Kzlar sinirlerim cidden tepemde of!....

dj_sinem_0106
12-12-09, 20:12
ya az once esım aradı babası annesını evden kovmus annesı bır gece ıste yatmıs esıme oglum sızde kalayımmı demıs oda kabul etmıs yarın gelıyomus ayy bu ne sımdı ve ben yenı ogrenıyorum keısnlıkle ıstemıyorum ben 1 yıl bunlarla aynı evde oturdum tam kurtuldum derken kabus gerı donuyo ben bu gecede hıc uyuyamam allahım bu reva mı bana kızı var aılesı var gıtsın onlarda kalsın yaa esımdede var suc annesı demıskı sıneme sor oglum ona gore demıs aranızda tatsızlık cıkmasın demıs ama benım akıllı esım bana danısmadan anne sınem ne desın bır sey demez demıs ya allahım kac gunlugune gelıcek bu sımdı ben o eve gelın gıttgımde sankı eve gelın gelmedı uzerıe kuma gıtmıstım hangı yuzle gelebılıyo kı onların yzuunden bosanmaya karar verdım tam ayrı eve cıktım kurtuldum derken ... allah'ım aklıma mukayese ol yarabbım kızlar ne olur bır seyler dıyın hemde cok acele cıldırıyorum cunku ya ben annemlerde kalayım en ıyısı kendısı otursun anasıylaaaaaakötükedihüsokötükedihüso

office
her ne yaşamış olursanız olun (bakın ne yaşadığınızı bilmiyorum) ama o şuan resmen sokakta kalmış bir kadın. ne demek nereye giderse gitsin.

üstelik oğlumun evi diye habersiz gelip kurulmamış da. "oğlum karına sor" demiş
bilmiyorum tavrınız tuhaf geldi...

dj_sinem_0106
office
her ne yaşamış olursanız olun (bakın ne yaşadığınızı bilmiyorum) ama o şuan resmen sokakta kalmış bir kadın. ne demek nereye giderse gitsin.

üstelik oğlumun evi diye habersiz gelip kurulmamış da. "oğlum karına sor" demiş
bilmiyorum tavrınız tuhaf geldi...
annnesı babası var kızı var gıtsın onlarda kalsın

ama tabı bunu ben ıstedım elıme dussun dıye cok dua etmıstım

ya ıstemıyorum 1 yıl cektım aynı seylerı yasamak ıstemıyorum

gıtsın kadın sıgınma evınde kalsın onların yuzunden bosanıcaktık

herseyde onların sucu vardı hıc bırseyı unutamıyorummm

ya ben yenı kurulu duzen kurdum otel parasını vereyım gıtsın otelde kalsın bananeeeeeeeeeeee

shiftcan
12-12-09, 21:12
bence böyle yapmayın aranızda ne geçmiş olursa olsun. gün gelir aynı durumda kalırsınız allah göstermesin. hayat bu kime ne olacağı belli olmaz.

şimdi sizin sıranız. öyle bir davranın ki size yaptıkları için utandırın.

BenAskMelegi
bencede ne yaşamış olursanız olun tavrınız çok yanlış bu tavrı annesi sizde uzun bir süre kaldıktan sonra vermeniz daha yerinde olurdu ne yaşamış olursanız olun ortada bi gerçek var sizin kocam dediğiniz adamın annesi o eşinizi 9 ay boyunca karnında taşımış biri bu laflarınızı haketmemesi için yeterli sanırım

Bammbik
Bana göre aranızda ne yaşanmış olursa olsun eşinizin "ANNE"si hakkında konuşmalarınız hoş değil..

Muhtaç olmuş sizin evinize gelmek istemiş sizin şimdi onu ezmek için surat asmak değil, en iyi şekilde ağırlamanız gerekir diye düşünüyorum..

office
herhalde çocuğunuz yok, olsaydı bu kadar geniş konuşamazdınız... :eek:lmaz:

ikoncan85
sana biraz hak vermiyor değilim çünkü zamanında belliki eşinle aranızda bayağı bir sorunun olmuş ama ne olursa olsun canım şu anda size ihtiyacı var sen elinden geleni yap baktın aynı huyları devam ediyor o zaman eşinle konuş belki 1-2 gün kalır daha sonra kızına falan gider mutlaka ama böyle yapma şimdiden kendi kendinide yeme boşyere neticede eşinin annesi

nnilüfern
geçmişe yönelikk ne yaşadınız bilemiyorum ama kendi kızına gitsinn annesi babasına gitsin demeniz çok yanlış erkek evladı varken tabiki size gelicek şuan sinirlisiniz o yüzden bukadar tepki gösteriyosunuz die düşünüyorum.biraz sakin olun bi gelsin bakalım kadın neler yaşadı noldu kocası neden evden kovdu arar kayınpederinizle konuşur barıştırırsınız. yazık ya

kronick
yaptığınız çok ayıp,ayrıca tavırlarınızda çok çirkin.
ne demek kadın sığınma evinde kalsın, ne demek parasını vereyim otelde kalsın.
nasıl bir insansınız siz.eşiniz annesini bu durumda eve alırken sizemi soracaktı birde?sokakta kalan sizin anneniz olsaydı siz sorarmıydınız?ben sormazdım...
düşmanınız olsa (ki ne yaşamış olursanız olun sonuçta eşinizin annesi) sokakta kalmasına gönlü razı olmaz insan olanın.
üstelik bu durumu kayınvalidenizin hatasını anlayıp,aranızın düzelebileceği bir fırsat olarak düşünmektense, durumu daha da facia haline getiriyorsunuz.
sokakta kalan annesini evinize kabul etmedikten sonra,hangi yüzle eşinizin koynuna gireceksiniz...
ayıp çok ayıp.
ve gerçekten yazık..
Allah size vicdan versin diyorum...

dj_sinem_0106
ya ben neden rahat olamıyorum ki neden yakamdan dusmuyolarkı allahım aglıyorum kımse benı anlamıyo bu kadar nefret durduk yeremı sızce benım rahatımız bozmasınlar ya gıtsın kendı kızıda var onda kalsın annesı babası var ya uzun kalırsa ben ne bıcım bır aıleye gelın gıtmısım ya evımı ayırdım gene huzurum yok yazıklar olsun bıktım bıktım bu arada annesı calısıyo sabah 7de cıkar aksam 7de gelır gelemz olasıca sey bende laptop kucagımda her zaman oldugu gıbı kk ye takılcam ayy off annemlerdemı kalsam kızlar lutfen ya ıcım cok acıyo unutamıyorum ben ne yaptıysam yaranamadım sımdı ne ısı var bende hıc benım yanımda olamayn ınsan ayy aglıyorum cıldırıyorum ankara dısına gıtmek ıstıyorum

nnilüfern
dj_sinem_0106
ya ben neden rahat olamıyorum ki neden yakamdan dusmuyolarkı allahım aglıyorum kımse benı anlamıyo bu kadar nefret durduk yeremı sızce benım rahatımız bozmasınlar ya gıtsın kendı kızıda var onda kalsın annesı babası var ya uzun kalırsa ben ne bıcım bır aıleye gelın gıtmısım ya evımı ayırdım gene huzurum yok yazıklar olsun bıktım bıktım bu arada annesı calısıyo sabah 7de cıkar aksam 7de gelır gelemz olasıca sey bende laptop kucagımda her zaman oldugu gıbı kk ye takılcam ayy off annemlerdemı kalsam kızlar lutfen ya ıcım cok acıyo unutamıyorum ben ne yaptıysam yaranamadım sımdı ne ısı var bende hıc benım yanımda olamayn ınsan ayy aglıyorum cıldırıyorum ankara dısına gıtmek ıstıyorum
şakamısın sen yaaaa:mymeka:

dj_sinem_0106
office
herhalde çocuğunuz yok, olsaydı bu kadar geniş konuşamazdınız... :eek:lmaz:
cocugumda olsa farketmezdi yasadıklarımı unutamıyorum

dj_sinem_0106
nnilüfern
şakamısın sen yaaaa:mymeka:
ne sakası be keske saka olsa kabus gerı donuyo

office
dj_sinem_0106
valla kusura bakmayın da sizde pek "ne yaptıysam yaranamadım" havası yok. yani karşıdan böyle anlaşılıyor. daha ziyade "onlar beni sevmedi, bende onları sevmiyorum" gibi bir durum var sanırım. ama bir insanın oğlunun evine gelmesi-kalması için gelinine tapmasına gerk yok ki.

şöyle düşünün eşiniz sizin annenize kıl olsa ve kadın sokakta kalsa ne yapardınız???
sizde onunla sokakta yaşardınız herhalde...

Bammbik
Allah Allaaah akannehir ne yapayım fikir verin diyorsun da yazılanları okumadın sanırım

Kardelen
Ben kayınvalidenize çok acıdım şimdi ya:gitme:

office
dj_sinem_0106
cocugumda olsa farketmezdi yasadıklarımı unutamıyorum
valla dilinizi ısırın, tahtalara vurun büyük konuşmayın. gün olur devran döner. sizi de gelininiz koyar kapının önüne....

er_ca
canım sen o eve gelin gidince o sana ne kötülük yaptıysa sen şimdi o senin evine geldiğinde iyi niyetinle çıkar acısını.

iyiliik en güzel intikamdır.

o kadın şimdi yorgun mutsuz üzgün.... ona destek ol. iyi davran. ve eski günlerde keşke böyle davranmasaydınız annecim diye de üzüldüğünü anlat.

emin ol onu güzel ağırlayınca geçmiş günlerden intikamını almış olacaksın.
içinde ki o ateş soğuyacak. iyi olacak.

dj_sinem_0106
kronick
nasıl bir insansınız siz.eşiniz annesini bu durumda eve alırken sizemi soracaktı birde?sokakta kalan sizin anneniz olsaydı siz sorarmıydınız?ben sormazdım...
düşmanınız olsa (ki ne yaşamış olursanız olun sonuçta eşinizin annesi) sokakta kalmasına gönlü razı olmaz insan olanın.
üstelik bu durumu kayınvalidenizin hatasını anlayıp,aranızın düzelebileceği bir fırsat olarak düşünmektense, durumu daha da facia haline getiriyorsunuz.
sokakta kalan annesini evinize kabul etmedikten sonra,hangi yüzle eşinizin koynuna gireceksiniz...
ayıp çok ayıp.
ve gerçekten yazık..
allah benım yasadıklarımızda sızın basınıza versın ınsallah kızınız vardırda onunda basına gelır bu yazdıklarınıza ancak bole dıyebılıyorum o kadar cıgerım yanıyokı asıl sıze yazık ben yasadıklarımı konu halınde gene yazmıstım bıraz arastır ıstrsen ıns. aynılarını yasarsın

office
Bammbik
Allah Allaaah akannehir ne yapayım fikir verin diyorsun da yazılanları okumadın sanırım
yok okudu da bizi takmıyo kanımca kafamçokkarıştı
birazdan "haklısın valla koy kapının önüne" diyen biri çıkar diye bekliyo sanırım :1closedeyes:

kronick
dj_sinem_0106
ya zaten kadın sabah 7 akşam 7 evde yok.bide gelemez olasıca diyorsunuz yaa:1shok:
bu düşünceler,bu niyetlerle demekki başınıza gelen her şeyi hak etmişsiniz.
bu arada yuvamı bozuyorlardı diye kaynananıza kızmayın boşuna.
eşinizden şiddet görmüşsünüz defalarca.
eşiniz adam değilmişki zaten.kayınvalideniz melek olsa sonuç değişmeyecekti.

ikoncan85
canım sana özelden msj attım

nnilüfern
dj_sinem_0106
allah benım yasadıklarımızda sızın basınıza versın ınsallah kızınız vardırda onunda basına gelır bu yazdıklarınıza ancak bole dıyebılıyorum o kadar cıgerım yanıyokı asıl sıze yazık ben yasadıklarımı konu halınde gene yazmıstım bıraz arastır ıstrsen ıns. aynılarını yasarsın
:mymeka::mymeka:

office
dj_sinem_0106
arkadaşım biz senin her konunu incelemek zorundamıyız ya aaaa
işine gelmeyince yapıştır bedduayı, şöyle bir konuya sen ne yorum yapardın.

he tamam koy kadını kapıya olduuuuu???

dj_sinem_0106
er_ca
canım sen o eve gelin gidince o sana ne kötülük yaptıysa sen şimdi o senin evine geldiğinde iyi niyetinle çıkar acısını.

o kadın şimdi yorgun mutsuz üzgün.... ona destek ol. iyi davran. ve eski günlerde keşke böyle davranmasaydınız annecim diye de üzüldüğünü anlat.

yarın gelıyo konusuruz esıme soledım babanıda cagır dıye nıyetım barıstırıp yollamak

kronick
dj_sinem_0106
boşuna beddua etmeyin bence.
döner gelir yine sizi bulur.
kızım yok,oğlum var.
yazdıklarınızıda okudum merak etmeyin.
eşinizden şiddet gördüğünüzüde okudum, arayan müşterisini geri arayıp ağzınıza geleni saydığınızıda.
siz bu tavırlarınızı değiştirin önce.
bu şekilde kavgacı ve negatif olduğunuz sürece hayat size aynısını geri verir.
kusura bakmayın hanımefendi.
benim kitabımda ne olursa olsun düşene bir tekme vurmak yazmaz.
hele bu kişi eşimin annesiyse.
(tabi bu noktada değer verdiğim bir eşimin olması lazım.sizinki gibi şiddetle bezeli bir evliliğim olsa sanırım eşime değer vermezdim.ayrılırdım.yok ayrılamıyor öyle veya böyle hala beraber oluyorsam tüm yaşadıklarım için yinede kızmam gereken kişi eşimdir,annesi değil.)

dj_sinem_0106
ya ben bılyıorum kı bunların dertlerı bıtmez bıze etkı yapıyolar o benı ısıne gelmeyınce evıme ıkılık saldınız dıye msj lar cekıyodu ogluna ıkıdebır kovuyodu ya ınanın mayıstan berı ılac kullanıyorum kızlar anlamıyosunuz bana vıcdanın yokmu dıyen oluyo ya benı defalarca magdur eden ınsanlar sımdı magdur olmus benım amacım benım evımde huzursuzluk cıkmasın artık onların yzunden ben derdımı anlatamadımki kımıne gore vıcdansız kotu gelın oldum allah bılıyo ne dıyım bır sey dmeıyom artık ya

nerbay
arkadaşlar,bence şuan dj-sinem,yazdığınız mesajlara çok mantıklı bakamıyor.morali bozuk ve bayağı bi stresli.o yüzden sizin yazdığınız iyi niyetli mesajlara ters tepki veriyor ve sizlerede patlıyor.hiçbirimiz onun ne yaşadığını elbette bilemiyoruz.ama onun istediği gibi mesajlar yazmadık diyede hiçbirimize beddua etmeye hakkı yok.evlenebilecek kadar,olgunluğa erişmiş bir bayana yakışmıyor.lütfen biraz daha sakin olmaya çalış.rabbimden herşeyin hayırlısını dile.zaten eninde sonunda kayınvaliden eşiyle barışıp gidecek.

simanur
arakadaşlar burda sizde zaman ayırıp bişiler paylaşmak istiyorlar..ama siz sinir harbi içerisinde millete saldrıyorsunuz,ne kadar doğru bu davranışınz böle yaparak hiç bişi geçmez elinize beddua etmekte yakışmıyor bence..lütfen biraz üslübünüze dikkat edın

kronick
dj_sinem_0106
ya ben bılyıorum kı bunların dertlerı bıtmez bıze etkı yapıyolar o benı ısıne gelmeyınce evıme ıkılık saldınız dıye msj lar cekıyodu ogluna ıkıdebır kovuyodu ya ınanın mayıstan berı ılac kullanıyorum kızlar anlamıyosunuz bana vıcdanın yokmu dıyen oluyo ya benı defalarca magdur eden ınsanlar sımdı magdur olmus benım amacım benım evımde huzursuzluk cıkmasın artık onların yzunden ben derdımı anlatamadımki kımıne gore vıcdansız kotu gelın oldum allah bılıyo ne dıyım bır sey dmeıyom artık ya
eşin seni kayınvaliden yüzündenmi dövdü?
onun yüzündenmi ayrılamacaktınız?
velev ki kayınvalidenin gaza gelmesiyle dayak yedin.
bir kere iki kere etkiler annesi eşini.
ama sen evlendiğinden beri şiddet görmüşsün.
senin eşin adam değilmiş,annesinin ne suçu var.
babasına çekmiş eşin demekki.
sen sorunun kendisini yani eşini görmezden geliyorsun.
bir yara var.(eşin)
sen bu yarayı tedavi edeceğine kaşıyanlara kızıyorsun.
sen bu adamla ömrünü geçirerek zaten kendine acımadığını gösteriyorsun.başkası sana acırmı hiç?
ettiğin bedduaları sinirinden ettiğini düşünüyor,sana kızmıyorum bile.
otur düşün ve imkanın varsa bu saçma evliliğide sürdürme.

_masal_
yaa ne kadar komik istediği yorumları alamayan yaa sizi de görelim diyor ya da beddua ediyor.... mesajlarının başlarına şunu ekleseler ne güzel olcak: olumsuz yorum yapcaksanız hiç yapmayın(!)

TOTALE
:eek:lmaz:Arkadaşım yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm.inanamadım.belkide inanmak istemedm.
bak kadını eşi sokağa atmış diyorsun.1 gece iş yerinde yatmış.yazık günah değilmi?geçmişte ne yaşanmış olursa olsun tavrın kabul edilir değil.eşine karşı dişini sıkman lazımdı.eşinin gözünde değerin ne olur bilemem.bak genede eşine sor demiş kadın.
senin zaten hemen neden gelmediğine dair kaynana kızman lazımdı.anne olacaksısn sende kaynana olacan.bu durumda senin annende olabilirdi?eşin sana karşı çıkmış olsa?
vicdanın sesini dinlemeni tavsiye ederim

Bir_kadin
er_ca

kesinlikle katiliyorum! iyilik en guzel intikamdir..
sizi acitmis, uzmus belliki gurursuzluk yapacak kadarda aci durumda kendisi. Buyukluk sizde kalsin. Bir firsatini bulun guzelce eski gunlerde onun sizi ne kadar acittigini dile getirin o anlar anlamamazliktan gelse bile ve bence cok az kalir geri doner. opuyorumnanaktan

askitom_85
Cnm ne yasadın bılemem ama
buykluk sende kalsın al onu evıne
al kı yaptıgın ıyılıkten utanıp
vıcdanıyla basbasa kaldıgında hatasını anlasın
su an cok sınırlısın ama lutfen kımseye beddua etme
bu sana ıyılık getırmez
hepımız sana yardımcı olmaya calısıyoruz
bende gorumcemı pek sevmem
bana yapmadıgı kalmadı
ama evıme gelse
basımın ustunde yerı var
neden?
Cunku esımın ablası
tek sebep yeterlı

egzantirig
12-12-09, 22:12
bence kocanız size sormamalı annesini eve getirmeli.
kaç sene bak büyüt gelinler böle yapıo tuhaf

duyguud
Nekadar tepki aldnız farkındamıısnız.yaptığınız çok yanlış bizden sizi desteklememizi istemeyin bide sokakta kalmış bi insana yardım ettiğinizi düşünün ki o sizin anneniz, sevdiğiniz adamın annesi kendi annenizi düşünün o durumda lütfen çok alçalmayın bence kocanızın gözünde...

EU3
:umursamaz:

Efsane
kronick
ayıp çok ayıp.
ve gerçekten yazık..
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

akasya26
yaşadığınız olaylar neticesinde öfke, nefret biriktirmişsiniz
olumsuz hisler besliyorsunuz.. fakat olumlu hissetmiyorsunuz anlamına gelmez bu, ayırtedemiyorsunuz galiba.. çok da normal bence..
belki sizin zaten var olan bazı yaralarınıza dokunuldu, ve normalden daha tepkili duygular hissettiniz, hissediyorsunuz..
ne yaşadığınızı bilmeden annedir babadır kardeştir yapmak lazımdır gibi kalıplara inanmam.. davranışlar sıfat tanımaz çünkü.. hatta bazen en yakınımızdan en can alıcı üzüntüler yaşayabiliriz..
ama siz insaniyetliğinizden sokakta kalmış birisine en azından kalıcı çözüm bulununcaya kadar duygularınızdan arınmış bir şekilde, eskileri bir müddet karıştırmadan kucak açabilirsiniz ..
artık hep bende kalıcak, n'olcam ben düşüncesi yıpratıyor sizi
kalıcı çözüm oluncaya kadar idare edebilirsiniz belki.
ben olsam imkânlarımı esirgemezdim.. sınırlı bir zaman çünkü.. hep olacağını düşünsem sizin gibi telaşlanabilirdim..
sabit düşünmeyin.. sorunlar çözülmek içindir.. sizin de onayınızın olduğu bir çözüm yolu vardır muhakkak..
problemin varlığından ziyade çözüm odaklı konuşun eşinizle..

iLayda
ya kadın zor durumdaymış, eşin ne yapsaydı yani anne gelme karım seni istemiyor mu deseydi, ne kadar kötü olursa olsun o kadın onun annesi ve sahip çıkmak zorunda. kızına gitsin diyorsunuz belki oradada damadından çekiniyor ya da damat istemiyor.
ya Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin, geçmişte sorunlarınız olmuş tamam da şuanda bence bunların hesabını yapmayın, zaten çalışıyormuş sabah gidip akşam geliyormuş. siz yine kucağınızda laptopla kk ya takılırsınız. 24 saat kesintisiz takılmıyorsunuz herhalde, sizin için ne hazırlıyorsan kayınvaliden de ondan yer. yani özel bişey de hazırlamazsınız. hayat bu kimin başına ne geleceği belli değil, yarın öbürgün sizin ailenizden birinin başına benzer durum gelse ve eşiniz kabul etmese, sığınma evine gitsin dese tavrınız ne olurdu acaba merak ediyorum :eek:lmaz:

carefully
aman allahım böyle gelini düşmanımın başına bile vermesin aman aman evlerden ırakkk....bu ne ya unutma düşmez kalkmaz bi allah sen kim oluyorsunda kadına beddua ediyorsun kocanın annesi sana mı soracak böyle zor durumda utan utan.... işte evlat büyütoruz o kadar emek veriyoruz biri geliyo kendini paşa sanıp ahkam kesiyor kocana acıdım bir de o zavallı kadıncağıza ...maaşını verse kabul eder misin hani çalışıyor ya o bakımdan ....

KIRMIZIdonluKIZ
canim sinirlerine hakim ol azcik sakin ol, kendine zarar verirsin , cok bagiran hakli olmuyor aksine derdini anlatamaz
o degilde kayinbaban neden kaynanani kovuyor, erkek adam kendi gider karisini atmaz sokaga:umursamaz::mymeka:

YeniBirHayat
12-12-09, 23:12
Senin annen aynı durumda olsa için el vericekmi ????
Annesi o ya ötesi varmı.

nisan annesi
ilerde kendi annenizin aynı durumda oldugunu düşünüp eşinin senin gibi düşündüğünü düşünsene bencede tavrın biraz tuhaff..ha tabikide bakmakla hükümlü değilsin o senin vicdanına kalmış bişiy artıkk

TatLiGaci
Geçmişinizde kötü günler yaşamış olabilirsiniz..
Eşine.. karına sor demiş..
Eşin ne demeliydi..Ay dur karıma bi sorayım iizin verirse ,sokakta kalacağına ,bize gel bari mi demeliydi?CADIARZU
Kadın demekki damadının,anne babasının kulağına gitmesini istemediğinden ,oğlunu tercih etmiş..
Sen de madem o kadar beddua ettiysen..bak kabul olmuş.kadın senin eline düşmüş..:kızgın:
Sesini çıkarmadan evine kabul edecektin..
Bundan iyi koz mu olur sana..:kızgın:
O zaman kayınvaliden sana yaptığı hataları anlardı..
Ama sende ayrı eve çıktım diye burnu büyüklük ediyorsun..

Gülsüm Sultan
Yaradan ne veriyorsa hayirlisini versin....evladinda, isinde, gücünde...ama en önemlisi ellere karistigmiz vakit vicdan sahibi insanlarla karsilastirsin.

Burda milletin evladlarina beddua edecegine, otur bir sakin kafa ile düsün, sokakta kalan senin Annen olsaydi, dur Anne hele kocama sorayim, hayir derse kadin siginma evine götürürüm seni diyebilecek kadar vicdansiz olabilirmiydin?

Ana bu arkadasim, en kötü Annede olsa, insan hic sokakta birakabilirmi?

Kaynanam 30 yil kaynana ile kayinpederle yasadi, neler cekmediki?
Hakaret, Siddet, dogru düzgün bir evlilik hayati bile sürdüremedi.....ikisinede ölene kadar bakti, yatalak oldular, altlarini aldi, yemeklerini yedirdi....
Kaynanasi ölmeden evvel apartmanla dükkani kendi cocuklarina degil ona birakti, ben seni istememistim kizim ama sen bana kendi kizlarimdan daha öte oldun, hakkini helal et diye yalvardi.
Maddiyat önemli degil tabiki, dünya mali ne olacak? Lakin yinede kayinvalidesi ona verdigi degeri böyle göstermek istemis, kactane cocugu varken gelinin üstüne yapmis tüm malini mülkünü.....:nazar:

Hicbirseyde birakmasaydi yine bakardim kizim dedi bana.....Ben Allah rizasi icin yaptim!

Affetmek iyilerin intikamdir.......Umarim birgün sende bunu anlarsin

Sensible
Bence sizin yaptiginiz daha cirkin birsey.
Evet, belki cok sey yasadiniz, cok cektiniz o kadindan.
Ama suanda sokakta kalmis. Ve ayrica esine sineme sor aranizda tatsizlik cikmasin demis.
Aranizda tatsizlik cikmasin diyen bir kaynana, gecmiste ne gibi seyleri sorun ederek sizi ayirmaya calisir düsünmekten alamadim kendimi.
Kabul edin, gelsin kalsin.
Ayni duruma sizde düsebilirsiniz. Hayat öyle birseyki, ben o durumda asla olmam desenizde, Allah öyle bi getiriyor ki o duruma.
Kabul edin, iyilik sizde kalsin.

dj_sinem_0106
Bir_kadin
kesinlikle katiliyorum! iyilik en guzel intikamdir..
sizi acitmis, uzmus belliki gurursuzluk yapacak kadarda aci durumda kendisi. Buyukluk sizde kalsin. Bir firsatini bulun guzelce eski gunlerde onun sizi ne kadar acittigini dile getirin o anlar anlamamazliktan gelse bile ve bence cok az kalir geri doner. opuyorumnanaktan
haklısın canım yarın bunu yapıcam sımdı bıraz ıyım bır an cıldırdım kusuruma bakmayın yemın ederım cok ama cok agır seyler yasadım ondan bır an gozum dondu kırdıgım uzdıugum arkadaslar hepınızden ozur dılerım yarın aksam olanı bıtenı yazıcam sızlere canlar tekrar ozur

TatLiGaci
ıyi bari biraz vicdana gelmişsin..