Ikinci kızına hamile olan veya dogmuş olan hanımlar buyrun sohbete

helenx
19-12-09, 17:12
GIYMATLIM
helen senin dediklerin biraz kafamı karıştırdı canım, yada ben bu yumurta olayını kavrayamadım.
şimdi şöyle, sen yumurtlama günlerinde ard arda üç gün beraber olmuşsun yani bi nevi sık ilişki olmuyor mu?
bazı yorumlarında seyrek ilişki olduğu halde kız bebeğe hamile kaldığından bahsetmişsin kafam karıştı galiba. tam yumurtlama gününde erkek bebek dölleniyorsa, nasıl oldu bu iş şimdi :bbo:

demek istedigini anladım canım.şimdi.adetten sonra erkek bebek istiyorsan seyrek ilişki diyorlar.ama yumurta çatladıktan sonra nede olsa açık y spermlerde hızlıya en çabuk onlar ulaşacak.yumurta çatladıktan sonra bir kaç gün sık ilişki öneriliyo.yani benimkide çatlamıştı zaten erkek spermler çabuk ulaşsın diye üç gün tek ilişkiler olmak üzere denedik....

helenx
sesomu
sağol canım...
yok benim oğlum yok..ilk çocuğum olacak kısmetse...bi kızım olsun da ikinci kız da olabilir erkek de.benim için farketmez ama eşim bi kız bi erkek diyo:))
ablamın iki tane oğlu var,çok tatlılar ,kendi çocuğummuş gibi çok seviyorum onları ama onları öyle görünce gözüm korkuyo valla,birarada olunca çok kuduruyolar...kız çocuğu bi başka tatlı oluyo..daha sakin,sevimli oluyo bence....
hımmm.benimde aklımda öyle kalmış demekki.istiyorsan inşallah kızı yakalarsın canım...

helenx
07papatya
ay kızlar siz üçüncüyü düşünüyorsunuz öylemi ....ben asla diyorum.bende ikinci kızıma hamileyim.bide oglum olsun diye üçüncüyü yapacagımı sanmıyorum.tabi bide eşede bakıyo bu iş.benim eşim kızını deli gibi seviyo.ikincide böyle olacaksa hiç durmasın hemen gelsin kızım diyo.yani önemsemiyo oglum olmayacak diye..sizlerde hissedersiniz degimi eşinizin kız yada erkek istedigini.işte bende hissediyorum erkek çocuk önemsemiyo.yani hayırlı olsular yeter diyo.hem oda asla istemiyo .iki çocu bu devirde yeter diyo...umrım sizin istediginiz olur arkadaşlar.ama bazen ne yapasan yap nafile helencim senin dedigin gibi yani.insan kaderini yaşar degilmi.şimdi karnımızdaki bebeklerin bile kaderi hazır onları bekliyo.belkide bizim kızlarımızda iki kız annesi olacak veya olmyacak.zamanı gelince onlarda kaderlerini yaşayacak.
benim annemin ilk çocugu kız yani en büyük ablam.sonra erkek olmuş .yani bi kız bir oglanı yakalamışlar.3.ve4.yine kız.amaaan eskiden hesapmı vardı....

ben şu yönteme inanıyorum babanın y spermeli güçlü olursa.yumurtadan rahat girebiliyormuş.yani erkekge bakıyo bu işler....

evet haklısın sana kız yada erkek istegini fark ettirmeyen biri olursa.ne olursa olsun veya hangi cinsten olursa olsun seve seve kabul eden oluyorsa.iki kızıda bir baba sorun yapmıyor aksine kız olarak degilde evlat olarak sevip sahip çıkıyorsa .....evet bende iki kızımda kalır başka çocuk apmazdım.ama bana her fırsatta oglumun olmadıgı dile geliyorsa insan ister istemez üzülüp tekrar denemek istiyor..
benim eşimde üçüncüyü istemiyo.ama senin eşin gibi iki kızım olsun önemli deil iki yeter diye degil.üçücncüde kız olacak korkusundan istemiyo.valla 3.nün erkek olacagını bilse hemen yapalım der.hatta bilmemki dördüncününde erkek olacagını bilse aceba istermiydi....

helenx
Liza.
hayır canım.yapmam gene de.
çocuk yapmak büyük sorumluluk. ağır geliyor bana.

ne güzel canım.bencede yapma ozaman.ben şimdiden yaparım diyorum ama ya banada agır gelirse ne yaparım ozaman bilmiyorum.
çocuklarını aralarında kaç yaş var...yakınsa zor oluyor evet..benim kız dört yaşında.bunl araları dört olacak nasıl sence...

adanaadana
canım traveti nerden bulacam anlamadımkı

sesomu
19-12-09, 18:12
adanaadana
canım traveti nerden bulacam anlamadımkı
Adetlerinizin analizi ile cinsiyet belirleme başlığında canım...

Liza.
19-12-09, 18:12
helenx
ne güzel canım.bencede yapma ozaman.ben şimdiden yaparım diyorum ama ya banada agır gelirse ne yaparım ozaman bilmiyorum.
çocuklarını aralarında kaç yaş var...yakınsa zor oluyor evet..benim kız dört yaşında.bunl araları dört olacak nasıl sence...
benim de 4 buçuk yaş var aralarında.
aslında ilk çocuğumda çok zorlandım hiç uyumazdı çok yaramazdı o yüzden ikinciyi bile düşünmüyordum eşim gaza getirmişti yine.ama hadi nasıl olsa kardeş yapıcaz dedik onu da aradan çıkardık ama Allahtan ikinci kızım beni o kadar yıpratmadı daha usluydu
yeni yeni inatlaşmaları başladı sinirimi zıplatıyor bazen ama neapalım sağlıklı olsunlarda önemli değil

helenx
21-12-09, 09:12
Liza.
benim de 4 buçuk yaş var aralarında.
aslında ilk çocuğumda çok zorlandım hiç uyumazdı çok yaramazdı o yüzden ikinciyi bile düşünmüyordum eşim gaza getirmişti yine.ama hadi nasıl olsa kardeş yapıcaz dedik onu da aradan çıkardık ama Allahtan ikinci kızım beni o kadar yıpratmadı daha usluydu
yeni yeni inatlaşmaları başladı sinirimi zıplatıyor bazen ama neapalım sağlıklı olsunlarda önemli değil

aynı benim kızım gibi...ilk kzım çok zorladı bizi büyütürken.bende dua ediyorum inşallah bu yormaz beni diye....büyüdükçe işler daa zorlanıyo degilmi....

sütlü gayfe
21-12-09, 09:12
helenx
aynı benim kızım gibi...ilk kzım çok zorladı bizi büyütürken.bende dua ediyorum inşallah bu yormaz beni diye....büyüdükçe işler daa zorlanıyo degilmi....

ben bu kız yapma işini iyice kavradım.azcık geç oldu ama napalım.
3.baya baya kararlıyım ama eşim hiç sıcak bakmıyooorr.
benim oğlumda çok yaramaz,hele bebekken aman allahım.büyüdükçe daha söz dinliyor.aman sağlığı yerinde olsun da razıyım yaramazlığına.bende dua ediyorum inşallah bu daha uysal olur diye.:1hug:

esmerkz29
21-12-09, 15:12
valla bence bütün bu söylenenler hep fasa fiso inanasım gelmıyo ya ben çok emındım ikincinin erkek olacağından hcg değerim 35 di ilişkiden sonra sağıma yatıım sağdan yumurtlama olmuş bide geç döllenme oldu adetime bi kaç gün kala tutmuş.yüzük testi yaptım rus tak vimi felan hepsi erkek gösteriyo.ama sonuç yine kız allahım hayırlısını versin sağlıklı olsunda yavrum doğuma girecem bu cuma allahın iznıyle.bi süpriz olursa size yazacam kesin.

sesomu
21-12-09, 17:12
sütlü gayfe
Benim oğlumda çok yaramaz,hele bebekken aman allahım.büyüdükçe daha söz dinliyor.aman sağlığı yerinde olsun da razıyım yaramazlığına.bende dua ediyorum inşallah bu daha uysal olur diye.:1hug:
canım yaa yumutlama gününe kadar mı sık ilişki ile deniycen yoksa adetten sonra hep sık ilişki ile mi...
Nası yapmalı ki şu kız işini...
Ben geçen ay yumurtlama gününden önce bıraktım ama olmadı işte,zaman geçtikçe spermler ölüyo heralde.ne kadar çok ilişki olursa hamile kalma olasılığı da o kadar artar öyle diil mi...
Offff kafam karıştı valla...,
zaten eşim de iyice kızıyo artık sen çok taktın kafana bu işi diye...
Ona bahane bulmak gerekli bi de...:p

helenx
21-12-09, 18:12
sütlü gayfe
benim oğlumda çok yaramaz,hele bebekken aman allahım.büyüdükçe daha söz dinliyor.aman sağlığı yerinde olsun da razıyım yaramazlığına.bende dua ediyorum inşallah bu daha uysal olur diye.:1hug:

benim eşde hiç sıcak bakmıyo ama ben şimdiden kendimi alıştırıyorum onada söylüyorum ben ücüncüyü düşünüyorum diyorum.ama dur bakalım ikinci bi dogsunda.inşallahbeni üzmezde rahat rahat düşünürüm ücüncüyü....

esmerkz29
valla bence bütün bu söylenenler hep fasa fiso inanasım gelmıyo ya ben çok emındım ikincinin erkek olacağından hcg değerim 35 di ilişkiden sonra sağıma yatıım sağdan yumurtlama olmuş bide geç döllenme oldu adetime bi kaç gün kala tutmuş.yüzük testi yaptım rus tak vimi felan hepsi erkek gösteriyo.ama sonuç yine kız allahım hayırlısını versin sağlıklı olsunda yavrum doğuma girecem bu cuma allahın iznıyle.bi süpriz olursa size yazacam kesin.

senin dediklerine aynen katılıyorum.bendede herşey erkek gösterirken tamam diyodum oglum geliyo ....artık inanasım gelmiyo çünkü bende olmadı.valla başkaları yapıpda tutuyodu bende neden tutmuyo anlamadım.işte nasip kader derlarya..rabbimbize iki kızı uygun görmüş ne yapalım umarım onlar bübüyünce iyiki olmuşsunuz iyik varsınız deriz....

sesomu
canım yaa yumutlama gününe kadar mı sık ilişki ile deniycen yoksa adetten sonra hep sık ilişki ile mi...
Ben geçen ay yumurtlama gününden önce bıraktım ama olmadı işte,zaman geçtikçe spermler ölüyo heralde.ne kadar çok ilişki olursa hamile kalma olasılığı da o kadar artar öyle diil mi...

canım benim bencede sık ilişki hatta yapabilirseniz hiç ara vermeden yani hergün birliltelik olsun.yumurtlamadan önce hergün yapın yumurtlamaya ibir iki gün kala bırakısınız...sanada rabbim gönlündeki kızı versin inşallah.....bende bi ara yorumcu sitesine üyeydim.anlayacagım ona görede yaptım erkek olmasını garantilemek için ama işte olmayınca olmuyo....

helenx
21-12-09, 18:12
bu arada esmerkz29 evet dogum yapınca muhakkak yaz merak edirim.cumada benim normal kontrolum var.umarım dogumun iyi geçer.allah sana kolaylık versin.umarım bi süpriz yaşarsın..keşkeeeeee.....neyse banada az kaldı zaten..bende dogurunca yazacagım.....

ballımm
21-12-09, 19:12
benimde iki kızım var araları 2.5 yaş birz oyuncak kavgası oluyo acukta kıskançlık ama yinede çok seviyolar birbirlerini bazen kıskanıyorum onları çünkü benim kız kardeşim yok çok isterdim iyiki ikiside kız olmuş onları çook seviyorum Allah onlara ömür versin ve herkesin yavrularınada...

helenx
21-12-09, 19:12
ballımm
benimde iki kızım var araları 2.5 yaş birz oyuncak kavgası oluyo acukta kıskançlık ama yinede çok seviyolar birbirlerini bazen kıskanıyorum onları çünkü benim kız kardeşim yok çok isterdim iyiki ikiside kız olmuş onları çook seviyorum Allah onlara ömür versin ve herkesin yavrularınada...

ne kadar güzel canım.rabbim saglık versin kızlarına.inşallah bende imrenirim kızlarıma.bende üç kız kardeşiz.ne kadar güzel oluyo bir bilsen.sende kızlarınla yaşarsın bunlarıbhele iyice büyüsünler...sen üçüncü istiyormusun..

sesomu
21-12-09, 20:12
kızlar doktorlarınıza sordunuzmu?ne diyolar yumurtlama gününe göre cinsiyet tahminine?
sorarsanız buraya yazarmısınız?

karabiber01
21-12-09, 22:12
sesomu
kızlar doktorlarınıza sordunuzmu?ne diyolar yumurtlama gününe göre cinsiyet tahminine?
sorarsanız buraya yazarmısınız?
ahh canımm ahh benn 2 doktoradaa sordumm 2 sidee yokk öylşee birşey dedilerr banaa

nonis
22-12-09, 12:12
işte bazı drlar etik bulmadıkları için yok öyle birşey diyorlar bende drma sormuştum alakası yok dedi ama bazılarıda var diyor halamın gelininin bir kızı vardı beş yıl konunmasız hamile kalamayınca dr gitti dr yumurta takibi yapan dr bir tanede oğlun olsun demiş yumurta takibiyle oğlu oldusüprizzzzz

sütlü gayfe
22-12-09, 12:12
sesomu
cnm yumurtlama gününe 3 gün kala ilişki olsun x spermler yani kızlar 3 gün yaşıyor,y yani erkekler 1 gün yaşayıp ölüyo. yumurta çatladımı yaşayan x yani kızlar :1hug:içeri giriyor.senin de 2 oğlun mu varzemuszemus

esmerkz29
22-12-09, 15:12
helenx
bu arada esmerkz29 evet dogum yapınca muhakkak yaz merak edirim.cumada benim normal kontrolum var.umarım dogumun iyi geçer.allah sana kolaylık versin.umarım bi süpriz yaşarsın..keşkeeeeee.....neyse banada az kaldı zaten..bende dogurunca yazacagım.....
çok teşekkür ederim canım sanada hayırlı doğumlar.ben böyle şeylere inanmıyorum artık tutanlarda tesadüf bence ya kız olacak yada erkek öyle deyilmi yüzde 50 50 .:KK46:

sesomu
22-12-09, 19:12
sütlü gayfe
cnm yumurtlama gününe 3 gün kala ilişki olsun x spermler yani kızlar 3 gün yaşıyor,y yani erkekler 1 gün yaşayıp ölüyo. yumurta çatladımı yaşayan x yani kızlar :1hug:içeri giriyor.senin de 2 oğlun mu varzemuszemus
yok cnm,Allah nasip ederse ilk çocuğum olacak benim...
ama ilki kız olsun çok istiyorummmm...
tabi önce sağlıklı olsun da...:)

sesomu
22-12-09, 19:12
sütlü gayfe
cnm bide benim adet bittikten 5-6 gün sonra yumurtlama günüm oluyo...
yumurtlamadan 3 gün öncesine kadar 2 günüm kalıyo yani...
öyle de zor ihtimal değil mi yani...:KK43:((((
geçen ay öyle yaptım,olmadı işte....

helenx
23-12-09, 12:12
esmerkz29
çok teşekkür ederim canım sanada hayırlı doğumlar.ben böyle şeylere inanmıyorum artık tutanlarda tesadüf bence ya kız olacak yada erkek öyle deyilmi yüzde 50 50 .:KK46:

sanırım öyle...zaten bu saatten sonrada bi beklentimiz yok....

helenx
23-12-09, 13:12
sesomu
cnm bide benim adet bittikten 5-6 gün sonra yumurtlama günüm oluyo...
yumurtlamadan 3 gün öncesine kadar 2 günüm kalıyo yani...
öyle de zor ihtimal değil mi yani...:KK43:((((
geçen ay öyle yaptım,olmadı işte....

çabuk oluyormuş seninde.bzıları günlük yapıyo ona göre.sende günlük ilişki ile kolaylaştırabilirsin kız olayını.hatta hatta zaten bi kaç gün degilmi eşin sıksın dişinikaydirigubbakcemile3günde birkaç kez bile yapan oluyo kız çocuk için...

sophieellisbextor
23-12-09, 13:12
helenx
sanırım öyle...zaten bu saatten sonrada bi beklentimiz yok....
nasılsın. son aya girdin sanırsam

Allah sağlıklı doğum nasip etsin. sağlıkla gelsin güzel kızın? hazırlıklar ne alemde sezeryanmı olacak? bebek nasıl

ikinci bebeğe masrafsız derler hep ilkinin esyaları yatağı puseti var diye ama

bir de ben kızımın odasını duvar kağıdını herşeyini krem yaptım ilerde oğlum olursa kullanabileyim diye.. kızıma pembe hiç birşey almadım. ikinCİSini düşündüm belki mavi kullanmak gerekir diye. olmazsada olmaz ama bu işler oda rengi ile olmuyor :))