İzmirli hamile anneler... Alışveriş için önerileriniz var mı?

nazire83
26-12-09, 15:12
merhaba kızlar;
ben şuan 23+6 haftalık hamileyim ve daha hiç bebişime alışverişe cıkmadım bir kaç yer biliyorum ama sizin tavsiye ediceğiniz yerler varmı benim bildiğim kampanya ve fiyat olarak iyi gördüğüm yerler hello&baby bayraklıda ,pamidor şirinyerde bunlarıda tesadüfen öğrendim kemeraltını çok merak ediyorum fiyatlar iyimi?

funmak
28-12-09, 08:12
benbim kuzenim 20 gun önce dogum yaptı ona kemerlatından barış bebe ve mina a bakmıstık ama asıl mother care her ayın 15 ınde % 50 indirim yapıyor oradan cok aldık

AySay
28-12-09, 08:12
Mothercare'de indirim var, bu fırsatı kaçırmayın.

nazire83
30-12-09, 11:12
arkadaşlar mothercare nerede kaçırmayayım hemen gideyim ...

nazire83
30-12-09, 12:12
funmakcım; her ayın 15 de olan indirimde yeni doğan dışı değil dimi ykm de her ayın 15 de yapıyormus ama yeni doğanlara lazım olanlarda yok indirim ondan sordum

nazire83
31-12-09, 09:12
neden bana yardımcı olmuyor yoksa izmirli hamiler nerdesiniz??????????:Saruboceq:

funmak
31-12-09, 11:12
nazireciöm emin değilim açıkcası yeni doğan dısında mı izmirde forum bornova, alsancak ve carrefourla kipa çiğlide var bildiğim

morticia
2-01-10, 08:01
Kemeraltında Mina Bebe'nin fiyatları gerçekten çok uygun ve kaliteli..Bi bakmanı tavsiye ederim..

nazire83
2-01-10, 10:01
kızlar ben geçen gün gittim kemeraltına mina bebe ve barış bebeye girdim ama barış bebenin ilgi ve alakası mina bebeye göre daha iyi ve mina bebe çok küçüktü barış bebe biraz daha büyük... fiyat olarak daha anca anca öğreniyorum ama bir mothercare gitmeyide çok istiyorum şuan indirimde varmış ne güzel...zemuszemus opuyorumnanaktan

ummahan_d
2-01-10, 16:01
montecar çiğli carrefoursa da var ve gayet güzel şeyler bulmak mümkün fiyatlar normal sayılır çünkü kalite konuşuyor.. şuan bazı indirimleri var..

ummahan_d
2-01-10, 16:01
çiğli kipa da da bücürük diye bir mağaza var orayıda tavsiye ederim.. herşeyi bulmak mümkün..

dilek35
3-01-10, 11:01
mina bebenin uygun olduğunu duydum.ben geçen hafta salihli kipaya gttm.venice die bir mağaza var uygun fiyatlar.ben oğlumun seneye giyeceği kışlıklarını bile aldm.bayağı uygun fiyatlar

FONDILYA
3-01-10, 15:01
ben büyük alışverişimi mina bebeden yaptım. burak isminde bir satış danışmanı bayan arkadaş var.. ilgisi alakası çok iyiydi. nelerin alınması konusunda da baya bir fikri vardı. söylediği herşeyi almadım tabii ben listemle gitmiştim ama. fiyat konusunda da tavsiye ederim. bir de sonradan çıkan eksiklerimi de barış bebeden tamamladım. orda da ayla adında bir arkadaş var çok yardımcı oluyor. tavsiye ederim.

nazire83
4-01-10, 11:01
mothercare a gitmeyi çok istiyorum aslında ama bana çok ters yerde yaa çiglideymiş bende hatayda oturuyorum tam ters istikamet birde kanz bebenin ürünleri de kaliteli oluryormuş onuda bugün duydum balçova kipada varmış haftada oraya gider bakarım.dün gene kemeraltına indim tekrar bebek magzalarının olduğu yere gittim ben mina bebe de ilgiyi begenmedim dedim ya bastaki yazılarımda kızlaragasına cıkan o sokakta hem mina bebe hemde barış bebe hemde tiar bebe varmış barışbebeyle hatta karsı karsıyaymış ben onu farketmemişim dün orayada girdim gayet iyidi ilgi alaka dün minada karft ın oyun parkkını sordum puantiyeli olan varya onu 175 dedi stok fazlasıymış elinde birde chicco ct02 bebek arabası sordum 485 dedi nasıl fiyatlar iyimi

nazire83
5-01-10, 09:01
kızlar nerelerdesiniz???????????

nazire83
fiyatlara yorum yapan yokmu izmirli hamişler nerdesiniz yaaaaa:roflol:

firstday
ben de izmire bir gittiğimde, kemeraltında bi pasajın girişinde bebe mağazası vardı..hatta yanyana2-3 taneydi sanırım..büyük olan mağazadan inanılmaz uygun fiyata alışveriş yapmıştım..ordaki bayan çok ilgiliydi..ama adını hatırlamıyorum...önünde bir sürü bebek arabası sıralanmış bir mağazaaa...ismini bilen var mıı??

nazire83
5-01-10, 10:01
firstday
ben de izmire bir gittiğimde, kemeraltında bi pasajın girişinde bebe mağazası vardı..hatta yanyana2-3 taneydi sanırım..büyük olan mağazadan inanılmaz uygun fiyata alışveriş yapmıştım..ordaki bayan çok ilgiliydi..ama adını hatırlamıyorum...önünde bir sürü bebek arabası sıralanmış bir mağazaaa...ismini bilen var mıı??
deniğin yeri çıkaramadım canım yaa daha fazla detay versen ....

ruj22
5-01-10, 11:01
arkadaşlar yormayın kendinizi ben 2 ay oldu doğum yapalı,gidin a dan z ye herşeyinizi barış bebe özgül hanımın yardımıyla temin edin fiyatlar heryerden daha uygun ve tolu alışverişte ayrıca indirim yapılıyo.birde mothercare den alışveriş yapın tulum ve badi olarak amalırken direk 0 3 ay almayın onların 0 3 aya gelene kadar birkaç benden aralıkları daha var kiloya göre seçin yani.ben öyle aldım bol geldi hep sonra tekrar almak zorunda kaldım 2600 doğdu benim kızım yaklaşık doğum kiloları bellidir bebeklerinizin nasılsa

nazire83
leylaela
arkadaşlar yormayın kendinizi ben 2 ay oldu doğum yapalı,gidin a dan z ye herşeyinizi barış bebe özgül hanımın yardımıyla temin edin fiyatlar heryerden daha uygun ve tolu alışverişte ayrıca indirim yapılıyo.birde mothercare den alışveriş yapın tulum ve badi olarak amalırken direk 0 3 ay almayın onların 0 3 aya gelene kadar birkaç benden aralıkları daha var kiloya göre seçin yani.ben öyle aldım bol geldi hep sonra tekrar almak zorunda kaldım 2600 doğdu benim kızım yaklaşık doğum kiloları bellidir bebeklerinizin nasılsa
SLM CNM BENDE BARIŞ BEBEYE GİDİYORUM AMA MOTHERCARE DE ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTİYORUM SAYENİZDE YERİNİ Bİ TAM ÖGRENSEM AYRICA BURDA BİRBİRİMİZE İNDİRİMLERİDE HABER VERİYORUZ İYİ OLUYOR VALLAHİ...hihoyyyt

nazire83
nazire83
SLM CNM BENDE BARIŞ BEBEYE GİDİYORUM AMA MOTHERCARE DE ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTİYORUM SAYENİZDE YERİNİ Bİ TAM ÖGRENSEM AYRICA BURDA BİRBİRİMİZE İNDİRİMLERİDE HABER VERİYORUZ İYİ OLUYOR VALLAHİ...hihoyyyt
BUARADA YAZMAYI UNUTMUŞUM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN BEBİŞİNİ DARISI BENİM BASIMA İNŞALLAH...:CüvCüv:

ruj22
5-01-10, 15:01
Nazire83
mothercare çiğli carfour da var bornova forum da var hangisi yakınsa ona gidersin forumdaki mağaza daha büyük stok daha çok oluyo yani,indirim zamanı beden bulmak zor oluyo çünkü.şuan sezon indiriminde.buarada nekadar var doğuma?

nazire83
5-01-10, 17:01
leylaela
Nazire83
mothercare çiğli carfour da var bornova forum da var hangisi yakınsa ona gidersin forumdaki mağaza daha büyük stok daha çok oluyo yani,indirim zamanı beden bulmak zor oluyo çünkü.şuan sezon indiriminde.buarada nekadar var doğuma?
nisan 18 deniyor doğum için o zaman en iyisi foruma gitmek teşekkürler cnm...sende hamilelik varmı?

ruj22
5-01-10, 19:01
ben doğum yapalı 2.5 ay oldu,çok güzel biduygu allah sağlıkla almayı nasip etsin sanada
sen şimdi engüzel zamanlardasın tadını çıkar 8 den sonrası çok zor gece uykusuzlukları ağırlaşmak falan..allah yardımcınız olsun ama şunu söyliyim sonrası daha zor bol bol dinlen uyuuuuu
cinsiyet bellimi

ruj22
5-01-10, 19:01
hımmm oğlanmış okudum