Bebek Özlemi Çekenlerin Mekanı

selsebil
30-07-10, 14:07
leydim canım özeline bakarmısın

Kedersiz
BEYAZ_DUA
ama ben bebeğimle arkadaş gibi beraber büyümek istiyorum:CüvCüv: minik anne
olacak inşallah a.s

leydim84
kedersiz
evet yaaa
melike ve fatoşla beraber oyun oynarlar melikenin bebeğide onlara eşlik eder gamyoncuiremsu
:KK1: :KK1: :KK1:

selsebil
leydim84
kısssss HATÇEEEEEEEEEEE nerelerdesin bacım :sm_confused:
burdayım bacım nasılsın dedim ama sen görmedin galiba öyle evlatlarım hastanede bekliyorum ben evde

Kedersiz
bizim topiği çocuk isteyen çocuklar bastı yawww kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

BEYAZ_DUA
Kedersiz
kızım görmüyon galiba yazdıklarımızı guclubacismile
kızlar siz kaç yaşlarındasınız ve isimler neeeeeeeeeeeeeee

Kedersiz
kızlar çıkıyorum ben ,pazardan kurutmalık patlıcan almıştım onları oyup balkona asacam daha
görüşürüz iyi akşamalar opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Kedersiz
BEYAZ_DUA
kızlar siz kaç yaşlarındasınız ve isimler neeeeeeeeeeeeeee
26 yaşındayım
ismin nurcan
hadin ben kaçtım :KK3:

BEYAZ_DUA
kızlar bide beni arada üşüme basıyo geceleride sıcaklama basıyo odamı ilaçlardan ayyy üşüdüm yinealkisalkisalkis

leydim84
selsebil
burdayım bacım nasılsın dedim ama sen görmedin galiba öyle evlatlarım hastanede bekliyorum ben evde
ahhhhhhh ahhhhhhhh sorma bacım benim de 2 tane var hastanede ama inan içim bomboş olmuş artık........ boshayallersmile mafoldumben

leydim84
güle güle nurcanım yine gel bacımmmmmmm ösletme kendini........ :gitme:

BEYAZ_DUA
Kedersiz
26 yaşındayım
ismin nurcan
hadin ben kaçtım :KK3:
kolay gelsin canım bye:a015:

leydim84
ZEHRACIIMMMMMMMM benim ismim yasemin yaş 26 canım...... :1ninca:

selsebil
kızlar ben kaçtım canım iğnem var hastane evin karşısında onu vurulayıp geleyim dualarınızda benide ayırmayın öpüyorum sizleri ben hatice 27 yaşındayım canım

BEYAZ_DUA
leydim84
ZEHRACIIMMMMMMMM benim ismim yasemin yaş 26 canım...... :1ninca:
vereliniortak çok mennun oldum peki ne zamandır çocuk istiyosunuz neler yaptınız

leydim84
haticemmm tubiş aradığı zamn çok çok selam söle canım dualrımız seninle ve onunla.... :Saruboceq:

BEYAZ_DUA
BEYAZ_DUA
vereliniortak çok mennun oldum peki ne zamandır çocuk istiyosunuz neler yaptınız[/QUOeyvahedigeldismile bide sorun ne canım

leydim84
kıslar bende çıktım sonra görüşürüz..... :1hug:

BEYAZ_DUA
kızlar çoooook üşüyorum ayyyyy

tuyaneda
30-07-10, 23:07
aramıza hoş geldiniz ilk önce senin şuan yaşadığın duygu gebelik bizlerin rüyasını süsleyen bizim için çok büyük bi nimet bence bunun kıymetini bilmelisin böyle olacağını bildiğin halde önlemini almalıydın diye düşünüyorum

tuyaneda
30-07-10, 23:07
kızlar nbre nasılsınız?öncelikle hepinizi çok özledim bişey sorucamadet oldum ayın 28zinde ama bir parmak ucu kadar geldi ve dahası yok atesim 37 ve biraz üstü neden böyle oldu anlamadım bi fikriniz varmı canlarım..

sevdamcee
31-07-10, 00:07
s.tugba
slm canlarım nasılsınız az geçmişe bakayım dedim ama ben bayağı bi geri kalmışım
herkes iimi esra doğum yaptı galiba nevonun durumu nedir nasıldır
ipeğim sevdam kedersizim şekerlerim çok özlüyorum sizleri burda net bağlantısı çok zayıf olduğu için sürekli giremi,yorum şimdi aşağı indim bağlantı iyi
eveeet duruma gelince salı kontrole gittiğimde dr şimdilik ii gidiyoruz demişti perşembe tekrar kontrol edelim duruma göre hareket edelim demişti dr bugün saat 5 te randevum var bakalım ne dicek
bu arada iğneler anamı,ebemi ağlatıyo heryanım acıyo yanıyo onun dışında çok stresliyim agresif oldum değişik bi depresiflik var üstümde hayır olsun diyorum aaa birde karnım komacan oldu kızlar yaa
son durum bu canlarım siz anlatın ne var ne yok
hakikatren çok alışmışım size özlüyorum beaa
cnmmmm RABBİM snın yolunuu acıkkk etsınn veee melegınn senınlee olupp yuvanaa don inşallah emeklerın karsılıgını alırsınnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
iipekk34
uçak maceralrını bekliyoruz fatoş geldiğin zaman anlat
cnmmm ucakk bı kalkmayaaa basladıı bı bass donmesııı mahfolfumm nasıll mıgdee bulantısıı istifar etmemek için kendımı zorr tuttum sankıı kafamın ustunee bırı oturmusss gıtmıyoduu vee ınenee kadarr devamm ettı kotuyduuu yaa hemde cokkalsanaalsanasmile ama yol 1 saat surduu gelırken arabamızlaa geldıkk superdıııııkaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni
iipekk34
aaaaaaaaah aah çalışma bakanı olsaydım keşke
öğlen uykusunu yasal zorunluluk haline getirirdim her işyeirnde yemektwen sonra 1 saat
olll cnmm nıee olmuyosunnnn onun sendenn ne fazlasıı varrrr oyumm senındırr secımdee emın olll:KK1::KK1::KK1::KK1:
sevdanehri54
off çok yoğüunlaştım kızlarrr yazamadımmm patronda geldi zatennn :1closedeyes:
cnmmm ALLAH kolaylık versın tumm calısanlaraa guc kuvvet versınnn:Saruboceq::Saruboceq:
bencedeee ipeğiimm uyku şarttt daha da büyümemiz içinn delikafadulden

fatmacım hoşgeldin ve güle güleee naniknanik
saollll zuzumm sendee olmasın benıı kımseee gormıyecekk zatıı nurcann hıc cvp vermıyoooo kustumuu acepp banaaaCADIARZUsenağlamasenağlama
duru81
bilerek küçüttüm :KK1:kaydirigubbakcemile3 görmeyin diye abuuuuu sölemesi ayıp iskender yiyom
ayyyyyyyyyy cnmmm nasılll ıstıyooo kacc zmndırr bı bılsenızzzzzzzzzz yarınn gıdeyımdee yıyeyımm yaaaaaaaaaaaaaaa cokkkkkkkkkkkkkk ıstedııı cnmmmmmmmmcokacimcoookcokacimcoookagazım sulandıı beaaaa
Kedersiz
şifa bir ara sende koymuştun resmini ama ben görememiştim seni
tekrar koyabilirmisin rica etsem
benim nedir bu resim sevdası anlamadımki burdaki herkesi çok merak ediyorum :))
kıss benıı merakk etmıyon muu hıc gormedınn benıııkaydirigubbakcemile3:KK1:kaydirigubbakcemile3:KK1:
Kedersiz
kızlar az önce özelime bu mesaj geldi ama görünce şok oldum geçen gece (kandil gecesi) melike benim için istihareye yatmıştı rüyasında bir kadın saffat suresi ve 100. ayeti okusun demiş .şimdi bu özel mesajıda okuyunca bu kadar tesadüf olamaz dedim siznlede paylaşayım dedi
ama kafama şöyle bişey takıldı bu kişi neden özelden yazdı onu anlamadım buraya yazsa neden ceza alsınki neyse aldığım mesajaı buraya kopyalıyorum

Merhabalar OFT ta tesadüfen topiğinizi gördüm,ilgimi çekti.Ben de 3 yılda anne oldum,bebek özlemini iyi bilirim.
Yanlış anlaşılabilir diye topiğe yazmak istemedim,ceza alırım falan diye özel yolladım kusura bakmayın.
Benim okuduğum dua şuydu: Saffat suresi 100. ayet
''Rabbi hebli mines salihiyn ''
Kur'an-ı Kerim'e bakarsanız mahreçleri daha doğru olur
Hamile kalmadan önce ve sonra bu duayı çok okumuştum.Diğer arkadaşlarınıza da özelden yollarsınız inşaAllah
Rabbim tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin..
yaa varyaa tuylerım dıken dıkenn olduuu hemdee korktumm yaa bu saatteee gecee korkusuu kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Kedersiz
evet yaaa
melike ve fatoşla beraber oyun oynarlar melikenin bebeğide onlara eşlik eder gamyoncuiremsu
oynarızz ne olacakk sankııı belkıı evcılıkk oynarızzz beraberrrkaydirigubbakcemile3:KK1:
BEYAZ_DUA
ama ben bebeğimle arkadaş gibi beraber büyümek istiyorum:CüvCüv: minik anne
bendee olee ıstıyorumm vee yasın ne kadarr buyukk olsadaa herkess olee ısterrrrbilmiyorumkismile
leydim84
:KK1: :KK1: :KK1:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Kedersiz
bizim topiği çocuk isteyen çocuklar bastı yawww kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
şimdii seninn kafanaa gelıyooooo haaaaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:
eddieboo
herkese merhaba yazdıklarınızı okudum...şimdi size soruyorum lütfen bana cevap verin 25 yaşındayım eğitimciyim 4 haftalık hamileyim ve maalesef henüz evli değilim!erkek arkadaşımla birbirimizi çok seviyoruz fakat o bu hamileliğin çok zamansız olduğunu düşündüğü için bebeği aldırmamı istiyor.Doğurmam ona kalırsa söz konusu bile değil.ne yaptıysam ikna edemedim onu,olmaz diyor ikimizin de kariyeri biter daha uygun bi zamanda olmalı diyor.Ailem pek modern sayılmaz onlar bile çocuğu aldırmamı isteyebilirler sırf kimseye rezil olmasınlar diye ben tek başıma kalsam nasıl geçinirim hamile hamile nasıl çalışırım...Lütfen bana kzımayın ben asla bebeğimi aldırmak istemiyorum herşey bir yana çok günah onun vebalini üzerime alamam ki..diğer yandan da durumum ortada.SİZ SÖYLEYİN ŞİMDİ BEN NE YAPAYIM?
bennn sanaa ne desemmm boşşş kızsammıı gulsemm mı bılmıyorumm bızzımm olekıı ıcımızz yanıyokıı o durumm ıcınn yaa sennn bolee olacagını bıle bılee nıee yasadın o zmnn o durumuuuuu benceee senn kararınıı vermısssın hayırlısı olsun oda bellı ma neyseee
tuyaneda
kızlar nbre nasılsınız?öncelikle hepinizi çok özledim bişey sorucamadet oldum ayın 28zinde ama bir parmak ucu kadar geldi ve dahası yok atesim 37 ve biraz üstü neden böyle oldu anlamadım bi fikriniz varmı canlarım..
cnmmm hamılee oludugundaaa ustunee goruncee olee oluyoo alt komsum olmustuu bıdee teyzemın kıızıı ole olmustuu amaa bıdee bendee olmustuuu doktoraa gıttıgımdee kendını sıktıgınn ıcınn az gelmıstırr dedımm ve 2 ayy oylee olduu ammaa sen ınsallah hamılesındırr:Saruboceq::Saruboceq:zemuszemus bızdee senı ozledıkkk

sevdamcee
31-07-10, 00:07
hadıı benn yatammm ıyı gecelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bynkutluay
31-07-10, 06:07
tuyaneda
ayy canım direk aklıma yerleşme lekesi geldii walla tatlımm bence hamilesinn inşalahhhhhhhhhhhhhhh

eddieboo
herkese merhaba yazdıklarınızı okudum...şimdi size soruyorum lütfen bana cevap verin 25 yaşındayım eğitimciyim 4 haftalık hamileyim ve maalesef henüz evli değilim!erkek arkadaşımla birbirimizi çok seviyoruz fakat o bu hamileliğin çok zamansız olduğunu düşündüğü için bebeği aldırmamı istiyor.Doğurmam ona kalırsa söz konusu bile değil.ne yaptıysam ikna edemedim onu,olmaz diyor ikimizin de kariyeri biter daha uygun bi zamanda olmalı diyor.Ailem pek modern sayılmaz onlar bile çocuğu aldırmamı isteyebilirler sırf kimseye rezil olmasınlar diye ben tek başıma kalsam nasıl geçinirim hamile hamile nasıl çalışırım...Lütfen bana kzımayın ben asla bebeğimi aldırmak istemiyorum herşey bir yana çok günah onun vebalini üzerime alamam ki..diğer yandan da durumum ortada.SİZ SÖYLEYİN ŞİMDİ BEN NE YAPAYIM?
canımm zamansız olmuş ama işte içindeki de can biz neler yaptık yapıyoruz o bi can için nasıl içimiz acıyoo
alındığını düşün bunu kaldırabilecekmisin içindeki acı geçecekmi geçmiyecekk daha büyüyecekk Rabbim sizi sınıyo sizinde sınavınız belkide bu hadi bundan sonra alındığında tekrar bebeğiniz olmazsa tabi seni de anlıyorum çok zor bi durumdasın benim ailem beni keserdii böle bi durumda ama sen ayakları yere basan bi bayansın bence üstesinden gelirsinn Rabbim yardımcın olsun ama evladından vazgeçmee o senin bi parçann

bynkutluay
anammm gardaşım çocuk isteyenn çocuklarr heaaaaa
ahh ahh gardaşıma bakk yaaaaaaa

bynkutluay
tubişimm gı bizde ösledikk walla hayırlı haberlerle dönecen inşalahh tatlım benimmm Rabbim yardımcınn olsun aplammm
evett esramm doğurdu şükürler olsun nevom dinlenmesi lazımm çok gelemiyoo

Kedersiz
31-07-10, 08:07
BEYAZ_DUA
kızlar çoooook üşüyorum ayyyyy
biz sıcaktan pişiyoruz sen üşüyorsun hayırdır inşallah:CüvCüv:

eddieboo
sevgiliniz sizi çok seviyorsa neden hemen evlenmiyor sizinle ??.neden seni böyle yüz üstü bırakıyor??( bana göre yüz üstü )
zamansızmış madem öyle dikkat edecekti! NİZ! ....valla ne kadarda bana kızmayın desende kızıyorum işte. eğitimci bir insansın bunun vebalinin ne kadar büyük olduğunu söylememe gerek yok herhalde ..ne yapmam gerektiğini söylemişsin sakın ama sakın bebğine kıyma derim o artık senin bir parçan .sevgiline bebeği aldırmama konusunda kararlı oldunu göster.eğer sizi gerçekten çok seviyorsa ne sana nede bebeğinize kıyamaz herhalde a.sa.s

Kedersiz
fatoşum hoşgeldin canım
sitem etmişsin bana nurcan beni görmedi diye gerçekten seni görmemiştim neden küseyimki sana koca bebek :)))

Kedersiz
tuyaneda
canımmm nerelerdesin sen özletiyorsun kendini biz iyiyz seni sormalı olumunekankayizsmile
canım bende arkadaşlarıma katılıyorum yerleşme kanaması olabilir adetin kaç gün gecikti??neden bir test yapmıyorsun canım ...
edam inşallah bu sefer bebişin seninledir canım inşallahhh :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sevdamcee
31-07-10, 09:07
bynkutluay
anammm gardaşım çocuk isteyenn çocuklarr heaaaaa
ahh ahh gardaşıma bakk yaaaaaaa
ivettt kıssss bızzz oyunn oynıyacak mısın onlarlaa oynarızzz çatlasınn ooooooozemuszemuszemuszemuskaydirigubbakcemile3
Kedersiz
fatoşum hoşgeldin canım
sitem etmişsin bana nurcan beni görmedi diye gerçekten seni görmemiştim neden küseyimki sana koca bebek :)))
kısss sanaaa yazıyorumm senn cvpp vermıyosunnn benımdee aklımaaa geldıııı nee bıleyımmmmmmm bebekımm ısteee amaaa kocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK1::KK1:lülülülülülülülülülülülü

bynkutluay
31-07-10, 10:07
ftsedp
ivettt kıssss bızzz oyunn oynıyacak mısın onlarlaa oynarızzz çatlasınn ooooooozemuszemuszemuszemuskaydirigubbakcemile3

kısss sanaaa yazıyorumm senn cvpp vermıyosunnn benımdee aklımaaa geldıııı nee bıleyımmmmmmm bebekımm ısteee amaaa kocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK1::KK1:lülülülülülülülülülülülü
zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus:eek:olumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile2:hulya:

bynkutluay
31-07-10, 10:07
neyse ben kaçarr kıslarr komşuda kuranı kerim okucak dileği için öpüldünüz görüşürük

sevdamcee
31-07-10, 11:07
bynkutluay
neyse ben kaçarr kıslarr komşuda kuranı kerim okucak dileği için öpüldünüz görüşürük
dıtmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee geldımmmmmmmmmmmmm ALLAH kabull etsinn cnmmm nee muradı varsaa kabul olur inşallah:Saruboceq:

bynkutluay
ftsedp
dıtmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee geldımmmmmmmmmmmmm ALLAH kabull etsinn cnmmm nee muradı varsaa kabul olur inşallah:Saruboceq:
geldimm kıs geri namazımı kılıp geldimmm komşuyu bekliyorum zile basacakk
canım hiç sorma ya kadın hamile 5 düşük yaşamış kan uyuşmazlığı var kadındaa zamanında iğnesi vurulmamış şimdi çekiyoo

sevdamcee
kıss melıkee burdamısınnnnn???

sevdamcee
bynkutluay
geldimm kıs geri namazımı kılıp geldimmm komşuyu bekliyorum zile basacakk
canım hiç sorma ya kadın hamile 5 düşük yaşamış kan uyuşmazlığı var kadındaa zamanında iğnesi vurulmamış şimdi çekiyoo
herkezdee farklı farklı sorun var ıstee cnmm sızdee var dıee supelenıyodunuzz ne olduuuuubilmiyorumkismile

bynkutluay
ftsedp
kıss melıkee burdamısınnnnn???
geldimm kıs burdayımm
ftsedp
herkezdee farklı farklı sorun var ıstee cnmm sızdee var dıee supelenıyodunuzz ne olduuuuubilmiyorumkismile
aynen walla canım herkesin derdi farklıı
çok şükür bizde yokmuş uyuşmazlık canımm
sen ne yapıyosun ne var ne yok

bynkutluay
Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
bynkutluay, ftsedp+

maşalahhhhhhh
saklanan 3. kişi kim bakım çık ortayaa

sevdamcee
bynkutluay
geldimm kıs burdayımm

aynen walla canım herkesin derdi farklıı
çok şükür bizde yokmuş uyuşmazlık canımm
sen ne yapıyosun ne var ne yok
ohhh cokkk sukurrrrr cnmmmmm cokkk sevındeımm bendee ne yapayım tup bebek merkezıı araştırıyorummmmmm zorrr zamanlarrrrrrrrrrrrrrrrrbilmiyorumkismile

bynkutluay
ftsedp
ohhh cokkk sukurrrrr cnmmmmm cokkk sevındeımm bendee ne yapayım tup bebek merkezıı araştırıyorummmmmm zorrr zamanlarrrrrrrrrrrrrrrrrbilmiyorumkismile
sağol canım benim Allah razı olsunnn
canımm inşalahh tüp bebeğe gerek kalmadan gelir bbeğin kurban olduğum büyükk
karar vermekte zor dimiii tubişim anası ağladı karar verecem die

sevdamcee
bynkutluay
Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
bynkutluay, ftsedp+

maşalahhhhhhh
saklanan 3. kişi kim bakım çık ortayaa
kesınn tekıı nurcandırrrrr bızz oyunn oynuyozz yaa kıskanclıktannn ızlıyodurrrrkaydirigubbakcemile3:KK1:kaydirigubbakcemile3

bynkutluay
ftsedp
kesınn tekıı nurcandırrrrr bızz oyunn oynuyozz yaa kıskanclıktannn ızlıyodurrrrkaydirigubbakcemile3:KK1:kaydirigubbakcemile3
heaaa kıss gardaşımada kıyamıyomm heaa

bynkutluay
gıı eccik dedikodu yapak mıı komşum gelmedennn

sevdamcee
bynkutluay
sağol canım benim Allah razı olsunnn
canımm inşalahh tüp bebeğe gerek kalmadan gelir bbeğin kurban olduğum büyükk
karar vermekte zor dimiii tubişim anası ağladı karar verecem die
ahhh nerdee bee zuzummmmmm ınsallahh gerekk kalmazz kararrr vermekk zorr olmazz olurmuu basımm agrıyoo artıkkkkkkaydirigubbakcemile

bynkutluay
şifaam da online emme oyun uynuuuu gelmii buraya özlediydimm eccik konuşurdukk yafff

bynkutluay
ftsedp
ahhh nerdee bee zuzummmmmm ınsallahh gerekk kalmazz kararrr vermekk zorr olmazz olurmuu basımm agrıyoo artıkkkkkkaydirigubbakcemile
kıyamam bitanemm bitecek bu günlerde inşalahhh

sevdamcee
bynkutluay
gıı eccik dedikodu yapak mıı komşum gelmedennn
yapakkkkk bacımmmmmmmmmmmmmmmmmzemuszemuszemuszemus

sevdamcee
bynkutluay
kıyamam bitanemm bitecek bu günlerde inşalahhh
inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:dayanacakk gucumunn son noktasındayımm artıkkkk

sevdamcee
kıss melıkee nıee yazmıyonnnn

bynkutluay
ftsedp
yapakkkkk bacımmmmmmmmmmmmmmmmmzemuszemuszemuszemus
ee anlatt bakımmmmm
ftsedp
inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:dayanacakk gucumunn son noktasındayımm artıkkkk
canımmm öle deme nolurr kurban olduğumm bizide böle sınıyo işte ona daha yakın olmamızı istiyoo canımm ya ben hamile kaldığım ay çok farklı şeyler yaşadımm
1. kandilde toplantıya gitiik hacı teyze var kerkese normal hoşgeldin dedii benimle salavatlaşırkenn ne istiyosan versin Rabbim dedii
2. adi dayımın adi kızı bana bebekk nispeti yaptıı ben Rabime havale eettim annemlere gittiğim günü burnumdan getirdi ve anneme de kızdım akşam ezanı okunuyodu elini açtı ilendii ve daha sonra büyük kızı ölecekmişti dr ne olduğunu anlamamış
3. teheccüt namazına kalktım
ya wala daha da çok şey yaşadfımm