Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

İstanbul'da Fal - Falcılar

chloes
21-04-10, 18:04
destin_a
kızlar sembol cafedeki mehmet ve melekler kahvesindeki şengül hn. aranızda bu soyledıklerıme baktıran var mı ?? hangısı daha ıyı ve hangısının dedıklerı cıkıyor ?? hangısınden memnun kaldınızzzhihoyyyt
Mehmet'e geçen hafta baktırdım. Fazla memnun kalmadım. Zaten baktığı fal 5-6 dakika tutuyor. Gelecekle ilgili 1-2 şey söyledi. Onlarda öyle belirgin bir zaman vermedi. Sadece şu mevsimde olacak dedi. Yani ayını haftasını vermedi.
Şengül'e ise 3-5 kez baktırmıştım. Şu anı falan biliyor genelde ama gelecek için dedikleri çıkmadı.

destin_a
21-04-10, 19:04
chloes
Mehmet'e geçen hafta baktırdım. Fazla memnun kalmadım. Zaten baktığı fal 5-6 dakika tutuyor. Gelecekle ilgili 1-2 şey söyledi. Onlarda öyle belirgin bir zaman vermedi. Sadece şu mevsimde olacak dedi. Yani ayını haftasını vermedi.
Şengül'e ise 3-5 kez baktırmıştım. Şu anı falan biliyor genelde ama gelecek için dedikleri çıkmadı.

canım ben demıstım mehmete daha once baktırmıstım kısa bakmıstı ama soyledıklerı bugun ıcın olanları tabı bırebır bılmıstı ancak şengülede baktırdım oda fena degıldı sımdıkı durum ıcın ama gelecekle ılgılı dedıklerı mehmetınkınden farklıydı.. ya zaten ben mukayese etmek ıcın baktırdım ama farklı seyler soyledıler... yokmudur şu şehrii istanbuldaa adam gibi fal bakan işte budur diyecegimiz bir kişiiii..cafelerde bakanların gelecek ıcın soyledıklerınde hep fark var..10 tanesınden 5 ı farklı 5 ı farklı sey soyluyo...
1 gunde kac kısıye bakıyorlar ..sımdıkı zamanı bıldıklerınde ok bılıyo dıyoruz ama gelecek ıcın olanlar bırbırını tutmuyor... canım zaten şengülün dedikleri çıkmaz insallah pek işime gelmedı acıkcası :)))
şoyle adam gıbı cafelerde calısmayan psısık guclerı kuvvetlı olan gelecegı takır takır soyleyen birisi yokmu acaba...filmlerdekı gıbı hanı :))):eek:

chloes
destin_a
canım ben demıstım mehmete daha once baktırmıstım kısa bakmıstı ama soyledıklerı bugun ıcın olanları tabı bırebır bılmıstı ancak şengülede baktırdım oda fena degıldı sımdıkı durum ıcın ama gelecekle ılgılı dedıklerı mehmetınkınden farklıydı.. ya zaten ben mukayese etmek ıcın baktırdım ama farklı seyler soyledıler... yokmudur şu şehrii istanbuldaa adam gibi fal bakan işte budur diyecegimiz bir kişiiii..cafelerde bakanların gelecek ıcın soyledıklerınde hep fark var..10 tanesınden 5 ı farklı 5 ı farklı sey soyluyo...
1 gunde kac kısıye bakıyorlar ..sımdıkı zamanı bıldıklerınde ok bılıyo dıyoruz ama gelecek ıcın olanlar bırbırını tutmuyor... canım zaten şengülün dedikleri çıkmaz insallah pek işime gelmedı acıkcası :)))
şoyle adam gıbı cafelerde calısmayan psısık guclerı kuvvetlı olan gelecegı takır takır soyleyen birisi yokmu acaba...filmlerdekı gıbı hanı :))):eek:
Bir de şu var; birkaç ay sonra aynı falcıya git, bu sefer farklı şeyler söylüyor. Yani kendi dediğiyle çelişiyor önceki dedikleri. ''Fala inanma, falsız kalma'' bizim hikaye buna benzedi.:sm_confused:

destin_a
chloes
Bir de şu var; birkaç ay sonra aynı falcıya git, bu sefer farklı şeyler söylüyor. Yani kendi dediğiyle çelişiyor önceki dedikleri. ''Fala inanma, falsız kalma'' bizim hikaye buna benzedi.:sm_confused:

aynen oyle canım. normalde ınanmam fala ama ınsan sıkıntılı olunca gıtmek ıstıyor..bıde ben bu aralar hassas durumdayım o yuzden kafam karısıyor ama ınanmıyorum sadece heveslenıyorum ıste guzel bıseyler soyledıklerı zaman..amann ıste dedıgın gıbı "fala ınanma, falsız kalma..":KK46:

yazz12
21-04-10, 21:04
mercanın telefonunu veren yokmu angelstory cevap yazmadı?

destin_a
22-04-10, 07:04
yazz12
mercanın telefonunu veren yokmu angelstory cevap yazmadı?
ben bilmiyorum canım numarasını

falkolik
22-04-10, 12:04
Kadınlar kahvesindeki Pelin mi Dilek mi dahaiyi? birde pencafede yeter hakkında fikriniz nedir?? çok daraldım falcıya gitmek istioyorummmm:gitme:

VivaLaJuicy
22-04-10, 12:04
falkolik
Kadınlar kahvesindeki Pelin mi Dilek mi dahaiyi? birde pencafede yeter hakkında fikriniz nedir?? çok daraldım falcıya gitmek istioyorummmm:gitme:
Forumda bu isimlerle ilgili görüşler mevcut bakarsanız görürsünüz. Üzerlerine çok konuşuldu çünkü. Tabi fikri olan belirtir.
Ama ben Meryem'i tavsiye ederim. Çok iyiydi bana göre.yerimseniben

lfbrls
22-04-10, 18:04
mydecember
ben başlıyım, bakırköy dejavu cafede bakan bir kadın vardı adını unuttum ama oldukça zayıf kafası vücuduna göre büyük bir bayandı (zaten bir tek o çalışıyor diye biliyorum),direk isim vermişti şok olmuştum kafamçokkarıştı
birçok şeyi bildi ancak geleceğe dair tahminleri çokkk saçma ve çıkmıyor..yani sadece o anlık çelişkileriniz varsa bence gidin.bir insanın o anki hislerini merak ediyorsanız falan mesela.ilerde ne olacağıyla ilgili söyledikleri çıkmıyor genelde.bu arada kahve falı bakıyordu.tarot bakmıyor bildiğim kadarıyla
Bu bahsettiğiniz hanıma ben de gittim adını ben de hatırlamıyorum ama dedikleriniz çok doğru. Anlık şeyleri çok iyi biliyor, gerisi fasa fiso... boshayallersmile

falkolik
23-04-10, 10:04
ben gittim pelinede değişen bişey yok şuan:)) dileğide duyunca sorayım dedimm....:KK46:

destin_a
23-04-10, 16:04
kızlarrrr.. taksimde krişna cafe diye bir yer varmış duyan varmı aranızda , orda bir bayan için süpper fal bakıyor diyorlar... bilgisi olan paylaşsın lütfenn

gulcevik
23-04-10, 19:04
bagcılardaki fal bakan bayanın telefo numarası olan varsa numarayı göndere bilirmi?

yazz12
23-04-10, 19:04
bılen varsa krişna cafeyı yazsın da bız de gıdelım destina

chloes
23-04-10, 20:04
destin_a
kızlarrrr.. taksimde krişna cafe diye bir yer varmış duyan varmı aranızda , orda bir bayan için süpper fal bakıyor diyorlar... bilgisi olan paylaşsın lütfenn
Krişna Cafe, Gemi Cafe'nin eski adı

yazz12
gemide dilek var onu mu diyorsun

chloes
yazz12
Evet, o.

defnee24
23-04-10, 21:04
elmakurdumusun
Memnun kalmana sevindim canım.Umarım karşılaşırız.Ben ondan başka hiç kimseye fal baktırmadım forumda bir sürü insandan bahsediliyor.Ama ben Nilüferden çok memnunum

merhaba arkadaşlar banada nilüfer hanımın adresini ve telefonunu özelden msj atarmısınız.

elmakurdumusun
24-04-10, 21:04
defnee24
merhaba arkadaşlar banada nilüfer hanımın adresini ve telefonunu özelden msj atarmısınız.
Canım özelden mesaj attım,umarım gelmiştir.
Buradan birçok arkadaşıma ulaşıp telefonunu verdim,giden arkadaşlarında aynı hasasiyetle gidip,gitmediklerini veya memnuniyetlerini paylaşmalarını rica ederim.Ben bu kadının falına gerçekten çok inanıyorum,paylaşımlarınızla duygularımın sağlamasını yapmış olucam.
Sevgiler...

evinam
24-04-10, 22:04
elmakurdumusun
Canım özelden mesaj attım,umarım gelmiştir.
Buradan birçok arkadaşıma ulaşıp telefonunu verdim,giden arkadaşlarında aynı hasasiyetle gidip,gitmediklerini veya memnuniyetlerini paylaşmalarını rica ederim.Ben bu kadının falına gerçekten çok inanıyorum,paylaşımlarınızla duygularımın sağlamasını yapmış olucam.
Sevgiler...
canım banada ozelde nosu atarmısın tessekkurler

destin_a
24-04-10, 23:04
yazz12
evet o canım, adı degısmıs cafe nın gemı olmus sonradan.. giden varmı dilek hanıma ? nasıl fal bakıyor. ?bır kac yerde yorum okudum gayet memnunlar hatta sasırmıs ınsanlar.. bende merak ettım.. burdan gıden varmı dıye

umutluperi
25-04-10, 08:04
gemi cafe nin adresini tarif edebilecek var mı? birde diek randevuyla mı bakıyor bilen varsa yazarsa sevinirim.

yazz12
25-04-10, 11:04
gemi cafeden dilek benı ilk bir kac falında cok sasırtmıstı cıkmıstı falı asmalımescitte gemi cafenin telini internetten bulup gıdebılırsınız

umutluperi
25-04-10, 11:04
yazz12
gemi cafeden dilek benı ilk bir kac falında cok sasırtmıstı cıkmıstı falı asmalımescitte gemi cafenin telini internetten bulup gıdebılırsınız
sağol canım. en kısa zamanda gidip denemek istiyorum. gittikten sonra ilk iş yorumlarımı yazmak olacak :)

destin_a
25-04-10, 13:04
yazz12
ben bu hafta ıcı gıderım .. ıs yerım taksımde oldugu ıcın sorun olmuyor gıtmek.. bakalım nasıl bakıyor. yazarım gıttıgımde buraya ..

evinam
25-04-10, 14:04
arkadaslar bana nılufer hanımını tekını ozelde mesaj atarmısınız..kımse bana yarrdımcı olmuyır ama:1no2:

destin_a
25-04-10, 15:04
chloes
Krişna Cafe, Gemi Cafe'nin eski adı
canım sen gıtmısmıydın dilek hanıma ?

chloes
25-04-10, 19:04
destin_a
canım sen gıtmısmıydın dilek hanıma ?
Gittim ama beni çok şaşırtmadı. Söylediklerinin çıkmasını bekleyeceğim, o da önümüzdeki ayda.

destin_a
25-04-10, 20:04
chloes
Gittim ama beni çok şaşırtmadı. Söylediklerinin çıkmasını bekleyeceğim, o da önümüzdeki ayda.
hımmm ınsallah cıkar canım guzel soyledıklerı... ya baya memnunlar bu kadından cıkıyormu acaba merak ettım ben bu hafta kesın gıdıcem haber verırım burdan ..

gulcevik
26-04-10, 16:04
ELMA KURDUMUSUN,NİLÜFER HANIMIN tlf gönder mişsin teşekkür ederim

smile24
26-04-10, 23:04
merhaba..ben de yeni üyeyim bu siteye o yüzden özelden mesaj atamıyorum elmakurdumusun'un bahsettiği bağcılarda oturan nilüfer hanımın adresini ya da telini bana da özelden gönderebilir misiniz.teşekkürler...

elmakurdumusun
27-04-10, 07:04
gulcevik
ELMA KURDUMUSUN,NİLÜFER HANIMIN tlf gönder mişsin teşekkür ederim
smile24
merhaba..ben de yeni üyeyim bu siteye o yüzden özelden mesaj atamıyorum elmakurdumusun'un bahsettiği bağcılarda oturan nilüfer hanımın adresini ya da telini bana da özelden gönderebilir misiniz.teşekkürler...
Canım rica ederim umarım memnun kalrsın.Daha sonra burada paylaşım yaparsan çok memnun olurum.

Özeline telefonunu yazdım canım.

beautylove
27-04-10, 08:04
kızlar kadıköy angels ta biriz abla vardı kadın ordan ayrılmış çok iyiydi offf hiç bir yerde blamıyorum onu bulan varsa yazsın

mondschein_x
27-04-10, 13:04
arkadaşlar haftasonu gezmek için ist a geldim ve gelmişken fal baktıram dedim ama keşke baktırmasaydım birsürü param gitti:))
ilk fiyasko ortaköyde oldu tarotçu ümit abla diye bir bayan baktı 30 lira aldı ama kadın sadece beni bana anlattı pek bişi sölemedi falmı baktı terapimi yaptı anlamadım
ikiniciside taksimde ben kadınlar kahvesindeki peline gidecektim tam giderken kapriss kafe var oranın yanında ordan geçerken ayaküstü kandırdılar kendimi fal baktırırken buldum:)) iranlı birisi vardı o kadar karmaşıktıki bana dediki senin kısmaetin kapalı dedi açalım dedi 150 lira dedi yok dedim yaaa arkadaşda baktırdı onada aynı şeyi söledi bakalım 4 hata içinde eski sevgiin dönecek dedi bekliyorum ama çıkacağını sanmıyorum
daha önce bunlara baktıranlar varmı varsa yorumları merak ediyorum

destin_a
27-04-10, 19:04
mondschein_x
arkadaşlar haftasonu gezmek için ist a geldim ve gelmişken fal baktıram dedim ama keşke baktırmasaydım birsürü param gitti:))
ilk fiyasko ortaköyde oldu tarotçu ümit abla diye bir bayan baktı 30 lira aldı ama kadın sadece beni bana anlattı pek bişi sölemedi falmı baktı terapimi yaptı anlamadım
ikiniciside taksimde ben kadınlar kahvesindeki peline gidecektim tam giderken kapriss kafe var oranın yanında ordan geçerken ayaküstü kandırdılar kendimi fal baktırırken buldum:)) iranlı birisi vardı o kadar karmaşıktıki bana dediki senin kısmaetin kapalı dedi açalım dedi 150 lira dedi yok dedim yaaa arkadaşda baktırdı onada aynı şeyi söledi bakalım 4 hata içinde eski sevgiin dönecek dedi bekliyorum ama çıkacağını sanmıyorum
daha önce bunlara baktıranlar varmı varsa yorumları merak ediyorum
canım ortakoydekını bılmıyorum hıc denemedım.. ama sen kapris cafede baktırdıgın adamın adı imam.. iranlıyım diyor ve garip konusuyor gercekten iranlımı bilmiyorum ama soyledıgı fallar pek cıkmıyor... ben hiç memnun kalmamıstım ondan. uzattıkca uzatmıstı..

mondschein_x
28-04-10, 13:04
destin_a
canım ortakoydekını bılmıyorum hıc denemedım.. ama sen kapris cafede baktırdıgın adamın adı imam.. iranlıyım diyor ve garip konusuyor gercekten iranlımı bilmiyorum ama soyledıgı fallar pek cıkmıyor... ben hiç memnun kalmamıstım ondan. uzattıkca uzatmıstı..
adını bilmiyorum ama iranlı banada doğğru dürüst bişey demedi kendini övdü sadece burcumun özelliklerini anlattı bikaç isim verdi ama o kadar bide eski sevgilin dönecek dedi sanada senin kısmetin kapalı açalımmı dedi mi

thebaykus
28-04-10, 13:04
merhabalar.. ben bu siteye yeni üye oldum. özelden mesajda gönderemiyorum.elmakurdumsun acaba nilüfer hanımın telefon numarasını verebilir misiniz