Kzlar sinirlerim cidden tepemde of!....

dj_sinem_0106
12-12-09, 20:12
ya az once esım aradı babası annesını evden kovmus annesı bır gece ıste yatmıs esıme oglum sızde kalayımmı demıs oda kabul etmıs yarın gelıyomus ayy bu ne sımdı ve ben yenı ogrenıyorum keısnlıkle ıstemıyorum ben 1 yıl bunlarla aynı evde oturdum tam kurtuldum derken kabus gerı donuyo ben bu gecede hıc uyuyamam allahım bu reva mı bana kızı var aılesı var gıtsın onlarda kalsın yaa esımdede var suc annesı demıskı sıneme sor oglum ona gore demıs aranızda tatsızlık cıkmasın demıs ama benım akıllı esım bana danısmadan anne sınem ne desın bır sey demez demıs ya allahım kac gunlugune gelıcek bu sımdı ben o eve gelın gıttgımde sankı eve gelın gelmedı uzerıe kuma gıtmıstım hangı yuzle gelebılıyo kı onların yzuunden bosanmaya karar verdım tam ayrı eve cıktım kurtuldum derken ... allah'ım aklıma mukayese ol yarabbım kızlar ne olur bır seyler dıyın hemde cok acele cıldırıyorum cunku ya ben annemlerde kalayım en ıyısı kendısı otursun anasıylaaaaaakötükedihüsokötükedihüso

office
her ne yaşamış olursanız olun (bakın ne yaşadığınızı bilmiyorum) ama o şuan resmen sokakta kalmış bir kadın. ne demek nereye giderse gitsin.

üstelik oğlumun evi diye habersiz gelip kurulmamış da. "oğlum karına sor" demiş
bilmiyorum tavrınız tuhaf geldi...

dj_sinem_0106
office
her ne yaşamış olursanız olun (bakın ne yaşadığınızı bilmiyorum) ama o şuan resmen sokakta kalmış bir kadın. ne demek nereye giderse gitsin.

üstelik oğlumun evi diye habersiz gelip kurulmamış da. "oğlum karına sor" demiş
bilmiyorum tavrınız tuhaf geldi...
annnesı babası var kızı var gıtsın onlarda kalsın

ama tabı bunu ben ıstedım elıme dussun dıye cok dua etmıstım

ya ıstemıyorum 1 yıl cektım aynı seylerı yasamak ıstemıyorum

gıtsın kadın sıgınma evınde kalsın onların yuzunden bosanıcaktık

herseyde onların sucu vardı hıc bırseyı unutamıyorummm

ya ben yenı kurulu duzen kurdum otel parasını vereyım gıtsın otelde kalsın bananeeeeeeeeeeee

shiftcan
12-12-09, 21:12
bence böyle yapmayın aranızda ne geçmiş olursa olsun. gün gelir aynı durumda kalırsınız allah göstermesin. hayat bu kime ne olacağı belli olmaz.

şimdi sizin sıranız. öyle bir davranın ki size yaptıkları için utandırın.

BenAskMelegi
bencede ne yaşamış olursanız olun tavrınız çok yanlış bu tavrı annesi sizde uzun bir süre kaldıktan sonra vermeniz daha yerinde olurdu ne yaşamış olursanız olun ortada bi gerçek var sizin kocam dediğiniz adamın annesi o eşinizi 9 ay boyunca karnında taşımış biri bu laflarınızı haketmemesi için yeterli sanırım

Bammbik
Bana göre aranızda ne yaşanmış olursa olsun eşinizin "ANNE"si hakkında konuşmalarınız hoş değil..

Muhtaç olmuş sizin evinize gelmek istemiş sizin şimdi onu ezmek için surat asmak değil, en iyi şekilde ağırlamanız gerekir diye düşünüyorum..

office
herhalde çocuğunuz yok, olsaydı bu kadar geniş konuşamazdınız... :eek:lmaz:

ikoncan85
sana biraz hak vermiyor değilim çünkü zamanında belliki eşinle aranızda bayağı bir sorunun olmuş ama ne olursa olsun canım şu anda size ihtiyacı var sen elinden geleni yap baktın aynı huyları devam ediyor o zaman eşinle konuş belki 1-2 gün kalır daha sonra kızına falan gider mutlaka ama böyle yapma şimdiden kendi kendinide yeme boşyere neticede eşinin annesi

nnilüfern
geçmişe yönelikk ne yaşadınız bilemiyorum ama kendi kızına gitsinn annesi babasına gitsin demeniz çok yanlış erkek evladı varken tabiki size gelicek şuan sinirlisiniz o yüzden bukadar tepki gösteriyosunuz die düşünüyorum.biraz sakin olun bi gelsin bakalım kadın neler yaşadı noldu kocası neden evden kovdu arar kayınpederinizle konuşur barıştırırsınız. yazık ya

kronick
yaptığınız çok ayıp,ayrıca tavırlarınızda çok çirkin.
ne demek kadın sığınma evinde kalsın, ne demek parasını vereyim otelde kalsın.
nasıl bir insansınız siz.eşiniz annesini bu durumda eve alırken sizemi soracaktı birde?sokakta kalan sizin anneniz olsaydı siz sorarmıydınız?ben sormazdım...
düşmanınız olsa (ki ne yaşamış olursanız olun sonuçta eşinizin annesi) sokakta kalmasına gönlü razı olmaz insan olanın.
üstelik bu durumu kayınvalidenizin hatasını anlayıp,aranızın düzelebileceği bir fırsat olarak düşünmektense, durumu daha da facia haline getiriyorsunuz.
sokakta kalan annesini evinize kabul etmedikten sonra,hangi yüzle eşinizin koynuna gireceksiniz...
ayıp çok ayıp.
ve gerçekten yazık..
Allah size vicdan versin diyorum...

dj_sinem_0106
ya ben neden rahat olamıyorum ki neden yakamdan dusmuyolarkı allahım aglıyorum kımse benı anlamıyo bu kadar nefret durduk yeremı sızce benım rahatımız bozmasınlar ya gıtsın kendı kızıda var onda kalsın annesı babası var ya uzun kalırsa ben ne bıcım bır aıleye gelın gıtmısım ya evımı ayırdım gene huzurum yok yazıklar olsun bıktım bıktım bu arada annesı calısıyo sabah 7de cıkar aksam 7de gelır gelemz olasıca sey bende laptop kucagımda her zaman oldugu gıbı kk ye takılcam ayy off annemlerdemı kalsam kızlar lutfen ya ıcım cok acıyo unutamıyorum ben ne yaptıysam yaranamadım sımdı ne ısı var bende hıc benım yanımda olamayn ınsan ayy aglıyorum cıldırıyorum ankara dısına gıtmek ıstıyorum

nnilüfern
dj_sinem_0106
ya ben neden rahat olamıyorum ki neden yakamdan dusmuyolarkı allahım aglıyorum kımse benı anlamıyo bu kadar nefret durduk yeremı sızce benım rahatımız bozmasınlar ya gıtsın kendı kızıda var onda kalsın annesı babası var ya uzun kalırsa ben ne bıcım bır aıleye gelın gıtmısım ya evımı ayırdım gene huzurum yok yazıklar olsun bıktım bıktım bu arada annesı calısıyo sabah 7de cıkar aksam 7de gelır gelemz olasıca sey bende laptop kucagımda her zaman oldugu gıbı kk ye takılcam ayy off annemlerdemı kalsam kızlar lutfen ya ıcım cok acıyo unutamıyorum ben ne yaptıysam yaranamadım sımdı ne ısı var bende hıc benım yanımda olamayn ınsan ayy aglıyorum cıldırıyorum ankara dısına gıtmek ıstıyorum
şakamısın sen yaaaa:mymeka:

dj_sinem_0106
office
herhalde çocuğunuz yok, olsaydı bu kadar geniş konuşamazdınız... :eek:lmaz:
cocugumda olsa farketmezdi yasadıklarımı unutamıyorum

dj_sinem_0106
nnilüfern
şakamısın sen yaaaa:mymeka:
ne sakası be keske saka olsa kabus gerı donuyo

office
dj_sinem_0106
valla kusura bakmayın da sizde pek "ne yaptıysam yaranamadım" havası yok. yani karşıdan böyle anlaşılıyor. daha ziyade "onlar beni sevmedi, bende onları sevmiyorum" gibi bir durum var sanırım. ama bir insanın oğlunun evine gelmesi-kalması için gelinine tapmasına gerk yok ki.

şöyle düşünün eşiniz sizin annenize kıl olsa ve kadın sokakta kalsa ne yapardınız???
sizde onunla sokakta yaşardınız herhalde...

Bammbik
Allah Allaaah akannehir ne yapayım fikir verin diyorsun da yazılanları okumadın sanırım

Kardelen
Ben kayınvalidenize çok acıdım şimdi ya:gitme:

office
dj_sinem_0106
cocugumda olsa farketmezdi yasadıklarımı unutamıyorum
valla dilinizi ısırın, tahtalara vurun büyük konuşmayın. gün olur devran döner. sizi de gelininiz koyar kapının önüne....

er_ca
canım sen o eve gelin gidince o sana ne kötülük yaptıysa sen şimdi o senin evine geldiğinde iyi niyetinle çıkar acısını.

iyiliik en güzel intikamdır.

o kadın şimdi yorgun mutsuz üzgün.... ona destek ol. iyi davran. ve eski günlerde keşke böyle davranmasaydınız annecim diye de üzüldüğünü anlat.

emin ol onu güzel ağırlayınca geçmiş günlerden intikamını almış olacaksın.
içinde ki o ateş soğuyacak. iyi olacak.

dj_sinem_0106
kronick
yaptığınız çok ayıp,ayrıca tavırlarınızda çok çirkin.
ne demek kadın sığınma evinde kalsın, ne demek parasını vereyim otelde kalsın.
nasıl bir insansınız siz.eşiniz annesini bu durumda eve alırken sizemi soracaktı birde?sokakta kalan sizin anneniz olsaydı siz sorarmıydınız?ben sormazdım...
düşmanınız olsa (ki ne yaşamış olursanız olun sonuçta eşinizin annesi) sokakta kalmasına gönlü razı olmaz insan olanın.
üstelik bu durumu kayınvalidenizin hatasını anlayıp,aranızın düzelebileceği bir fırsat olarak düşünmektense, durumu daha da facia haline getiriyorsunuz.
sokakta kalan annesini evinize kabul etmedikten sonra,hangi yüzle eşinizin koynuna gireceksiniz...
ayıp çok ayıp.
ve gerçekten yazık..
Allah size vicdan versin diyorum...
allah benım yasadıklarımızda sızın basınıza versın ınsallah kızınız vardırda onunda basına gelır bu yazdıklarınıza ancak bole dıyebılıyorum o kadar cıgerım yanıyokı asıl sıze yazık ben yasadıklarımı konu halınde gene yazmıstım bıraz arastır ıstrsen ıns. aynılarını yasarsın

office
Bammbik
Allah Allaaah akannehir ne yapayım fikir verin diyorsun da yazılanları okumadın sanırım
yok okudu da bizi takmıyo kanımca kafamçokkarıştı
birazdan "haklısın valla koy kapının önüne" diyen biri çıkar diye bekliyo sanırım :1closedeyes:

kronick
dj_sinem_0106
ya zaten kadın sabah 7 akşam 7 evde yok.bide gelemez olasıca diyorsunuz yaa:1shok:
bu düşünceler,bu niyetlerle demekki başınıza gelen her şeyi hak etmişsiniz.
bu arada yuvamı bozuyorlardı diye kaynananıza kızmayın boşuna.
eşinizden şiddet görmüşsünüz defalarca.
eşiniz adam değilmişki zaten.kayınvalideniz melek olsa sonuç değişmeyecekti.

ikoncan85
canım sana özelden msj attım

nnilüfern
dj_sinem_0106
allah benım yasadıklarımızda sızın basınıza versın ınsallah kızınız vardırda onunda basına gelır bu yazdıklarınıza ancak bole dıyebılıyorum o kadar cıgerım yanıyokı asıl sıze yazık ben yasadıklarımı konu halınde gene yazmıstım bıraz arastır ıstrsen ıns. aynılarını yasarsın
:mymeka::mymeka:

office
dj_sinem_0106
arkadaşım biz senin her konunu incelemek zorundamıyız ya aaaa
işine gelmeyince yapıştır bedduayı, şöyle bir konuya sen ne yorum yapardın.

he tamam koy kadını kapıya olduuuuu???