2009 Kasım Anneleri

kenyaa
26-12-09, 12:12
ebisce
dilmuuhh 1 buçuk haftada 2 kg vermişim naannnn
ohh cok guzel ebiscem valla bravo cok kararlısın vereliniortak

unique
anaaammm ben sayfayı açtım benimki de gözünü açtııı akannehir

cerin
ebisce
dilmuuhh 1 buçuk haftada 2 kg vermişim naannnn
neeeeeeeeeeeeeeeeee akannehir
afferin gı ebüüüüüüüşşakannehir :lepi::lepi::lepi:
şimdi ayrıntılı annat bakam tek teeek naptın bu 1 buçuk hafta boyuncaaa :1ninca:

cerin
26-12-09, 13:12
yaaaaaaaaaaaaa tubaaaaaaaaaa mokunu çıkardın ama haaaaaaaaa neeen bi ses vermiyon laaaaaaaaaaa :eek:klava:

ayse_on
selaaaaam ben geldim:)

kizimi yikadim simdi uyuyo zilli.. buarada siz bebeklerinizi ackenmi yikiyosunuz? bana yengem doyur öyle yika demisti..banyodan sonra hemen emzirmek iyi degilmis..agzi kokarmis.. hemde tok banyo yapinca hemen uyuyor..hemde baya uzun uyuyor..siz nasil napiyosunuz bi diyin hele?

MUREDA
slm kızlaarr a.s.
benim oğlan aşı olduğumuz gece atesi 38 oldu ama hemen surubu verdim düştü.öle huzursuzluğu ağlaması falan olmadıı.:nazar:
bide birkaç gündür huyları değişmeye başladı :nazar: ağlaması azaldı uykusu arttıı :nazar::nazar::lepi: 3 ayın kerameti başlııy sanırsamm darısı basınızaaa :Saruboceq:

kenyaa
ayse_on
selaaaaam ben geldim:)

kizimi yikadim simdi uyuyo zilli.. buarada siz bebeklerinizi ackenmi yikiyosunuz? bana yengem doyur öyle yika demisti..banyodan sonra hemen emzirmek iyi degilmis..agzi kokarmis.. hemde tok banyo yapinca hemen uyuyor..hemde baya uzun uyuyor..siz nasil napiyosunuz bi diyin hele?
yıkamadan yarım saat once emzirdim yıkadıktan sonrada mızıkladı gene emzirdim
annemde yıkama acken dedi ama zilli acıktı napiiim :) simdi uyuyo masallah normalde banyo yaptımı hayatta uyumazda :)

ebisce
kenyaa
ohh cok guzel ebiscem valla bravo cok kararlısın vereliniortak
efett çok kararlıyım gııı :)
cerin
neeeeeeeeeeeeeeeeee akannehir
afferin gı ebüüüüüüüşşakannehir :lepi::lepi::lepi:
şimdi ayrıntılı annat bakam tek teeek naptın bu 1 buçuk hafta boyuncaaa :1ninca:
pışıııııkkk nann sizde döt yok döbek yok neen annattim tabe ben ideal kiloma inene kaa siz 0 beden olun de mi yemezlerrrr
MUREDA
slm kızlaarr a.s.
benim oğlan aşı olduğumuz gece atesi 38 oldu ama hemen surubu verdim düştü.öle huzursuzluğu ağlaması falan olmadıı.:nazar:
bide birkaç gündür huyları değişmeye başladı :nazar: ağlaması azaldı uykusu arttıı :nazar::nazar::lepi: 3 ayın kerameti başlııy sanırsamm darısı basınızaaa :Saruboceq:
hadi gözlerin aydın bebeeemmmm

kenyaa
MUREDA
slm kızlaarr a.s.
ohh ne güzel inş. boyle gider canım masallah diyelim nazar degmesin kuşa
bende cok korkuyorum asıdan valla yaa inş. güzelce atlatırız

ayse_on
MUREDA
slm kızlaarr a.s.
masallah canim..sen atlattin hadi.. biz 10haftalik olunca gidicez asiya bende cok korkuyom.. hadi gözün aydin sende uyu bari o uyuyunca..

kenyaa
yıkamadan yarım saat once emzirdim yıkadıktan sonrada mızıkladı gene emzirdim
annemde yıkama acken dedi ama zilli acıktı napiiim :) simdi uyuyo masallah normalde banyo yaptımı hayatta uyumazda :)
yikadiktan sonra en az bi yarim saat gecsin bari hemen meme vermeyin.. masallah zilliye.. uyusun bakalim

kenyaa
ayse_on
masallah canim..sen atlattin hadi.. biz 10haftalik olunca gidicez asiya bende cok korkuyom.. hadi gözün aydin sende uyu bari o uyuyunca..

yikadiktan sonra en az bi yarim saat gecsin bari hemen meme vermeyin.. masallah zilliye.. uyusun bakalim
bundan sonra oyle yapiim canım

ayse_on
kenyaa
bundan sonra oyle yapiim canım
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayse_on
sizler yavrularin sacini kesicekmisiniz? hem sadakasi icin hemde agirlik veriyomus bebege.. ilmihalde yaziyor.. aslinda 7nci gün kesilmesi gerekirmis.. bi ay daha bekleyip kestircekmisiz biz yaa ama ben kiyamiyoomm:sinifsinif:

kenyaa
aysecim senin kızın gozleri dudakları sana benziyo canım az once inceledim facede :)

cerin
ayse_on
sizler yavrularin sacini kesicekmisiniz? hem sadakasi icin hemde agirlik veriyomus bebege.. ilmihalde yaziyor.. aslinda 7nci gün kesilmesi gerekirmis.. bi ay daha bekleyip kestircekmisiz biz yaa ama ben kiyamiyoomm:sinifsinif:
ayşem ya ben saçlarını kesmeden verdim öylede oluyomuşşş

ayse_on
kenyaa
aysecim senin kızın gozleri dudakları sana benziyo canım az once inceledim facede :)
geri kalan baba diyosun sende yani:sinifsinif: ben sadece kas ve alni babaya benzetiyom cenesi burnu yanaklari gözü dudagi hep ben.. bananeeeekaydirigubbakcemile3

kenyaa
ayse_on
geri kalan baba diyosun sende yani:sinifsinif: ben sadece kas ve alni babaya benzetiyom cenesi burnu yanaklari gözü dudagi hep ben.. bananeeeekaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3daha cok degisirler yaa benimkinide hep babaya benzettiler simdi simdi bana benzetiyolar biraz bakalım sonuc ne olucak :)

ayse_on
cerin
ayşem ya ben saçlarını kesmeden verdim öylede oluyomuşşş
öyle oluyomusta bebege agirlik verirmis sac.. habire saci uzuyoo zaten.. gelisemiyoo ondan diyolar vitamini saca gidiyomus.. mevlütü yapmadim daha onu yapinca iyi keselim madem dedim artik napiim.. gönülsüzüm ama cok diretiyolar bide benim enistem hoca.. gec bile kaldin diyoo

cerin
MUREDA
slm kızlaarr a.s.
ayy hadi geçmiş olsun datlummmmmmmmmmmm :ecrin_bebek:
ya ne şurubu veriyonuz bende sadece fitil var yarım fitil veririm deyu duşundum olur mu ki??

kıı edoş o 3 ayın kerametinin yanı sıra nurse harveysin de marifeti olabuluuu gabaa bende aldım ii geldi sanki naaannn kaydirigubbakcemile2

ayse_on
kenyaa
kaydirigubbakcemile3daha cok degisirler yaa benimkinide hep babaya benzettiler simdi simdi bana benzetiyolar biraz bakalım sonuc ne olucak :)
bekleyelim bakalim..

ya aslinda benzesin tabi babasi sonucta ee bende adami cok seviyom hep ona bakmism demekki.. ama kaynanagile gicigim ya onlarda habire ay babasina benzesin kendide huyuda dedikce is inada biniyoo.. gece iyi uyuyo diyom kadina.. babasida öyleydi diyoo.. ohh allahtan acik tenli dogdu kari hamileyken hep insallah esmer olur diyoodu.. benim hic biseyimi begenmiyoo nedense.. dünde telde diyoki esime.. ayse görmeden yediklerinizden birer damla sür agzina cocugun diyoo.. tadini alsin diyoo.. he he dedi esimdekaydirigubbakcemile3 sütten edicek cocugu..:eek:lmaz:

kenyaa
ayse_on
bekleyelim bakalim..

ya aslinda benzesin tabi babasi sonucta ee bende adami cok seviyom hep ona bakmism demekki.. ama kaynanagile gicigim ya onlarda habire ay babasina benzesin kendide huyuda dedikce is inada biniyoo.. gece iyi uyuyo diyom kadina.. babasida öyleydi diyoo.. ohh allahtan acik tenli dogdu kari hamileyken hep insallah esmer olur diyoodu.. benim hic biseyimi begenmiyoo nedense.. dünde telde diyoki esime.. ayse görmeden yediklerinizden birer damla sür agzina cocugun diyoo.. tadini alsin diyoo.. he he dedi esimdekaydirigubbakcemile3 sütten edicek cocugu..:eek:lmaz:
kızlar anneye benzesin kaydirigubbakcemile3
aman canım takma bosver bizimkilerde dedi ilk 3 gun sütüm inmeyince bebegime serbet verceklerdi nasıl kapattıgımı bilmiyorum konuyu agzınada yemeklerden surceklerdi Allahtan mantıklı bi annem var biz bebeklere herseyi yalatırdık biz kendimiz herseyi yerdik bebeklerde gaz sancısından catlardı diyo oda destek bana yani ben kayınvaldeme he deyip geciyom yada hiç ses cıkarmıyorum kadın biliyo kendi basımın dikine gidecegimi kaydirigubbakcemile3
sanki yalamasa bebeler buyuyunce yemicekler yemek :roflol::roflol:

ayse_on
26-12-09, 14:12
öyle canimda..biz zaten uzagiz bi dügünde gördüm bide dügünden bi sene sonra 3 hafta yaninda kaldim tatil icin.. bana niye bu kadar gicik anlamadim gitti.. saygida kusurda etmem hic bi zaman.. ne bileyim anlamak zor.. bizler nasil kaynana oluruz acaba? iyiki kiz dogurmusuz diyom bazenkaydirigubbakcemile3

ayse_on
ben kactim görüsürüz sonra evi toparlayim biraz camasir asilcak daha..

karazeytin
edoş gızzzzzzzzzzzzzzne güsel haberlerle gelmişsin cnm
öncelikle geçmiş olsun tatlım
aşı olayından yırttınız dimek
darısı bizlerin başına
ayy inşallah gece uykulaı daha da artar
gazsız bir yaşam istiyoz artıkın:Saruboceq:
daha da güsel şeyler duyarız inşallah cnm

kenyaa
ayse_on
öyle canimda..biz zaten uzagiz bi dügünde gördüm bide dügünden bi sene sonra 3 hafta yaninda kaldim tatil icin.. bana niye bu kadar gicik anlamadim gitti.. saygida kusurda etmem hic bi zaman.. ne bileyim anlamak zor.. bizler nasil kaynana oluruz acaba? iyiki kiz dogurmusuz diyom bazenkaydirigubbakcemile3
bazı kayınvaldeler ogullarını gelinlerinden kıskanırmıs seninkide oyle herhalde uzakmısınız zaten sükret bide yanında olsa nolucaktı
bende oyle diyorum canım iyiki kızım olmus :)