TEST

Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

destina0409
16-04-11, 14:04
hello_kity
kızlar merhabalar,
geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim bugün daha iyiyim.

önce anne :) senemcim nasılsın nar tanemis napıyor, dr mayıs 10 muydu. kerevize devam mı, ya bahsetsene miden bulanıyor mu, öğrenciler ciddi çakmış mı, aile nasıl, annen gitti mi, ev işleri nasıl gidiyor anlat işte:KK70:

candaşım ne zaman eşinle buluşacaksın sen.

ceza naptın ilaç aldın mı? ev ne oldu

citaknuray maşallah tam zamanında gelmiş regl,
seni böyle gaza getirmek gibi olmasın belki bize dışarıdan bakan diyordur ki bu ne böyle ya ne kadar kasıyorlar oluruna bırakmak gerekir falan derler, yada birbirlerini nasıl umutlandırıyorlar falanda denilebilir neyse işte ben diyecektim ki sen folik asit kullanmıyorsan başla istersen bana geçen dr folikplus verdi ve günde 3 tablet, birde ovulasyon testi alsan sen en azından yumurtlama günürü bilir ve haziran ayında nokta atışı yaparsın ne dersin bu seni daha panikmi yaparsın

hemşire63 canım çok teşekkür ederim medismartı güle güle kullan :) yani kafan nasıl rahat edeceks öyle davranmak gerekir

tafff nasıl bir çalışma izleyeceksin bu ay taktik var mı?

kızlar ben hasta oldum sonra hafta sonu aydına gidiyoruz kayınvalidem herkes orada mevzu yine çocuk olur sanırım, oradan yazabilirsem yazarım, umarım eşim bilgisayarını götürür yanında. :KK70:
ya birde kasıklarım çok ağrıyor ve 4 gözle adet günümü bekliyorum ovulasyon testi aldım, pre seed için regl bekliyorum. hepinizi çok öpüyorum, kuzeye destinaya selamlar, sevgiler
canım geçmiş olsun kaç gündür giremiyordum..sanada iyi eğlenceler kayınvalidene gidiyormuşsun:)) gerçi aran nasıldır bilemem ama kayınvalideya işte:))

destina0409
16-04-11, 15:04
senemcimm benide listeye eklermisin? 8 mayıs..

destina0409
16-04-11, 15:04
bu arada nasılsınız hepiniz kimsecikler yok gerçi ama girince yazarsınız:)) senemcim benim hamileliğimde senin bulantıların gibiydi aynı senin hissettiklerini hissediyordum..ama sabret canım geçicek inşallh bebeğine sağlıcakla kavuşacaksın canım..

pren
16-04-11, 19:04
hello_kity
çok mu akıntı pren
canım halen devam edıyor yogun bir şekilde anlamadım gitti nedir bu böyle...

bebegim_01
16-04-11, 20:04
senemgy
BEBİŞ İSTEYEN ÇALIŞKAN ÇITIRLAR

MÜSTAKBEL ANNEMİZ................................................................BEKLENMEYEN ADETİMİZ

:nazar:Pollyannaa:nazar:..........................................................................3 MAYIS 2011
:nazar:_CandaS_:nazar:...........................................................................5 MAYIS 2011
:nazar:citaknuray:nazar:...........................................................................6 MAYIS 2011
?
?
?
?
?
?
?
?
bende varım 8 mayıs :KK70:

bebegim_01
16-04-11, 20:04
ekim.29
slm kızlar ben de 2008 de kürtaj oldum şubattı sanırımm 2 3 ay bekledim ve haziranda tekrar hamile kaldım merak etmeyn kürtajdan sonra 2 3 ay bekleyin şimdi kızım 2 yaşındaa

birde 4 nisanda düşük yaptım kanmm sadece 2 gün sürdü biz çalşmalara başladıkk ama aklıma takılan sat ne 4 mayıs mı olcak ben normalde 25 güne bi hastalanırım çok düzenlidir bakalım hayırlısı
ayy canım sen kasım anne adaylarımızdan deilmiydin inan çok üzüldüm geçmiş olsun.dr.a gittinmi 2 gün kanama görmen hiç normal deilcanım.
peki dr. ne dedi hemen başlayabilirsiniz dedimi?

senemgy
17-04-11, 04:04

MÜSTAKBEL ANNEMİZ................................................................BEKLENMEYEN ADETİMİZ

:nazar:Pollyannaa:nazar:..........................................................................3 MAYIS 2011
:nazar:_CandaS_:nazar:.............................................................................5 MAYIS 2011
:nazar:citaknuray:nazar:...........................................................................6 MAYIS 2011
:nazar:destina0409:nazar:.........................................................................8 MAYIS 2011
:nazar:bebeğim_01:nazar:.........................................................................8 MAYIS 2011
?
?
?
?
?

bebegim_01
17-04-11, 10:04
senemgy

:nazar:_CandaS_:nazar:.............................................................................5 MAYIS 2011
:nazar:destina0409:nazar:.........................................................................8 MAYIS 2011
:nazar:bebeğim_01:nazar:.........................................................................8 MAYIS 2011
?
?
?
?
?
herkese i.pazarlarrrrrr nasılsınız bakalım biz dün preseedle ilk çalışmamızı yaptık insaallah Allah rast getirir :KK70:
kız saat kaçta kalktın sen baya erkenciymişsin :KK70: 5temi uyandın ne :KK70:
saol canım listemiz büyüsün büyüsün kocaman olsun insaallah bu ay çok müjdeli bir topik olur :nazar:

passifloraa
17-04-11, 10:04
senemgy

?
?
?
?
?
senem benide eklermisin canım 1 mayıs......

senemgy
17-04-11, 11:04

:nazar:passifloraa:nazar:..........................................................................1 MAYIS 2011
?
?
?
?

senemgy
bebegim_01
herkese i.pazarlarrrrrr nasılsınız bakalım biz dün preseedle ilk çalışmamızı yaptık insaallah Allah rast getirir :KK70:
saol canım listemiz büyüsün büyüsün kocaman olsun insaallah bu ay çok müjdeli bir topik olur :nazar:
Yavrum ben bugün çalışıyorum:KK50: Dershane öğretmenliği böyle birşey işte:KK9: Sabah 08.10, dersbaşı. Listebüyüsün tabi ya. Herkes tarihini versin. Hamişler arttıkça alt liste de yaparız, bakalım :KK66:

senemgy
Yahu kızlar Kuzey35 görünmüyor ortalarda? Kitycim kuzum da yok? Pazar tatili yapıyorlar anlaşılan, ooooh:63: Kuzeyim uğrarsan bi ses ver kuşum, merak ettik yahu.

pollyannaa
senemgy
Tatlım ben de düşük yapmıştım, kürtaj olmamıştım. Sonuçta hepimiz bebiş istiyoruz ve burada birbirimize destek oluyoruz. Aramıza hoş gelmedin belki ama hoş vakit geçireceğini ve teselli bulacağını düşünüyorum yine de:KK34: Kimyasal gebelikse doktor bekleme süresi de vermemiştir. Ne zaman başlıyor çalışmalar?
:)) canım çalışmalarımız başladı bile :KK17::KK17::KK17::KK17: Rabbim Ol derse olur inşallah.. Düşük sonrası Usg de herşey temiz çıktı doktor sorunsuz bi düşük olmuş içeri temiz demişti. bende o moralle Regl biter bitmez başladım.. Hayırlısı Allah'tan

ekim.29
17-04-11, 14:04
bebegim_01
ayy canım sen kasım anne adaylarımızdan deilmiydin inan çok üzüldüm geçmiş olsun.dr.a gittinmi 2 gün kanama görmen hiç normal deilcanım.
peki dr. ne dedi hemen başlayabilirsiniz dedimi?
ewt canmm sağlık olsn hayırlısı böleymişş
canm zaten kanmm kesilmesi bebeğin düşmesi ile son buldu serce parmağm büyüklüğünde et parçası düştüü ondan sonra az bi kamm oldu kesldiii
dr bana kanmn olursa ağrn sancın olursa gel dedii
korunmuyorz şuan

pileo
18-04-11, 05:04
aselkuzum
pileo bende kafayı yiycem yakında yemin ederim korkuyorummmm:KK43::KK43:aklımdaki sorular beni yiyip bitiricek yakında offfff yaaas:KK43:((adet ne zaman olucam? bi daha aynı şeyi yaşarmıyım? bi daha aynı şey olursa halim ne olur falan filannnn:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
canım benim bende senden hiç farklı değildim ama şimdilik düşünmemeye çalışıyorum yoksa içinden çıkılmaz bi hale giriyorum.yapacak bişey yok bekleyecez hakkımızda hayırlısı neyse o olacak..bizlerle aynı sorunu yaşayıp sonradan bebişine kavuşan insanlar umudumuz olacak. bu arada ben regl oldum sorcam şimdi kızlara çok erken oldu sanki.

_CandaS_
18-04-11, 06:04
senemgy
Aynen ya. Ben de en sevdiğim şeyleri yiyemiyorum. Utanmasam oturup ağlıycam valla:KK9:

CANDASımm, en müsait zamanımda liste hazırlıklarına başlıyorum. Herkes versi bilgisini yavaş yavaş da oluşsun uğur listemiz.
hadi uğurlu olsun listemiz inş :) ve de hayırlı :)
hello_kity
candaş şekeri, benimde geldi testler bence 13.günde falan başla, öncelikle idrarını kapta toplayanlar arasına hoşgeldin :KK1: bir kap edin kendine :)))) testi max yazan bir yer var oraya kadar kullanacaksın, eee başka ilk idrarla kesinlikle yapmayacaksın, hemen hemen aynı saatlerde yapmaya çalış, testi yapmadan 2 saat önce bir şey içme :) ben böyle yaptım, ben iik başta her akşam 5 de denedim sonra aklıma geldi öğlen 11 e aldım,
bu seferde öğle 11 yapacağım :)
kayınvalidemi bu sefer korkutacağım valla çok üzerime gelirse, anne hiç sorma gece gündüz dua et 4 aydır deniyoruz olmuyor diyeceğim, o o şaşkınlık üzüntüyle başka bir şeye odaklanır çok iyi çok has kayınvalidem ama herşeyi o biiyor hiçbirşeyden haberi yok ee tabi onların o zaman öyle şeyler yokmuş amannnnnnnnnnnnn ne bilim valla şu mayısa yoğunlaşalım pre-seed aldım bu arada gelirse mayısta denerim gelmezse haziranda :KK70:
YHoşbulduk şeker :) idrarını kapta toplayanlar topiğine :)) iyiymiş valla :) geçen gün yaptım 1 defalık hiç bişey çıkmadı :) çünkü su içmiştim 20 dk evvel onla alakalı olabilir.Sonrasındada unuttum pas geçtik,ama bugün 13. günüm.eğer geç yumurtluyosam haberim olur ben denemeye devam edeyim.

Canım inş çok üzerine gelmez tabi yine sen bilirsin ama laf edecek çok kafaya takacaj biriyse k.validen söyleme derim.Ama senin k.validen anne gibi sanırım söylersende rahatlarsın artık durumun akışına göe :)

İnş preseedlere ihtiyacımız kalmazda birilerine hediye ederiz, yok bu ay olmazsada inş presedler bereketli gelir.Allah yardımcımız olsun cümleten....

Bzde dün ki çalışmadan umutluymuışuz :) Ay canım ben geçen demeyi unuttum cuma eşimin yanına gittim sabahta döndüm.Edirneyi, gezdik bu haftada :) ne diyodum ben ya :) Dün ki çalışmadan başarı ihtimalimiz yüksekmiş eşim dedi, çünkü ayaklarımdan havaya kaldrıp salladı bırak diyom bırakmıyo :) bacaklarım koptu ya :) Artık bakcaz bereketli mi verimli nasıl ? :))
pollyannaa
kimyasal düşük yaptım ben..kürtaj olmadım ama benide listeye alabilirmisiniz??:26:
Hoşgeldin canım inş uğurlu gelir hem topiğimiz hem listemiz ....
citaknuray
listeye beni ekle senemcim..
beklenmeyen adet gunum 6 MAYIS opuyorum byee
inş adetin gelmez şeker :)
ekim.29
slm kızlar ben de 2008 de kürtaj oldum şubattı sanırımm 2 3 ay bekledim ve haziranda tekrar hamile kaldım merak etmeyn kürtajdan sonra 2 3 ay bekleyin şimdi kızım 2 yaşındaa

birde 4 nisanda düşük yaptım kanmm sadece 2 gün sürdü biz çalşmalara başladıkk ama aklıma takılan sat ne 4 mayıs mı olcak ben normalde 25 güne bi hastalanırım çok düzenlidir bakalım hayırlısı
Darısı bize canım ya, geçmiş olsun düşüğümn içinde.2. bebek için çalışıyosunuz değil mi ?
destina0409
canım geçmiş olsun kaç gündür giremiyordum..sanada iyi eğlenceler kayınvalidene gidiyormuşsun:)) gerçi aran nasıldır bilemem ama kayınvalideya işte:))
Nasılsın canım ?
bebegim_01
İnş başarılı bi çalışma olmuştur :) Rast gelsin....
senemgy
Yahu kızlar Kuzey35 görünmüyor ortalarda? Kitycim kuzum da yok? Pazar tatili yapıyorlar anlaşılan, ooooh:63: Kuzeyim uğrarsan bi ses ver kuşum, merak ettik yahu.
Kıtty k.validsine gidecekti sanırım haftasonu ama yanılıyo muyum? Kuzeyde epeydir girmiyo hakikaten, durumlar ne alemde acaba ...

_CandaS_
Aselkuzum, Pileo ; Kızlar ümit kırmak yok allahın izniyle meleklerimiz gelecek.O korkular hepimizde var ama psikolojik olarakta kendimizi etkilemeyelim beynimize olumsuz emirler vermeyelim.Hepimizde süreler aynı olmayabilri ama er yada geç Allahın izniyle anne olcaz, sabırlı olalım pes etmeyelim ....

pileo
günaydın herkese. kızlar ben kürtajımdan sonra 20. günde regl oldum çok erken değilmi normalde 35 günde olurdum pkolu olduğum için aslında kafamı karıştıran şey şu: 26 sında kürtaj oldum 9unda konrtole gittim yumurtamı gördük.yumurta 14 gün sonra kırılmıyacakmıydı hani o sayı sabitti. :KK15: ben yumurtayı gördükten sonra 7. günde regl olmuş oldum. hiç bişe anlamadım bu işten.tamam işlem gördüm reglin ne zaman olacağı belli omaz ama ayın 9 unda görülen yumurta ayın 16 sında kırılıp regl olunurmu? nerde o zaman sabit 14? hadi bakalım sabah sabah size mat sorusu. bunuda öğreneyim yakında kadın doğum uzmanı kesilecem başınıza:) hamile kalındığında öncelikle kesenin görüldüğünü bile bilmeyen ben :)))
olmasak niye olmadı deriz olur niye erken oldu deriz amaan yaaa...

_CandaS_
pileo
günaydın herkese. kızlar ben kürtajımdan sonra 20. günde regl oldum çok erken değilmi normalde 35 günde olurdum pkolu olduğum için aslında kafamı karıştıran şey şu: 26 sında kürtaj oldum 9unda konrtole gittim yumurtamı gördük.yumurta 14 gün sonra kırılmıyacakmıydı hani o sayı sabitti. :KK15: ben yumurtayı gördükten sonra 7. günde regl olmuş oldum. hiç bişe anlamadım bu işten.tamam işlem gördüm reglin ne zaman olacağı belli omaz ama ayın 9 unda görülen yumurta ayın 16 sında kırılıp regl olunurmu? nerde o zaman sabit 14? hadi bakalım sabah sabah size mat sorusu. bunuda öğreneyim yakında kadın doğum uzmanı kesilecem başınıza:) hamile kalındığında öncelikle kesenin görüldüğünü bile bilmeyen ben :)))
Canım karışıkmış gerçekten ama dr. a sordun mu bunu hiç? Mutlaka bir açıklması vardır, eğer yakın zamanda dr a soramazsan burdan topikten sorsan kk dr una ?

senemgy
pileo
Valla Canım o sabit denilen 14 gün, bende daima 12 gün oluyor. Demek ki öyle sabit falan değilmiş :) 12-14 normal diyorlar ama bundan daha erken olursa, "luteal faz yetmezliği" denilen bir durum oluşuyor. Tabi buna tanı konması için birden fazla olması lazım. Her kadının ara ara daha kısa sürebilirmiş. Ben, yumurta döllenip de tutunamadığında olabilir diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi, her kadında ara ara olabilirmiş. Hele ki düşük falan varsa öncesinde, illa ki düzensizlikler olur. Benim teşhisim bu, bir de doktoruna sor:KK1:

pileo
_CandaS_
Canım karışıkmış gerçekten ama dr. a sordun mu bunu hiç? Mutlaka bir açıklması vardır, eğer yakın zamanda dr a soramazsan burdan topikten sorsan kk dr una ?
yok dra sormadım.bişeyide öğrenmeyiver derse hani:)) oldunmu oldun. daha ne yumurtanın kırılmasına yok sabit 14 güne takılıyosun der belkide. o yüzden sizlere sorayım dedim.bütün sorun usgde yumurtayı görüp 14 gün sonra regl olmayı beklerken 6 gün sonra olmam:s neyse cevabı öğrenirsem sizede yazarım:)

pollyannaa
pileo
günaydın herkese. kızlar ben kürtajımdan sonra 20. günde regl oldum çok erken değilmi normalde 35 günde olurdum pkolu olduğum için aslında kafamı karıştıranson şey şu: 26 sında kürtaj oldum 9unda konrtole gittim yumurtamı gördük.yumurta 14 gün sonra kırılmıyacakmıydı hani o sayı sabitti. :KK15: ben yumurtayı gördükten sonra 7. günde regl olmuş oldum. hiç bişe anlamadım bu işten.tamam işlem gördüm reglin ne zaman olacağı belli omaz ama ayın 9 unda görülen yumurta ayın 16 sında kırılıp regl olunurmu? nerde o zaman sabit 14? hadi bakalım sabah sabah size mat sorusu. bunuda öğreneyim yakında kadın doğum uzmanı kesilecem başınıza:) hamile kalındığında öncelikle kesenin görüldüğünü bile bilmeyen ben :)))
Günaydın pileo, ben kimyasal düşük yaşadım. normalde banada 1 ay sonra filan gelir kırmızılar dediler ama benim 19.gün geldi. dediğin gibi 14 gün bazen sabit olamayabiliyor.. ovulasyon testiyle takip edip, yumurtlamadan sonraki 17.gün regl oldum diyende var yani.

pileo
senemgy
Valla Canım o sabit denilen 14 gün, bende daima 12 gün oluyor. Demek ki öyle sabit falan değilmiş :) 12-14 normal diyorlar ama bundan daha erken olursa, "luteal faz yetmezliği" denilen bir durum oluşuyor. Tabi buna tanı konması için birden fazla olması lazım. Her kadının ara ara daha kısa sürebilirmiş. Ben, yumurta döllenip de tutunamadığında olabilir diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi, her kadında ara ara olabilirmiş. Hele ki düşük falan varsa öncesinde, illa ki düzensizlikler olur. Benim teşhisim bu, bir de doktoruna sor:KK1:
hııımm çok saol çıtır annemiz.iyiki bu ay hamile kalmaya çalışmamışım .bir ara regl olmadan devam edeyim diye düşünmüştümde.baksana daha yumurta bile tutunammış.bir hayal kırıklığını daha baştan yaşardım.demekki korunma sürecine uyulacak :))

pren
günaydın arkadaşlar:KK61:

senemgy
Günaydıııııın :KK71:

_CandaS_
18-04-11, 07:04
Günaydınlar herkese a.s. :) topiğimizin nar tanesi kocaman olmuş ya maşallah ona :nazar:

Bu arada benim preseedlerim gelmiş :) Valla hızına hayran kaldım, gitti gidiyordan siparişim 4 günde geldi, ebaydan ise 5 günde :)

Yani bu aya bile yetişirmiş eşim yanımda olsaymış :)

ekim.29
günaydın herkeseee evet ikinci için başladık kanmm az oldu ağrım sancımda yoktuu ama 1 haftdr kasıklarıma bıcak batırılıyo sanki karnmda da var ağrı arada bacaklardaa bilmiyorum test için çookk erkn düşük 4 nisan adet için 4 mayısı bekliyorumm ooff

pren
senemgy
Günaydıııııın :KK71:
canım bebişin nasıl nasıl gidiyor hamilelik?

senemgy
18-04-11, 08:04
pren
canım bebişin nasıl nasıl gidiyor hamilelik?
Valla bulantılar tam gaz devam:KK25: Ne yesem dokunuyor mideme ama buna da şükür, napalım. Bebişi görmeye kısmetse 6 mayısta gidicez, bakalım artık büyüdü mü Teyzesi :KK46:

_CandaS_
Günaydınlar herkese a.s. :) topiğimizin nar tanesi kocaman olmuş ya maşallah ona :nazar:

Bu arada benim preseedlerim gelmiş :) Valla hızına hayran kaldım, gitti gidiyordan siparişim 4 günde geldi, ebaydan ise 5 günde :)

Yani bu aya bile yetişirmiş eşim yanımda olsaymış :)

Sağol Canım. Valla ebaydan iyi gelmiş seninki. Sanırım Bodrum'da sorun var. Bir türlü gelmiyor buraya. Amazondan sipariş ettiğim preseedi iptal etmek zorunda kaldım artık bugün. Bir daha yurtdışından sipariş verirsem İzmir'e, annemlere göndereceğim valla :KK9: Umarım vesile olur preseedler, çalışmalar hızlanır :KK66:

ceza83
günaydın kızlar..teneffüsteyimççevde inter yok çok yoğunum..taşındım çok şükür.hamile değilim....hepinizi öptm

bebegim_01
senemgy
Valla bulantılar tam gaz devam:KK25: Ne yesem dokunuyor mideme ama buna da şükür, napalım. Bebişi görmeye kısmetse 6 mayısta gidicez, bakalım artık büyüdü mü Teyzesi :KK46:

canım hadi insaallah 6 mayısta çok güzel haberlele gel bizlerede dua et canım belki 8 mayıstada ben sizlere süpriz yaparım rabbim nasip ederse :21:

[/QUOTE]Sağol Canım. Valla ebaydan iyi gelmiş seninki. Sanırım Bodrum'da sorun var. Bir türlü gelmiyor buraya. Amazondan sipariş ettiğim preseedi iptal etmek zorunda kaldım artık bugün. Bir daha yurtdışından sipariş verirsem İzmir'e, annemlere göndereceğim valla :KK9: Umarım vesile olur preseedler, çalışmalar hızlanır :KK66:[/QUOTE]

insaallah canımmm :KK70: hepimizin tek temennisi o :KK70:

hello_kity
günaydın kızlar, iyi haftlar olsun inşallah...

hafta sonu aydında kayınvalidemdeydik, sorun yoktu ama aydında doğum yapmam konusundaki ısrarlara hele bir olsunda diyip geçiştirme yaptım, gözünü korkutmadım açıkçası sonradan düşündüm içim elvermedi, 2 aydır deniyoruz dedim. onun haricinde güzeldi.
gördüğüm kadarıylada iyisiniz.
nar taneside iyi.
candaşım hadi hayırlısı inş sağlıcakla tutar bebişler.

benden şmdilki bu kadar....

pren
18-04-11, 13:04
senemgy

Sağol Canım. Valla ebaydan iyi gelmiş seninki. Sanırım Bodrum'da sorun var. Bir türlü gelmiyor buraya. Amazondan sipariş ettiğim preseedi iptal etmek zorunda kaldım artık bugün. Bir daha yurtdışından sipariş verirsem İzmir'e, annemlere göndereceğim valla :KK9: Umarım vesile olur preseedler, çalışmalar hızlanır :KK66:
ah canım benim ya teyzesi çok merak ediyor onu bi gitsende bizde haberler alsak bebişimizden.:nazar:

_CandaS_
18-04-11, 13:04
ekim.29
günaydın herkeseee evet ikinci için başladık kanmm az oldu ağrım sancımda yoktuu ama 1 haftdr kasıklarıma bıcak batırılıyo sanki karnmda da var ağrı arada bacaklardaa bilmiyorum test için çookk erkn düşük 4 nisan adet için 4 mayısı bekliyorumm ooff
Hadi hayırlısı o zman :)
senemgy
valla bende bu kadar erken beklemiyorum ve paketlemesi süper ya :) bizim Türkler poşette gönderiyo onlar kartona koymuşlar :) Belki dediğin gibi İstanbul Ankara ve İzmirde daha hızlıdır, inş 2. ye gerek kalmazda istemezsin şeker :) gerek varsada cicielere gerek olur inş :))
ceza83
günaydın kızlar..teneffüsteyimççevde inter yok çok yoğunum..taşındım çok şükür.hamile değilim....hepinizi öptm
Hayırlı olsun canım yeni evin, sanırım adet oldun.Canın sağolsun ya inş diğer aya kısmet olsun....
bebegim_01
canım hadi insaallah 6 mayısta çok güzel haberlele gel bizlerede dua et canım belki 8 mayıstada ben sizlere süpriz yaparım rabbim nasip ederse :21:
insaallah canımmm :KK70: hepimizin tek temennisi o :KK70:[/QUOTE]
allah gönlüne göre nasip etsin arkadaşım....

hello_kity
günaydın kızlar, iyi haftlar olsun inşallah...

hafta sonu aydında kayınvalidemdeydik, sorun yoktu ama aydında doğum yapmam konusundaki ısrarlara hele bir olsunda diyip geçiştirme yaptım, gözünü korkutmadım açıkçası sonradan düşündüm içim elvermedi, 2 aydır deniyoruz dedim. onun haricinde güzeldi.
gördüğüm kadarıylada iyisiniz.
nar taneside iyi.
candaşım hadi hayırlısı inş sağlıcakla tutar bebişler.

benden şmdilki bu kadar....
İyi demişisin canım bende annem ısrar edince dayanamamış demiştim ama şimdi bizimki korkuyo :) olmayacak diye :)
Amin canım Allah hepimizin yolunu açık eylesin :)
Dün eşim diyoki hadi yatma kalk artık, yok ya ne kalkcam ben bebek topluyorum dedim gülüyor :))

Allah gönlümüze göre nasip etsin cmleten ....

_CandaS_
18-04-11, 14:04
Bu arada, ben bir ay önce filan bi hamileilk dergisi istemiştim, ordan aradılar set satmak için :) Hamilemisiniz dedi, yalan olmasın diye evet dedim çünkü öyle işaretlemiştim :) Set satmak için aradı aslında uygunda yani :) Hani dedim allahım yalanımı doğrulasanda bu ay göbişe bebiş konsa filan :)))

ceza83
19-04-11, 08:04
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar bugün bilgi yarışmamız var..dua edin 1. olalım..
hellokity aydına gelmişken bize de uğrasaydın:)
öptüm hepinizi

_CandaS_
19-04-11, 08:04
ceza83

öptüm hepinizi
bAŞARILAR SİZİNLE OLSUN CANIM, İNŞ YARIŞMA ÇOK İYİ GEÇER :)

KIZLAR NASILSINIZ? SESSİZ KALMIŞ BUGÜN TOPİĞİMİZ :KK43:

CEZACIM BEKLENMEYEN ADET TARİHİNİ YAZARMISIN ? ÇİZELGE YAPIYORUZ ....

hello_kity
19-04-11, 09:04
ceza83

öptüm hepinizi
sular seller gibi geçsin inşallahhh, birincilikle dönün.
:KK9:

hello_kity
19-04-11, 09:04
_CandaS_
Bu arada, ben bir ay önce filan bi hamileilk dergisi istemiştim, ordan aradılar set satmak için :) Hamilemisiniz dedi, yalan olmasın diye evet dedim çünkü öyle işaretlemiştim :) Set satmak için aradı aslında uygunda yani :) Hani dedim allahım yalanımı doğrulasanda bu ay göbişe bebiş konsa filan :)))
inşallah başladın mı sen çubuklara

_CandaS_
19-04-11, 10:04
hello_kity
inşallah başladın mı sen çubuklara
canım 1 kere yaptım şimdilye dek, 9. günümde yaptım diğerlerinide telaşla unuttum.Bugün 14. günüm bi daha yapcam.Bu ayı kaçırdım sanırım maalesef ki :KK43: sen naptın yumurtlama dönemi bitti mi ?

organiksheker
19-04-11, 10:04
merhabalar göbüşüne melek konanlar ve konacaklar nasılsınız??:KK46::nazar:

hello_kity
19-04-11, 13:04
aloo kıslar annecik, anne adayları

neler yapıyorsunuz... huuu komşu komşular.

benim bu hafta cumaya kadar regl bekleniyor :) sonrasında tekrar ben 21 Mart da regl olmuştumdu.
ceza kıs dua ettik işe yaradımı acep?

kürtaj sonrası ilk adetini olmayan var mı? diğer kızlar naptı,
taf, pren, destina, pireno muydu :) herkes çalışıyor mu yahu.

senem sendne naber cicim, nar tanesi napıyor, evle başa çıkabiliyor musun.

_CandaS_
19-04-11, 14:04
organiksheker
hoşgeldin canım biz iyiyiz sen nasılsın? epeydir görünmüyodun...
hello_kity

benim bu hafta cumaya kadar regl bekleniyor :) sonrasında tekrar ben 21 Mart da regl olmuştumdu.

İkinizi beraber yakaldım :) Napıyosun kıtty cim :) K.validenlerdesin değilmi ? Biraz önce ovulasyon testini yaptım çok net 2 çizgi var, dilerim ki eşimin yanındaykende 2 çizgi oluşmuşturta bebekte gelir, çok pişman oldum testi yapmayı unuttuğuma ya :KK43:(

Senin çalışmlaar bitti mi canım ?

Senemcim artık daha iyiye gidiyor sanırım mide durumun değil mi? yada az daaha sabret 3 hafta sonra mide bulantılarına son ...

hello_kity
_CandaS_
hoşgeldin canım biz iyiyiz sen nasılsın? epeydir görünmüyodun...

İkinizi beraber yakaldım :) Napıyosun kıtty cim :) K.validenlerdesin değilmi ? Biraz önce ovulasyon testini yaptım çok net 2 çizgi var, dilerim ki eşimin yanındaykende 2 çizgi oluşmuşturta bebekte gelir, çok pişman oldum testi yapmayı unuttuğuma ya :KK43:(

Senin çalışmlaar bitti mi canım ?

Senemcim artık daha iyiye gidiyor sanırım mide durumun değil mi? yada az daaha sabret 3 hafta sonra mide bulantılarına son ...

canım merhaba,

süper çok net çıktığına çok sevindim yumurtluyorsun demek süper,
kuzum ben 21 martta regl olmuştum nisan reglimi bekliyorum eli kulağındadır, o tür çalışma yapmadım bakalım benim adet zamanında gelecek mi çok merak ediyorum. çatlama noktasındayım açıkçası.
inşallah bu ay çalışmaların çok başarılı geçer, :)

kayınvalidemlerden geldim canım pazartesi günü

sinua
valla nasıl başlasam nasıl bitirsem bilemiyorum.bende bebeğimi 3 aylıkken kaybettim yaklaşık 20 gün önce,yazıları okudum ve o kadar duygulandımki bende ilk hamile kalıdğımda burdan çığlıklar atarak duyurmuştum,insan kendini öyle özel hissediyoki bence bi kadının başına gelen en güzel ve en özel şey.sanki dünyada ilk ben yada sadece ben hamile kalabiliyomuşum gibi hissediyodum.başka hiç bir şey bence bi kadına bu güveni ve özel olma duygusunu tattırmıyo,en azından benim için öyleydi ama rabbim böyle uygun gördü ve onu cennetime uğurladım.şimdi düşünüyorum da insan tabiki bebeğine bişi olsun istemez ama anne adayı önce hep kendini sorguluyo acaba benimle mi alakalı daha iyi olabilirmiydi bişeyi eksik yada hatalımı yaptım kafamı hep bunlar kemirdi durdu,birde hamileliğim biraz zor geçmişti açıkcası mide bulantıları,öğürmeler kusmalar falan derken allahım diyodum sanki kendimi hamile değilde hasta gibi hissediyodum hatta bazen isyan ediyodum sanki, yok bi daha hamile kalmam ne kadar zormuş falan böyle halsiz ruhsuz dolaşıyodum.onu kaybedince o kadar kızdımki kendime hep o isyanlarım geldi aklıma,niye böyle konuştum allahım diyodum büyük konuştum ders mi verdin diyodum kendime ama şimdi anladımki bir daha güzel rabbim bana nasip ederse ki çok korkuyorum artık aynı şeyler olursa diye ama kan kussam ağzımı açıpda asla ama asla isyan etmicem,yeter ki allahım bana onu kucağıma aldığım günleri nasip etsin.

hello_kity
sinua
valla nasıl başlasam nasıl bitirsem bilemiyorum.bende bebeğimi 3 aylıkken kaybettim yaklaşık 20 gün önce,yazıları okudum ve o kadar duygulandımki bende ilk hamile kalıdğımda burdan çığlıklar atarak duyurmuştum,insan kendini öyle özel hissediyoki bence bi kadının başına gelen en güzel ve en özel şey.sanki dünyada ilk ben yada sadece ben hamile kalabiliyomuşum gibi hissediyodum.başka hiç bir şey bence bi kadına bu güveni ve özel olma duygusunu tattırmıyo,en azından benim için öyleydi ama rabbim böyle uygun gördü ve onu cennetime uğurladım.şimdi düşünüyorum da insan tabiki bebeğine bişi olsun istemez ama anne adayı önce hep kendini sorguluyo acaba benimle mi alakalı daha iyi olabilirmiydi bişeyi eksik yada hatalımı yaptım kafamı hep bunlar kemirdi durdu,birde hamileliğim biraz zor geçmişti açıkcası mide bulantıları,öğürmeler kusmalar falan derken allahım diyodum sanki kendimi hamile değilde hasta gibi hissediyodum hatta bazen isyan ediyodum sanki, yok bi daha hamile kalmam ne kadar zormuş falan böyle halsiz ruhsuz dolaşıyodum.onu kaybedince o kadar kızdımki kendime hep o isyanlarım geldi aklıma,niye böyle konuştum allahım diyodum büyük konuştum ders mi verdin diyodum kendime ama şimdi anladımki bir daha güzel rabbim bana nasip ederse ki çok korkuyorum artık aynı şeyler olursa diye ama kan kussam ağzımı açıpda asla ama asla isyan etmicem,yeter ki allahım bana onu kucağıma aldığım günleri nasip etsin.
geçmiş olsun canım ya mevlam kimseyi sınamasın kimsee bir daha göstermesin.
ben mayısda doğuracaktım düşününce,
ne kadar hırpalarsan hırpala kendini senin davranışın değil yazgınla ilgili, hepimiz burada o yoklamalardan o suçlamalardan geçtik ben hala bile kendime diyorum.
ne kadar güzeldi evet hamile olmak çok güzeldi, şükür ki kalabildik, allah yar ve yardımcımız olursa hamile kalıp sağlıklıca çocukl ve çocuklarımız(candaş için) olunca rahatlayacağız, ben hep diyorum biziim planımız programımız varsa allahında planı programı oluyor,
hepimizin kucakları boş kalmasın, sağlıcakla hamile kalıp, kucağıma alıp sağlıklıca normal aileler normal insanlar gibi bebeklerimizi büyütmek nasip olsun.
ama şu varki bende geçen gün eşime dedim eğer bir kere benim çocuk bakmaktan yada hamilelikten yakındığımı ama öyle değil oflamak poflamak anlamında duyarsan bana bu günleri hatırlat dedim.
ayrıca ben hiçç öyle hamileymişim gibi sevinememiştim bende hep kaybedicem korkusu vardı ve sonuçta öyle oldu, en geç 20 gün sonra regl olursun, sonra hep beraber istersen tabii başlarız tekrar. sağlıcakla kal

sinua
hello_kity
geçmiş olsun canım ya mevlam kimseyi sınamasın kimsee bir daha göstermesin.
ben mayısda doğuracaktım düşününce,
ne kadar hırpalarsan hırpala kendini senin davranışın değil yazgınla ilgili, hepimiz burada o yoklamalardan o suçlamalardan geçtik ben hala bile kendime diyorum.
ne kadar güzeldi evet hamile olmak çok güzeldi, şükür ki kalabildik, allah yar ve yardımcımız olursa hamile kalıp sağlıklıca çocukl ve çocuklarımız(candaş için) olunca rahatlayacağız, ben hep diyorum biziim planımız programımız varsa allahında planı programı oluyor,
hepimizin kucakları boş kalmasın, sağlıcakla hamile kalıp, kucağıma alıp sağlıklıca normal aileler normal insanlar gibi bebeklerimizi büyütmek nasip olsun.
ama şu varki bende geçen gün eşime dedim eğer bir kere benim çocuk bakmaktan yada hamilelikten yakındığımı ama öyle değil oflamak poflamak anlamında duyarsan bana bu günleri hatırlat dedim.
ayrıca ben hiçç öyle hamileymişim gibi sevinememiştim bende hep kaybedicem korkusu vardı ve sonuçta öyle oldu, en geç 20 gün sonra regl olursun, sonra hep beraber istersen tabii başlarız tekrar. sağlıcakla kal
sağol canım benim teşekkür ederim inşallah dediğin gibi bundan sonra herşey daha güzel olur allah kimseye yokluğunu aratmasın rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin.

senemgy
19-04-11, 15:04
hello_kity

İyidir Tatlım. Bulantı ve kusma dışında sorunum yok çok şükür:nazar: Dün içim dışıma çıktı resmen kusmaktan, bugün daha iyiyim. Evi hiç sorma, ne yemek ne temizlik, saldım çayıra mevlam kayıra, hobaaaaaa:KK64: Ben unuttum senin haftasonu olmayacağını, merak ettim. İyi bari her şey yolundaysa :KK34:

organiksheker
İyiyiz Şekercim. Sen nasılsın? Cevap yazamadım, ancak müsait oluyorum. Nasıl gidiyor?

serap45
19-04-11, 16:04
:KK49:Selam arkadaşlar.bende 25 ekimde bebeğimi kaybettim.doktorum 3ay dinlenmemi söyledi.daha sonra hemen 2.ayda hamile kaldım.hiç korkmayın kimsenn birşey demesinide önemsemeyin.dua edin rabbim vaktini zamanını bilir.en güzel zamanda ve en yakın zamanda isteyen herkese nasip etsin.bebeğim şimdi sağlıklı 2.ayımızdayız çok şükür.:KK49:

sardunyaa
19-04-11, 19:04
selam kızlar. uzun zamandır yazamadım. kürtaj sonrası ilk adetimi bekledim. 26 günsonra oldum nihayet. şimdi sıra 2-3 ay kendime iyi bakmaya. sonra tekrar bebek için çalışmalara başlamak istiyoruz. anne olmayı bu kadar arzularken umarım rabbim beni duyar. o mini mini elleri tutmayı nasip eder. anne olmak isteyen arkadaşlarımına inşallah bebeklerine kavuşmayı nasip eder.:KK52::KK52::KK52: