TEST

İstanbul'da Fal - Falcılar

morpelikan
12-05-10, 21:05
bizede söylermisin öğrenince,hangi günlermiş diye:)

nomadic_ang_82
13-05-10, 05:05
falkolik
angels burcu nerdeydi? hocam gelecekle ilgili net tarih mi veriyor 3 vakte 5 vakte diyenlerden mi?

bu arda inside batunun yerini tarif edebilecek var mı?sempatiksalakcinni
Aşkolsun yaaa burcuyu ben önerdim yerini de tarif ettim o kadar hiç okumamışsın :eek:lmaz:

falkolik
13-05-10, 06:05
nomadic_ang_82
Aşkolsun yaaa burcuyu ben önerdim yerini de tarif ettim o kadar hiç okumamışsın :eek:lmaz:
nomadic okudum anadolu yakasında oralara gemeye gidince baktırabilirim önce avrupadakileri bitireyim... andolu oradan da şehirdışı:lepi:

cukalvator
13-05-10, 07:05
ya nomadic bana burcu'yu ve batu'yu tarif edecek die canı çıktı kızın yazık :roflol: bu rada ben bu hafta sonu da batu ya gidicem bakalım o nasıl burcu gibi mi? ama orda olmadığı günler mi var ya da saatler..öğrenirseniz yazın lütfen..taa anadolu yakasından ataşehirden gideceğim çünkü

falkolik
13-05-10, 08:05
cukalvator
ya nomadic bana burcu'yu ve batu'yu tarif edecek die canı çıktı kızın yazık :roflol: bu rada ben bu hafta sonu da batu ya gidicem bakalım o nasıl burcu gibi mi? ama orda olmadığı günler mi var ya da saatler..öğrenirseniz yazın lütfen..taa anadolu yakasından ataşehirden gideceğim çünkü[/QUOTE
olabilir olmadıkları günler. fincanın içine bakmakla ömür mü geçer akannehir
gelince yaz canım yorumlarını ben gelecek haftaya gideceğim inş..bilmiyorumkismile

nomadic_ang_82
13-05-10, 08:05
cukalvator
ya nomadic bana burcu'yu ve batu'yu tarif edecek die canı çıktı kızın yazık :roflol: bu rada ben bu hafta sonu da batu ya gidicem bakalım o nasıl burcu gibi mi? ama orda olmadığı günler mi var ya da saatler..öğrenirseniz yazın lütfen..taa anadolu yakasından ataşehirden gideceğim çünkü
Ataşehir zaten anadolu yakasında hem kim var ki ataşehirde fal bakan yoksa benmi anlamadım bilmiyorumkismile

honey88
13-05-10, 11:05
inanmiorum yaaaaaa....batu symbol cafede degil yani öylemi???poffffffffffakannehir:çok üzgünüm:

cukalvator
13-05-10, 12:05
nomadic_ang_82
Ataşehir zaten anadolu yakasında hem kim var ki ataşehirde fal bakan yoksa benmi anlamadım bilmiyorumkismile

CANIM BENİM BEN ANLATAMAMIŞIMDIR :KK70: BEN ANADOLU YAKASINDA ATAŞEHİRDEYİM..BATU KARŞIDA YA HANİ SIRF ONUN İÇİN GİDİCEM ORDA OLDUĞU GÜNLERİ BİLEYİM DEDİM akannehir

cukalvator
13-05-10, 12:05
falkolik
cukalvator
ya nomadic bana burcu'yu ve batu'yu tarif edecek die canı çıktı kızın yazık :roflol: bu rada ben bu hafta sonu da batu ya gidicem bakalım o nasıl burcu gibi mi? ama orda olmadığı günler mi var ya da saatler..öğrenirseniz yazın lütfen..taa anadolu yakasından ataşehirden gideceğim çünkü[/QUOTE
olabilir olmadıkları günler. fincanın içine bakmakla ömür mü geçer akannehir
gelince yaz canım yorumlarını ben gelecek haftaya gideceğim inş..bilmiyorumkismile
CANIM YAZARIM TABİKİ..SÖLEDİM DİĞER YORUMALRIMI DA KADINLAR KAHVESİ FALAN KADIKÖYDEKİLER HEPSİNE BAKTIRDIM.HİÇ BİRİNDEN Bİ CACIK OLMAZ :sm_confused: İSTANBULDA GİTTİKLERİMDEN İYİ OLANLARDAN BİRİYDİ BURCU..AMA ÇOK İİ DEĞİLDİ BANA GÖRE..BATU YA DA GİDECEĞİM..AYRICA DAHA İİ BİRİSİNİ BULURSAM DA PAYLAŞACAĞIM SİİZNLE OK..

Eklimya
13-05-10, 13:05
pamukkiz
Selam kızlar ;
Bu fal işi beni çok sarmasada muhtelif zamanlarda baktırmışlığım vardır ve en son fal baktırdığım bir yeri ilk defa birilerine önerme ihtiyacı hissettim , bahçelievler de İzzettin Çalışlar cd. Kafe 43 bistro diye bir mekan var , orada Okan beye tarot falı baktırdım .kaydirigubbakcemile3
Çok şaşırttı beni zamanlarına kadar bir çok şeyi bildi . Ama kahve falı hiç baktırmadım. Tavsiye ettim rahatladım zemuszemus
Okan beye ben de gittim. Arkadaşlarımla birlikte baktırdık. Hiçbirimiz memnun kalmadık. Ben önermiyorum. Boşuna para vermeyin derim :)))

honey88
13-05-10, 13:05
aglamak istiorummmmmmmmmmmm.tam batuyu buldum derken.adam karsi yakadan cikti yaaaaaa......ben cadde sembolde zannediodum onu..hayallerim suya düstüüüüüüü...senağlama

yazz12
13-05-10, 20:05
batu taksım ınsıde de

burmilla
13-05-10, 20:05
arkadaslar bugun yıne gıttım zeynep yıne yoktu... hastaymıs cok hastalanmıs o yusden ama gelırmıs ıyılesınce... 2-3 gune gelırmıs... kerım var dedıler.. o da 6 ya kadar kapalıymıs :KK70: dolmus yanı kotası.. :KK70: ona da baktırmadık ona baktıran varmı.. hala zeynebı ovuolar amaa cokkk:...

Metaphora
13-05-10, 21:05
tam 666 yorum var,korktum,düzeni bi mesajla bozayım dedim:)

morpelikan
13-05-10, 23:05
kadınlar ndeki pelini denedim bugün nihayet.
iyi tahminlerde bulundu doğrusu.fena değildi.
gelecek için konuştu genelde.
peline fal baktırıpta çıkan oldu mu yaa?
keşke gerçek olsa dedikleri :KK43:

destin_a
14-05-10, 06:05
kızlarrr selam... melekler kahvesindeki gülşene baktıranınız oldumu hiç ? baya öven var baska sıtelerde... deneyen varmı aranızda ??

morpelikan
14-05-10, 10:05
destin_a
kızlarrr selam... melekler kahvesindeki gülşene baktıranınız oldumu hiç ? baya öven var baska sıtelerde... deneyen varmı aranızda ??
ayy baktırıdm ben o kadına nasıl bişeydi o yaa,
dayak yer gibi fal baktı vala.
bildiği şeyler oldu ama çok uç ve alakasız şeylerde söyledi.
imkansız şeylerden bahsetti hatta.bozmak istemedim ama beğenmedim ben açıkçası.
kafamçokkarıştı

destin_a
14-05-10, 12:05
morpelikan
ayy baktırıdm ben o kadına nasıl bişeydi o yaa,
dayak yer gibi fal baktı vala.
bildiği şeyler oldu ama çok uç ve alakasız şeylerde söyledi.
imkansız şeylerden bahsetti hatta.bozmak istemedim ama beğenmedim ben açıkçası.
kafamçokkarıştı
hımm anladım canım. bir arkadasım gıtmıs bende sıtelerde arastırdım baya kısı guzel dıyor. sızlerede sorayım dedım. pekı bu bıldıgı seyler sımdıkı seylermı yoksa gelecek ıcın soyledıklerımı cıktı ?

morpelikan
14-05-10, 13:05
gelecek için söylediği şeylerin çıkmasına vala daha uzun zaman var seneye evlilik falan dedi.
ki ortada daha aday adayı bile yok.
başka bir sürü şey salladı,bayaa harbi harbi konuşuyo duyanda ona güveniyo heralde.
iyi kötü söylüyo yani yüzüne tak tak ama çokta bişey diyemedi yani beni hiç mi hiç tatmin edemedi vala.

burmilla
bende ona baktırmıstım gecen senee...cıkmadı bana.. zeynebı cok merak edıyorum bı tane olumsuz yorum yok kadına yapılan.. cok aradım olumsuzunu ama yok:KK70:

destin_a
peki bu inside dakı batuya gıttınız mı hıc ben gıdıcem bu aralar.

morpelikan
14-05-10, 14:05
evet zeynebi bnde duydum sırada o var :KK70:
giden olursa paylaşsın lütfen..
batuya dün gittik ben baktırmadım ama arkadaşım baktırdı.
herkes çok övmüştü ama pek şaşırtmadı bizi
en azından ben baktırmadığımdan fazla yorum yapamıyorum batu için.

elifcikcik
14-05-10, 17:05
nilmil
teşekkür ederim arkadaşım.biriz hanımın adını duymuştum ama hiç baktırmadım.sen baktırdın mı hiç?

Evet ben baktırdım... Şu anki durumu analizde ciddi şekilde başarılı... Gelecek konusu yaşayıp göreceğiz ama bir çok falcıya gittim, Biriz hanım'ı tavsıye ediyorum...

morpelikan
elifcikcik
Evet ben baktırdım... Şu anki durumu analizde ciddi şekilde başarılı... Gelecek konusu yaşayıp göreceğiz ama bir çok falcıya gittim, Biriz hanım'ı tavsıye ediyorum...

nerde ki bu biriz hanım? onunda namını pek duydum.

chloes
morpelikan
Araştırdım, Kadılöy'de Angels Cafe'deymiş.

chloes
Kızlar, bir sitede baktırıpta beğendikleri falcıları yazmışlar. Buyrun, liste:

Taksim:
Symbol Cafe - Serkan, Levent, Alper
Majestik Cafe - Emre
Melekler Kahvesi - Selçuk

Nişantaşı:
Symbol Cafe - Yılmaz, Fulya, İsmail, Özgür, Umut

Beşiktaş:
Symbol Cafe - İlker, Bora

Kadıköy:
Angel's Cafe - Burcu

elifcikcik
14-05-10, 20:05
chloes
Araştırdım, Kadılöy'de Angels Cafe'deymiş.
Hanımlar, iyi akşamlar... biriz Hanım artık Kadıköy Pilav Cafe'de...

elifcikcik
14-05-10, 21:05
morpelikan
Kadıköy Pilav cafe'de... Namını iyi duydunuz inşallah:) Var mı baktıran tanıdığınız?

falkolik
15-05-10, 19:05
batuya giden var mı bu aralar...taktım kafayı batuya kaydirigubbakcemile3

etoile
15-05-10, 20:05
Batu Semboldeyken ben çok giderdim:)..yarın gitmeyi düşünüyorum..sonucu yarın paylaşırım:)

falkolik
16-05-10, 09:05
etoile
Batu Semboldeyken ben çok giderdim:)..yarın gitmeyi düşünüyorum..sonucu yarın paylaşırım:)

bekliyoruz haberleri laelaelaelaelae

nomadic_ang_82
16-05-10, 15:05
cukalvator
CANIM BENİM BEN ANLATAMAMIŞIMDIR :KK70: BEN ANADOLU YAKASINDA ATAŞEHİRDEYİM..BATU KARŞIDA YA HANİ SIRF ONUN İÇİN GİDİCEM ORDA OLDUĞU GÜNLERİ BİLEYİM DEDİM akannehir
seninle komşuyuz sanırsam olumunekankayizsmile

nomadic_ang_82
16-05-10, 16:05
chloes
Kızlar, bir sitede baktırıpta beğendikleri falcıları yazmışlar. Buyrun, liste:

Taksim:
Symbol Cafe - Serkan, Levent, Alper
Majestik Cafe - Emre
Melekler Kahvesi - Selçuk

Nişantaşı:
Symbol Cafe - Yılmaz, Fulya, İsmail, Özgür, Umut

Beşiktaş:
Symbol Cafe - İlker, Bora

Kadıköy:
Angel's Cafe - Burcu

canım bu bilgiyi veren yılmazdır kendisi kadıköy angels falcılarından biri söylediklerinin çoğu doğru fakat cafe bilgileri güncel değil boshayallersmile

chloes
16-05-10, 16:05
nomadic_ang_82
canım bu bilgiyi veren yılmazdır kendisi kadıköy angels falcılarından biri söylediklerinin çoğu doğru fakat cafe bilgileri güncel değil boshayallersmile
Doğru canım. 2007 yılında yazmış.

etoile
16-05-10, 19:05
Batu'ya gittik bugün ve gerçekten iyidi:)...şu anki durum çok iyi bildi ve geleckle ilgili söyledikleri mantıklı...ama tabii zamana bırakarak...olup olmayacağına bakacağız...:)

falkolik
16-05-10, 20:05
etoile
Batu'ya gittik bugün ve gerçekten iyidi:)...şu anki durum çok iyi bildi ve geleckle ilgili söyledikleri mantıklı...ama tabii zamana bırakarak...olup olmayacağına bakacağız...:)
önceden baktırdığında çıkar mıydı canım gelckle ilgili

kanaryaprenses
16-05-10, 20:05
kızlar batu hangi günler oradaymış, birde ücret ne?

zinkerbel
16-05-10, 21:05
emine akkaya ya cadı kahvesinde baktırdığımda bana her söylediği cıktı.o zaman eşimle cıkmıyorduk bile dedikleri cıktı ve o dönem yaşadıklarımla ilgili söyledikleri de hep doğruydu. gaybı bir tek allah bilir ve o gün gercekten eğlencesine gitmiştim ve çok şaşırdım. bir daha gitmem ama korkarım.

smile24
16-05-10, 23:05
kanaryaprenses
kızlar batu hangi günler oradaymış, birde ücret ne?
15 ytl canım...

Eklimya
17-05-10, 08:05
Kızlar merhaba... Cumartesi bende batuya gittim. Genel olarak memnun kaldım. Geçmişle ilgili pek birşey söylemiyo. Ama geleceğinizle bağlantısı varsa anlatıyo. Ben farkında olmadan bi şaşırtma yaptım ama düşmedi. Ben de zaten arkadaşımla kritik yaparken farkına vardım bunun. Bu beni etkiledi..Şiddetle tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız.

destin_a
17-05-10, 09:05
zinkerbel
emine akkaya ya cadı kahvesinde baktırdığımda bana her söylediği cıktı.o zaman eşimle cıkmıyorduk bile dedikleri cıktı ve o dönem yaşadıklarımla ilgili söyledikleri de hep doğruydu. gaybı bir tek allah bilir ve o gün gercekten eğlencesine gitmiştim ve çok şaşırdım. bir daha gitmem ama korkarım.
ya ben o kadına cok guluyorum normalde ruyanız hayrolsun teyze :))) ama cogu kısı ıyı bakıyo dıyor fıyatı ne kadar pekı ?

challenger
17-05-10, 10:05
batu hangı kafede baktıgı hakkında bılgı verebılırmısınıs?

destin_a
17-05-10, 10:05
kızlarrr bu emıne akkaya kac tl ye bakıyor ve falı uzun suruyormu ?

nomadic_ang_82
17-05-10, 11:05
smile24
15 ytl canım...
canım özelden mesaj gönderemiyorum burdan yazayım :lepi:

ben batuya baktırmadım ama 2 arkadaşıma söyledikleri birebir çıktı geçmişe çok girmiyor hani yaşadın bitti gibi ama gelecekle alakalı daha fazla bilgi veriyor bunu yaşadıklarını net bir şekilde gördüm ohaoldumsmile Levent için söyleyebileceğim şudur ki geçmişle alakalı söyledikleri %100 doğruydu hatta unuttuğum bazı detayları hatırlattı gelecek ile ilgili ise; 3 yıllık sevgilimden kötü bir şekilde ayrılmıştım ve işsizdim mafoldumben levent bana şu tarihte işe başlamış olacaksın deniz aşırı olacak ama seni yormayacak dedi (beşiktaşta başladım servisle gidiyorum yerimseniben ) şu yıl şu ayda sevgilin öyle bir gelecek ki sen affetmek zorunda kalacaksın ki affet zaten çünkü 6 ay sonra evleniyorsun ve şu tarihte evli olarak bana bir daha geleceksin dedi daha fazla detay vermiyorum ama anladığına eminim şekerim ha birde isminin neredeyse söyledi yani adı ahmet olan birini sonu met bu memet ahmet gibi bir şey falan dedi çok arkadaşımda gitti ona memnun kaldılar genelde ama üst üste gidersen levent tanıyor sıkılıyor umut bağladığını düşünüp bakmıyor olumunekankayizsmile

bu aradada söylediği ayda geri döndü, evlendim ve evli olarak ona gittim

destin_a
17-05-10, 11:05
nomadic_ang_82
canım özelden mesaj gönderemiyorum burdan yazayım :lepi:

ben batuya baktırmadım ama 2 arkadaşıma söyledikleri birebir çıktı geçmişe çok girmiyor hani yaşadın bitti gibi ama gelecekle alakalı daha fazla bilgi veriyor bunu yaşadıklarını net bir şekilde gördüm ohaoldumsmile Levent için söyleyebileceğim şudur ki geçmişle alakalı söyledikleri %100 doğruydu hatta unuttuğum bazı detayları hatırlattı gelecek ile ilgili ise; 3 yıllık sevgilimden kötü bir şekilde ayrılmıştım ve işsizdim mafoldumben levent bana şu tarihte işe başlamış olacaksın deniz aşırı olacak ama seni yormayacak dedi (beşiktaşta başladım servisle gidiyorum yerimseniben ) şu yıl şu ayda sevgilin öyle bir gelecek ki sen affetmek zorunda kalacaksın ki affet zaten çünkü 6 ay sonra evleniyorsun ve şu tarihte evli olarak bana bir daha geleceksin dedi daha fazla detay vermiyorum ama anladığına eminim şekerim ha birde isminin neredeyse söyledi yani adı ahmet olan birini sonu met bu memet ahmet gibi bir şey falan dedi çok arkadaşımda gitti ona memnun kaldılar genelde ama üst üste gidersen levent tanıyor sıkılıyor umut bağladığını düşünüp bakmıyor olumunekankayizsmile

bu aradada söylediği ayda geri döndü, evlendim ve evli olarak ona gittim

canım bu levent nerde bakıyordu ve kac tl ye ?

chloes
17-05-10, 12:05
Cumartesi günü Zeynep'e gittim. Gittiğimde sırasında 9 kişi vardı. Ben de iyi fal bakıyorki bu kadar sırası var diye düşündüm. 1.5 saat sonra sıram geldi ama beklediğimi pek bulamadım. Diğer falcılardan pek fark göremedim.

gulcevik
17-05-10, 16:05
Genellikle emine AKKAYA için iyi şeyler yazıldı.Sitesine girdim iletişim bilgileri veya bir telefon numarası yok .Emine akkayanın tlf numarasını bilen veya nerede baktıgını bilen varmı acaba...

falkolik
17-05-10, 17:05
hem levente hem batuya gitmek istiyorum öncelik batu olacak sanırım inş bu hafta giderim sempatiksalakcinni

destin_a
17-05-10, 19:05
kızlarr ben emine akkayanın telini buldum. isteyene verebilirim.. randevulu gidiliyormus
kahve falı :45 tl , tarot falı :50 tl , genel bakım :150 tl ymıs. (genel bakım nasıl bısey bılmıyorum :))) isteyen soylesın ozelden atıyım..

bu arada onceden baktıran arkadaslar soylesın burdan nasıl guzel bakıyormu ? fıyatı pahalı cunku dıger yerlere gore :)):eek:

etoile
17-05-10, 19:05
Batu ınside Cafe de (Taksim) bakıyor,Fiyat 15 TL ve ortalama 10-15 dak bakıyor.Akşam saat 20 ye kadar bakıyormuş.Ama hangi günler orda bilmiyorum..Hafta sonu kesin ordadır ama.Fal değerlendirmesi,10 üzerinden,iyi bir 7:).