işte bu benim kokum dediğiniz parfümler??

angellx
21-11-09, 22:11
arkadaslar ya acayıp parfum hastasıyım yıllardır denemedıgım parfum kalmadıı ve hala aradıgım kokuyu bulamadım yaa::) ben yoruldum parfum almaktan ama nefsım yorulmadıı... burda yazılan parfumlerı denedım ama kararsız kaldım .herkez tarafından beynılen ozellıkle afrodızyak etkısı olan erkeklerı kendıne ceken bı koku arıyorum fark edılen bır koku gectıgım yerde bu koku kımden gelıo denılebılıcek bı koku evet arkadaslar ce vaplarını merakla beklıorumm:eek:

ysl_cinema
21-11-09, 22:11
aynı benim duygularımı anlatmışsın bende yıllardır hayatımın parfümünü arıyorum tam buldum derken sıkılıyorum yeni parfümlere yelken açıyorum hayatım böyle geçeçek sanırımkaydirigubbakcemile3

ysl_cinemaydı uzun zamanlar nikimdende belli oluyor 2 şişe bitirdim ama bi daha almam sıkıldım.
yeni aldığım ralph lauren romance yazlık kokum
alacagım hynotic poisonda kışlık kokum olacak

bu iki kokuyada erkekler ilgisiz kalmıyor. hypnotic poison çok seksi kokuyor.denemişsindir mutlaka.bence her kadın hayatında 1 kez kullanmalı bu parfümü

angellx
23-11-09, 16:11
tesekkur ederım canım yaa evet o kokuyuda denemıstım:)

ysl_cinema
23-11-09, 17:11
hangilerini begendin peki şimdiye kadar denediklerinden ? ve nasıl kokular bgeniyorsun öneride bulunayımopuyorumnanaktan

Blair Witch
23-11-09, 18:11

bu iki parfumu cok beğeniyorum...
çok kaliteli ve kalıcıdırlar.yattığınız yastığa yorgana bile kokusu kalıyo..
ona görede tabi fiyatı pahalı...
internetten araştırıp fikir sahibi olabilirsin canım..
birde tabi herkeste kokusu etkisi farklı olur,tenden tene değişir...

hotcouture
23-11-09, 20:11
Hot couturee :))

casulet
23-11-09, 20:11
lanvin eclat d'arpege

Selenais
23-11-09, 21:11
lolita lempicka-
yeni cikan kirmizi sisede olani harika. türkiyede varmi bilmiyorum yurtdisinda var, sadece noel döneminde satilacakmis burda duyduguma göre, internetden arastir istersen.

On41
23-11-09, 21:11
bende sabit bi parfümde duraklamak istiyorum artıkkkkk :gitme:

hotcouture
24-11-09, 04:11
ben de tek parfum istiyorum.her gün acaba bugun hangısını sıksam stresinden bıktımm :KK70: cabuk da sıkılmakta nkorkuyorum vazgeçilmez bir koku olsun istiyorum

angelism
24-11-09, 08:11
O gün sportif ve enerjiksem Davidoff Game, seksiysem Avon Far Away ya da Oriflame Divine, biraz nostalji havasındaysam Oriflame MissO, günlük kullanımda da bana bir kerede bu özelliklerin hepsini birden yükleyen Cacharel Amor Amor var ki vazgeçemiyorum bir türlü... :)

casulet
24-11-09, 13:11
on41
bende sabit bi parfümde duraklamak istiyorum artıkkkkk :gitme:
değişiklik iyidir cnm, ben oraya lanvin yazdım ama o favori, onun dışında 6 tane daha var :dance:

On41
24-11-09, 13:11
öyle de canım arada değiştirilebilr tabi ama günlük hayatta aynı kokuda kalmak istiyorm. özel günlerde daha ağır bi parfüm olabilir.. parfümüm benmle özdeşleşsin istiyorum :gitme:

mahperver
25-11-09, 06:11
jadore bence de cok kliteli ve super kalici,calistigim is yerinde daima gidisimin ardindan parfumumun hala koktugunu soylemislerdir..ilk ciktigi andan itibaren kullaniyorum ve hala bikmadim desem??...nina richinin de yeni bi parfumu var richie richie diye kislik bir parfumve gucci rush:i animsatiyr cekiciligi cok farkedilmemesi mumkun olmayan kokulardan.

nurpare41
25-11-09, 15:11
[​IMG][​IMG]
[​IMG][​IMG]

nurpare41
[​IMG] Kokusuna hasta oldugum bir parfüm harika birsey bu.

ilksen_77
Önce kokuyu kendin için beğeneceksin, çünkü insanların zevkleri çook farklı, koku apayrı bir dünya, mesala bana "euporia" gelmişti doğumgünümde kullanamadım bana ağır geldi.. Ama millet deli oluyromuş o kokuya.. Yani önce sana hitap edecek..

eda
25-11-09, 20:11
nurpare41
bu kokuyu merak ettim yahuyerimseniben

tealight07
28-11-09, 17:11
yves rocher naturelle....ya parfüm bana çok ferah ve temizlik hissi veriyo...çok seviyorum...çok da tavsiye ediyorum...:)

ciimen
28-01-10, 18:01
armani sheden vazgecemiyorum ben..tabi herkesın zevkı farklı..sahsen ben bıcok parfum denememe ragmen donup dolasıp armanı sheye dönüyorum tekrardan:)
tabi diğer beğendiklerimi de yazmak isterim:
-amor amor
-lolita lempicka
-hot couture
-noa
-ralp lauren ralp
-chanel
-for away
-[burberry classic
-sexy grafitti
-candy
-naomi camphell
/COLOR]

candy2009
28-01-10, 19:01
eda
bu kokuyu merak ettim yahuyerimseniben
ben denemiştim çok güzel ve farklı bir koku

Tarcinli_Kurabiye
28-01-10, 20:01
vee

bayanssulusmile

Jennifer
30-01-10, 22:01
avon for away

ashlie
31-01-10, 22:01
bence en güzel olan lancome miracle,,hem temiz kokuyorsun hem de kalıcı..tabii tercih bu belli olmaz:)

eda
1-02-10, 09:02
ashlie
bence en güzel olan lancome miracle,,hem temiz kokuyorsun hem de kalıcı..tabii tercih bu belli olmaz:)
evet canım zevklerimiz aynı sana katılıyorum süper bır koku bende bayılıyorum.:lepi:

eda
1-02-10, 09:02
nurpare41
ben denedim ama sevemedim nedense.:kahve:

svly_25
1-02-10, 19:02
bu kokuyu bende pek sevmedim.fisfisfis

zakkum_321
1-02-10, 21:02
kesinlikle hugo boss intense :KK66:

petite
4-02-10, 16:02
chanel coco :):)

petite
4-02-10, 16:02
ciimen
armani sheden vazgecemiyorum ben..tabi herkesın zevkı farklı..sahsen ben bıcok parfum denememe ragmen donup dolasıp armanı sheye dönüyorum tekrardan:)

/COLOR]

armani she yi hiç denemedim ,
ben genelde hafif ,çiçek-meyve kokularını seviyorum
bu parfüm nasıl ?

Tripliii
5-02-10, 15:02
Wish diorm yalnız christina aguileranın çıkarmış olduğu parfümede bayıldım demeden geçemeyeceğim.

vogue3
6-02-10, 00:02
ben bu aralar nina ricci-ricci ricci'yi kullanıyorum.şekerimsi güzel bir koku.

saref
6-02-10, 11:02
donna karan:lepi:

HayyaL
D&G L'eau the one
Tek geçiyorum...

SenEsittirBen
Heidi Klum "Dreams"

Hayatim boyunca bukadar sahane bir parfüm görmedim. Gecen hafta ismarladim, allahim bu nasil güzel bir koku böyle. 1 kere kullandim ve hala mis gibi kokuyor ceketim (ceketimde denemistim)

nazli_
8-02-10, 09:02
dior jadore kullandim ve kokusunu ben beğenmedim.
bence en iyi parfüm
escada carolina herrera armani birde

nazli_
8-02-10, 09:02
aa birde Lanvin Eclat çok seviyorum

hacer76
8-02-10, 10:02
Bvlgari jasmin noir

o kadar çok parfüm kullandım ki hemde en popüler ve pahalılarını kesinlikle muhteşemmopuyorumnanaktan

escada35
9-02-10, 12:02
ben chanel şans kullanıyorum şimdi ayy cok sevdım ben bunu kızlar

Womanizer
9-02-10, 17:02
dolce&gabbana the one diyorum kesinlikle bir de azzaro twin

aycaa35
9-02-10, 18:02
arnizda angel kullanan varmi

brunettee
10-02-10, 19:02
avon ungaro...

cottonlady
14-02-10, 15:02
canım sevgilimin hediye etmesinden beri benim favorim Emporio Armani- She bayanssulusmile tavsiye ederim... ama onun dışında 10 a yakın parfüm ismi verebilirim çok kaliteli kokan... ben de malesef tek bir kokuyla yetinemeyenlerdenim :kedi:

supergirll
13-03-10, 22:03
ben aynı zaman diliminde bikaç parfüm kullanmaktan ya da kısa sürede parfüm değiştirmekten hoşlanmıyorum..istiyorum ki kokum benimle özdeşleşsin ve o kokuyu başka birinden bile alan kişi direk beni hatırlasın:asigim: tam 6 yıl önce tanıştım LANCOME MIRACLE la..gerçekten mucize gibi beni etkisine aldı ve bugüne kadar ondan hiç vazgeçmedim..çok hafif ve çekici bi koku..ve bütün hoşlandığım erkekler ,kokuma bayılır ve direk adını sorarlardı nası vazgeçiim yani şimdikaydirigubbakcemile3 gelgelelim artık yeni heyecanlar arayışına girdim..biliyorum yine dönüp dolaşıcağım yer miracle..ama artık kokusuna okadar alıştım ki beni etkilemiyo..oyüzden yeni bi koku denesem fena olmucak..

yagmur.
13-03-10, 23:03
Armani code
Burberry the beat
J'adore
Calvin Klein Euphoria

CennetKokulum
hacer76
Bvlgari jasmin noir

o kadar çok parfüm kullandım ki hemde en popüler ve pahalılarını kesinlikle muhteşemmopuyorumnanaktan
içierigi nasıl yesemın kokusumu

tubiss23
bende tek bir kokuyla yetinemiyorum maalesef :eek: ama benim kokum hypnosedur kıyıpta sıkamadığım için 30 ml lik parfüm hala bitmedi

CennetKokulum
yagmur.
Armani code
Burberry the beat
J'adore
Calvin Klein Euphoria
vereliniortak

CennetKokulum
ysl_cinema
aynı benim duygularımı anlatmışsın bende yıllardır hayatımın parfümünü arıyorum tam buldum derken sıkılıyorum yeni parfümlere yelken açıyorum hayatım böyle geçeçek sanırımkaydirigubbakcemile3

ysl_cinemaydı uzun zamanlar nikimdende belli oluyor 2 şişe bitirdim ama bi daha almam sıkıldım.
yeni aldığım ralph lauren romance yazlık kokum
alacagım hynotic poisonda kışlık kokum olacak

bu iki kokuyada erkekler ilgisiz kalmıyor. hypnotic poison çok seksi kokuyor.denemişsindir mutlaka.bence her kadın hayatında 1 kez kullanmalı bu parfümü
canım koku konusunda tecrubelısın ozaman her koku kesmez senı pekı jıl sunder stil ı denedınmı denemdıysen tavsıye ederım bırde aşagıdakı cok hos bır koku kesın denemedıysendene

Sarah Jessica Parker Corvet Pure Bloom EDP 50ML Bayan Parfümü

Kadınlar için tam anlamıyla dişi, çiçeksi bir parfüm.
Az bulunur duygularla sizi cennete götürür.
Üst notalarda mor erik, hindistancevizi suyu, mandalina.
Orta notalarda sümbülteber, royal Endonezya yasemini.
Alt notalarda amber, krem misk ve sandal ağacı.

vedrtom
14-03-10, 19:03
chanel noa nasıl?