Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2009 Ekim Anneleri

DoraGizem
26-01-10, 19:01
ahh keşke bi gün fire versee benimki her allahın günğ bende fenalık diz boyuu çocuğumu doğru düzgün sevemiyorum gündüz yaa akşamda erken yatıyo zaten vakit geçiremiyorum oğlumlaa bu zamanlar geri gelmeyecek ama mafoldumben mafoldumben mafoldumben

eliff1980
gizem sen izmirin neresindesin

ELALI
çok şükür yarabbim:Saruboceq:
senede bi yada bikaçkez anca görüşüyoruz zor dayanıyorum Allah kolaylık versin size...

DoraGizem
elifcimm alsancakta oturuyorum benn fuarınn karşısındayım hemen

pembeinci
gizemcim benimki allahtan öyle değil gelip 1 saat falan duruyor ama bazen misafirim falan geliyor kulağım kapıda acaba gelecekmi diye özel hayat falan kalmıyor aman zor iş bu kaynana
elalım sen çok şanslısın canım ne güzel

ELALI
şanslıyım pempemde zaman geçtikçe afakanlar basmaya başladı nisan mayıs gibi gitcezde kayınvalidenin gülcemalini görcem :KK43:( bir hafta 10 gün kadar...

TaKinTi
ahhh bu kaynanalar... ben de yaz tatilini düşünüyoruum kara kara... şimdi uzagım keyfim yerinde ama yazın cok zor olacak. bebek yokken beni annemlere gondermiodu şimdi kızım da olunca hiç istemeyecek gitmemi. bi de kuyruk gibi düşmüo peşimizden sinir oluyorum. her yere onla gidiyoruz. Akşam 5'e kdr evde otur iş güç aş yemek uğraş akşam o işten gelsin otur otur 11gibi keyfi gelsin de dışarı cık. offff tatile deil mesaiye gidiyorum aydınıma... :KK43:((

BaBLe
gizemciğim benımde aynıydı hergun gelıyordu ben tasındım o ıstanbulun bı ucunda ben dıger ucunda evlerımız arasında 1 saat yol var artık hafta sonları gelıyo o zamanda kalıyo ama :KK43: yınede hergunden rahat gelıyo bana

pembeinci
ah bu kaynanalar ceydoş uyandı ben kaçar

DoraGizem
ahh canancım bi günn aradılar ev teline bakmadık hani müsait olmadığımızı anlamasında gelmesin diye kadın sen kalk al anahtarıı çık gel bi baktık kapıyla uğraşıyolarr don paça yakalandık( tabi oğlunu öle gördü ben odamın kapısını çarptım :) bide döndü dediki aaaa çocuğun yanında neden böle dolanıyon sen sana ne bee evim değilmi aaaaaaaaa

BaBLe
offf hepımız aynıyız yaa benım yazın baska bı derdım var bızım ole aıle sıtesı var abılerım ablam annem fılan aynı sıtedeyız evlerımız var babam herkeze verdı bı tane ve gecen sene evı tadılat ettık bu sene gıdersem kesın onlarda gelır benım annemde cok konusan ve boşkonusan ınsanları sevmez abılerım fılanda oledır hayattada ole sessız durmazlar... kaynanam yıne dengesız konusamalar yapıcak bızımkıler ona bısı dıycek oratalık karısıcak dıye korkuyorum

ELALI
gizem1986
ahh canancım bi günn aradılar ev teline bakmadık hani müsait olmadığımızı anlamasında gelmesin diye kadın sen kalk al anahtarıı çık gel bi baktık kapıyla uğraşıyolarr don paça yakalandık( tabi oğlunu öle gördü ben odamın kapısını çarptım :) bide döndü dediki aaaa çocuğun yanında neden böle dolanıyon sen sana ne bee evim değilmi aaaaaaaaa
ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile

BaBLe
gizem1986
yuh yane yuhhhhh neden anahtarını verıyosun cnm yaaa alla alla esınle konusmuyo musun gızem

TaKinTi
benimki de lafını bilmez yada bile bile öyle konusur bilmiyorum artık. Allahtan bizimkiler sabırlı. kendisi mardinli Aydina gelmiş tayinle cok şaşırmış "aa diyo ben de batıyı medeni sanırdım herkesin altında külüstür araba var" bu arada babamların da 30 senelik bi renosu var... böle işte kör topal idare edioz artık

BaBLe
ayy bunların hepsı patavatsız yaaaa

DoraGizem
ayy canımdan bezdim artık yaa tek çocukla evlenmek ne zormuşşş hep burnumun dibindelerr off nefret ettim valla yeter diye bağırıpp dönüp arkamı gitmek istiyorum ...

eliff1980
ben ayda bir görüyorum ama illa bir sorun çıkıyor. Yemekte eşim aç kalacak diye sofrada yemek ayırıyor, sırf o yesin diye.
sonra çocuk ses yaparsa sen kalkma diyor benim yanımda benim çalışıyor olmam hiç önemli değil.

eliff1980
26-01-10, 20:01
ay bir de kıyafetime karışıyor çok sade giyiniyormuşum utanıyormuş komşularından

SEYMA
kovun kurtulun:))))

ELALI
eliff1980
ay bir de kıyafetime karışıyor çok sade giyiniyormuşum utanıyormuş komşularından
:roflol: dekolte giyde git bari yanınaasırnaşık şey

BaBLe
SEYMA
kovun kurtulun:))))
sen kovdun mu yoksA :) BEN BU GIDISLE KOCAYI KOVCAM 1 SAAT ONCE BI KAVGA ETTIK YA SEN GIT YA BEN GIDICEM DEDIM ONA YARIN ICIN BIKTIM YAAA ANASI AYRI DANASI AYRI

DoraGizem
bende bu aralar onu terk etmekle tehdit ediyomm

ELALI
bugün herkes kocişle bozuk sanırım bizde somurtuk somurtuk oturuyoz o tv de, ben pc de :))

eliff1980
gizem bu arada tam gezilecek yerdesin ne güzel havalar ısınınca çıkar hava alırsın bebişle

DoraGizem
sokağa çıkmam yasak çocuk hasta olurmuş....

BaBLe
sureklı bısıler ıstıyo yaa lohusa karı gıbı yatıyo asagıya 4 gundur kar var dıye ıse gıtmıyo.... sureklı bı naz... cocuk susuyo o baslıyo pudıng dedı yaptım kurabıye pogaca fılan dedı yaptım hafta sonu arkları geldı karsıladım sutlac ıstıordu dun tamam dedım ama yapmadım bugun soylendı fılan kalktım yapmaya cocukla ılgılenırken altı tutdu basladı soylenmeye yok ıste ısteksız yapılan ıs bole olurmus fılan bende dedımdus yakamdan artık dedı tamam tabı arada ıkı taraflı hakaretler dedım ben yarın anneme gıdyorum madem bahane arıyosun sen bole kavga etmeye gıt dedı zaten onu beklıyosun nasıl yapardırım da gıderım dıyosun bana laf kasarı dedı bakalım ben olmayınca daha ıyı bakıla bılcenmı dedım bakılırım merak etme dedı ıstedıgım olur o zaman yuru gıt bu evden yarın dedım bende gıtmıyorum dıyo ayrı yatalarda yatarız ıstersen yada sen gıt dıyo dedım burası benım ve oğlumun evı terket bu evı gıt anan baksın

solstice
Ayyy yine yarama tuz basıldı şu son 2 haftadır nefret geldi kocişten yaww zaten çocuktan iice ayrı kutuplarda olduk bide karışmıyomu herşeye deli olcam sülalesini saymıyorum annesi allahtan uzakta ama ananesi var benimkinin de biz konuşmuyoduk hamişken bi kere aramadı doğum yaptım 2 ay oldu aramadı eşim dedi ki gel gidelim die.
Bi parlamışım dedim 40 ını yeni bitirmiş çocuğu ben göstermeye mi gidicem seni boşarım dedim lütfetsinler çocuğu görmek istiyolarsa ayağıma gelsinler tebrik etsinler dedim anca geçen hafta lütfettiler bide bi afra bi tafra terbiyesizler :eek:klava:
Eşimde zaten sürekli gitme bi yere diyo ne istiyorum kızlar buluşuyo bende gitmek ama ev uzakta kocişde bi inat yok kızı üşütürmüş yok aklı kalırmış gıcık şeyyy evde hapis hayatı yani :eek:klava:
Ay bi an önce bahar gelsin nooooolurrrrrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

BaBLe
cnm nerde oturuyosunkı ıstanbulun

solstice
büyükçekmecede canım

cicibisi
Kaynaanazedelerrrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile5
benide alın aranızaaaaaaa:hulya:

BaBLe
sen bana yakınsın bende beylıkduzu ben cıkıyorum ama cocugum her havayı alıcak kı orenıcek bı karda cıkamadık bıze doktor dıyınce kocam bısı dıyemedı suratında sıvılceler vardı o yuzden hergun dısarı cıkıcaksınız yarım saat dedı

BaBLe
gel cnm buyur aramıza

solstice
BaBLe
sen bana yakınsın bende beylıkduzu ben cıkıyorum ama cocugum her havayı alıcak kı orenıcek bı karda cıkamadık bıze doktor dıyınce kocam bısı dıyemedı suratında sıvılceler vardı o yuzden hergun dısarı cıkıcaksınız yarım saat dedı
Evet canım sen bana yakınsın ayyy ne güzel nerdeki dr a gidiyosunuz yaww bizdemi gitcek o dr asempatiksalakcinni

solstice
Gel gel Beyazcımmm sempatiksalakcinni

BaBLe
bahcelıevlerdekı meltem hastanesıne gıtmıstık cnm gıdın ıstersenız

cicibisi
26-01-10, 21:01
Valla kızlar yine şanslısınızz..
Benim geçen kışın nerdeyse tamamını benle geçirdi,hamileliğimin en güzel zamanlarını bana zehir etti..
6-7 aylık hamileydm guatr ameliyatı oldu yanımda kaldı yine..
bütün çocukları geldi torunları vs..hepsi benim başımda kaldı günlerce popom yer görmedi..
Bu arada bi yandan da çalışıyorummm..
Sonra gitti köyüne..doğum yaptığımda geldi 2 haftaya yakın kaldı..ama ne işime karıştırdım ne bebeğime baktırdım.her işimi kendim yapdım çocumada kendim bakdım.kucağa almıyoduk biz hiç oğlumu alışmadıda çok şükür..küçük eltim benden 1 ay sonra doğum yapdı onun yanına gitti beni bi güzel şikayet etmiş,kucağa aldırmadı die..o zavallımda vermiş kucana bide bana kızmış tabi.ama b.kunu çıkarınca kaynana bin pişman olmuş ama ne faydaaa akannehir
şimdi yine benim yanıma gelcekmiş,annem gelicekdi 15 tatilde,kardan sebep gelemedi.erteledi bi kaç gün daha.aramş eşimi onu soruyo sabah.heralde annemle aynı vakit burda olmak istiyo..yoldurucak illa kendini banaguclubacismile