2009 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

sev_rey
15-12-09, 07:12
günaydın kızlar..... geçmiş gitmiş hadi bari bu sayfaları doldurmaya...... benim ctesi annemler hacdan dönecek perşembe gününden annemlere gidicem net yok orada beni çekilişe yazın ama ne zaman dönücem belli değil bana çıkan arkd.birazcık bekleyecek üzgünüm senağlama

Esennn
meriç gece 1 de uyudu ama benim gözlerden uyku akıyor... bide mızirdiyor hafiften ateşi vardı sanki...

neyse uyudu sonunda.. simdi annanesi mışıl mışıl uyuduğunu söyledii...

Esennn
şaka maka 8 aylık oldu yaramazlar...:)

poseidon80
15-12-09, 08:12
gÜnaydın..
ne olmuŞ bÖle ya...

gulshenidil
günaydın...henüz çekiliş topiğini ziyaret edemedim ama çekilişe benide katın sözcüğünü mümkünde o topicte ve isminizi bizzat yazarak belirtirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum...herkes kısıtlı zamanlarda bağlanıyor çünkü..ben boş olduğum zamanlar listeyi düzenlerim ama gözümüzden kaçabilir...sevgi sen telefonunu özelden herhangi birimize at sana çıkanda ,senin aldığında beklicek demektir bu....olmazsa annenlerin ev adresini verirsin sana göndermek üzre...sende oradan hediye işini halledebilirsin.......kimse beklemesin adı üstünde yılbaşı çekilişi.....ben diğer hediye alma mevzuunda yapamayacağımı bildiğim için katılmadım çünkü ilgilenemezdim...

gulshenidil
ÇekılıŞte son katılım tarıhı 18 aralık saat 18 olup ÇekılıŞ 18 aralık 21.00 de olacaktır.....

zeyno5
günaydın....

sev_rey
GülşenCim tşk ederim ama ben çekiliş sonucunu geç öğrenicem anlamında dedim zaten son hftda olsa hediyeler gönderilir sonuçta 2-3 hftlığına gitmiyorum, ayrıca dün çekiliş yapılacak denmişti öğrenir giderim diye düşünmüştüm şimdi cumaya atılınca önümüzdeki hft çrş.gibi filan dönerim diye düşündüm eğer bana çıkan beklemek istemiyorum vs şeklinde düşünüyorsa o zaman katmayın beni çekilişe sonuçta kimseyi bekletmek istemem...

gulshenidil
15-12-09, 09:12
sevgicim sen şimdiden istersen bana telini yaz ben çekiliş sonucunu söylerim sana....dün çekiliş tarihini belirleyim demiştim belki bu hafta daha katılmak isteyen olur diye.....yani seni bir şekilde haberdar edicez

ceyo16
kızlar merhaba ,
noldu ya,topik mi kilitlendi,neden ?Geçmişe bakamadım da merak ettim???

sev_rey
gulshenidil
sevgicim sen şimdiden istersen bana telini yaz ben çekiliş sonucunu söylerim sana....dün çekiliş tarihini belirleyim demiştim belki bu hafta daha katılmak isteyen olur diye.....yani seni bir şekilde haberdar edicez
tm cnm ben atayım sana tşk...

sev_rey
attım Gülşen bir sorun olursa yaz cnm....

ceyo16
okudum şimdi,anladım:-((

ekim.29
bende eski sayfada geziniyom alıntı yap faln nere gitmiş diyomm kaydirigubbakcemile3

kızlar sabah çok büyk bi kazayı atlattık zeynebn beşigi asansör şeklide yani parmaklıklaraşagı iniyo bende beşigin içi çok dern zeynebi yatırrkn zorlanıyrm diyo indrmştim neyse sabah bi uyandm zeynep ayga kalkmş kafayı sallandryo yataktan nasıl fırladım anlamdm rabbime şükürlerolsn ki düşmedii :Saruboceq:

zeyno5
demir ilacı dişleri siyahlatıyomuş diye duydum.sizin bu konuda bilginiz var mı doğrumudur acaba?

pinarny
ekim.29
bende eski sayfada geziniyom alıntı yap faln nere gitmiş diyomm kaydirigubbakcemile3

kızlar sabah çok büyk bi kazayı atlattık zeynebn beşigi asansör şeklide yani parmaklıklaraşagı iniyo bende beşigin içi çok dern zeynebi yatırrkn zorlanıyrm diyo indrmştim neyse sabah bi uyandm zeynep ayga kalkmş kafayı sallandryo yataktan nasıl fırladım anlamdm rabbime şükürlerolsn ki düşmedii :Saruboceq:
geçmiş olsun canım ucuz atlatmışsınız...

pinarny
zeyno5
demir ilacı dişleri siyahlatıyomuş diye duydum.sizin bu konuda bilginiz var mı doğrumudur acaba?
bildiğim o ilaç verildikten sonra dişlerin bir bezle silinmesi gerektiği...ve akşam yatmadan önce...

zeyno5
geçmiş olsun nagihan.allah korumuş.bikere kayınvaldem unutmustu öle keremde düşüyodu valla.

ekim.29
15-12-09, 10:12
pinarny
geçmiş olsun canım ucuz atlatmışsınız...
zeyno5
geçmiş olsun nagihan.allah korumuş.bikere kayınvaldem unutmustu öle keremde düşüyodu valla.
saoln kızlar düşse hiç düşünemiyorum o anı

gulshenidil
sevgi aldım canım numaranı bildirim sanada......elif sana sormadan çekiliş tarihini belirledik ama şimdiden belli olsun ki katılmak isteyenler hızlansın diye ben gün içinde tekrar mesajı yollıcam topice tarih hakkında....zeyno bildiğim kadarı ile demir ilacı siyahlaştırıyormuş dişleri biz kullanmıyoruz ama temiz bir pamuklu bez ile temizliğini yapabilirsin...

ceyo16
ekim.29

çOK GEÇMİŞ OLSUN,DÜŞMEMİŞ aLLAH'TAN.
Bizim de asansöü aşağıda ama henüz Miray'ın ayağa kalkma gibi teşebbüsü olmadığı için rahattım,ama söylediğin iyi oldu,en azından onu yatırdıktan sonra yukarı çıkarayım tekrar.
Bir de yatak deyince bir şey soracağım:
Sizin uyku setlerinin yan koruyucuları var ya,onlar üsttten bağlanıyor ,bir de alttan bağlanma yerleri var mı??
Bizim yok ,ama olmadığı için Miray onları alttan tutup kaldırıyor ve kafasına götürüyor,birgün altında boğulacak diye korkuyorum.Hatta o yüzden baş tarafındakini kaldırdım.

ceyo16
Gülşen gördüm canım,iyi olmuş,dün annemlerde kaldık,giremedim hiç,şimdi de çekilişteki gelişmelere bakayım diye girdim.

sev_rey
geçmiş olsun cnm maşallah o kadar büyüdü demek bizde daha bir atraksiyon yok....
evet cnm karartıyor hatta başlarda bizde oldu şimdi verdikten sonra su ile dişlerini temizliyorum suluğunu dişlerine sürtüyorum çok hoşuna gidiyor sıpanın.....
bizimde alttan bağlanma yeri yok bizimkide ayaklarını sokuyor henüz kafayı gömmedi

afacanege2009
ekim.29

geçmiş olsun melekler korumuş zeynepciği

zeyno5

ay deme araştırmk lazım :KK43:(((

tünaydın herkese

ceyo16
Dileeeek nbr,yılbaşı çekilişi yapıyoruz,katılıyor musun,belki görmemişsindir diye yazdım:-)))