Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

tinkerbell09
29-04-10, 11:04
yaren0144
tınkerbell hele bi bebiş olsun o zaman görürsün kız kıza takılmayı.
o zamanda dersib oh kocişle ne güze geziyoduk.:)
evet canım ınsan elınde olmayanı ıstermıs ya....ya ben kova burcuyum ozgurlugume de duskunumdur...evlılıge yenı yenı adapte olmusken bebıs ben baya bı hapsetcek aman olsun napalım

KotuKediSero
ELSON
karasusuz bu topik...nayır nolamaz..... :eek:lmaz: :eek:lmaz:
Valla siz isteseniz de olmaz canımcım kaydirigubbakcemile3 ben daha çooooooooooooook uzun süre burdayım gibi görünüyo kaydirigubbakcemile3
Hatta bu gidişle, siz çocuklarınızın düğün hazırlıklarını yaparken ben hala yumurtlama günlerimi hesaplıyo olacam :roflol: :roflol: :roflol:

tinkerbell09
ELSON
yakında öğrencilerin demesin....örtmeniiiiiiimmmm tepside tepsiiiiii fındıklaaaaarrr.... kaydirigubbakcemile3

valla bende veri girişi yapıyorum..1 senedir bitmedi..illet..geçen bölgeden arayıp bitirin artık dediler ama yok..buraya girmedende yapamıyorum..iki giriş yapıyorum..bi buraya yazıyorum...müdürüm duymasın benimdee..
:1ninca:
ay napayım ayakta cok durunca basım donuyo..helede sıralar kucucuk egılınce bebek sıkısıyo ya cok acıyo karnım..bende ayagıma cagırıyom 9 ay ıdare etsınler..ben kı onlarla top oynayan kız...onlarda epey bocaladı ılk etapta ama alıstılar artık ogretmenım sız oturun dıyolar ...bende tembellık yapıyom

tinkerbell09
bayankarasu
Valla siz isteseniz de olmaz canımcım kaydirigubbakcemile3 ben daha çooooooooooooook uzun süre burdayım gibi görünüyo kaydirigubbakcemile3
Hatta bu gidişle, siz çocuklarınızın düğün hazırlıklarını yaparken ben hala yumurtlama günlerimi hesaplıyo olacam :roflol: :roflol: :roflol:
o zamana menapoza gırıyo olmayasın ay cok acı oldu bu ama o kadar beklemıycez yaz donusu donusun muhtesem olacak bebişimopuyorumnanaktan

Yavyum
bayankarasu
valla bu esprine hiç gülmedim canımcım... :eek:lmaz: :eek:lmaz::eek:lmaz: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:

tinkerbell09
29-04-10, 12:04
ELSON
valla bu esprine hiç gülmedim canımcım... :eek:lmaz: :eek:lmaz::eek:lmaz: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:
evet ...bence de....bole umutsuzluga yer yoookkk.....ben cıktım cok optum byyyyyyyy

Yavyum
tinkerbell09
evet ...bence de....bole umutsuzluga yer yoookkk.....ben cıktım cok optum byyyyyyyy
hoşçakal canııımmmm..

KotuKediSero
tinkerbell09
o zamana menapoza gırıyo olmayasın ay cok acı oldu bu ama o kadar beklemıycez yaz donusu donusun muhtesem olacak bebişimopuyorumnanaktan
Bilmem ki bilmiyorumkismile

KotuKediSero
ELSON
Valla ben artık herşeye gülüyorum, yoksa depresyona girecem delikafadulden

Yavyum
bayankarasu
Valla ben artık herşeye gülüyorum, yoksa depresyona girecem delikafadulden
iyi peki..moralin bozulmasın diye diyosan tamam...peki tüplerine baktırcakmısın bidaha..bu dr.un iyi bi dr.a benziyo..iyi bi tedavi uygulasın sana...

MeleGim
selam kızlar ya benim adetim geçikti ben bu sabah ilk idrarla test yaptım silik ikinci cizgi cıktı ama gözle görülüyor ama az önce ikinc testi yaptım ondada pek bişii yok yani zarzor bişiler cıkıyor artık benmi hayali göryorum onu yada varmı bilmiorum bu ne şimdifisfisfis

Yavyum
MeleGim
selam kızlar ya benim adetim geçikti ben bu sabah ilk idrarla test yaptım silik ikinci cizgi cıktı ama gözle görülüyor ama az önce ikinc testi yaptım ondada pek bişii yok yani zarzor bişiler cıkıyor artık benmi hayali göryorum onu yada varmı bilmiorum bu ne şimdifisfisfis
canım ikinci çizgi çıkıyorsa büyük ihtimal var...iki gün bekle bidaha yap..ozaman koyulaşır varsa...

KotuKediSero
ELSON
iyi peki..moralin bozulmasın diye diyosan tamam...peki tüplerine baktırcakmısın bidaha..bu dr.un iyi bi dr.a benziyo..iyi bi tedavi uygulasın sana...
Canım onu sordum ben doktoruma, bu tıkanıklıktan tamamen kurtulmanın bi yolu yok mudur diye, yok dedi malesef :sinifsinif: bi film daha çekerim, belki basınçlı ilacın etkisiyle yine açılır ama sonra yine tıkanabilir dedi, garantisini veremem dedi, bundan sonra soldan yumurtlamaya ve sol tüpünü değerlendirmeye bakıcaz dedi yerimseniben

MeleGim
ELSON
canım ikinci çizgi çıkıyorsa büyük ihtimal var...iki gün bekle bidaha yap..ozaman koyulaşır varsa...
canım saol cevabın için ama benimki biraz karısık....anlatiim benim geçikeli 7gün oldu...son ilişki 19nisanda olmstu benim adet tarihimde 22siydi iki gün gecikince kanda baktırdım ayın 25inde negatif cıktı ama hala adet olmadım bugn test yaptım sabah ilk idrarla olanda iki cizgi cıktı hemen cıktı ama sonra birdaha yaptım hiçbişe cıkmadı nerdeyse ama bişiiler var gibi orda bilemiorum ne bu ya yarın kanda baktırıcam tekrar ama kafam cok karısık benim :uhm: moralim bozuldu ayın 22sinde adet olmalıydım ama kandada bişe cıkmadı şimdide idrarda pozitif kanda baktırmadan bigün önce testte yine iki cizgi cıktı ama kanda negatif cıktı:bbo: offff anlamdm işte ben bişe bu ne arkadaslar:bbo:

KotuKediSero
MeleGim
canım saol cevabın için ama benimki biraz karısık....anlatiim benim geçikeli 7gün oldu...son ilişki 19nisanda olmstu benim adet tarihimde 22siydi iki gün gecikince kanda baktırdım ayın 25inde negatif cıktı ama hala adet olmadım bugn test yaptım sabah ilk idrarla olanda iki cizgi cıktı hemen cıktı ama sonra birdaha yaptım hiçbişe cıkmadı nerdeyse ama bişiiler var gibi orda bilemiorum ne bu ya yarın kanda baktırıcam tekrar ama kafam cok karısık benim :uhm: moralim bozuldu ayın 22sinde adet olmalıydım ama kandada bişe cıkmadı şimdide idrarda pozitif kanda baktırmadan bigün önce testte yine iki cizgi cıktı ama kanda negatif cıktı:bbo: offff anlamdm işte ben bişe bu ne arkadaslar:bbo:
Valla ben de anlamadım senin durumundan bişey canım yaa, kusura bakma yardımcı olamicam ama inşallah hamilesindir :Saruboceq:

Yavyum
bayankarasu
Canım onu sordum ben doktoruma, bu tıkanıklıktan tamamen kurtulmanın bi yolu yok mudur diye, yok dedi malesef :sinifsinif: bi film daha çekerim, belki basınçlı ilacın etkisiyle yine açılır ama sonra yine tıkanabilir dedi, garantisini veremem dedi, bundan sonra soldan yumurtlamaya ve sol tüpünü değerlendirmeye bakıcaz dedi yerimseniben

nasıl yaaa..bu tüpleri bi kere açtırınca hep açık kalmıyomuymuşşş:KK43:
ben pazartesi gidebilirsem inş onuda sorucamm..allttan bakınca belli oluyomu canım..filmlemi anlaşılıyo???

Yavyum
MeleGim
canım gerçekten karışık..anlamadımm...

MeleGim
[/COLOR]
bayankarasu
Valla ben de anlamadım senin durumundan bişey canım yaa, kusura bakma yardımcı olamicam ama inşallah hamilesindir :Saruboceq:
:1no2:bende anlamadım :1no2: offff inşallah cnm saol :Saruboceq:

KotuKediSero
ELSON

nasıl yaaa..bu tüpleri bi kere açtırınca hep açık kalmıyomuymuşşş:KK43:
ben pazartesi gidebilirsem inş onuda sorucamm..allttan bakınca belli oluyomu canım..filmlemi anlaşılıyo???
Hayatım o alttan muayeneyle falan anlaşılmıyo, rahim filmi çektirmen gerek, onun cihazı ayrı yerimseniben

KotuKediSero
Kankicim ben çıkıyorum, bugün sabahtan beri hiç geçmeyen bi bel ağrım ve ateşim var, sanırım iğnenin yan etkisi, eve gidip kociş gelene kadar dinleneyim biraz, yarın görüşürüz hayatım opuyorumnanaktan

KotuKediSero
Berenişkom da gelmiş, hoşgelmiş :1hug: ama benim kaçmam gerek artık kızlar, kendinize çok iyi bakın, hoşçakalıııııııııııııııııııııııııııın :eek:

Yavyum
hoşçakal karasum...kendine dikkat et...

MeleGim
kızlar saolun sabah ilk idrarla cıkması daha kesin değilmi?cok enddişe ediyorum hamilemiyim değilmiyim bilemiyorum kafam cok karısıkeyvahedigeldismile

yaren0144
Varsa kanda Çıkması lazımdı bence

MeleGim
yaren0144
Varsa kanda Çıkması lazımdı bence
haklsn cnm bakalım bişey yok gibi geliyor banada:1no2: ama sabahki testimde bariz iki cizgi var

Yavyum
29-04-10, 13:04
mercann naber canım..şimdi aklımdan sen geçiyodun..nerdeydin???

Yavyum
mercan???

adilemir
MeleGim
haklsn cnm bakalım bişey yok gibi geliyor banada:1no2: ama sabahki testimde bariz iki cizgi var
kuşum..hamılesın o zaman...:hulya:

adilemir
MeleGim
ama ıdrarda beta hcg hormonu varkı testınde 2 çızgı çıkmıs...kanda neden gorulmedı pekı...o hormon uretılıyorsa kanda çıkmalıydı demi..
muhabbetınıze ortadan daldım kusura bakmayın..soorryy..opuyorumnanaktan

aydemet26
29-04-10, 16:04
tinkercim iyi aksamlar cnmm
yine yogn bir gün daha bitti. bu arada resmine baktım. çok şeker çıkmışşsın

aydemet26
karasucum canım gecmiş olsun. allahım çok büyük hayırlısıyal saglıklı bir evlat vericek işlaah canım.
tatilden sonra planlamıssınız bence cok iyi karar vermssiniz canım. bak ben 3 yıldan sonra düşündüm.
allahtan hep hayırlısını iste cnıım. bide aysecim kendini bol bol oku demş canım. öok dogru nazar mı degiyo size acaba.

aydemet26
ayşe cim teyze oluyomssun hayırlı olsun cnmm.
yigenler çok sevilir.. abimin kglu var eskişehirde herkesten kıskanıyom ben onu..

aydemet26
29-04-10, 17:04
dilemmacım canım nasılsın. bebişlerin nasıl kuşumm

SariLale
29-04-10, 20:04
ya kızlar ben müsait olunca nie kimse olmıuyo burda!!!!

su canımcım senle msn de de denk gelemiyoruz artık :KK43: umarım okursun ben yine regl oldum moralim çoook bozuk bebek işini geçtim 19 günde bi adet olmaya başladım beni listeden silermisin :KK43:(

SariLale
smart_girl
Yaaa!Strese sokmayın beni;eminim olmamıştır.O kadar yoğun çalıştık olmadı da şimdi bendeki bu kaadar isteksizlikle olması mümkün değil.yasakkelime

Ama en azından eşim;denemedin bile diyemeyecek alkisalkisalkis
O sperm testlerini yaptırmıştı gitmeden önce herşeyi sağlıklı çıktı. Sıkıntı bende sanırım :bbo: Ben kan testlerimi yaptırdım normaldiler,ama yumurtalıkalrım a falan ultrasonla baktırmıştım iyi dedi doktor;ama alttan muayee olmadım.Şimid karasu'nun dahaberini okuyunca kimbilir bende ne sıkıntılar vardır dedim kendi kendime :1shok:

delikafadulden nee çalıştınmı sennnn ne ayıp yahuuu hani bu yaz hamiş kalmıcaktık anlaşmayı bozdunnnn laelaelaelaelae umarım tutar canım benimmmm ben hava atarım sana sempatiksalakcinni

sen hala gitmedinmi doktora nasıl durabiliosun hayret geldigimde zorla götürecemmm

ben seni aradım sanırım müsait değildin önümüzdeki hafta geliyorduk ama teyzemler müsait değillermiş :gitme: yani yattı bizim iş bu haftada bakalım başka bahara kaldık :gitme:

SariLale
HERŞEYıN HAYIRLISI OLSUN...

delikafadulden Günü Geçen Arkadaşlarımız :sm_cool:

hatice_48.....................30 NıSAN Güzel Haberlerini Bekliyoruz :Saruboceq:
prensesss016................30 NıSAN Güzel Haberlerini Bekliyoruz :Saruboceq:

:hulya: Beklenen Regl Tarihleri: :hulya:

deryainci.......................9 MAYIS
cns22...........................10 MAYIS
clemantine..................12 MAYIS
bayankarasu................15 MAYIS
civcivelek....................15 MAYIS
superisiyim..................18 MAYIS
anggelll.......................19 MAYIS
elson............................24 MAYIS
yaren0144....................25 MAYIS
gokcegokce.................25 MAYIS
naneseker....................27 MAYIS

:KK46: Hamile Kalan Arkadaşlarımız: :KK46:

ARALIK Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :) :nazar:
badegül--- Baht ----yearslater_38 ---su1983 ---asrewya ---Nazo ---osgeada ----nrgss

OCAK Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :) :nazar:
ALeNAM ---tinkerbell09--- Mestitosh--heroine--ay_she--hanrey--htcyz--madeofhonor

ŞUBAT Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :) :nazar:
pembedana--berra1--e_pack--cngemn--kontes26 --Zehsel

MART Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :) :nazar:
captaninkarisi--pitos--dilemma--aydemet26--ozebus_41--Sedef35--rufeyde serra

NıSAN Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :) :nazar:
yemyeshill--idilcan--cicegim7979--??

Destekçi Anne Adaylarımız:::nazar:
ipek26

gokcegokce
fatoş naber

SariLale
Ex bekçi olarak görevimide yaptım suuu nerdesin kızımmm maaşını kescem seninnn

SariLale
gokcegokce
fatoş naber
iyiyim canım sen nasılsınnn

gokcegokce
SariLale
iyiyim canım sen nasılsınnn
ben de sınav hazırlıyordum allahtan bıtırdım şimdı de forum da geçmişi okuyordum ...allah butun bebek ısteyenlere bebek versın yhaaaaaaaaaa amınnnnnnnnnnnnn içinde de baanaaa:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sen neler yapıosun :kahve:

SariLale
gokcegokce
ben de sınav hazırlıyordum allahtan bıtırdım şimdı de forum da geçmişi okuyordum ...allah butun bebek ısteyenlere bebek versın yhaaaaaaaaaa amınnnnnnnnnnnnn içinde de baanaaa:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sen neler yapıosun :kahve:
ben full time çalışıyorum canıkmm bu ara inanılmaz yogun bebek falan unuttum valla

amin isteyen herkese versin rabbimmm

SariLale
29-04-10, 21:04
misafilerr çıkın er meydanınaa

smart_girl
Aaa!Yetişememişim;gitmişsin :KK43:

smart_girl
HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN...

:sm_cool: Günü Geçen Arkadaşlarımız :sm_cool:

hatice_48.....................30 NİSAN Hadi güzel haberler verin bize :))
prensesss016................30 NİSAN Hadi güzel haberler verin bize :))

:hulya: Beklenen Regl Tarihleri: :hulya:

deryainci.......................9 MAYIS
SariLale........................9 MAYIS
cns22...........................10 MAYIS
clemantine..................12 MAYIS
civcivelek....................15 MAYIS
superisiyim..................18 MAYIS
anggelll.......................19 MAYIS
elson............................24 MAYIS
yaren0144....................25 MAYIS
gokcegokce.................25 MAYIS
naneseker....................27 MAYIS

:KK46: Hamile Kalan Arkadaşlarımız: :KK46:

ARALIK Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :) :nazar:
badegül--- Baht ----yearslater_38 ---su1983 ---asrewya ---Nazo ---osgeada ----nrgss

OCAK Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :) :nazar:
ALeNAM ---tinkerbell09--- Mestitosh--heroine--ay_she--hanrey--htcyz--madeofhonor

ŞUBAT Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :) :nazar:
pembedana--berra1--e_pack--cngemn--kontes26 --Zehsel

MART Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :) :nazar:
captaninkarisi--pitos--dilemma--aydemet26--ozebus_41--Sedef35--rufeyde serra

NİSAN Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :) :nazar:
yemyeshill--idilcan--cicegim7979--??

Destekçi Anne Adaylarımız:::nazar:
ipek26

smart_girl
celamntine canım;nasılsın?
Senin tam çalışma zamanalrındır şimdi :KK66:)

smart_girl
Neyse!Konuşmayacaksın sanırım.Anlaşılan okuma modundasın.
Kocaman öpüyorum seni :)

clemantine
smart_girl
celamntine canım;nasılsın?
Senin tam çalışma zamanalrındır şimdi :KK66:)
ıyiyim canım sen nasılsın?
Yok hayatım benim çalışmalar bitti. Bu ay 2 gün erken yumurtladım, ayın 26'sında.
Bal,çörek otu, tarçın karışımını yapmıştım herhalde ondan oldu.
Yani 2 gün erken gelecek benim kırmızılar

clemantine
smart_girl
Neyse!Konuşmayacaksın sanırım.Anlaşılan okuma modundasın.
Kocaman öpüyorum seni :)
Yaaaa cevap yazarken gitmişsin :çok üzgünüm:

akideciknane
29-04-10, 23:04
ben artik gercekten bikdim bu bebek isinden yas geldi 40 a hayatimda hersey gec olur benim daha evleneli 9 ay oldu bebek bebek deli oldukca gelmiyo herya hamilemiyi demekden site site gezmekten herkesin bebek yokmu demesinden bikdim.hah diyorum belki tutumusdur yok yok yok gelmio artik psikoza girdim Allahim vermiyo ya

KotuKediSero
30-04-10, 04:04
aydemet26
karasucum canım gecmiş olsun. allahım çok büyük hayırlısıyal saglıklı bir evlat vericek işlaah canım.
tatilden sonra planlamıssınız bence cok iyi karar vermssiniz canım. bak ben 3 yıldan sonra düşündüm.
allahtan hep hayırlısını iste cnıım. bide aysecim kendini bol bol oku demş canım. öok dogru nazar mı degiyo size acaba.
Teşekkür ederim hayatım olumunekankayizsmile şu nazar işini söyledim dün gece kocişe, o hiç inanmaz zaten öyle şeylere, saçmalama dedi bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile ama ben yine de aklıma geldikçe okuyorum kendime felak-nas yerimseniben hatta dün gece çaktırmadan kocişi de okudum bol bol :kedi: