Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

çeyiz ürünleriyle ilgili gördüğümüz kampanyaları paylaşalım!

secret_1903
30-01-11, 13:01
oznur_omur
merhabalar ıntnete alısverıs yaptıgnda hangı site var kapıda odemelı. :KK17:
bildiğim kadarıyla (güvenli sitelerden) sadece gittigidiyor var...sahibinden.comm sitesinde de bazı satıcılar kapıda ödemeli gönderiyorlar

miss_curious
30-01-11, 13:01
secret_1903
bunlar çok kullanışlı oluyo,yatak örtüsüne bile gerek kalmıyo.yıkaması falan da diğer güpürlü pikeler gibi zor değil,o yüzden bence deözel günleri beklememelisin:KK34:
bence de,tekrar sagol cnm..

llavinya
30-01-11, 16:01
miss_curious
tatlım nerelerde satılıyo bu ecobella internet sitesine baktım ama bi şey göremedim:KK25:

miss_curious
llavinya
tatlım nerelerde satılıyo bu ecobella internet sitesine baktım ama bi şey göremedim:KK25:
cnm ben istanbul'da bi magazadan almistim ama markafoni isimli sitede de satiliyodu gecen gun..

sunny66
llavinya
bu takımın aynısından ben de kızıma almıştım geçen sene. 100 liraya almıştım ben. daha sonra eminönünde gördüm aynısını.orda da 140 falandı sanırım.

secret_1903
30-01-11, 17:01
llavinya
ecobellanın sitesinde var canım,ben daha dün baktım.4 mevsim set kategorisine girip 6 parça olanlara bakacaksın.bir de aynı desenler nakışlı nevresim takımı olarak da satılıyo,ama o zaman yatak örtüsünü de alıp takım yapmak lazım.4 mevsim set yatak örtüsü gibi de kullanılıyo,onlara bakmak daha iyi.ayrıca üsküdar,beşiktaş gibi yerlerde bayilerini de biliyorum.gitme imkanın varsa tarif ederim

secret_1903
30-01-11, 17:01
miss_curious
rica ederim güzel gelin

llavinya
30-01-11, 19:01
secret_1903
ecobellanın sitesinde var canım,ben daha dün baktım.4 mevsim set kategorisine girip 6 parça olanlara bakacaksın.bir de aynı desenler nakışlı nevresim takımı olarak da satılıyo,ama o zaman yatak örtüsünü de alıp takım yapmak lazım.4 mevsim set yatak örtüsü gibi de kullanılıyo,onlara bakmak daha iyi.ayrıca üsküdar,beşiktaş gibi yerlerde bayilerini de biliyorum.gitme imkanın varsa tarif ederim
sitesinde var da cnm ben dokunmadan, görmeden alamıyorum:KK1: valla huyum kurusun önce görmem lazım daha sonra int.ten sipariş verebilirim.. leventte oturuyorum beşiktaş çok yakın ne tarafta olduğunu tarif edersen bi gidip bakma imkanım olur, hazır 15gün tatildeyim aradan çıkmış olur birkaç parça:KK9:

secret_1903
30-01-11, 20:01
llavinya
sitesinde var da cnm ben dokunmadan, görmeden alamıyorum:KK1: valla huyum kurusun önce görmem lazım daha sonra int.ten sipariş verebilirim.. leventte oturuyorum beşiktaş çok yakın ne tarafta olduğunu tarif edersen bi gidip bakma imkanım olur, hazır 15gün tatildeyim aradan çıkmış olur birkaç parça:KK9:
beşiktaş balık pazarına doğru giderken kuyumcular çarşısının orda,çarşının girişinde EVORİUM mağazası var,orda indirimli satılıyo bi süredir

llavinya
31-01-11, 00:01
secret_1903
beşiktaş balık pazarına doğru giderken kuyumcular çarşısının orda,çarşının girişinde EVORİUM mağazası var,orda indirimli satılıyo bi süredir
sağol cnm teşekkür ederim bi bakıyım :KK9:

angeloflove
1-02-11, 15:02
çeyizciler :KK70:

taç da bir yorgan alana 2. %50 indirimli. kendi sitesinden de bakabilirsiniz. :KK8:

_rz_
1-02-11, 17:02
Bernardo da 100 tl lik alışverişe 50 tl hediye çeki...

tifosi
1-02-11, 20:02
_rz_
Bernardo da 100 tl lik alışverişe 50 tl hediye çeki...
yarın ben de bernardoya gitmeyi düşünüyordum, reklamlarda gördüm bu indirimi

lemlem07
4-02-11, 07:02
bernardoda seramik bıçak takımları var ya onları kullanan duydunuz mu nasılmış? adam çok övdü bileylemeye gerek yokmuş çok keskinmiş falan ama emin olamadım. bide zaten kalmamıştı gelmesini bekliyorum.

zyv
4-02-11, 08:02
Arkadaşlar ben de bernardodan bir kaç ürün almak istiyorum. Kullanan var mı memnunlar mı acaba bi bilgi verseniz????

snnzlsdtcbc
4-02-11, 11:02
Kızlar BİM de pamuk saten nevresim takımları 65,00 TL 4 yastık kılıflı ve fitted çarşaflı.
Gayet şık desenler var. ( bu sabah gördüm ) misafirlerinize bile kullansanız kafi.
Yumuşacıktı bence bakmalısınız...

snnzlsdtcbc
zyv
Arkadaşlar ben de bernardodan bir kaç ürün almak istiyorum. Kullanan var mı memnunlar mı acaba bi bilgi verseniz????
Ben birkaç ufak ürününü kullanıyorum. Gayet güzel.
Sen hangi ürün grubuyla ilgileniyorsan bence onu paylaş daha faydalı olur.

sevgi_kartal
snnzlsdtcbc
Kızlar BİM de pamuk saten nevresim takımları 65,00 TL 4 yastık kılıflı ve fitted çarşaflı.
Gayet şık desenler var. ( bu sabah gördüm ) misafirlerinize bile kullansanız kafi.
gerçekten çok güzellerrr.

lemlem07
4-02-11, 22:02
bende bernardodan günlük yemek takımımla 12 kişilik misafir yemek takımımı aldım, henüz kullanmadım çeyizimde bekliyorlar. ama nerdeyse bütün markaları dolaştım, bernardodakileri görünce başka hiçbiri hoşuma gitmedi.

Vira
5-02-11, 16:02
Bugün evkurda emsanın çeyiz setleri dahilinde olan yemek takımları 550 liraydı.Başka bir yere sorduğumda 595 dediler aynı ürünü.
Sanırım bir süre daha devam eder.Ayrıca Kocaeli de olanlar için By Çavuşoğlunda uyku setleri 59 liraydı.
Bakmanızı öneririm.Güzel şeyler vardı almadığıma yanıyorum. :KK25:

zyv
6-02-11, 10:02
snnzlsdtcbc
Ben birkaç ufak ürününü kullanıyorum. Gayet güzel.
Sen hangi ürün grubuyla ilgileniyorsan bence onu paylaş daha faydalı olur.
Dün bernardoya gittim ve 100 tl alışverişe 50 tl hediye çeki kampanyasından faydalanarak kırmızı ekmek kutusu, cam 3 lü saklama kabı, mika 3 lü mini boy saklama kabı ve cezve takımı aldım. İnternetten yorumları okuyunca da özellikle çelik olan ürünlerde sıkıntı yaşandığını gördüm. Fazla ürün almadım ama inşallah aldığım cezve takımı ve ekmek kutusu paslanmaz bunları kullanan varmı aranızda arkadaşlar??aldığım ürünlerin resimleri de bunlar

Almila07
6-02-11, 10:02
zyv
Dün bernardoya gittim ve 100 tl alışverişe 50 tl hediye çeki kampanyasından faydalanarak kırmızı ekmek kutusu, cam 3 lü saklama kabı, mika 3 lü mini boy saklama kabı ve cezve takımı aldım. İnternetten yorumları okuyunca da özellikle çelik olan ürünlerde sıkıntı yaşandığını gördüm. Fazla ürün almadım ama inşallah aldığım cezve takımı ve ekmek kutusu paslanmaz bunları kullanan varmı aranızda arkadaşlar??aldığım ürünlerin resimleri de bunlar
Şu kampanya bitmeden online satışa başlasalar bari. Ben de istiyorum o ekmeklikten, güle güle kullanın. İnşallah bir sorun çıkmaz.

qaraqiz
6-02-11, 19:02
ben de çeyizim için yemek, çatal bıçak ve tencere takımlarımı bernardodan aldım. çeyiz için alındığında ürün kullanılmadıysa bire bir farksız değiştirme yapıyolarmış. mesela modelini artık beğenmiyorsun bi başkasıya değiştiriyolarmış. bu da güzel bi özellik bence. set almayı düşünen arkadaşlar bi baksın derim :KK34:

magrenta
7-02-11, 09:02
ozlemalban
ben de çeyizim için yemek, çatal bıçak ve tencere takımlarımı bernardodan aldım. çeyiz için alındığında ürün kullanılmadıysa bire bir farksız değiştirme yapıyolarmış. mesela modelini artık beğenmiyorsun bi başkasıya değiştiriyolarmış. bu da güzel bi özellik bence. set almayı düşünen arkadaşlar bi baksın derim :KK34:
bende aynı şekilde aldım inşallah sorun çıkmaz gerçi tabaklarından nefret geldi ama :) bu kadar kalite kontrolü 0 olan başka firma varmıdır acaba :))))

çelik ürünlerini korkmaza yaptııyorlarmış tencereleri falan bir sorun olmaz sanırım :)

mavigul86
7-02-11, 20:02
magrenta
bende aynı şekilde aldım inşallah sorun çıkmaz gerçi tabaklarından nefret geldi ama :) bu kadar kalite kontrolü 0 olan başka firma varmıdır acaba :))))

çelik ürünlerini korkmaza yaptııyorlarmış tencereleri falan bir sorun olmaz sanırım :)
evet ben de bernardodan misafir yemek ve çatal bıçak takımı aldım..çok güzel bir kampanyası var kaçmaz dedim.sekizyüz lira hediye çekimi de aldım ama henüz harcamadım.yeni gelen ürünlerde kullanırım artık..kaliteleri çok güzel desenlerine falan da bayıldım ben ama inş. güzel çıkar..kullanışlıdır.birden birsürü borcun altına girdim diye korktum ama ödicez artık..

qaraqiz
8-02-11, 18:02
magrenta

evet canım bence de kalite kontrol sıfır :)

jean
8-02-11, 19:02
snnzlsdtcbc
bende beğendim
fiyatı da iyi
ama yıkanınca ne olur bilemedim :26:

ozlemalban
evet canım bence de kalite kontrol sıfır :)
aynen ,tüm tabaklara tek tek bakılmalı

eylemonur
10-02-11, 17:02
media markt ta beyaz eşyalarda yarın için kdv bizden kampanyası yapılacakmışş bilginize..

handish
10-02-11, 21:02
Eki Görüntüle 140182 Eki Görüntüle 140182 arkadaşlar evtekstilibul sitesinde days in colours un we sarevin newresim vb ürünlerinde indirim war ben bu nevresim takımını 109 liraya aldım:KK64: piyasada 169 lira bilginize:KK34:

qaraqiz
11-02-11, 10:02
:18:
arkadaşlar bu konuyla alakalı değil ama forumda nereye yazacağımı bulamadım.
face.de bi resim yarışması düzenlemişler ben de katıldım ve nişanlımla çekildiğim bi resmimi gönderdim. resmimimn beğenilmesi lazım. önce sayfayı ardından fotoğrafı beğenmek gerekiyor.
:KK9:
bana destek verir misiniz?????
bu sayfa :
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
bu da resim:
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

son 2 gün kaldııı :2:

eylemonur
13-02-11, 17:02
arkadaşlar
vatan bilgisayarda sevgililer gününe özel %20 kampanya var.14 şubat son tarih...bilginize...

snnzlsdtcbc
15-02-11, 14:02
Kızlar TCHIBO önümüzdeki hafta neşeli kahvaltılar serisini satışa sunacak.
Katalog bugün yayınlandı.

Biraz inceledim, çok şık aksesuarlar var.
İlgilenen olursa bilginize :)

EMiNEveAYDIN
15-02-11, 19:02
days in colours da çift kişilik yorganlar 15tl. bukadar uygun olması aklımı karıştırdı. alıp kullananan varmı

snnzlsdtcbc
21-02-11, 10:02
Kızlar kavanoz ihtiyacınız varsa bunları gördüm ve beğendim tavsiye ederim.
Cam gövdeli gördüğünüz beyaz olan herşey plastik, paslanma derdi yok.
3 lü set 30,00 TL
MUDO da var. Yarına kadar, yarın dahil internetten verdiğiniz tüm siparişler kargo ücreti 1,00 TL.

snnzlsdtcbc
22-02-11, 07:02
MUDO Balıklı bardak Cevahir mağazasında ve İnternet Outlet bölümünde satışı var.
Adet Fiyatı 2,45 TL

alex83
23-02-11, 11:02
kızlar english home nin indirimlerini nereden takip edebilirim?bileniniz var mı?