Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Evli bir kadının başkasına aşık olması

affedilmeyen
27-12-09, 23:12
arkadaşlar yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.samimi bir arkadaşım bunu yaşıyo ve hep bana aynı soruyu.yazik ki ona ne evet ne hayır diyebiliyorum.hata mı yapıyorum acaba.:1no2:

chess
affedilmeyen
arkadaşlar yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.samimi bir arkadaşım bunu yaşıyo ve hep bana aynı soruyu.yazik ki ona ne evet ne hayır diyebiliyorum.hata mı yapıyorum acaba.:1no2:
evet yada hayır diyemediğin ne anlamadım:uhm:

Nil
insanlar evli bile olsa aşık olabiliyorlar ise,derhal boşanma talebinde bulunmalı
ve öncelikle evliliğini sonlandırıp,daha sonra aşkını yaşamalı...
eğer evli iken bu durum devam edecekse,boşanmayı da göze almayacaksa,
bu heyecana atılmamalı..
kendine de ,evli olduğu kişiyede haksızlık olur bu !

affedilmeyen
yani evet aşık olabilirsin.hayır bunu yapamazsın demem.çünkü bana sürekli fikrimi soruyo yanlışmı yapıyorum diyo bişi diyemiyorum.

emdev
vur kafasına :mymeka:
ne yap et bir an önce o arkadaşını kendine getir.
şeytana uymuş.sonu çok kötü olur gitsin boşansın sonra istediğini yaşasın.

Nil
affedilmeyen
yani evet aşık olabilirsin.hayır bunu yapamazsın demem.çünkü bana sürekli fikrimi soruyo yanlışmı yapıyorum diyo bişi diyemiyorum.
ama demen gerekir...
sonuçta o kadın başka bir erkekle evli !!

ecemm82
biraz açık yazsaydın anlarlardı ama benim anladığım kendinle mücadele ettiğin kararsız kalmamalısın ya evet ya hayır ya hep ya hiç ne dersin:bbo:

chess
28-12-09, 00:12
valla canım evet yada hayır demekte neden tereddüt ediyorsun bilemedim ne var bunda tereddüt edecek, gayet açık yapacağın şey
tabii ki de sana akıl danışıyosa bunun yanlış bi yol olduğunu söyliceksin

affedilmeyen
canım neyi acık yazsaydım,anlayamadım ben bunu.

ecemm82
birde şöle düşünelim kendini arkadaşının yerine koy

emdev
ecemm82
biraz açık yazsaydın anlarlardı ama benim anladığım kendinle mücadele ettiğin kararsız kalmamalısın ya evet ya hayır ya hep ya hiç ne dersin:bbo:
şutarafagitti bencede.

Cevrimhici
affedilmeyen

Hata yapıyorsunuz bence.
Samimi arkadaşınızsa ona en doğru yolu siz gösterirsiniz diye düşünüyorum.Çünkü bunu yaşayan bir kadın ne anne-babasına ne kardeşlerine bunu anlatabilir.Sadece arkadaşına anlatır.Ki bence ona hissetiklerinizi söyleyin.Sonuçta bir insanın hayatıyla oynuyor ve eğer çocukları varsa onların geleceği için çok önemli bir çıkmaz bu.
Allah yardımcınız olsun sizin ve arkadaşınızın.

EU3
ama demelisinki...

sonuçta sana fikrini soruo, bunun yanlış olduğunu sölemek,yaptığı yanlışın farkına vardırmak senin ona yapacağın bi iyiliktir..

ya kınamıyım ama nasıl olur yaa, evliyken hayatında biri varken bi başkasını düşünmek ve buna rağmen ilişkiye devam etmek karşındakini aptal yerine koymak nasıl mümkün olur aklım almıo bazenmafoldumben

Allah herkese akıl fikir ve birazda vicdan versin ne diyim :Saruboceq:

affedilmeyen
herkezin duygu ve düşünceleri farklıdır canım ..o ben olamaz ben o .onun şuan ki heyecanını,hislerini ,mutluluğunu, ben hissedemem ve onun yerine kendimi koyamam.

Cevrimhici
affedilmeyen
herkezin duygu ve düşünceleri farklıdır canım ..o ben olamaz ben o .onun şuan ki heyecanını,hislerini ,mutluluğunu, ben hissedemem ve onun yerine kendimi koyamam.
Boşanmayı düşünüyor mu peki?

affedilmeyen
çocukları var onları kaybetmekten korkuyo .

chess
chess
valla canım evet yada hayır demekte neden tereddüt ediyorsun bilemedim ne var bunda tereddüt edecek, gayet açık yapacağın şey
tabii ki de sana akıl danışıyosa bunun yanlış bi yol olduğunu söyliceksin
yanlız ben soruma cevap alamadım neden arkadaşına yapma etme diyemiyorsunda tereddütte kalıyorsun:uhm:
madem sana akıl danışıyo

Cevrimhici
affedilmeyen
:1shok:
İnşaallah unutur bir an önce..Çok kötü bir durum..

emdev
nasıl tanışmışlar
internetten mi??

moonsoon
affedilmeyen

ozaman oturucak kı.ının üstüne kocasının yanında ...sadakatsizlik yapmıycak...

affedilmeyen
hayır öyle sanal bir ilişki deil,çalıştığı yerde.tain gelmiş kişi,boyle tanışmışlar.

EU3
affedilmeyen
peki bu kişinin evliliği nasıl gidio?

yani zamanında istemeden yaptığı bi evlilikmi? çokmu mutsuz?

kesinlikle bi bahane olamaz, ancak kadının neler hisettiği ve bu hataya neden sürüklendiğinin sebepleride önemli...
tabi sonuç aynı :kocaman bi hata

chess
chess
yanlız ben soruma cevap alamadım neden arkadaşına yapma etme diyemiyorsunda tereddütte kalıyorsun:uhm:
madem sana akıl danışıyo
valla 3. ye soruyorum anlam veremedim çünkü

ecemm82
emdev
şutarafagitti bencede.
ama arkadaş da karasız oluruna bırakmakta bazen insana yol gösteriropuyorumnanaktan

EU3
Chevi
mag
hiç bir sebeb aldatmayı getirmez...
hadi ya ciddimisin?? bende tam tersini demiştim halbukikaydirigubbakcemile3

körmüsün ne yazdım ben oraya:mymeka: sebep ne olursa olsun kocaman bi hata var ortada..

sadece durum ne onu merak ettim, nasıl bi evliliği var vs..

affedilmeyen
chess
valla 3. ye soruyorum anlam veremedim çünkü
neden veremiyorum biliyomusun çünkü bu onun hayatı.evet akıl danışıyo bana ama hassas bir konu olduğu için cevap veremiyorum yaptının hata oldunu kabul ediyorum,ama hayır yapma bunu desem dinler mi onuda bilmiyorum aslında.

Cevrimhici
affedilmeyen
hayır öyle sanal bir ilişki deil,çalıştığı yerde.tain gelmiş kişi,boyle tanışmışlar.
Eeee o adamda evli mi?

EU3
affedilmeyen
neden veremiyorum biliyomusun çünkü bu onun hayatı.evet akıl danışıyo bana ama hassas bir konu olduğu için cevap veremiyorum yaptının hata oldunu kabul ediyorum,ama hayır yapma bunu desem dinler mi onuda bilmiyorum aslında.
peki bu hassas konuyu burda neden paylaştın ozaman madem gidip bişe diyemiceksin??? bende bunu anlamadım...:1ninca:

emdev
affedilmeyen
cinsel ilişkileri olmuş mu CADIARZU
kocası öğrenirse birdaha çocuklarını hiç göremeyebilir.

affedilmeyen
magiclowe
peki bu kişinin evliliği nasıl gidio?

yani zamanında istemeden yaptığı bi evlilikmi? çokmu mutsuz?

kesinlikle bi bahane olamaz, ancak kadının neler hisettiği ve bu hataya neden sürüklendiğinin sebepleride önemli...
tabi sonuç aynı :kocaman bi hata
küçük evlenmiş aşkı sevgiyi bilmeden,eşi iyi bir insan ailecek görüşüyoruz gördüğüm kadarıyla sorunları da yok ama dediğim gibi bazaen bunlar yeterli olmuyo galiba

affedilmeyen
emdev
cinsel ilişkileri olmuş mu CADIARZU
kocası öğrenirse birdaha çocuklarını hiç göremeyebilir.
onu defalarca sordum inan hayır diyo ama inşallah doğrudur.

EU3
affedilmeyen
küçük evlenmiş aşkı sevgiyi bilmeden,eşi iyi bir insan ailecek görüşüyoruz gördüğüm kadarıyla sorunları da yok ama dediğim gibi bazaen bunlar yeterli olmuyo galiba
çok yanlış:umursamaz:

heyecan aramış sizin arkadaş galiba, rahat batmış :hulya:

affedilmeyen
magiclowe
peki bu hassas konuyu burda neden paylaştın ozaman madem gidip bişe diyemiceksin??? bende bunu anlamadım...:1ninca:
herkes birileriyle bişileri paylaşmazmı.sanırım siz beni anlamadınız.ben arkadasıma olan kendi kararsızlığımı anlatmaya çalıştım,sizlerin bu konudaki fikirlerinizi almak istedim.

EU3
Chevi
bunu bılmeyenler vardır dıye üzerine basa basa söleyeyım dedım...
kırarım kafanı:mymeka:
sus cvp verme:nazar: kaydirigubbakcemile3
tamam tamam bilioz şaka yaptık bizde heralde, seviom ben seni gıcıkda olsan :1ninca:

emdev
ben birşey desem kızmazsın değilmi
yazılarından bir his doğdu içime :1ninca:
arkadaşım diye anlattığın kendi durumun mu?

affedilmeyen
emdev
ben birşey desem kızmazsın değilmi
yazılarından bir his doğdu içime :1ninca:
arkadaşım diye anlattığın kendi durumun mu?
hayır kızmadım tabiki,ama deil ben 14 yıllık evliyim aslan gibi 11 yasındada oğlum var,çok şükür evliliğimde de sorun yok,cidden arkadaşımdı bahsettiğim.