Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Pati
6-02-10, 15:02
valla aso denmesini sevmiyo artıkın bilmiyorumkismile o yüzden şeyettim zemuszemus

lilyum21
6-02-10, 17:02
Pati
valla aso denmesini sevmiyo artıkın bilmiyorumkismile o yüzden şeyettim zemuszemus
hımm anladım ama bende tanrıça demeyi sevmiyorum. ama şahsın kendisini seviyooommhihoyyyt
ee nolcak şimdi ne dicem ben? gelince kendi sölesin o zaman:icecream:

ArmutTatlisi
6-02-10, 18:02
TatLiGaci

Karapiperrr..bunun 86 numerosunu kullanıyorum..fotodaki renkle ilgisi yok..bizim gibi karakızlara yakışır..ben çoook memnunum renginden..hemen hemen her ruja gidiyor..yada benim ruj tonlarıma gidiyor..mutlaka bak..Yine terekota serisinin 44 numerosunu kullanıyorum..ondan da memnunum..
bi koşu git bak:eek:..bana haber ver burda bekliyommm.:nazar:.

85 ve 82 si de hoş..öneririm..
Hadi ya tmm cnm ona da bakayım o zaman not ettim. Allık çok önemli çok hassas davranıyorum o yüzden ama bunlara kesinlikle bakıcam tatlım sağolŞeniz

__TanRIcA__
6-02-10, 21:02
__PANDORA__
canım totoşun tavan yapabilir hakkıdır çünkü...
ben yersiz söyleyemem birşeyi,söylüyorsam hakkını veririm demektir...

fırça seti geldi yanında far ın sanırım var hangisi eyeliner fırçası bilmiom kine:
ama bakar sorar öğrenirim yavaş yavaş...

bu arada makyajsız fotolarımı gördün sen benim ..ayna ayna da da vardı
pandoram sen süper fiyata aldın..hem fırça seti hem minaralli farsositososito

eyeliner fırçası şöyle bişey canım..ayrıca teşekkür ediyim artık napıyım:))Şeniz
HayyaL
Tanrıçam; sağol balım sabitleyici tavsiyen için deneyeceğim balım
Sabaha kadar nöbet tuttunuz şimdi de uyuyun bakalım siz daha!
Gene de ben günaydın diyeyim herkese.
Akşam okursunuz artık
ya olmadı sprey şişesinin içine koy maden suyunu fışkırt yüzüne al sana termal su:smiley-cool:
biz gececi tayfayız kızım yarasa gibi gece yaşıyoruzkaydirigubbakcemile3
TatLiGaci
Şenizah.tanrıçam canım benim..aynı karınca gibisin çalışmak,azim..Ne diyim sana ben, uykularını bırakıp..canla başla çalışıyosun.alkisalkisalkis.Yeterki kokoş camiasına fayda olsun deyü..vereliniortak
Barbi,sindi bebek kılıklım..
Şeniz
herşey kk için:enbuyukkk:durmak yok....:eek:lmaz:yola devamsempatiksalakcinni:lepi:
ilarzu
Allah ım 4 buçuğa kadar burda bu çiçek suratlım yaaa
delirecem kıskancımdan artıkın

ben bi oraya gelem seni bak hiç bırakıyom mu boş:))

geceleeerr verin baaa asomuuuu
kuzi bende gündüz kıskanıyorum sen kk dasın ben başka alemlerdebilmiyorumkismile
bülent ersoyun şarkısını açıcam şimdi kuzi gecelerrrrr die dinlicem vallakaydirigubbakcemile3
ilarzu
pandora bebem ben lisede kullanıyordum şeffar rimel çakmıyorlar diye:))

kirpikleri ıslakmış gibi gösteriyor simlileri bile vardı jel gibi çok dadlu özellikle doğal makyajda süper görüntü elde edersin balım

haa onu kaşıma da sürüyordum düzgün ve parlak gözüküyordu

denizden çıkmış seksi kız misali:))
:roflol:allah belanı vermesin arzu koptumsırnaşık şey
Pati

kanka geçen bundan aldım da kullanmadım hala yaa
iyi midir nedir bi soram dedim sana :nazar:
sivilce yapar mı acep
sen bunu boynuna sür kanka sivilceye yaramaz..ben ellerime yada göğsüme sürüyorum yada çok kuru kaldığını hissedersem cildimin o zaman...bu gün beraberdik nie sormadın zalaksempatiksalakcinni
Pati
ilarzum aynı numarayı bende yapıyodum şeffaf rimel kullanıyodum ki güzel görünsn kirpikleirm..hocalarda çakmıyodu B]

miç kurusuuu:jeyyar::nazar:dier hinliklerinide sökül...dinliyoruz:hulya:
CennetKokulum
tanrıça sivilce izleri icin bildigin bir uru varmı kırmızı kırmızı duran sıvılce ızlerınden bahsedıyorum
tatlım limon sürmeni tavsiye ederim.ayrıca pirinç suyu..portakalda olabilir..greyfurtta..önemli olan c vitaminli olması..ben portakalda sürüyorum yüzümezemuszemus
kkarabiberr
Bu aralar kk dan çok kaytarıyosunn bebeğimm olmuyo yaniQUOTE]

Liv
opuyorumnanaktan ya gelsin dimi ozledikkkkkk
bende sizi çok özledim kızlar yemin olsun:)ama gelemedim işte:a015:
kkarabiberr
Pati
kızlar tanrıçam haber saldı :))

kk ya girersen söle abimdeyim nete giremiyorum de dedi...
basın danışmanımaklinialirimsmile
kkarabiberr
Evt cnm çok sık özletiyo bu aralar kendini
kkarabiberr
Ehh pekii bu seferlik affettik bi daha olmasın
allah razı olsun:Saruboceq:bitanesin sen:nazar::roflol:
merakliii_
tanrıçaanın abisinin evine net bağlatalımm:)
merakliii_
heeh face grup açcam tanrıçanın abisinin evine net bağlatalım diyen 1000000 kkk lı bulabilirm diee:):):):):
manyağa bak öldüm yaasırnaşık şey
ilarzu
kuzi demek abimlere gittin selam söle anam şimdi giremiyom deyü nasıl kuduruyorsun biliim her agşam aynı şeyi yaşiiim balköpüğüm:))[/B]
sen ne zaman net bağlatıcaksın kuzenbenneyaptımkiözlüyoruz be:nazar:ağabeyimin selamı var rüstemgillere gittik seni sordu karısı olucak raziyesempatiksalakcinni
TatLiGaci
Hani abinlerde net vardı tanrıça..sen kendin girmek istemiyosun galiba...
kk ya girmek nasip olmasınki vaktim olmadı..internetim bozulsun yalanım varsa:1closedeyes:
Pati
abisiynen hasret gidermeye gidiy kızz nete mi girsin orda da :))
hee ondan kankaolumunekankayizsmile
TatLiGaci
bozacı..şıracı..
:dilcikar:
lilyum21

asooocumm uygun fiyatlı bir allık istiyordum ya . bunun 88 numrasını aldım canım ve çokta beğendimbayanssulusmile

watsonsdan aldım. indirim var baya şeyde. loreal maskaraların hepside%50 indirim dedi.
senin şu rimel lorealdi dimi. kaça gelir yarı yarıya sormamışım onu bgn
25 tl falan gelir rimel..güle güle kullan lilyum ama ben flormarın bu farları nasıldır hiç bilmiyorum..çünkü memnun kalmadığım allığı vardı o yüzden soğdum allıklarından..memnun kalırsın umarım
Gamiş
kızlar şöyle kalıcı bi allık istiyorum birazda makul fikri olan var mı
golden rosenin terekotasını tavsiye ederim gamişçim..renk seçeneğide geniş..her renk ve ton mevcut[/B]
lilyum21
biliyorum eski nicki asoymuş sanırım ama tanrıça demek pek hoşuma gitmiyor. o yüzden aso diyorum
allığımı denedim eve gelince hoşuma gitti. pazar günü makyajımda kullanıcam. inş kalıcı olur

şu asonun dediği loreal rimelin tam adı neydi? ay gelse bi artık. gelince cvplaması gereken bi sürü şey vara.s.
lilyum asoyu kullanmak istesem tekrar aso olurdum..hayırdır tanrıça adıyla ilgili bi takıntınmı varkibenneyaptımki
bu sitede benimde sevmediğim hatta çok uzun isimler oluyor ama kullanırken neyse niki onu kullanıyorum..hoşuma gitmiyo die kullanmamazlık yapmadım hiç:sinifsinif:
ayrıca asoykende tanışmıyoduk bu şekilde ismimi ezberlemene şaşırdımbenneyaptımki
exact brush bendeki loreal maskarayerimseniben
Pati
valla aso denmesini sevmiyo artıkın bilmiyorumkismile o yüzden şeyettim
evet kankam istemiyorum..istesem eski adımı kullanırdım-tatlicadiarzu-
lilyum21
hımm anladım ama bende tanrıça demeyi sevmiyorum. ama şahsın kendisini seviyooomm
ee nolcak şimdi ne dicem ben? gelince kendi sölesin o zaman
çok ilginç geldi tanrıça demeyi sevmiyorum:))neyse ne diyimki sana şimdi:)
o zaman canım de yeter madem rahatsız oluyosun tanrıça demekten:nazar:asoyu kullanmanıda ben istemiyorumyerimsenibenen güzeli canımvereliniortak

__TanRIcA__
6-02-10, 22:02
yoğun istek üzerine-tatlicadiarzu-:roflol:havaya girdim yalnız bakarmısınızbayanssulusmilemaske tarifleri gelsin neyse:smiley-cool:
bu maskeler sivilceli ve yağlı- karma ciltler içindir..kuru ciltler uygulamasın!
kendi toniğinizi kendiniz yapın..atmayın değerlendirinhihoyyyt
malzemeler:malzemeler:limon kabuğu rendesi..kırkkilitotu(salisilik asit içerir o yüzden)üşengeç hatunlar bu otu nası bulucam falan die sızlanırsınız şimdi..isteyen ıhlamur koysun..2 tanede karanfil
bı tonik 2-3günlüktür..fazla beklemez..karanfil antiseptiktir(doğal)limon kabuğu c vitamini 40 kilit otu salisilik asit..yani miktop kırıcı özellikli..:hulya:
sivilceli cilt için bir tarif dahazemuszemus
malzemeler:2 tatlı kaşığından az yoğurt,azcıkelma sirkesi birazda tuz
bunuda yüzünüzde10 dk tutun yıkayın..yağlı ciltten ziyade karmalara tavsiye ederim..

TatLiGaci
şu tonik tarifinde, üşengeç hanım deyince birden kendimi buldum.sempatiksalakcinni.
peki aspirin koysak ..onda da salisilik şeysi var ya..yok mu?:uhm:

lilyum21
biraz kızmışsın sanki. sen bana aso deme sevmiyorum deseydin kullanmazdım.
ben siteye yeni üye olduğum zamanlarda bi aso vardı diye hatırlıyorum. sonra burdan bir arkadaş sana ilk başlarda aso diyince öle diyim dedim.tamam demem bundan sonrabilmiyorumkismile
yınede sorularıma cevap vermişsin saol.kaydirigubbakcemile5

BeyazPerim
melegim gene tarif vermissin yerim seni cokacimcoook...baby o topık 2-3 gunden sonra cope mı gidecek orasını anlamadım bilmiyorumkismile
kanka senin oncekı maskende de tuz vardı bunda da tuz var kesin bu da manyak guzeldirbayanssulusmile (zaten içinde elma sirkesi varmıs kesin harikadır ) yrna yapıcam zemuszemus

__TanRIcA__
TatLiGaci
şu tonik tarifinde, üşengeç hanım deyince birden kendimi buldum.sempatiksalakcinni.
peki aspirin koysak ..onda da salisilik şeysi var ya..yok mu?:uhm:
seni düşünerek yazdım zaten:jeyyar:bitanem ben doğal olsun istedim aspirindede salisilik var olur ama ben böyle yapılmasını daha uygun görüyorum..istersen sen öyle deneolumunekankayizsmile
lilyum21
biraz kızmışsın sanki. sen bana aso deme sevmiyorum deseydin kullanmazdım.
ben siteye yeni üye olduğum zamanlarda bi aso vardı diye hatırlıyorum. sonra burdan bir arkadaş sana ilk başlarda aso diyince öle diyim dedim.tamam demem bundan sonrabilmiyorumkismile
yınede sorularıma cevap vermişsin saol.kaydirigubbakcemile5
daha önceden söyledim lilyumcum ama unutmuşsun demekki..kızmadım sadece senin yorumuna istinaden açıklama yaptım şaşırdım çünkü:)rice ederim nie vermiyim canım yinede diyosun:roflol:her zaman veririm bildiğim bişeyse

Asmin
ay ben simdi catlarim meraktan neden aso denmesni istemiyosun sen kuzucuk :))

__TanRIcA__
Liv
melegim gene tarif vermissin yerim seni cokacimcoook...baby o topık 2-3 gunden sonra cope mı gidecek orasını anlamadım bilmiyorumkismile
kanka senin oncekı maskende de tuz vardı bunda da tuz var kesin bu da manyak guzeldirbayanssulusmile (zaten içinde elma sirkesi varmıs kesin harikadır ) yrna yapıcam zemuszemus
tonik 2-3 günlük livim..zaten çok yapmadım..çay bardağının yarısı kadar..taze olması makbul..
tuz geriyo suratı kanka o hissi seviyorum..ama senin cildin kuru sen yapma bitanembilmiyorumkismileyada sirke koyma bal koy yoğurdayerimseniben

scarlette
tannrıcam bebeğim öslettin ben giremiyorum bi 10 dk sonra gene bi 10dk:1ninca:
canım benim burayı hep takipteyim gizli ajan misali:tomato:

__TanRIcA__
Asmin
şu anki nikim asomu?hayır..demek aso denmesini istemiyorumki tanrıça yapmışım diilmi canımyerimsenibenbu kdr basit:)

scarlette
Asmin
canım dedi ya asoyu istesem gene aso olurdumbenneyaptımki

__TanRIcA__
Superiisi
tannrıcam bebeğim öslettin ben giremiyorum bi 10 dk sonra gene bi 10dk:1ninca:
canım benim burayı hep takipteyim gizli ajan misali:tomato:
kızım deli ettin sen beni:tomato:mesajlarını kapatmaşın cvp yazamıyorum aç şunlarıkaydirigubbakcemile
başladın yine ajanlığa:1ninca:kaydirigubbakcemile3

scarlette
__TanRIcA__
şu anki nikim asomu?hayır..demek aso denmesini istemiyorumki tanrıça yapmışım diilmi canımyerimsenibenbu kdr basit:)
ben hemen atlamıştım:roflol::roflol:

scarlette
__TanRIcA__
kızım deli ettin sen beni:tomato:mesajlarını kapatmaşın cvp yazamıyorum aç şunlarıkaydirigubbakcemile
başladın yine ajanlığa:1ninca:kaydirigubbakcemile3
Çok üzgünüm çoookbiliyodum kızıcağınıeyvahedigeldismile
tamam kuzum açayımda yaaa ben hemen çıkıyorum bilgisayarım ortak kullanım alanına girdi imece yapıyoz:roflol::roflol:
evet ajan:1ninca: askerim aramadım bunalım modunda güldüm demin:1ninca:

BeyazPerim
baby bende o hissi seviyorum acaba boyunada sursem olur mu ki ?

__TanRIcA__
pandora eyeliner için sürme taktiği istemiştin canım..şöyle söyliyim sana bu deneme yanılma yolu ile olur..evde geç aynanın karşısına sür..sil...sür...sil..el alışkanlığı kazanmış olursun..ayrıca kalın çekmemeğe özen göster..kuyruk kısmına glnce çok özen gösterme..gelişi güzel hafif dokunuş yap..sonra elinle sıyır..üzerinden muntazam olarak tekrar geçyerimsenibenhatta kuyruk kısmını germe sürerken..yanıltabilir seni canımŞeniz

Panter
tanrıcam yazmadan edemedım
benım su ara sorum yk ondan ısmım sayfalarında gorunmuoooo
amma welakın alttan takıpteyım
bılgıne:)

TatLiGaci
bu salisilikli maskeye su yarım çay bard.mı koycaz?

TatLiGaci
Panter
bak herşeyi de bilirmiş hemşom..delikafadulden

Panter
TatLiGaci
bak herşeyi de bilirmiş hemşom..delikafadulden
yok yawrimm o anlamda solemedım yha:kedi::1rolleyes:

__TanRIcA__
Superiisi
Çok üzgünüm çoookbiliyodum kızıcağınıeyvahedigeldismile
tamam kuzum açayımda yaaa ben hemen çıkıyorum bilgisayarım ortak kullanım alanına girdi imece yapıyoz:roflol::roflol:
evet ajan:1ninca: askerim aramadım bunalım modunda güldüm demin:1ninca:
bunuda sil göriyim seni..alıntı yaptım ahh silersinsüprizzzzzkaydirigubbakcemile3anladık ajan kılıklı ninja seni:1ninca:kızarım tabi:dilcikar:
Liv
baby bende o hissi seviyorum acaba boyunada sursem olur mu ki ?
livim en önemli yerlerimiz el boyun ve göz altı..neden dersen kadınların ilk yaşlanan yerleri buralar ve estetik ellere boyna çok zor..o yüzden iyi bakmak lazım..boynuna sür tabi kızım oraya özel maske tarifide vericemaklinialirimsmile
Panter
panterimm güzel gözlüm hoşgeldin..olsun anacım kalbimde senin adınolumunekankayizsmile

scarlette
6-02-10, 23:02
__TanRIcA__
bunuda sil göriyim seni..alıntı yaptım ahh silersinsüprizzzzzkaydirigubbakcemile3anladık ajan kılıklı ninja seni:1ninca:kızarım tabi:dilcikar:
[/B]
tam silicektim alıntıyı almış bile çakallkaydirigubbakcemile
silmicem Allah'tan deşifre olcuağım bi durum yoktu:1ninca: ajanım tabe peşindeyim heevereliniortak kızma amaaolumunekankayizsmile

Panter
kac gundur yoktu
bende ozledım tanrıcamı:sinifsinif:
(benım neyım eksık ayol)

sserm
tanrıçam selam.bişey danışayım sana hayatım ben yüzümü sir ağdayla aldırıyorum fakat aşdırdıktan sonra yüzümde pıtırcıklar oluo nası önleyebilirim canım

BeyazPerim
bayanssulusmilebaby o ozel maske tariflerini çok geçe atma olur mu ?aklinialirimsmile

Pati
kankam harbi yaa bugün geldim niye sana sormadım ki bilmiyorumkismile
yemekten aklıma bişe gelmedi ki plann cokacimcoook
sormama gerek kalmamş eklemşsin istedgm tarften hihoyyyt
kullanmam gerek bu ara fazlasıynan bunu :jeyyar:

merakliii_
taanrıçamm brazdan yoğurtluyu yapcam bebişim.hoşgeldin bu aradaaa:KK66:mucukkk::KK66:

__TanRIcA__
7-02-10, 00:02
Superiisi
tam silicektim alıntıyı almış bile çakallkaydirigubbakcemile
silmicem Allah'tan deşifre olcuağım bi durum yoktu:1ninca: ajanım tabe peşindeyim heevereliniortak kızma amaaolumunekankayizsmile
bi gölgem bi sen zaten kuzumolumunekankayizsmileikinizdende kaçış yokaklinialirimsmileŞeniz
Panter
kac gundur yoktu
bende ozledım tanrıcamı:sinifsinif:
(benım neyım eksık ayol)
eksik olurmu kız fazlan var:jeyyar:vay vay demek sende özledin:eek:şeyy kem küm utandım ben şimdi:kedi:bende sizi çok özledim valla sende varsın özlediklerimin içindehihoyyytçünkü sevdiğim herkezi özledim:1hug:
Liv
bayanssulusmilebaby o ozel maske tariflerini çok geçe atma olur mu ?aklinialirimsmile
fırından çıktığı gibi burda livoaklinialirimsmile
Pati
kankam harbi yaa bugün geldim niye sana sormadım ki bilmiyorumkismile
yemekten aklıma bişe gelmedi ki plann cokacimcoook
sormama gerek kalmamş eklemşsin istedgm tarften hihoyyyt
kullanmam gerek bu ara fazlasıynan bunu :jeyyar:
aman ne yedin sanki bebilmiyorumkismilezaten kemiklerin sayılıyo seni görübilmiyorumkismilence komplekse giriyorum:sinifsinif:seksenn yüzonsekiz seksenn:roflol:ay aklıma geldikçe gülüyorum bu günü ya:))
merakliii_
taanrıçamm brazdan yoğurtluyu yapcam bebişim.hoşgeldin bu aradaaa:KK66:mucukkk::KK66:
hazır elin değmişken cacıkta yap:smiley-cool:cacığıda sürebiliyosunuz ben şahsen sürüyorum:nazar:içinde salatalık var ayol daha ne olsunhihoyyyt

TatLiGaci
7-02-10, 00:02
merakliii_
kız yoğurtlu deyince mantı geldi aklıma..ama üşengecim yaaa..hazır mantı geldi aklıma..a.s

Tanrıça kuşu..Kantaron yağı ile ilgili ne biliyon..ben lekeler için başladım ,bi kaçgündür devam ediyorum..bi de çatlaklara iyi geliyormuş..baccaamda varda sadecene..onada deniyorum..bakçez noolcak..
yerimseniben

__TanRIcA__
7-02-10, 01:02
TatLiGaci
bu salisilikli maskeye su yarım çay bard.mı koycaz?
ıhlamur yada 40 kilit..çiğ su koyma..suyun çiği nası oluyosa:)
sserm
tanrıçam selam.bişey danışayım sana hayatım ben yüzümü sir ağdayla aldırıyorum fakat aşdırdıktan sonra yüzümde pıtırcıklar oluo nası önleyebilirim canım
yavrum ona hiç bir çözüm bulamazsın..mümkünse buz tut ve bepanten sür..ama o pıtırcıklar olur..ilerde sarkıcaksın biliyosun dimi:1ninca:çünkü ağda sarkıtır yüzü bebem..madem aldırıcaksın iple aldır
TatLiGaci
kız yoğurtlu deyince mantı geldi aklıma..ama üşengecim yaaa..hazır mantı geldi aklıma..a.s

Tanrıça kuşu..Kantaron yağı ile ilgili ne biliyon..ben lekeler için başladım ,bi kaçgündür devam ediyorum..bi de çatlaklara iyi geliyormuş..baccaamda varda sadecene..onada deniyorum..bakçez noolcak..
yerimseniben
bacağın için at kestanesi öneririm canım..evet kantaron iyidir ama kendin elde ediceksin..öylesi makbul..zeytinyağına koyup bekletip süzüceksin

Pati
__TanRIcA__
[

aman ne yedin sanki bebilmiyorumkismilezaten kemiklerin sayılıyo seni görünce komplekse giriyorum:sinifsinif:seksenn yüzonsekiz seksenn:roflol:ay aklıma geldikçe gülüyorum bu günü ya:))

]

kızaam sen telefonla konuşurken yedim hepsiii sempatiksalakcinni
birseenn neydi birsenn :roflol:

böböğüm sana bir sorum daha :nazar: kaşlarımı bilisen
seyrek azcuk...çözüm?bilmiyorumkismile

TatLiGaci
Atkestanesini napçam kız..yeniyomu o?bacaamamı yedircem?bacaama mı bağlıycam?deyiver hele..kaydirigubbakcemile3

yane..yağınımı alalım, nesini naapalım gül tomurcuuu..bayanssulusmile

tourmaline
7-02-10, 13:02
TatLiGaci

yerimseniben
kantaron yağının yara izlerine falan iyi geldiği söyleniyor .. sarı ve kırmızı olmak üzere iki çeşidi varmış yara izleri ve çatlaklar için olan kırmızı renkli olan..yara izleri yeni ise kolayca geçiyormuş ama bilemicem bu yağın asıl orjinalini bulmak lazım ya aktarlara güvenmiom ..kantaron çiçeği bulsak aslında yağını evde bile çıkartırız, çiçekleri zeytinyağında bekletiyorlarmış..ama bu çiçekler nerde bulunur ki :)
ben bacaklarımdaki kesik izlerine denedim aktardan aldığım ile 1,5 ay falan ama geçmedi..seninki geçerse haberim olsun çatlaklara da başlarım :KK70::kahve::smiley-cool:a.s.

scarlette
7-02-10, 14:02
__TanRIcA__
bi gölgem bi sen zaten kuzumolumunekankayizsmileikinizdende kaçış yokaklinialirimsmileŞeniz
ŞenizŞeniz

Pati
7-02-10, 21:02

bugün gezerken dikkatimi çekti..kokusu victoria's secret ınkine acaip benziyodu bende aldım bayanssulusmile ficut spreyi kızlar...10 lira

bunu da çok seviyorum fikir olsun diye paylaşim dedm :)) saç kırılmasını önlüyo..ıslak ve kuru uygulanıyor..
fiyatı 8,5

__TanRIcA__
7-02-10, 22:02
Pati
kızaam sen telefonla konuşurken yedim hepsiii sempatiksalakcinni
birseenn neydi birsenn :roflol:

böböğüm sana bir sorum daha :nazar: kaşlarımı bilisen
seyrek azcuk...çözüm?bilmiyorumkismile
kanka geçen eklemiştim ya kirpik ve kaç bakım yağı...ama sen şimdi onu bulamassın,en güzeli al bir badem yağı,pamuklu çıbıhlarla onu kaşlarına sür kurban:hulya:
TatLiGaci
Atkestanesini napçam kız..yeniyomu o?bacaamamı yedircem?bacaama mı bağlıycam?deyiver hele..kaydirigubbakcemile3

aşkitom onun yağını alabilirsin yada kendin elde edebilirsin
detaylı bilgi veriyim madem konu açıldı
.Çoğu kişi zehirli olduğunu bilir de pek toplayanı olmaz bu kestanelerin.Tadı çok acı ve öldürecek kadar zehirli olduğu için sadece haricen kullanılan bu bitki,son yıllarda kozmetikçiler tarafından keşfedildi.Özellikle kadınların daha genç görünmek için ilgi gösterdiği kırışık giderici kremlerde ana etken madde olarak
at kestanesi kullanılıyor.At kestanesi cilt bakımında mucize gibi etkileriyle tam bir şifa kaynağı olarak görülüyor.At kestanesiileyapılan krem ve yağlar birçok cilt sorununa kesin çözüm getiriyor.Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor,yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor.Bu özellik at kestanesinin damar büzücü oluşundan kaynaklanıyor.Günümüzde bir çok botokx etkisi yapan krem,vücüt bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda at kestanesi bulunuyor.Romatizmal ağrılar,kas ağrıları,saç dökülmesi,yüzdeki güneş lekeleri,damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasıda son derece etkili olan at kestanesi,hemoroit tedavisinde kullanılır ; bacaklardaki variste dolaşımı düzenler,ağrıları dindirir,
gevşemiş boyun derisini sıkıştırır..

buda yazın benim aldığım at kestanesi kremi
KIRIŞIK DÜZELTİCİ KREMLER AT KESTANESİN'DEN YAPILIYOR
bu ürün 8 tl.aktardan almıştım..anneme aldım yüzüne sürsün die..ama eserekli anam kullanmadı:)bende totoma sürdümzemuszemus

merakliii_
kızz tanrıçamm zayıflama formülün varsaa sülee:):9vardır sendee bilglii hatunummm benimm:KK66::KK66:

__TanRIcA__
Pati

bugün gezerken dikkatimi çekti..kokusu victoria's secret ınkine acaip benziyodu bende aldım bayanssulusmile ficut spreyi kızlar...10 lira

bunu da çok seviyorum fikir olsun diye paylaşim dedm :)) saç kırılmasını önlüyo..ıslak ve kuru uygulanıyor..
fiyatı 8,5
kankam güle güle kullanolumunekankayizsmile
bende çok kullanırdım eskiden sprey..her kokusu vardı bayılırdım ama ne zamandır kullanmıyorumbilmiyorumkismile
banyodan sonra hele mis gibibayanssulusmile
aldığın saç spreyide güzeldir onuda severim her ne kadar evde dolapta kös kös beklesede:smiley-cool:

sserm
tanrıçam yarın body shopa gidicem ciltim karma ya benim yosunlu seriyi alcaktım demi bebeğim

ArmutTatlisi
Tanrıçam bana günlük bakım temizleme jeli tonik felan ne öneririsin cnmın içi

__TanRIcA__
merakliii_
kızz tanrıçamm zayıflama formülün varsaa sülee:):9vardır sendee bilglii hatunummm benimm:KK66::KK66:
olmamı:jeyyar:
bi kere tek geçtiğim bişey varki lahana çorbası..
üşenmem yaparım diyosan tarif yazıcam yapalım beraber başlarız bende gaza gelirimcokacimcoook
dier formül kırkkilit otu..onu yada biberiyeyi tavsiye ederim bebem..dier formüllerde var ama en sevdiğim bunlar..bide bol su(hiç hiçmemmafoldumben)

merakliii_
canım yarın gece yurda dönüyorum yani çorbayı yapamam en bildiğin pratikleri paylaş bebem.kırıkkilit otu kaynatılıp içilio diosan o olur:)ben kışın günde 3 bardak su içerim en fazla aklıma gelmez benimde.ama bu alar içmeye çalışıyorum.kışın su midemi bulandıryor benm.çok nadir susuyorumm çünküü kışın.sanırım çok çay kahve içmekten susamıyorum

__TanRIcA__
sserm
tanrıçam yarın body shopa gidicem ciltim karma ya benim yosunlu seriyi alcaktım demi bebeğim
aynen balım..su bazlı kremini alırsan memnun kalırsınkaydirigubbakcemile5
kkarabiberr
Tanrıçam bana günlük bakım temizleme jeli tonik felan ne öneririsin cnmın içi
öneriyim gülüm cilt tipin nedir?

Pati
__TanRIcA__
kankam güle güle kullanolumunekankayizsmile
bende çok kullanırdım eskiden sprey..her kokusu vardı bayılırdım ama ne zamandır kullanmıyorumbilmiyorumkismile
banyodan sonra hele mis gibibayanssulusmile
aldığın saç spreyide güzeldir onuda severim her ne kadar evde dolapta kös kös beklesede:smiley-cool:
aaa kullan kızz süper yapıyo saç spreyi bayanssulusmile
banyodan sonra ben avon un body lotion unu kullanıyorum knkam şuan...sırf kokusu için var yaa :)) narlı çnkü...banyo esnasında da aynı narlı kullanıyorum...avon ürünü tek bunlar var elimde sempatiksalakcinni
senle takıla takıla artık bende kullanmıyom kanka avon olumunekankayizsmile sevmiyom artıkın

ArmutTatlisi
__TanRIcA__
öneriyim gülüm cilt tipin nedir?
Hmm karma glb tatlım yanak dudak kısmı kuruya yakın çoğu zaman banyo sonrası derim pul pul oluyo yanak kısmında t bölgem yağlı özellikle burnum.

__TanRIcA__
7-02-10, 23:02
merakliii_
canım yarın gece yurda dönüyorum yani çorbayı yapamam en bildiğin pratikleri paylaş bebem.kırıkkilit otu kaynatılıp içilio diosan o olur:)ben kışın günde 3 bardak su içerim en fazla aklıma gelmez benimde.ama bu alar içmeye çalışıyorum.kışın su midemi bulandıryor benm.çok nadir susuyorumm çünküü kışın.sanırım çok çay kahve içmekten susamıyorum
anladım kurban olduğumbilmiyorumkismileo zaman aktardan kırkkilit otu al 3 tl lik kadar..onu bir tutam kaynar suda demle 5 dakika kadar..süzüp iç..günde 2 kere içsen yeter...bide birazdan bşey ekliycem onuda kullanabilirsin meraklım resim gelicek bekleyerimseniben
Pati
aaa kullan kızz süper yapıyo saç spreyi bayanssulusmile
banyodan sonra ben avon un body lotion unu kullanıyorum knkam şuan...sırf kokusu için var yaa :)) narlı çnkü...banyo esnasında da aynı narlı kullanıyorum...avon ürünü tek bunlar var elimde sempatiksalakcinni
senle takıla takıla artık bende kullanmıyom kanka avon olumunekankayizsmile sevmiyom artıkın
kankam senin saçlar şahane zaten:nazar:benim senin kadar güzel olmadığı için o kadar özenmiyorum ne biliyim:sinifsinif:

içinde varmış seninde kızamm deme öleaklinialirimsmile

Asmin
7-02-10, 23:02
tanricam dun sordum bugun vereyim cevabi aso ismi ile hic derdim yok sadece merak ettigimden sordum alinmaca kizmaca olmasin tamam mi :teselli: