Kan testı yaptırdım ve sonuc POZİTİF

ebi26
10-01-10, 12:01
sagolasın canım allah herkese nasıp etsın ıns kuzularımıza sarılıp bol bol koklarız ıns :ecrin_bebek:

kadesa
ebi26
ama sen böle yaparsan hamileligın tadınıda cıkaramazsın kı.rahatla artık canım bak cok sukur saglıkla buyuyolar ay senınkılerın cınsıyetı ne ben bı kız bı oglan cok ısterım yaa cok guzel olur.
doğru söylüyosun ama ilk hamileliğim kötü sonuçlanınca istemeden tedirgin oluyorum.neyse,yakında düzelirim İnşallah.bende aynen bir kız bir oğlan olsun isterdim tabii ama bizimkilerin ikiside erkek.gerçi inanır mısın bilmiyorum ama rüyamda görmüştüm onun için doktor diyince hiç şaşırmadım:KK46:.aman sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil.senin ilk kontrolün ne zaman şimdi?anatoliada mı olacaksın?

gel
ebi26
benım ılk denememdı canım.esımde sayı ve hareketlılık azdı.bende cok sukur bısey yoktu.canımmm ıcını karartma burda gormedınmı 6. 7. denemesını yapıp hala umutlu olanlar var.ruhen ve bedenen dınlen maddı olarakta bı sıkıntın yoksa zaten bı sure sonra yıne denmek ıstersın
çok tşk ederim canım hayırlı olsun allah hepimizin gönlüne göre versin umarım bizlerde bir pozitif alırız hayırlısıyla sende sağlıkla kucağına alırsın inş

kadesa
gel
kızlar kaçıncı denemede hamile kaldınız ne kadar zamandır uğraştınız ve sorun neydi ben ilk denememde negatif aldı 6 gün önce ve çok karamsarım yazarsanız sevinirim
benimde ilk denememdi.ondan önce normal yolla hamile kalmıştım ama gelişmediği için maalesef aldılar.sonra bir kezde aşılama denedik ama tutmadı.zaten pek umutlu değildim.biz üç yıl kadar uğraştık diyebilirim.bende çikolata kisti eşimde sperm hareketliliği sorunu var.

lütfen bu kadar karamsar olma,biraz dinlen bence ve ikinci için çalışmalara başla.dondurulmuşların var mıydı?

gel
10-01-10, 13:01
firdos
benimde ilk denememdi.ondan önce normal yolla hamile kalmıştım ama gelişmediği için maalesef aldılar.sonra bir kezde aşılama denedik ama tutmadı.zaten pek umutlu değildim.biz üç yıl kadar uğraştık diyebilirim.bende çikolata kisti eşimde sperm hareketliliği sorunu var.

lütfen bu kadar karamsar olma,biraz dinlen bence ve ikinci için çalışmalara başla.dondurulmuşların var mıydı?
malesef dondurulmuşum yok 4 tane oluştu 1 tanesi kötüydü diğer 2 si orta 1 tane çok iyiydi 3 tane transfer edildi ama olmadı o yüzden donulmuş yok inş 2. de bende hamile kalırım çok tşk ederim iyi dileklerine sanada hayırlı olsun canım

biricim
hayatım ya çooooook sewindimmmmm:)))hayırlı uğurlu olsun bende ayın 18 de gidicem inşallah bende senin gibi sewvincimi paylaşırım:))

biricim
kızlar benim ilk denemem 5 yumurtam vardı 3 yüklenir 2sinide dondurruz diye düşündüm ama 2 si çook kaliteli değilmiş ama 3 de çook kaliteliymiş hücre sayısı çook önemli kızlar benim 2 si 8 1 de 7di beklioruz bakim.ama kasık ağrım çoook :KK43:((((((((

kadesa
10-01-10, 18:01
hadi bakalım,Hayırlısı Olsun.kaç gün kaldı testine?kasık ağrısı normal,olabilir.bu tip ağrılara pek takılma bence.

badem06_
10-01-10, 21:01
:nazar:ebicim merhaba nasılsın unuttun mu beni pek giremiyorum....
nasıl gidiyor bebişler nasıl bakalım,kendine dikkat et haa sakın bişey falan kaldırma hareketlerine cok dikkat et....
benimde kanamam tamamen durdu salı günü hakan hoca görecek inşallah bi sorun olmazda bende sevincimi tekrar yaşayabilirimm........a.s.

ebi26
11-01-10, 09:01
badem cim seni unuturmuyum sen dinleniosun diye sesim cıkmıo.kendini nasıl hissediosun canım.sakın yorma kendini.ayyy ne guzel yarın bebıs gorcen.ben 19unda gıtcem yanı daha 8 gun var :KK43:(( ıns sglıkla buyuyolardır sana el sallarlar.dıkkat et kendıne canım koru bebıslerını...
canım bende ılk ultrasonu hakan beyle yapalım ıstedım.ama sonrasında kararsızım.bıde melıh beye yonlendırıo dedınız ya hakn hoca super bı doktor ama cok mesgul bıde her muayene bı suru tetkıklerde ıstıolar ılerde bunların hepsını özel karsılayamayız.esım ssk lı benımde özel acıbadem sigortam var nasıl daha ıyı olur karar veremedım.benım mesa hast. daha önce gıttıgım bı doktorum var ona mı devam etsem bılmıorum.onun alanı da riskli gebelikler burcu karamürsel duydunuz mu?böle muallaktayız yani

ebi26
biricim agrılara takılıp moralını bozma oluyo bunlar normal sen pozıtıf ol hadı bakalım hayırlısı olsun guzel haberlerını alırız ıns

ARKAMAHALLE
tbrler saglikli bir sekilde kucagina alman dilegi ileeeeeee

ebi26
11-01-10, 11:01
tesekkur ederım darısı ısteyen herkesın basına ıns

ebi26
14-01-10, 16:01
19 unda ultrason var gel artık 19 yaaaa bebegımı yada bebeklerımı göreyim artık ıcım azıcık rahatlasın....

cellist1
14-01-10, 17:01
ebi26
19 unda ultrason var gel artık 19 yaaaa bebegımı yada bebeklerımı göreyim artık ıcım azıcık rahatlasın....
canım benim. ben pazartesi gördüm bebeklerimin keselerini iki taneler. şimdi de kalp atışlarını duyabilmek için sabırsızlanıyorum ayın 25 inde allah izin verirse. allahım hepimizin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..............:nazar:

11MayisSilam
cellist1
canım benim. ben pazartesi gördüm bebeklerimin keselerini iki taneler. şimdi de kalp atışlarını duyabilmek için sabırsızlanıyorum ayın 25 inde allah izin verirse. allahım hepimizin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..............:nazar:
Canim cok sevindim yaaa ...

Ne güzel ikizlerin olcakk ..

Allah saglikli 9 ay gecirmeyi nasip etsin ..

Darisi bizlere ins.

cellist1
~silam~
Canim cok sevindim yaaa ...

Ne güzel ikizlerin olcakk ..

Allah saglikli 9 ay gecirmeyi nasip etsin ..

Darisi bizlere ins.
çook teşekkür ederim silam. amin inşallah. allahım ikisini de sağlıkla doğurmayı nasip etsin inşallah şu anda tek duam bu:Saruboceq:

darısı senin ve herkesin başına inşallah........

11MayisSilam
cellist1
çook teşekkür ederim silam. amin inşallah. allahım ikisini de sağlıkla doğurmayı nasip etsin inşallah şu anda tek duam bu:Saruboceq:

darısı senin ve herkesin başına inşallah........
Amin ... Tesekkürler canim ...

mersinli
14-01-10, 21:01
kızlar bende yarın keseyi görmeye gidecem.bu gece geçmez bana.birmi ikimi çok merak ediyorum.gönlüm birden yana ama.bu arada bişey soracam keseden kaç gün sonra kalp atışı duyuluyor?ben yarın duyarız diye tahmin ediyordum.daha ne kadar beklicez acaba.lütfen cevaaaappp?

badem06_
14-01-10, 22:01
EBİCİM merhaba canım nasılsın,sabırsız ca bekliyorsun tabii....bende ancak yazabildim salı gittik hakan beye,ultrasona girdim bebeğim gayet saglıklı hatta inanmayacaksın kalp atışlarını bile gördük...hergün izliyorum cd ye cekip veriyorlar... öyle güzel bir duygu ki allah sanada yasacatak inşallah....hala biraz kan pıhtısı varmış rahimde o yüzden biraz temkinli davranıyorum tehlike gecene kadar...ama cok mutluyuz,midem bulanıyor sürekli ben buna bile seviniyorum düşün......2 hafta sonraya tekrar randevu verdi galiba hakan beyle devam edicez....sende sabırsızsın biliyorum ama kendini yıpratma zaman çabuk geçiyor......kendine cok dikkattt etttt.....kaydirigubbakcemile2

ebi26
15-01-10, 09:01
mersınlı cok erken degılmı daha ama kalp atısını duyamazsın heralde sonra tekrar gıdıcen hadı hayırlı olsun bakalım
bademcim canımne guzel saglıklı kalp atısınıda duymussun ya bende hıc böle belırtıler yok.sen dıkkat et kendıne canım benım ayyy salıya daha 4gun var ben meraktan catlıcam bu gıdısle.vajınal ultrasonla mı bakıolar yoksa karındanmı?bıde hakan beyle devam edınce nasıl olcak muayene ucretı verıosun herseferınde dımı 200tl.bende onla devam etmeyi dusunuyorum ama tam emın dıılım cok yogun ya tek kafama takılan o.bakalım hersey ultrasona gıdınce netlescek ıns.bızı habrsız bırakma

..ELCHIN..
15-01-10, 09:01
tebrik ederim canım sağlıcakla alırsın inşallah kucağına

cellist1
15-01-10, 11:01
badem06_
EBİCİM merhaba canım nasılsın,sabırsız ca bekliyorsun tabii....bende ancak yazabildim salı gittik hakan beye,ultrasona girdim bebeğim gayet saglıklı hatta inanmayacaksın kalp atışlarını bile gördük...hergün izliyorum cd ye cekip veriyorlar... öyle güzel bir duygu ki allah sanada yasacatak inşallah....hala biraz kan pıhtısı varmış rahimde o yüzden biraz temkinli davranıyorum tehlike gecene kadar...ama cok mutluyuz,midem bulanıyor sürekli ben buna bile seviniyorum düşün......2 hafta sonraya tekrar randevu verdi galiba hakan beyle devam edicez....sende sabırsızsın biliyorum ama kendini yıpratma zaman çabuk geçiyor......kendine cok dikkattt etttt.....kaydirigubbakcemile2
hayırlı olsun tekrardan. kalp atışlarını kaçıncı haftada duydunuz acaba. benim keseleri gördükten 2 hafta sonraya randevu verdi doktor.

nurtopu
15-01-10, 12:01
bademcim hayırlı olsun canım ya çok sevindim
ben de seni düşünüyordum inşallah her şey yolundadr diye
bademcim listeye adını yazmıştım ama yaş kısmı eksik kalmıştı
kaç yaşındasın acaba

mersinli
16-01-10, 10:01
ebi26
mersınlı cok erken degılmı daha ama kalp atısını duyamazsın heralde sonra tekrar gıdıcen hadı hayırlı olsun bakalım
bademcim canımne guzel saglıklı kalp atısınıda duymussun ya bende hıc böle belırtıler yok.sen dıkkat et kendıne canım benım ayyy salıya daha 4gun var ben meraktan catlıcam bu gıdısle.vajınal ultrasonla mı bakıolar yoksa karındanmı?bıde hakan beyle devam edınce nasıl olcak muayene ucretı verıosun herseferınde dımı 200tl.bende onla devam etmeyi dusunuyorum ama tam emın dıılım cok yogun ya tek kafama takılan o.bakalım hersey ultrasona gıdınce netlescek ıns.bızı habrsız bırakma
canım dediğin gibi erken galiba çünkü kese net görülmedi belli belirsiz göründü dün.o nedenle salı tekrar gidecem dr a.ama tedirgin oldum biraz.niye net görünmediki?seninki göründümü tam ne kadarlıksın sen?