İstanbul'da Fal - Falcılar

elice
1-12-10, 16:12
bu gün beyoğlu kafe alpere gittim hiç beğenmedim.9 tane kart ver dedi kartların anlamlarını söyledi 5 tane daha kart ver dedi onlarında anlamını söyledi üç kart çektirdi bu üç kart için bana üç net soru sor bana dedi o üç kartında anlamını söyledi herşey gönlünce olsun görüşmek dileğiyle dedi ve falı bitirdi ben ne anladım bu işten:97:

Metaphora
ben tarığı beğenmedim çok.aşk hayatımla ilgili bi çelişkim yok meslek hayatmı merak ediyodum,üniversite okuduğumu söylemedi,ben söyleyince alanımı bilemedi,özel sektördemi çalışırım devlet mi dedim ikiside olabilir dedi genel konuştu.bir arkadaşımla küsmüştüm onu sordum adım atarsanız barışırsınız dedi.işime yarayan birşey söylemedi.meleklere zaten gitmem ama symbol de bitti benim için.artık fazla bilinmeyen falcıların arayışındayım..

sabun1
Alevkocum kimse geleceği bilemez sen bence o falcı öyle dedi diye mi üzüldün yoksa sen de onun dediğini doğru mu buluyorsun senin düşündüğün de onun aynısı mı diye üzüldün ona karar ver ve eğer o çocuğun senin için gerçekten hayırsız olduğunu düşünüyorsan kendini daha fazla üzme yoksa falcı öyle dediği için değil sen burda bu forumda bile o çocuk için üzülüp yazı yazarken o da senin için üzülüyorsa sana değer bir insabndır. Yoksa çok falcı ben şimdiki evli olduğum kişiyle evlenmeden önce bana onla evlilik görünmediğini söylemişti.
Onlara göre değil kalbinin ve aklının sesini dinle her şeyin hayırlısını dile sevgiler[
QUOTE=alevko;16405941]yok ya ayakaltı bi yer ama gulun cafesinden korktuysan burayada girmeyebilirsin nargile cafe gibi vi yer belkide ben sevmediğim için ole mekanları
bu arada cok canım sıkkın bazı olaylar hiç istedıgım ve falcıların dedigi gibi gitmiyor bugün bizim bi tanıdık benim için yıldızname gibi bişey baktırmış kızınız çok ii biri bu adamdan lütfen uzak dursun demiş her gordukleri yerde birbirleribi ısırıolar demiş aslında dün bende kaear vermiştim bırakmaya ama falcı soyleyince uzuluor insan[/QUOTE]

alevko
karışık bir çıkan fal haberi!!!
kasım başında nihale gidip yanlışlıkla tarot baktırmıştım bence zaten o kadın birşeye bakmıyor aslında o yüzden pek farketmez
benim sevdiğim kişinin hayırsız oldugunu aslında beni sevdiğini ama adam olmayacağını yakın zamanda hayatıma girip çıkacağını söyledi onlar oldu(ama aylık peryotlar oldugu için fazla birşey bilmiş saymadım onu)
bu yıl bitmeden kapanan bir sayfa yeniden açılacak dedi(bu asıl oğlan haricinde) burcunu söyledi ve evet eylül aylarında tanıştığım sonradan gerizekalılık edip esas oğlanı unutamadıgım için sebepsiz reddettiğim biri tekrar görüşme talebinde bulundu henüz görüşmedim ama aslında benimkinden daha duyarlı biri ve normalde nihalin beyin okuduguna inanıyordum ama bu kişi hiç aklımda yoktu burcu falan hepsi tutuyor temmuzda baktırdıgımda biriz de bu burctan yıl sonuna dogru biriyle tanısacagımı ve 2011de evlenecegimi söylemişti
işin ilginci bütün falcılar 2011de beni evlendirio büyük çogunlugu esas oglanla bir kısmı da yeni kişilerle
şimdi ben karıştım bu fal olayı berbat bişe
bunun yanında nihale 2.kez gidip fal baktırdıgımda tamamen farklı bir fal baktı hiç bu kişiden bahsetmedi
amaaan amman bıktım usandım valla

alevko
sabun1
Alevkocum kimse geleceği bilemez sen bence o falcı öyle dedi diye mi üzüldün yoksa sen de onun dediğini doğru mu buluyorsun senin düşündüğün de onun aynısı mı diye üzüldün ona karar ver ve eğer o çocuğun senin için gerçekten hayırsız olduğunu düşünüyorsan kendini daha fazla üzme yoksa falcı öyle dediği için değil sen burda bu forumda bile o çocuk için üzülüp yazı yazarken o da senin için üzülüyorsa sana değer bir insabndır. Yoksa çok falcı ben şimdiki evli olduğum kişiyle evlenmeden önce bana onla evlilik görünmediğini söylemişti.
Onlara göre değil kalbinin ve aklının sesini dinle her şeyin hayırlısını dile sevgiler[

öyle yapıorum canım ama malesef sesler hep karısık falcının dediğine de üzüldüm, bunların gercek olma ihtimaline de, gercek değilse su an yasadıklarıma da

katre82
1-12-10, 17:12
2 sorum olacak:

bir: bu alper sarışın alper mi? orta boylu?

iki: bugün cinsiyeti erkek olan bir arkadaşım bahsetti. bir arkadaşım süper bir falcıya gitmiş dedi. kimdir dedim ve öğrendim. daha önce burada da adı geçmişti ama bulmam zor gibi, samanlıkta iğne aramak gibi olur.

Şuşu ya da Susu cafe Şengül, hisarüstünde. birileri gitmişti ona diye hatırlıyorum ama şanı iyi mi kötü mü unuttum. var mı yorum yapabilecek olan??

yazz12 sen kesin gitmişsindir:)

pirepirpir
1-12-10, 17:12
Merhaba,
kadıköy fayton cafe hakan nasıldır?bi de yusuf die biri varmış....İyi başarılı bi falcı arıyorum yok yok acaba bunlar iyiymidir sürekli gidiyorum ve hepsi fossssssss...yardımmmmmmmm lütfennnnnnnnn

elice
1-12-10, 18:12
katre82
2 sorum olacak:

iki: bugün cinsiyeti erkek olan bir arkadaşım bahsetti. bir arkadaşım süper bir falcıya gitmiş dedi. kimdir dedim ve öğrendim. daha önce burada da adı geçmişti ama bulmam zor gibi, samanlıkta iğne aramak gibi olur.

Şuşu ya da Susu cafe Şengül, hisarüstünde. birileri gitmişti ona diye hatırlıyorum ama şanı iyi mi kötü mü unuttum. var mı yorum yapabilecek olan??

evet alper sarışın sakallı ortaboylu

Pink7
Veee 2ci defa su falina baktirdim umarim cikarrrr 7 ay once baktirmistim hemen hemen dedikleri cikti uskudarda 30 tl ye bakiyo birini merak ediyosaniz resmini gosterincede yorum yapiyor bi deneyin isterseniz ablamida goturucem tarik bende begenmedim symbol nihalle bu suta baktirdigim hemen hemen ayni seyleri siyledi suya bakan daha detayli bakiyo 20 dkka falan sira olmuyo cafede bakmiyo pasajda kucuk bi odasi var orda bakiyo

angel_edalim
elice
bu gün beyoğlu kafe alpere gittim hiç beğenmedim.9 tane kart ver dedi kartların anlamlarını söyledi 5 tane daha kart ver dedi onlarında anlamını söyledi üç kart çektirdi bu üç kart için bana üç net soru sor bana dedi o üç kartında anlamını söyledi herşey gönlünce olsun görüşmek dileğiyle dedi ve falı bitirdi ben ne anladım bu işten:97:
aaaaaa e bunu biz evde de yaparız ama:KK37::KK37::KK37: e dior begenmıstıı demek kötüymüşş gitmeyeyim o zmann:KK53:

katre82
1-12-10, 20:12
elice
evet alper sarışın sakallı ortaboylu
hmmm, tam emin olmamakla beraber eskiden sembolde bakan alper olabilir bu, taksimde başka bir cafeye geçtiğini duymuştum. eğer o ise bana dediklerin hiçbiri çıkmadı.

katre82
hisarüstündeki şengül yok mu gideeeen?

angel_edalim
eskı yorumlarda begenılmemıs ama sonradan dıor gıtmıstı galıba....

chloes
Ben bugün arkadaşımla Alper'e baktırdım. Symbol'den gelen Alper bu. Symboldeyken de baktırmıştım kendisine. Çok memnun kalmadık. Benim önce fincanıma baktı. Sonra 3 soru sordurup tarot kağıdını kendi seçti birer adet ve yanıtladı. Ayrıca Symbolden oraya Demet diye bir falcı da geçmiş.

Şunu da belirtmeden geçemeceğim terlikli garsonvari kişiyi pek sevemedim gitti.

alevko
Pink7
Veee 2ci defa su falina baktirdim umarim cikarrrr 7 ay once baktirmistim hemen hemen dedikleri cikti uskudarda 30 tl ye bakiyo birini merak ediyosaniz resmini gosterincede yorum yapiyor bi deneyin isterseniz ablamida goturucem tarik bende begenmedim symbol nihalle bu suta baktirdigim hemen hemen ayni seyleri siyledi suya bakan daha detayli bakiyo 20 dkka falan sira olmuyo cafede bakmiyo pasajda kucuk bi odasi var orda bakiyo
deneyelim ben hiç su falcısına gitmedim nasıl bişe merak ediyorum adres falan filan versene bir de nasıl anlatıyor geçmiş gelecek

alevko
katre82
2 sorum olacak:

beni de beni de götür

ladyghost
alevkoooo beraber gidelim pink yazsında nerdeymiş telini filan , pinkkkk özel msj attım sana bakıversene

katre82
alevko
beni de beni de götür
hmm angel yazmış pek beğenilmedi diye. çocuk süper bir falcı diyince işgillendim. biraz araştırayım iyiyse gideriz alevkocum:KK66:

ayyy itiraf ediciğimmm tutamıyorum, bugün bjk symbol gökhan'a gittim. birileri yazmıştı yorumu mantıklı geldi diye. deneyim dedim canım da sıkılıyordu. evet mantıklı yorumları var cidden. iyi baktı, aaaa muhteşem ağzım açık kaldı diyemem ama iyi dediğim falcılarla paralel şeyler söyledi. gelecek için de aynılarını dedi. kahve ve biraz tarot karışık bakıyor. samimi bir çocuk tavrını beğendim. atıp tutmak gibi bir kaygısı da yok.

onu beklerken bora birine fal bakıyordu. dışardan dinleyince daha bir saçmaladığını anladım. o neden fal bakıyorum diye dolaşıyor anlamıyorum.

eli maşalı ters düz edip gönderecek birini bulamadım hala. 3 kişi olumsuz söylemişti. denk düşerse onlara gideyim bir daha.

alevko
aman belli olmuyor işte nihal önce öyle dedi bana bundan hayır gelmez ne sana ne başkasına dedi
2. gidişimde değiştirdi falı kaderinizle oynanmış sizin sen aslında bugün çok mutlu burda olmalıydın falan dedi
eli maşalı çanga serkan vardı onun da dedikleri şimdi öyle komik kalıyor ki
beklemedeyim ben fal konusunda nitekim gideceğim başka falcı kalmadı sanırım
o üsküdardaki su falcısından herkes bahsediyordu bi ara gidelim gidelim

alevko
ladyghost
alevkoooo beraber gidelim pink yazsında nerdeymiş telini filan , pinkkkk özel msj attım sana bakıversene
kız hani sen bekliyordun yine dayanamadın dimi:18::18:

icimdekibosluk
üsküdar'da su falına bakan kişinin yeri nerde tam olarak? falcının adı nedir?

angel_edalim
1-12-10, 21:12
katre82
hmm angel yazmış pek beğenilmedi diye. çocuk süper bir falcı diyince işgillendim. biraz araştırayım iyiyse gideriz alevkocum:KK66:

ayyy itiraf ediciğimmm tutamıyorum, bugün bjk symbol gökhan'a gittim. birileri yazmıştı yorumu mantıklı geldi diye. deneyim dedim canım da sıkılıyordu. evet mantıklı yorumları var cidden. iyi baktı, aaaa muhteşem ağzım açık kaldı diyemem ama iyi dediğim falcılarla paralel şeyler söyledi. gelecek için de aynılarını dedi. kahve ve biraz tarot karışık bakıyor. samimi bir çocuk tavrını beğendim. atıp tutmak gibi bir kaygısı da yok.

onu beklerken bora birine fal bakıyordu. dışardan dinleyince daha bir saçmaladığını anladım. o neden fal bakıyorum diye dolaşıyor anlamıyorum.

eli maşalı ters düz edip gönderecek birini bulamadım hala. 3 kişi olumsuz söylemişti. denk düşerse onlara gideyim bir daha.
eli maşalı ters düz edip yollayabilme potansiyeli olan kişi Yiğitin ta kendısıı vallaa,en son bana bu cocuk senı aramayacak,dönmeyecek,unut çıkar aklından dedi:KK53::KK53:valla 2 gün agladım toparlanabılmek için üstüne birsürü fal baktırmak zorunda kaldım,halen de küsüm ben o yiğit efendiyee:KK37::KK37:

angel_edalim
ahahhaaaa alevko lady catlar fal baktırmazsaaa,dayanamıyooo:KK37::KK37::KK37::KK37:

yazz12
pınk bana da atarmısın rıca etsem merak ettım
ayrıca hısardakı sengulu denedım bence cok kotu
Pink7

haaayt
Dior sana özelden birsürü mesaj atmıştım, şu şenesenevlerdeki birnur için.. Sevabına bi cvp vereydin???