İzmirli hamile anneler... Alışveriş için önerileriniz var mı?

nazire83
26-12-09, 15:12
merhaba kızlar;
ben şuan 23+6 haftalık hamileyim ve daha hiç bebişime alışverişe cıkmadım bir kaç yer biliyorum ama sizin tavsiye ediceğiniz yerler varmı benim bildiğim kampanya ve fiyat olarak iyi gördüğüm yerler hello&baby bayraklıda ,pamidor şirinyerde bunlarıda tesadüfen öğrendim kemeraltını çok merak ediyorum fiyatlar iyimi?

funmak
28-12-09, 08:12
benbim kuzenim 20 gun önce dogum yaptı ona kemerlatından barış bebe ve mina a bakmıstık ama asıl mother care her ayın 15 ınde % 50 indirim yapıyor oradan cok aldık

AySay
28-12-09, 08:12
Mothercare'de indirim var, bu fırsatı kaçırmayın.

nazire83
30-12-09, 11:12
arkadaşlar mothercare nerede kaçırmayayım hemen gideyim ...

nazire83
30-12-09, 12:12
funmakcım; her ayın 15 de olan indirimde yeni doğan dışı değil dimi ykm de her ayın 15 de yapıyormus ama yeni doğanlara lazım olanlarda yok indirim ondan sordum

nazire83
31-12-09, 09:12
neden bana yardımcı olmuyor yoksa izmirli hamiler nerdesiniz??????????:Saruboceq:

funmak
31-12-09, 11:12
nazireciöm emin değilim açıkcası yeni doğan dısında mı izmirde forum bornova, alsancak ve carrefourla kipa çiğlide var bildiğim

morticia
2-01-10, 08:01
Kemeraltında Mina Bebe'nin fiyatları gerçekten çok uygun ve kaliteli..Bi bakmanı tavsiye ederim..

nazire83
2-01-10, 10:01
kızlar ben geçen gün gittim kemeraltına mina bebe ve barış bebeye girdim ama barış bebenin ilgi ve alakası mina bebeye göre daha iyi ve mina bebe çok küçüktü barış bebe biraz daha büyük... fiyat olarak daha anca anca öğreniyorum ama bir mothercare gitmeyide çok istiyorum şuan indirimde varmış ne güzel...zemuszemus opuyorumnanaktan

ummahan_d
2-01-10, 16:01
montecar çiğli carrefoursa da var ve gayet güzel şeyler bulmak mümkün fiyatlar normal sayılır çünkü kalite konuşuyor.. şuan bazı indirimleri var..

ummahan_d
2-01-10, 16:01
çiğli kipa da da bücürük diye bir mağaza var orayıda tavsiye ederim.. herşeyi bulmak mümkün..

dilek35
3-01-10, 11:01
mina bebenin uygun olduğunu duydum.ben geçen hafta salihli kipaya gttm.venice die bir mağaza var uygun fiyatlar.ben oğlumun seneye giyeceği kışlıklarını bile aldm.bayağı uygun fiyatlar

FONDILYA
3-01-10, 15:01
ben büyük alışverişimi mina bebeden yaptım. burak isminde bir satış danışmanı bayan arkadaş var.. ilgisi alakası çok iyiydi. nelerin alınması konusunda da baya bir fikri vardı. söylediği herşeyi almadım tabii ben listemle gitmiştim ama. fiyat konusunda da tavsiye ederim. bir de sonradan çıkan eksiklerimi de barış bebeden tamamladım. orda da ayla adında bir arkadaş var çok yardımcı oluyor. tavsiye ederim.

nazire83
4-01-10, 11:01
mothercare a gitmeyi çok istiyorum aslında ama bana çok ters yerde yaa çiglideymiş bende hatayda oturuyorum tam ters istikamet birde kanz bebenin ürünleri de kaliteli oluryormuş onuda bugün duydum balçova kipada varmış haftada oraya gider bakarım.dün gene kemeraltına indim tekrar bebek magzalarının olduğu yere gittim ben mina bebe de ilgiyi begenmedim dedim ya bastaki yazılarımda kızlaragasına cıkan o sokakta hem mina bebe hemde barış bebe hemde tiar bebe varmış barışbebeyle hatta karsı karsıyaymış ben onu farketmemişim dün orayada girdim gayet iyidi ilgi alaka dün minada karft ın oyun parkkını sordum puantiyeli olan varya onu 175 dedi stok fazlasıymış elinde birde chicco ct02 bebek arabası sordum 485 dedi nasıl fiyatlar iyimi

nazire83
5-01-10, 09:01
kızlar nerelerdesiniz???????????

nazire83
fiyatlara yorum yapan yokmu izmirli hamişler nerdesiniz yaaaaa:roflol:

firstday
ben de izmire bir gittiğimde, kemeraltında bi pasajın girişinde bebe mağazası vardı..hatta yanyana2-3 taneydi sanırım..büyük olan mağazadan inanılmaz uygun fiyata alışveriş yapmıştım..ordaki bayan çok ilgiliydi..ama adını hatırlamıyorum...önünde bir sürü bebek arabası sıralanmış bir mağazaaa...ismini bilen var mıı??

nazire83
5-01-10, 10:01
firstday
ben de izmire bir gittiğimde, kemeraltında bi pasajın girişinde bebe mağazası vardı..hatta yanyana2-3 taneydi sanırım..büyük olan mağazadan inanılmaz uygun fiyata alışveriş yapmıştım..ordaki bayan çok ilgiliydi..ama adını hatırlamıyorum...önünde bir sürü bebek arabası sıralanmış bir mağazaaa...ismini bilen var mıı??
deniğin yeri çıkaramadım canım yaa daha fazla detay versen ....

ruj22
5-01-10, 11:01
arkadaşlar yormayın kendinizi ben 2 ay oldu doğum yapalı,gidin a dan z ye herşeyinizi barış bebe özgül hanımın yardımıyla temin edin fiyatlar heryerden daha uygun ve tolu alışverişte ayrıca indirim yapılıyo.birde mothercare den alışveriş yapın tulum ve badi olarak amalırken direk 0 3 ay almayın onların 0 3 aya gelene kadar birkaç benden aralıkları daha var kiloya göre seçin yani.ben öyle aldım bol geldi hep sonra tekrar almak zorunda kaldım 2600 doğdu benim kızım yaklaşık doğum kiloları bellidir bebeklerinizin nasılsa

nazire83
leylaela
arkadaşlar yormayın kendinizi ben 2 ay oldu doğum yapalı,gidin a dan z ye herşeyinizi barış bebe özgül hanımın yardımıyla temin edin fiyatlar heryerden daha uygun ve tolu alışverişte ayrıca indirim yapılıyo.birde mothercare den alışveriş yapın tulum ve badi olarak amalırken direk 0 3 ay almayın onların 0 3 aya gelene kadar birkaç benden aralıkları daha var kiloya göre seçin yani.ben öyle aldım bol geldi hep sonra tekrar almak zorunda kaldım 2600 doğdu benim kızım yaklaşık doğum kiloları bellidir bebeklerinizin nasılsa
SLM CNM BENDE BARIŞ BEBEYE GİDİYORUM AMA MOTHERCARE DE ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTİYORUM SAYENİZDE YERİNİ Bİ TAM ÖGRENSEM AYRICA BURDA BİRBİRİMİZE İNDİRİMLERİDE HABER VERİYORUZ İYİ OLUYOR VALLAHİ...hihoyyyt

nazire83
nazire83
SLM CNM BENDE BARIŞ BEBEYE GİDİYORUM AMA MOTHERCARE DE ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTİYORUM SAYENİZDE YERİNİ Bİ TAM ÖGRENSEM AYRICA BURDA BİRBİRİMİZE İNDİRİMLERİDE HABER VERİYORUZ İYİ OLUYOR VALLAHİ...hihoyyyt
BUARADA YAZMAYI UNUTMUŞUM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN BEBİŞİNİ DARISI BENİM BASIMA İNŞALLAH...:CüvCüv:

ruj22
5-01-10, 15:01
Nazire83
mothercare çiğli carfour da var bornova forum da var hangisi yakınsa ona gidersin forumdaki mağaza daha büyük stok daha çok oluyo yani,indirim zamanı beden bulmak zor oluyo çünkü.şuan sezon indiriminde.buarada nekadar var doğuma?

nazire83
5-01-10, 17:01
leylaela
Nazire83
mothercare çiğli carfour da var bornova forum da var hangisi yakınsa ona gidersin forumdaki mağaza daha büyük stok daha çok oluyo yani,indirim zamanı beden bulmak zor oluyo çünkü.şuan sezon indiriminde.buarada nekadar var doğuma?
nisan 18 deniyor doğum için o zaman en iyisi foruma gitmek teşekkürler cnm...sende hamilelik varmı?

ruj22
5-01-10, 19:01
ben doğum yapalı 2.5 ay oldu,çok güzel biduygu allah sağlıkla almayı nasip etsin sanada
sen şimdi engüzel zamanlardasın tadını çıkar 8 den sonrası çok zor gece uykusuzlukları ağırlaşmak falan..allah yardımcınız olsun ama şunu söyliyim sonrası daha zor bol bol dinlen uyuuuuu
cinsiyet bellimi

ruj22
5-01-10, 19:01
hımmm oğlanmış okudum

nazire83
6-01-10, 11:01
leylaela
ben doğum yapalı 2.5 ay oldu,çok güzel biduygu allah sağlıkla almayı nasip etsin sanada
sen şimdi engüzel zamanlardasın tadını çıkar 8 den sonrası çok zor gece uykusuzlukları ağırlaşmak falan..allah yardımcınız olsun ama şunu söyliyim sonrası daha zor bol bol dinlen uyuuuuu
cinsiyet bellimi
amin canım seninde gözünaydın senin kızmı oğlanmı;
ya ben şimdiden bile uykusuzluk problemi çekiyorum gece bi oyana bu yana durmadan dönüp duruyorum ee tabi sen daha tecrübelisin ama galiba benim 8 den sonra dahada beter olacak bendeki sorunda bu zaten uyuyamamak herkes aynı seyi sölüyor ama ben uyuyamıyorum gerçi ben uykusuzluga alışkınım meslek gereği şuan yapmıyorum ama

bashhak
6-01-10, 12:01
nazire 83 slm,ben de basın stesindeyim hatayı görünce yazmak istedim,ben de hamileyim ama çok yeni 10 haftalık.seninki de hayırlı olsun bu arada.sen hangi doktora gidiyosun,bu arada isim düşündün mü?

Chocuk
6-01-10, 12:01
nazire83
amin canım seninde gözünaydın senin kızmı oğlanmı;
ya ben şimdiden bile uykusuzluk problemi çekiyorum gece bi oyana bu yana durmadan dönüp duruyorum ee tabi sen daha tecrübelisin ama galiba benim 8 den sonra dahada beter olacak bendeki sorunda bu zaten uyuyamamak herkes aynı seyi sölüyor ama ben uyuyamıyorum gerçi ben uykusuzluga alışkınım meslek gereği şuan yapmıyorum ama
ben de 28. haftaya geldim bebeğim geç yatıyor, erken kalkıyor, bir de dini bütün sabah ezanıyla uyanıyor:)

ruj22
6-01-10, 13:01
benim bebiş kız adı ela minik kurbağam benim o muhteşem bi duygu kızlar yaaa
sağlıkla gelsinler sizede inşallah ama gerçekten uyuyun arkadaşlar dinlenin depolayın bi nevi yani.ehh 2 aylıkta olsa anneyim dediğin gibi tecrübeliyim size göre sorcağınız bişey olursa ben burdayım

nazire83
7-01-10, 14:01
bashhak
nazire 83 slm,ben de basın stesindeyim hatayı görünce yazmak istedim,ben de hamileyim ama çok yeni 10 haftalık.seninki de hayırlı olsun bu arada.sen hangi doktora gidiyosun,bu arada isim düşündün mü?
Hoş geldin BASHHAK; cnm iyi yakınlardan birini buldum sonunda hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin inşallah ben egepole gidiyorum ve dr um dan çok memnunum gökalp bey tavsiye ederim çok detaylı bilgilendiriyor ve temiz bir yer ben şimdilik eymen diyorum ama önerilerede acığım...
Tekrar görüşmek üzere

nazire83
Chocuk
ben de 28. haftaya geldim bebeğim geç yatıyor, erken kalkıyor, bir de dini bütün sabah ezanıyla uyanıyor:)
ay sorma benimkide özellikle yapıyor sanki hep ben uyurken cok hareketli oluyo beni uyutmuyo şimdiden kerata........:KK46:sırnaşık şey

nazire83
leylaela
benim bebiş kız adı ela minik kurbağam benim o muhteşem bi duygu kızlar yaaa
sağlıkla gelsinler sizede inşallah ama gerçekten uyuyun arkadaşlar dinlenin depolayın bi nevi yani.ehh 2 aylıkta olsa anneyim dediğin gibi tecrübeliyim size göre sorcağınız bişey olursa ben burdayım
teşekkürler canım sağol...

nazire83
bashhak
buarada canım ordu cd sine yakınsan eger cd de bi bebek mağzası kapanıyor bugün fark ettim valla iyi fiyata güzel şeyler bulabilirsin seçilmeye başlamış bu arada ayın 25 den sonra yazlıklarda gelicek dedi calışan aklında bulunsun gürmarın hizasında .....

nazire83
8-01-10, 08:01
ee benden başka kimse uğramamış ama.............

nazire83
9-01-10, 15:01
canım bende başka kimsede uğramıyor ama yaaaaalsanaalsanasmilesenağlama

nazire83
9-01-10, 15:01
ama yaaa senağlama

D-GABBANA
10-01-10, 14:01
ben hemen hemen herşeyimizi kemer altında barış bebe dıye bi yer var ordan almıştım.hem herşey var hem de çok hesaplı.

nazire83
10-01-10, 14:01
bende ilk alışverişimi oradan yaptım banada uygun geldi ve seçenekler var.....

mhtp
10-01-10, 17:01
ben kemeraltında barış bebeye gitmeyi düşünüyorum ama netten gördüm hello baby diye bir yer varmış bayraklıda orası nasıl..güzel bir yere benzi,yor?????????????

bayrav35
10-01-10, 17:01
kemeraltında barış bebe ve mina bebe var arkadaşlar bide buca forbestte çok güzel bebek mağazaları var hemen hemen bütün alışverişimizi buralardan yaptık biz özellikle bucadan aldıklarımız hiç yıpranmadı bi çoğunu kaldırdım ikinci bebişime inşallah :))))))

Allah sağ salim bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin çok ama çok güzel bi duygu:)))))

Chocuk
10-01-10, 18:01
3 hafta sonra ızmir'deyim sanırım:) Ben de başlıcam alışverişe, öncelikle kemeraltına gidiyim bari.
Mobilyalar nerelerden alındı peki?

nazire83
11-01-10, 10:01
hello baby'e ben gittim kaliteli ürünler var ama uygun fiyatlılarını da bulabiliyorsun ayrıca biraz önce arkadaşımdan duydum agora ya yeni bir bebek mağazası açılmış fiyatları çok uygunmuş indirim varmış şuan o haftasonu gittiğinde görmüş...

nazire83
11-01-10, 10:01
Chocuk
3 hafta sonra İzmir'deyim sanırım:) Ben de başlıcam alışverişe, öncelikle kemeraltına gidiyim bari.
Mobilyalar nerelerden alındı peki?
cnm bende daha mobilyalarımı almadım ama barış bebe de mina bebe de ve hello baby de bebek mobilyasıda var....

halide1978
11-01-10, 20:01
Merhaba hamile arkadaşlar bende 33 haftalık hamileyim.Bebeğim coğu eşyasını aldım ama yinede birşeyler eksikmiş gibi geliyor.Bende kemeraltından alışveriş aptım barış bebe ve tiar bebeden aldık coğu şeyi.ayrıca ben şirinyerde oturduğum içinde her carşıya cıktımda forbest cd cok güzel bebek mağzaları var oraya mutlak uğruyorum.Fakat ben gördüğüm herşeyi almak isiyorum hepi cokkkkkkk güzelller ve oğlumada cok yakışacaklar.Bende şimdilik bu kadar :CüvCüv::

Chocuk
11-01-10, 20:01
nazire83
cnm bende daha mobilyalarımı almadım ama barış bebe de mina bebe de ve hello baby de bebek mobilyasıda var....
evet bir oralara bakarız heralde, ama asıl mobilyacılar vardı böyle Ankara'nın Siteler'i gibi, İstanbul'un Modoko'su gibi.
Sırf mobilyacıların olduğu bir yer vardı sanki...

AySay
12-01-10, 07:01
Chocuk ızmir'de Gaziemir'de ve ilerisinde Kısıkköy Mobilya şehri var. Eğer boyanın kalitesine, kullanılan malzemenin ahşap vb. kalitesine önem veriyorsanız. Yani bebek için maksimum koruma diyenlerdenseniz. Gaziemir'de Kardeş Bebe var. Mutlaka oraya bakın derim. Fiyatları piyasanın üstünde. Ben oradan almayı düşünüyorum.

nazire83
12-01-10, 09:01
halide1978
Merhaba hamile arkadaşlar bende 33 haftalık hamileyim.Bebeğim coğu eşyasını aldım ama yinede birşeyler eksikmiş gibi geliyor.Bende kemeraltından alışveriş aptım barış bebe ve tiar bebeden aldık coğu şeyi.ayrıca ben şirinyerde oturduğum içinde her carşıya cıktımda forbest cd cok güzel bebek mağzaları var oraya mutlak uğruyorum.Fakat ben gördüğüm herşeyi almak isiyorum hepi cokkkkkkk güzelller ve oğlumada cok yakışacaklar.Bende şimdilik bu kadar :CüvCüv::
merhaba cnm hoşgeldin banada hep öyle geliyor hep bebek dükkanlarında dolaşmak istiyorum yeni bir şeyler almak istiyorum ama annemlede bu konuda hiç anlaşamıyoruz o alma diyor ben dayanamıyorum işte şirinyerde pamidor da güzel bi yer ilk acıldığı zamanlar gitmiştim cok iyidi fiyatları....

nazire83
12-01-10, 09:01
Chocuk
evet bir oralara bakarız heralde, ama asıl mobilyacılar vardı böyle Ankara'nın Siteler'i gibi, İstanbul'un Modoko'su gibi.
Sırf mobilyacıların olduğu bir yer vardı sanki...
evet aysay ın dediği gibi mobilya şehri olarak sıkık köy, karabağlar ve gaziemirde mağazalar var cnm oralarda aradığın her türlü mobilyayı bulabilirsin tatlım çok cici ve kaliteli ürünler var...

nefret
12-01-10, 10:01
bende daha cok az sey aldım :KK43:
cok alınacak var
işi bıraksam kemeraltına gidicem
ama şirinyerden ufak tefek tulumdu çıtçıtlı badıydı vs aldım cok uygun ve guzel geldı

halide1978
12-01-10, 10:01
Günaydın canım evet söylediğin yeri biliyorum cok güzel bebek ürünleri var fiyatlarda cok uygun ben bayıldım oraya.benimde annem fazla birşey aldırmıyor hemen büyüyor bebekler daha sonra alırsın diyor.tabi kendisi 3 cocuk büyüten bir anne olunca tecrübeli bu konuda