2009 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

ugly
29-12-09, 14:12
denizela
kızlar hepinizin menüsü süper
şimdi siz olsaydınız napardınız?
Arkadaşlar bi otele gidiyo bodrum da bize yakın yani..gece de orda eğlenecekler ,onun da 2 çocuğu var biri 3 biri 1,5 yaşında..ama onlar gürültüde uyur :) çok sıkılmış hatta sıkıntıdan eşimle bizde birbirimize girmiş durumdayız,değişiklik olsun arkadaşları görürüm (yoksa evde başbaşa bi karış suratla geçirebilirz) ela biraz uyur biraz gürültüden kalkar çok sıkışırsırsam 12 den sonra odaya çıkarız..kesin mızmızlık yapacak ama ..kalabalığız..gideyim mi..yoksa dönüşte daha yorucu olur,niye gttim daha kötü oldu hiç bişey anlamadım der miyim .tabi bunlar riske atılım yaşayıp görebileceğim şeyler..siz napardınız..
canım bence kendine güveniosan git derim ben yani çocukların sağı solu belli olmaz sabırla onu oyalar kendini sıkmazsan hava değişikliği ii gelebilir

huzur84
denizcim ben olsam böyle bir organizasyonu kaçırmazdım sonuçta değişiklik olur ne olucakki belki ela oraya hemen uyum gösterecek hem eşinle beraber bakarsınız havan değişir ne güzel işteee hem alyada değişiklik olurrrr

gulshenidil
bende git derim...sonuçta çok uzak değil gideceğin yer ben en çok yolculuktan korkarım:)) hem müzikle eğlenir belki ela sultan......sende azıcık arkadaşlarınla vakit geçirince keyfin yerine gelir

ekim.29
yelizcm hiç mi yemiyoo bak zeynepte çok yerdii amaartık azaldııı bak en son yemegi 11 de yedi şu sat oldu yarım kek yarım portal yedi başka bişe yok birazdan çorba içertakma sende kafana

GulsenUmut
29-12-09, 15:12
gülşencim umutun cicilerini gördünmü önceki sayfalarda...

huzur84
nagihancım nerdeyse hiç yemiyorrrr

denizela
aay tuğbacım ewet aynıyız tamamen ve ben klasik aylık delirme dönemideyim insan istiyoum çevremde ama boş değil sevdiğim insanları tabi :)) bana kalsa annemlerde geçirelim eşime kalsada onun annesinde tabi bööle olunca kaldık evde :)) neyse bana sen istersen gidelim dedi bodruma ama şu an moralimde bozuk olduğu için kendimde o enerjiyi görmüyorum ama biraz daha ii olsam hiç düşünmez giderdim dediğiniz ibi değişiklik olur ööff pööff :KK43: azıcık daha düşüneyim
tuğba hatta aydın a taşınmayı düşünüyorum o kadar yani eşim haftanın 4 gecesi bizle kalır 3 gecesi burda kalır işini bırakamaz ama onunlada çok bişii paylaşmayınca artık o koymuyo yani az görmek..

GulsenUmut
denizcim gidin bencede..bakarsın ela seni utandırır orda pusetinde uyur..
eşin gidelim diyosa kesin gidin zaten..

ekim.29
huzur84
nagihancım nerdeyse hiç yemiyorrrr
ay üzüldüm valla o zamn iştah açıçı şurup kullan veya dr sölee veyaa da uykusundaa mama içiricn

bursasu
deniz bence de git
olmazsa gelirsin
bi süslenirsin keyfin yerine gelir
insanın kendine güveni geliyo kendine bakınca

TugbaEcrin
bende bugün yine adapazarına taşınma işini ima ettim burdaki şirketi bırakamam dedi bi ara ne güzel ikna etmiştim :KK43: poff hiç sevmiyorum istanbulu.anamı istiyorum arkadaşlarımı istiyorum adapazarını istiyoruum :.(

denizela
sultan sende mi git diyosun,bi konuşayım bakalım..
tuğbacım eşim istiyosan aydına taşınalım diyo ama o gelemicek anca haftanın 3-4 günü gelebilir şu an benim gözümde yok ama ela da az görecek o düşündürüyo ama bi taraftan da asosyalikten çıkıp aşırı sosyal olcaz :)

urla
benim bugünkü menü: egelilerrr bilir turp otu haşlaması ,tarhana corbası.............

o kadar bugun böyle hergünn hergün insan şaşırıyorrr,,

yarınki yemekte kafamda tamam

geda
selam kızlar.... okuldan erken geldim bugün... gece sadece 1 saat uyudum pınarla sabahladık. ki dün tüm gün dışardaydım malum tartışma akşam oldu eve girdikten yarım saat bi saat sonra.......... ve kaynana da eşim de tüm gün uyudu. birisi de sen dinlen ilgilenelim demedi.... eşim zaten ben konuşmaya çalıştıkca ters cevaplar verdi.... ben istiyorum ki annem gelmeden (kiyarın gelecek) sorun biraz düzelsin hissetmesin çünkü ben annemlerin onaylamadığı bi evlilik yaptım............ sonucunu annem bilsin istemiyorum . aslında eşim de ben de b,rb,r,mizi çok seviyoz ama işte nedense onun ailesinden birileri varsa ortam gergin oluyo ya benden ya da ondan...
az önce kaynanayı yolcu etmeye götürdü eşim yüzüme bile bakmıyo... bana "o arabayı bul getir öyle affedecem" dedi. zaten arabayı ilk atan o ama dışarı değil salona... ben aşağı attım ve esnaflar vAr apartmanın altında onlar bi yere kaldırdı heralde... evet eşim sokağa reklam olduk sayende diyor... ama işte o an hiç bişiy düşünemiyodum.. aslında bi tartışma ortamı olsa bunu yapmazdım.

ona sadece beni neden merak etmiyor umursamıyorsun dedim ve dışardan yemek söylemişti çağırınce gitmedim pın la yürütce gidiyoduk geldi attı tepti gitti.... sonra da konuşmadı. ben de öyle atılmaz böyle atılr dedim......................................... benin gözlüğümü pın kırdı ve ben dr gittim dün. damla yapılınca bulanık görüyor insan ve benim okul müdürü aradı hocam naptın hallettin mi diye eşim hiç sormadı bile akşam 7 ye kadar dışarda olan karısını........ sakaryada yeniyiz malum bi yer bilmiyoz....

offfffffffffffffffffffffff uzun oldu hakkınızı helal edin........................ zaman vermek en iyisi diyorsunuz öyle mi? annem gelince nolcak.... zaten yarıyıl tatilinde gidecem memlekete...... ama dönüşte abim de kalcak 1 hafta yanımızda....offf o da ayrı bi sorun zaten neyse......................................... bu arada hepinize teşekkürler bana ortak olduunuz için....
seni şu konuda çok iyi anlıyorum ailene 4/4 lük gözüküyorsun eşinle aynı bennn kavgada etsek.... etmedikk etmiyoruz cok mutluyuzz eheheheh

aileme hiç bir seyi anlatmamm çünkü eşimle kavga ederım anneme söylerım annem kin besler ama ben 2 gün sonra barışırımmmm

benımde ailem cok sıcak bakmamıştı evlenmeize oyüzdennnnn ama hayır demediler sadece emnmisin demişlerdi o insan bu insan mı bende evetttttttt demiştimmmmmmmm

aysunsudeNAZ
ege uyudu bende bir yorgunluk kahvesi içeyim:)bitterle:)))))))by
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh afiyet olsun
denizela
aay tuğbacım ewet aynıyız tamamen ve ben klasik aylık delirme dönemideyim insan istiyoum çevremde ama boş değil sevdiğim insanları tabi :)) bana kalsa annemlerde geçirelim eşime kalsada onun annesinde tabi bööle olunca kaldık evde :)) neyse bana sen istersen gidelim dedi bodruma ama şu an moralimde bozuk olduğu için kendimde o enerjiyi görmüyorum ama biraz daha ii olsam hiç düşünmez giderdim dediğiniz ibi değişiklik olur ööff pööff :KK43: azıcık daha düşüneyim
tuğba hatta aydın a taşınmayı düşünüyorum o kadar yani eşim haftanın 4 gecesi bizle kalır 3 gecesi burda kalır işini bırakamaz ama onunlada çok bişii paylaşmayınca artık o koymuyo yani az görmek..
eşin 4 ocak'ta gelmicekmi yoktu diye biliyorummm

eger yanlış hatırlıyorsam git eglen

bizde kararsızızz yaa

görümcedem gitmeyelim bize gelin diye aradı mangal yakalım dedi ilmiom offfff

cocuk oldumu zor işteee

ya gittigime pişman olursa diye insann

bursasu
deniz bence de git
olmazsa gelirsin
bi süslenirsin keyfin yerine gelir
insanın kendine güveni geliyo kendine bakınca
evet cokk haklısınnnnnnn

sev_rey
bence de git deniz ela inş.durur sende eğlenirsin değişik ortam insanın moralini yükseltiyor boşver elacık durmazsa da erken bitirirsin evde de aynı durum gece ağlar gene durmayabilir şansını dene bence, biz evde kös kös oturucaz...

denizela
aa sevgicim hoşgeldin :))
bu arada seni arıycam i türlü arayamdım hangi kargoya vermiştin 3 gü oldu sanırım gelmedi de bi karışıklık olmasın diye

TugbaEcrin
denizela
sultan sende mi git diyosun,bi konuşayım bakalım..
tuğbacım eşim istiyosan aydına taşınalım diyo ama o gelemicek anca haftanın 3-4 günü gelebilir şu an benim gözümde yok ama ela da az görecek o düşündürüyo ama bi taraftan da asosyalikten çıkıp aşırı sosyal olcaz :)
valla eşim desin taşınalım diye hiç düşünmem.müşterilere gidip gelme yaparsın diyorum.bizimki webtasarım yazılım şirketi.internetin olduğu her yerde işini yapabilir.müşterilere gidip görüşüyor bazen onlar geliyor.ama uzaktan da halledilebilecek birşey.burda ev arayıp duruyorum deli gibi.. başakşehirin dışına çıkmak istemiyor.burda istediğimiz gibi evler çoooooooook pahalı.ama elimizdeki parayla adapazarında bahçe içinde dublex ev alırız kaç tane buldum netten öyle belki ikna olur diye.olmadıııı.hem küçük hem ucuz hem sakin bi yer adapazarı.aslında kendiside çok seviyor buraya geldimmi dönesim gelmiyor der hep ama istanbuldan da vazgeçemiyor.burda acil bi hastalık falan olsa kapımızı açacak kimse yok orası akraba kaynıyor.eşimin dayılar teyzeler hep bulgaristanda.kimsemiz yok burda :KK43:

eysan
kizlar bana ole bi mantar tarifi verinki hic sevmeyen biri bile yesin lutftn
esimle saglikli seylere alisma karari aldik sira mantarda

urla
beyaz mantarmı?
ben beyaz mantarın sotesini biliyoum sadeceee

ssengun
bencede gıt denızcım en azından açılırsın keyfın yerıne gelır
valla tuğba senı anlıyorum benımde gemlıkte kımsem ok herkes bursada ama eşim anasını bırakamıyo daha doğrusu onlar bırakmıyo bursaya taşınalım bende ıstemıyorum burda kalmayı her gun gıt gel yapmamada eşim razı olmuyo oraya gısem annemler arkadaşlarım koca gun eve tıkılmam burda yaşıtım kımse yok apartmanda komşularda hepsi dul yaşını başını almış insanlar :KK43:(

ssengun
yılbaşından bızde kabak pişiririz mutlaka adet halıne gelmiş tıpkı gulşen gıbı

urla
29-12-09, 16:12
urla, burcu_arda, bursasu+, chveneburi, eysan, rosemaryy, sevdaazra

eysan
evet beyaz mantar

ssengun
mantarı yıka fırına koy suyunu bıraz çeksın ıçıne rendelenmış kaşar koy fırına koy tekrar kaşarlar kızarınca çıkar servıs yap
yada sote yapabılırsın

geda
kızlar sizi dinledim ve gittim tam arabanın düştüğü çaycıya sordum o da apartmandan birinin (karşı apartman) aldığını söyledi namazdan gelince bakalım dedi... 4 defa gittim adama ve gelmediğini görünce başkası yardım edemez mi dedim. başka bi esnafta o apartmanın giriş anahtarı varmış açıp içeri girdik ve örümcek ordaydı.... aldım geldim girişe koydum. yemek de yaptım.... ve eşimi aradı o da bi velisine gidecek old. söyledi. ben de örümceği getirdim dedim.... sesi daha yumuşaktı.................. yardımlarınınz fikirleriniz için teşekkür ederim.... ama henüz tam sonucu almış değiliz....
evet gülşencim iyi gelce bu tatil inş.... herkese iyi akşamlar..... bu arada örümceğimiz cumartesi gelmişti henüz...................................

sevdaazra
sevdaazra, burcu_arda, chveneburi, eymn, eysan, geda, urla
bukadarmıyızz???