2009 Ekim Anneleri

fikirdelisi
14-01-10, 19:01
anam bu ne yaaa.ben 22 de daha yeni unv.bitirmistim.kendimi cok citir goruodum aklinialirimsmile 2010 yili itibariyle 29 olmus bulunmaktayim bilmiyorumkismile 29 mu akannehir

DoraGizem
14-01-10, 19:01
benimkide uyudu sözde bende aşkı memnuya bakıyommm

papatyalim
14-01-10, 20:01
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

jasminellam
musyas
canlarım ben adagımın birini aldım bugün allahın izniyle kescez inş. artık kızım iyi olur hastalanmaz alah kabul ederde
Hayırlı olsun canım allah kabul etsin opuyorumnanaktan

SEYMA
Herkese selam bizde hastalandık hırıltımız var öksürüyoruz ve emmıyoruz budün dr gittik 3 aylık olduk ayrıca bugün 6500 kolı 59 cm de boyumuz varmış dr iyi dedi soğuk algınlığı için ilaç verdi..Eğer başka talar tarttırıyorsanız emmek istemez ve o tatları ister dedi anne sütünün tadı pek hoş değildir o yüzden başka tatlar için emmez sizi kullanır dedi daha kuzuma hiç bişey vermicem emsin yeterki..7 öğün yemelisin dedi benim için bol bol ılık su iç sütün çoğalsın dedii
Çok geçmiş olsuunnn bebeemmm

jasminellam
Yaş mı dediniz pardon ??? Ben de en yaşlı ikinci kişiyim sanırım, 30 yaşındayım ve ilk bebeğim sanırım bir tane daha düşünemiyorum bile eyvahedigeldismile

solstice
Evet evet en yaşlınız benim ne olcak yani :umursamaz:

secdenur
bende 29 yasindayim cennetteki kuzumuda sayarsam 4 bebegim

secdenur
4.bebegim diyecektim

haziran66
solstice
Evet evet en yaşlınız benim ne olcak yani :umursamaz:
selam kızlar a yaş muhabbeti mi var? solstice kaç yaşındasın cnm?

DoraGizem
bende 24 olcem 4 şubatta ama ben kendimi 40ında gibi hissediyorumm bence yaş önmeli değil ne hissetmek önemli kıslarrr

solstice
haziran66
selam kızlar a yaş muhabbeti mi var? solstice kaç yaşındasın cnm?
31 oldum geçen ay tatlım olsun en güzel yaştayım en dolgun yaşdayım efendime söyliyim daha kendimi kandırcak ne varsa o yaşdayım :roflol::roflol::roflol:

haziran66
solstice
31 oldum geçen ay tatlım olsun en güzel yaştayım en dolgun yaşdayım efendime söyliyim daha kendimi kandırcak ne varsa o yaşdayım :roflol::roflol::roflol:
amanın ben derhal terkediyorum bu topiği, çünkü en yaşlı benim galibaaabilmiyorumkismile
tamı tamına 33 yaşındayımmmmm ablayı bırak bana teyze falan demeniz lazım gelicek yoksakaydirigubbakcemile3

haziran66
gizem1986
bende 24 olcem 4 şubatta ama ben kendimi 40ında gibi hissediyorumm bence yaş önmeli değil ne hissetmek önemli kıslarrr
tabi tabi 24 yaşındayken biz de öyle diyoduk, sen bi 30 u geç de görüşürüz gizoş.

solstice
haziran66
amanın ben derhal terkediyorum bu topiği, çünkü en yaşlı benim galibaaabilmiyorumkismile
tamı tamına 33 yaşındayımmmmm ablayı bırak bana teyze falan demeniz lazım gelicek yoksakaydirigubbakcemile3
Aman canım ha 31 ha 33 ne fark eder dedim ya kıskananlar çatlasın 30 sonrası olgun yaş her açıdan yani tercih edilir derim ben yerimsenibenkaydirigubbakcemile3

haziran66
solstice
Aman canım ha 31 ha 33 ne fark eder dedim ya kıskananlar çatlasın 30 sonrası olgun yaş her açıdan yani tercih edilir derim ben yerimsenibenkaydirigubbakcemile3
öyle olsun bakalım canım (zaten yapacak bişey yok):roflol:
senin ilk bebek mi?

berin14
haziran66
aynı yaştayız canım gülsemmi ağlasam mı:gitme:

solstice
haziran66
öyle olsun bakalım canım (zaten yapacak bişey yok):roflol:
senin ilk bebek mi?
Evet canım ilk bu gidişle de tek opuyorumnanaktan

DoraGizem
haziran66
tabi tabi 24 yaşındayken biz de öyle diyoduk, sen bi 30 u geç de görüşürüz gizoş.

yokk kızzz bu kışş çok yaşlandımm kuaöre bile gidemiyorumm paşamı bırakıppp 40 yaşında menepoza girmişşlere benzedim vallaa eski kokoş halimi istiyorumm ahhh gençlik ahhhh oğlanı süslemekten bana sıra gelmiyo valla bilmiyorumkismile

solstice
14-01-10, 21:01
gizem1986
yokk kızzz bu kışş çok yaşlandımm kuaöre bile gidemiyorumm paşamı bırakıppp 400 yaşında menepoza girmişşlere benzedim vallaa eski kokoş halimi istiyorumm ahhh gençlik ahhhh oğlanı süslemekten bana sıra gelmiyo valla bilmiyorumkismile
Kız senin bütün resimler süslü süslü sende kokoş diyilim diyosan biz ölelim o zaman kuaför neydi ben onu bile unuttum doğumdan beri kaydirigubbakcemile3

DoraGizem
bende unuttum evde anca kendim yapabildiğim kadarıylaaa yoksaa hamişken bile dr manikür yok pedikür yok dediği halde haftada bi gün kuaför koltuğundaydımmm ama şimdi ensonn evlilik yıldönümümüzdee gittim kuaföree odaa tat,ile gitcezde paspal olmayım diye sen hamiş halimi bilmiyonmu hatırlatayım istersen :roflol: ahhh eski günler ahhhh

solstice
gizem1986
bende unuttum evde anca kendim yapabildiğim kadarıylaaa yoksaa hamişken bile dr manikür yok pedikür yok dediği halde haftada bi gün kuaför koltuğundaydımmm ama şimdi ensonn evlilik yıldönümümüzdee gittim kuaföree odaa tat,ile gitcezde paspal olmayım diye sen hamiş halimi bilmiyonmu hatırlatayım istersen :roflol: ahhh eski günler ahhhh
Biliyorum yaww bilmez olurmuyum doğum sonrası verdiğin poz yeterki kırmızı ojelerle ama yinede en azından kendi kendine de olsa yapıyorum diyosun bak bende o da yok opuyorumnanaktan

haziran66
berin14
aynı yaştayız canım gülsemmi ağlasam mı:gitme:
en azından yalnız değiliz:teselli:

solstice
Evet canım ilk bu gidişle de tek opuyorumnanaktan
elini çabuk tutarsan neden olmasın cnm?:KK46:

gizem1986
yokk kızzz bu kışş çok yaşlandımm kuaöre bile gidemiyorumm paşamı bırakıppp 40 yaşında menepoza girmişşlere benzedim vallaa eski kokoş halimi istiyorumm ahhh gençlik ahhhh oğlanı süslemekten bana sıra gelmiyo valla bilmiyorumkismile
gizemcim kıştandır o, bahar gelsin bak nasıl canlanıcaz hepimiz.bayanssulusmile

haziran66
biz bi bıcı bıcı yapıp gelelim kızlar.

DoraGizem
solstice
Biliyorum yaww bilmez olurmuyum doğum sonrası verdiğin poz yeterki kırmızı ojelerle ama yinede en azından kendi kendine de olsa yapıyorum diyosun bak bende o da yok opuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile3 yokk kıss ben yapıyomm geçenn dora banyoda pusette ben fön çekiyom kafama çocuk bağırıyoo ben cevap veriyomm dur annecim az kaldı :roflol: evden çıkmasan bile saç fönlü gözümde kalemm dudağımda ruj illaki sabah kalktığımda ilk işim bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

haziran66
en azından yalnız değiliz:teselli:

elini çabuk tutarsan neden olmasın cnm?:KK46:

gizemcim kıştandır o, bahar gelsin bak nasıl canlanıcaz hepimiz.bayanssulusmile
ahhh keşke bahar gelsede atsak kendimizi dışarlara ev bunaltıyo galiba çook zemuszemus

haziran66
ohhhh mis kokup gelin bakalımm ...a.s

kuzularim
haziran66
arkadaşlar kaç yaşınasınız?kesın benden küçüksunuz....alsanaalsanasmile