Cökük Yanaklar

drrblues
17-12-09, 12:12
Sculptra yı bulamadım.Radiesse yaptırdım.Şu an için iyi.biraz acı var yanaklarımda o kadar.Gözümde düzelsin komple nasıl olduğu öyle anlaşılacak herhalde.

rosenoire
17-12-09, 14:12
Drrblues merhaba , radiesse dolguyu duymuştum .Kalıcığı 5 -7 sene deselerde daha da uzun kalıyormuş .Bence çok iyi bir seçim yapmışsın .Belki resim eklersin ne dersin :)) Memnun musun kaç enjektör yapıldı biraz daha detaylı bilgi veririsen memnun olurum canım .Sculptraya gelince bu maddenin diğer adı NEWFıLL .Ben de bu maddeyi bir hayli araştırdım .Hatta başka bir sitede (adını vermiyorum ) Soruları cevaplayan bir dermatolog var.Ona bu maddeyi sormuştum .ZArarlı olduğunu yapmadığını söyledi.Sonra beni şeytan dürttü :)) Netten muayenehanesinin telefonunu buldum .Kendisiyle görüştüm , bana sculptura yani newfill yaptığını söyledi.Bununla da yetinmedi silikon yaptığını hatta azar azar verdiğini ve zararı olmadığını belirtti.Bu nasıl bir tıp etiğidir.Adam yasak olan zararli bir maddeyi ( silikon ) yapıyor ama binlerce kişiye açık bir ortam olan internette yasal olan newfill maddesini bile yaptığını inkar ediyor.
Yine aynı şekilde bağdat caddesinde hatta bizim sitede de adı geçen ünlü bir bayan doktor bütün kalıcı dolguları yapıyor .Ama silikon yapmıyor .Bir kere cep telefonunu vermişlerdi cepten arayıp newfill yapıp yapmadığını sordum .Bana verdiği cevap " asla yapay maddeleri yapmıyorum " oldu .Oysa sonra muayenehanesine telefon edip sorduğumda telefona çıkan yardımcısı yaptıklarını söyledi.
Şimdi bu doktorlara nasıl güvenilsin , bir maddeyi yapıyorlar ama yaptıklarını gizliyorlar.Yine çok tanınmış bir doçent doktorda medyada kalıcı dolguları kötülüyor ama kendisi Aquamid kalıcı dolgu yapıyor :))) Burada isim vermiyorum arkadaşlar .Ama dikkatli olun .Kutuyu yanınızda açmasını söyleyin .Çünkü neredeyse hiçbir dr kutuyu yanınızda açmıyor.Ne yapıldığını bilemezsiniz.Allah korusun silikon kurbanı olmayın .Henüz dolgu yaptırmadım ama ihtiyacım olursa kalıcı düşünürüm .Bana göre en güvenilir olan aslanlar gibi yasal olan kalıcı dolguyu yaptığını söyleyen internet ortamında vb ... gibi alanlarda yaptığının arkasında duran , ayrıca size olumlu ve olumsuz yönlerini açıkça söyleyen doktorlardır .Genelde insanlar dolgu maddelerinin cinsi konusunda bilgi sahibi değiller.Bu konuda bilgi sahibi olan insanlardan da doktorlar maalesef hiç ama hiç hoşlanmıyor .))))

drrblues
ben 5-7 yıl diye bilmiyorum.Dotor bana 2 yıl dedi.Şuan iki şırınga yaptı.Pazartesi kontrole göre belki üçüncüyü yapacak.doktora soramadım ama orda çalışan hemşireye sorduğumda sculptra diğer adı da new fill dedim ama duymadım dedi.Göz kapağı iyileşsin öyle resim koyuyum diyorum.ama şu an yanakları tombul kız oldum.bilmiyorum radiesse su ile temasta artan mıydı değildi değil mi.ben doğal olduğu için bu maddeyi tercih ettim.ılk tercihim yağ enjeksiyonuydu ama riskleri çok olduğu için vazgeçtim.

rosenoire
drrblues
ben 5-7 yıl diye bilmiyorum.Dotor bana 2 yıl dedi.Şuan iki şırınga yaptı.Pazartesi kontrole göre belki üçüncüyü yapacak.doktora soramadım ama orda çalışan hemşireye sorduğumda sculptra diğer adı da new fill dedim ama duymadım dedi.Göz kapağı iyileşsin öyle resim koyuyum diyorum.ama şu an yanakları tombul kız oldum.bilmiyorum radiesse su ile temasta artan mıydı değildi değil mi.ben doğal olduğu için bu maddeyi tercih ettim.İlk tercihim yağ enjeksiyonuydu ama riskleri çok olduğu için vazgeçtim.
Yağ enjeksiyonu hiç kalıcı değil canım .Benim tecrübem yok yaptıranlar hiç memnun değil .Güle güle kullan ŞenizRadiesse su ile hacmi artan değil , su ile artan aquamid , bioalkamid yani poliakrilamid jel türevleri.İkisinin ana maddesi çok farklı .Aquamidin kalıcılığı ömür boyu. Sevgiler...

rosenoire
""ALINTIDIR""RADıESSE -Kalsiyum hidroksi apatit kristalleri içeren, ortalama 5 -7yıl etkili, FDA onaylı dolgu maddesidir. 1.3 ml içeren preparatları mevcuttur. Allerji testi gerektirmeyen, orta – derin dermise enjekte edilmesi gereken bu materyal özellikle nazolabial çizgilerin (dudak – yanak arası çizgiler), marionette çizgilerin (ağız köşesinden çeneye uzanan çizgiler) giderilmesinde, başarıyla kullanılmaktadır""ALINTIDIR"""

drrblues
17-12-09, 15:12
verdiğin bilgiler için teşekkürler.Ben de hiç bir şekilde yapay maddeler yaptırmayı düşünmedim.

jayjay
17-12-09, 17:12
drrblues
ben 5-7 yıl diye bilmiyorum.Dotor bana 2 yıl dedi.Şuan iki şırınga yaptı.Pazartesi kontrole göre belki üçüncüyü yapacak.doktora soramadım ama orda çalışan hemşireye sorduğumda sculptra diğer adı da new fill dedim ama duymadım dedi.Göz kapağı iyileşsin öyle resim koyuyum diyorum.ama şu an yanakları tombul kız oldum.bilmiyorum radiesse su ile temasta artan mıydı değildi değil mi.ben doğal olduğu için bu maddeyi tercih ettim.İlk tercihim yağ enjeksiyonuydu ama riskleri çok olduğu için vazgeçtim.
Drblues çok geçmiş olsun umarım çok güzelleşirsin
1.3 ml lık bir enjektor 1 yanagı dolgunlastırabılıyor mu?
benım yanagıma dr gecen yıl juvederm yaptı, cok azını uyguladık urun hemen bıtıyor
tabı radıesse kalıcı oldugu ıcın sonuc farklı olabılır
juvedermı vucudum cabucak yıkıyor benım

anestezı yaptı mı?
ve 2 enjektor ıcın ne kadar ödedin?
doktorunun adını buraya yazma, ama bana ozelden bıldırırsen cok sevınırım
tesekkurler tekrar gecmıs olsun

drrblues
18-12-09, 08:12
1 ml ile bir yanak çok iyi oldu.Diğer yanak daha çökük olduğu için biraz daha fazla yaptı.Ancak şu an uyumsuz gözüküyor.Bugün o yanaktan biraz çıkartmasını isteyeceğim.Çünkü gülerken çok acyip duruyor.Fazlalık var yani.Krem sürdüler önce.Sonrada damardan zannedersem cesaret verici yaptılar.Anestezi yok.Çok fazla acı yok.50 mesaj olmadğı için özelden mesaj atamıyormuşum.

rosenoire
18-12-09, 14:12
drrblues
1 ml ile bir yanak çok iyi oldu.Diğer yanak daha çökük olduğu için biraz daha fazla yaptı.Ancak şu an uyumsuz gözüküyor.Bugün o yanaktan biraz çıkartmasını isteyeceğim.Çünkü gülerken çok acyip duruyor.Fazlalık var yani.Krem sürdüler önce.Sonrada damardan zannedersem cesaret verici yaptılar.Anestezi yok.Çok fazla acı yok.50 mesaj olmadğı için özelden mesaj atamıyormuşum.
Merhaba drrblues :) Daha yeni yapıldığı için ödem fazlalığı olmasın .Bu radiesse çabuk çıkartılan bir madde mi ? Çünkü sanırım çıkarmak için bir kesi gerekecek .Gülerken fazlalık derken sanırım gülme çukuru yerine şişlik oluşuyor.Belki diğer tarafa takviye yapılıp eşitlenmesi daha risksiz olur.Sen bu işlemi plastik cerrah mı dermatolağa mı yaptırdın ? Neyse canım sonuçları , bizimle paylaş .ınşallah çok güzel olur.

drrblues
18-12-09, 16:12
bugün doktoruma gittim.Biraz çıkarttı.Ama daha çok ödem dedi.Biraz beklemen lazım dedi.Ben bu tip dolgularda ödem olacağını düşünmemiştim.Konulan dolgu bir hafta içinde yayılacak anladığım kadarıyla.Dahaönce bu dolgudan yaptıran varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?Benim doktorum estetik cerrah.

rosenoire
18-12-09, 17:12
drrblues
bugün doktoruma gittim.Biraz çıkarttı.Ama daha çok ödem dedi.Biraz beklemen lazım dedi.Ben bu tip dolgularda ödem olacağını düşünmemiştim.Konulan dolgu bir hafta içinde yayılacak anladığım kadarıyla.Dahaönce bu dolgudan yaptıran varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?Benim doktorum estetik cerrah.
Dolguyu nasıl çıkarttı , cerrahi bir işlem mi yaptı .Biraz detaylı yazabilir misin lütfen .

jayjay
18-12-09, 20:12
drrblues
ya o zaman burdan yaz lütfen drun kim ve kaca yaptı
benim gittigim dr radiesse i kesinlikle yapmam demisti mesela

denizkizi355
21-12-09, 12:12
merhaba aranızda endoskopik orta yanak kaldırma işlemi yaptıran varmı??? doktor ismi verebilir misniz tşkler

jayjay
22-12-09, 05:12
dün plastik cerraha gittim yine
dr katiyen yanagıma radiesse koymaya yanasmıyor
pembe allık surmustum sanırım kalkık gosterdı yanagımı
radiesse icin 1 enjektor 500-600 ytl gibi yuvarlak bi laf soyledı
buna gore 1.200 cıvarı olsa yanak doldurtmak

pippi_langstrumpf
22-12-09, 16:12
Bişey soracam ben öğretmenim. Öğrencilerim çok fena. Ben şimdi dolgu yaptırmak istiyorum aama haftasonu koydurtup okula dönersem anlarlar. O yüzden 15tatili bekliyorum ve o tatilde koydurcam döndüğümde öğrenciler anlarlar mı?? Adım yoksa estetikli öğretmene mi çıkar? :a015:

jayjay
22-12-09, 17:12
hayır ya pipicim
nerden anlıycaklar oyle anlasılan bırsey degıl
bı guzellık gelıcek yuzune o kadar:)

jayjay
şimdi benim mesolifting istememin nedeni yaş ilerleyince sanki dolgu tek basına yetmiyor
ciltte bir folloşlaşma oluyor cilt esneyip kendini bırakıyor
onun için mesoliftingi kullanabılırız diye dusunmustum kızlar

ayhak
pippi_langstrumpf
Jayjaycım haklısın ama yan etkilerde bööle bişy yazmıyodu. O yüzden kabullenemiyorum. Bunu yazıp duyuracaklardıki baştan kullanmıycaktık. Neyse artık ona bakmıyorum. Bi kişinin yazını aynen aktarıyorum:

arkadaşlar roaccutane adlı cilt ilacını kullandıktan sonra bütün vucudum cöktü. 46 kilo ve 1.60 boyunda olmama ragmen her yerim catladı. bir sürü doktora gittim . ve sonuc kolajen yapımı cokertmiş bu ilaç bu nedenle derimde sarkma ve çatlamalar oldu. çok iyi bir doktora gittim en sonunda ve doktor cok zayıf insanların çatlak oluşumunun olması için ya protein eksikliği olması vucudda(protein cildi sıkı ve güclü tuttugu kolojen yapıyı beslediği için) ya da elastikiyetin dogum yada bu ilaçlar gibi bir tranva ile kırılması sonucu gerçekleşebileceğini soyledı. şimdi cildim elastikiyetini kazansın diye solgarın vegetal silica adlı bir hapını, soya proteini tozu her sabah aksam bir tatlı kasıgı ve evening prime rose oil hapını yine solgarın, gnc nin de omega 3 balık yagını(kesınlıkle sısmanlatmazmıs) önerdi. bu takviyeler normal bir beslenmeyle elde edemıycegımız kolajen ve elastıkıyeti bize saglarmıs eger yapımız ve genetiğimiz çatlağa müsaitse bu gibi takviyeler bizi besleyerek toparlatırmış. bunun yanında lierac in krem ve ampullerini önerdi doktorum. sabah aksamda masaj ve soguk sıcak su sokuyla soğuk sıkma susam yagını önerdi. bu büyük ölcüde geçirir ve vücudunu sıkı, düzgün görünümlü ve elastik yapar dedi.
eskiden vucudumu görseniz inanamazdınız herkes lokum diye severdi. cok fit ve selülitsiz çatlaksız minyon ince bir kızdım şimdi her yerim sarkık zayıf olmama ragmen yanlız bunları kullanıyorum 5 gündür. gerçekten hafif hafif düzelmeyi görüyorum en azından o sarkık deriler ve pıtır pıtır ele gelen çatlak izleri azaldı sanki... burdan gelişmeleri aktarıcam ilgilenen arkadaşlar olursa diye.hepinize iyilik ve sağlık diliyorum!!!

Arkadaşlar burda yazan destek ürünlerini kullansak sizce yüzümüz dolgunlaşırmı?ben solgar 'a mail attım sorunumu anlattım ve burda ki ürünleri sordum.gelen cevabı aynen aktarıyorum
Vegetal Silica cilt bütünlüğünüzün desteklenmesi amacıyla kullanılabilir.

Omega-3 ve omega-6 yağ asitleri cildin nem dengesinin sağlanmasında ve inflamasyonun azaltılmasında etkili olarak kullanılabilmektedir. Ancak Evening Primrose Oil ve Omega-3 700 adlı ürünleri ayrı ayrı kullanmaktansa omega-3, omega-6 ve omega-9 yağ asitlerini birarada içeren Omega 3-6-9 adlı üründen günde 3 softjel olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Cildinizin kollajen üretimini desteklemek amacıyla Hyaluronic Acid 120mg'ı kullanabilirsiniz. Cilt dokusu kollajen protein lifler, elastin lifler ve polisakkarit yapılardan oluşur.Yaşlanma ve dış etmenlere bağlı olarak cilt doku elastikiyetini kaybeder cilt dokusunda gevşemeler ortaya çıkar ayrıca cildin nem tutma kabiliyeti ve yoğunluğu azalır. Hyaluronik asit, cildin nem dengesini koruyarak nemlendirici etkisi ile cilt sağılığınının devamına yardımcı olur. Ürün içeriğinde patentli bir madde olan Biocell Collagen II®, ise yaşlanmayla ortaya çıkan cilt dokundaki gevşeme ve kırışıklıkların azaltılmasına destek sağlar. Ürünü günde 1 tablet olarak kullanabilirsiniz.
Gıda takviyeleri tedavinize destek olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir ve rahatsızlığınızın giderilmesinde size yardımcı olabilirler. Ancak cilt dokunuzun ne kadar oranda düzeleceğini söylemek pek mümkün olamamaktadır.

Saygılarımla,

Ecz. Aslı Ergönül
Solgar Vitamin

ayhak
pippi_langstrumpf
Jayjaycım haklısın ama yan etkilerde bööle bişy yazmıyodu. O yüzden kabullenemiyorum. Bunu yazıp duyuracaklardıki baştan kullanmıycaktık. Neyse artık ona bakmıyorum. Bi kişinin yazını aynen aktarıyorum:

arkadaşlar roaccutane adlı cilt ilacını kullandıktan sonra bütün vucudum cöktü. 46 kilo ve 1.60 boyunda olmama ragmen her yerim catladı. bir sürü doktora gittim . ve sonuc kolajen yapımı cokertmiş bu ilaç bu nedenle derimde sarkma ve çatlamalar oldu. çok iyi bir doktora gittim en sonunda ve doktor cok zayıf insanların çatlak oluşumunun olması için ya protein eksikliği olması vucudda(protein cildi sıkı ve güclü tuttugu kolojen yapıyı beslediği için) ya da elastikiyetin dogum yada bu ilaçlar gibi bir tranva ile kırılması sonucu gerçekleşebileceğini soyledı. şimdi cildim elastikiyetini kazansın diye solgarın vegetal silica adlı bir hapını, soya proteini tozu her sabah aksam bir tatlı kasıgı ve evening prime rose oil hapını yine solgarın, gnc nin de omega 3 balık yagını(kesınlıkle sısmanlatmazmıs) önerdi. bu takviyeler normal bir beslenmeyle elde edemıycegımız kolajen ve elastıkıyeti bize saglarmıs eger yapımız ve genetiğimiz çatlağa müsaitse bu gibi takviyeler bizi besleyerek toparlatırmış. bunun yanında lierac in krem ve ampullerini önerdi doktorum. sabah aksamda masaj ve soguk sıcak su sokuyla soğuk sıkma susam yagını önerdi. bu büyük ölcüde geçirir ve vücudunu sıkı, düzgün görünümlü ve elastik yapar dedi.
eskiden vucudumu görseniz inanamazdınız herkes lokum diye severdi. cok fit ve selülitsiz çatlaksız minyon ince bir kızdım şimdi her yerim sarkık zayıf olmama ragmen yanlız bunları kullanıyorum 5 gündür. gerçekten hafif hafif düzelmeyi görüyorum en azından o sarkık deriler ve pıtır pıtır ele gelen çatlak izleri azaldı sanki... burdan gelişmeleri aktarıcam ilgilenen arkadaşlar olursa diye.hepinize iyilik ve sağlık diliyorum!!!

Jayjayım sence burdaki ürünlere başlasam kilo alırmıyım? NAsıldır ki bu haplar? kullandınmı sen hiç? Vegetal silicaya baktım mükemmel bişeye benziyo.
canım sen bu yazının devamına hiç baktınmı hangi sitede okumuştun.kullandığı bu ürünlerin faydası olmuşmu?eğer öyleyse bende kullanacam.

ayhak
denizkizi355
merhaba aranızda endoskopik orta yanak kaldırma işlemi yaptıran varmı??? doktor ismi verebilir misniz tşkler
ben endoskopik orta yüz germe ameliyatı oldum.ameliyat olalı 39 gün oldu.Dr.Erhan Eryılmaz yaptı ameliyatımı

pippi_langstrumpf
22-12-09, 18:12
Ayhakcım bu yazıyı bu s,teden biri yazmış. O kişinin profiline girdim ve en son 9. ayda bu siteye uğramış. Ona mesaj yazdm ama pek girmiyo kk'ya o yüzden ümidimi kestm ondan
kaydirigubbakcemile3 Ayhakcım verdiğin bilgiler çok güzel cnm bende omega ve silicayı düşünjüyorum artık. Ama bende normal silica zaten var. Onu bitirmeye bakyom şimdilik bitince vegetal silica ve omega alcam ve 15tatilde doğru estetisyene gidcem.Cnm senin yüzün nasıl? düzeldimi gerdirmeden sonra?

ayhak
39 gün oldu .ama gittikçe azalıyo şişlikler.doktorum 3 ayda eski haline gelir dedi.şişliklerin bu kadar uzun süreceğini hiç tahmin etmezdim.valla bende de iyi cesaret varmış.ben de bu ürünleri kullanacam.zaten 3 ay sonra doktora kontrole gidicem.ben ameliyat olurken yanaklarıma yağ enjeksiyonuda istemiştim.doktorda tamam demişti.ameliyattan çıktıktan ve ayıldıktan sonra direk göbeğime baktım hiç bi işlem yapılmamış.doktor bence gerek olmadığı için yapmadım dedi.acayip sinirlenmiştim o zaman.yüzün düzelsin şişliklerin insin gene yağ enjeksiyonu istersen ücretsiz yapıcam söz dedi.bu ürünleri doktora kontrole gidene kadar kullancam.baktım yanaklarım dolmuyo.yaptırcam yağ enjeksiyonunu.başka çaresi yok.kaç saattir bi kaç estetik cerrahla konuştum yağ enjeksiyonuyla ilgili.yağların hepsi erimiyomuş.% 40 kadar kalıyomuş.buda bana yeter.işte böyle

ayhak
pippi_langstrumpf
Ayhakcım bu yazıyı bu s,teden biri yazmış. O kişinin profiline girdim ve en son 9. ayda bu siteye uğramış. Ona mesaj yazdm ama pek girmiyo kk'ya o yüzden ümidimi kestm ondan
kaydirigubbakcemile3 Ayhakcım verdiğin bilgiler çok güzel cnm bende omega ve silicayı düşünjüyorum artık. Ama bende normal silica zaten var. Onu bitirmeye bakyom şimdilik bitince vegetal silica ve omega alcam ve 15tatilde doğru estetisyene gidcem.Cnm senin yüzün nasıl? düzeldimi gerdirmeden sonra?
canım ya o kişi hangi topic te yazmış adı ne bu arkadaşın bende okumak istiyorum

pippi_langstrumpf
http://www.kadinlarkulubu.com/sivil...celere-karsi-roaccutane-kullanan-var-537.html
bu tpikte biz tartışmıştık bu ilacı. Benle birlikte bi kişinin daha yüzü çökmüş. O arkadaşta lola bunny. Onun yazısında bi link var oraya tıkla ve bu dediğin yazı o linkte...

pippi_langstrumpf
22-12-09, 19:12
Jayyay sana msj attım ama posta kutun dolu olduğu için sana ulaşmadı silmen gerekiyomuş

jayjay
22-12-09, 20:12
pippi_langstrumpf
Jayyay sana msj attım ama posta kutun dolu olduğu için sana ulaşmadı silmen gerekiyomuş

ayyy canım sorma bana cok mesaj gelıyor
mesajlarda bılgıler de var sılmek ıstemıyorum
yazdıgım mesajlar da gıtmıyormuş kutu dolu oldugu ıcın
ben de saf saf beklıyorum arkadaslardan yanıt gelmedı dıye
napsam mesajları kopyalayıp maılıme mı atsam sılemıyorum onemlı bılgıler var
bır suru mesaj bırıkmıs duruyor,arkadaslarla mesaj kutusu aracılıgıyla konusuyoruz
bu yuzden de mesajlarım konusunda sıkıntı yasıyorum
mesajlarımın ulasmadıgı benden yanıt bekleyen arkadas varsa lutfen son gonderdıgı yanıt alamadıgı mesajı kopyalayıp tekrar yollasın
bır ıkısını kopyalayıp maılıme gondereyım
1 mesaj gelebılır herhalde bu durumda:lepi:

jayjay
22-12-09, 20:12
ayhak sen kac yasındasın canım?
arkadaslar hıcbır urun tek basına mucıze degıldır tek bı seyle duzelmeyı beklemeyelım
gercekcı olmak lazım
bır sure bırkac ay bu urunlerı kullanırsınız sonuca bakarsınız
bazen de bunyeye gore degısır sonuc
mesela benım vucudum hyaluronıc acıd dolguyu bıle cok cabuk yıkıyor
ama kardesımın dudagındakı bıle aylardır duruyor yanı dusunun

pippi_langstrumpf
22-12-09, 21:12
OO maşallah o kadar msj geliyomu yaa..delikafadulden Sitenin estetikten sorumlu bakanısın herhalde ondandır kaydirigubbakcemile3
Estetik deyince jayjay akla geliyo zemuszemus
Kızlar vücudunuzla yüzünüz arasındaki çok fark var mı? Ben yeni yeni farkı keşfediorum. Yani 6-7 aydır falan.. Vücuduma bakıyorum dolgun,pürüzsüz sağlıklı..Yüzüme bakıyom bu yüz bu vücuda olmamalı diye düşünüyo insan..Yanii vücudumda deformasyon yok..Yüzdede olmaması lazm, çünkü bence yüzle vücud uyumlu bi şekilde yaşlanır. Yani yüz biraz daha çabuk yaşlanır ama vücutta onunla birlikte ona uyum sağlayarak yavaş yaşlanır yinede bu kadar fark olmaz kii olmamalı -tatlicadiarzu-

daylight
23-12-09, 06:12
ayhak
ben endoskopik orta yüz germe ameliyatı oldum.ameliyat olalı 39 gün oldu.Dr.Erhan Eryılmaz yaptı ameliyatımı
hayırlı olsun yeni yüzün laserle leke giderme dolgu filan derken kesmedi anlaşılan cerrahi müdahale büyük cesaret seni tebrik ediyorum

ayhak
23-12-09, 08:12
jayjay
ayhak sen kac yasındasın canım?
arkadaslar hıcbır urun tek basına mucıze degıldır tek bı seyle duzelmeyı beklemeyelım
gercekcı olmak lazım
bır sure bırkac ay bu urunlerı kullanırsınız sonuca bakarsınız
bazen de bunyeye gore degısır sonuc
mesela benım vucudum hyaluronıc acıd dolguyu bıle cok cabuk yıkıyor
ama kardesımın dudagındakı bıle aylardır duruyor yanı dusunun
ben 34 yaşındayım canım.ama bu ilaç gerçekten mahvetti yüzümü.sende arada bi kullanıyomuşsun roaccutanı.bende senin gibi kullanıyordum.ama çok büyük hataymış.sakın devam etme.valla yüz gittimi geri gelmiyo.şimdi de çözümler arıyoruz işte.

jayjay
23-12-09, 17:12
ayhak hemen cope atıyorum o zaman roaccutanımı
allah kahretsın
pekı napıcaz yenı sıvılceler cıkınca??

pippi_langstrumpf
23-12-09, 18:12
Jayjay bence yaşın genç Sakın yüzündeki değişimleri yaşlanma sanma. Kesinlikle o ilaç insanı o hale getiriyo. ıstersen bi araştır. Ben, ayhak, lola bunny ve dün linki verdiğim kız hepimiz aynı dertlerden muzdaripiz. Hepimzn yüzü çöktü. Yani 22 yaşındaki Lola bunnynin bile yüzü çökmüş. Daha ne diyeyim. Hala kullanıyosun. Estetik paralarına yazık valla. Seni yaşlandıran kesinlikle o lanet ilaç başka bişey değil. ınan bana..ıstersen özelden bi link vereyim ordaki herkes bu ilacın yüzlerini çökerttiğini söölüyo..YŞöyle mantıklı düşünecek olsan 35 yaşına kadar öyle hızlı bi yaşlanma olmaz. Sadece kırışıklıklar ortaya çıkar. Ama biz neyden yakınıyoruz???? çökük yanaklar, gülme çizgileri, çökük gözler....bunların tek bi sebebi var onuda artık biliyosun...başka bişey diyemycem cnmmm

ayhak
23-12-09, 18:12
pippi_langstrumpf
Jayjay bence yaşın genç Sakın yüzündeki değişimleri yaşlanma sanma. Kesinlikle o ilaç insanı o hale getiriyo. İstersen bi araştır. Ben, ayhak, lola bunny ve dün linki verdiğim kız hepimiz aynı dertlerden muzdaripiz. Hepimzn yüzü çöktü. Yani 22 yaşındaki Lola bunnynin bile yüzü çökmüş. Daha ne diyeyim. Hala kullanıyosun. Estetik paralarına yazık valla. Seni yaşlandıran kesinlikle o lanet ilaç başka bişey değil. İnan bana..İstersen özelden bi link vereyim ordaki herkes bu ilacın yüzlerini çökerttiğini söölüyo..YŞöyle mantıklı düşünecek olsan 35 yaşına kadar öyle hızlı bi yaşlanma olmaz. Sadece kırışıklıklar ortaya çıkar. Ama biz neyden yakınıyoruz???? çökük yanaklar, gülme çizgileri, çökük gözler....bunların tek bi sebebi var onuda artık biliyosun...başka bişey diyemycem cnmmm
Kesinlikle sanakatılıyorum canım.

jayjay
24-12-09, 18:12
kızlar ben cok kg verdim ona baglıyordum bı de ne bılım 31 cok da genc bır yas sayılmaz
allah kahretmesın
demek bu ılactanmıs
ee napıcaz?ne kadar kolajen hyaluronıc acid vegetal silica varsa alıcam

jayjay
dr a gittim yine demistim ya
amalian diye bir dolgu varmıs uyguladıktan sonra hacim kazanıp sisiyormus
öyle bir madde de var bilginize
onu hic arastırmadım mesela

pippi_langstrumpf
Cnm annem diyoki 40dan sonra başlıyo çökmeler... Yanii öyle sigara içmiyosan dengeli besleniyosan 31 yaşında olmaz kii.. Bu roaccutane zaten kiloda verdiryo kuru çelimsiz bişey kalıyosun ve sonradan ne kadar vitamin kullansan da fayda etmiyo.. Bide şunu söölycem Roaccutane ın yan etkilerinde "ERıTEM" yazıyodu. Şimdi anlıyorum bu eritemin ne demek olduğunu?
Arkadaşlar geçmiş olsun eriyoruz. Bu ilaç bizi eritiyor günden güne. Haberiniz olsun

rosenoire
24-12-09, 20:12
jayjay
dr a gittim yine demistim ya
amalian diye bir dolgu varmıs uyguladıktan sonra hacim kazanıp sisiyormus
öyle bir madde de var bilginize
onu hic arastırmadım mesela
Amalian dolgu bildiğimiz Hyaluronik asit içerikli bir dolgu .Yabancı sitelerde bir hayli adı geçiyor.

ayhak
24-12-09, 21:12
Arkadaşlar bilmeden madem böyl bi sorun yaşadık hepimiz , öncelikle ortak bi karar verelim.isterseniz öncelikle bu vitaminleri kullanıp yüzümüzde kaybolan kolejenin tekrar oluşmasını sağlayalım.bence bunu 1 ay kadar kullanalım hep birlikte.daha sonra baktık istediğimiz gibi olmuyo o zaman cerrahi işleme başvuralım nedersiniz.

pippi_langstrumpf
24-12-09, 21:12
ayhak
Arkadaşlar bilmeden madem böyl bi sorun yaşadık hepimiz , öncelikle ortak bi karar verelim.isterseniz öncelikle bu vitaminleri kullanıp yüzümüzde kaybolan kolejenin tekrar oluşmasını sağlayalım.bence bunu 1 ay kadar kullanalım hep birlikte.daha sonra baktık istediğimiz gibi olmuyo o zaman cerrahi işleme başvuralım nedersiniz.
destekkk :lepi:
Ama hangi vitaminleri kullancaz?? Ben vegetal silica ve omega 3-6- 9 düşünüyom ama omegadan korkuyom kilo aldırırsa diye..Zaten kilom var :eek:
Yaa bu roaccutane belasına o kadar sinir oluyomki.. resmen herkes çirkinleştiğimin, yaşlandığıomın farkında. Yazın herkes aynı şeyi dedi..Ve hala tek bir gr iyileçmedim. Olmuyo bacılar..Estetiksiz olmuyo..Ama estetik de bi ton para..Napcaz ayol benneyaptımki Bi çare bulun arkadaşlar..

ayhak
25-12-09, 09:12
pippi_langstrumpf
destekkk :lepi:
Ama hangi vitaminleri kullancaz?? Ben vegetal silica ve omega 3-6- 9 düşünüyom ama omegadan korkuyom kilo aldırırsa diye..Zaten kilom var :eek:
Yaa bu roaccutane belasına o kadar sinir oluyomki.. resmen herkes çirkinleştiğimin, yaşlandığıomın farkında. Yazın herkes aynı şeyi dedi..Ve hala tek bir gr iyileçmedim. Olmuyo bacılar..Estetiksiz olmuyo..Ama estetik de bi ton para..Napcaz ayol benneyaptımki Bi çare bulun arkadaşlar..
Canım ben multi oil (omega 3-6-9) kullanmıştım.hiç kilo falan almadım.bu konuda korkun olmasın.vegetal silica ,omega 3-6- 9 ,hyaluronic asid 120 mg(solgar) ve soya proteini tozu kullanacam ben 1 ay .baktım olmuyo gidip ya doku kokteyli yada yağ enjeksiyonu yaptıracam.

Hatshe
25-12-09, 10:12
kızlar birde spirulina diye bir hap varmış, cildi güzelleştirip dolgunlaştıryormuş?

bunu deneyipte gerçekten faydasını gören varmı?
yada dezavantajını görenleriniz oldumu?
hep kullanmakmı lazım yoksa bi kaç sefer kullandıktan sonra faydasını görünce bırakabilirmiyiz. ve bırakırsak dezavanatajı olurmu yanakta tekrar çökmeler sivilceler gibi vs?
eğer bilen varsa lğtfen söylesin almayı düşünüyorumda...

34moni53
25-12-09, 12:12
kızlar ben 27 yasındayım ona ragmen yanagımda cökme var, gecen sene bir 6 kg verdim ondan sonra oldu, sarkma belki daha da dogru bir kelimedir. normalde elmacık kemiginin üzerinde olması gereken dolgunluk sanki asagıya kaydı , yanak cizgilerimin üzerindeki bölüme indi, o yüzden göz altlarım mosmor ve cökük ve yanaklarımın tam ortasında böle cukur gibi oldu, elimi yüzüme sürdügümde o dalgayı cok net hissediyorum. elmacık kemiginin üstü hafif kabarık sonra cukur oluo sonra da yanak cizgilerinin üzeri gene biryag birikintisi var gibi, temmuzda dügünüm var , biraz daha kilo vermem lazım neye benzicem bilmiorum , ne yapsam karar veremedim , estetik müdahaleden de korkuorum sonra bir anda cok siser de inmezse temmuza kadar diye.

pippi_langstrumpf
25-12-09, 13:12
Hatshe
kızlar birde spirulina diye bir hap varmış, cildi güzelleştirip dolgunlaştıryormuş?

bunu deneyipte gerçekten faydasını gören varmı?
yada dezavantajını görenleriniz oldumu?
hep kullanmakmı lazım yoksa bi kaç sefer kullandıktan sonra faydasını görünce bırakabilirmiyiz. ve bırakırsak dezavanatajı olurmu yanakta tekrar çökmeler sivilceler gibi vs?
eğer bilen varsa lğtfen söylesin almayı düşünüyorumda...
Cnm o Spirulinayı ben kullandım. Bi faydasını göremedim. Bir koca ambalajı bitirdim. İçindede epey hap vardı ama saç dökülmesini bile önlemedi. Ama annem dudak kenarın hafifçe sarkıktı orası düzelmiş dedi. Bilmiyorum artık bu spirulinadan mı yoksa sağlıklı beslenmeye verdiğim önemden mi... bEN vegetal silica kullancam. At kuyruğu otunun hapı oluyo bu. Ve cildi dolgunlaştırıp dokuları onarıyomuş. Bi araştır istersen..

pippi_langstrumpf
34moni53
kızlar ben 27 yasındayım ona ragmen yanagımda cökme var, gecen sene bir 6 kg verdim ondan sonra oldu, sarkma belki daha da dogru bir kelimedir. normalde elmacık kemiginin üzerinde olması gereken dolgunluk sanki asagıya kaydı , yanak cizgilerimin üzerindeki bölüme indi, o yüzden göz altlarım mosmor ve cökük ve yanaklarımın tam ortasında böle cukur gibi oldu, elimi yüzüme sürdügümde o dalgayı cok net hissediyorum. elmacık kemiginin üstü hafif kabarık sonra cukur oluo sonra da yanak cizgilerinin üzeri gene biryag birikintisi var gibi, temmuzda dügünüm var , biraz daha kilo vermem lazım neye benzicem bilmiorum , ne yapsam karar veremedim , estetik müdahaleden de korkuorum sonra bir anda cok siser de inmezse temmuza kadar diye.
Aynı dertlerden muzdaripiz ama benmki kilodan değil ilaçtan oldu. Dolgu yaptırsan bence..Memnun olmazsan bile masaj aletiyle kısa sürede eritirsin.

pippi_langstrumpf
ayhak
Canım ben multi oil (omega 3-6-9) kullanmıştım.hiç kilo falan almadım.bu konuda korkun olmasın.vegetal silica ,omega 3-6- 9 ,hyaluronic asid 120 mg(solgar) ve soya proteini tozu kullanacam ben 1 ay .baktım olmuyo gidip ya doku kokteyli yada yağ enjeksiyonu yaptıracam.
Bende bunları kullanmayı düşünyom soya proteini tozunun faydalarını bi araştırmam gerek..Ben dolgu düşünyom.Juvaderm.. aslında doku kokteylinide düşünüyorum kararsızım. Bide eğer dolgu o kadar pahalıysa istanbulda bi merkez vardı. Kök hücreden zengin yağ enjeksiyonu yapan bi yer orayı düşünüyorum. Bana 2000-3000 arası fiyat vermişlerdi ama bu yöntem bence süper bişy. Yeni çıkmış ve esteeworldeki uygulamadan farklıymış. Bunda yağdaki kök hücreyi zenginleştirip yüze veriyolar. Ama fiyatı bayağı pahalı.. Kalıcılık süresi fazlaysa bence çokta pahalı değil. Tekrar araştırcam

jayjay
34moni53

şu anda anladıgım bu doku kaymaları malesef 25 sonraıs baslıyor bence
fakat bız daha once boyle bır durumdan haberdar olmadıgımız ıcın
yavas gelıstıgınden anlayamıyoruz
anladıgımız zamanda ıs ısten gecmıs oluyor
ama gec kalmıs degılız
hem yasla kaybedılen kolajen hyaluronıc acid, hem yer cekımı
hem buyume faktorlerının uretımının yavaslaması
yasla metabolızmanın yavaslaması ve verdıgımız kglar buna sebep
bazen de kahrolası bır ılac kullanımı dokuları bozuyor
neyse; olan oldu gecen gectı
sımdı duzelmeye bakalım
bı kere juvederm kesınlıkle farzdır
cunku o burundan asagı ınen cızgılerı neyle doldurucaz
ayrıca yasla bırlıkte dudak uçları aşağı kıvrılıyor
ve bu da yüzde küskün ve zavallı bır goruntu yaratıyor :nazar:

yüz anatomısını ınceledıgımızde, yağ kaybının ve doku sarklamarının şemasını hazırlıycam size ve nasıl duzeltıcegımızı de yazıcam
o doku erımelerı fıxdır degısmez
herkesde aynı cızgıyı takıp ediyor
once burundan asagı ınen cızgı cöker bir iz olur
sonra agızdan ceneye ınen hat ortaya cıkar burda doku erır ve cızgı olur dudak ucları sarkar
onra da goz altındakı o cökmeden yanaga verevlemesine bir cizgi husule geliyor
iyice arastırdım ayrıca arastırmaya gerek yok şekil A= ben
kardeşimde de burundan ınen cızgıler cökmeye basladı
gözatları da şişiyor -bende yok ama onda var
ayrıca gözaltından doku kaybı vermeye başladı

yapıcagımız sey şu;
juvederm+mesolifting enjeksiyonları+ ağızdan kolajen+hyaluronic acid +vegetal silica
bu tarz hapları içicez
daha extra birşey istersek yanagımızı doldurtucaz, radiesse ve aquamid mi arkadaslar yaptırmıs ıste her neyse isimleri
daha da yapıcagımız birşey yok YAŞLANIYORUZ gerçek bu:nazar:
ben cerrahi kesili işlemlere sıcak bakmıyorum

jayjay
25-12-09, 14:12
doku kaybının hatlarını ve zamanlamalarını 1.2.3.4 ve düzensiz çökmeleri catherine zeta jones
üzerinde örnekledim kızlar
resmi biri ekleyebilir mi?
ben tek link koyabılıyorum
http://img16.imageshack.us/img16/6774/profjayjay.jpg

jayjay
bu charlize theron yuzune sureklı dolgu yaptırıyor
takıp edıyorum bazı resımde cok gergın ve dolgun
bazı resımde asagıdakı gıbı bollaşmış bir ciltle dolasıyor
işte yine yakaladım agızdan ınen cızgıler ve dudak kenarları asağı bükülmüş

http://www.topnews.in/files/images/Charlize-Theron2.jpg

jayjay
bu resimde ise yanaklar ve agız kenarları ıyıce doldurulmus
dudak uçları aşağı degil aksıne yukarı bakıyor bu da oldukca genc ve bebeksi bir ifade demek
http://www.celebrity-hairstyles.org/charlizetheron/images/charlizetheron2.jpg

jayjay
iyice gülümsememiş bir kadının yanagı bu kadar dolgun ve gergin olmaz
hele ki 35 yasında var sanırım
ve cok zayıf
ben kg veren bırının yuzunun ne hale geldıgını sureklı yedıgıne ıctıgıne dıkkat eden
dusuk kalorı ıle beslenen bırının yuz yag dokusunun ne kadar az oldugunu cok ıyı bılırım
tamamen sahte bır guzellık
para ve dolgu marifeti

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2008/11/charlize-theron.jpg