TEST

2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ela26
19-03-10, 08:03
neslihang
kızlar günaydın biz 7de kalktık gecee pek uyumadı bizim paşa hele kendi yatağında hiç yatmıyo artık aramızda yatçakmış ortalığı ayağa kaldırıyo yatağına kyunca napçam bilmiyorum walla yamuk yumuk yatmaktan heryerim tutulmuş kahvaltısınıda yapmadı doğru düzgün aman ne bileyim nasıl olcak[QUOTE=leo7;12198102]günaydın kızlar..
yağmur 2 gündürr balgamlı öksürüyo.ne yiyo ne de beni emiyo...
balgamdan bişey yiyemiyor.dr götürdüm nezle dedi.inanmadım diğerine götürdüm oda nezle dedi...aklinialirimsmile
sadece tek kötü taraf balgam.atamıyoruz bi türlü..bazen yedirdiğimide kusuyooo..
umarım bugün daha iyi oluruzz..sizlerin uyguladığı bişey varmı balgama?**
canım aynen benim oğluşda öyle bende kaç ayrı doktora götürdüm bi bilsen soğuk algınlığı diyolar işte bize peditus la brcanyl verdi onları kullanıyoz kulağıda iltihaplanmış damla verdi bide kulak burun boğaza götürdüm onun için ıhlamur veriyorum bolbol limonlu bie çok fazla su içiyo hiç içmediği kdr seninide öylemi

iyi geldiyse yaz bakalım canım adını doktora sorayım bi bizimkiler hiç işe yaramadı

nikahınız batuhanın doğum günü:icecream:

ay canım kıyamam batuhanda aynı bizim walla doğru diyon kıs çingen çocuklarına bişi olduğu yok cıbıl cıbıl geziyolar olan bizim süt kuzucuklarımıza oluyo:kedi:

ne canım şurubun adı kusuyomu bu arada nasıl atıyo balgamı bizim şuruplar pek işe yaramadı sanki

ne konuşuyonuz kız gizli gizli:lepi:[/QUOTE]

seni cnmmm:roflol:

xxh.ydxx
ne konuşcaz gı msn istedim eminecimden

olymposss
çay humananın balgam için çayı varmış onu diyor

neslihang
Semra57
neslihancım batuşumada çok geçmiş olsun tatlım a.s.
canım çok saolasın inşallah geçeropuyorumnanaktan
olymposss
çay humananın balgam için çayı varmış onu diyor
bakayım bugün markete canım saol

kız emine gelmiim oraya:eek:klava::dance:

neslihang
batuyu uyutup geliyom kaybolmayın fıstıklarr

D-GABBANA
günaydın.çok uykusuzum ne olduytsa bana gece uykularım yok oldu:KK43:/ gece 11.30 da yattım 02:30 da hala uyanıktım.

neslihanak
bizim şurubun adı sekroldu hatırladığım kadarıyla peditusla birlikte kullandık

neslihang
19-03-10, 09:03
D-GABBANA
günaydın.çok uykusuzum ne olduytsa bana gece uykularım yok oldu:KK43:/ gece 11.30 da yattım 02:30 da hala uyanıktım.
derinmi uyutmadı yoksa canım

neslihanak
bizim şurubun adı sekroldu hatırladığım kadarıyla peditusla birlikte kullandık

neslihang
neslihancım saol canım bi sorayım ben onu doktorumuza bunlar fayda etmedi çünkü ee akşama ne plan yaptınız bakalımzemuszemus

leo7
neslihancım geçmiş olsun cnm..ewt dediğin gibi inanılmaz su içiyo yağmur.zaten sewiyodu ama bu kadarda içmiyodu..şurubumuz muconex cnm. asistle aynıdeğerde..yağmur içtikten sonra hem kakadan hem kusaraak çıkarmaya başladı balgamı..bugün daha iyiyizz..allah hepimizin bebeklerini kourusunn.tez zamanda iyileşsinler..

neslihang
amin canım amin iyileşseler bi an önce batuhanda kusuyo ama çok değil ondanmı atamıyo balgamı anlamadım kakada eskisi kdr yapmıyo kabız gibi

vaion
saolun kizlar iyiyim cok sukur esimde ise gitti oglum hic durmuyone yapacam hic bilmiyorum

neslihang
vaion
saolun kizlar iyiyim cok sukur esimde ise gitti oglum hic durmuyone yapacam hic bilmiyorum
canım adın neydi sordummu bilmyorum ama hatırlamıyorum:1rolleyes: walla biz her gün öyleyiz tatlım eşim sabah çıkıyo akşam geliyo alıştım walla bi başıma boğuşmaya

xxh.ydxx
kızlar bende sekrol kullandım 4 gün şimdi 7gün agumentin kullanıyorum yarın son bidahaki haftaya çagırdı işteastım alarjidsi varmı diye bakacak benimki hiç suyu sevmiyo sanki osuda boguluyo bi görseniz

ela26
ben geldim

xxh.ydxx
heh valla aynenbende öyle eşim 9dan öncegelmiyo akşam vlla nasıl evlilik bilmiyoz işte öyleeeee kimsemde yok

xxh.ydxx
ela26
ben geldim
h.gyaptınmı yemegi

BEYZABET
herkese hayılrı cumala arkadaşlar..hasta olan benim ve tüm bebişlere çok geçmiş olsun.. çok zor bebekelrn hastalığı.. Allah bizleirnde yardımcısı olsun.. sanırsam girip salgını var bu ara gene:KK43:

xxh.ydxx
aaaaaayyyy burası güzel coşmuş hava güzellllllll oh ne keyif hadi gelinkızlar kave keyfi yapalım keşke hepimiz yakın olsaydıkkkkkkkkk

vaion
ben saniye sali gunu ameliyat oldum ondan ogluma bakimiyorum dedim

xxh.ydxx
ARMAĞANIM
herkese hayılrı cumala arkadaşlar..hasta olan benim ve tüm bebişlere çok geçmiş olsun.. çok zor bebekelrn hastalığı.. Allah bizleirnde yardımcısı olsun.. sanırsam girip salgını var bu ara gene:KK43:
sanada canım geçmiş olsun valla ben bile hastayım bogazlarım acıyo bebkler ne etsin

xxh.ydxx
vaion
he dogru canım geçmiş olsun apandistendi demi ya evet zordur gelen yokmu hiç yanına anen felan

AskKirintisi
Günaydun kızlar, hasta olan bebişlere geçmiş olsun. Mert uyuyor. Dünden balık çorbası vardı kalkınca onu yedircem, sonrada mercimek yapmayı düşünüyorum.
Hergün 2 çeşit çorba yapıyorum, benimki meyveyle doymuyor.

vaion
saol canim hepsi turkiyede ben tek basimayim burda

ela26
Aşk Kırıntısı
Günaydun kızlar, hasta olan bebişlere geçmiş olsun. Mert uyuyor. Dünden balık çorbası vardı kalkınca onu yedircem, sonrada mercimek yapmayı düşünüyorum.
cnm 9 ayı doldurmuş makarna pilav herseyverebilirsin corbayla kısıtlama

BEYZABET
xxh.ydxx
sanada canım geçmiş olsun valla ben bile hastayım bogazlarım acıyo bebkler ne etsin

sağol canım.. hakktendw e salgın var bu ara..

Aşk Kırıntısı
canım balık çorbasını nasıl yapıyorsun ben hiç yapmadımda:KK43:

neslihang
vaion
canım memnun oldum neslihan bende he doğru hatırladım canım çok geçmiş olsun ay çok zor walla işin tatlım allah yardımcın olsun ne diyeyim:çok üzgünüm:

ela26
ben geldim
hoşgeldin eminecima.s.
xxh.ydxx
aaaaaayyyy burası güzel coşmuş hava güzellllllll oh ne keyif hadi gelinkızlar kave keyfi yapalım keşke hepimiz yakın olsaydıkkkkkkkkk
geliyom kız koy kahveyi bakim:kahve:

Aşk Kırıntısı
canım nerdesin sen yaw sabahtan beri maşallah merte batuhanda tek meyveyle doymuyo iki tane veriyom bende

vaion
saol canim hepsi turkiyede ben tek basimayim burda
zor canım zor uzakta olmak zor walla:kedi:

neslihang
bende herşeyi veriyom walla dün bizle beraber su böreği mantı yedisempatiksalakcinni

xxh.ydxx
kız neslihan koyom kahveyi sende su böregi getri bakey hep yiyon yion bize yok

BEYZABET
bende veriyorum ama tattıryorum öğün olarak pek yemedi bizle.. bazı çorba yiyor bizle bir kase kadar.. ama bu ara hasta olucna iice iştahsızlşatı yavrum:KK43:(

vaion
bende memnum oldum canim zor ama katlanacaz iste ben ogluma ne yemek yaparsam onada veriyorum oglum severekte yiyiyo herseyi

ela26
filiz yok bi dr gitceklerdi

neslihang
xxh.ydxx
kız neslihan koyom kahveyi sende su böregi getri bakey hep yiyon yion bize yok
gliyom gız aç kollarını:eek:

ARMAĞANIM
bende veriyorum ama tattıryorum öğün olarak pek yemedi bizle.. bazı çorba yiyor bizle bir kase kadar.. ama bu ara hasta olucna iice iştahsızlşatı yavrum:KK43:(
aynen cnm bende öyle tattırıyorum hoşuna giderse yediriyorum artık bizle beraber sofya yemeği yiyebilirlermiş batuhnda hasta ya iice iştah gitti aynı yani zorla yediriyom ilaç niyetine

vaion
bende memnum oldum canim zor ama katlanacaz iste ben ogluma ne yemek yaparsam onada veriyorum oglum severekte yiyiyo herseyi
afiyet olsun yarasın oğluşuna canım

xxh.ydxx
valla ben öyle sadevermedimde işte bi pilavı öyle yiyo genelde çorbalarını içine katıyorum

neslihang
evt filiz doktora götürcekti oğlanı

olymposss
benim yerime de kaynatın kızlar beb birazdan çıkıcam allahtan bugün az dersim var kızımdan az ayrı kalıcam görüşürüz

AskKirintisi
ela26
cnm 9 ayı doldurmuş makarna pilav herseyverebilirsin corbayla kısıtlama
Onlardanda yiyor bizimle birlikte ama doymuyor, öğün olarak veremiyorum.

ARMAĞANIM

sağol canım.. hakktendw e salgın var bu ara..

canım balık çorbasını nasıl yapıyorsun ben hiç yapmadımda:KK43:
Balığın derisini kazıyıp küp küp doğrayıp az suda pişiriyorum sonra içine sevdiği herşeyden koyuyorum. Dün haşlanmış balığa maydonoz, pırasa ve irmik koydum, su az gelirse sıcak su ilave ediyorum, tamamamen doğaçlama yani. Ocaktan almadan öncede zeytinyağı döküyorum kokusu biraz olsun gidiyor, oğlum çiğ zeytnyağını beğenmiyor da :)

neslihang
canım memnun oldum neslihan bende he doğru hatırladım canım çok geçmiş olsun ay çok zor walla işin tatlım allah yardımcın olsun ne diyeyim:çok üzgünüm:

hoşgeldin eminecima.s.

geliyom kız koy kahveyi bakim:kahve:

canım nerdesin sen yaw sabahtan beri maşallah merte batuhanda tek meyveyle doymuyo iki tane veriyom bende

zor canım zor uzakta olmak zor walla:kedi:
Beninki tadımlık yiyorda ondan doymuyor. Yediği tek şey kivi ve muz.

neslihang
benimki geçende hamsi pilavı yedi ee baba giresunlu olunca böyle oluyoŞeniz

AskKirintisi
Mert uyandı ben kaçar.

neslihang
olymposss
benim yerime de kaynatın kızlar beb birazdan çıkıcam allahtan bugün az dersim var kızımdan az ayrı kalıcam görüşürüz
hadi baalım canım iiy dersler sana kolay gelsin

xxh.ydxx
bendemelisin altına baktım filizcim yok bakalım inş iyi haberlerle gelri
açtım kolarımi gellllllllllll kızzzzzzzzzz
şimdibende kaçr şurubunu verem çamaşırlarvarasam melisn çorbasınıda yapan hadi bakey grş kızlar
ben yokken çok konuşmayınhe hadi öptüm sizi

neslihang
19-03-10, 10:03
kimse yokki cnm ne konuşçaz

neslihang
aa hakkaten kimsecikler kalmamış nerdesiniz millett

kity79
Günaydın şekerler...
biz bugün az da olsa kahvaltı,yoğurt yedik bakalım çorba içecekmi??felaket öksürüyoe oğluşum içim parçalanıyor...

alhan
ıyı gecelerı kızlar neslıhancım ben burdayımm
vıoncum cok gecmıs olsun tatlım.bebek varken amelıyat olmayı ıyı bılırım.kızım 50 gunlukken bende safra kesesı amelıyatı olmustum allah sıfalar versın canım.
pınarcım çok gesmıs olsun oglusun neden bısey yemıyorkı dıslerden desem serum takılacak kadar olamaz heralde.kan sayımı yaptırsan kansızlıktan istehsızda olabılır canım yaa.
saol bitanem...batu felaket hastalandı hiç yemek yemiyordu..dr umuz eğer bugünde yemesse serum bağlayacaktı ama az da olsa yedi çok şükür...

leo7
günaydın kızlar..
yağmur 2 gündürr balgamlı öksürüyo.ne yiyo ne de beni emiyo...
balgamdan bişey yiyemiyor.dr götürdüm nezle dedi.inanmadım diğerine götürdüm oda nezle dedi...aklinialirimsmile
sadece tek kötü taraf balgam.atamıyoruz bi türlü..bazen yedirdiğimide kusuyooo..
umarım bugün daha iyi oluruzz..sizlerin uyguladığı bişey varmı balgama?**
Geçmiş olsun tatlım Batuda aynı durumda...

alhan
nevergiveup18
ben üniversitedeyken kocaeli de okudum ben buarada hereke de xx hülya bilir sanırım.eskişehir ede gitmiştim.
ay canım kou mezunumusun?bende ordan mezunum ay nasıl özledım oraları.kac mezunusun canım belkı aynı dönemlerde oradaydık

alhan
pınarcım neysekı bırazcık yemıs batuhancım.ınsallah bugun daha da ıyı olur annesı

D-GABBANA
neslihang
derinmi uyutmadı yoksa canım
yok canım o uyuyo maşallah.olan bana oldu:KK43: şimdi de başım ağrıyo.

D-GABBANA
ben dün kıymalı bıber dolması yapmıştım öplen akşam onu yedı derın yoğurtla.içini tabı.bugün de balık yapıcam öğlene.ilkecim tekrar geçmiş olsun.toparlanmaya başlamışsınız sevindim.

ades_ballibadem
kızlar geçmişe bakamadım çok konuşmuşsunuz yahu :)))))))))

erkencisiniz çoğunuz galiba

biz 10da kalkıyoruz kahvaltımı yeni yaptım eylül 1saattir uyuyo

ama neden 10da kalkıyoruz eylül hanım saat 12,30da bir kalkıyor 4de kadar uyumuyor ya
bu sabah 2. dişide nokta kadar patlamış

off off çok zor

bide huysuz bide inatçıki sormayın başım ağreıyor