2009 Kasım Anneleri

SKartanesi
15-01-10, 12:01
anam gazı var heralde diye zinco verdiydim sabah benim kız kafayı buldu yaaa vermez olaydım eyvahedigeldismile

lightSu
unique
haydaaa...daha evde açılmamış paket de var...eee napıcaz ?? siz başka beze mi geçtiniz ??
bendede 2 paket vardı. bende sık sık değişiyom 2 saatte bir filan

ebisce
Kartanesi
ebiiş git kıız gurur murur yapmaaa
ya onnar annamaz gurur yaptıını kendine olan olur
hem kötü düşünmemişlerdir zateen
bazen olur ölee
pişt ben filede yıkıyom gıı
küvete su doldurup mu yıkasam böle üşür mü yaa sen nasıl yapıon su mu koyuyon dibine
kıs mannaaaaaakk öle donar bebe ben üstünden çıkan kıyafetleri seriom küvetin içine soonacıma 1 -2 kıyafeti rulo yapıp başının altına koyyom sona biras su dolduruom küvete sona da lifini sabunlayıp tüm vücudunu yıkıom en son başına accık su döküom şamp. döküom yıkıom başını yüzünü burnunu falan sona da maşrapa maşrapa su döküp duruluyom havluyla hemen kuruluom yağlayıp çabucak giydiriomm önce çorabını alt bezini ve atletini diydiriom ayrıca elektrikli soba da hep yanii anca oğlan uyyunca kapatiiimm

unique
kızlar kabak tatlısı gaz yapar mı ???

ebisce
15-01-10, 13:01
wannababy
hadi karar degistirmeden git bari.kaydirigubbakcemile3
tutmayın beni nann didiom haaaa

lightSu
Kartanesi
anam gazı var heralde diye zinco verdiydim sabah benim kız kafayı buldu yaaa vermez olaydım eyvahedigeldismile
nasıl kafayı buldu bilmiyorumkismile
kartanesi nurse hurvey harika bişey öneririm

SKartanesi
unique
haydaaa...daha evde açılmamış paket de var...eee napıcaz ?? siz başka beze mi geçtiniz ??
yok ben hala kullanıyom çıtçıtlı bodysi biraz nemli gibi oluyo çok aşırı diil de pijamaya geçmiyo ama napcaz bitince değiştirsek mi
ebisce
komşua dittik geldikk
şimdi oğlumu yıkıımda uyutuum bareee
kocişnen de barıştım haaa biletlerimi de aldımm bu sefer
ooh süper aferin saaa
git git kafan dağılır

SKartanesi
darkseaa
nasıl kafayı buldu bilmiyorumkismile
kartanesi nurse hurvey harika bişey öneririm
aha uyandı da zar zor kaydirigubbakcemile3 gözünü açamadı yaw iki gündür uyumuyodu belki de ondandır
çok gaz yoktu uzun süredir ondan almadım ben o hemşireden olursa alem barii

unique
Kartanesi
yok ben hala kullanıyom çıtçıtlı bodysi biraz nemli gibi oluyo çok aşırı diil de pijamaya geçmiyo ama napcaz bitince değiştirsek mi

ooh süper aferin saaa
git git kafan dağılır
ne bilim yaa... hadi 3 leri bitirdik diyelim 4 numaranın böyle olmadığını nerden bilicez ... ve hangi beze geçicez ???

lightSu
pazar günü misafirlerim var. değişik tarifler var mı sizde

cerin
darkseaa
iştee dediğim buyduu. ben tansaştan almıştım. bence 3 numaraların hepsi böyle. biraz dikkat edince anlaşılıyo dimi
:kedi: ayy evet ya tam böle bezin olduğu yer çıtçıtlara gelen kısım nemli oluyodu ay kro ben annamadım demek kii bebe terliy ondan oluy sandıydım rezalet :kedi:
o zaman prima resmen sızdırıyy 3 numero akannehir
ben zaten değiştirdim can bebe aldım tubamı dinleyip ince güzel sızdırmıyoda kaç saat o bezle kalmak zorunda kaldı bi açtım dünyanın çişini yapmış sızıntı yok yoğun bi kaka yaptı taşma yok fiyatıda uygun ben beğendim artık can bebe alcam tek eksiği bel bantının esnek olmaması :umursamaz:

lightSu
unique
ne bilim yaa... hadi 3 leri bitirdik diyelim 4 numaranın böyle olmadığını nerden bilicez ... ve hangi beze geçicez ???
ben primanın 4 nosunuda aldım bi paket. e oda böyleyse değişcem artık ya .yasakkelime iyi bez diye bisürü para veriyoz

unique
yav bu ebiş nereye gidiyo böle... kriz yaratmış :))))))))

anaammm pazar günü herkes bize gelmek istiyo ! biri msn den yazıyo biri tel açıyo...biri eşime sölüyo aboowww......durdular durdular hepsi aynı günü buldular... annem varken gelseydi ya bunlar yaa....

unique
huggies nasıl acaba ?? kullanan var mı ??? bizim bi arkadaş toptancısını bulmuş 5o tanesini 10 tl ye alıyomuş...ne zamndır sölüyo ben ille de prima kullanıcam diye istemiyodum !

wannababy
Kartanesi
sisenin hepsini mi verdin kiz?:roflol:

tuuba1205
ebisce
komşua dittik geldikk
şimdi oğlumu yıkıımda uyutuum bareee
kocişnen de barıştım haaa biletlerimi de aldımm bu sefer
geliyin mi şincik ebiişimmalkisalkisalkis inşallah havalarda güzel olurda buluşuruk :Saruboceq:kaydirigubbakcemile2
unique
kızlar kabak tatlısı gaz yapar mı ???
ben öküz gibi yiyom kabak tatlısınıı heçte gaz yapmıyii sositososito
cerin
:kedi: ayy evet ya tam böle bezin olduğu yer çıtçıtlara gelen kısım nemli oluyodu ay kro ben annamadım demek kii bebe terliy ondan oluy sandıydım rezalet :kedi:
o zaman prima resmen sızdırıyy 3 numero akannehir
ben zaten değiştirdim can bebe aldım tubamı dinleyip ince güzel sızdırmıyoda kaç saat o bezle kalmak zorunda kaldı bi açtım dünyanın çişini yapmış sızıntı yok yoğun bi kaka yaptı taşma yok fiyatıda uygun ben beğendim artık can bebe alcam tek eksiği bel bantının esnek olmaması :umursamaz:
alkisalkisalkis yaa arkadaşım ben sanaa heç kötü şey tavsiye eder miyim olumunekankayizsmile beni dinle sen zararlı çıkmazsın yerimseniben

lightSu
unique
huggies nasıl acaba ?? kullanan var mı ??? bizim bi arkadaş toptancısını bulmuş 5o tanesini 10 tl ye alıyomuş...ne zamndır sölüyo ben ille de prima kullanıcam diye istemiyodum !
benimde arkadaşım huggies tavsiye etti. değiştirisem ondan alırım heralde. fiyatı çok iyimiş al bence kaçırma

wannababy
unique
yav bu ebiş nereye gidiyo böle... kriz yaratmış :))))))))

anaammm pazar günü herkes bize gelmek istiyo ! biri msn den yazıyo biri tel açıyo...biri eşime sölüyo aboowww......durdular durdular hepsi aynı günü buldular... annem varken gelseydi ya bunlar yaa....
ben begeniyorum huggies. simdi elimde mofix var az kaldi, ardindan stokta huggies var. dogdugunda da huggies kullaniyodum ben.

tuuba1205
ben regl oldum sanırsam.. galiba.. herhalde...:bbo:
bu kadar çabık mı yaaaa ohaoldumsmile

sunways
ya oglusun kıyafetlerı duruyo utulencekkk
toz oldu yenıden yapamadımm

lightSu
tugbArif
evet. olabülüü maaleseffakannehir

lightSu
kızlaar. bugün oğlum resmen konuşuyo ya etrafıyla. kızıyo bağırıyo bişeylereee. allahıım çok gzl bişe yaa hihoyyyt

unique
primanın 4 nosu kaç kg için bilen var mı??

yaa ben bezi bağlamayı beceremiyo muyum nedir.. bu aralar kaka yapınca taa sırtından çıkıyo ...deli olucam... !!! dün bodysini kesmek zorunda kaldım :roflol::roflol:

.

tugbArif
hadi yaaa kıs ne çabukkk kafamçokkarıştı

cerin
anaaaaaaaa tubaaaaaaa seftah yapamadan olmasadın gıııııııııı yazık arifeeeeeeeeee aklinialirimsmile

lightSu
prima 4 no 7-18 kg için