Kan testı yaptırdım ve sonuc POZİTİF

ebi26
22-01-10, 12:01
guzel katlamıs masallah buyuk ıhtımalle ıkız dııl canım

hilall85
ebi26
ya bademcım benım kafam cok karıstı.hakan bey bana guven mesa ve hrs dedı bu hastanelerde doktor dısardan oldugu ıcın sgk da gecmıo zaten.hadı dogum tamam ama doguma kadar testler falan da cok fazlaya mal oluyo acaba guvende falan bı doktoramı gecsem dıye dusunuyorum.bı dahakı randevuda konusucam hakan beyle bılmıorum yanı.ya o ılac benı rahatsız etmekten beter bı duruma soktu ya.2gundur karın agrısı ıstıfra ıshal ne ararsan vardı doktoru aradım gece yatmadan önce dene dedı bıde öle yapıcam bugun bakalım ne olucak.bebege de ıyı dııl kı bukadar kasılmak.allah bebeklerımızı korusun saglıkla kucagımıza alalım ıns
ebi canım bende umut tüpde denedim kalp atışlarını duyana kadar oraya gitmeyi düşünüyorum..ama sonra buralarda bi kadın doğumcuya gitmeyi düşünüyorum...muayene parası 150 ve birde testleri var bizde kaldıramıycağımız için dr.la görüşücezz gelemiycez diye....bide benm hastanemde doğumda yapılmıyorr onunda etkisi var tabi...hakkımızda hayırlısı olsun....

hilall85
nasılsın ebicimm

ebi26
hılal senın bu cızelgen yanlıs mı ben daha yenı 6 haftalık oldum sen nasıl 7 sın anlamadım?

ebi26
ay ıyım de su doktor ısıne kafayı taktım yaaa

hilall85
yok ya yanlış yapmşım...değiştiricemde dr.a gidiyim ondan sonra değiştiricem....benim 4. haftam canım..koyulduğu tarihi sayıyorsunuz dimi???ocaktan hesapladım 9 ay sonrayı galiba yanlış olduu:))))

irmak34
çok teşekkür ederim herkese

mersinli
22-01-10, 13:01
hilall85
yok ya yanlış yapmşım...değiştiricemde dr.a gidiyim ondan sonra değiştiricem....benim 4. haftam canım..koyulduğu tarihi sayıyorsunuz dimi???ocaktan hesapladım 9 ay sonrayı galiba yanlış olduu:))))
hayır canım transferi saymıyorsun.en son adet gününü yazıyorsun ona göre hesaplıyor.bende tam soracaktım ebi hızlı çıktı.gözümüzden bişey kaçmıyor:))eee günlerimizi değerlerimizi herşeyimizi ezberledik.tarihimiz hem 2 gün arayla olunca.naniknanik

hg24
hilall85
demet canım tebrik ederim...benimde 12.gün değerim 205.46 ama ikizmi değilmi bilmiyorum...pazartesi muayanem var o zaman öğrenicem...
Mersinlininde 12.gün değeri 158 di fakat tek gebelik onunki....fakat burdan birinin değeri 168 di ve ikizlerine hamile bende bişey anlamıyorum...hayırlısı olsun canım..ama senin değer çok yüksek değil..kaçıncı günde yaptırdın 2.tahlilini??tek gebelik gibi gözüküyor...ama bellide olmuyorr.....
15 gün sonramı gidicen dr.aa demet??
tatlım bu 13.gun degerı dr dedıkı pzt yıne terkarla dedı sonuc boyle guzelse 10 gun sonra ultrasona gel dedı tatlım

hilall85
beni 15 gün sonra çağırmıştı ama sen 3 kez kan vermişsin ben 1 tahlil yaptırmıştım.....

badem06_
27-01-10, 01:01
ebicim merhabaaa nasılsın sende gözükmüyorsun pek galiba...nasıl gidiyor hamilelik,bebiş akıllımı? benim bebiş çok fena valla mide bulantısı baş dönmesi halsizlik vs. vs. üstelik kanamam hala devam ediyorrrrr ama bugün hakan beye gittik randevumuz vardı...bebeğim çok sağlıklı maşallah boyu 2 cm olmuş normalden biraz daha hızlı bile büyüyormuş...ama yinede kanamadan dolayı istirahat etmem gerekiyor.....
ebicim sende gittiğinde göreceksin bebek sanki kocaman olmuş gibi geliyor ben çok şaşırdım görünce,kolları bacakları oluşmaya başlamış...harika bir duygu allahım sanada isteyen herkesede bu duyguyu yaşatsın..benimde kanamam dursuunnnn artııııkkkkk her kanamada korkmaktan yoruldummm....canım inşallah hersey yolundadır sende...bu arada hakan hocanın ücreti 220 olmuş..biz 25 gün sonra melih beyden randevu aldık hakan hocayla devam ediyoruz...gercekten biraz masraflı olcak ama bakalım hayırlısı olsunda...öptüm seni umarım msjımı görürsün...kaydirigubbakcemile2

ebi26
27-01-10, 10:01
canım benım demek bebeısın azıcık yaramaz.bız sakınız masallah bıraz koku hassasıyetım var bıde hıc tatlı yıyemıorum onun dısında bı sıkıntım yok cok sukur bazen unutuyorum hamıle oldugumu :kedi: bundan sonrada cıkarmı bılmıorum.benım randevum 9 subatta daha cok var 8.haftayı doldurmus olucaz ıns bızımkıde buyumus olur cok merak edıyorum.bende kan testımı verdım degerlerım fena dııl ama kan degerım tam sınır da 12nın altına dusmemesı gerekıomus.bıde vıtamını gece ıcıorum sımdı ozaman dokunmuyor.ama ıdrar kulturunde ureme var doktoru arayıp onu sorcam 2 hafta beklemıyım dedım.sımdılık bukadar.canım sende dıkkat et ıstırahat et bebısıde ıyı bak dınlenkı buyusun bebıs.kendıne ıyı bak canım opuyorumnanaktan

mersinli
27-01-10, 11:01
ebi nerelerdesin yahu?ne sen nede hilal ortalarda yok.gerçi bende kaçgündür giremiyordum.bebişden ne haber?tekmi çiftmi tam belli oldumu.hilalden haberin varmı.kalp atışını duydumu.ben dün duydum kalp atışını.tam belli oldu tekmiş bebişim.bulantım yok ama canım meyve dışında pek bişey istemiyor.balık,et,tavuk ağzıma süremedim ne zamandır.sütte içemiyorum.3 ayın dolmasını bekliyorum sabırsızlıkla.

hilall85
27-01-10, 22:01
mersinlii canım bizde tek kese gördük dr kalp atışıda gözüküyor dedii...haftaya perşembe gidicemm o zaman inşş bende bebeşiimin kalp atışını duyarım....çok güzel bişey dimii hele birde kalp atışı duymakk çok daha güzell hele birde kucağımza almakkk rabbimm nasip etsinn hepimize inşşş sağlıklı sıhhatli hayırlı bir şekilde...
ebi sen kalp atışını duydunmu canım???mesinlii kesin tek olduğu belli dedin kalp atışından sonramı belli oluyor kesin...benim dr kesin 1 tane kese var dedii....birde bende süt içemiyorum dr.a sordum kakaolu felan içsem olurmu diyee şuanda süt içmek zorunda değilsin dedii..kahvede çayda içebilirsin herşeyide yiyebilirsin dedi...tabi ben kahve felan içmiyorum ama sütde içmiyorum sevmiyorum yaaa....

justing76
28-01-10, 08:01
kızlar naber???nasılsınız???salı kontrole gittik tekrar...geçen gözkırpması gibi görmüştük kalbi..bu sefer dahada büyümüş...sesinide duyduk..hayatımda dinlediğim en güzel ritmdi..herşey gayet iyi dedi...3 hafta sonuna randevu verdi...ama o minicik şey benim bünyemi mahvetti...kuru kuru öğürmelerim var..yemek yapamıyoum..annem geldide dün yemek yaptı bize saolsun..birgün severek yediğim bişi ertesi günü bana tiksinti verebiliyor....ilk aylarda bebek beslenemicek diye çok korkuyorum...

kadesa
28-01-10, 09:01
merhaba kızlar.ebi ve badem ortalıktan niye kayboldunuz yabilmiyorumkismile.anatolia topiğinede uğramıyorsunuz artık.sizleri merak ediyorum.gerçi yazdıklarınızı okudum,herşey yolundaymış çok sevindim.benimde 2 şubat salı melih beyde ayrıntılı ultrason randevum var.o kadar yolu nasıl gelicem bilmiyorum.kızlar Allah hepimizin bebeklerine sağlık versin ınşallah.

mersinli
28-01-10, 10:01
hilall85
mersinlii canım bizde tek kese gördük dr kalp atışıda gözüküyor dedii...haftaya perşembe gidicemm o zaman inşş bende bebeşiimin kalp atışını duyarım....çok güzel bişey dimii hele birde kalp atışı duymakk çok daha güzell hele birde kucağımza almakkk rabbimm nasip etsinn hepimize inşşş sağlıklı sıhhatli hayırlı bir şekilde...
ebi sen kalp atışını duydunmu canım???mesinlii kesin tek olduğu belli dedin kalp atışından sonramı belli oluyor kesin...benim dr kesin 1 tane kese var dedii....birde bende süt içemiyorum dr.a sordum kakaolu felan içsem olurmu diyee şuanda süt içmek zorunda değilsin dedii..kahvede çayda içebilirsin herşeyide yiyebilirsin dedi...tabi ben kahve felan içmiyorum ama sütde içmiyorum sevmiyorum yaaa....
valla dr dedi tek diye.iyice baktı ve tek dedi.o nedenle kesin dedim.artık herkes biliyor.eee 8.haftama girdim öğrensinler dimi artık?:nazar:

hilall85
28-01-10, 12:01
mersinli

valla dr dedi tek diye.iyice baktı ve tek dedi.o nedenle kesin dedim.artık herkes biliyor.eee 8.haftama girdim öğrensinler dimi artık?:nazar:
bencede öğrensinler canım artıkk geç bile kalmışsın:)))

hilall85
28-01-10, 12:01
justing76
kızlar naber???nasılsınız???salı kontrole gittik tekrar...geçen gözkırpması gibi görmüştük kalbi..bu sefer dahada büyümüş...sesinide duyduk..hayatımda dinlediğim en güzel ritmdi..herşey gayet iyi dedi...3 hafta sonuna randevu verdi...ama o minicik şey benim bünyemi mahvetti...kuru kuru öğürmelerim var..yemek yapamıyoum..annem geldide dün yemek yaptı bize saolsun..birgün severek yediğim bişi ertesi günü bana tiksinti verebiliyor....ilk aylarda bebek beslenemicek diye çok korkuyorum...
justing canım inanki hemile olduğunu duyunca çok mutlu oldum..herşeyin yolunda gitmesinede çok sevindim..benden öncesin heralde ben 6 haftalık sen 7 haftalıksın....bende hala henüz hiç bir şey yapmıyorum kayınvalidem benimle bu hafta sonu gidicek ondan sonra yemek yapmaya felan başlıycam...bendede tiskinti var isediğim şeyi dahi yemek istemiyorum...2 kez yediğim şeyden sıkılıyorum yemek istemiyorum..ama bunun haricinde gayet iyiyim o kadarda oluakk canımm....

ebi26
28-01-10, 13:01
kızlar ben rahatım cok sukur kısa tıksınme ve bulantım oluyo ben sadece tatlı yıyemıorum.onun dısında rahatım yanı bana doktorum hergun 1bardak sut yada 1kase oygurt mutlaka ye dedı.zaten onları sevdıgım ıcın sıkıntı olmuyo.ya arkadaslar bıde sız benden sonra transfer olmadınız mı benden fazla nasıl gebelık haftanız ya komık oluyo ama ben bıraz takık bı ınsanım duzen konusunda cok gozume takılıo.bebısımde eylul 17 dedı doktor doguma basak burcu olcak oda benım gıbı temızlık duzen hastası olcak :kedi:

ebi26
kızlar ben rahatım cok sukur kısa tıksınme ve bulantım oluyo ben sadece tatlı yıyemıorum.onun dısında rahatım yanı bana doktorum hergun 1bardak sut yada 1kase oygurt mutlaka ye dedı.zaten onları sevdıgım ıcın sıkıntı olmuyo.ya arkadaslar bıde sız benden sonra transfer olmadınız mı benden fazla nasıl gebelık haftanız ya komık oluyo ama ben bıraz takık bı ınsanım duzen konusunda cok gozume takılıo.bebısımde eylul 17 dedı doktor doguma basak burcu olcak oda benım gıbı temızlık duzen hastası olcak :kedi:

hilall85
sen kaçıncı haftadasın???adetten sayılıyormuşş ebiicmm...

ebi26
28-01-10, 14:01
canım bızım kı tam adetten sayılmıor transfer gunune gore doktor bıdaha cıkarıo ben 8 aralıkta adet olmustum ama tranferden gerı saydı bıseyler yaptı adetını 11 aralık sayıyoruz dedı.sıze nıye öle hesaplama yapmadılar tekrar.ayyy ben bu doktorlardan bısey anlamadım zaten hepsı baska sey söluyo sıze sut okadar önemli dııl demıs bana hergun ye dedı sıze vıtamın verdımi?bana demır,b12,folıkasıt ıceren bı vıtamın verdı.bıde ılk kontrolde progestron jelı bıraktırdı.herkes enaz 2ay kullanıoo anlamadım neyse

ebi26
28-01-10, 14:01
fırdosss ayyy ayrıntılı ultrason mu ne guzel yaa benım randevum taaa 9 subatta hakan beyle.ozaman 8.haftayı doldurmus olucam heralde ense aklınlıgı olcmeye gonderır benıde cunku 11.haftada bakılıomus okuduguma gore.bıde ne zamana kadar alttan bakmaya devam edıolar bebege zarar vermıo mu.bu gıdısımde mercımegım dahada buyumus olur ıns.senınkıler napıolar ıkısıde oglan valla bıraz daha buyusunler ıcerde tek kale mac yaparlar senı bıraz yorarlar ama ne tatlıdır onlar sımdı buyudulerde doya doya gorursun ayrıntılı ultrasonda onları.darısı bıze ıns kendıne ıyı bak opuyorumnanaktan

kadesa
28-01-10, 16:01
canım bana bir kez vajinal bakmıştı doktorum o da keseleri görmek için.daha da bakılmadı.evet o zamana ense kalınlığına bakılır ve ikili testin yapılır.12. haftada bakarsa cinsiyetinide öğrenirsin belki.bana ilk Melih Bey demişti erkek olduklarını.ben şu anda Şükürler O lsun iyiyim.yavaş yavaş hareketlerini hissedicem ınşallah.güzel haberlerinizi takip ediyorum.kendine iyi bak canım.

justing76
28-01-10, 17:01
ebi benimde 17 eylül cnm. aynı gün doğurucaz....banada dr um illa süt içicem yoğurt yicem diye şartlandırma kendini dedi..neyi seviyorsan neyi yerken zevk alıyorsan onu ye dedi..birde kanım düşük çıktığı için elevit diye demir yapıcı vitamin verdi banada...son adet tarihim benim 10 aralık senin 8 ise nasıl aynı oluyo bizim doğum tarihleri???allah allah...bilmiyorumkismile

justing76
28-01-10, 17:01
hilall85
justing canım inanki hemile olduğunu duyunca çok mutlu oldum..herşeyin yolunda gitmesinede çok sevindim..benden öncesin heralde ben 6 haftalık sen 7 haftalıksın....bende hala henüz hiç bir şey yapmıyorum kayınvalidem benimle bu hafta sonu gidicek ondan sonra yemek yapmaya felan başlıycam...bendede tiskinti var isediğim şeyi dahi yemek istemiyorum...2 kez yediğim şeyden sıkılıyorum yemek istemiyorum..ama bunun haricinde gayet iyiyim o kadarda oluakk canımm....
hilalcim aramızda 3 gün var sadece cnm..aşağı yukarı aynı tarihlerde doğumumuz olucak hayırlısıyla...e bu kadar istedik bulantılara tiksintilerede katlanıcaz öyle değilmii...

hilall85
28-01-10, 18:01
ebii haftaya perşembe gidiem dr.a o zaman kaç haftalık olduğunu sorarım canım..benimde adet günüm 13 aralık..
sen test felan istedi demiştin benden onuda istemedi...fitil kulanıyordum onu kesip bana jel verdi...kalçadan iğnemi bıraktırdı fakat göbekten iğneye devam dedi...onun haricinde coraspirin ve 2 tane vitamin içiyorum transferden beride içiyorum zaten...vitaminlerimde elevit ve benexol..
justing bende internetten baktım 19 eylüle geliyormuş doğum tarihim...ama dr.la konuştuğum bişey değil...

ebi26
29-01-10, 14:01
justıng doktor benım transferden bı hesaplama yaptı adetını 11 kabul etcez dedı.valla o söyledi bana 17 eylül diye ama ultrasonla bebegın boyunu olcup tam tarıh söluyolarya daha degısır bu tarıh.ya anlamadım bu doktorları bana mutlaka sut yada yogurt ye dedı ama sölemesede ben sevıyorum zaten sorun olmuyo zaten benım dıslerım cok zayıf dıscım bana gebelıkte cok dıkkat et demıstı.bana vıtamın gyno ferrosanol verdı.ıcınde B12,demır ve folık asıt var.bana jelı zaten 19unda gıdınce bıraktırdı.ben doktorun verdıgı kan tahlılını yaptırdım rubella(kızamıkcık) bagısıklıgım varmıs hepatıt ve toksoplazmaya karsı yokmus.bıde ıdrar kulturu verdım ondada bakterı cıktı.peynır,sut ve etten gecıomus.soklanmamıs sutten yapılan tatlıdan bıle gecıomus ayy cok dıkkat etmelıyız kızlar.dısardan bısey yemeyın.ben doktordan haber beklıorum sımdı ılac vercekmı bılmıorum.dıkkat edın kendınıze.hılal sasırdım bunlar rutın gebelık testlerı herkes ıster önceden ıstedımı tedavıden önce falan.belkı ılerde ıster anlamadım.

mersinli
29-01-10, 18:01
kızlar bendende test aldılar kan ve idrar çok şükür bişey çıkmadı.herşey yolunda dedi.ama ben hala fitile ve vitamine devam ediyorum.fitilim 3.aya kadar devam edecekmiş.bu arada bişey soracam kızlar.ben kendi doktorumu aradım randevu almak için ne zaman başlamalıyım size diye ama doktorum tüp bebek merkezinizde devam edin dedi.12.haftaya kadar merkezinizde kalın 12.haftanın sonunda bana geleceksin dedi.merkezimide aradım oda 11.haftada gel dedi.yani iki muayene arasında 1 ay oluyor.sizce normalmi?

hilall85
canım ben tedaviden önce genetik test yaptırdım..şimdide test felan istemedi benden..zaten dediğin gibi dr.larıda anlamıyorum sana öle demiş bana sen kimseye bakmaa herşeyi ye dedi..sütde içmene gerek yok dedi...bende içmiyorum sevmediğim için..ben zaten dr.a sütü tek başına sevmiyorum dedim oda içmene gerek yok dedi...

hilall85
mersinli biz geçen dr.a gittiğimizde konuştuk başka bi hastaneye gidicez diye oda bize 15 gün sonra gel bir daha gel bi sorun olmazsa ondan sonra gidersin dedii...

ebi26
29-01-10, 19:01
normal canım zaten bıraz daha buyuyunce ayda1 gıdılcek bıldıgım kadarıyla.benım sımdıden 3 hafta arayla oldu kı randevum ılk 19unda gıttım bıdaha 9 subatta gıtcem.sen 3ayı doldur sonra bakarsın kendı doktorunla olan randevularına.takılma sen bunlara...

ebi26
29-01-10, 19:01
doktorum bana antıbıyotık verdı duocıd dıye bı ılac 1 hafta kullancam sonra tekrar kultur vercem bakalım.ılac kullanmadan olmuyomus.enfeksıyon kasılma yapar bebek ıcın ıyı degıl dedı doktor bakalım artık....

kadesa
29-01-10, 20:01
hilall85
canım ben tedaviden önce genetik test yaptırdım..şimdide test felan istemedi benden..zaten dediğin gibi dr.larıda anlamıyorum sana öle demiş bana sen kimseye bakmaa herşeyi ye dedi..sütde içmene gerek yok dedi...bende içmiyorum sevmediğim için..ben zaten dr.a sütü tek başına sevmiyorum dedim oda içmene gerek yok dedi...
hilalcim işine karışmak gibi olmasın ama ilk aydan itibaren süt içmen gerekiyor,helede 4.aydan itibaren bebeğinin kemik dokusu için kalsiyum çok gerekli.ben her akşam ballı süt içiyorum,mecburum.ayrıca hamilelilkte yenmemesi geren bazı gıdalar var örneğin sucuk,salam gibi,pastörize olmayan süt ürünleri.birde maydonoz pek yemeyin diyorlar,düşüğe neden olurmuş.

ebi26
1-02-10, 13:02
ya fırdos ama ben sucuga bayılıorum su sıralar tek derdım o napcam

ebi26
ben hergun ya bı bardak sut ıcıyorum yada bı kase yogurt yıyorum.benım dıslerım cok zayıf bebegım öle olmasın dıye heralde daha sonra kalsıyum da vercek doktor

hilall85
bana dr.um şuanda içmene gerek yok dedi...salm sucuk felan onları zaten yemiyorum...içebilsem içiyim ama hiç sevmiyorum sütü hayatımdada hiç içmiş değilim transferden sonra yine içtim ir kaç kez ama dr öle dedikten sonra içmedim...ayran yoğurt yemeye dikkat ediyorum ama

hilall85
maydonuzu dahi tüketebilirsin dedi benim dr..

kadesa
ebi26
ya fırdos ama ben sucuga bayılıorum su sıralar tek derdım o napcam
canım hele sen daha dikkat etmelisin çünkü yanlış hatırlamıyorsam toksoplazmaya karşı bağışıklığın yoktu.özellikle çiğ ya da az pişmiş et,etli çiğ köfte,sucuk,sosis,salam ve pastörize olmayan süt ürünlerinden uzak durmalısın.doktorum bana öyle demişti ve internettede öyle yazıyor.

kadesa
hilalcim maydonoz olayı kulaktan duyma biraz.mesela ıspanağada öyle derler.ben ilk üç ay ıspanak ve maydonoz çok çok az tükettim.nolur nolmaz diye.

hilall85
1-02-10, 14:02
bende bu zmanaa kadar maydonuz felan tüketmedimm kayın validem yemek yapmış bugün koymuş bi onda yerim...yinede tüketmemeye çalışıyorum ama ıspanağı ilk senden duydum onu bilmiyordum...

esraakkaya7
3-02-10, 09:02
ebi tebrik ederim canım benimde değierim 12.gün 116 çıktı

ebi26
3-02-10, 11:02
tesekkurler canım hadı hayırlı olsun sanada bebısın ay ne guzel böyle haberlerı alınca cok sevınıorum kaydirigubbakcemile2

ebi26
8-02-10, 17:02
baaaademmmm bademden haberı olan varmı????

badem06_
9-02-10, 21:02
ebi26
baaaademmmm bademden haberı olan varmı????
ebicimmm canımmm burdayıımmm....kış ortasında evden taşındıkta telefon ancak bağlandı giremedim internete...canım bende bebişimde iyiyiz,işin ilginç tarafı hala kanamam var ama bebeğim çok iyi...kocaman oldu,ikili test için haftaya salı melih beye gidicem ama bugun dayanamadım burda bi yere gittim ultrasona bebişim kocaman olmuş 10 hafta 4 günlük 3.5 santim...:)))) ebicim sen nasılsın 9 şubattı randevun nasıl geçti,hersey yolunda dimi canımopuyorumnanaktan

ebi26
10-02-10, 18:02
kuzuuu 3.5 mı olmus masallah demekkı guclu olcak senın yumurcak guclubacismile ay canım benım senın test zamanların gelmıs ıns hayırlısıyla atlatırsınız.darısı bıze ıns bızde dun gıttık bebısım buyumus teyzesı 2.5 cm olmus hakan bey canavar olmus dedı.cok sukur bı sıkıntımız yok.benımde 2lı test ıcın 3martta randevum melıh beyle.bana anlatırmısın neler oldugunu cok merak edıyorum
canım hayırlı olsun evın zor oldumu tasınmak bızde tasıncaz ıns bu ev kucuk ben korkuyorum ama tasınmaktan ev bakıoruz ıste bakalım ne olcak...

Utkumm
10-02-10, 19:02
arkadaslar inş. benve isteyen herkes en kısa sürede aranıza katılırız..
Allah bebişlerinize sağlıklı hayırlı uzun ömür nasip etsin analı babalı büyütsün inş

badem06_
10-02-10, 20:02
ebi26
kuzuuu 3.5 mı olmus masallah demekkı guclu olcak senın yumurcak guclubacismile ay canım benım senın test zamanların gelmıs ıns hayırlısıyla atlatırsınız.darısı bıze ıns bızde dun gıttık bebısım buyumus teyzesı 2.5 cm olmus hakan bey canavar olmus dedı.cok sukur bı sıkıntımız yok.benımde 2lı test ıcın 3martta randevum melıh beyle.bana anlatırmısın neler oldugunu cok merak edıyorum
canım hayırlı olsun evın zor oldumu tasınmak bızde tasıncaz ıns bu ev kucuk ben korkuyorum ama tasınmaktan ev bakıoruz ıste bakalım ne olcak...
ooo senin kuzuda kocaman olmuş maaşallah....ne güzel böyle beraber büyüyor bebişlerimiz..salı günü gidicem az kaldı,bütün detaylarını anlatırım canım...ben o 2li testi falan düzen labaratuvarında yaptırıcam,verdiği kan testleriyle beraber yaptırıcam daha yaptırmadım...valla canım ev işi her ne kadar ben pek elimi sürmesemde biraz zor oldu ama bana göre zor oldu çünkü kanamadan dolayı fazla uğraşmamam gerekiyodu ama ufak tefekte olsa insan dayanamıyor...ama eşin dostun varsa taşın,benim evimde çok küçüktü valla yayla gibi 4+1 e taşındım çok rahatım canım...biz güzel bi ev bulduk kaçırmayalım diye hemen taşındık,eğer acelen yoksa havalar biraz ısınsın nisan gibi taşın...canım gelişmeleri yazarım senide bebişide öpüyorum kendine iyi bak hergün ceviz yemeyi unutma:))))))))opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

justing76
10-02-10, 23:02
kızlar ne tesadüf bende ev arıyorum..ama havalar ısınınca taşınmayı istiyorum..ama istediğim gibi bulursam hemen taşınıcam..hamileyken biraz zor olucak ama...ebicim maşallah bebeğin büyümüş..bende salı gidicem kontrole..bakalım mm bazındaki bebişim cm bazına eişmişmi???