Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Bim'deki ürünler hakkında..

ohcanimadeysin
26-09-10, 13:09
haftaya güzel şeyler var..yatak örtüsüne bakacağım beğenirsem almayı düşünüyorum

peluş çantayla yapboz alacağım kızıma..

Gamzelim_
26-09-10, 15:09
Monica
bilgiçlik taslayıp eksi rep vermenizden olabilirmi?
ne olup bittiğini idrak edemeden eksi rep vermek niye?
bim; zinciri uzun fakat alanı 200-600 metrekareden oluşan küçük bir markettir.
büyük bir market olamaz ama belki büyük bir bakkal olabilir:roflol:
Ben kimseye bilgiçlik taslamıyorum konu beni ilgilendiriyor burda yüzlerce bim müşterisi var ve ben günde kaç kişiyle haşır neşir oluyorum burda bazı seylere acıklık getirmek müşteriyi biliçlendirmek bir nevi görevim sanal veya reel hiç farketmez..Ayrıca ben eksi rep verdigimi hatırlamıyorum,rep söz konusu ise yorumunu begenmişimdir rep vermek amaçlı vermişimdir eski veya artı farketmemişimdir dikkat ettiyseniz cok fazla online olmuyorum site kuralları veya site düzenini bilmedigimdendir sadece teraziye tıklama söz konusu.eger bu eksi rep ise birdaha vermeyiz ama bu hiç hoşgelmedin demeni gerektirmez.ayrıca BİM market değil şirkettir araştırıp bakarsan 2900 e yakın magazası var 15 bine yakın calışanı var..bakkal dediğin yere eminim günde bir kaç defa girmişssindir veya şöyle diyelim her hafta burda makyaj malzemesi die bagırıyorsun git mahalle bakkalından al ozaman şekerim:KK66:

Monica
Gamzelim_
Ben kimseye bilgiçlik taslamıyorum konu beni ilgilendiriyor burda yüzlerce bim müşterisi var ve ben günde kaç kişiyle haşır neşir oluyorum burda bazı seylere acıklık getirmek müşteriyi biliçlendirmek bir nevi görevim sanal veya reel hiç farketmez..Ayrıca ben eksi rep verdigimi hatırlamıyorum,rep söz konusu ise yorumunu begenmişimdir rep vermek amaçlı vermişimdir eski veya artı farketmemişimdir dikkat ettiyseniz cok fazla online olmuyorum site kuralları veya site düzenini bilmedigimdendir sadece teraziye tıklama söz konusu.eger bu eksi rep ise birdaha vermeyiz ama bu hiç hoşgelmedin demeni gerektirmez.ayrıca BİM market değil şirkettir araştırıp bakarsan 2900 e yakın magazası var 15 bine yakın calışanı var..bakkal dediğin yere eminim günde bir kaç defa girmişssindir veya şöyle diyelim her hafta burda makyaj malzemesi die bagırıyorsun git mahalle bakkalından al ozaman şekerim:KK66:
bimi kötülesem burda size hak vericemde
benim bimle bir alıp veremediğim yok ki:roflol:
günlük alışverişimi yapabildiğim, hesaplı,cici market sırnaşık şey
konuyu farklı yere taşıdığınız için ben artık
bazı şeyleri anlamakta yetersiz kaldığınızı
düşünmeye başladım..
ayrıca, cvp verirken fazla laubali olmazsanız sevinirim:nazar:

Gamzelim_
Monica
bimi kötülesem burda size hak vericemde
benim bimle bir alıp veremediğim yok ki:roflol:
günlük alışverişimi yapabildiğim, hesaplı,cici market sırnaşık şey
konuyu farklı yere taşıdığınız için ben artık
bazı şeyleri anlamakta yetersiz kaldığınızı
düşünmeye başladım..
ayrıca, cvp verirken fazla laubali olmazsanız sevinirim:nazar:
Tamam sizsiniz :KK66:

Monica
Gamzelim_
Ben kimseye bilgiçlik taslamıyorum konu beni ilgilendiriyor burda yüzlerce bim müşterisi var ve ben günde kaç kişiyle haşır neşir oluyorum burda bazı seylere acıklık getirmek müşteriyi biliçlendirmek bir nevi görevim sanal veya reel hiç farketmez..Ayrıca ben eksi rep verdigimi hatırlamıyorum,rep söz konusu ise yorumunu begenmişimdir rep vermek amaçlı vermişimdir eksi veya artı farketmemişimdir dikkat ettiyseniz cok fazla online olmuyorum site kuralları veya site düzenini bilmedigimdendir sadece teraziye tıklama söz konusu.eger bu eksi rep ise birdaha vermeyiz ama bu hiç hoşgelmedin demeni gerektirmez.ayrıca BİM market değil şirkettir araştırıp bakarsan 2900 e yakın magazası var 15 bine yakın calışanı var..bakkal dediğin yere eminim günde bir kaç defa girmişssindir veya şöyle diyelim her hafta burda makyaj malzemesi die bagırıyorsun git mahalle bakkalından al ozaman şekerim:KK66:
bundan sonra vericeğiniz replerde daha titiz davranın öyleyse:kahve:
eksi mi veriyorum artı mı veriyorum diye bi zahmet bakın
insanlara iyilik yapayım derken farkında olmadan zararınız dokunuyor
haberiniz yok:roflol:

LOCA
ema1

bayanlar merak ettim bim'de yeşilçay var mı? Bergamotlu olanını arıyorum malum kış geliyor hem kilo vermek için hem nezleden korunmak için
bimde sürekli yeşilçay var ama bergamotlusu yok malesef,sade tarçınlı ballısı var sanırsama.s

Gamzelim_
Monica
bundan sonra vericeğiniz replerde daha titiz davranın öyleyse:kahve:
eksi mi veriyorum artı mı veriyorum diye bi zahmet bakın
insanlara iyilik yapayım derken farkında olmadan zararınız dokunuyor
haberiniz yok:roflol:
Siz nasıl isterseniz :) :)

LOCA
Monica
bim'de yeşil çay var ama tadı çok kötüymüş (kullananlar diyor)
çaykur alıcam bende...
ben dahil bi çok arkadaşım bimin yeşilçayından çok memnun kaldılar,ben beğendim tadı o kadarda kötü değil :KK1:a.s

Monica
LOCA
ben dahil bi çok arkadaşım bimin yeşilçayından çok memnun kaldılar,ben beğendim tadı o kadarda kötü değil :KK1:a.s
doğrudur..kana kana içmek nasip olmadı bisempatiksalakcinni

temmuzz
Monica
annemin yaptığı turşu kadar olamazŞeniz

tabi ev yapımı turşuya uymaz ama hazır satılanlar arsında en güzeli diyebilirim

annen bizede yapsın bi tadına bakalım :dance:

temmuzz
franbuazlı cheescake var alıp tadına bakan oldumu

LOCA
temmuzz
franbuazlı cheescake var alıp tadına bakan oldumu
ben aldım baktım çok ağır olmuş tadı evet çok güzelde ağır geldi bana

Monica
temmuzz
tabi ev yapımı turşuya uymaz ama hazır satılanlar arsında en güzeli diyebilirim

annen bizede yapsın bi tadına bakalım :dance:
tadımlık olmaz cnm bunu ticarete dökelim bizaklinialirimsmile
dilediğiniz kadar yapsın annem:CüvCüv:

melisdeniz
geoen ürürnlerden en çokmikrofiberli bezi begendimm

temmuzz
26-09-10, 16:09
Monica
tadımlık olmaz cnm bunu ticarete dökelim bizaklinialirimsmile
dilediğiniz kadar yapsın annem:CüvCüv:
tadına bakmadan ticaretini yapmak olmaz

anneler yarışsın anne turşuları bim turşusuna karşııııııııııı:eek::hooray:

Monica
26-09-10, 16:09
temmuzz
tadına bakmadan ticaretini yapmak olmaz

anneler yarışsın anne turşuları bim turşusuna karşııııııııııı:eek::hooray:
sloganımızda hazır:roflol:

temmuzz
26-09-10, 18:09
Monica
sloganımızda hazır:roflol:
:lepi::lepi::lepi:

mavi26
26-09-10, 23:09
Kızlar cuma günü bime şu domestos hijyenik leke çıkarıcıdan almaya gittim kalmamıştı.çarşıya giderken A101 e uğradım ne var ne yok diye.domestos orda 3.25 ti valla.bimde 3 buçuktu...hemen aldım a101 den.hala varmıdır bilmiyorum ama.haberiniz olsun...

UfuruktenPrenses
27-09-10, 02:09
Son günlerde annemin tavsiyesiyle Güldal Yağ Çözücüyü kullandım.
Mükemmel..!
Evlendiğimden beri aspiratördeki yağ kalıntılarını çıkartacağım diye envayi türlü şey denedim.
Tek sıkışta temizledi şok geçirdim.
Fiyatı da 2.70 mi öyle birşey..

Bu arada ben kokulu çöp poşetini kullanırım bimin,yanlışlıkla ötekini almışım mavi kokusuz olanı kesinlikle çok kötü tavsiye etmem.

Moonlight
27-09-10, 05:09
2 li el havlusu yada banyo havlusu alan oldumu?

bana biraz dokuması seyrek geldi.

DepresifPolyanna
27-09-10, 14:09
Bim de tahsildaroğlunun sürülebilir lor peyniri var o ne muhteşem bir şey öyle cokacimcoook

DepresifPolyanna
27-09-10, 14:09
mavi26
Kızlar cuma günü bime şu domestos hijyenik leke çıkarıcıdan almaya gittim kalmamıştı.çarşıya giderken A101 e uğradım ne var ne yok diye.domestos orda 3.25 ti valla.bimde 3 buçuktu...hemen aldım a101 den.hala varmıdır bilmiyorum ama.haberiniz olsun...
Çok iyiymiş :lepi:

ohcanimadeysin
27-09-10, 16:09
DepresifPolyanna
Bim de tahsildaroğlunun sürülebilir lor peyniri var o ne muhteşem bir şey öyle cokacimcoook
kahvaltılık lor mu ben pek beğenmedim..bizim memleketin kahvaltılık loruna alışmışım...:1no2:

teolog
derinss
Son günlerde annemin tavsiyesiyle Güldal Yağ Çözücüyü kullandım.
Mükemmel..!
Evlendiğimden beri aspiratördeki yağ kalıntılarını çıkartacağım diye envayi türlü şey denedim.
Tek sıkışta temizledi şok geçirdim.
Fiyatı da 2.70 mi öyle birşey..

Bu arada ben kokulu çöp poşetini kullanırım bimin,yanlışlıkla ötekini almışım mavi kokusuz olanı kesinlikle çok kötü tavsiye etmem.
güldalın çamaşır suyu da müthiş domestosdan daha güzel daha ucuz
kireç çözücüsü de harika pas lekelerini ovmadan söküp atıveriyor valla

Katreee
bimin poşetleri, konserve ürünleri, temizlik ürünleri, süt ürünlerini başka yerden almam, hem çok uygun hem kaliteli.

angela45
27-09-10, 19:09
bende küçük keklerini seviyorum casey marka 0.25 kuruş hemde kakaolusunu çok seviorum.bide antepfıstıklı helvası müthiş 3.45 oda büyük paket tavsiye :KK1:ederim

bulancak28
bim'in hemen hemen her ürünü güzel oluyor da bi şu mayonez ve ketçap'ını sevmiyorum.farklı bi tatları var

BaSiYaZMaLiKiZ
bu cuma geleck ürünler kızlar

BİM A.Ş. > Aktüel Ürünler

devran_26
ben balık tavası almak istiyorum sizce iyimidir kızlar

DepresifPolyanna
bulancak28
bim'in hemen hemen her ürünü güzel oluyor da bi şu mayonez ve ketçap'ını sevmiyorum.farklı bi tatları var
Evet mayonez ve ketçabı hiç güzel değil... :umursamaz:

aydasu
28-09-10, 07:09
DepresifPolyanna

Hadi ya ben de mayonez almayı düşünüyordum sağolasın...

Bimin supangle sini denememiş olan varsa hiç tereddüt etmeden alsın diyorum, kendimden geçiyorum resmen cokacimcoook

inci_tanesi
28-09-10, 09:09
Bu haftaki ürünler güzelmiş zemuszemus
Nevresim takımını alabilirim.
Önceden çift kişilik takım almıştım, hoşuma gitti.
Fiyatı da uygun.
Bardak takımının renklerine göre bakayım.
İnşallah değişik değişik renklerde olur.

inci_tanesi
bulancak28
DepresifPolyanna
Benim hoşuma gidiyor.
Zaten evde pek yemiyoruz işte arada rus salatası yaparsam alıyorum.
Ketçabı da eşim isterse alıyorum.
Tatları fena değil.

inci_tanesi
devran_26
ben balık tavası almak istiyorum sizce iyimidir kızlar
Ben de almak istiyorum.
Nasıldır acaba bilmiyorumkismile

bulancak28
28-09-10, 10:09
inci_tanesi
Ben de almak istiyorum.
Nasıldır acaba bilmiyorumkismile

geçen sene o balık tavasının tencere takımını almıştım kullanmadım ama
bir de kızartma tenceresi var onu da arkadaşıma aldım (aynı marka) kullanıyor ve memnun
balık tavası da onun gibidir ne de olsa markası chef.bence iyidir.tabi oraya gidince iyice bi inceleyin.ne olur ne olmaz

redlight71
28-09-10, 10:09
Ben de nevresim takımını beğendim,çocuklarıma alabilirim,kalitesi nasıl acaba.Bir de bende bu aralar bardak takıntısı başladı,hoşuma gidiyo renkli renkli bardaklar ama daha yeni aldım gündelik için renk renk, onlar yeter şimdilik

inci_tanesi
28-09-10, 11:09
bulancak28
geçen sene o balık tavasının tencere takımını almıştım kullanmadım ama
bir de kızartma tenceresi var onu da arkadaşıma aldım (aynı marka) kullanıyor ve memnun
balık tavası da onun gibidir ne de olsa markası chef.bence iyidir.tabi oraya gidince iyice bi inceleyin.ne olur ne olmaz
Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

inci_tanesi
redlight71
Ben de nevresim takımını beğendim,çocuklarıma alabilirim,kalitesi nasıl acaba.Bir de bende bu aralar bardak takıntısı başladı,hoşuma gidiyo renkli renkli bardaklar ama daha yeni aldım gündelik için renk renk, onlar yeter şimdilik
Eğer önceden getirdikleri gibiyse bence alın nevresim takımını. Fiyatı çok uygun.

gulsan38
ben 2 sene önce yatakörtüsü almıştım hala kullanıyorum gündelik olarak hiç kırışmıyo çok memnun kaldım taft kumaştandı. telli kaşar peyniri aldık bayramda, küflendi hemen, tavsiye etmem. çiğköftesi çok güzel.

inci_tanesi
gulsan38
ben 2 sene önce yatakörtüsü almıştım hala kullanıyorum gündelik olarak hiç kırışmıyo çok memnun kaldım taft kumaştandı. telli kaşar peyniri aldık bayramda, küflendi hemen, tavsiye etmem.

Kaşar peyniri vs. onları alınca hemen tüketmek lazım.
Küflenmemesi için peyniri kağıt havluya sararak buzdolabı poşetine koyup o şekilde buzdolabında saklayabilirsiniz. Daha uzun süre dayanıyor.