bebiğininkidemi öyleydi sanki bazen daha koyulaşıyor korkamaya başladım ya
canım tam bilemedim şimdi rengi değişiyor tabi ama öyle morarmış kadar değil . normal ten rengide değil sanmıyorum korkocak bişey olduğunu ama aklında kalmasın sağlık ocağına bile götürsen bakar doktor

xxnilxx
21-05-10, 09:05
canım gördüm albümünü çok güzelsinizzzzzzzzzzzzzzzz mujksss

bende ekliycem bir ara önce resim böyutlarını küçültmem gerekiyor çok uzun sürüyor
hepinizi öpüyorum

gelcem boş zamandaa şimdi evdee voluummmm arttıııı

xxnilxx
yükledim kızlar

xxnilxx
Bu arada biz üçüz annesiyiz diye herşeyden kendimizi soyutlamak durumunda değiliz imkanlarımız dahilinde gezerizde tozarızda tozu dumana katarızda nete de takılırız evelallahhh :) en doğal hakkımız :):):) hele büyüsünler neler yapacağız değilmi kızlarr :))

el-muallim
21-05-10, 12:05
ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş canım.........

periecem
21-05-10, 14:05
triacim masallahhhh göbüse iyi sismisss güzelcenede inmis bravooooo

periecem
nillll 41 KERE MASALLAHHHHHHHHHH allah nazarlardan saklasin bayildim yaa öp yerime gidiklarindann benimkiler ne öptürüyo ne sevdiriyo kendilerini valla burdan sevesim geldi hepsiniiiiii

Kayra
tria nın albümüne baktım... şhane olmuş arkadaş valla.....benbaştan dördüz olduundanmı yoksa benimle alakalımı bilmem ama bende dehşet bir göbek kaldı...hamilelikte çok kilo almamama rağmen çok büyüktü zaten göbeğim.... şimdi ise 5 aylık hamile gibiyim.... sizdede böyle olan varmı indimi göbüşleriniz ... paylaşında fikir alalım

pitos25
xxnilxx
Bu arada biz üçüz annesiyiz diye herşeyden kendimizi soyutlamak durumunda değiliz imkanlarımız dahilinde gezerizde tozarızda tozu dumana katarızda nete de takılırız evelallahhh :) en doğal hakkımız :):):) hele büyüsünler neler yapacağız değilmi kızlarr :))
hay ağzın bal yesin datlum he valla bizim herkesten çok hakkımız var herşeye şimdilik en büyük hobim bez değiştirmek olsada bu ilerde mutlaka değişicek delikafadulden

Hymarry
Kayra
tria nın albümüne baktım... şhane olmuş arkadaş valla.....benbaştan dördüz olduundanmı yoksa benimle alakalımı bilmem ama bende dehşet bir göbek kaldı...hamilelikte çok kilo almamama rağmen çok büyüktü zaten göbeğim.... şimdi ise 5 aylık hamile gibiyim.... sizdede böyle olan varmı indimi göbüşleriniz ... paylaşında fikir alalım
ooff benim de karnım çok fena yaaaaa:kedi:

pitos25
21-05-10, 15:05
arzucum çok güzelsin tatlım inana karnını görünce aa bu benim karnım dedim aynı ya öne doğruydu sanki karnımı sonradan koymuşlar gibiydi
kayracım şişkinlik vardır sende zamanla iner diye düşünüyorum beni hiç sormayın 50 kilo ve nerdeyse 34 bendenim karnım ise dümdüz sarkıklık var çok değil ama onun dışında eskisinn aynısıyım

xxnilxx
21-05-10, 18:05
tşk ederim canlar :)))

bende göbek kaldıı başka hiç birşey yok çatladım sandıydım oda yok ama göbek var hiç güzel değil sinir oluyorummm korse takıyorum ama korse genişliyor bende tık yok gram veremiyorummmm

xxnilxx
21-05-10, 18:05
kayra senin çok erken dahaaaaaaa durr zamanlaa inecek o

ayse3
21-05-10, 20:05
tria açıklamaların için teşekkürler (özelden yazamıyorum siteye yeni üye olduğum için )sorularımı artık burdan takip edrsin

ayse3
size ense ölçümünde kaç mm kadar normal dediler

ayse3
tria ank. hacettepe de önereceğin bir dr var mı

ayse3
üçüzler konusunda bana destek olacak bir dr istiyorum

ayse3
arkadaşlar ense ölçümünde bana 3mm kadar normal dediler bi arkadaşa 4mm e kadr normal demişler bu konuda bilginiz var mı

fater21
22-05-10, 00:05
ya benim yazdıklrtrım gelmiyor ve trianınn da ve diger arkadısın resimlerine bakamıyorum offfffffffff bende üçüzlere 17 haftalık hamileyimmmmmmmmm

pitos25
22-05-10, 12:05
fater biz seni okuyoruz canım arada sayfanı güncelleştir istediğini sor

lotus34
22-05-10, 17:05
slmmmmmmmm arkadaşlar nasılsınız hepinizi çok özledik hepinizzzzzzz nasılsınız biz çok şükür iyiyiz ama çok mızmızı9z bir tane dişlimiz çıktı allahıon iziyle
nilcim fotograflarını ben görewmiyorum güzelimmmmmmmm
kayracım dpgum yapmışsın tatlım allah analı babalı byütsün inş
muallimcim kızlar büyümüşler maşallah
pitosçum seninkileride çok merakl ediyorum şimdiki hallerini fotoları yokmu güzelim
kızlar ben kızıma ne yedirecegimi şaşırdım valla zayıf ya kilo almıyo pek tavsiyelwerinizi bekliyorum

pitos25
22-05-10, 18:05
ümrancım hoşgeldin diğer forumada uğruyorum ara ara artık hadi hayırlı olsun dişiniz resim yükleyemiyorum yine fırsat bulursam kamera açarım artık canım diş döneminde iştasız olması normal sen yine yoğurdunu falan ihmal etme bir kaşık bir kaşıktır benimde kızım ikinciyi çıkarttı eymende ilk dişini çıkrttı bakalım tahacık ne zaman çıkarıcak seni ve miniğini öpüyorum tatlım hım bu arada vücudundaki kızarıklar neymiş dr götürdünmü

lotus34
23-05-10, 07:05
evet kübracım götürdüm canım egzama olmuş melhem falan verdi özel sabunla falan yıkamamı söyledi o şekilde şimdi uyguluyorum dediklerini bayagı geçti
sizinde dişiniz hayırlı olsun canım

pitos25
23-05-10, 10:05
sizede geçmişolsun ümrancım
benimde tahanın vücudu özellikle boyun çevresi kızarıyor ve kaşınıyor yediklerine dikkat etmeme rağmen geçmedi ve sırtıa karnına yayıldı uyurken hep ağlıyor kaşınıyor sürekli çarşamba götürücem bende dr ama seninki gibi pul pul değil normal kızarıklık var bazı yerleride yanmış gibi kızarık inş bişeyi yoktur

xxnilxx
albümleri görebilmeniz için önce arkadaşlık isteklerini kabul etmelisiniz yoksa gözükmez listemdekiler görebilir ben albümü gizledim sadece arkadaş listem görebilir kızlarrr

lotuss nerelerdesinnnn hgg kuzuummmmm dişiniz hayırlı olsun:)

xxnilxx
geçmiş olsun canım kübüşşşş benimkilerinde boyunlarının altı kızarıyor pişik kremi sürüyorum benn sanırım havasızlıktan oluyor bizdee

bilgisayar
23-05-10, 12:05
bende geldim benimklerde 5 yaşında oldular:)) dr a götürdüm zayıflar diye.dr kilolarına baktı normal dedi. birde alerjik öksürük var oğlanın birinde,aynı problemi olan varmı?

pitos25
23-05-10, 12:05
nilcim ilk bende öyle sandım hatta dr kansız bebeklerde boyun bölgesi daha çok pişer demişti evet taha ozaman kansızdı ama vücuduna yayılınca çok kötü oldu ya uyurken bile kaşınıyor nemlendiricide fayda etmedi bakalım dr ne diycek başladılarmı emeklmeye ne zormuş ya eymen dolapları karıştırıyor tv dolabına vuruyor ya camını çıkarttırıcaz yada başka bişey alıcaz buarada kuzenim amerikan has hemşire çalışıyor bebekleri var onlarında yürüteçi sormuşlar dr oda yarım saatten fazla olmamak kaydıyla oturtun demiş benim içime sinmeyince arkadaşım eşinin yengesine sordurttu fizyoterapist o oda aynı şeyi demiş ben aldım yürüteç bir tane 10 dk bindiriyorum çok seviyorlar valla koşturup duruyorlar

lotus34
23-05-10, 14:05
bende aldım yürüteç ama fazla durdurmuyorum zatende benim kız çok sıkılıyo 2dişimizde çıkmış bu arada kızlar bugün gördüm
nilcim bi ara zaten internet yoktu giremedim oldugu zamanda çok etkileniyodum sizleri okuyunca eşim istemedi ama şimdi artık alışıyorum yavaş yavaş

xxnilxx
24-05-10, 06:05
kübüş canım vala artık benimkileri bir araya yatırıyorum yere 2 dk içinde civciv gibi dağılıyorlar :)) bizim metehan elindeki çılgırakla yerlere çatçat vuruyor aşağıdaki teyze yok galiba intihar etmeye gitii :):) ben örtü seriyorum onlar nerde boş yer var oraya gidiyorlar birde bi güzel elleriylee bişi olurmuki bu durumdan çok rahatsızım yaaa biz ayak basıyoruz onlarr ellerini koyuyorlar sonra ağızlarına ikide bir silmekten bıktımmmmm yerleriiii

yürütece bizde karşıyız hiç almayı düşünmüyoruz şu anda birbirlerinin elinden oyuncakları alıyorlar ortalık yıkılıyor o zaman yürüteci düşünemiyorum :) ayrıca zararlıymiş bizde araştırdık

birde pastorizee süt konusunu araştırıdık dün eşimle netten aman Allahım hiç de faydalı değilmiş bizlere bilee en kısa zamanda besili bir inek bulmamız lazımmm ben artık muhallebilerini ve irmikli tatlısını sütle yapıyorum ama yarı süt yarı su

xxnilxx
lotus34
bende aldım yürüteç ama fazla durdurmuyorum zatende benim kız çok sıkılıyo 2dişimizde çıkmış bu arada kızlar bugün gördüm
nilcim bi ara zaten internet yoktu giremedim oldugu zamanda çok etkileniyodum sizleri okuyunca eşim istemedi ama şimdi artık alışıyorum yavaş yavaş
canım kızın çok tatlı olmuştur büyümüştür ya merak ettik bir ara msn resimlerini atıverisin

kızlar face olan yokmu ?

xxnilxx
bilgisayar
bende geldim benimklerde 5 yaşında oldular:)) dr a götürdüm zayıflar diye.dr kilolarına baktı normal dedi. birde alerjik öksürük var oğlanın birinde,aynı problemi olan varmı?
şimdilik şükür bizde öyle birşey yok en yakın zamanda acil şifalar dilerim iyileşir...

hani diyorlar ya büyüdükçe dertleri artıyor gerçekten öylemiii ilk zamanmı daha çok yoruldun şimdimi ???