TEST

Bim'deki ürünler hakkında..

kristaltane
22-10-10, 15:10
sabah 9 da gittim ama makyaj malzemesi hiç kalmamıştı rujlardan kalmıştı bir tane aldım birde diş macunu aldım

_biyolog_
kızlar bende gittim bugün bime..:eek:

15 kişi falandık. ilk dörtte yarışı tamamladım kaydirigubbakcemile5

battaniye almayı düşünmüyordum ama baktım çok hoşuma gittiler. fuşya renkli olandan aldım bitane. 3 tane discreet, birer tane diadermine temizleme sütü, lipgloss, rimel, eyeliner ve şeftali tonu allık aldımbayanssulusmile

rimeli hiç beğenmedim. eyelineri da sürmeyi öğrenmek için aldım. allığı hoşuma gitti diyebilirim. lipglossuda çok simli ama olsun bakalım.

_biyolog_
dıadermini kullanan varmı daha önce??

devran_26
bizim burda kaz tüyü yastık yorgan hemen bitmiş ben kızıma tek kişilik battaniye almak istiyom nasıl aldınızmı bizim burda çok var yarında olur bilgilendirin beni

Sonbahar24
Biyolog simi çok demişsin kararsız kaldım şimdifisfisfis
çok abartı duruyor mu dudakta?

redlight71
Ben de diş macunu ve kajal rimel aldım,fazla da bir şey kalmamıştı zaten,nevresim ve battaniye yoktu.Haa bir de tava yoğurt aldım beğeniyorum...

Josephine
Ben 5ten sonra uğradım şaşırdım makyaj malzemeleri neredeyse olduğu gibi duruyordu bi tane gloss aldım. Fiyatı uygun diye bi paket de Discreet attım sepete..

Annem sabahtan Diadermine'leri süpürmüş bana süt,tonik,göz makyajı temizleyicisi almış. Kendine Loreal krem,Dove krem almış :)

_biyolog_
Sonbahar24
canım hafif sürünce bile ışıl ışıl dudakların oluyor ben pembe tonu aldım dediğim gibi çok simli geldi bana. temizlemek için aldığım temizleme sütünü kullandım hala dudaklarımda hafiften simleri kalmıştı

kad_er
kızlar ben bugün bu rexona 3 lü setin sadece yeşili gelmişti onu alabildim,kokusu fena deil,ama farklı renkte olanları da varmış annemlerin ordaki bimde...acaba onların kokusu nasıl?

Monica
Sonbahar24
almayın bence ben pişman oldumm sonradan simleri aşırıı fazla ya gri gri parlıyor dudakta :eek:klava:

kristaltane
_biyolog_
canım hafif sürünce bile ışıl ışıl dudakların oluyor ben pembe tonu aldım dediğim gibi çok simli geldi bana. temizlemek için aldığım temizleme sütünü kullandım hala dudaklarımda hafiften simleri kalmıştı
evet çok simli zorla sildim

Josephine
Renkli eyeliner alan var mı? Ben baştan sütlü kahve gibi gördüm katalogdan gittim baktım bildiğin altın sim :KK43: Heveslenmiştim..

_biyolog_
bende rexona için gittim aslında ama sadece deodorantını kullanıyorum. diğerlerini kullanmıyorum. deodorantım da vardıvazgeçtim battaniyeyi görünce

Sonbahar24
sağolun kızlar sevmem bende simli:hulya:
yorumları okumasaydım 2-3 tane almayı düşünüyordum:))

baby03
22-10-10, 16:10
Josephine
Renkli eyeliner alan var mı? Ben baştan sütlü kahve gibi gördüm katalogdan gittim baktım bildiğin altın sim :KK43: Heveslenmiştim..
ben yeşil simli eyeliner aldım ve çok beğendim keşke sarı simlide alsaydım sarı renkli eyeliner kahve giyinince süper duruyor çünkü:KK43::-)sinifsinif:

Josephine
Sürmeyi becerebileceğimden emin değilim ama yarın çıkarsam alayım dore bir de mor vardı. yeşil yoktu..

backwood
boshayallersmile
fre_angel
canım bıde sana sorım dedım bu temızleme sutu nasıl kullanılıyo almayı dusunuyorumda kararsız kaldım bunu kullandıktan sonra dıger temızleme urunlerını kullanmaya gerek varmı yardımcı olursan sevınırım a.s.
canım ya ben önce ılık su ile yıkıyorum yüzümü sonra hafif elime döküp masaj yaparak sürüyorum yüzüme. ben tonik olarak rosense nin saf gül suyunu kullanıyorum spreyli o onu yüzüme pıskırtıyorum yatıyorum o tonik nasıl kullanılıyo bilmiyorum inş. yardımcı olabilmişimdir. bide bana makyaj standında ki güzellik uzmanı kız pamuk kullanmayın cilde zararlı demişti ne kadar yanlış bilmiyorum ama ben kullanmıyorum

backwood
baby_dilay
Tşk ederim canım.İnş. sürebilirimboshayallersmile

ilk başta süremezsin ama alışırsın zamanla sitede videolar varya makyaj videoları onlarda var nasıl eyeliner sürülür oradan bak daha kolay yaparsın ben ilk zananlar 20dk uğraşıyordum ama alıştım artık 5dk sürüyorum yüzüm maskara gibi oluyodu sürme denemelerimde delikafadulden kolay gelsin canım

baby03
cilt temizleyici yada sütü kullanılışı: fınfık büyüklüğünde süt parmağınıza dökün hafif elinizi ıslatın ardından cildinize yayın bir dkdan fazla ciltte bekletmek ciltte yanma ve kızarıklığa sebeb olabilir o nedenle hemen cildi ılık su ile durulayın ......ardından bir parça pamuğa tonik dökün ve cildinizi onunla silin ve ayda bir kez maske kullanın haftada birde peeling........ cilt bakımı güzellik uzman öğreticiyim kızlar bu ürünler bu şekilde kullanılır

pembepatron
22-10-10, 17:10
bayanseyma
ben yeşil simli eyeliner aldım ve çok beğendim keşke sarı simlide alsaydım sarı renkli eyeliner kahve giyinince süper duruyor çünkü:KK43::-)sinifsinif:
ben de geçen yıl almıştım çok güzeller ya..simliyi her tür farla da kombine ediyprum çok hoş oluyro

mavi26
elfcn
boshayallersmile

canım ya ben önce ılık su ile yıkıyorum yüzümü sonra hafif elime döküp masaj yaparak sürüyorum yüzüme. ben tonik olarak rosense nin saf gül suyunu kullanıyorum spreyli o onu yüzüme pıskırtıyorum yatıyorum o tonik nasıl kullanılıyo bilmiyorum inş. yardımcı olabilmişimdir. bide bana makyaj standında ki güzellik uzmanı kız pamuk kullanmayın cilde zararlı demişti ne kadar yanlış bilmiyorum ama ben kullanmıyorum
canım bende rosense kullanıyorum.sen fısfıslı bi şişeyemi koydun yoksa onun püskürtmeli olanıdamı çıktı.Banada rosensin cilk bakım uzmanı elinizle sürün demişti.pamukla pek bi etkisi olmaz demişti.Bu fıs fıs olayı hiç aklıma gelmemişti

asin25
devran_26
bizim burda kaz tüyü yastık yorgan hemen bitmiş ben kızıma tek kişilik battaniye almak istiyom nasıl aldınızmı bizim burda çok var yarında olur bilgilendirin beni
ya kaz tüyü yorganlar çok pahalı 40-50 falan burda 10 tl gerçek kaz tüyü değildir gibi geldi bana kızım için istiyorum

backwood
mavi26
canım bende rosense kullanıyorum.sen fısfıslı bi şişeyemi koydun yoksa onun püskürtmeli olanıdamı çıktı.Banada rosensin cilk bakım uzmanı elinizle sürün demişti.pamukla pek bi etkisi olmaz demişti.Bu fıs fıs olayı hiç aklıma gelmemişti
öyle, çıkmış ben büyük fısfıssız şiseden almıştım orada gördüm bende bitmiş şişeye döktüm daha tasarruflu oldu:lepi: babam bile kullanıyo bide bana satıcı kız dediki gözlerinede sık temizliyo gözü doktorlarda öneriyo ama cesaret edipte sıkmadım pekte güvenmedim açıkcası:kahve:

fre_angel
22-10-10, 19:10
hayat24
ya kaz tüyü yorganlar çok pahalı 40-50 falan burda 10 tl gerçek kaz tüyü değildir gibi geldi bana kızım için istiyorum
canım onu bılmem ama ben aksam alısverıs ıcın tekrar ugradım bıme onceden gelen pıke takımı vardı baktım kalıtelı bısey 60 70 tl vardır dedım bı baktım kı 23 tl hıc dusunmeden aldım evde denedım cok guzel oldu bız alışmışız taksıtle veya bılındık yerden urun almaya resmen kazıklıyolar bızı bugun daha ıyı anladım :umursamaz: :umursamaz:

asin25
22-10-10, 19:10
fre_angel
canım onu bılmem ama ben aksam alısverıs ıcın tekrar ugradım bıme onceden gelen pıke takımı vardı baktım kalıtelı bısey 60 70 tl vardır dedım bı baktım kı 23 tl hıc dusunmeden aldım evde denedım cok guzel oldu bız alışmışız taksıtle veya bılındık yerden urun almaya resmen kazıklıyolar bızı bugun daha ıyı anladım :umursamaz: :umursamaz:
evet evet pike nevresim takımları çok güzel abime almıştık biz bekarken amann iyisine ne gerek var diyerek ama çok iyi çıktı annem hala söyler abim evlendi hala kullanıyorlarmış misafirlere falan yep yeni diyorlar

filizim
22-10-10, 20:10
Ben bugün bebek battaniyesi aldım.2 tane hediyelik 7,50 lira.Güzelde bişi..

minikyaramaz
bende far aldım .çok hoşuma gitti.

didooooo
stokları sınırlı nedense

maeves
simli eyeliner günlük kullanılırmı kızlar iddalı olmuyomu o zaman. simlisini kullanmadım ondan soruyorum iyi bişeyse bende alayım:))

backwood
22-10-10, 21:10
maeves
simli eyeliner günlük kullanılırmı kızlar iddalı olmuyomu o zaman. simlisini kullanmadım ondan soruyorum iyi bişeyse bende alayım:))
aslında çokta iddalı değil yakışıyo da kıyafetlerle hoş oluyo alın bence bulunsun evdea.s

fre_angel
22-10-10, 22:10
elfcn
aslında çokta iddalı değil yakışıyo da kıyafetlerle hoş oluyo alın bence bulunsun evdea.s
ben normalnı aldım daha onceden hıc kullanmadım surebılmeyı ogreneyım dıye aldım :jeyyar:

baby_dilay
23-10-10, 06:10
Kızlar dün aldığım eyelineri bugün denedim beğendim kolaycada sürdümkaydirigubbakcemile2

hemşirem
23-10-10, 12:10
ben de dün kızıma tren aldım, çok şeker yaaa
kendime de simli eyeliner aldım, dore rengi kalmıştı sadece... yeşilini de alırdım olsaydı, maskara aldım ama pek beğenmedim.
bi de galiba geçen hafta gelmişti, file çorabımnı aldım.

su böreği yufkası, yoğurt, süt baharat da aldım..

cicibisi
23-10-10, 13:10
Ayy,eyeliner bende hiç sürmedim ama şimdi yorumları okudunça gidip alsamm sürebilirmiyim die dşünmeye başladm bilmiyorumkismile

_laylaylom_
23-10-10, 16:10
ilk kez kullanan biri olarak siyah eyelinera bayıldım sürmeyi kendi çapımda denedimsempatiksalakcinni
tavsiye ederim...

cicibisi
23-10-10, 17:10
SAnırım yarın ilk işim bime uğramak olucak..
Bu civarda makyaj malzemeleri fazla rağbet görmüyor,umarım kalmıştır yinede.
lipgloss bakmak için gittiğimde iki renk vardı,uçuk bi pembe gibi,birde turuncu..başka hangi renkleri vardı ?

osecmu
23-10-10, 17:10
Teşekkürler kızlar a.s

inci_tanesi
23-10-10, 18:10
Lipgloss kesinlikle tavsiye etmem kızlar.
Çok tuhaf ya, kupkuru ve çok simli.
Aldığıma pişman oldum.

baby_dilay
_laylaylom_
ilk kez kullanan biri olarak siyah eyelinera bayıldım sürmeyi kendi çapımda denedimsempatiksalakcinni
tavsiye ederim...
Aynen canım.Bende ilk kez kullandım ve gayette düzgün sürdümolumunekankayizsmile

BaSiYaZMaLiKiZ
baklava yufkasını merak ediyorum bir alamadım :eek:

cicibisi
inci_tanesi
Lipgloss kesinlikle tavsiye etmem kızlar.
Çok tuhaf ya, kupkuru ve çok simli.
Aldığıma pişman oldum.
hehhh işte bana da tamda böle gelmişdi,çok kuru görünüyodu dışından bile..:umursamaz:
O yüzden almadım bende...İyiki almamışım..iade alıyo bim bildiğim kadarı ile ama aktüel ürünlerde geçerlimidir bilmiyorumbilmiyorumkismile

kad_er
23-10-10, 19:10
cicibisi
hehhh işte bana da tamda böle gelmişdi,çok kuru görünüyodu dışından bile..:umursamaz:
O yüzden almadım bende...İyiki almamışım..iade alıyo bim bildiğim kadarı ile ama aktüel ürünlerde geçerlimidir bilmiyorumbilmiyorumkismile

aktüel ürünleride iade alıyolar,sorun çıkmıyoo yani,

cicibisi
23-10-10, 19:10
kad_er
aktüel ürünleride iade alıyolar,sorun çıkmıyoo yani,
inci_tanesihemen git geri ver bence :lepi:

inci_tanesi
23-10-10, 20:10
cicibisi
inci_tanesihemen git geri ver bence :lepi:
canım ya etiketlerini çıkarmış ve kullanmış oldum hepsinden az az
kabul etmezlerki :KK43:

cicibisi
23-10-10, 21:10
inci_tanesi
canım ya etiketlerini çıkarmış ve kullanmış oldum hepsinden az az
kabul etmezlerki :KK43:
Valla yerinde olsam denerdim canım,hem denemeden nası karar vericez ki iade etmeye..
Mazeretsiz iade alıyolar diye biliyorum..

BEBEGIMIZ
23-10-10, 23:10
iyi geceler
hamileyken palettenin boyasını almıştım doğumdan sonra boyarım diye 2 kutu ama kızıl renge cesaret edipte boyayamadım
geri alırlarmı acaba fişinide bulamıyorum geri almak derken kullandığım boya rengiyle değiştireyim diyorum böyle bişey yaşayan varmı aranızda

pamukelma
24-10-10, 06:10
kayınvalidem baklava yufkasından her bayram baklava yapar,süper olur herkes bayılır..

asin25
24-10-10, 08:10
BaSiYaZMaLiKiZ
baklava yufkasını merak ediyorum bir alamadım :eek:
pamukelma
kayınvalidem baklava yufkasından her bayram baklava yapar,süper olur herkes bayılır..
bende aldım dün baklava yufkası ama nasıl yapılıyor bilmiyorum açmadım daha vakumlu poşette zaten duruyor dolapta bnmde kayınvalidem halamlar her sene bayramda yapıyorlar pratik diyorlardı nasıl yapılıyor bilen varmı

nursena07
24-10-10, 11:10
su böreği yufkası aldım ben de..sonuç gayet güzel...
birde oğluşum için vagon seti ve yazı tahtası aldım..çok hoşuna gitti,oynayıp duruyor,fiyatlarıda çok uygun..gitsem birer tane daha alıcam...

kad_er
24-10-10, 11:10
baklava yufkasını kullandım bende ,gayet güzel oluyor...