2008 Kasım Anneleri

gulizgul
4-02-10, 06:02
günaydın kızlarrr ...

LAVİNYA4134
4-02-10, 06:02
günaydınnn
beyazmeleğim iyi eğlenceler canım benimm bizde haziranda gideceğiz antalyaya bi aksilik olmazsa o zaman daha da büyürler zaten anneme bırakırım geceleri gündüz de gezer tozrız 1,5 yaşını geçmiş oluyorlar zatennnn

PassioneLore
4-02-10, 07:02
gunaydın hatunlar
bu gece dun geceye nıspeten ıyı uyumus olarak uyandım sabaha
tek sorun dun aksam mıdeye ındırdıgım 5 krep oldu
zorum neydı bılmıyorum o kadar yedıkten sonra sabaha kadar mıdem yandı
ama kocıse bırsey dıyemedım zıra krepın ıcıne nutellaları surerken bana attıgı bakıs hıc ıc acıcı degıldı

zeynam bugun doktora gıdeceksın sanırım
aklım sende kaldı nedense aksam tez vakıtte haberlerını beklıyoruz

beyazmelegım kıskanıyorum valla su tatıl yorumlarını
ben de ıstıyorum yaa
sen kendınce daha ıyı bılır daha ıyı tanırsın oglusunu
ama benım tanıdıgım oglum katıyen odada yalnız bırakılamaz

cılegım maasallah denız pasaya
pırasa yemegı ben yedıremıyorum emıralp'e
babası gıbı sevmedı nedense

baska neler vardı
bakayım daha neler var

PassioneLore
mmf cım geldıgınde bılgı verırsen sevınırım canım
hatırladıgım kadarıyla gecen yaz tatıl ıcın esenkoy'e gıtmıstın
nasıl kıs mevsımınde de kalınabılecek bır yer mı
azıcık bılgı please canım

beyazmelegı kıskandım ya bır yere gıtmesem catlarım

maytap80
Minik Kalimero
mmf cım geldıgınde bılgı verırsen sevınırım canım
hatırladıgım kadarıyla gecen yaz tatıl ıcın esenkoy'e gıtmıstın
nasıl kıs mevsımınde de kalınabılecek bır yer mı
azıcık bılgı please canım

beyazmelegı kıskandım ya bır yere gıtmesem catlarım
kalimerocum kış mevbsiminde ölüdür orası tatlım yazın bile rüzgarından durulmuyodu hatta burası kışın nasıldır diye düşündük ayrıca gezilecekte çok fazla biyeri yok sahil dışında
bide orda otel yok millet evini kiralıyo yaz sezonu yanipek kışın gidilecek biyer gibi durmuyo
onun yerine bolu abant yada sapanca 2-3 günlük kaçamaklar için ideal bence yinede sen bilirsin
günaydın kızlar bugün başım dönüyo nedense ya uykusuzluktan yada tansiyonum düşük
oğlan gece hep ağladı yaa bu aralar da pek ali kıran baş kesen ya 2 yaş sendromunda yada diş çıkarıyo

PassioneLore
canım gecmıs olsun once

sapanca da evımız var zaten ama cok soguk oluyor dıye korktum daha yakın bır yerlere gıtmek ıstedım
neyse zaten onumuzdekı ay olabılır ancak arastırayım bakalım

yasmin.28
Kızlar ben Sapancaya yazın gitmiştim.Çok güzel bi yer.Hatta eşimle yazlık falan alma hayalleri kurduk:))

çitos
Herkese günaydınnnn.

remedios
ben de evi aradım tavuk-patates kızartma varmışhihoyyyt
yasmin.28
Bende de ezogelin çorba, etli nohut, pirinç pilavı , kızartılmış tavuk var.Kereviz salatası da var. Gelsin kilolar.Ollley....kaydirigubbakcemile2
İkinizin menüsü de süper valla da remedioscum lipton form iç arkasından tavuk patates kızartması şaşırtıcccccccccııııı

Asortie
selam kııızzzlar
dedemi hasataneye yatırdık prostattan ameliyat olacakmış
çok yaşlı ama diri maşallah 80 yaşında
Geçmiş olsun cicim.

seda_1983
ooooo kızlar bi girdim herkes gitmiş anlaşılan artık işyerinde olanlar giriyor nete evde olanlardan pek ses yok çocuktan fırsat buşlamıyorlardır benim gibi
totşların lüllüklerinden bahsedilmiş bende şükünü yerim diorum durmadan buaralar bu revaşta bi,zde :KK70: ayyy hiç güleceğim yoktu :KK70::KK70::KK70: siz bahsedince aklıma bişey geldi bi iş arkadaşım vardı 3 yaşında oğlu vardı seda dedi bigün odaya bi girdim oğlan yastığın üstüne çıkımış debelenip duruo napıosun oğlum dedim lüllüğğümü hoşlaştırıyorum demiş inanamadım ya gül gül ölmüştüm aklıma geldi yine gülüyorum şunlara bak ya erkek işte o yaşta akıllarını kurcalıyo bu ne işe yarıoyr die haaaaaahaaaaaaa
Lülüşümü hoşlaştırıyorum haaaaa iyiymiş..kaydirigubbakcemile
SAPHIRA
Çocuklarda cinsellik kaç yaşında başlıyor acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar?Yani 3 yaş biraz erken gibi geldi bana ya da Sedacım senin arkadaşının oğlu baya hızlı :KK70:
Yok çok erken değil saphiracım.Bu şekilde masturbasyon davranışlarında bulunabilirler ama kızmamak gerekiyor.İlgisini başka yöne çekmek lazım çaktırmadan..

beyazmelek
slm kızlar geldim yine, şuan şöminenin başında keyif yapıuyorum sıcacık babasıyla-oğlu neredeler bilmiyorum heralde müzik dinlemeye gittiler
ay havuzda acayip yorlumuşum Eymeni yatırdım akşamüstü bende bir vurdum kafayı eymenden önce uyumuşum kaydirigubbakcemile3 ama iyi geldi kafam acayip dinç valla
safişim evet odada bırakıp gittik yalnız ilk uyuduğu zaman özellikle gece uykusunda Eymen top atsan uyanmaz eğer iyice daldıysa dün de çok yorgundu uyudu ee saatte erkendi bıraktık odasına 10 dk da bir kontrole gittik tabi biraz zor oldu bebephone olsa çok iyi olacakmış
bugün öğle uykusuna yatıncada hamama gittik havuza saunaya falan girdik aralarda bir babası bir ben kontrole gittik yine hatta hamamda biraz uzun kaldık eşime dedimki eymen uyandı gidelim nerden biliyorsun dedi içime doğdu gidelim dedim gerçekten kendimi çok huzursuz hissettim hemen gittik eymen daha yeni uyanmış yatakta su içiyordu orada olmadığımızı bile farketmemiş henüz eşim diyor valla bravo zamanlama mükemmel kaydirigubbakcemile3

şuan oradan oraya koşuyor arada bir gidip şarkıcıyı alkışlayıp geliyor sıpam otelin sahibi sanki hareketler öyle kaydirigubbakcemile3
Ayyy beyazmeleğim iyi bırakıyon kııı..Ben ağlamasından çok ya biri gidip alırsa bişey yaparsa diye korkarım.Neyse bitmiş tatil gözünaydınkaydirigubbakcemile5

çitos
Yasminime katılıyorum sapanca çook güzel ben de çok severim.Eskiden düzce de çalışıyordum sık giderdik.Nişanlıyken çok romantik anlarımız geçti sapanca da:asigim:kaydirigubbakcemile3

remedios
çitos
İkinizin menüsü de süper valla da remedioscum lipton form iç arkasından tavuk patates kızartması şaşırtıcccccccccııııı
çitoscuğum aşkolsun dengeliyoruz olayı bir ondan bir bundanzemuszemus

herkese günaydınnnn

beyazmelekciğim aman dikkatli olun canım
biberon riskli bir de yastık koymayın yatağa bence

ben de çitos gibi alıp kaçırırlar mı diye de korkarım

çitos
4-02-10, 08:02
remedios
çitoscuğum aşkolsun dengeliyoruz olayı bir ondan bir bundanzemuszemus

herkese günaydınnnn

beyazmelekciğim aman dikkatli olun canım
biberon riskli bir de yastık koymayın yatağa bence

ben de çitos gibi alıp kaçırırlar mı diye de korkarım
Lipton form yerine doğadanı tavsiye ederim daha etkili gelirdi bana eskiden çok içerdim:kahve:

PassioneLore
sapanca konusunda katlıyorum sızlere
cok romantık ve harıka bır yer ama cok soguk
oglusu hasta etmekten korkuyorum aslında ben de hemen hasta oluyorum yaa

mıdemın yanması gecmedı hala
o kadar yedım sımdı acısını cekıyorum

çitos
Minik Kalimero
sapanca konusunda katlıyorum sızlere
cok romantık ve harıka bır yer ama cok soguk
oglusu hasta etmekten korkuyorum aslında ben de hemen hasta oluyorum yaa

mıdemın yanması gecmedı hala
o kadar yedım sımdı acısını cekıyorum
Mide için Şurup ya da çiğneme tabletlerinden alsana miniğim,hemen geçer..

Mrs.Dincer
günaydın kızlar
evet sabah saat 6 olmadan iğrenççç bi şekilde karın ağrısı ve bel ağrısı ile uyandım
Allahım nası ağrıyo ya ne olacak bu böle hiç ağrımazdı halbuki bu ay sanırım ayaklarımı üşüttüm

doktora gösterdim kuzum maşallah hiç bişisi yok jon benjaminlerin
tek sorun aşırı kilolu olmamızmış kaydirigubbakcemile3
yavru kuşum şu an tam 9 değil ama12-13 yaş giyiniyor siz düşünün artık sempatiksalakcinni

remedios
çitos
Lipton form yerine doğadanı tavsiye ederim daha etkili gelirdi bana eskiden çok içerdim:kahve:
lipton bitince alırım canım
aslında bu tarz çayları uzun süre kullanmayın diyorlar bağırsakları tembelleştiriyormuş

yasmin.28
zeyna
günaydın kızlar
evet sabah saat 6 olmadan iğrenççç bi şekilde karın ağrısı ve bel ağrısı ile uyandım
Allahım nası ağrıyo ya ne olacak bu böle hiç ağrımazdı halbuki bu ay sanırım ayaklarımı üşüttüm

yavru kuşum şu an tam 9 değil ama12-13 yaş giyiniyor siz düşünün artık sempatiksalakcinni
Zeynam çok sevindim oğlunun profiterollerinin normal olmasına.Maşallah tontişine.Sana da geçmiş olsun.Sıcak tut karnını.

Çitosum aklıma geldi şimdi.Batuşun saçlar nasıl oldu?Resim isteriz:)

Remocum kestirdin mi oğluşun saçlarını???

Miniğim sen de şu mideyi rahatlat ilaçla.Geçmiş olsun kııı..

PassioneLore
gavıscon ıctım azıcık daha ıyıyım
hamılelıgım aklıma geldı buzdolabından cıkarıp kafama dıkerdım mıdemın yangınından
bır tuhaf oldum

zeyna cok sevındım canım bır sorun olmamasına
annen cok ıyı bakıyor anlasılan ahmethan'a
maasallah kuzularına

çitos
zeyna
günaydın kızlar

Gözünaydın zeyna bişiciği yokmuş oğluşun.
remedios
lipton bitince alırım canım
aslında bu tarz çayları uzun süre kullanmayın diyorlar bağırsakları tembelleştiriyormuş
Evet canım aynen öyle uzun sürede öyle bir sıkıntısı var.Ve ben bunu bizzat yaşadım o yüzden şu an içmiyorum.Tembellik konusunda da sıkıntım kalmadı çok şükür..

çitos
yasmin.28
Zeynam çok sevindim oğlunun profiterollerinin normal olmasına.Maşallah tontişine.Sana da geçmiş olsun.Sıcak tut karnını.

Çitosum aklıma geldi şimdi.Batuşun saçlar nasıl oldu?Resim isteriz:)

Remocum kestirdin mi oğluşun saçlarını???

Miniğim sen de şu mideyi rahatlat ilaçla.Geçmiş olsun kııı..
Ayy hiç sorma yasminim ,Çok kısa oldu yavrumun saçları ben uzun seviyorum.Adama uçlarından al dedim kısacık kesti koydu oğlanın saçlarını.Komik oldu bence.Uzun saçlı daha karizmatikti oğlumhihoyyyt..Koyayım resmini inşallah.Hatta öncesi sonrası şeklinde koyayım ona göre yorum yapınalkisalkisalkis

Mrs.Dincer
teşekkür ederim canlarım ciğerlerim
bende çok sevindim oğlumun topitoşlarının iyi olmasına
en kısa zamanda babaanne olurum artık zemuszemus

çitos
4-02-10, 09:02
Hadi zeyna hayırlı haberlerini bekliyoruz ahmet'inkaydirigubbakcemile3

Ayy bu sıpalar büyüyecek,sevgili bulcak,aşk acısı,ayrılık acısı çekecekler bizim de içimiz cızzzzz edecekk..

Halamın oğlu vardı konya'da.Ev aldılar ona orada oturuyorlardı oğlu gelini mis gibi,Kız samsunluydu.Tutmuşlar samsuna tayin istemişler.Ki halam hakikaten bişeye karışmaz etmez..Kızın memleketine gidiyorlarmış.
Şöyle bir düşündüm benim oğlan da evlenip,kızın memleketine koyup giderse ne ederim diye.Tabii yapıcak bişi yok nerede mutlu olacaksa orada olsun ama çok zor bir durum dedim kendi kendime.Gel de bu geline gıcık olma şimdi:tomato:

remedios
erkek annesi olmak daha zor

PassioneLore
evet cıtosum zaman zaman ben de dusunuyorum ve korkuyorum oglumu korumak adına kıskanc kayınvalıde olmaktan

halanın oglunun durumu bu acıdan bakınca evet gelıne sınır oluyoruz ama samsun'a gıtme sebeblerını onlardan dınlesek belkı onları da haklı bulabılırız gorecelı bır durum yanı

ama her anne gıbı ben de evladımın yakınımda olmasını ısterım
kayınvalıdemle olamadıgım arkadaslık ortamını kurmak ısterım
koluma takıp kokos olma yolunda alısverıslere cıkmak ısterım
ınsa allah kader evlatlarımızından ayıracak olaylarla karsılastırmaz tum annelerı

yasmin.28
çitos
Hadi zeyna hayırlı haberlerini bekliyoruz ahmet'inkaydirigubbakcemile3

Ayy bu sıpalar büyüyecek,sevgili bulcak,aşk acısı,ayrılık acısı çekecekler bizim de içimiz cızzzzz edecekk..

Halamın oğlu vardı konya'da.Ev aldılar ona orada oturuyorlardı oğlu gelini mis gibi,Kız samsunluydu.Tutmuşlar samsuna tayin istemişler.Ki halam hakikaten bişeye karışmaz etmez..Kızın memleketine gidiyorlarmış.
Şöyle bir düşündüm benim oğlan da evlenip,kızın memleketine koyup giderse ne ederim diye.Tabii yapıcak bişi yok nerede mutlu olacaksa orada olsun ama çok zor bir durum dedim kendi kendime.Gel de bu geline gıcık olma şimdi:tomato:
Ya zor hayatım ya..Benim gelin inşallah öyle olmaz.Biraz sinirli ama bilemiycem tabi...Sessizinden korkacan anacımm.Şükür benimki canavar gibialsanaalsanasmile

PassioneLore
remedios
erkek annesi olmak daha zor
kesınlıkle evet
ınsa allah bız kızım olur dıye dua edıyorum :Saruboceq: