Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

clemantine
15-02-10, 23:02
smart_girl
Offfffffffffff!Yapma be gülüm yaaaaaaa :gitme: :gitme: :gitme: hakikaten yalnız kalmak istiyorum gelmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :eek:klava:
mafoldumben

pembedana
kızlar bebişin uykusu gelmiş...
çook kısa zamanda hepimiz hamiş olucaz, moraliniz yüksek olsun kızlar,kalbim hep sizinleee...
iyi gecelerrrr

cicegim7979
pembedana
çook kısa zamanda hepimiz hamiş olucaz, moraliniz yüksek olsun kızlar,kalbim hep sizinleee...
iyi gecelerrrr
ıyı geceler canım bebeısı op benım yerımeeopuyorumnanaktan

clemantine
pembedana
iyi gecelerrrr
iyi geceler canımcım size iyi uykular...

smart_girl
pembedana
çok iyi anlıyorum smart seni.. bugün kendi kendime erken mi diye düşündüm hatta ama bunun için çook geç kalmıştım. inanılmaz bir sorumluluk, yük...tamam çok güsel bir duygu. eşsiz, benzersiz ama...sen artık ikinci planda kalıyorsun, o hep herşeyden önde... anlatılması ve gerçekten yaşamasıda zor bi yerde... yavaş yavaş belkide alışacaksın hamile kalma fikrinede... bizi bırakıyor mu dedim okurken hattaaa..... yuukk öle bişiii!!!
Pembe'cim!Ben de hamile kaldığımda o söylediğin duyguları yaşamaktan korkuyorum içimde,derinde bir yerde hala kocaman ama bir o kadar da küük bir çocuk var ve o bana 'ben daha büyümedim!;ne yaptın sen!'deyip duruyordu günlerdir.Ama öte yanda bir de hayatın gerçekleri var;eşim istiyor ve ben de her zaman genç kalmayacağım.Eğer bu yola girildiyse geç kalınmaması gerektği de bir gerçek.O yüzden olaya sen de lütfen bu açıdan bak kendinle konuşma fırsatın olduğunda.

Bırakmaya bırakılmaya gelince;şu müfettişler bi gitsin maceralarınızı tam gaz dinlemek için yine burda olacağım tabiki.... :lepi:

suozdek
evet canım ben de sana aynen katılıyorum bizden kurtulamazsın canım :eek:klava:
ayrıca sen de hep bizim yanımızda oldun biz de sana teşekkür ederiz :1hug:
mola verdiğin zamanda da iyice düşünürsün kendinle başbaşa kalıp canım senin için de iyi olur,tabi gönül isterki ara verme ama şartlar bunu gerektiriyor mecburen..her zaman yanındayız olumunekankayizsmile
Ben çok severim insanların derdini paylaşmayı;imkanım varsa çok az bile olsa merhem olacağımı bilsem son damlasına kadar o tüpü sıkmayı ve olandan fazlasını vermeye çalışamyı....

Ama hayata bugün baktığında insanlar bırak arkadaşlıkları dostlukları bile tek taraflı yaşar olmuş.Derdini anlatmaktan ,kimseyi dinlemez olmuş.... Burayı belki de ondan sevdim bilmiyorum.Herkes aynı özveriyi göstermese bile çoğu arkadaş paylaşımı çift yönlü tautmaya çalışıyor.

Mutluyum çünkü ;hayalimdeki topik oldu burası;mutsuzum çünkü kafam allak bullak....

Ya,ben bu akşam çok melankoli takılır oldum.Ne dediğim de belli değil. :roflol:

su06
pembedana
iyi gecelerrrr
iyi geceler canım ikinize de :) opuyorumnanaktan

dilemma_
Ben hamile kalma konusunda şöyle düşünüyorum.Basit,küçük bir tez diyelim.
Eşlerde herhangi bir sorun yoksa,çalışmalar başlamılşsa ya hemen ilk ay oluyor ya da takiben 2. 3 ay da.Bu süre zarfında olmadısa,ilk bikaç ayda;
sonra belli bir süre olmuyor, çünkü anne adayında stres tavan yapıyor,endişeler başlıyor...Bende de olduğu gibi hormonlar tavan yapıyor,vs.....:dilcikar:

dilemma_
pembedana
iyi gecelerrrr
İyi geceler canım.Çok güzel zamanların kıymetini bilboshayallersmile

su06
smart_girl
Ben çok severim insanların derdini paylaşmayı;imkanım varsa çok az bile olsa merhem olacağımı bilsem son damlasına kadar o tüpü sıkmayı ve olandan fazlasını vermeye çalışamyı....

Ama hayata bugün baktığında insanlar bırak arkadaşlıkları dostlukları bile tek taraflı yaşar olmuş.Derdini anlatmaktan ,kimseyi dinlemez olmuş.... Burayı belki de ondan sevdim bilmiyorum.Herkes aynı özveriyi göstermese bile çoğu arkadaş paylaşımı çift yönlü tautmaya çalışıyor.

Mutluyum çünkü ;hayalimdeki topik oldu burası;mutsuzum çünkü kafam allak bullak....

canım asıl bizleri bir araya toplayan sensin en büyük teşekkürü sen hakediyorsun burda :lepi: alkisalkisalkisalkisalkisalkis

cicegim7979
dilemma_
Eşlerde herhangi bir sorun yoksa,çalışmalar başlamılşsa ya hemen ilk ay oluyor ya da takiben 2. 3 ay da.Bu süre zarfında olmadısa,ilk bikaç ayda;
sonra belli bir süre olmuyor, çünkü anne adayında stres tavan yapıyor,endişeler başlıyor...Bende de olduğu gibi hormonlar tavan yapıyor,vs.....:dilcikar:
bak bu tezıne ben katılıyorum..cunku canılı bır ornegım..evlendım ve ıkıncı ay ahmıle kalmıstımmdaha dusunmuyodum bıle..stres hıc yoktu..olu dogum oldu ve ıkıncı hamılelıgı dusundugumde stres tavan yapmıstı ve tam 9 ay olmamıstı..doktor psıkolojık dıyordu..gercektende oyle..ama yıne olmuyoooooooooooooo:eek:klava:

smart_girl
dilemma_
Tabi bir de o test vardı.Yaptırsın tabi.İlla ki bişey çıkacak diye değil elbet.Ama biz de yaptırdığımız için biliyorum.Kafası rahatlıyo insanın.a.s
Ben üzülmem onda sıkıntı olursa ona da söyledim.Dedim ki 'hani bebişi isteyen sensizn ya senden dolayı olmazsa üzülmem;ama benden dolayı olmazsa senin için üzülürüm;o yüzden bir sıkıntı varsa sendedir inşallah' dedim. :eek:

Çünkü benim olmuyorsa,onun çocuk istediğini bile bile yanında kalmak çok acı olur;ama olmayan taraf oysa ben o akdar da yıpratmam kendimi diye düşünüyorum.

su06
dilemma_
evet stres en büyük etken bunu biliyoruz ama gel de bunu anlat bilmiyorumkismile

cicegim7979
smart_girl
Pembe'cim!Ben de hamile kaldığımda o söylediğin duyguları yaşamaktan korkuyorum içimde,derinde bir yerde hala kocaman ama bir o kadar da küük bir çocuk var ve o bana 'ben daha büyümedim!;ne yaptın sen!'deyip duruyordu günlerdir.Ama öte yanda bir de hayatın gerçekleri var;eşim istiyor ve ben de her zaman genç kalmayacağım.Eğer bu yola girildiyse geç kalınmaması gerektği de bir gerçek.O yüzden olaya sen de lütfen bu açıdan bak kendinle konuşma fırsatın olduğunda.

Bırakmaya bırakılmaya gelince;şu müfettişler bi gitsin maceralarınızı tam gaz dinlemek için yine burda olacağım tabiki.... :lepi:

canım hıc bır sey ıcın gec degıl..ıkınızde saglıklısınız esın test yaptıracak normal cıkacagınada emınım...su surecte bır gecsın bak nasıl gaza getırcez senı....:lepi:

smart_girl
suozdek
canım asıl bizleri bir araya toplayan sensin en büyük teşekkürü sen hakediyorsun burda :lepi: alkisalkisalkisalkisalkisalkis
:kedi:
bir sürü topik açılıyor ama böyle olmuyor;demek ki amrifet topik açmada değil delikafadulden
O yüzden kendinize haksızlık etmeyin lütfen hanımlar :)

kızlar ben yatmalıyım :a015: Kocaman öpüyorum sizi.

clemantine
kızlar size iyi geceler, siz takılın baaaay

smart_girl
HERŞEYıN HAYIRLISI OLSUN...

delikafadulden Günü Geçen Arkadaşlarımız :sm_cool:

naneseker.......................13 ŞUBAT Güzel haberlerini bekliyoruz :) )
rufeyde serra..................13 ŞUBAT Güzel haberlerini bekliyoruz :) )
ktg.................................15 ŞUBAT Güzel haberlerini bekliyoruz :) )

:hulya: Beklenen Regl Tarihleri: :hulya:

bayankarasu....................17 ŞUBAT
clemantine....................17 ŞUBAT
hatice_48.................... 21 ŞUBAT
deryainci.......................22 ŞUBAT
idilcan..........................23 ŞUBAT
suozdek........................26 ŞUBAT
captaninkarisi...............28 ŞUBAT
gokcegokce...................1 MART
serap1991...........................3 MART
Ekarhan.........................5 MART
oba_cigdem...................5MART
aysulay26.......................7 MART
BeReN35......................10 MART
dilemma_.......................12 MART

:KK46: Hamile Kalan Arkadaşlarımız: :KK46:

ARALIK Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :) :nazar:
badegül--- Baht ----yearslater_38 ---su1983 ---asrewya ---Nazo ---osgeada ----nrgss

OCAK Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :) :nazar:
ALeNAM ---tinkerbell09--- Mestitosh--heroine--ay_she--hanrey--htcyz--madeofhonor

Şubat Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :) :nazar:
pembedana--berra1--e_pack--cngemn--senayburge --butterfly45--??

Destekçi Anne Adaylarımız:::nazar:
ipek26

su06
smart_girl
bir sürü topik açılıyor ama böyle olmuyor;demek ki amrifet topik açmada değil delikafadulden

herşey senin sayende canımcım iyi gecelerrrr opuyorumnanaktan
fazla özletme kendini opuyorumnanaktan

dilemma_
cicegim7979
bak bu tezıne ben katılıyorum..cunku canılı bır ornegım..evlendım ve ıkıncı ay ahmıle kalmıstımmdaha dusunmuyodum bıle..stres hıc yoktu..olu dogum oldu ve ıkıncı hamılelıgı dusundugumde stres tavan yapmıstı ve tam 9 ay olmamıstı..doktor psıkolojık dıyordu..gercektende oyle..ama yıne olmuyoooooooooooooo:eek:klava:
Kısmen benzer şeyler yaşamışız.9 ay önce hamile kaldım.Hem de tek denemyle.Kaza değil ama aklım fikrim hamilelik değil o zaman.Ufaktan çalışmalara başlayalım dediydik.
Şaşırmıştım zaten. 6 haftalıktı,kalp atışını duyamadık,gelişmemiş.
Sonrasında eylülden beri Beş aydır deniyoruz ...

smart_girl
Gurur tablomuzu da koyayım da öyle yatayım dedim :))) en kısa zamanda bekleyenler kısmını sıfırlamak dileğiyle.... :)))

Bu arada Fatoşum okudum;aldım haberlerini mutlaka karşılaşıp detaylıca konuşuruz bu konuyu;sakın sıkma canını olurmu...

cicegim7979
smart_girl
Ben üzülmem onda sıkıntı olursa ona da söyledim.Dedim ki 'hani bebişi isteyen sensizn ya senden dolayı olmazsa üzülmem;ama benden dolayı olmazsa senin için üzülürüm;o yüzden bir sıkıntı varsa sendedir inşallah' dedim. :eek:

Çünkü benim olmuyorsa,onun çocuk istediğini bile bile yanında kalmak çok acı olur;ama olmayan taraf oysa ben o akdar da yıpratmam kendimi diye düşünüyorum.
hayatım bunları dusunmeyın yaa neden olmasın..daha ne kadar denedınızkı..at kafandan bu dusuncelerı lutfeeen...daha cok zamanımız var ve bebegın en kısa zamanla senınle olacak guzelım...bak kac hamısımız var ne kadar dua edenın var..

clemantine
ha kızlar bu arada benide listeden silerseniz sevinirim iyi geceler

cicegim7979
smart_girl

ıyı geceler canım bende gormemısım yazıyomda yazıyom yaavvvkaydirigubbakcemile3

dilemma_
smart_girl

İyi geceler canım.

cicegim7979
dilemma_
Kısmen benzer şeyler yaşamışız.9 ay önce hamile kaldım.Hem de tek denemyle.Kaza değil ama aklım fikrim hamilelik değil o zaman.Ufaktan çalışmalara başlayalım dediydik.
Şaşırmıştım zaten. 6 haftalıktı,kalp atışını duyamadık,gelişmemiş.
Sonrasında eylülden beri Beş aydır deniyoruz ...
saglıklı olsunda ne zaman olursa olsun canım...allah kımsenın kucagını bos bırakmasın..hepımızın gobusu bebıslerle dolsuuunnn:ecrin_bebek:

su06
ben de gidiyorum kızlar çok uykum geldiii öptüm hepinizi iyi geceler tatlı rüyalar opuyorumnanaktan