Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

sserm
14-01-10, 22:01
garnıer in gül özlü bi kremini kullanıorum, su içerim bol,ama sigara da kullanıorum bitanemm,yüzümü her akşam yıkarımeyvahedigeldismile

__TanRIcA__
fiyat 130 tl civarı yanlışım yoksa..
Thierry Mugler Allen şutarafagitti
aşık oldum kokusuna:asigim:
NOT..orjinalini almayanlar açık parfümünü sorsunlar..açık parfüm alırkende marka olmasına ve kaliteli olmasına dikkat edin..
kullandığım dier parfümleri netten koyucam şimdi..daha önce eklemiştim ama resim bulamam şimdimirmirmirmir
HAFİİF TAZE BİR KOKUDUR..DOLCE GABANA LİGH PİNK
BURBERRY NİN DEĞİŞMEYEN KLASİK VAZGEÇİLMEYEN PARFÜMü
ARMANİ DİAMONDS...HAFİF SEMPATİK Bİ KOKU
canlarım ya bende bi sürü parfüm var ama şu an hiçbirini sevmiyorum resmini ilk eklediğim hariç:asigim:aşığım kokuya..biraz daha geniş anlatıcam söza.s.şimdilik şunları ekliyim dedim

scarlette
__TanRIcA__
la abartma olumyasakkelimespa mıpa derken eşşek sıpası olma başıma-tatlicadiarzu-önce gelsin kocan dur helezemuszemus
zemuszemusbekliyorum hatunum emme onun için gidicem spa kursuna:jeyyar:
olmam olmam ama hele bi gelsinalsanaalsanasmile
enemmm benim seviommm seniiiolumunekankayizsmile

ben hala seçemedim bu evdekini:S

BeyazPerim
napıyorsun bakalım asom parfumlere mı gectin yewrum dur inceleyim

BeyazPerim
kızım su arko krem muhabbeti iyiymıs ilk defa duydum hatunun bilmedigi birseyde yok ...anam bir tane bile farım yok ama neyse anneme soyleyim o desesin

TatLiGaci
Tanrıçam..12 den soona ,geldiğin için araba balkaaabana dönüştü..bilmiyorumkismile

BeyazPerim
ustekı hatunumuz kullanıcı adınımı degistirmıs ne bir yerlerden tanıdık geldi CADIARZU

__TanRIcA__
sserm
garnıer in gül özlü bi kremini kullanıorum, su içerim bol,ama sigara da kullanıorum bitanemm,yüzümü her akşam yıkarımeyvahedigeldismile
biliyorum o kremi 8 tl civarı bişey...ben tavsiye etmem ama memnunsan sorun yok..tatlım netrogenin spf li bi nemlendiricisi var
20 tl olması lazım..bunu öneririm memnun kalırsın
2.su içmeye devam etvereliniortakharikasın
cildine kullandığın ürün ya su bazlı yada spf li olsun canım..
pudra kullanma bu ara fondoten sür..ayrıca maske öneririm...
resmini ekledim geçen ama netten koyucam şimdi,niveanın bal maskesi çok yoğun nem veriyor..bakım yapmaya vaktim olmadığı yada üşendiğim zaman bunu yapıyorum..tabi cildimin neme ihtiyacı varsa..
not:bu maske kuru ciltler için ama karma ciltlerde zaman zaman nem kaybına uğrayabiliyor
4 tl falan 2 kullanımlık

__TanRIcA__
Superiisi
zemuszemusbekliyorum hatunum emme onun için gidicem spa kursuna:jeyyar:
olmam olmam ama hele bi gelsinalsanaalsanasmile
enemmm benim seviommm seniiiolumunekankayizsmile

ben hala seçemedim bu evdekini:S
sevenlerden allah razı olsun:smiley-cool:neyi seçiceksin kız?anlamadım:sm_confused:
liv85
napıyorsun bakalım asom parfumlere mı gectin yewrum dur inceleyim
anam o kadar parfüm denedimki ve evde varki hangisindne başlıyım bilemedim ama ilk resmini koyduğum aşkımı şiddetle tavsiye ederim livim:asigim:
liv85
kızım su arko krem muhabbeti iyiymıs ilk defa duydum hatunun bilmedigi birseyde yok ...anam bir tane bile farım yok ama neyse anneme soyleyim o desesin
ya inanırmısın medusam dediki baz için..şu an alamıycam..dedimki bu kız alana kadar napsaCADIARZUbirden bu geldi aklıma yazdım bunu..sonra dedimki(tabi sayfalar ilerledi)ben bunu bizzat deneyip arkidişlerime sunuyımhihoyyyt
TatLiGaci
Tanrıçam..12 den soona ,geldiğin için araba balkaaabana dönüştü..bilmiyorumkismile
pufsssboshayallersmileheves etmiştim oysaki baloda kopucaktımboshayallersmile

BeyazPerim
bebegim nasıl bir kokusu var odunsu mu cicek mı nasıl birsey?

tatlışşş arko nem senin oradan buradan duydun birsey degil yani supersin kuzum yaratıcı akideşim benim yaaaaaaaaaaaa

Akitra
14-01-10, 23:01
ben o maskecikler az diye elim gtmiyor :roflol:
livim yav sana sorucam sorucam soramadım aklımda hep bi çıkart lütfen
sen lenns kullanıormuydun canım yaa hankisi bide
:eek:
tanrıca canım kokoşum o mor parfümü neden ben görmedim yav parfüm kültürümde geniştir ama :tomato: gezinirken bi bakiyim kokusuna diamonds bana agır geldi
nemlendirici bitürlü sabit kalamadıgım biürün bazen bıkıyorum al bi dove sür işte diyorum
tabi sonra pişman oluyorum o ayru
:icecream:

nimesaybycn
baz nedir acaba bilmiyorumkismile

Akitra
tatlı gacı heidi yi büyütmüssün :icecream:

scarlette
asom o yoğun mesajlarından kendi mesajımı bulup alıntı edemiorum:roflol:
neysem şeyi seçicem ya evde parfüm var iki tane deosu filan biri pembe biri mavi birisi bana kalıcak:icecream:
seçemedim delirdim burnum hissizleşti artık nasıl seçicem:çok üzgünüm:

Akitra
yannlıs su light pinki merak ettim pembe olan hersey dikkatimi ceker fekat görsel olarak güzel değilmiş
banada hep derler dısınımı cıkıcaksın parfümün dısına bakma nedense grafik olrak estetik olsun isterim herseyin
:asigim:

sserm
tanrıça ya mükemmelsin walla .ben body shop un çay ağacı serisini kullanıorum.yanlış mıyım?

Pati
ahh yine toplandı herkes :gitme: ama gitmek zorundayımm
parfümler konusuna daha detayli gircem sorcam sana tanrıca karısı :nazar:
herkese iyi gecelrrrr aklinialirimsmile

Akitra
iyigeceler patiiiii

BeyazPerim
kızlarrrrrrr karabiber ve aso mesajlarınıza baksanıza ooooooooooooof siz bakana kadar ooooo oooooo

__TanRIcA__
liv85
bebegim nasıl bir kokusu var odunsu mu cicek mı nasıl birsey?

tatlışşş arko nem senin oradan buradan duydun birsey degil yani supersin kuzum yaratıcı akideşim benim yaaaaaaaaaaaa
ikisi karışık:asigim:acayipp çekici bi kokusu var kesinlikle tavsiye ederim livim..arkoyuda anam senelerdir alır durur aynanın önünde:roflol:ayna önümüzün vazgeçilmez dekorudur-tatlicadiarzu-hiçte kullanmam..ama dediğim gibi birden aklıma geldi ve kk da çareler tükenmemeli dedim..şu baz olayına geçici bi çözüm bul dedim:enbuyukkk:kankam benim saolasın:1hug:
Akitra
ben o maskecikler az diye elim gtmiyor :roflol:
livim yav sana sorucam sorucam soramadım aklımda hep bi çıkart lütfen
sen lenns kullanıormuydun canım yaa hankisi bide
:eek:
tanrıca canım kokoşum o mor parfümü neden ben görmedim yav parfüm kültürümde geniştir ama :tomato: gezinirken bi bakiyim kokusuna diamonds bana agır geldi
nemlendirici bitürlü sabit kalamadıgım biürün bazen bıkıyorum al bi dove sür işte diyorum
tabi sonra pişman oluyorum o ayru
:icecream:
doce falan sürme yüzüne bebeğim,eline dirseğine falan kullan..ayrıca dekoratif bir şişe değil ama çiçeksi hafif bir kokudur..bi ara buna takmıştım:asigim:böyleydim ama şimdi:dilcikar:çünkü yeni aşkım var:asigim:
nimesaybycn
baz nedir acaba bilmiyorumkismile
canım benim baz..far bazı oluyor.ilk sayfada denemeleride var..farının daha yoğun ve kalıcı olmasını sağlar..renkleri olduğundan daha hoş gösterir
Akitra
tatlı gacı heidi yi büyütmüssün :icecream:
büyüttüler heydiyi o kadar dağda bayırda gezerseaklinialirimsmile
Superiisi
asom o yoğun mesajlarından kendi mesajımı bulup alıntı edemiorum:roflol:
neysem şeyi seçicem ya evde parfüm var iki tane deosu filan biri pembe biri mavi birisi bana kalıcak:icecream:
seçemedim delirdim burnum hissizleşti artık nasıl seçicem:çok üzgünüm:
resmini ekle bakim:ecrin_bebek:
Akitra
yannlıs su light pinki merak ettim pembe olan hersey dikkatimi ceker fekat görsel olarak güzel değilmiş
banada hep derler dısınımı cıkıcaksın parfümün dısına bakma nedense grafik olrak estetik olsun isterim herseyin
:asigim:
hatçeye değil neticeye bak:)
sserm
tanrıça ya mükemmelsin walla .ben body shop un çay ağacı serisini kullanıorum.yanlış mıyım?
yanlışsın..neden dersen o yağlı ciltler için..sen karmasın..sivilceli ciltlere o..sen denizyosunu serisini kullan karma ciltler için o
senin mükemmelliğin canım benimŞeniz

sserm
deniz yosunu dediğin açık mavi olanlar dimi satıcı kızın iş güzarlığı kakaladı bana anladım sonra ama cilt kurudu iice uff tanrıçam sende olmasan canım benim peki onun bide su bazlı nemlendiricisi ardı onuda alsam olur mu nemlendirici olarak,yardım meleğim ne dersin

Akitra
su özelden bi genele gecin lütfen :icecream:

BeyazPerim
Akitra
su özelden bi genele gecin lütfen :icecream:
dedikodu yaptık kızımmmmm sende gelseydin hıhhhhhhhhhh

Pati
asooooooooooo ben senin ................. bla bla anladın sennnn :eek:klava: alsanaalsanasmile
kızım bittin sen kendi ellerinle yaptın hemde :))
nese çıktım bu sfer :))

scarlette

__TanRIcA__
Pati
ahh yine toplandı herkes :gitme: ama gitmek zorundayımm
parfümler konusuna daha detayli gircem sorcam sana tanrıca karısı :nazar:
herkese iyi gecelrrrr aklinialirimsmile
ya kanka yaa:gitme:tamma ararım sabah uyandırma servisin olarak:lepi:hadi dannn:smiley-cool:
liv85
kızlarrrrrrr karabiber ve aso mesajlarınıza baksanıza ooooooooooooof siz bakana kadar ooooo oooooo
eyvahedigeldismilebaktım ama yoktu:sm_confused:
sserm
deniz yosunu dediğin açık mavi olanlar dimi satıcı kızın iş güzarlığı kakaladı bana anladım sonra ama cilt kurudu iice uff tanrıçam sende olmasan canım benim peki onun bide su bazlı nemlendiricisi ardı onuda alsam olur mu nemlendirici olarak,yardım meleğim ne dersin
aynen bebeğim:lepi:harikasın bende onu diyicektim.onun su bazlı nemlendiricisini al 30 tl falan bişey...yardım meleğimi:kedi:naptımki bitanemopuyorumnanaktan
NOT:KIZLAR ÜRÜN BU DEĞİL AMA BU SERİ..RENGİNİ ANLAMANIZ İÇİN KOYDUM
liv85
varya çok kötüsünüz okuycam bekleyin adilerrr:))))

__TanRIcA__
Pati
asooooooooooo ben senin ................. bla bla anladın sennnn :eek:klava: alsanaalsanasmile
kızım bittin sen kendi ellerinle yaptın hemde :))
nese çıktım bu sfer :))
eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın böböğümm:nazar:

sserm
bebeğim ozaman deniz yosununun yıkama jelini,toniğini ve nemlndiriicsini almalıyım,yeterli dimi.bidecenım ben geçen gün cilt bakımına gittim ama pek fark göremedim cildimde sebebi ne olabilir ki?zemuszemus

Pati
__TanRIcA__
eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın böböğümm:nazar:
böböğümm görcez ne kadar yaktıgımı :smiley-cool: bide eyvahedigeldismile yapmış deli :))
ayy valla gitti bu sfeer öptüm herkesi :roflol:

scarlette
[​IMG][/url][/IMG]

__TanRIcA__
sserm
bebeğim ozaman deniz yosununun yıkama jelini,toniğini ve nemlndiriicsini almalıyım,yeterli dimi.bidecenım ben geçen gün cilt bakımına gittim ama pek fark göremedim cildimde sebebi ne olabilir ki?zemuszemus
o kadar masraf etme hayatım ya,su bazlı nemlendiricisini al yeter..komple değiştirme setini..ayrıca buhar tutup noktalarını sıktı sonra bi iki krem sürüp pamukla sildi falan filan bu kadarmı??
Pati
böböğümm görcez ne kadar yaktıgımı :smiley-cool: bide eyvahedigeldismile yapmış deli :))
ayy valla gitti bu sfeer öptüm herkesi :roflol:
kardeşşşşşşş:)))))))
Superiisi
[​IMG][/url][/IMG]
hatunlarda fenaymış haniaklinialirimsmile
pembeler daha şekerli kokulardır.ben olsam maviyi kullanırdım.daha freştir daha hafiftir..yanlışmıyım?

scarlette
hatunlarda fenaymış haniaklinialirimsmile
pembeler daha şekerli kokulardır.ben olsam maviyi kullanırdım.daha freştir daha hafiftir..yanlışmıyım?
[/QUOTE]
yok bebeğim yanlış değilsinde mavi ekşimsi sanki boğuk gibi-tatlicadiarzu-
ay ben ne kararsız biriyim ya olay oluo resmen herşeysenağlamasenağlama
hatunlara bakarsak pembe oluo:roflol:

sserm
ewt canım.skeyndor die bi ürün kullanıoalrmış.buhar maske falan filan ama memmnun kalmadım hayatım

tourmaline
15-01-10, 00:01
liv85
canım özel mesaj kutun doluymuş sana özel mesaj da ziyaretçi mesajı da atamıyorum cevabı kendi ziyaretçi sayfama yazdım şekercimm haberin olsun..iyi geceler..

BeyazPerim
magnlina
canım özel mesaj kutun doluymuş sana özel mesaj da ziyaretçi mesajı da atamıyorum cevabı kendi ziyaretçi sayfama yazdım şekercimm haberin olsun..iyi geceler..
sagol bitanem benim hemen bakıyorum

__TanRIcA__
yok bebeğim yanlış değilsinde mavi ekşimsi sanki boğuk gibi-tatlicadiarzu-
ay ben ne kararsız biriyim ya olay oluo resmen herşeysenağlamasenağlama
hatunlara bakarsak pembe oluo:roflol:[/QUOTE]
kararsız kazımmirmirmirmir
sserm
ewt canım.skeyndor die bi ürün kullanıoalrmış.buhar maske falan filan ama memmnun kalmadım hayatım
yemişim onların skeydorunu-tatlicadiarzu-tatlım bende eskiden öyle bi salaklık yaptım hemde gayet iyi yerlerde..dünya para bayıldım belki dieri daha güzel yapar die ama anca boşa para bayulmış olmuş..onların yaptığı işlemin kralını yapıyorum evde ben
bak tarif yapıcaktım vazgeçtim!sana söz yarın resim çekicem hatta tencereyle falan:)buharından maskesine
yarın bakım günü kızlar haberiniz ola:nazar: