Saçları uzamayanlar buraya

asahcakir09
25-04-10, 07:04
she__
asahcakir09

arkadaşım yaaa bide saçlarının boydan resmini bide ilk halninin resmini koysan çok gusel olurdu karşılaştrma açısından cnmm
canım ben koymasına koyarımda benim saçlar kıvırcık pek anlaşılmıyor elimle çekmedikçe ama boyayaım bi olmazsa koyarım gene canım

asahcakir09
Mnyk
gecmis olsun canim
soğal canımcım ya

asahcakir09
buttercup
kızlar günde 1 defa mı?
daha çok yapılsa noluyor bilgisi olan var mı?
yok canım günde 1 defa mümkünse gece yatarken daha iyi oluyor

asahcakir09
mavikus
Mrb kıslar, bir süredir yoğunluktan siteye uğrayamıyorum, mayalı sütü de epey ihmal ettim:KK43: Mevsimsel midir nedir saç dökülmem ve diplerindeki kaşıntı arttı, tekrar başlıcam mayaya. Ahh bu kpss, sınavlar, sunumlar beni mahvetti, gelip muhabbetinize de katılamıyorum valla birkaç sayfa okudum da imrendim ha.. Mayaya devam etmek lazım hem enerji verdiğini yazmışsınız, bakalım artık..
aaaaaaaaaaaa hoşgeldin ama gitmek yok hemen sohbete katıl aradavereliniortak

mavikus
asahcakir09
aaaaaaaaaaaa hoşgeldin ama gitmek yok hemen sohbete katıl aradavereliniortak
Olur canım, katılmaz mıyım? Siteye girince ilk bu topiğe bakıyorum zatenkaydirigubbakcemile5

mavikus
nursall
hemen kaldığın yerden devam edersin canım mayalı sütüne. benimde geçen hafta ihmelden dolayı bir hafta aram oldu ama hemen kendimi toparlayıp devam ettim. bhu arada kpss demişsinde ben geçen sene atlattım o maratonu. Allah yardımcın olsun canım
Ne güzel atlatmışsın canım kavuşmuşsun miniklerine.. Ben de öğretmen adayıyım, bakalım ne olacak halimiz. Bingöl yazmışsın nasıl alışabildin mi canım, yoksa oralı mısın?

Mnyk
25-04-10, 09:04
kizlar konuyla alakali degil aama benim bi sorum vvar size aranizda fissler vitaquick kullanan varmi nasil kullaniliyo ses cikiyomu kullanirken benim camli ocagim atesini nasil ayarlicam bilmiyorum yardimci olun

Mnyk
25-04-10, 09:04
ayrica türkiyede cok pahali bu ürünler niyeki aslinda tefal clipsonun son modeli vardi 250 euro diyolar normaldede 500tlymis galliba ama ben 80 euro aldim 150 eurodan düsmüs 6lt bugün ilk kez kullancam bakalim ne olcak insallah patatmam 3 yil garantisi var ama normal kullanirsan 10 yil kesin dayanir diyolar

LatEtiCin
25-04-10, 11:04
asahcakir09
canım ben koymasına koyarımda benim saçlar kıvırcık pek anlaşılmıyor elimle çekmedikçe ama boyayaım bi olmazsa koyarım gene canım
tamam cnm çk tatlısın buarada :) herşeye özenle cvp veriyosn ..teşekkürlera.s.

LatEtiCin
ayrıca bugün 2. bardağımı içicem;mayalı sütümü kaydirigubbakcemile2

3 ay sonra bi bakcam ki cilt parlıo;saçlar uzamış dolgun güzel..yani inş olucak bunlar düşününce heyecanlanıorum..cilt ve saç bi bayanın ziynetleri çünki onlar gusel olunca kendimize olan güvenimizde artıo ve çok mutlu oluoruz..bayanssulusmile

kanatsiz_angel
aynı sorun bendede var acaba yararı olurmu denıcem bende :kedi:

LatEtiCin
kanatsiz_angel
aynı sorun bendede var acaba yararı olurmu denıcem bende :kedi:
cnm dene kazançlı çıkıcaz inşallah yapalımda hele bi süre :)

çünki zaten çok faydalı olduunu biliorum

kanatsiz_angel
25-04-10, 12:04
she__
cnm dene kazançlı çıkıcaz inşallah yapalımda hele bi süre :)

çünki zaten çok faydalı olduunu biliorum
tşkr canım haklısın denemekte fayda var kaydirigubbakcemile5

LatEtiCin
:) 1 aydan fark ediliyomuş zaten azcık sabretcz artık :)

koalaa
ben bugün içebilirsem 3. gün olacak ama dün içtikten sonra afedersiniz ama kustum:KK43:((

melegim_yildiz
bende basladım kzılar insallah en kısa zamanda faydasını görürüm bugün 2. günüm

Mnyk
Mnyk
kizlar konuyla alakali degil aama benim bi sorum vvar size aranizda fissler vitaquick kullanan varmi nasil kullaniliyo ses cikiyomu kullanirken benim camli ocagim atesini nasil ayarlicam bilmiyorum yardimci olun
......

LatEtiCin
25-04-10, 14:04
aslında ağza bi kaşık alıp su ile yutulsa hemencik...o da olabilir zorlananlar için belki.

ama günlük 1 bardakda süt içilmeli

DeLiBoNCuK
25-04-10, 14:04
kızlar sayfaları aradım ama formulunuzu tam anlamadım ne edıyonuzda uzuyo saçlar. benım bir senede bir karış uzadı saçlarım :s

LatEtiCin
25-04-10, 15:04
canım bir bardak ılık süte 1 tatlı kaşığı toz maya koyup iice karıştırıosn..yatmadan evvel içiyosn ve uzatıomuş.. :))))

gayet kolay ve faydalı.cilde ve saça çok faydalıymış cnmm

LatEtiCin
ayda 4 cm uzayan arkadaşlar var burda okudum..ayrıca bunu paylaşan arkadaşımızın 5 ay gibi sürece omuzlarından beline gelmiş..

LatEtiCin
darısı başımızaa :KK70:

LatEtiCin
ben burayı çok sevdim :)

LatEtiCin
bide japongulu arkadaşmzn paylaştığı tarif var..kuaförden saç uzatma die bi başlıkta.onla beraber yapıorum cnm ayda 5 cm uzama olur inş..onla beraber yapabilirsin.mayayı da çok tuttum :)

asahcakir09
she__
tamam cnm çk tatlısın buarada :) herşeye özenle cvp veriyosn ..teşekkürlera.s.
sağol canım ya o senin tatlışlığın:)wlimden geldiğimce her konuda yardım etmeye çalışırım tam aktar oldum artıkkaydirigubbakcemile3