Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

hello_kity
22-03-11, 14:03
destina0409
yok canım bebeği düşürmedim.ben hamile kaldığımda yasmin kullanıyordum aceba kalp atışlarının durmasında bu ilacın bir etkisi olmuşmudur aceba diyorum.ben bu ilacı sadece 1 defa kist için kullandım ilaç hakkındada bir bilgim yok onu demek istedim.hııımmm demek yumurtladığım zaman o feciii ağrıların olduğu zamanmış:)) anlaşılmıştır:)) yani hamile kalmış olduğum günlermiş ve dr un dediği tarihler yani reglmden 1 hafta önce çok doğruymuş çalışmalara bu günlerde devam yanii:))
destina geçmiş olsun tekrar canım, allah kızına uzun sağlıklı ömürler nasip etsin, valla kısmetten öte bişi değil başımıza gelenler bence, kader yani.
ben ne kişiler biliyorum ağırlık kaldıran sahunaya giren, adet söktürücü kullandığı sırada bebeğine hamile olduğunu bilmeyip de doğuran, doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalanlar doğuranlar neler neler...
organiksheker aynı şeyler senin içinde söylüyorum, ya olmayana bir şey olmuyor, eğer yaşayacak hayatı varsa, bende kendimi suçladım topuklu mu giydim, kendime bakamadım mı yoksa halı sildim ondan mı neler neler... allah bir daha göstermesin.
hep beraber inşallah hepimizin yeni bebek haberlerimizi duyuracağız, bu topik üzerinden bebeklerimizin resimlerini yükleyeceğiz, inşallah olmaz ama belki yine hayal kırıklıkları bulacak bizi, olsun canımız sağ diyip devam edeceğiz,

:nazar: şimdi geçmişi unutmak gerekiyor, geleceğe bakalım, stres vallahi çok etkilyormuş karamsar düşünmeyelim malesef kötü geldikten sonra nasıl olsa gelip bizi buluyor. benim regl bir düzelsin yemin ediyorum ovulasyon manyağı yapıcam kendimi. :KK70:

destina0409
senemgy
:KK64:
Tatlım teşekkürler güzel dileklerin için. Ben oluruna bırakamıyorum çünkü birincisi yaş 31, gitgide daha zor olacak. İkincisi, öğretmenim ve doğumum sınav zamanlarına gelmemesi gerekiyor. YGS-LYS zamanlarına yani. Dershanede rehber öğretmenim. Ayrıca Felsefe grubu derslerine giriyorum. Bebek kısmet olur da sağlığıyla gelirse bir iki ay sonra çalışma hayatına dönmem lazım. Bu sebepten acelem.
Sana da yumurtlama takibini tavsiye ederim. Çok stres olmuyorsun ki. Süreci kontrol altına alıp şansını arttırıyorsun. Ama dersen ki gerek yok, adetten bir hafta sonra iki günde bir ilişkiye girin eşinle, ilişki sonrası hemen kalkma, 1 saat sırt üstü yat, belinin altına yastık koy. Duşunu da sabah al.O zaman takibe gerek kalmaz. Bende vajinal kuruluk olduğundan preseed diye bir kayganlaştırıcı kullandım. Meret her yerde bulunmuyor. Pahalı da. O yüzden sadece en şanslı günlerde kullanmak için de ovülasyon testine başvurdum. Beklemek beni daha büyük belirsizliğe itti. Ne spor yapabiliyorum, ne alışveriş. Ya bebek olursa diye. Bilinmezliklerden kurtulayım diye biraz hız katmak istedim olaya :KK61: Haa bir ay önce ateş ölçme yöntemi denedim, bişey anlamadım. Bu testler hem ucuz, hem güvenli, hem pratik. Eşin de sen de istiyorsanız, denemekte sakınca yok. Bir de demişsin ya adetime az zaman kala hamile kalabiliyorum, bebek büyük çıkıyor usg de diye. O tam dersi olmalı aslında. Yani sen bir önceki adetinden az sonra hamile kalıyorsun demek ki. Adet uzunluğun kaç gün? Mesela benim 33 gün adet siklusum. 20. günde yumurtlama oldu her iki hamileliğimde de. O yüzden benimk, küçük çıkıyor usg de. O dediğin belirtiler yumurtlama belirtisi olabilir tabi. Öyleyse önümüzdeki ay seninkini kutlarız buradan inşallah
evet canım şimdi anladım seni.benim yaşımda 32 ve 2. bebği düşünmüştüm yaşımdan dolayı kısmet olmadı.inşallah bu defa olur.benim adetim 23-24 günde bir oluyor.bakalım inşallah kutlarız.bugün adet oldum adet bitiminde kaçırmıcam hemen çalışmalara devam bizde kan uyuşmazlığıda var guatr var yani varda var:)) allah sağlıklı nasip eder inşallh canım..

destina0409
hello_kity
destina geçmiş olsun tekrar canım, allah kızına uzun sağlıklı ömürler nasip etsin, valla kısmetten öte bişi değil başımıza gelenler bence, kader yani.
ben ne kişiler biliyorum ağırlık kaldıran sahunaya giren, adet söktürücü kullandığı sırada bebeğine hamile olduğunu bilmeyip de doğuran, doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalanlar doğuranlar neler neler...
organiksheker aynı şeyler senin içinde söylüyorum, ya olmayana bir şey olmuyor, eğer yaşayacak hayatı varsa, bende kendimi suçladım topuklu mu giydim, kendime bakamadım mı yoksa halı sildim ondan mı neler neler... allah bir daha göstermesin.
hep beraber inşallah hepimizin yeni bebek haberlerimizi duyuracağız, bu topik üzerinden bebeklerimizin resimlerini yükleyeceğiz, inşallah olmaz ama belki yine hayal kırıklıkları bulacak bizi, olsun canımız sağ diyip devam edeceğiz,

:nazar: şimdi geçmişi unutmak gerekiyor, geleceğe bakalım, stres vallahi çok etkilyormuş karamsar düşünmeyelim malesef kötü geldikten sonra nasıl olsa gelip bizi buluyor. benim regl bir düzelsin yemin ediyorum ovulasyon manyağı yapıcam kendimi. :KK70:
amiiiinnnn canım allah yaşatmasın bir daha..yap vallahi belki 3üzde olur:)) stres gerçekten yapmayalım ben artık relax oldum kızım zamanımı dolduruyor yalnız hiç bırakmıyorki karamsarlıklara kapılayım:)) allah sizede nasip etsin inşallah..çok güzel bir şey yaa bana kızıyor benimle konuşma anne diyor bende konuşmuyorum 1-2 dakika sonra geliyor yanıma anne benimle neden konuşmuyorsun:)) ben çok akıllıyım dimi anne diyor.kızım çok sakar çok düşüyor her tarafını bir yere çarpıyor ve aşırı hareketli bazen o düşünce bir yerine bişey olnca oturup ağlıyorum canı yandığı için..bu güzel duyguları sizde yaşarsınız inşallah..

senemgy
destina0409
evet canım şimdi anladım seni.benim yaşımda 32 ve 2. bebği düşünmüştüm yaşımdan dolayı kısmet olmadı.inşallah bu defa olur.benim adetim 23-24 günde bir oluyor.bakalım inşallah kutlarız.bugün adet oldum adet bitiminde kaçırmıcam hemen çalışmalara devam bizde kan uyuşmazlığıda var guatr var yani varda var:)) allah sağlıklı nasip eder inşallh canım..
Canım o zaman senin yumurtlama testi yapmasan bile adetten 5-6 gün sonra çalışmaya başlaman lazım:92::KK66: Maşşallah adet siklusun çok kısa. Adetten sonraki 10. gün en geç yumurtlama oluyordur. Çünkü adetin ikinci dönemi yani luteal faz dönemi maksimum 14 gün sürüyor. Senin bebişlerin ultrasonda büyük çıkması normal :) Bence sen adetten sonraki 8-10-12-14. günlerde ödevini yapmalısın:KK9: Böyle yapınca pek gerek olmuyor teste de. İşte ben dediğim gibi preseed çabuk bitmesin diye en garantili günlerde kullandım. Allah rast getirsin artık :KK66:

destina0409
senemgy
Canım o zaman senin yumurtlama testi yapmasan bile adetten 5-6 gün sonra çalışmaya başlaman lazım:92::KK66: Maşşallah adet siklusun çok kısa. Adetten sonraki 10. gün en geç yumurtlama oluyordur. Çünkü adetin ikinci dönemi yani luteal faz dönemi maksimum 14 gün sürüyor. Senin bebişlerin ultrasonda büyük çıkması normal :) Bence sen adetten sonraki 8-10-12-14. günlerde ödevini yapmalısın:KK9: Böyle yapınca pek gerek olmuyor teste de. İşte ben dediğim gibi preseed çabuk bitmesin diye en garantili günlerde kullandım. Allah rast getirsin artık :KK66:
teşekkürler canım evet ne garip dimi bunu yani bedenimle ilgili ayrıntıyı 2. çocuğu kaybedince öğrendim ama iyi oldu:)) en azından yumurtladığım günleri biliyorum artık tutarsa dediğin günlerde yapıcam rast gelsin:))

pren
22-03-11, 15:03
mrb arkadaşlar bişey sormak istiyorum size martın 2sinde bebeğimin kalbi durduğu için aldılar bütün testler yapıldı patolojiye gitti çok şükür bişey çıkmdı dr ne sende ne eşinde hiç bişey yok dedi allahtan dedi nasibib yokmuş 3 ay gibi bir ara verin dedi tedbiren başka bir dr da aneminin dışında hiç bir sıkıntın yok şu anda bile hamile kalabilirsin dedi eşimde bende istiyoruz tekrar hamile kalmam ikimizi de mutlu edicek sizce ne yapmam lazım kafam çok karıştı 1 ay geçti zaten beklemelimiyim beklememeliyim

senemgy
:87:
pren
mrb arkadaşlar bişey sormak istiyorum size martın 2sinde bebeğimin kalbi durduğu için aldılar bütün testler yapıldı patolojiye gitti çok şükür bişey çıkmdı dr ne sende ne eşinde hiç bişey yok dedi allahtan dedi nasibib yokmuş 3 ay gibi bir ara verin dedi tedbiren başka bir dr da aneminin dışında hiç bir sıkıntın yok şu anda bile hamile kalabilirsin dedi eşimde bende istiyoruz tekrar hamile kalmam ikimizi de mutlu edicek sizce ne yapmam lazım kafam çok karıştı 1 ay geçti zaten beklemelimiyim beklememeliyim
Ah kuzum ya, o kadar konuşup kafa şişirdik ki biz de bu konuya. Sonunda genel kanımız, bir adet bekleme yönündeydi, rahim hazırlansın diye. Ben öyle de yaptım. Hemen başladık çalışmalara. Ama ikinci adetim, hiiiiiç adeti olmadığı üzere 5 gün erken geldi. Buna luteal faz yetmezliği diyorlar. Yumurtanın döllendiğine dair tüm işaretler verdı ama rahim hazır değildi yeni bir bebeğe. Üçüncü adetimi görmedim :nazar: bebiş geldi. Tabi sağlıklı mıdır, iyi midir, yerinde midir bilmiyorum, daha kontrole gitmedim. Birkaç gün önce gördüm çift çizgiyi. Kısmetse nisan 1 de gidicem doktora. Ama demem o ki, sen ve eşin hazırsanız beklemenin anlamı yok. Rahim hazır olduğunda bebiş tutunuyor zaten. Önemli olan döllenme değil, tutunma aşaması. Dediğim gibi geçen ay tutunmadı gitti. Bu ay tutundu. Salıverin çayıra gitsin kuzuyuuuuu :KK66:

hello_kity
destina0409
amiiiinnnn canım allah yaşatmasın bir daha..yap vallahi belki 3üzde olur:)) stres gerçekten yapmayalım ben artık relax oldum kızım zamanımı dolduruyor yalnız hiç bırakmıyorki karamsarlıklara kapılayım:)) allah sizede nasip etsin inşallah..çok güzel bir şey yaa bana kızıyor benimle konuşma anne diyor bende konuşmuyorum 1-2 dakika sonra geliyor yanıma anne benimle neden konuşmuyorsun:)) ben çok akıllıyım dimi anne diyor.kızım çok sakar çok düşüyor her tarafını bir yere çarpıyor ve aşırı hareketli bazen o düşünce bir yerine bişey olnca oturup ağlıyorum canı yandığı için..bu güzel duyguları sizde yaşarsınız inşallah..
ay ne güzel anlatmışsın, amin canım allah hepimize nasip etsin senin kızının niye benimle konuşmuyorsunu ben çok yapıyordum anneme.
ayrıca bende çok sakarmışım sonra bende astigmat çıkmış küçükken ama şimdi geçti. :)

kuzey_35
22-03-11, 16:03
kıssslar bii gunu daha geride bıraktık hepinize iyi aksamlar
gorusmek üzere:KK64:

hello_kity
pren
geçmiş olsun offf daha çok yeni.
ya bana doktor hiç bekleme demişti ama benim bir iki prüz çıktı ondan bende saldım bu ay artık dr kontrolüne başladım. sanırım kendimi daha yani hazır hissettim.
26 ekim 2010 da kürtaj oldum ben düşün kaç ay geçti üzerinden bu süre zarfında hiç korunmadım çünkü rahim kendini hazır hissedince hamilelik oluyor diye düşünüyorum. sonra baktım bu olaylar basit değil yaş da 30 maşallah diyim kendime :KK70: dedim bu böyle olmayacak tıpış tıpış dr yolu.
nisandaki regl döneminden sonra ovulasyon testleri alıp nokta atışı yapıcam. oda olmadı tutmadı diyelim pressed alırım umarım tez zamanda kavuşuruz bebelere.
ben snein yerinde olsaydım 1. regl den sonra bakardım zamanında mı dozu mozu uygunmu normale yakınmıyım sonra bırakırdım.
sevgiler
valla öle şıp diyiince bebek yapma şansı %25 ben senin yerinde olsam 1.regl mi beklerim 2. regl salarım çayıra mevlam kayıra :) baktık 2. regl de de olmadı nokta atışlarına başlarız. tekrar geçmiş olsun, birde mümkünse kafa yorma insanın beyni ağrıyor.

hello_kity
kuzey_35
kıssslar bii gunu daha geride bıraktık hepinize iyi aksamlar
gorusmek üzere:KK64:
canım görüşmek üzereeeeeeeee,

evet bende kaçarım herkese iyi akşamlarr.

yarın olsun hayır olsun.

bebekli akşamların olsun kuzeycim :) anladın sen onu :KK70:

hello_kity
senemgy

Ah kuzum ya, o kadar konuşup kafa şişirdik ki biz de bu konuya. Sonunda genel kanımız, bir adet bekleme yönündeydi, rahim hazırlansın diye. Ben öyle de yaptım. Hemen başladık çalışmalara. Ama ikinci adetim, hiiiiiç adeti olmadığı üzere 5 gün erken geldi. Buna luteal faz yetmezliği diyorlar. Yumurtanın döllendiğine dair tüm işaretler verdı ama rahim hazır değildi yeni bir bebeğe. Üçüncü adetimi görmedim :nazar: bebiş geldi. Tabi sağlıklı mıdır, iyi midir, yerinde midir bilmiyorum, daha kontrole gitmedim. Birkaç gün önce gördüm çift çizgiyi. Kısmetse nisan 1 de gidicem doktora. Ama demem o ki, sen ve eşin hazırsanız beklemenin anlamı yok. Rahim hazır olduğunda bebiş tutunuyor zaten. Önemli olan döllenme değil, tutunma aşaması. Dediğim gibi geçen ay tutunmadı gitti. Bu ay tutundu. Salıverin çayıra gitsin kuzuyuuuuu :KK66:
senemcim çok sağlıklı allahın izniyle, nasıl gidiyor kendinde neler gözlemliyorsun. şafak sayar gibi arkadaş 1 nisanı sayıyoruz.
annenin ruh hali bebeği çok etkliyor, pimpirikli yapacağız he kuzuyuda senem. baba kızsın sana biraz.

senemgy
22-03-11, 17:03
hello_kity
senemcim çok sağlıklı allahın izniyle, nasıl gidiyor kendinde neler gözlemliyorsun. şafak sayar gibi arkadaş 1 nisanı sayıyoruz.
annenin ruh hali bebeği çok etkliyor, pimpirikli yapacağız he kuzuyuda senem. baba kızsın sana biraz.
Bugün daha iyiyiz Kitycim :) Ağrı sızı yapmadı sıpacık. Baba kızıyor zaten bol bol. Çok da kızmasın ama ağlarım sonra çok :63: Az kaldı az. Ben her gün bi gebelik testi yapıyorum sıkıntıdan. Göğüslerimin ne kadar büyüdüğünü ölçüyorum, beta hcg artmış diyorum, eşim gülüyor:KK1: Şaka bi yana, ben de zor bekliyorum 1 nisanı. Söz, kötü şaka yok :)

senemgy
22-03-11, 18:03
Kimseye sormadılar gelmeden, "Bak burada böyle bir dünya var. Acısı da var, tatlısı da... Hüznü de var, neşesi de... Gün gelir teknede balık keyfi yaparsın sevdiğinle, mehtaba kaldırırsın kadehini, sımsıkı sarılırsın hiç bitmeyecek gibi... Gün gelir, gözünle göresin gelmez... Gün gelir, eş dost kalabalık bir sofranın hoş muhabbetinde demlenirsin, tadını çıkara çıkara... Gün gelir uzaklaşırsın kendinle baş başa... Gülersin, ağlarsın, sevinirsin, yanarsın... Peki kararın nedir?" diye. Sormadılar hiçbirimize... Sorsalardı da mutlaka derlerdi bu dünyanın en güzel yanının, ne yaşarsan yaşa, gözündeki yaşı silip haykırabilmek olduğunu "HAYAT GÜZELDİR" diye. Deselerdi yine gelirdik. Yine ağlardık... Yine gülerdik... Yüzümüzde tebessüm, gözümüzde yaşla yinelerdik : HAYAT GÜZELDİR!

Unutmamanız ve unutanlara hayat boyu hatırlatacak enerjiyi güzel yüreklerinizde hissetmeniz dileğiyle, Melek annesi Melek arkadaşlarım benim...

destina0409
22-03-11, 18:03
hello_kity
ay ne güzel anlatmışsın, amin canım allah hepimize nasip etsin senin kızının niye benimle konuşmuyorsunu ben çok yapıyordum anneme.
ayrıca bende çok sakarmışım sonra bende astigmat çıkmış küçükken ama şimdi geçti. :)
canımm yaa bizde kızımı geçen yıl göz doktoruna götürdük ve oda astigmat var gibi görünüyor dedi ama okula başlayınca getirin o zaman daha iyi görebiliriz dedi tesadüfe bak inşallah benim kızımdada geçer:))

citaknuray
23-03-11, 06:03
senemgy

merhaba senem resmen seni takip ediyorum kk'de.. :KK49: senin adina cok sevindim Allah saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin insallah masallah..bende onceden yazmistim zaten yeni kurtaj olanlardanim hep bi dusunce bebegim oalacakmi daha kurtaj olali 2 hafta oldu doktor banada 3 ay bekleyin dedi ..nasil gececek bu 3 ay bilmiyorum.insallah Rabbim hemen nasip eder okadar cok istiyorum ki saglikli eli ayagi duzgun bi bebek:KK46::KK46: insallah sizleride takip ediyorum..
bide bu ovulasyon testi varmis ben cok cahil kalmisim galiba nasil bisi hic anlamadim herkes yapmalimi bunu??? merak ettim dogrusu..Allah herseyi gonlumuze gore versin insallah hepimizin..

hello_kity
23-03-11, 06:03
senemgy
Bugün daha iyiyiz Kitycim :) Ağrı sızı yapmadı sıpacık. Baba kızıyor zaten bol bol. Çok da kızmasın ama ağlarım sonra çok :63: Az kaldı az. Ben her gün bi gebelik testi yapıyorum sıkıntıdan. Göğüslerimin ne kadar büyüdüğünü ölçüyorum, beta hcg artmış diyorum, eşim gülüyor:KK1: Şaka bi yana, ben de zor bekliyorum 1 nisanı. Söz, kötü şaka yok :)
evett canım bizde ağlarız burada sen ağlarsan baba o kadarda kısmasınnn:) iyi iyi çok sevindim ağrın sızın olmadığına, valla 1 nisan aynı zamanda teyzemin doğum günüüü. çifte mutluluk. inşallah

senemgy
23-03-11, 07:03
citaknuray
merhaba senem resmen seni takip ediyorum kk'de.. :KK49: senin adina cok sevindim Allah saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin insallah masallah..bende onceden yazmistim zaten yeni kurtaj olanlardanim hep bi dusunce bebegim oalacakmi daha kurtaj olali 2 hafta oldu doktor banada 3 ay bekleyin dedi ..nasil gececek bu 3 ay bilmiyorum.insallah Rabbim hemen nasip eder okadar cok istiyorum ki saglikli eli ayagi duzgun bi bebek:KK46::KK46: insallah sizleride takip ediyorum..
bide bu ovulasyon testi varmis ben cok cahil kalmisim galiba nasil bisi hic anlamadim herkes yapmalimi bunu??? merak ettim dogrusu..Allah herseyi gonlumuze gore versin insallah hepimizin..
Canım çok teşekkürler. Birbirimize nasıl güzel enerjiler yolluyorsak artık, keyifler de çabucak düzeliyor burada :KK66: Ovülasyon testi kullanmadan da tabi ki hamile kalınır ama her ay sağlıklı bir kadının hamile kalma şansı %25. Ovülasyon testiyle en şanslı günleri bulup ona göre çalışınca bu şans bi hayli artıyor tabi. Her gün ilişki sprem kalitesini bozuyor. Adetten sonra birkaç günlük aranın ardından yapılacak gün aşırı denemeler de ovülasyon testi olmasa bile şansı çok arttırır diye düşünüyorum. Adet düzensizliği de yoksa her şey daha kolay olur. Ovülasyon testi bizi motive ediyor işte. O günlerde yumurtanın çatlayacağını bilmek sanırım ekstra bir enerji veriyor :KK64: İçin rahatlıyor, şartlanıyorsun. Hem motivasyon, tüm organizmanı belli bir hedefe yönelttiğinden, enerji verici özelliği olduğundan başarı şansını arttırıyor. Ben tavsiye ederim. Uygulaması da çok kolay.

hello_kity
destina0409
canımm yaa bizde kızımı geçen yıl göz doktoruna götürdük ve oda astigmat var gibi görünüyor dedi ama okula başlayınca getirin o zaman daha iyi görebiliriz dedi tesadüfe bak inşallah benim kızımdada geçer:))
bu kadar benzerlik pes :)
geçer canım inşallah bende geçmiş ama şöyle bir şey var herşey doktoruna bakıyor benim hem hipermetropum hem de astigmatım çıkmıştı ve bayağı da ilerliyordu ilk önce gözlük sonra lens kullandım sonra ise arkadaşım bir dr önerdi 21 yaşında yada 22 yaşında falandım (way be yaşa bak ) dr dedi tembellikten de yapabilir 1 ay kör gezdim gibi bir şey :))) sonra hepsi geçti şu anda hiçbirşey kullanmıyorum 6 ayda bir falan kontrole gidiyorum.
köşe kenar göremiyoruz ya ondan sakarlık çok yapıyoruz. :))) geçer canım zaten bir süre sonra oda kendine göre ayarlamaya başlar.

hello_kity
senemgy
Canım çok teşekkürler. Birbirimize nasıl güzel enerjiler yolluyorsak artık, keyifler de çabucak düzeliyor burada :KK66: Ovülasyon testi kullanmadan da tabi ki hamile kalınır ama her ay sağlıklı bir kadının hamile kalma şansı %25. Ovülasyon testiyle en şanslı günleri bulup ona göre çalışınca bu şans bi hayli artıyor tabi. Her gün ilişki sprem kalitesini bozuyor. Adetten sonra birkaç günlük aranın ardından yapılacak gün aşırı denemeler de ovülasyon testi olmasa bile şansı çok arttırır diye düşünüyorum. Adet düzensizliği de yoksa her şey daha kolay olur. Ovülasyon testi bizi motive ediyor işte. O günlerde yumurtanın çatlayacağını bilmek sanırım ekstra bir enerji veriyor :KK64: İçin rahatlıyor, şartlanıyorsun. Hem motivasyon, tüm organizmanı belli bir hedefe yönelttiğinden, enerji verici özelliği olduğundan başarı şansını arttırıyor. Ben tavsiye ederim. Uygulaması da çok kolay.
senemcim kesinlikle doğru birşey sorcam bende hiç ovulasyon testi yapmadım ama mantığı sanırım şöyle, bir çizelgesi var 28 gün süren adette şu kadar gün sonra işte 35 gün süren adette şu kadar gün sonra testi yapmaya başlıyorsun, 2 tane belirgin çift çizgi çıktı mı çubukta tam gaz çalışıyorsun. şimdi bende adet düzensizliği var ya ben yinede kullansam fayda eder mi acaba, ben sadece günü kestiremiyorum, sanırım benimde 20.günde falan oluyor artık. sürekli test eder bakarım ne dersin?
perşembe günü hormon testimde var bari boş oturmayayım bende, nisanda çalışmaya başlıyım en azından dr derim ki o günlerde de denedik olmadı bir de ona vakit kaybetmem ne dersiniz sinem nasıl fikir kızlar?

pren
Bir önceki düşükte sizin dediğinizgibi yaptım arkadaşlar dediğiniz gibi oldu rahim 2 ayda anca toplanıyor zaten bundada oyle yapıyım o zaman içimde hep bir korku var gene aynısı olurmu dıye korkudan dolayı kararım bi böyle bi böyle oluyor ne zor bir iş bu ya varlığı bir dert yoklugu birvdert sıpanın allah yardımcımız olsun ..
senemcim bebeşin hayırlı olsun canım inşallah bir sıkıntı olmadan kucagına alırsın kuzunu 1 nisan da dr gidicen galiba iyi haberlerini bekliyorum cnm

senemgy
23-03-11, 08:03
pren
Bir önceki düşükte sizin dediğinizgibi yaptım arkadaşlar dediğiniz gibi oldu rahim 2 ayda anca toplanıyor zaten bundada oyle yapıyım o zaman içimde hep bir korku var gene aynısı olurmu dıye korkudan dolayı kararım bi böyle bi böyle oluyor ne zor bir iş bu ya varlığı bir dert yoklugu birvdert sıpanın allah yardımcımız olsun ..
senemcim bebeşin hayırlı olsun canım inşallah bir sıkıntı olmadan kucagına alırsın kuzunu 1 nisan da dr gidicen galiba iyi haberlerini bekliyorum cnm
Allah işini rastgetirsin Canım. Bu kez herşey yolunda gitsin, gönlüne göre olsun. Çok teşekkürler ayrıca. Bakalım 1 nisanda güzel haberler veririm inşallah buradan hepinize.

kuzey_35
23-03-11, 08:03
selam kıssslar
bende bugun biir sinirlilik hali var işyerinde de stress oldumu katlanıyor iiice tahammulsuz bir haldeyim acaba 3 gundur progestrn içiyorum onun yan etkisi mi?:KK53::KK53:

senemgy
23-03-11, 09:03
kuzey_35
selam kıssslar
bende bugun biir sinirlilik hali var işyerinde de stress oldumu katlanıyor iiice tahammulsuz bir haldeyim acaba 3 gundur progestrn içiyorum onun yan etkisi mi?:KK53::KK53:
Olabilir Canım. Bende yapmadı öyle bir etki ama ben zaten doğuştan agresifim, ters etki yaratmış olabilir bende :KK53:

hello_kity
23-03-11, 09:03
kuzey_35
selam kıssslar

günaydınnn tünaydınnnn :)

ya bende çok tersim, ofis bizim sürekli stresli, birde nasıl anlatım bilemiyorum ama bazen öyle bir uyanıyorum ki pinpirik böle tetikteyim alıcılarım açık diken üstü öyle durumda çözümümü buldum.
tek kalabileceğim bir yere geçip derin nefes alıp derin bir oh çekip sakinleşiyorum.
birde en eğer evden çıkarken evi dağınık görürsem ayy takiii metroya binenen kadar söyleniyorum.