Yardımcı olabilirim

yelda85
8-01-10, 18:01
ilkyaz
yelda meraba umarım bana yardıcı olabilirsin..ben sacımı kendim tarcın bakıra boyuyordum ve cok memnundum sora boyayı bulamadım kuaforde sana kızıl yapalım deyince bi anlık boşluguma geldi olur dedim. saclarım kıpkırmızı oldu...begenmedim ve iki kez açık kahveye boyadım koleston da cok koyu çıkarıyo acık kahve siyah gibi koyu oldu.kızıl kapandı ama yansımları var biiraz.bugun iyi bi kuaföre gittim tekrar bakıra boyatmak içi
n 8.44 ü begendi.m.ama kuaför saçımı kusturmam gerekktiğini soledi.ondan sonra boyarım dedi.başka yolu yok mu acaba sacım az da işlem istemiyorum yoksada kusturmma sacı yıpratır mı...teşekkürler
evet cnım saçın siyaha dönük bi renk olduğu için kusturulması gerek yoksa istediğin saç rengini elde edemezsin.ancak kullandığın boyadan daha açık bi renk alıp saçının brzdaha açılmasını sağlayabilirsin .ama buda istediğin renk için yeterli olmaz.

ANL
8-01-10, 19:01
selam yelda hanım benimde bir sorum olucaktı.1 ay önce saçımı çikolata kahve boyadım dipler tuttu fakat saçımda 1sene önce boyatılmış bi siyah renk olduğu için uçlar koyu kaldı.ben şimdi kızıl istiyorum kor ateş kızılı denilen kızıldan kuaför orialle açmam lazım dedi yıpranacağı için yaptırmadım.sizce yıpranmadan kızıla nasıl dönerim boya kusturucu yada siliciler yıpratırmı?şimdiden teşekkür ederim

firuze112
8-01-10, 20:01
yeldacım küçük kadınlar dizisindeki yelizin saçları ne renk biliyor musun. çok beğeniyrm yaboshayallersmile

yelda85
8-01-10, 21:01
ANL
selam yelda hanım benimde bir sorum olucaktı.1 ay önce saçımı çikolata kahve boyadım dipler tuttu fakat saçımda 1sene önce boyatılmış bi siyah renk olduğu için uçlar koyu kaldı.ben şimdi kızıl istiyorum kor ateş kızılı denilen kızıldan kuaför orialle açmam lazım dedi yıpranacağı için yaptırmadım.sizce yıpranmadan kızıla nasıl dönerim boya kusturucu yada siliciler yıpratırmı?şimdiden teşekkür ederim

siyah rengi bir başka renge çevirmek zordur cnım açılması lazım boya kusturucularda bitür oryeldir ve yıpratma payı vardır.saçınızdaki boyanın akıtılması lazım yoksa döndüremezsinz.

yelda85
firuze112
yeldacım küçük kadınlar dizisindeki yelizin saçları ne renk biliyor musun. çok beğeniyrm yaboshayallersmile
cnım sanırım koyu kumral akaju alix avıen set 6.5

sochic
saçım su anda karamel palette nin altın karamelini boyadım 2 dir. ama siyahtan açıldğı için uçlar diplere göre bi ton daha koyu su an diplerim gelmiş durumda 1-2 parmak platine yakın röfle yaptrmak istiyorumm ama rengi tutturamamaktan korkuyorum resimdeki gibi renge ulaşmam çok zahmtlmi olur

yelda85
8-01-10, 23:01
sochic
saçım su anda karamel palette nin altın karamelini boyadım 2 dir. ama siyahtan açıldğı için uçlar diplere göre bi ton daha koyu su an diplerim gelmiş durumda 1-2 parmak platine yakın röfle yaptrmak istiyorumm ama rengi tutturamamaktan korkuyorum resimdeki gibi renge ulaşmam çok zahmtlmi olur
evet cnım bu rengi kendin tutturman brz zor olur.

sochic
9-01-10, 12:01
yok cnm zaten kendm geçtim kuaför becerebilirmi karamelden direk bu renge dönüşü

ozzyeren
9-01-10, 15:01
yelda85 ben fındık kahveyi yaptım çok koyu diil ancak ben daha açık bi renk istiyodum hani şu evlilik programı yapan esra erol varya onun rengindegerçi yıkadıkça açılacak ama yinede söyliyeyim yapmak isteyenlerin fikri olsun dedim lorealin fındık kahvesi

yelda85
sochic
yok cnm zaten kendm geçtim kuaför becerebilirmi karamelden direk bu renge dönüşü

siz rengi gösterin yaparlar tabi

yelda85
ozzyeren
yelda85 ben fındık kahveyi yaptım çok koyu diil ancak ben daha açık bi renk istiyodum hani şu evlilik programı yapan esra erol varya onun rengindegerçi yıkadıkça açılacak ama yinede söyliyeyim yapmak isteyenlerin fikri olsun dedim lorealin fındık kahvesi

anladım cnım evet yıkadıkça açılacaktır rengi brz beklemeni tavsiye ederim

Yusum
9-01-10, 18:01
yelda bana da yardım et =)
Benim kadar karasız kimse yoktur herhalder kaydirigubbakcemile3
Beyaz tenliyim ve yeşil gözlüyüm. saç rengine karar veremiyorum. Yumuşak renkler istiyorum. boyadan da pek anlamam ama röfle ya da balyaj istiyorum. saçımın ana rengi açık kestane. Nasıl bişey yaptırsam karar veremiyorum.

ozzyeren
9-01-10, 18:01
teşekkür ederim beklemedeyim zaten açılınca güzel bir renk olacağa benziyor şimdiden tatlı bir kahverengi isteyenlere tavsiye olunur öptüm cnm saol

yelda85
9-01-10, 19:01
Yusum
yelda bana da yardım et =)
Benim kadar karasız kimse yoktur herhalder kaydirigubbakcemile3
Beyaz tenliyim ve yeşil gözlüyüm. saç rengine karar veremiyorum. Yumuşak renkler istiyorum. boyadan da pek anlamam ama röfle ya da balyaj istiyorum. saçımın ana rengi açık kestane. Nasıl bişey yaptırsam karar veremiyorum.

röfle yada küllü sarıya boyatabilirsin cnım gözler yeşil ten beyaz hoş duracağına eminim

firuze112
9-01-10, 19:01
yeldacım sana bişey sormak istiyrum.daha doğrusu şuan ablam yanımda o soruyr bende onun için yazıyorum :)) bir kuaför olarak senin düşünceni merak etmiş. başka topic te bir arkadaşrta (oda kuaförmüş) saç boyasının içine oryal ve 40 volümlük oksidan koyarsanız istediğiniz saç rengine ulaşırsınız diyor. ablamda yapmayı düşünüyr ama acaip bir şekilde saçının yıpranmasından korkuyr. sence bu karışımı denemeli miymiş soruyr.
ayrıca vereceğin cevap içinde şimdiden tşk ediyrmuş :)) elçiye zeval olmaz:lepi:

yelda85
9-01-10, 20:01
firuze112
yeldacım sana bişey sormak istiyrum.daha doğrusu şuan ablam yanımda o soruyr bende onun için yazıyorum :)) bir kuaför olarak senin düşünceni merak etmiş. başka topic te bir arkadaşrta (oda kuaförmüş) saç boyasının içine oryal ve 40 volümlük oksidan koyarsanız istediğiniz saç rengine ulaşırsınız diyor. ablamda yapmayı düşünüyr ama acaip bir şekilde saçının yıpranmasından korkuyr. sence bu karışımı denemeli miymiş soruyr.
ayrıca vereceğin cevap içinde şimdiden tşk ediyrmuş :)) elçiye zeval olmaz:lepi:
cnım ablanın saçı koyu çikolata kahveydi değilmi evet arkadaşın dediği sekildede saç renginizi açabilirsiniz fakat ablanın saçı koyu çikolata kahve olduğu için turunculuk olabilir.her oryal kullanımında saçta yıpranma olur.eğer yinede demek isterseniz saçının görünmeyen biyerine az miktarda sürüp bekletin buna göre kararınızı verin.

firuze112
yok canım o saçı yıpransın istemiyr. yapmayız o zaman. peki şey yapsak çok açok küllü sarı denesek rengi biraz kırabilir miyiz acaba bide turunculuk oluşmaz dimi?

yelda85
firuze112
yok canım o saçı yıpransın istemiyr. yapmayız o zaman. peki şey yapsak çok açok küllü sarı denesek rengi biraz kırabilir miyiz acaba bide turunculuk oluşmaz dimi?
açık küllü sarı boya yerine normal açık sarı deneyin cnım

peri55
9-01-10, 21:01
ben de yelda cım birşey sorcam,benim saçım koyu kahve,beyaz tenliyim,kahve gözlüyüm.daha önce 3 kez röfle denemiştim ve sarı saçı seviyorum,yakışıyor ama daha soluk gösterdiği için makyaj sarıya şart ve de olgun gösteriyor.şimdi saçlarım doğal renginde sadece uçlarında 3 cm kadar sarı var,şimdilik buda gzl duruyor ama ben boyamak istiyorum ve kararsızım:KK43: boyatsam mı?kendim mi yapsam(ki daha önce kendim boyamadın)ve ne renk?bunlar için tavsiye verirsen sevinirim:)sarı balyajlar gzl açık kahvelerde ....hımmm bilemiyorum(olgun gözükmek istemiyorum,miyonluğumu seviyorum:)ayyy roman gbi yazdım gene...
ekte beğendiğim saç renkleri var,avrilin saç rengi evde yapabilinir mi mesela?:)

elbola
yelda selam bana da yardım eder misin :KK43:
benim saçlarım platindi (şu an sadece yarısı platin)ve oryalden yıpranmasından bıktığım için 4-5 kez dipleri ,koleston açık küllü sarıyla boyadım.tabi doğal olarak küllü-turuncumsu oldu kaldı.açık sarı da yapmıştım onda da,turuncumsu olmuştu ama küllü kadar koyu olmamıştı.normal boyalarla platin elde edilemeyeceğini biliyorum ama en azından güzel bi sarı olamaz mı :KK43:
saçımın orjinal rengi,koyu kestane bu arada . sence tekrar oryalle kuaförde mi açtırmalıyım?
diğer sorum da şu:ben istanbuldayken kuzenim bi kuaföre götürmüştü.yanlış hatırlamıyorsam igora marka bi boyayla boyadılar ve kız şey dedi.bunun içinde kendi açıcısı var oryalle açmamıza gerek kalmıcak mrk etme dedi.cidden bi boya işlemiyle 45 dakikada platin yapmışlardı dip boya olarak ve hiç yıpranmadı saçımmm hayret ettim.bunun sırrı nedir canım?bizim alabilme şansımız var mı bu tarz boyayı?

teşekkür ederim.

pipirikli
yelda banada bir öneride bulunun fındık kabuğu ile altın sarısını karıştırırsam bu renge yada buna yakınına bir ton elde edebilir miyim [ saç rengimi açıp yapacağım][​IMG]

yelda85
9-01-10, 22:01
peri55
ben de yelda cım birşey sorcam,benim saçım koyu kahve,beyaz tenliyim,kahve gözlüyüm.daha önce 3 kez röfle denemiştim ve sarı saçı seviyorum,yakışıyor ama daha soluk gösterdiği için makyaj sarıya şart ve de olgun gösteriyor.şimdi saçlarım doğal renginde sadece uçlarında 3 cm kadar sarı var,şimdilik buda gzl duruyor ama ben boyamak istiyorum ve kararsızım:KK43: boyatsam mı?kendim mi yapsam(ki daha önce kendim boyamadın)ve ne renk?bunlar için tavsiye verirsen sevinirim:)sarı balyajlar gzl açık kahvelerde ....hımmm bilemiyorum(olgun gözükmek istemiyorum,miyonluğumu seviyorum:)ayyy roman gbi yazdım gene...
ekte beğendiğim saç renkleri var,avrilin saç rengi evde yapabilinir mi mesela?:)
saçındaki renk koyu kahve olduğu için bu eklediğin resimlerdeki saç rengini kendin evde yapamazsın cnım .bence saçındaki boya yıkandıkça açılacaktır o yüzden brz beklemeni tavsiye ederim .

yelda85
elbola
yelda selam bana da yardım eder misin :KK43:
benim saçlarım platindi (şu an sadece yarısı platin)ve oryalden yıpranmasından bıktığım için 4-5 kez dipleri ,koleston açık küllü sarıyla boyadım.tabi doğal olarak küllü-turuncumsu oldu kaldı.açık sarı da yapmıştım onda da,turuncumsu olmuştu ama küllü kadar koyu olmamıştı.normal boyalarla platin elde edilemeyeceğini biliyorum ama en azından güzel bi sarı olamaz mı :KK43:
saçımın orjinal rengi,koyu kestane bu arada . sence tekrar oryalle kuaförde mi açtırmalıyım?
diğer sorum da şu:ben istanbuldayken kuzenim bi kuaföre götürmüştü.yanlış hatırlamıyorsam igora marka bi boyayla boyadılar ve kız şey dedi.bunun içinde kendi açıcısı var oryalle açmamıza gerek kalmıcak mrk etme dedi.cidden bi boya işlemiyle 45 dakikada platin yapmışlardı dip boya olarak ve hiç yıpranmadı saçımmm hayret ettim.bunun sırrı nedir canım?bizim alabilme şansımız var mı bu tarz boyayı?

teşekkür ederim.
cnım orjinal saçının rengi koyu kestane ve şuan saçlarının sadece yarısı platin yani dipler kestane bu durumda kendin döndüremezsin cnım kuaföre gitmen gerk 2.sorunuza gelince
boyayı kuafçr kutusundan çıkarıp gözünüzün önündemi karıştırdı.benim bildiğim öle bi boya yok cnım bence marka varda saça direk sürüldüğünde platin yapacak boya yok.bence o oksidanla karıştırılmıştır.

yelda85
pipirikli
yelda banada bir öneride bulunun fındık kabuğu ile altın sarısını karıştırırsam bu renge yada buna yakınına bir ton elde edebilir miyim [ saç rengimi açıp yapacağım][​IMG]

saç rengini yazmamışsın cnım saç rengin ne bilmiyorum ama açıcı kullanıp saçını açtığında bu renk bi boya alıp boyayabilirsin.karıştırmana gerek yok.

pipirikli
yelda85
saç rengini yazmamışsın cnım saç rengin ne bilmiyorum ama açıcı kullanıp saçını açtığında bu renk bi boya alıp boyayabilirsin.karıştırmana gerek yok.
teşekkürler cvp ladığınız için saçımaçık kestane idi aktı baya ama yinede açmam gerekecek , peki hangi boyayı yapınca elde edebilirim bu tonlarıbilmiyorumkismile

Teknolog
merhaba canımmm bu rengin ansıl elde edildiğini öğrenebilirmiyimm tabiki profosyonel bir renktir ama hiç deilsee rengin adını öğrenebilirmiyim...

avatardaki benimm bu rengide elde edebileceğim bir boya varmı teşekürler..

[​IMG][​IMG][​IMG]

yelda85
pipirikli
teşekkürler cvp ladığınız için saçımaçık kestane idi aktı baya ama yinede açmam gerekecek , peki hangi boyayı yapınca elde edebilirim bu tonlarıbilmiyorumkismile

Koleston naturals 7/0 maxi kumral. nettende bakabilirsin renge

yelda85
teknolog
merhaba canımmm bu rengin ansıl elde edildiğini öğrenebilirmiyimm tabiki profosyonel bir renktir ama hiç deilsee rengin adını öğrenebilirmiyim...

avatardaki benimm bu rengide elde edebileceğim bir boya varmı teşekürler..

[​IMG][​IMG][​IMG]

cnım çzür bi yanlışlık yaptım bakır kahve arada balyajlar var

pipirikli
yelda85
Koleston naturals 7/0 maxi kumral. nettende bakabilirsin renge
teşekkür ederim , ne güzel burada herkese yardımcı oluyor sunuz , valla bravo alkisalkisalkis

TatLiGaci
9-01-10, 23:01
Saç uçları daha koyu, dip kısımlar daha açık oluyor..
Tek ton elde etmek için ne yapmalı..

elbola
10-01-10, 09:01
yelda85
cnım orjinal saçının rengi koyu kestane ve şuan saçlarının sadece yarısı platin yani dipler kestane bu durumda kendin döndüremezsin cnım kuaföre gitmen gerk 2.sorunuza gelince
boyayı kuafçr kutusundan çıkarıp gözünüzün önündemi karıştırdı.benim bildiğim öle bi boya yok cnım bence marka varda saça direk sürüldüğünde platin yapacak boya yok.bence o oksidanla karıştırılmıştır.
yok cnm yanımda karıştırmadı.ben tüp boya alıyorum alırken oksidasyonunu kaç alırsam renklerde işime yarar bi özellik olur cnm?
bi de küllü açık sarı mı yapayım yine yoksa sadece açık sarı mı yapayım cnm ?

peri55
10-01-10, 13:01
yelda85
saçındaki renk koyu kahve olduğu için bu eklediğin resimlerdeki saç rengini kendin evde yapamazsın cnım .bence saçındaki boya yıkandıkça açılacaktır o yüzden brz beklemeni tavsiye ederim .
cevabın için teşekkürler ama birşey düzelmek istiyorum benim doğal saç rengim koyu kahve ve şuan uçlar hariç boya yok saçımda.avril in saçı ben de nasıl durur sence?avril in saçı tek renk geldi bana sanki diğerlerinde balyaj falan var ama avril in saçı gbi yapamazmıyım?bazı arkadaşlara sarı boya demişsin ordan aklıma geldi canm saol

yelda85
10-01-10, 21:01
2006model
Saç uçları daha koyu, dip kısımlar daha açık oluyor..
Tek ton elde etmek için ne yapmalı..
saçta 2 renkmi var ne boyadınız saçınız nasıl saç uçlarında farklı bi boya kaldıysa genelde çle olur uçlardakinin ya kesilmesi yada saç renginin tamamiyle açılması gerek.

yelda85
10-01-10, 21:01
peri55
cevabın için teşekkürler ama birşey düzelmek istiyorum benim doğal saç rengim koyu kahve ve şuan uçlar hariç boya yok saçımda.avril in saçı ben de nasıl durur sence?avril in saçı tek renk geldi bana sanki diğerlerinde balyaj falan var ama avril in saçı gbi yapamazmıyım?bazı arkadaşlara sarı boya demişsin ordan aklıma geldi canm saol
pardon cnım ben saçının boya olduğunu sandım saçı tek renk değil cnım röfle var saçında ve bikaç işlem daha var saçın öle yapılabilir ama kuaför e gitmen gerek cnım kendin yapamazsın çünkü saçının renginide açmaları gerek

m.joYy
11-01-10, 09:01
demoty ark sac rengını ıstyorummm:gitme:
resım eklıyemıyom ayıp olur:kedi:
bır bakarmısın son kahküllü haline son sayfalarda var.:kedi:
sacım sarı fakat berbat boyadılar dıpler kızıl kaldı bebegımden dolayı uzak bır kuaförde gıdemıyom yıllarca sarı kullndım ama bnmde kardesım kuafördu o boyuyodu eflenıp geldım kuafrsuz kaldım ıstanbulda:kedi:
bu renk hem dıp kızıllıgı kapatır hemde daha canlı durur gıbı gelıyo..tenımde aynısı beyazım çok
çok tsekkur edrım şimdidenaklinialirimsmile

yelda85
11-01-10, 14:01
elbola
yok cnm yanımda karıştırmadı.ben tüp boya alıyorum alırken oksidasyonunu kaç alırsam renklerde işime yarar bi özellik olur cnm?
bi de küllü açık sarı mı yapayım yine yoksa sadece açık sarı mı yapayım cnm ?

40 gr lık al cnım açık sarı için yalnız uçlarında sarı var oraya fazla sürme

yelda85
11-01-10, 14:01
m.joYy
demoty ark sac rengını ıstyorummm:gitme:
resım eklıyemıyom ayıp olur:kedi:
bır bakarmısın son kahküllü haline son sayfalarda var.:kedi:
sacım sarı fakat berbat boyadılar dıpler kızıl kaldı bebegımden dolayı uzak bır kuaförde gıdemıyom yıllarca sarı kullndım ama bnmde kardesım kuafördu o boyuyodu eflenıp geldım kuafrsuz kaldım ıstanbulda:kedi:
bu renk hem dıp kızıllıgı kapatır hemde daha canlı durur gıbı gelıyo..tenımde aynısı beyazım çok
çok tsekkur edrım şimdidenaklinialirimsmile
[/QUO

evet küllü sarı alıp deneyebilirsin cnım ama diplere brz fazla sür.

m.joYy
11-01-10, 16:01
sacı sarı degılki kahvenın tonu:kedi: ne renk boya almam lazım

yelda85
11-01-10, 18:01
m.joYy
sacı sarı degılki kahvenın tonu:kedi: ne renk boya almam lazım[

arkadaşın saçına baktım sen alttaki resimden bahsediyosun dimi cnım kahve değilki o renk daha önce saöı turuncuymuş akıtmışlar boyamışlar küllü renk almış senin saçların sarı değilmi anlaşamadık :KK70: ve sen diplerden çıktığı için o renk gibi boyamak istiyosun küllü tonlarda alıp boyucaksın ve diplere daha çok sürüceksin istersen açık kahve alıp boyayabilirsin saçını ama sarı olan kısımları daha açık dipler daha koyu olur.

peri55
11-01-10, 19:01
saçlarımı boyamayı düşünüyordum belki kendim yapabilirim diye burda sormuştum sağolsun arkadaşımız cevapladı,bugün birkaç kuaföre sordum,onlar hepsi bana sıcak kahve üzeri bal sarı balyaj önerdiler,ışıltı şeklinde doğal balyaj yaptırcam bakalım hayırlısı.

glt
11-01-10, 22:01
Tamam güzel

yelda85
11-01-10, 23:01
glt
hhhhhhhııııııı pardon külünün siyahını boya demişşinde külü siyah varmı gercekten bu konuda bilginiz oldugunuza pek inanamadım sac bu yap boza benzemiyor bilmiyorumkismile
bilgim varki bişeyleri soran arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum kimseyi inandırmak zorunda değilim ben burda fikir edinmek isteyen arkadaşlara yardım ediyorum. küllü siyaha gelince halk dilindede vardır siz duymamış olabiirsiniz tam siyah gibi durmayan saç renklerine kllü siyah deriz resim ekleme sitesinde sorun olmasaydı resimde koyucaktım.ayrıca aklınıza takılan bişey olduğunda bunu insanları kırmadan (renk konusu içinde arkadaşım daha önce böyle bir renk görmedim duymadım bi resim koyabilirmisin yada alırken nasıl anlıcam die ) daha nazik bi şekildede sorabilirsiniz.

Nerisimmm
12-01-10, 08:01
merhaba
çikolata kahvenin üzerine, uçlara platin sarı balyaj nasıl olur?

m.joYy
12-01-10, 08:01
sayfa 29 da kı renkeyvahedigeldismile
kusura bakma canım ya
olmadı kuafore boyatcam resmı yapştırmak ıstemıyom ayıp olur :kedi:
sayfa 29 da kı renk kahvenın bır tonu ama sarı degılkibilmiyorumkismile

selinay2002
12-01-10, 09:01
merhaba ben güzelim röfeli saçlarımı kızıl yaptım çok pişmanım şimdi aktı baya tekrar sarıya dönsem çok yanarmı saçlarım bide boya kusturucu satılıyo kuaför malzemelri satan yerlerde onu kullansam boya tammen akarmı bilgin varmı şimdiden sağol...........

rojdina
12-01-10, 10:01
bana da yardımcı olabilirsen çok sevinirim...ben siyah olmayan ama koyu olan bir renk istiyorum...mesela bitter çikolata renginde yada acı kahve renginde bir renk istiyorum ama hangi boyayı kullanıcam bilmiyorum...kestane,koyu kahve hepsini denedim hiçbiri istediğim gibi bir renk olmadı...ilgilenirsen sevinirim...

baby_dilay
Canım merhabaopuyorumnanaktan
Ben de 6 ay önce saçımı siyaha boyamıştım.Şimdi siyah aktı.Kahveye boyamak istiyorum tutar mı acaba:kedi:

LEYLA10
benim de bir sorum olacaktı
saçıma röfle yaptırdım 3 ay kadar oluyor
tabi dipleride boyamışlardı kumrala
şimdi kendi saçlarım uzadı çıkanlar yarısı beyaz yarısı kahve
üstleri kumral sonrası röfle acayip karışık oldu
kuaför diplerin çıkınca kumral boya demişti ama cesaret edemiyorum
siz ne tavsiye edersiniz?

PasakliMinikTanrica
12-01-10, 12:01
http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-...nlar-gunu-hediye-cekilisi-yapiyoruz-yine.html

Merhaba, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için KK üyelerine özel çekilişimize katılmak isteyenleri topicimize bekleriz a.s.

lostinlife
12-01-10, 12:01
selamlarr.. bir sorum olacaktı size..

çıtçıtlarım var siyah..ham saç..hiç boya değmemiş.. kendim kahve kumral tonlarına dönsem saçlarada açıcı uygulamak zorundamıyım acaba..? yoksa boyasız saç olduğu için istediğim tona boyasam açıcı olmadan tutar mı sizce..?