Yardımcı olabilirim

yelda85
6-01-10, 20:01
delfin
benimde bir sorum var yelda hanım cevaplarsanız sevinirim. benim saçlarım şuanda bal köpüğüne yakın bi renk açık karamel gibi. ama dipleri geldi siyah. acaba dip boyasını nasıl uygulasam. hangi renk olmalı turunculuk kalsın istemiyorum. bu rengi kuaförde boyatmıştım. evde dip yapmayı düşünüyorum.

kuaföre yaptırdıysanız eğer sizin evde dip boyama yapmanız olmaz çünkü uçlarla aynı tonu tutturmanız zor ve aldığınız boyada kutuların üzerinde olan tam rengi vermez diplerin açılması gerek .

ozzyeren
6-01-10, 20:01
yardım ederseniz sevinirim ben sürekli koleston fındık kabuğu boyuyordum sıkılınca loreal casting çikolata kahveye boyadım ancak çok koyu oldu yaklaşık birbuçuk aydır boyamadım rengi açıldı şimdide loreal başka seriden fındık kahveyi verdiler çikolatadan daha açık olsun dedim die sizce olurmu bu arada kendim kumralım ve kahverengi gözlüyüm beyazlarımda var ne dersinizbilmiyorumkismile

Larina
6-01-10, 21:01
yeldacım benimde sorum var,saçlarım ballı büsküvi rengindeydi..haliyle arada
kızıllıklar vardı..kuaföre gidip röfle istiyom dedim..koyu kumrala boyadı
kızıllık gitsin die sora çok açık olmamak şartıyla saçıma röfle attı..boyatalı
2 ay oluoor..kızıllıkdan eser yook saçımda..biraz daha açtırmmak istiyorum..evde kendim
sarı boyasam açılırmı bişi farketmezmi ne yapmalıyım saol şimdiden
kaydirigubbakcemile2

yelda85
ÖZZYEREN- yardım ederseniz sevinirim ben sürekli koleston fındık kabuğu boyuyordum sıkılınca loreal casting çikolata kahveye boyadım ancak çok koyu oldu yaklaşık birbuçuk aydır boyamadım rengi açıldı şimdide loreal başka seriden fındık kahveyi verdiler çikolatadan daha açık olsun dedim die sizce olurmu bu arada kendim kumralım ve kahverengi gözlüyüm beyazlarımda var ne dersiniz

hemn olmaz fındık kahveyi boyayabilirsiniz yada ondan brz daha açık renk tercih ederseniz daha iyi olur.:)

yelda85
aystea
yeldacım benimde sorum var,saçlarım ballı büsküvi rengindeydi..haliyle arada
kızıllıklar vardı..kuaföre gidip röfle istiyom dedim..koyu kumrala boyadı
kızıllık gitsin die sora çok açık olmamak şartıyla saçıma röfle attı..boyatalı
2 ay oluoor..kızıllıkdan eser yook saçımda..biraz daha açtırmmak istiyorum..evde kendim
sarı boyasam açılırmı bişi farketmezmi ne yapmalıyım saol şimdiden
kaydirigubbakcemile2

açılmaz cnım evde kendin boyarsan saçının koyu olan yerleri brz açılır açık olan yerler ise beyazımsı durabilir.

strawberrylips
yelda85
cnım dediğin gibi saçın oryalle açıldığı için genelde saç boyandığı zamn o açık renk olan yerler hem çabuk akar hemde farklı bi renk alır bakır ı tutturabilirmiyim demişsin saçını bir hafta arayla istediğin renkte boyaman gerek yalnız açık yerlerin üzerinde boyayı daha çok uygula yani saçının açık yerleri uçlarda ise 2.defa boyayacağın zamn saçının uçlarına daha çok yönlenmelisin.
sağol canım çok teşekkürler,canım aslında benim istediğim açık sarı bakır rengi piyasada bildiğin markada boya varmı yani hangi renkleri karıştırarak elde ederim onu sormak istemiştim ama bilgiler için sağol öyle yaparım bidahakinea.s.

yelda85
6-01-10, 22:01
strawberrylips
sağol canım çok teşekkürler,canım aslında benim istediğim açık sarı bakır rengi piyasada bildiğin markada boya varmı yani hangi renkleri karıştırarak elde ederim onu sormak istemiştim ama bilgiler için sağol öyle yaparım bidahakinea.s.

anladım cnım şuan piyasada bildiğim öle bi marka ve renk yok cnım kendiniz evde karıştırırak yapmanız zor çünkü ortaya ne çıkar belli olmaz o yüzden biişey öneremiyorum üzgünüm:sinifsinif:

strawberrylips
yelda85
anladım cnım şuan piyasada bildiğim öle bi marka ve renk yok cnım kendiniz evde karıştırırak yapmanız zor çünkü ortaya ne çıkar belli olmaz o yüzden biişey öneremiyorum üzgünüm:sinifsinif:
tmm.canım çok sağol yinedea.s.

sangs
canım bu rengın adı ne ve nası elde edebılırım beyaz tenlı acık kahve gozluyum demıstım hani.bana gider mi???

yelda85
sangs
canım bu rengın adı ne ve nası elde edebılırım beyaz tenlı acık kahve gozluyum demıstım hani.bana gider mi???

mrb cnım koyu sarı dore bakır karışımı kendin boyucaksan evde elde etmen zor ama açık tene gidicek bi renk tavsiye ederim

buzdanalew
7-01-10, 00:01
teşekkür ederim önerin için ama işte ben saçıma açma işlemi yapmadan boyama yapmak istiyorum çünkü her işlem daha çok yıpratıyo saçımı o nedenle benim saçıma tek sefer boyamada girecek kahve tonu hangisi olabilir

Larina
7-01-10, 00:01
yeldacım saolll mjxxx

chiglet
7-01-10, 06:01
yardımın için tşk ederim.

sangs
7-01-10, 08:01
yelda85
mrb cnım koyu sarı dore bakır karışımı kendin boyucaksan evde elde etmen zor ama açık tene gidicek bi renk tavsiye ederim

cok tsk ederim canım ben d kuafore yaptırırım o zaman

ozzyeren
7-01-10, 10:01
teşekkür ederim yardımların için fındık kahvede koyu bir renkmidir sence

Amonra
7-01-10, 11:01
benim de saçım da koyu kahve renk var boyalı daha önce kızıldı epey kapandı kızıllar ama hala ışıkta hafif bi kzıl yansıma var acaba diyorum bu ultra açıcı boyalar varya lorealin onla açabilir miyim saçımın rengini

yelda85
7-01-10, 11:01
buzdanalew
teşekkür ederim önerin için ama işte ben saçıma açma işlemi yapmadan boyama yapmak istiyorum çünkü her işlem daha çok yıpratıyo saçımı o nedenle benim saçıma tek sefer boyamada girecek kahve tonu hangisi olabilir
açık kestane denemeni tavsiyerim ederim cnım 1-2 yıkamadan sonra akıp güzel bi kahve tonu olur saçın.

Amonra
7-01-10, 12:01
internette araştırdım oxi reload diye boya kusturucu bi ürün var nasıl bişeydir acaba

yelda85
a m o n r a
benim de saçım da koyu kahve renk var boyalı daha önce kızıldı epey kapandı kızıllar ama hala ışıkta hafif bi kzıl yansıma var acaba diyorum bu ultra açıcı boyalar varya lorealin onla açabilir miyim saçımın rengini

altta kalan saçınız kızılmış üzerine koyu kahve uygulamışsınız ve açıcı kullanarak saçınızı evde kendiniz açmak istiyosunuz denemenizi tavsiye etmem kızıl çıkması en zor boaylardan biridir üzerie kahve tonu uyguladığınız halde hala belli oluyomuş bu yüzden açıcı kullandığınız zamn saçınız çok farklı renke girer açmanız zor cnım tavsiye etmem bunun yerine saçını açmak istiyosan yine kahve tonu ama uyguladığınızdan daha açık bi renk koymalasın saçına zmnla ancak kendin bi açık tonları deneyerek açabilirsin saçını yoksa evde kendi başına yapman gerçekten zor.

Amonra
daha önce açık kahvenin üzerine sarı boyayıp açmıitım rengini ama bu sefer kızıl değil bakır vardı alt tonda ben yine de sarı denicem üzerine saçım ne renge boyadıysam hayalkırıklığına uğratmadı beni boyayı çabuk emen bi saçım var en azından rengi biraz kırılır küllü kahveyle devam ederim

yelda85
a m o n r a
internette araştırdım oxi reload diye boya kusturucu bi ürün var nasıl bişeydir acaba
boya kusturucular bi tür oryal dir cnım bilinçsiz kullanıldığında gerçekten saçı çok yıpratır.

minnick
slm yeldacım opuyorumnanaktan
Benim kendi saçım koyu kumral.Diplerden 4-5 parmak kadar kendi saçım çıktı.Altları ne sen sor ne ben söyleyeyim bal köpüğü açık kumral gibi bir renk (güzel olmayan röfle üzerine bir kaç kat boyadım sonra boyalar aktı işte) Ben kendim açık kumral yapmak istiyorum.Kızıllık olmasın.Birde diplerle uçları nasıl aynı tutturacağım.bayanssulusmile

yelda85
ozzyeren
teşekkür ederim yardımların için fındık kahvede koyu bir renkmidir sence

hayır çok koyu bi renk değil fındık kahve güzeldir.

yelda85
minnick
slm yeldacım opuyorumnanaktan
Benim kendi saçım koyu kumral.Diplerden 4-5 parmak kadar kendi saçım çıktı.Altları ne sen sor ne ben söyleyeyim bal köpüğü açık kumral gibi bir renk (güzel olmayan röfle üzerine bir kaç kat boyadım sonra boyalar aktı işte) Ben kendim açık kumral yapmak istiyorum.Kızıllık olmasın.birde diplerle uçları nasıl aynı tutturacağım.bayanssulusmile

Röflenin üzerine kendiniz ne renk boya uyuladınız bal köpüğü açık kumral bi renk oldu röfleleri kapatmak zordur üzerine koyu bi renk uygulamalısınızki bu bile röflede sarı olan yerleri tam kapatmaz akar.kendiniz açık kumral yapmak istiyosunuz şuanki saçınıza açık kumralı tutturamazsınız denediğinizde saçınızda olan bu bal köpüğü renklerini kapatmıcaktır.bunun yerine brz daha koyu bi renk tercih etmelisin ayrıca uçları kapatmak için aralıklı boyaman gerek ve son boyamada yoğunluğu diplere değilde uçlara vermelisin.

yelda85
a m o n r a
daha önce açık kahvenin üzerine sarı boyayıp açmıitım rengini ama bu sefer kızıl değil bakır vardı alt tonda ben yine de sarı denicem üzerine saçım ne renge boyadıysam hayalkırıklığına uğratmadı beni boyayı çabuk emen bi saçım var en azından rengi biraz kırılır küllü kahveyle devam ederim
açık kahvenin üzerine sarı yapabilirsin saçın elbette açılır çünkü alttaki renk açılmaya uygun ama bu sefer bakır tonlarıolduğunu söylemişsin altta yinede sen bilirsin.