2009 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

TugbaEcrin
21-01-10, 20:01
ama unutmadan söylemeliyim kucağıma alınca sakinleşiyo dedim.hmm tamam o zaman dedi ve diş olayını anlatmaya başladı.

AysunEge
bende diştendir diye düşünüyorum ama bütün dişler çıkarken bunları mı yaşıcaz.
gece kaç kere ağladığı belli değil.uyumak istiyorum artıkkk.
gündüzde 2 defa uyuyor ama 20yada 30 dk.:KK43:

urla
chveneburi
way bee behlüle bak :)) hiç de yakışmadılar yaa..nihal çok güzel de ufacık tefecik kalıyo behlülün yanında[/QUOTEbide behlül mantıklı kişilkte oynuyor tabi...
nihal cocuksu konuşmalar o pelinle

söz arıcam falan ne o yani....

bide kıyafetıne o küpeler olmamış daha asil bi küpe olabılırdi cocuk küpesi gii..

aysunsudeNAZ
behlülün nihale yaptığı süprize bakın yaaaaaaaaa:KK43:((((((((
banada yapılsa keşkee nerde o günlerrrrrrrrrrrrrr

urla
uykusuzluk tavan yapıyorrrrrrrrrrrrrrrr

aralıksız 1 gün uyumak istıyorum

ceyo16
Kucağına alınca sakinleştiğini söylediğinde de mi diştendir dedi Tuğba?
Bizim dr.umuz,gece uyanıp sizi yanında istediği için demişti,sosyalleşiyor,yalnız kalmak istemiyor demişti.

Buldummmmmmmmmm!Sabiha Paktuna Keskin in kendi internet sitesi var kızlar,(belki biliyordunuz:-))
Orada videolar var,sesli anlatıyor kendisi.Oleyyyy,çok sevindimmmm

ceyo16
Şimdi de o anlatıyor,ben hem buradayım,bir yandan da onu dinliyorum:-)))

AysunEge
urla
chveneburi
way bee behlüle bak :)) hiç de yakışmadılar yaa..nihal çok güzel de ufacık tefecik kalıyo behlülün yanında[/QUOTEbide behlül mantıklı kişilkte oynuyor tabi...
nihal cocuksu konuşmalar o pelinle

söz arıcam falan ne o yani....

bide kıyafetıne o küpeler olmamış daha asil bi küpe olabılırdi cocuk küpesi gii..

banada yapılsa keşkee nerde o günlerrrrrrrrrrrrrr
aynen çocuksu nihal.
behlüle bihter yakışıyor daha kadınsı:)))

urla
urla, aliye83, aysunsudeNAZ, ceyo16, chveneburi, EDAAAA

ceyo16
Bu arada yarın karne verilemeyebilir,e-okul saldırıy uğramış,Tuğba bir el atıverseydiniz şuna da:-))
Bizim okulda da karneler çıkarılamıyor kaç gündür!!

urla
aysunsudeNAZ
urla
aynen çocuksu nihal.
behlüle bihter yakışıyor daha kadınsı:)))
o bihterde az degılllllllll

TugbaEcrin
valla ben zaten bu ilk diş sıkıntılı olur diğerlerinde olmaz diyenlere pek inanmıyordum ne olacak ki ilk diş çıkınca çocuğun damakları süngere dönmicekya bizler diş çektirince morfinin etkisi geçince bi ağrı kalırya çekilen yerde öyle acırmış damakları kıyamam yaa neler çekiyolar..hele üst damakları nasıl sertleşmişşş onlar çıkarken daha sıkıntı olacak gibime geliyo.

ben 9 aydır ilk defa 2 gecedir deliksiz uyuyorum ama egzama oldu cildi onun damlası uyku yapar dedi doktor o uyutuyor biliyorum yarın kullanmıcam bugecede vermicektim ama karnındaki tam geçmemiş diye verdim.bugecede uyur belki.

haberlerde GDOlu mamayı anlamak için cildini gözlemleyin kızarıklık kaşıntı oluyorsa GDOludur dedi ecrininde öyle ya ama doktor egzama dedi.bebelac kahvaltılıklarını aptamil devam sütü meyvelerde hipp kullanıyorum acaba GDOlumu yaa çok canım sıkıldı:KK43:

AysunEge
aaa egeninde çene ve dudak etrafında kızarıklık var ama dişten olabilirmiş diye okumuştum nette.
ne yapıcaz peki mama vermicek miyiz

TugbaEcrin
ceyo16
Bizim dr.umuz,gece uyanıp sizi yanında istediği için demişti,sosyalleşiyor,yalnız kalmak istemiyor demişti.

Buldummmmmmmmmm!Sabiha Paktuna Keskin in kendi internet sitesi var kızlar,(belki biliyordunuz:-))
ben dedim gece çok sık ağlayarak uyanıyo ama kucağıma alınca sakinleşiyo dedim gündüz normal çok huysuz değil dedim hmmm dedi sonra dişini sordu 1 tane çıktı daha dedim o da birden fazlası baskı yapıyor olabilir dedi.

ceyo16
Bu arada yarın karne verilemeyebilir,e-okul saldırıy uğramış,Tuğba bir el atıverseydiniz şuna da:-))
Bizim okulda da karneler çıkarılamıyor kaç gündür!!
aman saldırılardan bizde çok çekiyoruz ama çabuk hallediyolar bizimkiler.bizim şirkette ve sitelerin çoğunda Türk kelimesi geçtiği için (turkprogram.com turkoyun.com turktasarim.com gibi) ne kadar türk düşmanı var bize saldırıyo

8tugce8
urla
aysunsudeNAZ
o bihterde az degılllllllll
midemi bulandırıyor bihter behlülde zaten kediye benziyor hep tipi hem ruhu nanköra.s

urla
nasıl bitti ya sonunu göremedimm...

urla
ben yatıyorum arkidişlerrrrrrrrrrr

bol uykulu gecelerrrrrrrrrrrrrr

denizela
21-01-10, 21:01
ceyo16
Ben de istiyorum Deniz,ama nerde buluruz acaba?Kanal D nin sitesinde yok?

Annem de izlemiş bugünkünü,bahsetti birşeyler,ben tembihlemiştim:-))

Ya ben mi çok rahat bir anneyim acaba,gece o ağlamadıkça,uyanmadıkça yanına gidip de hiç bakmıyorum,napıyor diye:-((
Kendim de gece kalkıp da WC ye giden,biri değilim,yattım mı sabaha kadar deliksiz uyurum.
yok cnm olur mu,büykbi sorun yaşamadıızçok şkr mirayında gaz ya da diş sıkıntıs olup çok uyanmadı sizindzeniniz oturmuş öylede o yüzden..
ceyo16

süpersinnnnnnnnnnnnnnn

urla
urla, aysunsudeNAZ, chveneburi, denizela, didem1981, EDAAAA, tuğçe8

AysunEge
iyi geceler bende kaçıyorum...

8tugce8
chveneburi
valla ben zaten bu ilk diş sıkıntılı olur diğerlerinde olmaz diyenlere pek inanmıyordum ne olacak ki ilk diş çıkınca çocuğun damakları süngere dönmicekya bizler diş çektirince morfinin etkisi geçince bi ağrı kalırya çekilen yerde öyle acırmış damakları kıyamam yaa neler çekiyolar..hele üst damakları nasıl sertleşmişşş onlar çıkarken daha sıkıntı olacak gibime geliyo.

ben 9 aydır ilk defa 2 gecedir deliksiz uyuyorum ama egzama oldu cildi onun damlası uyku yapar dedi doktor o uyutuyor biliyorum yarın kullanmıcam bugecede vermicektim ama karnındaki tam geçmemiş diye verdim.bugecede uyur belki.

haberlerde GDOlu mamayı anlamak için cildini gözlemleyin kızarıklık kaşıntı oluyorsa GDOludur dedi ecrininde öyle ya ama doktor egzama dedi.bebelac kahvaltılıklarını aptamil devam sütü meyvelerde hipp kullanıyorum acaba GDOlumu yaa çok canım sıkıldı:KK43:
aptamilde olmadığını düşünüyorum zaten milupanın stesine üyeyim sürekli gdo hakkında bilgilendiriyorlar ve mamalarında gdo olmadığını yazıyorlar faceden de duydum sadece iki mama markasında yok diye biri milupa diğeri yabancı şuan aklıma gelmiyor benim kızımında çok allerjik bir bünyesi var yeni doğduğundan itibaren baya sorunlar yaşadık dr genetik dedi ki bende çok ağır allerjik problemler yaşadım yaşıyorum o yüzden çok dikkatli olmaya gayret gösteriyorum sadece milupa(devam sütü) ve bebelac(kavanoz mamaları sebze,meyve,muhallebilerini) kullanıyorum onlarda da bir sorun yaşamadık çok şükür ama öyle birşey olsaydı benim kızımda da olurdu Allah korusun çok hassas

8tugce8
Malesef en zor üst dişler ve azı dişler çıkıyormuş üst dişler 2 tane çıkardık ama korkutmayayım baya zor oldu

didem1981
Ben geldim
behlul kacar bihter kasar:::))))))

kizlar mama konusunda dusunun derim gdo cok feci bisiii. Ben hic kullanmadim zaten inanmiyorum beskeyici olduklarinada
Allah korusun ileride cok pieman olabilirizzzzzz
tabiki firmalar bizde yok merak etmeyin diyeceklerrrr

meric e cok gecmis olsun
rabbim korusun meleklerini

TugbaEcrin
aynen idilcim bizede doktor öyle söyledi cildi çok hassas dedi
giydiği bişeyde yapıyo olabilir dedi ben çorabına kadar ütülüyorum onun kıyafetleri ayrı kirli sepetinde duruyor ayrı yıkanıyor sabun tozuyla dedim hepsini anlattım alakası yok onun bünyesi alerjik dedi.ama korktum işte haberlerde öyle görünce.çünkü geçiyo kremi damlayı bırakıyorum yine kızarıyor malesef

didem1981
Bide bisi sorucam neden kavonozda meyve puresi falan aliyorsunuz
onlarin RAF omrunu arttirmak icin iclerine yuzlerce katki maddesi koyuyorlar
evde yapmak daha mantikli degilmi

benmi yanlissss dusunuyorummmm

demirde bizle yatiyooo
hergece bu gece odasinda yatiracaz diyoruz yataga giderkenn yine yatakodasina giriveriyiruz kiyamiyoruz kiii
AMA kocisle Kardes oldukkk cok fena
ozledim kocamiii yaaaaaaaaa

TugbaEcrin
haklısın didemcim ama mamalar besleyici değilde pazardan aldığımız sebzelerle yapılan yemekler meyveler çok mu besleyici ki onlarda gdo lu olabilir ayrıca hormonlu oldukları kesin.ben pazardan alma o eyri büyrü meyveleri yedirmedim hiç hep hipp yiyor.çünkü bizim organik bişey bulmamız zor buralarda ayrıca bence bağışıklık sistemleri için devam sütü de şart.

TugbaEcrin
hormonlu sebze ve meyveler yüzünden ergenlik yaşı çok düşmüş.geçen yine bu forumda 8 yaşında kıznın genital bölgesinin tüylendiğinden yakınan bi anneyi okumuştum.regl olmasıda yakındır diyordu.korkunçç

TugbaEcrin
raf ömrünü uzatmak için içine bişey koyulmuyor şöyleki bizler salça falan yapar kavanoza koyarız kapağı atınca tutmamıştır ya o şekilde onlarda öyle.kapağıa bastırınca tık sesi geliyorsa almayın diyor zaten.

ceyo16
ıi Geceler,bol uykular hepinize!!!!!!!!!!

huzur84
şu gdo olayına benden farklı bakış açısı anam sizin bebeler ne güzel yiyor ne yedirsem diye düşünüyonuz bakınız böle bir derdim varmı yokkkaydirigubbakcemile3
ama keşke olaydıı...

8tugce8
chveneburi
aynen idilcim bizede doktor öyle söyledi cildi çok hassas dedi
giydiği bişeyde yapıyo olabilir dedi ben çorabına kadar ütülüyorum onun kıyafetleri ayrı kirli sepetinde duruyor ayrı yıkanıyor sabun tozuyla dedim hepsini anlattım alakası yok onun bünyesi alerjik dedi.ama korktum işte haberlerde öyle görünce.çünkü geçiyo kremi damlayı bırakıyorum yine kızarıyor malesef
canım battaniyeye halıyada cildini hiç temas ettirme bende aynen çok dikkat ediyorum,kıyafet seçiminde de hep pamuklu tercih et bizim kızı yatağın üstüne kaymuştum dikkat etmedim battaniyeden hemen cildi kabardı,bizim bu konuda daha çok dikkatli olmamız gerekecek,nerden çıktı bu gdo illeti ya başka birşey yokmuş gibi

8tugce8
ceyo16
İi Geceler,bol uykular hepinize!!!!!!!!!!
sanada iyi geceler canım

ekim.29
ceyo16
Ben de istiyorum Deniz,ama nerde buluruz acaba?Kanal D nin sitesinde yok?

Annem de izlemiş bugünkünü,bahsetti birşeyler,ben tembihlemiştim:-))

Ya ben mi çok rahat bir anneyim acaba,gece o ağlamadıkça,uyanmadıkça yanına gidip de hiç bakmıyorum,napıyor diye:-((
Kendim de gece kalkıp da WC ye giden,biri değilim,yattım mı sabaha kadar deliksiz uyurum.
ay canm yaa valla deliksz bi uyku çeksee kalkıp bakmak yaniiii son 1 ayım çok kötü geçiyoo terli kalkıp zeynebe bakmaktan sırtım çok agrıyooo

chveneburi
ama unutmadan söylemeliyim kucağıma alınca sakinleşiyo dedim.hmm tamam o zaman dedi ve diş olayını anlatmaya başladı.
bizimki hep öleee aglıyooo kucagıma alıyorum hemn susuyoo ama dişmiş yokk

canm egzamı var neresinde nasıl oluyo sulu mu yoksa yarık ve kızarık mıı
geçmiş olsnn

haberlerde GDOlu mamayı anlamak için cildini gözlemleyin kızarıklık kaşıntı oluyorsa GDOludur dedi ecrininde öyle ya ama doktor egzama dedi.bebelac kahvaltılıklarını aptamil devam sütü meyvelerde hipp kullanıyorum acaba GDOlumu yaa çok canım sıkıldı:KK43:[/QUOTE]

8tugce8
didem1981
Ben geldim
behlul kacar bihter kasar:::))))))

kizlar mama konusunda dusunun derim gdo cok feci bisiii. Ben hic kullanmadim zaten inanmiyorum beskeyici olduklarinada
Allah korusun ileride cok pieman olabilirizzzzzz
tabiki firmalar bizde yok merak etmeyin diyeceklerrrr

meric e cok gecmis olsun
rabbim korusun meleklerini
firmalarda söylüyor ama ben en son firmadan duymadım canım iki mama biri milupa diğerini keşke not alsaydım hiç duyulmamış bir markaydı bu işlerin içinde olan birisi yazmıştı mecbur güvendim ya ilrde çocuklarımız Allah korusun infertilite yaşıyabilir veya söylemek bile istemiyorum insanlarında genleri bozulacak

ekim.29
kızlar bende dogumdan sonra kabızlık olduu çok özürdilerim 1 haftayı geçiyooo yapamıyorum karnım davul gibi oluyoo
zaten çok gazman biriyimmm çok sııkıntı çekerim bu konuda benm gibi olan var mı
bekarken ne güsel en ufak bişey yesemm ardndan rahatlıyodmm şimdi çok degiştii yaaa

TugbaEcrin
hayır sulu falan değil hani soğuktan cildimiz kururya öyle ama kırmızı.vücudunda değişik yerlerde çıkıyor krem sürüyorum geçiyor.

battaniye halı falan bişey yapmıyo ecrine idilcim elinde yüüznde falan olmadı hiç vücuduna da çıplakken değmedi hiç onlar.yumurta az yediriyorum haftada bir kez daha sık yedirirken daha çok oluyordu sanki alakası varmıdır acaba onu sormayı unuttum dr.a

8tugce8
ben gece kalkıp bakıyorum uyurkende hiç rahat durmuyor bir kere şapkasını ağzına sokmuştu birkerede yorganının içine girmiş çok korkmuştum gece besleyince kusma sorunuda oluyor bide çok terliyor üstünü değiştiriyorum en az 3 kere,

TugbaEcrin
nagihan doğadan form çay var onu tavsiye ederim kayınpederimin eşi hep o dertten muzdaripti evde vardı o çaydan götürdüm içmiş valla teşekkür etmek için aradı :) ama doğadan marka al başka form çaylar var onlar fasa fiso

8tugce8
chveneburi
hayır sulu falan değil hani soğuktan cildimiz kururya öyle ama kırmızı.vücudunda değişik yerlerde çıkıyor krem sürüyorum geçiyor.

battaniye halı falan bişey yapmıyo ecrine idilcim elinde yüüznde falan olmadı hiç vücuduna da çıplakken değmedi hiç onlar.yumurta az yediriyorum haftada bir kez daha sık yedirirken daha çok oluyordu sanki alakası varmıdır acaba onu sormayı unuttum dr.a
benim yumurta allerjimde var deri döküntüsü yapar yumurta pulpul kaşınır,alakası olabilir keşke sorsaydın arayıp sorsan ihmal etme yazık kaşınıyorsa çok zor allerji basit gözüküyor ama yaşayan bilir:1no2:

8tugce8
kızlar spor yapınca dikişlerim acayip ağrıyor 2 gün önce kondisyon bisikletine binmiştim inanın hala sızlıyor artık bayada oldu sizce normalmi burda da doğru düzgün kadın doğumcu yok aman Ankarayı istiyorum bu sefer 90 alırsam kpss tek umudum Ankaraya tain oluruz yoksa zor

TugbaEcrin
yarın sorayım doktora yaa kıyamam kuzumaaa
bigün nasıl huysuz sızlanıp duruyo yanıma oturttum sırtını koltuğun arka kısmına dayadı bi o yana bi bu yana kaşıyo bi baktım sırtında para büyüklüğünde ayrı yerlerde kızarıklıklar önceki gecede yıkamıştık yağladım falan güzelce o zaman olsa kesin fark ederdim ben etmesem eşim ederdi.o gün olmuş yani.aldım kremi sürerken oturduğu yerde eğildi öne doğru duruyo kıpırdamadan krem sürim diye kaşıntısına iyi geldi heralde hem krem sürdüm hem ağladım nasıl fark etmem diye off yine gözlerim doldu onun o duruşu gözümün önüne gelince :KK43:

eysan
kizlar kalabaligiz ama ses yok nerdesiniz
reha bugun 10aylik oldu boyu 78cm kilosu 11500kg bas cevresi de 47.5cm
10 ay nasil gecti bilemedim kizlar hayat sinamasi ni izliyomusunuz
ay insanlik nereye gidiyo yaa
gunde turkiyede 350cift bosaniyomus yaaa inanamiyorum nereye gidiyoruz yaaaa

gulshenidil
selamlar kızlar.....ben milupaya güvenmiyorum ama idil milupa milumil içiyor ne yazık ki....gerçi aralıklı veriyordum sütle dönüşümlü olarak....bencede en güvenilir hipp ve ardından similac....nagihan benimde kabızlık problemim sezaryan sonrası başladı...bana en büyük mirasıdır doğumun...bundan 3 ay önce tuvalete ağlayarak gidiyordum...düzenli olarak incir ve kayısı kurusu tükettim....inan 2 hafta sonunda çok rahattım...tavsiye ederim...idil uyudu 1 saat önce umarım uyur.....çünkü dün sabaha karşı 4.30 da yattı ve ben geberiyorum uyku için....hadi herkese bolllllllllllllllll uykular

8tugce8
21-01-10, 22:01
chveneburi
bigün nasıl huysuz sızlanıp duruyo yanıma oturttum sırtını koltuğun arka kısmına dayadı bi o yana bi bu yana kaşıyo bi baktım sırtında para büyüklüğünde ayrı yerlerde kızarıklıklar önceki gecede yıkamıştık yağladım falan güzelce o zaman olsa kesin fark ederdim ben etmesem eşim ederdi.o gün olmuş yani.aldım kremi sürerken oturduğu yerde eğildi öne doğru duruyo kıpırdamadan krem sürim diye kaşıntısına iyi geldi heralde hem krem sürdüm hem ağladım nasıl fark etmem diye off yine gözlerim doldu onun o duruşu gözümün önüne gelince :KK43:
canım ya inan bende çok üzüldüm inşallah kısa zamada geçer Allah ım tüm sıkıntısını gidersin çok masumlar,annelik işte onların saçının teline kıyamıyoruz ne olur bana gelsin ona gelmesin diyoruz yine çok üzülme annesi bu sefer sende rahatsızlanırsın Allah korusun,daha önce kullandığınız birşeyde allerji yapmaya başlayabilir allerji testide yaptırmalı yaptırdınmı bilmiyorum geçmişe bakamadım tekrar tekrar geçmiş olsun Allah esirgesin tatlı ecrin'i dua edeceğim tuğbacım

eysan
ekim.29
kızlar bende dogumdan sonra kabızlık olduu çok özürdilerim 1 haftayı geçiyooo yapamıyorum karnım davul gibi oluyoo
zaten çok gazman biriyimmm çok sııkıntı çekerim bu konuda benm gibi olan var mı
bekarken ne güsel en ufak bişey yesemm ardndan rahatlıyodmm şimdi çok degiştii yaaa
ayni sorun arkadasimda var kansizliktan oluyomus coguda
chveneburi

yumurta alerjik ozelligi yuksek besinlerden bence olabilir benimde cocukken cok cektigim bisey enteresandir ergenlik caginda son buldu olmadim sonra ama kayisi zamani nedendir bilmem yuzum ve kollarim dokuyo berbat bi hale giriyorum kasintisi cok zor bebek icin hele dusunuyorum
chveneburi
nagihan doğadan form çay var onu tavsiye ederim kayınpederimin eşi hep o dertten muzdaripti evde vardı o çaydan götürdüm içmiş valla teşekkür etmek için aradı :) ama doğadan marka al başka form çaylar var onlar fasa fiso
evet arkadasim 4 5 gun ustune anca onunla rahatliyo
tuğçe8
kızlar spor yapınca dikişlerim acayip ağrıyor 2 gün önce kondisyon bisikletine binmiştim inanın hala sızlıyor artık bayada oldu sizce normalmi burda da doğru düzgün kadın doğumcu yok aman Ankarayı istiyorum bu sefer 90 alırsam kpss tek umudum Ankaraya tain oluruz yoksa zor
bence agrimamali soguk aldirmis olabilirsin
allah gonlune gore versin canim benimde doktorlarim cocuklarinki de erzurumda bise olsa burada surunuyoruz adam gibi doktor bulamiyoruz bide ben biraz bilmisimdir her doktoru begenmem cogusuyla takisirim valla kucuk yerde olmak zor
allah gonlune gore versin

buyuk oglum babasina kizmis bu saatte delirmis bagiriyo duyanda 15 16 yasinda sanir ama 3.5yasinda offffff offffffffffffffffffff

TugbaEcrin
allah razı olsun idilcim iyi dileklerin için.rabbim hepimizin bebişlerini korusun can parçası işte anne olmak ne acayip bişey onun en ufak sıkıntısı bizleri kahrediyor :KK43:

alerji testi yaptırmadık yumrta olayını söyleyince kesin ister istemezse ben yaptırsak mı dicem.ne kullanmalıyım neden uzak durmalıyım bileyim

8tugce8
eysan
ayni sorun arkadasimda var kansizliktan oluyomus coguda

yumurta alerjik ozelligi yuksek besinlerden bence olabilir benimde cocukken cok cektigim bisey enteresandir ergenlik caginda son buldu olmadim sonra ama kayisi zamani nedendir bilmem yuzum ve kollarim dokuyo berbat bi hale giriyorum kasintisi cok zor bebek icin hele dusunuyorum

evet arkadasim 4 5 gun ustune anca onunla rahatliyo

bence agrimamali soguk aldirmis olabilirsin
allah gonlune gore versin canim benimde doktorlarim cocuklarinki de erzurumda bise olsa burada surunuyoruz adam gibi doktor bulamiyoruz bide ben biraz bilmisimdir her doktoru begenmem cogusuyla takisirim valla kucuk yerde olmak zor
allah gonlune gore versin

buyuk oglum babasina kizmis bu saatte delirmis bagiriyo duyanda 15 16 yasinda sanir ama 3.5yasinda offffff offffffffffffffffffff
amin canım sağol aynen bende çok seçiciyim insan sağlığı kolaymı özellikle kadın doğumcular hemşiremisin diye soruyorlar sanki bilmek için hemşire olmakmı gerekli jinekolojideki çoğu tıp değimini her konuyu biliyorum malesef keşke bilmeseydim pimpirik oluyor sürekli,keretaya bak sen 3,5 yaşında kafa tutuyor böyle alışmasın zor olur

TugbaEcrin
ehehe ecrin de bugün babasına kızıyordu gel gel yapıp almıyor diye ıııhh diye kasıyo kendini :)

kızlar muahbbete doyum olmaz ama ben de yatayım sultaanım uyurken bende uykudan nasibimi alayım.hepinize bolll uykulu geceler en çok da idil bebiş ela bebiş ve gülfem bebişe rabbim boll bol uyku versin :) iyi geceler olsunn...

ceyo16
chveneburi
Kıyamam ben ona..

Yanlış anlaşılmışım sanırım,Miray doğduğundan beri sayılıdır 1 ya da 2 kere,deliksiz uyuduğum.Normalde öyleyimdir dedim,yani önceden öyleydim:-)

8tugce8
chveneburi
allah razı olsun idilcim iyi dileklerin için.rabbim hepimizin bebişlerini korusun can parçası işte anne olmak ne acayip bişey onun en ufak sıkıntısı bizleri kahrediyor :KK43:

alerji testi yaptırmadık yumrta olayını söyleyince kesin ister istemezse ben yaptırsak mı dicem.ne kullanmalıyım neden uzak durmalıyım bileyim
aminnn,evet canım haklısın annelik bundan insanı yıpratıyor yoksa dünyanın en güzel duygusu en yüce mertebelerinden biri,allerji testi önemli onu dr istemesede yaptır ya istemesi lazımdıda ecrin okadar sıkıntı çekerken neden istemedi ya neyse anlaşılsın

8tugce8
bende kaçıyorum kızlar herkese iyi geceler ben daha uyumayacağım ama sandelyede oturuyorum malum yoruldum iyi geceler tatlı rüyalar tüm bebişlere ve annelerine