Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

PASAKLI
7-12-09, 15:12
rapunzel77
rapunzel 75 bende bu akşamdan itibaren başlıyorum..benide alırmısınız..
Hoşgeldin rapunzelkaydirigubbakcemile5

mavli
7-12-09, 16:12
iyi akşamlar arkadaşlar yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.....kaydirigubbakcemile3

Pandomim
Ben bu akşam yeme faslını 17.30 da kapattım =)))

Akşama sadece hurma yicem başka bir deyişle cennet meyvesi =)) çok seviyorum çokk

Pandomim
Başlangıç = 1.Hafta = 2 Hafta = 3 Hafta = 4 Hafta
pirlanta_a... = 64.0... = 63.0...
akrep33... = 68.7... = 67.7...
PASAKLI... = 71.0... = 71.0...
Patiska... = 81,5...= 80,2...
mavli=64...= 62... =
Lethem... = 51,5... =
Rapunzel... = 75... =

mavli
7-12-09, 17:12
bende 17 de yemeyi bıraktım bundan sonra çok acıkırsam mandalina yerim artık...

akrep33
pirlanta_a
Ben bu akşam yeme faslını 17.30 da kapattım =)))

Akşama sadece hurma yicem başka bir deyişle cennet meyvesi =)) çok seviyorum çokk
afiyet olsun şeker...
kızımda bayılıyor cennet meyvesinecokacimcoook

lethem
bende 18den önce yedim kızlar.. artık sadece 1 fincan bitki çayı içerim..

akrep33
bugün düşündümde bu şekilde ayda 1 kilo versem de 12 ayda 12 kilo gider...
yani seneye bu zamanlar 12 kilo vermiş olucam...
harika bişey bu...

bu da demekki haftada az kilo versem de motivasyonum düşmemeli...

lethem
7-12-09, 19:12
pff bugün acıktım ben ya:S
az önce kivi yedim ama regl olduğumdan sanırım canım acaip tatlı bişi istiyo:KK43:
sabah yerim diye geçiştiriom:/

patiska
7-12-09, 19:12
merhaba herkese...
bugün kızın bana Çok üzgünüm çoook :mymeka: günlerdir dolabın üstüne kaldırdığım kuş lokumlarnı çıkardım, sonra azıcık da çerez yedim ama vallahi azıcık, lokum da azıcık kuş lokumu ya minik 3-5 tane.. Çünkü misafir geldi akşam, e malum ikram edince insan yiyor.
Keşke eşim kadar iradeli olsaydım, çıkardığım ikramların birine bile dokunmadı (beraber başlamıştık 6dan sonra yememeye) :çok üzgünüm:

üstelik bu sabah tartıldım hala 80.2 kiloyum yaa senağlama

lethem
7-12-09, 20:12
patiskacım walla bende tatlı yememek için zor zaptediom kendimi, ama yemeyelim!
başarana kadar devam..

patiska
7-12-09, 20:12
tamam vala kapattım artık ağzımı bi daha misafir değil, kerpeten ali gelse açmıcam :1no2:
(ezel seyrediyorum da başka örnek bulamadım:)))))

ETSA
7-12-09, 22:12
AKŞAM YEMEĞİNE 7 DE SON VERDİM. VALLA YAPACAK BİR ŞEY YOK YETİŞMİYOR.DAHA ERKEN OLAMIYOR.
BENDE BU ŞEKİLDE YAPACAĞIM ARTIK ...
ARKADAŞLAR BENİDE EKLEYİN

ETSA: BAŞLANGIÇ KİLOM 76.5
OLMAK İSTEDİĞİM KİLO :66

HADİ HAYIRLISI HERKESE BAŞARILAR kaydirigubbakcemile

Pandomim
8-12-09, 07:12
akrep33
bugün düşündümde bu şekilde ayda 1 kilo versem de 12 ayda 12 kilo gider...
yani seneye bu zamanlar 12 kilo vermiş olucam...
harika bişey bu...

bu da demekki haftada az kilo versem de motivasyonum düşmemeli...
Bence bir ayda bir kilodan fazla veririz. 2-3 kilo kesin veririz diye düşünüyorum. Ben hergün tartılıyorum farkı görüyorum. Hafta 1 kilo gidiyor nerdeyse. Öğlen yarım saat yürüyorum bide ben.

lethem
pff bugün acıktım ben ya:S
az önce kivi yedim ama regl olduğumdan sanırım canım acaip tatlı bişi istiyo:KK43:
sabah yerim diye geçiştiriom:/
Benim de karnım yine gurul gurul öttü zor uyudum ama yemedim. Yemicem Allahın izni ve irademle =))

patiska
merhaba herkese...
bugün kızın bana Çok üzgünüm çoook :mymeka: günlerdir dolabın üstüne kaldırdığım kuş lokumlarnı çıkardım, sonra azıcık da çerez yedim ama vallahi azıcık, lokum da azıcık kuş lokumu ya minik 3-5 tane.. Çünkü misafir geldi akşam, e malum ikram edince insan yiyor.
Keşke eşim kadar iradeli olsaydım, çıkardığım ikramların birine bile dokunmadı (beraber başlamıştık 6dan sonra yememeye) :çok üzgünüm:

Tebrik ederim eşini valla ama sende üzülme taaa nezamandır o lokumlar duruyor. Bugün 2-3 tane yemişşin bişey olmaz. Arada bir lazım. Fakat bugün 18 de yeme faslını bitireceğine 17 veya 17.30 da bitir. Yani 18 den sonra yersek cezalandırma yöntemine gidelim yada telafi etme yöntemine =))

Başlangıç = 1.Hafta = 2 Hafta = 3 Hafta = 4 Hafta
pirlanta_a... = 64.0... = 63.0...
akrep33... = 68.7... = 67.7...
PASAKLI... = 71.0... = 71.0...
Patiska... = 81,5...= 80,2...
mavli .... = 64...= 62... =
Lethem... = 51,5... =
Rapunzel... = 75... =
Etsa .... = 76.5 ... =

(Şimdilik 8 kişiyiz. Benim eklemeyi unuttuklarım veya kilosunu bildirmeyenler varsa kendilerini ekleyebilirler. Grubumuz herkese açık)

PASAKLI
patiska
merhaba herkese...

Patiska; sakın motivasyonunu bozma. Bi seferlik olmuş, ama birdaha dikkat et.

Şöyle düşün; bunu yemessem ne olacak, ölecek miyim? hayır, o zaman yememeliyim.opuyorumnanaktan

(bu da benim kendi kendimi telkin etme şeklim :eek:sırnaşık şey )

RABARBA
Ben dün başlamaya çalıştım ama tutamadım şu boğazımı bugün başlıyorum inşallah :))

saydin78
Günaydın arkadaşlar benim şu andaki kilom: 70 kg.
olmak istediğim kilo: 50 kg.

Çok uzun yolum var anlayacağınız mafoldumben 20 kg. vermem lazım, zaten belli bir yaştan sonra daha zor oluyor kilo vermek. O yaşlara gelene kadar kilo verip dengelemek lazım. Ben akşam 7 de evde oluyorum, 18:00 dan sonra değil de 19:30 dan sonra bişey yemeyebilirim arkadaşlar, beni de böyle idare ederseniz sevinirim. Valla sıkıldım artık vermem lazım bu fazlalıkları, sporsuz zor görünüyor ama bakıcaz fisfisfis Spor yapsam evde biraz ama aletli olmalı yapacağım spor, çünkü yorgunluktan ve üşengeçlikten yapamıyorum maalesef. Eve koşu bandı ya da eliptik bisiklet alayım dedim. Eliptik bisiklet basen ve üst bacakları genişletiyor diye duydum, soğudum ondan. Koşu bandı almayı düşünüyorum bakalım, alabilirsem 1 saat kadar kullanırım akşamları...

ETSA
8-12-09, 09:12
saydin78
Ben akşam 7 de evde oluyorum, 18:00 dan sonra değil de 19:30 dan sonra bişey yemeyebilirim arkadaşlar, beni de böyle idare ederseniz sevinirim.

valla arkadaşım bende 19 ile 19:30 arası yemeğimi yemiş oluyorum, artık arkadaşlar bizi böyle kabul etsin yapacak birşey yok.Keyfi değil mecburi böyle yapıyoruz.

ayrıca PIRLANTA ARKADAŞA teşekkür ediyorum bizi motive etti güzel bir topik açmış hep istediğim şeyi şimdi zorunlu yapıyorum. ben hep akşamları yemiyim deyip dururdum ama yapamazdım . benim kilo alma sebebimde akşam çayında tatlı yemek inşallah şimdi yemiyeceğim birde yatarken mutfağı gezip atıştırma yapardım bunada son inşallah

herkese başarılar ayrıca böyle devam edersek turkbayragiturkbayragiayda 5 kilo gider diyorum ben

saydin78
8-12-09, 10:12
Arkadaşlar ben yarından itibaren sabah ve akşam öğünlerimde nesfit yiyeceğim, öğlende şirkette ne yemek çıkarsa şansıma kaydirigubbakcemile3 2 hafta deneyeceğim bakalım, acıkırsam da aralarda 1 er porsiyon meyve ya da 2-3 diet bisküvi yerim. Tabii bol su da tüketmem lazım en az 2-2.5 lt. Sabahları ve akşam öğününden önce de elma sirkeli ılık su içiyorum bir süredir, şimdi aksatmadan uygulayacağım, bakalım 2 hafta da neler olacak? zemuszemus Yılbaşına 3-4 kilo vererek girsek fena mı olur arkadaşlar, haydi hep beraber KıLOLAR GıTSıN, KENDıMıZE GÜVENıMıZ GERı GELSıNNNNNNN kaydirigubbakcemile5

saydin78
8-12-09, 10:12
ETSA
saydin78
Ben akşam 7 de evde oluyorum, 18:00 dan sonra değil de 19:30 dan sonra bişey yemeyebilirim arkadaşlar, beni de böyle idare ederseniz sevinirim.

valla arkadaşım bende 19 ile 19:30 arası yemeğimi yemiş oluyorum, artık arkadaşlar bizi böyle kabul etsin yapacak birşey yok.Keyfi değil mecburi böyle yapıyoruz.

ayrıca PIRLANTA ARKADAŞA teşekkür ediyorum bizi motive etti güzel bir topik açmış hep istediğim şeyi şimdi zorunlu yapıyorum. ben hep akşamları yemiyim deyip dururdum ama yapamazdım . benim kilo alma sebebimde akşam çayında tatlı yemek inşallah şimdi yemiyeceğim birde yatarken mutfağı gezip atıştırma yapardım bunada son inşallah

herkese başarılar ayrıca böyle devam edersek turkbayragiturkbayragiayda 5 kilo gider diyorum ben

Tabi canım, böyle kabul ederler sanırım, elimizden gelen bu şekilde uygulamak napalım kaydirigubbakcemile3 Ewet Pırlanta 'ya da motivasyonumu geri kazanmamı sağladığı için çok teşekkürler

lokum06
8-12-09, 11:12
kızlar bende gruba dahil olmak istiyorum kilobildirimi yapmak istiyorum ama bu sabah regl oldum o yüzden pek sağlıklı kilo veremeyebilirim bu hafta

lokum06
bende 6 da işten çıkıyorum en erken 7 gibi yemiş ve bitirmiş olurum yemeğimi gece ancak bitki çayı yada kahve içiyorum

akrep33
pırlantacım
ben verebileceğimiz en düşük kiloyu ele aldım...
yani ayda 1 kilo bile versek yılda 12 kilo yapar..
ayda 4 kilo versen 3 ayda 12 kiloyu vermiş ıolursun...

tabi herkes aynı hızda veremez..az verebilen arkadaşlara motivasyon olsun diye tabi birde kendim için..
biran önce tüm kilom gitsin sabırsızlığındayım ya..
işte o yüzden öyle bir hesap yapıp üzülmeye gerek yok dedim kendi kendime...
inşallah ayda 4 kilo giderde kurtuluruz bu kilolardan bir an önce..
ama
uzmanlarca önerilen en sağlıklısı haftada 500 gr verilmesiymiş..kalıcı ve geri gelmeyen kilo böyleymiş

Pandomim
8-12-09, 14:12
ETSA
saydin78

Rica ederim canım. Bende THOR arkadaşımızdan azim almıştım.

saydin78
ETSA
Tabi canım, böyle kabul ederler sanırım, elimizden gelen bu şekilde uygulamak napalım kaydirigubbakcemile3 Ewet Pırlanta 'ya da motivasyonumu geri kazanmamı sağladığı için çok teşekkürler
Rica ederim. Hep beraber motive olucaz vericez şu kiloları.

enjoyable
Ben dün başlamaya çalıştım ama tutamadım şu boğazımı bugün başlıyorum inşallah :))
Hoşgeldin çıtır zemuszemus

lokum06
kızlar bende gruba dahil olmak istiyorum kilobildirimi yapmak istiyorum ama bu sabah regl oldum o yüzden pek sağlıklı kilo veremeyebilirim bu hafta
Hoşgeldin çıtır zemuszemus

akrep33
pırlantacım
ben verebileceğimiz en düşük kiloyu ele aldım...
yani ayda 1 kilo bile versek yılda 12 kilo yapar..
ayda 4 kilo versen 3 ayda 12 kiloyu vermiş ıolursun...

tabi herkes aynı hızda veremez..az verebilen arkadaşlara motivasyon olsun diye tabi birde kendim için..
biran önce tüm kilom gitsin sabırsızlığındayım ya..
işte o yüzden öyle bir hesap yapıp üzülmeye gerek yok dedim kendi kendime...
inşallah ayda 4 kilo giderde kurtuluruz bu kilolardan bir an önce..
ama
uzmanlarca önerilen en sağlıklısı haftada 500 gr verilmesiymiş..kalıcı ve geri gelmeyen kilo böyleymiş
Evet ayda 1 kilo versek iyidir. Sağlıklı olarak 2-3 kilo normal dediğin gibi. Bu arada kızın kaç yaşında merak ettim.

mavli
8-12-09, 15:12
ağlamak istiyorum :roflol:dün akşam dayanamadım ıhlamur karışım çayla bir tabak patlamış mısır yedim birde ben buçayı şekersiz içemiyorum tatlandırıcıyıda denedim çok kötü hiç yakışmadım bu saat itibariyle yemek faslı bitti en fazla bir meyve ve çay içerim