Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

dilemma_
6-03-10, 21:03
İy misiniz kızlar?
Bugün benim için gıcık bir gündü.Bol bol evde pinekledim.Hava da sıkıcı.
:dilcikar:

smart_girl
cicegim7979
ıyı yapmısssın canım yaa dınlenmıssındır..tatıl olsa bıle bır yere gıt bırı gelsın ınsan yoruluyo valla

benım 9 mart ama 12 sını falan beklıcem sanırım yumurtlama gecıktı bıraz..durumlar bılmıyomkı kasıklarım da agrı var bacagıma vuruyo..sankı daha oncede oldu galıba...kırmızıları beklıcem heral..hayırlısı:icecream:
Hayırlısı olsun canımcım;üç gün beklemek bence de en mantıklısı!!!Artı eksi iki üç olabilior bu tarz şeylerde...

Hafta sonu misafr ağırlamak ya da gitmek bizim için çok da sıkıntı değil;genelde hep aynı ailelerizdir.masayı ev sahibi hazırlasa da nasıl kaltığını ,her şeyin yerleştiğini ev sahbi ble anlamaz :) Öyle samimiyiz yani...Arada tabi çıkıyor;çok yakın olmadığımız misafirlerde ama ne yapacaksın hayat bu.....Sonuçta yeni insanlara da açık olmak lazım.
O yüzden garip gedi bu sesszilik bana bu hafta sonu :)))

dilemma_
Su da birkaç gecedir fazla uğramıyor sanırım

cicegim7979
smart_girl
Hayırlısı olsun canımcım;üç gün beklemek bence de en mantıklısı!!!Artı eksi iki üç olabilior bu tarz şeylerde...

Hafta sonu misafr ağırlamak ya da gitmek bizim için çok da sıkıntı değil;genelde hep aynı ailelerizdir.masayı ev sahibi hazırlasa da nasıl kaltığını ,her şeyin yerleştiğini ev sahbi ble anlamaz :) Öyle samimiyiz yani...Arada tabi çıkıyor;çok yakın olmadığımız misafirlerde ama ne yapacaksın hayat bu.....Sonuçta yeni insanlara da açık olmak lazım.
O yüzden garip gedi bu sesszilik bana bu hafta sonu :)))
tabı guzelım oleyse ne guzel...ben hamısken 7 ayklıkken 20 kısı falandık valla bırı kalkıp yardım etmemıstı olmustum yorgunluktan..esımın tarafı hep bole o yuzden agırlamayı sevmıyorum..ama benım kendı cevrem aynı snın dedıgın gıbı anlamıyorum bıle...

cicegim7979
pembedana
walla iyiyim tatlım, meyvemi yiyip yatıcaktım, çiçeğimle haber geldi faceden :)))))
koştum geldim, yakalamak zor artık sizi...
hosgeldın gulum yaaaa...

smart_girl
cicegim7979
hehe face de yakaladım pembısı haber verdım
İyi yapmışsın :lepi:
pembedana
walla iyiyim tatlım, meyvemi yiyip yatıcaktım, çiçeğimle haber geldi faceden :)))))
koştum geldim, yakalamak zor artık sizi...
Evet yaaa,ben salı günü bir hasta oldum;düşüş o düşüş....Çok kötü deildim ama geç saatlere kalmak ne mümkün.Hastalık sonuçta bu!kafamçokkarıştı Uyutuveriyor insanı...

Ben de bugün randevulaştıklarıı okudum da ondan biliyorum :roflol: Yoksa dail değilim bu plana ben de senin gibi misafirim yaaannniiiii :roflol: Ama ev sahiplerinin hepsi teşrfi etmedi daha :dilcikar:

smart_girl
6-03-10, 22:03
dilemma_
İy misiniz kızlar?
Bugün benim için gıcık bir gündü.Bol bol evde pinekledim.Hava da sıkıcı.
:dilcikar:
Evde olmaktan ben de hoşlanmıyorum yaaaaaaaaaa hafta sonları.... CADIARZU daha doğrusu yalnız kalmaktan....

cicegim7979
dilemma_
Su da birkaç gecedir fazla uğramıyor sanırım
bekcılıgı sallamaya basladı galıbaa:eek:klava:ama mısafırı falan var herhalde saka maka yapmaz o oyle sey gelırrr

cicegim7979
smart_girl
İyi yapmışsın :lepi:

Evet yaaa,ben salı günü bir hasta oldum;düşüş o düşüş....Çok kötü deildim ama geç saatlere kalmak ne mümkün.Hastalık sonuçta bu!kafamçokkarıştı Uyutuveriyor insanı...

Ben de bugün randevulaştıklarıı okudum da ondan biliyorum :roflol: Yoksa dail değilim bu plana ben de senin gibi misafirim yaaannniiiii :roflol: Ama ev sahiplerinin hepsi teşrfi etmedi daha :dilcikar:
ev sahıbı sarılale allah allah nıye gelmedı anlamadım..bırazdan ceeeeee yapar heralde

pembedana
cicegim7979
hosgeldın gulum yaaaa...
hoşbuldukkkkk..... vallaha biraraya gelebilmek zor oluyor artık :sm_confused:

smart_girl
cicegim7979
tabı guzelım oleyse ne guzel...ben hamısken 7 ayklıkken 20 kısı falandık valla bırı kalkıp yardım etmemıstı olmustum yorgunluktan..esımın tarafı hep bole o yuzden agırlamayı sevmıyorum..ama benım kendı cevrem aynı snın dedıgın gıbı anlamıyorum bıle...
Ya araya akrabalık o bu,gelin.... muhabbetleri girince bazı şeyler itici ve yorucu oluyor sana katılıyourm.
Bunalr bizim çok samimi arkadailarımız dostalarımız.3-4 aileyiz zaten;sonuçta herkesle dost olamzsın.Bir hafta onda bir hafta bunda.... Şeklinde takılıyoruz;muhabbetimizi ediyoruz,gitarımızı çalıyoruz,stresimizi atıyoruz..... hihoyyyt Hiç yormuyoruz ev sahibi her kimse.
E,çyle olunca da muhabbetin dışında kaldığın hafta sonu garip geliyo :roflol: Dışlanmış gibi oldum... :tomato: Arayıp sormadım da;kimdesiniz bu hafta diye kötükedihüso

cicegim7979
pembedana
hoşbuldukkkkk..... vallaha biraraya gelebilmek zor oluyor artık :sm_confused:
sorma gulum yaaaa eskıden herkes sakk dıye gelırdı..sımdı anca randevu falan..aaaa olmuyokıı

dilemma_
smart_girl
Evde olmaktan ben de hoşlanmıyorum yaaaaaaaaaa hafta sonları.... CADIARZU daha doğrusu yalnız kalmaktan....
Yarın bişeyler yaparız artık eşimle.Evet hafta sonları evde durmaktan nefret ediyorum.Gezmeyi çok severim ben.Fıldır fıldır gezeyim,hiç şikayetim olmaz.Ama eşim öyle değil.Ben zorlayarak,bir iki nazla onu baştan çıkartıyorumkaydirigubbakcemile3

cicegim7979
smart_girl
Ya araya akrabalık o bu,gelin.... muhabbetleri girince bazı şeyler itici ve yorucu oluyor sana katılıyourm.
Bunalr bizim çok samimi arkadailarımız dostalarımız.3-4 aileyiz zaten;sonuçta herkesle dost olamzsın.Bir hafta onda bir hafta bunda.... Şeklinde takılıyoruz;muhabbetimizi ediyoruz,gitarımızı çalıyoruz,stresimizi atıyoruz..... hihoyyyt Hiç yormuyoruz ev sahibi her kimse.
E,çyle olunca da muhabbetin dışında kaldığın hafta sonu garip geliyo :roflol: Dışlanmış gibi oldum... :tomato: Arayıp sormadım da;kimdesiniz bu hafta diye kötükedihüso
olsun canım bu haftada dınlenme haftan olsun..hastasın malum..

cicegim7979
dilemma_
Yarın bişeyler yaparız artık eşimle.Evet hafta sonları evde durmaktan nefret ediyorum.Gezmeyi çok severim ben.Fıldır fıldır gezeyim,hiç şikayetim olmaz.Ama eşim öyle değil.Ben zorlayarak,bir iki nazla onu baştan çıkartıyorumkaydirigubbakcemile3
aferın sanaaaa....bende yarın ıstanbul forum a kaccam arkıdısımle..es ve cocuksuz gıtmeyı dusunuyoruz....nasıl amaa:lepi:

dilemma_
Şanslıymışsın smart kafa dengi arkadaşların var.Hele böyle üç dört aile bir de..
Süper valla.Allah bozmasın.

smart_girl
cicegim7979
bekcılıgı sallamaya basladı galıbaa:eek:klava:ama mısafırı falan var herhalde saka maka yapmaz o oyle sey gelırrr
Ya!Üzüldü sanırım o bu ay bebiş gelmeyince! :çok üzgünüm: Helal olsun;çok güçlü davrandı ama yine de insan bir müddet de olsa uzak kalmak istiyor sanırım topikten regl olunca....

Hoş;onunki 3 gün :lepi: çoktaaannnn bitirip çalışmalara geçmiştir bile sırnaşık şey
ben olmayınca gece muhabbeti sıkıyor mu ne!:kedi: Gece tayfası pek uğramamışşşş! buyrunnnnnnnnn

SİZİ SEVİYORUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMM!!!!!! :içelim:

dilemma_
cicegim7979
aferın sanaaaa....bende yarın ıstanbul forum a kaccam arkıdısımle..es ve cocuksuz gıtmeyı dusunuyoruz....nasıl amaa:lepi:
Harika plan canım.
Geçen hafta gittik biz de eşimle.Seviyorum orayı ben. Hımmmm eşsiz ve çocuksuz süper.Alışveriş yaparsınız bol bol:lepi:

cicegim7979
smart_girl
Ya!Üzüldü sanırım o bu ay bebiş gelmeyince! :çok üzgünüm: Helal olsun;çok güçlü davrandı ama yine de insan bir müddet de olsa uzak kalmak istiyor sanırım topikten regl olunca....

Hoş;onunki 3 gün :lepi: çoktaaannnn bitirip çalışmalara geçmiştir bile sırnaşık şey
ben olmayınca gece muhabbeti sıkıyor mu ne!:kedi: Gece tayfası pek uğramamışşşş! buyrunnnnnnnnn

SİZİ SEVİYORUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMM!!!!!! :içelim:
yaaa naladın bak gelmedın dagıldı herkes..artık bırakma devam lı gel de toplanalım artıkın...

pembedana
cicegim7979
bu hafta bende forumdaydım hep....izmirde tabii... sinemada yaptım , ohh sefam olsun!!! yarında temizlik günü cociş ewde yaa...toz alıcak bana,banyo falan ona ait artık....

dilemma_
Evet Smart daha önce de söyledim.Gece seni arıyor gözler,bilesin.
Su bu ay biraz umutluydu sanırım. Ben de umutluydum kendimden,düne kadar.
Aman ay mı yok,olmazsa bir daha ki ay.Sallayalım azcık taa:icecream:

smart_girl
cicegim7979
ev sahıbı sarılale allah allah nıye gelmedı anlamadım..bırazdan ceeeeee yapar heralde
Evet!Resmi anlamda siz Fatoşla palanladınız değil mi bu akşamki toplantıyı CADIARZU

Ama bugün hafta sonu yaa;gelemeseler de anlarım...Pat diye bile biri geliverebiliyor.
Uamlım da erken kalksın misafirleri :roflol:

cicegim7979
dilemma_
Harika plan canım.
Geçen hafta gittik biz de eşimle.Seviyorum orayı ben. Hımmmm eşsiz ve çocuksuz süper.Alışveriş yaparsınız bol bol:lepi:
evet ya bende bayıldım..ama cocukla rahat gezılmıyo o yuzden arkadasla bol bol ve rahat rahat gezelım dedık..kocıslerde okeyı verdı...yupppııııııııııııııııııııı..bırazda onlar cocuk naksın dımı ama..

cicegim7979
SariLale
yarın gece su veben burdayızzz gel mutlaka kaynatırıssssssssssssssss kaydirigubbakcemile3
ahanda yazısı burdaaaaaa

cicegim7979
pembıs uyudunmu pc basında gulum

GamzeliKiz
slm kızlar ben geldim...
hayırlı geceler bol muhabbetler..nasılsnız..

cicegim7979
dilemma_
Evet Smart daha önce de söyledim.Gece seni arıyor gözler,bilesin.
Su bu ay biraz umutluydu sanırım. Ben de umutluydum kendimden,düne kadar.
Aman ay mı yok,olmazsa bir daha ki ay.Sallayalım azcık taa:icecream:
canım sen umudunu neden yıtırdın yaaaa....bak gunumuz aynı sayılır bende yıtırırım haaaa

cicegim7979
hatice_48
slm kızlar ben geldim...
hosgeldın canım ıyıyız sen nasılsın

smart_girl
cicegim7979
sorma gulum yaaaa eskıden herkes sakk dıye gelırdı..sımdı anca randevu falan..aaaa olmuyokıı
:kedi: Bunda hepimizin kabahati var;bakıyorum arada geceleri aşağıda 4 misafir yazıyor.E,eminim o dör misafirin en az 2si bizden ama online girmiyor.E,haliyle sonradan gelen de kimse yok diye kalmıyor...Ya da benim gibi dur bakayım kim ne demiş diye okurken olanı kaçırıyor.... :eek: Bugün benim öyle oldu mesela;Fatoş online dıben de salak gibi dur okuyayım da öyle döneyim dedim.GİTMİİŞŞŞŞŞ :roflol:

Yani yapılması gerekn MİSAFİR olarak girmek değil rumuzla online olmak kiiiii görüşülebilsin.
dilemma_
Benim eşimde işte arkadaş muhabbetlerine dahil olur da;çyle hadi çıkalım gezelimi onun da malesef yoktur...:nazar: Ben de ciddi ciddi severim aksine. :umursamaz:

GamzeliKiz
cicegim7979
hosgeldın canım ıyıyız sen nasılsın
hoşbuldum canım sağol bende cok iyiyim..opuyorumnanaktan

smart_girl
cicegim7979
Aklımda direk ALIŞ VERİŞ fikri uyandı bu durumda :lepi: SÜPER.....

dilemma_
hatice_48
slm kızlar ben geldim...
Hoşgeldin canım

GamzeliKiz
dilemma_
Hoşgeldin canım
teşekkürler canım..ne güzel kaynatmışsınız öyle..kaydirigubbakcemile2

dilemma_
cicegim7979
canım sen umudunu neden yıtırdın yaaaa....bak gunumuz aynı sayılır bende yıtırırım haaaa
Yok canım sen bana bakma.Depresifim bir iki gündür.Kendimi de çirkin hissediyorum.Sivilceler yine çıkınca ,olmadı diye sıyırdım:eek:klava:

cicegim7979
smart_girl
Aklımda direk ALIŞ VERİŞ fikri uyandı bu durumda :lepi: SÜPER.....
valla aynen tam karsısıda ıkea aksama kadar dolas dolas bıtmez:lepi:

dilemma_
smart_girl
:kedi: Bunda hepimizin kabahati var;bakıyorum arada geceleri aşağıda 4 misafir yazıyor.E,eminim o dör misafirin en az 2si bizden ama online girmiyor.E,haliyle sonradan gelen de kimse yok diye kalmıyor...Ya da benim gibi dur bakayım kim ne demiş diye okurken olanı kaçırıyor.... :eek: Bugün benim öyle oldu mesela;Fatoş online dıben de salak gibi dur okuyayım da öyle döneyim dedim.GİTMİİŞŞŞŞŞ :roflol:

Yani yapılması gerekn MİSAFİR olarak girmek değil rumuzla online olmak kiiiii görüşülebilsin.

Benim eşimde işte arkadaş muhabbetlerine dahil olur da;çyle hadi çıkalım gezelimi onun da malesef yoktur...:nazar: Ben de ciddi ciddi severim aksine. :umursamaz:
Demekki yalnız bizde var olan bir durum değilmiş.