Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

çeyiz ürünleriyle ilgili gördüğümüz kampanyaları paylaşalım!

gnnrkcy
5-01-12, 09:01
Kızlar Tantitonide %51 indirim var ilgililere duyurulur :KK70:

asistoli
5-01-12, 10:01
kızlar A101 de çift kişilik silikonlu elyaf yorgan 29.95 e
Eki Görüntüle 321338

sudish
5-01-12, 14:01
asistoli
canım çok teşekkür edrim.sayende bingomingo dan harika bir yatak örtüsü sipariş ettim.
benimki de buEki Görüntüle 320646 Eki Görüntüle 320646
Rica ederim canım:KK34: ben ikisi arasında kararsız kalmıştım.. beğendiğim diğer yatak örtüsünü sen almışsın.. güle güle kullan :KK9:

GaydiriGubbakCemile
6-01-12, 15:01
KIZLAR 3-5 şubatta lütfi kırdarda evlilik fuarı var
bernardonun sitesine girerek davetiye kaydınızı oluşturabiliyorsunuz.
benden söylemesi :KK34:

quietnr
6-01-12, 15:01
PamukPrenses
saol canım :KK54:
bernardonun çekilişnede katıldım bakalım hayırlısı :KK12:

nomatter
8-01-12, 09:01
sudish
Rica ederim canım:KK34: ben ikisi arasında kararsız kalmıştım.. beğendiğim diğer yatak örtüsünü sen almışsın.. güle güle kullan :KK9:
bu yatak örtüsünden ben de aldım canım, daha önce almıştım eve geldi, sitede göründüğünden daha bile güzel ve ışıltılı
sitesinde de 265TL, nası oluyo anlamadım
bu arada gelinlik yatak örtüsü almayayım bunu kullanırım diye almıştım ben ama, olma zmıı?:26:

turquazzzz
9-01-12, 07:01
Kızlar markafoni de pierre cardin (porselen,çatal-bıçak), karaca ve limbo home (şirin şeyler var) indirimi var bilginize...

cottonsugar
9-01-12, 08:01
PamukPrenses
şimdi ben davetiye alsam canm annemle gitsem onadamı almam lazım giriş için anlamadım:26:

GaydiriGubbakCemile
cottonsugar
şimdi ben davetiye alsam canm annemle gitsem onadamı almam lazım giriş için anlamadım:26:
bende bilmiyorum ki tatlım yaa :26:

cottonsugar
PamukPrenses
bende bilmiyorum ki tatlım yaa :26:
hadi ya neyse bi şekilde öğrenmeye çalışalım da öğrenen bilgi verir yine burda birbirine:KK1: sağol yine canm

ssedoshh
9-01-12, 09:01
cottonsugar
hadi ya neyse bi şekilde öğrenmeye çalışalım da öğrenen bilgi verir yine burda birbirine:KK1: sağol yine canm
evet annene de davetiye alman lazım tatlım...:KK34: ben hem nişanlıma hem kendime aldım...

quietnr
9-01-12, 09:01
bende nolur nolmaz diye aldım sevdiceğimede :KK16:
ama pek umutlu değilim bu fuardan kk da gezdim kalbur üstü içinmi organizasyon firmalar falan fiyat vermiyo.
katılımcı listesine baktım bernardo hisar ve tupper var benim gidicem :26:
ama nisanda tüyapta çeyiz fuarı
eylülde yine tüyapta züccaciye fuarı var kızar(elektrikli küçük ev aletleri dahil) :KK52:

violin35
9-01-12, 10:01
hazır fuardan açılmış bende söyleyim Bursalı kızlar 23 şubatta gelin- damat ve mobilya olmak üzere iki fuar var.

CROCU
9-01-12, 15:01
ankara'da da oluyormu evlilik fuarı arkadaşlar?

quietnr
CROCU
ankara'da da oluyormu evlilik fuarı arkadaşlar?
FuarTakip.com, DNYA FUARLARI, sektr fuarlar takvimi, fuar rehberi
canım burdan bakabilrisn fuar yeri kısmına ankara yaz listeliyo :KK34:
mesela 4-8 nisan mobilya fuarı-mobilya dekorasyon fuarı
10-14 ekim mobilya ev tekstili dekorasyon fuarı var ankarada :KK34:

kryozlm
offff
hersey ne kadar pahalı
iliğimi kuruttu bu ceyiz alısverisi benim :KK50:

quietnr
kryozlm
offff
hersey ne kadar pahalı
iliğimi kuruttu bu ceyiz alısverisi benim :KK50:
canım fabrika satış yerlerine uğra mutlaka daha uyguna alırsın :KK34:

kryozlm
quietnrkn
canım fabrika satış yerlerine uğra mutlaka daha uyguna alırsın :KK34:
outlet lerimi diyosun canım?
Nekadar farkediyo bi 100 liralık urunde mesela

quietnr
kryozlm
outlet lerimi diyosun canım?
Nekadar farkediyo bi 100 liralık urunde mesela
hem onlar var hemde fabrika satış yerleri var.mesela tefal outletten biz clipso düdüklü aldık anneme teşhir ürünü değil ama kutusu deforme olmuş diye kutusuz satıyolardı 70 tl farkla aldık.mesela şubattaki fuarda hem fuar indirimi hemde yemek takımlarında fuara özel artı 100 tl bernardoda indirim var :KK34:
bide mesela jumbonın esenler tarafında bi satış yeri var normal bi mağzayla 50-60 tl oynuyo :KK34:

kryozlm
quietnrkn
hem onlar var hemde fabrika satış yerleri var.mesela tefal outletten biz clipso düdüklü aldık anneme teşhir ürünü değil ama kutusu deforme olmuş diye kutusuz satıyolardı 70 tl farkla aldık.mesela şubattaki fuarda hem fuar indirimi hemde yemek takımlarında fuara özel artı 100 tl bernardoda indirim var :KK34:
Saol canım ya
Bende bi arastırayım sunları bakim ankarada nerelerde var
Yoksa para yetismeyecek o kadar seye:KK1:

quietnr
kryozlm
Saol canım ya
Bende bi arastırayım sunları bakim ankarada nerelerde var
Yoksa para yetismeyecek o kadar seye:KK1:
mutlaka git canım benim annem tefalin tencere setin i almıştı teflon ama içinde yok yok vok tava bile var.ayrıca plastik 5 parçadan oluşan tencereler için kaşıklardan ve bi tanede kızartma tenceresini 300 tlye almıştı.
http://www.google.com.tr/imgres?q=t...&w=500&h=201&ei=HgwLT9zmHeij4gS1pcmNCA&zoom=1
bunların tepsi bitane daha tavası var bu kaşıklar 5 tane bide bu tencere setindeki orta boy tencere gibi bi tencere onunda rengi mavi canım :KK34:

melish
11-01-12, 06:01
kızlar bugün markafonide verda markasının 174 tlye 90 parça çatal kaşık bıçak takımı var kullanan var mı aranızda tavsiye edermisiniz bu arada çatk kaşık bıçak takımı almadım bunu günlük kullanmayı düşünüyorum

torr
11-01-12, 17:01
kızlarrrr özdilekte çift kişilik battaniyeler 28 liraaa :) ama her özdilek mağazasında varmı bilmiyorum ben forum mersin özdilek mağazasından aldım stokları çok az mersinde olan varsa hemen koşssun :)

yasby
11-01-12, 22:01
torr
kızlarrrr özdilekte çift kişilik battaniyeler 28 liraaa :) ama her özdilek mağazasında varmı bilmiyorum ben forum mersin özdilek mağazasından aldım stokları çok az mersinde olan varsa hemen koşssun :)
bende aldım bugün outlet mağazadan bozüyükteki , fakat çift kişilik kalmamış hemen tükenmiş tek kişilik aldım 20 tl'ye, eğer bulurlarsa stokta tekrar getireceklerini söylediler ama sanmıyorum baksanıza bir günde peynir ekmek gibi tüketilmiş :KK43:

quietnr
11-01-12, 22:01
yasby
bende aldım bugün outlet mağazadan bozüyükteki , fakat çift kişilik kalmamış hemen tükenmiş tek kişilik aldım 20 tl'ye, eğer bulurlarsa stokta tekrar getireceklerini söylediler ama sanmıyorum baksanıza bir günde peynir ekmek gibi tüketilmiş :KK43:
kızlar özdileğin kendi mağzasındamı yoksa başka firmalardamı.yada outletlerindemi :KK53:

yasby
11-01-12, 23:01
ben kendi mağazasından aldım tatlım, ama outlet avm içerisindeki mağazasından. sezon ürünleride satılyordu mağaza içinde hiç aklıma gelmemiş sezonda da satılıyormu diye

gnnrkcy
Boyner evde %50 ye varan indirimler var :))

quietnr
yasby
ben kendi mağazasından aldım tatlım, ama outlet avm içerisindeki mağazasından. sezon ürünleride satılyordu mağaza içinde hiç aklıma gelmemiş sezonda da satılıyormu diye
canım ya hangi ürünü adını falan yazarmısın.kendi mağzası bana uzak yarın arayıp varmı indirim diye sorucam öle gidicem .gitmeden bi model göriyim ona göre gidiyim diyorum :26:

yasby
quietnrkn
canım ya hangi ürünü adını falan yazarmısın.kendi mağzası bana uzak yarın arayıp varmı indirim diye sorucam öle gidicem .gitmeden bi model göriyim ona göre gidiyim diyorum :26:
benim aldığım ürünün adı Papillon Pamuklu Battaniye kalan 3 model vardı neredeyse aralarından bunu beğendim bende

quietnr
yasby
benim aldığım ürünün adı Papillon Pamuklu Battaniye kalan 3 model vardı neredeyse aralarından bunu beğendim bende
yaaaaa çooooook güzel :KK16: güle güle kullan canım.bende yarın bi arıyım mağzasını bakalım inşallah vardır kampanya :KK52:

yasby
quietnrkn
yaaaaa çooooook güzel :KK16: güle güle kullan canım.bende yarın bi arıyım mağzasını bakalım inşallah vardır kampanya :KK52:
teşekkürler tatlım :KK54: inşallah vardır varsada tükenmemiştir umarım. yanarım yanarım çift kişiliklerinden alamadığıma yanarım :KK43:

quietnr
yasby
teşekkürler tatlım :KK54: inşallah vardır varsada tükenmemiştir umarım. yanarım yanarım çift kişiliklerinden alamadığıma yanarım :KK43:
olsun canım ya vardır bi hayır mutlaka :KK34:
çeyiz fuarı açılcak tekstilde varmış ben ordan çok ümitliyim valla :KK9:

yasby
12-01-12, 00:01
hangi ilde açılacakmış çeyiz fuarı canım

loveables
12-01-12, 00:01
violin35
hazır fuardan açılmış bende söyleyim Bursalı kızlar 23 şubatta gelin- damat ve mobilya olmak üzere iki fuar var.
teşekkürler canım :KK45:

quietnr
12-01-12, 09:01
yasby
hangi ilde açılacakmış çeyiz fuarı canım
3-5 şubatta lütfi kırdar (istanbul taksim) da evlilik fuarı var.organizasyon firmaları koza daveteye gelinlikler bernardo hisar tuper var tatlım katılımcı listesinden bakabilrsin :KK34:
|| EVLİLİK DÜNYASI'12 ||

05-08 Nisan 2012 Tüyap Fuar Merkezi’nde (istanbul) çeyiz fuarı var canım katılımcı listesi bu canım Zuchex

bide tüyapta yine 5-9 eylülde züccaciye fuarı var buda onun katılımcı listesi
ZUCHEX ZÜCCACİYE VE HEDİYELİK EŞYA FUARI

:KK34:

SerHatice
12-01-12, 11:01
quietnrkn
3-5 şubatta lütfi kırdar (istanbul taksim) da evlilik fuarı var.organizasyon firmaları koza daveteye gelinlikler bernardo hisar tuper var tatlım katılımcı listesinden bakabilrsin :KK34:
|| evlilik dünyası'12 ||

05-08 nisan 2012 tüyap fuar merkezi’nde (istanbul) çeyiz fuarı var canım katılımcı listesi bu canım zuchex

bide tüyapta yine 5-9 eylülde züccaciye fuarı var buda onun katılımcı listesi
zuchex züccaciye ve hediyelik eşya fuarı

:KK34:
katılmak için davetiye alıyor muyuz bir yerden ?