TEST

Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

corekotu
12-12-09, 22:12
bende thor arkadaşın konusunda görüp bir kaç gün önce kendimce bu kararı almıştım. bu başlığı görmem iyi oldu. sizlerle birlikte devam ederim. umarım hepimiz istediğimiz kiloya düşeriz. :Saruboceq: :dance:

bıgsıze
12-12-09, 22:12
merhaba kızlar.
bende aranıza katılabilirmiyim?
bende akşam 6dan sonra hiç birşey yemiyorum.
eğer çok acıkırsam meyve yiyorum.

lethem
13-12-09, 01:12
hoşgeldi yeni arkadaşlar..
ya ben bugün çikolata yedim saat 9 gibi:KK43:
bu saate kadar umarım yakmışımdir:S

pfff

ETSA
13-12-09, 02:12
Sabah 9 mu akŞam 9 mu

ETSA
13-12-09, 02:12
ıYı GECELER YATIYORUM BENNNNNNN:nazar:

mavli
13-12-09, 09:12
etsam lethem kızlar gece uyumuyonuzmu neişiniz var o saatte nette:):):)ben hafta sonu itibariyle çok kaçırdım mafoldumbenbundan sonra daha dikkat edicem...

lethem
13-12-09, 15:12
etsacım, akşam 9 du ama fenerin maçı vardı heyecandan duramadım yedim:/

mavlicim, cuma ctesi ben böle oluorum sabaha kadar uykum gelmiyoo öğlene kadar da uyurum:)

bugün kahvaltıyı 3 civarı yaparak hala acıkmayan ben bugünü tek öğünle kapattım kızlar:S

artık sadece bişiler içerim, no yemekk

ETSA
13-12-09, 18:12
CUMARTESı GÜNLERı GAMYUNA TAKILIYORUM OYUN OYNUYORUM.

BUGÜN 17:30DA KAPATTIM YEMEK OLAYINI...kaydirigubbakcemile2

memuzin
13-12-09, 23:12
pırlantacım topiğini yeni gördüm hayırlı olsun a.s. benim sorunumda zaten gece yemekleri bu kiloları da ona borçluyum zatencokacimcoook.bende kesiyorum artık bu kötü huyumu.umarım fazla zorlanmam.çünkü benim eşim gece 00:30 da geliyor o saatte yemek hazırlıyorum maalesef.neyse dayanıcaz artık.gitsin kilolar gelsin fit vücutlarhihoyyyt

sevdemer
14-12-09, 00:12
komşu topikten merhaba
ya işte benim sorunum bu
asıl akşam 6 dan sonra benim yeme düşkünlüğüm
kurtulsam zaten bu huyumdan hedefime eminim çok daha çabuk ulaşacağım
6 ya kadar herşey tamam ama bu saatlerden sonra her an mutfakta buluyorum kendimi
hadi kızlar nolur bana destek verin
eşim askerden bir ay sonra geliyor
en azından o gelene kadar 5-6 kilo vermek istiyorum

Sumak
14-12-09, 00:12
ay ben 18 degıl de 19.00dan berı bırsey yemedim ,hanı denemek ıcın ..

karnım kazındı resmen ya ,herhalde sırtıma yapışmıştır kaydirigubbakcemile3

o kadar cok ısım var kı yerımden kalkıp su bıle ıcmedım ynı .

ay ne zormuş boyle ..

denemek lazım alısıır ınsan yavas yavş

Pandomim
14-12-09, 07:12
memuzin
pırlantacım topiğini yeni gördüm hayırlı olsun a.s. benim sorunumda zaten gece yemekleri bu kiloları da ona borçluyum zatencokacimcoook.bende kesiyorum artık bu kötü huyumu.umarım fazla zorlanmam.çünkü benim eşim gece 00:30 da geliyor o saatte yemek hazırlıyorum maalesef.neyse dayanıcaz artık.gitsin kilolar gelsin fit vücutlarhihoyyyt
teşekkür ederim. hoşgeldin. ilk zamanlar belki biraz zorlanırsın ama bi kaç gün sonra vucut alışıyoru.

corekotu
bende thor arkadaşın konusunda görüp bir kaç gün önce kendimce bu kararı almıştım. bu başlığı görmem iyi oldu. sizlerle birlikte devam ederim. umarım hepimiz istediğimiz kiloya düşeriz. :Saruboceq: :dance:
hoşgeldin...

bıgsıze
merhaba kızlar.
bende aranıza katılabilirmiyim?
bende akşam 6dan sonra hiç birşey yemiyorum.
eğer çok acıkırsam meyve yiyorum.
hoşgeldin. bende öyle yapıyorum çok acıkırsam bir meyve =)

sevdemer
komşu topikten merhaba
ya işte benim sorunum bu
asıl akşam 6 dan sonra benim yeme düşkünlüğüm
kurtulsam zaten bu huyumdan hedefime eminim çok daha çabuk ulaşacağım
6 ya kadar herşey tamam ama bu saatlerden sonra her an mutfakta buluyorum kendimi
hadi kızlar nolur bana destek verin
eşim askerden bir ay sonra geliyor
en azından o gelene kadar 5-6 kilo vermek istiyorum
Ben de akşamları yemek yemeyi çok severdim. yatana kadar böğğ gelene kadar yerdim. ama artık kendimi tutmaya çalışıyorum. 1 ayda 3 kilo verirsin bence. ama sporla desteklersen 5 kilo vermiş gibi görünürsün.

Sumak
ay ben 18 degıl de 19.00dan berı bırsey yemedim ,hanı denemek ıcın ..

karnım kazındı resmen ya ,herhalde sırtıma yapışmıştır kaydirigubbakcemile3

o kadar cok ısım var kı yerımden kalkıp su bıle ıcmedım ynı .

ay ne zormuş boyle ..

denemek lazım alısıır ınsan yavas yavş
ilk zamanlar zor gelir ama sonra alışırsın canım. :lepi: Çok acıktığın zaman bir meyve ye açlığını bastırsın.

Pandomim
Bu arada herkese günaydın bayanlar...

Ben hafta sonu özellikle cumartesi günü saat 11 e kadar hep atıştırma halindeydim. Kafamı hangi duvara vurayım bilmiyorum. Nişanlıma gitmiştik ailecek. Kayınvalideciğim döktürmüş. Yesen bir türlü yemesen bir türlü. Of ki ne of.... Çok pişmanım çok. Bugün sabah tartılmaya korktum. Dün tartıldım bir günde kilo almışım. Cumaya kadar inşallah vermiş olurum aldığımı bari...

shopaholic
arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorumkaydirigubbakcemile5ama 18 den sonra yemek yemiyoruz derken akşam yemeğini yemiyormuyuz?yoksa 6 dan önce yiyip kapatıyormuyuz agzımızı?tabi hafif bir yemek olmak koşuluyla??:lepi:

Pandomim
14-12-09, 08:12
shopaholic
arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorumkaydirigubbakcemile5ama 18 den sonra yemek yemiyoruz derken akşam yemeğini yemiyormuyuz?yoksa 6 dan önce yiyip kapatıyormuyuz agzımızı?tabi hafif bir yemek olmak koşuluyla??:lepi:
Akşam yemeğini 18 den önce yiyoruz ve yeme faslını kapatıyoruz.

sevdemer
14-12-09, 10:12
merhaba kızlar
pırlantacım sanırım bu sıkıntı tüm tombiş hatunlarda var,hadi bakalım bu günden itibaren tutacağım boğazımı akşam 6 dan sonra yemeyeceğim,spor yapıyorum yani yürüyüş+eliptik bisiklet günde 1 saati geçiyor
ağzından bal damlıyor,5 kilo versem bu ay ooo süpper olur

Pandomim
14-12-09, 10:12
sevdemer
merhaba kızlar
pırlantacım sanırım bu sıkıntı tüm tombiş hatunlarda var,hadi bakalım bu günden itibaren tutacağım boğazımı akşam 6 dan sonra yemeyeceğim,spor yapıyorum yani yürüyüş+eliptik bisiklet günde 1 saati geçiyor
ağzından bal damlıyor,5 kilo versem bu ay ooo süpper olur
Ozaman ilk günün hayırlı olsun diyorum. 3 kilo versen sporla destekleyince 5 kilo vermiş gibi görünürsün ki sen sporunuda yapıyormuşsun ne güzel. Hadi gazamız mübarek olsun. Bugün ki kilonu bi yere not et istersen. Her cuma tartılıp kilomuzu bildiriyoruz.

selma12.
14-12-09, 11:12
sevdemer geldım canım

arkadaşlar bende katılmak ıstıyorum aranıza

selma12.
benımde malesef herkes gıbı akşam cok zor oluyor gözüm dönüyor resmen bu gün mehmet özün programında bır hastası vardı zayıflamış akşam 5.30 sonra bırşey yemedım sadece salatalık yedım dıyordu kan şekerım düşmesın dıye yemış

serradeniz
selmaa kızz yakaladımm seniii sobeee

serradeniz
ooo adaer sendemi burdasınnnn

adaer
14-12-09, 12:12
heyooo heyoooo ben de buradayım süprizzzzz ayyy bizim topiği buraya mı taşısak ne

adaer
ama ben sabah 09:00 akşam 19:00 arası çalışıyorum.Eve gitmem 20:30 u buluyor.Peki bu durumda bana ne önerebilirsiniz.Akşam doğal olarak bu saatten sonra yiyince frenleyemiyorum.ışyerinde nasıl yapmalıyım bir akıl verin lütfen

Pandomim
selma12.
sevdemer geldım canım

arkadaşlar bende katılmak ıstıyorum aranıza
Hoşgeldin selma12 =))

adaer
ama ben sabah 09:00 akşam 19:00 arası çalışıyorum.Eve gitmem 20:30 u buluyor.Peki bu durumda bana ne önerebilirsiniz.Akşam doğal olarak bu saatten sonra yiyince frenleyemiyorum.İşyerinde nasıl yapmalıyım bir akıl verin lütfen
adaer bende sabah 9.00 akşam 19.00 arası çalışıyorum. benimde eve gitmem yemek yemem 20.30 du. Ben artık iş yerinden çıkmadan yemeğimi yiyorum. Evde yemek yemiyorum. Annemin akşam yaptığı yemeği getiriyorum küçük bi saklama kabında öğlen yiyorum. Akşam 17.30 da da ya bi çorba salata veya tost ayran veya ızgara gibi aparatif bişeyler yiyorum.

pembecikk
14-12-09, 14:12
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.Thor arkadaşımızın zayıflama hikayesini tesadüfen nette gezinirken gördüm.Ve zayıflaması benide heveslendirdi.Bende 1 kaç yıldır kilo vermek istiyorum ama hep kendime yeniliyorum.21 yaşında 175 boy 72 kiloyum benim basen göbek problemim var kilolarım genelde alt bölgede toplanmış bu beni çok rahatsız ediyor.Her akşam tamam zayıflayacağım diyorum sabah oluyor yine aynı benim tek sorunum abur cuburdan vageçememem.Lütfen bana tavsiyelerinizle yardımcı olurmusunuz.Bende zayıflayabilirmiyim acaba:)

lethem
14-12-09, 15:12
selamlar güzellerrr:)
ben cuma tartılamamıştım ya hem regl dönemim bitti hem de bugün fırsatını buldum,
51.5 civarıydım 10-15gün önce.. 49olmuşum ayy :eek:
ilk hafta su kaybı da oluo tabi yine de akşam yememek kesinlikle işe yarıyoo.. gün içindekilere de azcık ama az dikkat edince oluo demek:)
yeni gelenler hoşgeldi bu arada:)

mavli
iyi akşamlar bayanlar:teytey: yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz a.s.topiğimizin müdavimleride hoşgelmişler hafta sonu kimsecikler yoktu:sm_confused: yoksa herkes benim gibi kaçamakmı yaptı :icecream:

PASAKLI
Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz opuyorumnanaktan

Bu arada çok hastayım kızlar :a015:

Dua edin, yatıyorum şimdi.

Hepinizi öptümmmmmmm

Pandomim
pembecikk
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.Thor arkadaşımızın zayıflama hikayesini tesadüfen nette gezinirken gördüm.Ve zayıflaması benide heveslendirdi.Bende 1 kaç yıldır kilo vermek istiyorum ama hep kendime yeniliyorum.21 yaşında 175 boy 72 kiloyum benim basen göbek problemim var kilolarım genelde alt bölgede toplanmış bu beni çok rahatsız ediyor.Her akşam tamam zayıflayacağım diyorum sabah oluyor yine aynı benim tek sorunum abur cuburdan vageçememem.Lütfen bana tavsiyelerinizle yardımcı olurmusunuz.Bende zayıflayabilirmiyim acaba:)
İstersen aburcuburu kesersin kiloda verirsin... İstemek başarmanın yarısı. Ben de çok seviyorum kek çikolata cips kola filan ama Bayadır yemiyorum kek cips filan. Çikolata da arada sırada yiyorum. Sende canının çok istediği şeyi hafta bir yersin olur biter. Bir süre sonra seni yememek mutlu edicek =))

lethem
selamlar güzellerrr:)
ben cuma tartılamamıştım ya hem regl dönemim bitti hem de bugün fırsatını buldum,
51.5 civarıydım 10-15gün önce.. 49olmuşum ayy :eek:
ilk hafta su kaybı da oluo tabi yine de akşam yememek kesinlikle işe yarıyoo.. gün içindekilere de azcık ama az dikkat edince oluo demek:)
yeni gelenler hoşgeldi bu arada:)
Tebrik ederim lethem. Regl bugün bittiyse biraz daha şişlik vardır belki. Duyduklarıma göre reglden 3 gün sonra filan tartılmak daha sağlıklıymış. 1. 5 kilo çok iyi tekrar kutlarım...

mavli
iyi akşamlar bayanlar:teytey: yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz a.s.topiğimizin müdavimleride hoşgelmişler hafta sonu kimsecikler yoktu:sm_confused: yoksa herkes benim gibi kaçamakmı yaptı :icecream:
Mavli ben böle konuşuyorum ediyorum moral vermeye çalışıyorum ama cumartesi günü ..... gibi yemek yedim yani. o nokta noktaya ne koyacağımı bilemedim :KK43:(( Hele 18 den sonra sürekli atıştırma halindeydim. Affetmicem kendimi:sinifsinif::gitme:

Pandomim
PASAKLI

Hepinizi öptümmmmmmm
Geçmiş olsun pasaklı. dikkat et kendine...:1hug:

mavli
PASAKLI geçmiş olsun canım Allah şifa versin!....opuyorumnanaktan pırlanta bende çok dikkay edemiyorum canım akşam çok problem yokta gün içinde ekmeği kesemiyorum biraz spor yapmam lazım telafi için ama burdan kopmamaya çalışıyorum ki tamamen salmayayım diye :sinifsinif:

selma12.
hoş bulduk arkadaşlar şimdı kendıme haşlanmış tavuk ve salata yaptım yıyecegım saatım geldı cünkı

selma12.
PASAKLI

Hepinizi öptümmmmmmm
gecmış olsun a.s.

mavli
14-12-09, 16:12
selma hangi komşu topiktensin arkadaşım

selma12.
mavli
selma hangi komşu topiktensin arkadaşım
canım ben 8 . takımdayım bırde 80 89 topıgındeyım

selma12.
evet arkadaşlar akşam yemegımı yedım artık sadece su içeçegım bır saat yürüyüş yapacam

mavli
hımm tekrar hoşgeldin selmacım

lethem
14-12-09, 17:12
teşk pırlantacım.
kızlar yine 18 sularında yeme faslını kapattım ben..

mavli
lethem çok güzel kilo vermişsin tebrikler

lethem
teşk mavlicim:)
inş böle devam eder ya..

sevdemer
14-12-09, 21:12
iyi akşamlar kızlar
ooo arkadaşlarımda gelmişler
selmacım,serracım ve adaercim hepimiz hoşbulduk
az sonra yatacağım ama nasıl uykum gelir bilmiyorum açııııııııım
ama bu şekilde kilolarımı daha hızlı vereceğime inanıyorum
6 dan sonra sadece yeşil çay içtim
pasaklı geçmiş olsun dikkat et kendine allah acil şifalar versin

sevdemer
14-12-09, 21:12
selmacım azimli gördüm seni:)

pembecikk
15-12-09, 07:12
pirlanta_a
İstersen aburcuburu kesersin kiloda verirsin... İstemek başarmanın yarısı. Ben de çok seviyorum kek çikolata cips kola filan ama Bayadır yemiyorum kek cips filan. Çikolata da arada sırada yiyorum. Sende canının çok istediği şeyi hafta bir yersin olur biter. Bir süre sonra seni yememek mutlu edicek =))

Tebrik ederim lethem. Regl bugün bittiyse biraz daha şişlik vardır belki. Duyduklarıma göre reglden 3 gün sonra filan tartılmak daha sağlıklıymış. 1. 5 kilo çok iyi tekrar kutlarım...

Mavli ben böle konuşuyorum ediyorum moral vermeye çalışıyorum ama cumartesi günü ..... gibi yemek yedim yani. o nokta noktaya ne koyacağımı bilemedim :KK43:(( Hele 18 den sonra sürekli atıştırma halindeydim. Affetmicem kendimi:sinifsinif::gitme:

Pırlantacım teşekkürler cevabın için evet istiyorum ama başaramıorum ama sizin desteklerinizle başaracağıma inanıyorum çünkü benim tek sorunum abur cubur birde çalıştığım için yemek saatlerim düzenli değil yüzdende olabilir kilolarımın sebebi çünkü hareketliyim çalışırken

titto79
15-12-09, 08:12
merhaba arkadaşlar s beden den buraya kaymış herkes galiba ama sonuçta amaç aynı nasılsa bu 6dan sora yememeyi bende bi deniim bakalım umarım sonuç alabilirim

PASAKLI
Kızlar günaydınlar herkese,

Geçmiş olsun dilekleriniz için tüm arkadaşlarıma çooookkkkk teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

Bugün toparladım biraz daha iyiyim.

Dün akşam hap içicem diye mecburen bişeyler yedim mafoldumben

Bu bikaç gün böyle geçer herhalde.

Bu arada haftasonları çok bozuyorum kızlar bennn, pofffffff incelmek istiyorummmm :mymeka:

PASAKLI
Kızlar bu arada;

Daha önce gittiğim Dr. Diyetisyenim haftada 1 ya da 15 günde bir mini bir detoks vermişti.

Kahvaltı :1-2 porsiyon meyve
Öğlen : 1 büyük kase sebze çorbası veya püresi veya yemeği veya salatası + 1-2 dilim çavdar ekmeği, salata (1 tatlı kaşığı zeytinyağlı ve limonlu)
Ara : 1-2 porsiyon meyve
Akşam : 1 büyük kase sebze çorbası veya püresi veya yemeği veya salatası + 1-2 dilim çavdar ekmeği, salata (1 tatlı kaşığı zeytinyağlı ve limonlu)

Su ve istenilen kadar bitki çayı.

Haftasonundan sonra bir gün uygulamak iyi geliyor.

Paylaşmak istedim kızlar,

Öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

Pandomim
PASAKLI
Kızlar günaydınlar herkese,

Geçmiş olsun dilekleriniz için tüm arkadaşlarıma çooookkkkk teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

Bugün toparladım biraz daha iyiyim.

Dün akşam hap içicem diye mecburen bişeyler yedim mafoldumben

Bu bikaç gün böyle geçer herhalde.

Bu arada haftasonları çok bozuyorum kızlar bennn, pofffffff incelmek istiyorummmm :mymeka:
Toparlamana sevindim canım. Hafta sonları bende kendimi frenleyemiyorum.:gitme:

ETSA
15-12-09, 09:12
arkadaşlar
ben yavaş yavaş gidiyorya kilolar biraz umutsuzluğa kapıldım
sanki bir katkısı yokmuş gibi gelmeye başladı
pes demedim ama böyle düşünüyorum
akşamları ekmeği kesiyim biraz bide böyle deniyim

motive edici birşey ler yazın

Pandomim
15-12-09, 09:12
ETSA
arkadaşlar
ben yavaş yavaş gidiyorya kilolar biraz umutsuzluğa kapıldım
sanki bir katkısı yokmuş gibi gelmeye başladı
pes demedim ama böyle düşünüyorum
akşamları ekmeği kesiyim biraz bide böyle deniyim

motive edici birşey ler yazın
Etsacığım kilon yavaş yavaş gidiyosa ne mutlu. umutsuzluğa kapılma sen yavaş yavaş vericen ve kalıcı olucak inşallah. o kiloları def edicez ve bidaha geri almıcaz =))

magic girl
15-12-09, 13:12
slm kizlar kizlar azda olsa spor yapin bende basliyacagim kilo vermeye baslayinca karnim dalgalanmaya basladi daha once gunde en az 15 mekik cekip 1 saat yururdum duzenli hic boyle olmamistim cok sIKI vucudum olmustu spor kesinlikle sart