TEST

yeni evlenen arkadaşlar yatak odalarınızı ne kadara ve hangi marka aldınız aldınız

pinky_
8-01-10, 14:01
Arkadaşlar,

yatak odanızı karyolalı mı aldınız. yoksa ayrıca baza mı aldınız. Biz yeni evlenecek olan arkadaşlara bir yardım eli uzatsanız. Ne kadara aldınız. Eğer resim koymak isterseniz , aldığınız yatak odanızın fiyatını ve markasınıda yazabilir misiniz.
Bazı Yatak odası takımlarına baktıgımda karyola olmuyor .. ve bende bazalı istiyorum aslında altına yorgan vs vs koyabilirim ortadan kalkar. Önerilerinizi bekliyorum lutfen yardım edin.fisfisfisbilmiyorumkismile:çok üzgünüm:

COTURNIX
8-01-10, 20:01
ben doğtaşdan aldım
aldığım takımın karyolası japon du , istemedim baza aldım, şimdi yatak arayışındayım..

Esins
9-01-10, 13:01
Valla canım ne alırsan al mutlaka bence altı sandıklı baza al...
Biz etrafı kalın mobilyalı bir yatak odası seçtik.Kullanışsız çok...çarpıp duruyosun...
Ayrıca yatak örtüsü çok iyi durmuyor......Daha sonra istikbalden baza yatak başı aldık...
Takıma dahil ettik...

COTURNIX
9-01-10, 13:01
esins işte senin dediğine japon karyola diyolar canım, aslında görüntü olarak güzel de bende oramı buramı çarparım diye ve altında sandık olan bir yatak istiyorum diye bazalı aldım işte .

Esins
9-01-10, 14:01
evet görüntü olarak güzeldi...iyi yapmışsın canım çok daha kullanışlı...:1rolleyes:

pinky_
9-01-10, 16:01
Esins
Valla canım ne alırsan al mutlaka bence altı sandıklı baza al...
Biz etrafı kalın mobilyalı bir yatak odası seçtik.Kullanışsız çok...çarpıp duruyosun...
Ayrıca yatak örtüsü çok iyi durmuyor......Daha sonra istikbalden baza yatak başı aldık...
Takıma dahil ettik...
evet canım bende o modelleri cok begeniyodum, ama sonra çarparım die korkmaya başladım bi de üzerine ne örtersem durmayacakkaydirigubbakcemile5. bazalı yatak odası çok bulunmuyor. ayrıca baza ve yatak başı aldınız o zaman. yaklaşık ne kadar tutuyor arkadaşlar bir yatak odası

berceste_
9-01-10, 19:01
ben istikbalden aldım plaza bazası içinde 3.600 e bende çok düşündüm ve araştırdım bazamı yoksa yatakmı diye bazaya sonra karar verdim çok memnunum....

COTURNIX
9-01-10, 19:01
2300 peşin olarak aldık bazası içinde ama yatağı hariç

yatak için işbir yada yataş alıcam

pinky_
10-01-10, 08:01
canım uygun bi fiyata almışsın. baza içinde diyorsun. yatağı yok sadece. Doğtaşın hangi modeli bu. genelde doğtaş pahalı çünkü.
bu arada hayırlı olsun canımkaydirigubbakcemile5

pinky_
berceste_
ben istikbalden aldım plaza bazası içinde 3.600 e bende çok düşündüm ve araştırdım bazamı yoksa yatakmı diye bazaya sonra karar verdim çok memnunum....
canım ne gusel hayırlı olsun güle güle kullan, ama 3600 beni aşar. Çokmuş fiyatıbilmiyorumkismile

bende baza alıcamherhalde öyle görünüyor, bu çin japon model yataklara bi ara heves sardım ama yok geçici bence o modeller. en guseli yine altına yorgan,nevresim vs konca ortalığı toparlayan bazalar.:dance:

pinky_
pinarpin bu arada bazayı hangi marka almıştın

merwecik_20
10-01-10, 11:01
benmkı ımalat yerınden alındı bu takımın hepsını aldık bunun dısında yatagını ve bazasını aldık 3000 tl tuttu hangı renklerle kombıne edıcem bılemıyorum yatak örtum krem rengı nevresımlerım mavı yesıl pembe tonlarında duvar halı ve perdelerım ne renk olmalı yaaa:))

Imageshack - konsol
Imageshack - karyola
Imageshack - getattachmentbz
Imageshack - ayna

NuR_bojuk
10-01-10, 11:01
ben de çok kararsızım arkadaşlar o japon model karyolaları beğeniodum ama sizin yazdıklarınızdan sonra vazgeçmiş gibiyim ben istikbal ve bellonanın takımları çok pahalı diye biliorum tamamı ne kadar mal olur hani konsol gardrop falan bilen var mı ya da alan

pinky_
10-01-10, 16:01
merwecik_20
benmkı ımalat yerınden alındı bu takımın hepsını aldık bunun dısında yatagını ve bazasını aldık 3000 tl tuttu hangı renklerle kombıne edıcem bılemıyorum yatak örtum krem rengı nevresımlerım mavı yesıl pembe tonlarında duvar halı ve perdelerım ne renk olmalı yaaa:))

canım güle güle kullanırsın inşallah.Hayırlı olsun.

Bu arada karyolayıda aldığını belirtmişsin. Ama baza da aldım diyorsun. Karyolayı kaldırdın mı?

pinky_
10-01-10, 16:01
NuR_bojuk
ben de çok kararsızım arkadaşlar o japon model karyolaları beğeniodum ama sizin yazdıklarınızdan sonra vazgeçmiş gibiyim ben istikbal ve bellonanın takımları çok pahalı diye biliorum tamamı ne kadar mal olur hani konsol gardrop falan bilen var mı ya da alan
Evet canım bende kararsızdım. Ama düşününce baza almazsam, o yorganları nevresimleri falan nereye koyucam. Yani kendi alanımı sıkıştırıcam. Koltuk altlarında, dolaplarda sevmiyorum öle tıkış tıkış.
Yatak odaları evet söledigin markalarda pahalı gibi. Yataşın, doğtaşın özellikle. Ben şöle 2 civarında arıyorum. İşte sürgülü dolabı, komodinleri, şifonyerini, begenirsem yatak başını, alıp ayrıca birde baza alayım diyorum. tam ne kadara mal olur bilemiyorum.
Yatak odasını alan arkadaşlar, yardımcı olabilirlerse ben çok sevinicem. bir fikir olucak..bilmiyorumkismile

COTURNIX
10-01-10, 19:01
pinky_
canım uygun bi fiyata almışsın. baza içinde diyorsun. yatağı yok sadece. Doğtaşın hangi modeli bu. genelde doğtaş pahalı çünkü.
bu arada hayırlı olsun canımkaydirigubbakcemile5
canım 3200 dü peşin olunca düştüler 1 milyar kadar..

COTURNIX
10-01-10, 19:01
bazada doğtaşdan aldım ama yatak henüz almadım

NuR_bojuk
10-01-10, 21:01
pinky_
Evet canım bende kararsızdım. Ama düşününce baza almazsam, o yorganları nevresimleri falan nereye koyucam. Yani kendi alanımı sıkıştırıcam. Koltuk altlarında, dolaplarda sevmiyorum öle tıkış tıkış.
Yatak odaları evet söledigin markalarda pahalı gibi. Yataşın, doğtaşın özellikle. Ben şöle 2 civarında arıyorum. İşte sürgülü dolabı, komodinleri, şifonyerini, begenirsem yatak başını, alıp ayrıca birde baza alayım diyorum. tam ne kadara mal olur bilemiyorum.
Yatak odasını alan arkadaşlar, yardımcı olabilirlerse ben çok sevinicem. bir fikir olucak..bilmiyorumkismile
teşekkür ederim canım cvp için forumda görmüştüm bi ark doğtaştan yatak odasını 2650 ye mi ne almıştı doğtaş falan daha pahalımıdır ki istikbal ve bellonadan ben de doğtaştan alırım diodum burda yok ama maraşa falan gideriz dioduk yani ben bellona istikbal 6 7 milyar die duydum ne kadar doğru olabilir ki fisfisfis

merwecik_20
11-01-10, 05:01
pinky_
merwecik_20

canım güle güle kullanırsın inşallah.Hayırlı olsun.

Bu arada karyolayıda aldığını belirtmişsin. Ama baza da aldım diyorsun. Karyolayı kaldırdın mı?
valla ben hepsını aldım:)baza olunca karyola kullanılamazmı bılmıodumkı:))

_ConversE_
11-01-10, 06:01

bütün yatak odasını bellonadan aldım baza yata da dahil zemuszemus

dasilvadido
11-01-10, 11:01
biz imalatçıdan aldık, tanıdıktı sağolsun çok kolaylık yaptı;
yatağı da dahil, sürgülü dolaplı; bazalı yatak odası takımına 1800 TL verdik peşin gayet de memnunum.a.s

pinky_
11-01-10, 13:01
merwecik_20
pinky_
valla ben hepsını aldım:)baza olunca karyola kullanılamazmı bılmıodumkı:))

allah iyiliğini versin canımkaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

UfuruktenPrenses
11-01-10, 13:01
Tepe Mobilya - Baza,sürgülü dolap 2000
Yatağı yataş'tan alacağım bu hafta içi o da istediğim özellikleri olan 600tl'ye geliyor.. (160-200cm)
2600'e gelecek yatak odası..

NuR_bojuk
11-01-10, 14:01
extreme

bütün yatak odasını bellonadan aldım baza yata da dahil zemuszemus

arkadaşım ne kadar aldın tüm takımı yazarsan sevinirim
olumunekankayizsmile

pinky_
11-01-10, 14:01
bellonadan ne kadara aldınız yatak odanızı

pinky_
12-01-10, 08:01
derinss
Tepe Mobilya - Baza,sürgülü dolap 2000
Yatağı yataş'tan alacağım bu hafta içi o da istediğim özellikleri olan 600tl'ye geliyor.. (160-200cm)
2600'e gelecek yatak odası..
komidin , şifonyer almadınmı canım. hepsi dahil mi 2600 e

pinky_
12-01-10, 08:01
dasilvadido
biz imalatçıdan aldık, tanıdıktı sağolsun çok kolaylık yaptı;
yatağı da dahil, sürgülü dolaplı; bazalı yatak odası takımına 1800 TL verdik peşin gayet de memnunum.a.s
hayırlı olsun canım güle güle kullan. İstanbul'da modoko da imalatçılar var diye duydum. sanırım bende oraya bakmalıyım o zamanlar yaklaştıkça. belki istedigim model bulabilirim 2 bine.

sea.1013
12-01-10, 11:01
arkadaşlar ben yatak ve baza istiyorum sadece.
dolapları marangoz yapacak.
yatsan dan baktım yatak ve baza+ bide yatak başı 2500 nası sizde pahalımı???

jillican
12-01-10, 11:01
3.750 tuttu benimde ankara sitelerden aldık..japon tipi içinde bazasıyla..yatak kenarlarını deri kaplattık carpma falan yasadıgımızda ayagımızı kırmayalım diye sositososito yatagını istikbalden double form aldık tanıtım fiyatındayken aldık yarı yarıya kazanclı cıktık o konuda..
bakalım daha esyalar eve konmadı kondugu zaman nasıl olucak bilmiyorum..ama en cok hosuma giden gardrobun yandan acılan gizli aynası hihoyyyt

tatlırüya
12-01-10, 13:01
doğtaştan aldık.. yanlış hatırlamıyorsam 3200 ...

ay_82
12-01-10, 13:01
benim bazam ve yatağım istikbal canım çokta memnunum .......

sea.1013
12-01-10, 14:01
ben istikbalde senkron ve estetica modellerini beğendim.
Ama estetica üretimden kalkmış.
senkronun da krem rengini beğendim o da mobilyalarla uyumlu olacak mı bilmiyorum.
ondan kararsızım :KK43:

pinky_
12-01-10, 20:01
merwecik_20

Imageshack - konsol
Imageshack - karyola
Imageshack - getattachmentbz
Imageshack - ayna

yatak örtün kremse canım perde fon rengini bej, krem, tülünde ise pembe tonlarını kullanabilirsin. halında da pembe, yeşil, mavi tonları olabilir nevresimlerinle uyumlu olması için.halıyla uyumlu olması içinde yatağının üstünde kullanabileceğin yastıklar yaptırabilirsin benzer renklerde..opuyorumnanaktan

bulazere
13-01-10, 15:01
bence baza daha mantıklı altına bi sürü şey koyarsın dağınıklığını kaldırır ortadan

zeynepkeskin
27-01-10, 16:01
Ben nasıl birşey alsam ki kafamçokkarıştı

phenomen
27-01-10, 19:01
Merhaba Arkadaşlar,

Bizde 2 hafta önce aldık mobilyalarımızı.Ev kendimize ait olduğu için yatak odasını istediğimiz boyutlarda yaptırıyoruz, şu an imalata başlandı. Hatta modelini de KK'da bir sayfadan beğendim, sizinle paylaşayım fikir olsun. Dolabı 3,5 metre yaptırdık..Beyaz Lake malzemeside..Bu resimde şifonyer yok ama biz onu da eklettik.Şifonyere monteli bir ayna var, yana doğru çekince boy aynası oluyor. Ayrıca bazalı yaptırdık, yatak fazla yüksek olmasın diye bazanın ayaklarını çıkarttık.Dolap büyük olduğu için baza dahil fiyat 5000 oldu..Herşey çok içime sindi, biran önce evlenip mobilyalarımı kullanmak istiyorum :) Darısı olmayanların başına, daha güzelleri tabi..

phenomen
27-01-10, 19:01
Arkadaşlar biz çok dolaştık, mobilyacılar japon tipi yatağı hiç tavsiye etmiyorlar..ımalatçılar çok şikayet aldıklarını söylediler. Kazara bacağınızı çarptığınızda feci acıtıyormuş.Bilginize..

meleksem
27-01-10, 22:01
annemin uyarılarına rağmen dinlemedim japon tarzı aldım.görünüş olarak çok güzel çok şık ama çarpıyorum bende.dolapların yetersiz gelecekse bazalı alman daha uygun olur.

COTURNIX
28-01-10, 06:01
phenomen çok güzel görünüyor hayırlı olsun

SERSELL
28-01-10, 16:01
bellonanın fiyatları okadar fazla değil
sitesinde modeller ve fiyatlar var.

ay_yuzlum
29-01-10, 07:01
Arkadaşlar, doğtaş istikbal... marka diyoruz ama çoğu zaten fason üretim. valla ben kilim, istikbal ve ladin modellerini çok sevdim ama 3000 dediler çok geldi. direkt gidip mağazadan almadım. bazası ahşap başlığı pufu da dahil 1,750 ye maal oldu. sıkı da bir pazarlık yaptık tabi.

ay_yuzlum
29-01-10, 07:01
bellonanın bazaları gerçekten kaliteli oluyor. fason üretim için anlaşıılan yerlerde standartlara uyarak üretiyor ama marka firmalar üzerine kat kat ekleyip satıyolar neyse. baza aldığınızda içerisini çok fazla tıka basa doldurmayın çabuk hasar görür. 4 yorgan yeter :)

phenomen
3-02-10, 21:02
pinarpin
phenomen çok güzel görünüyor hayırlı olsun
Çok saol canım daha güzelleri sizlerin olsun inşaallah opuyorumnanaktan

pinky_
10-03-10, 10:03
ay_yuzlum
Arkadaşlar, doğtaş istikbal... marka diyoruz ama çoğu zaten fason üretim. valla ben kilim, istikbal ve ladin modellerini çok sevdim ama 3000 dediler çok geldi. direkt gidip mağazadan almadım. bazası ahşap başlığı pufu da dahil 1,750 ye maal oldu. sıkı da bir pazarlık yaptık tabi.
Canım mağazadan almadım demişsin,nereden aldın,yaptırdın mı.Sağlam mı peki? Çok iyi fiyatı, resmini koyabilir misin. ya da nerden hangi markadan falan adlığını söyleyebilir misin.
bir de hayırlı olsun

klik
25-03-10, 16:03
ben maskoda bir mağazadan aldım yatak odamı.4700 den 4000 e düşürdüler.baza ve yatakda içinde

Mısra
25-03-10, 19:03
Canım yatak oda takımım yatak hariç 5300 tl idi,ancak biz tüm evi Kelebek Mobilya dan peşin aldığımız için ortlama 4500 e falan geldi zannediyorum.Yatağım japon yatak tarzında çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım.Yalnız yatak örtülerinin ebatları bu tarz yatağa uymuyor bilgilerine.
Bu nedenle yatak odası perdelerinin fon kumaşından yatak örtüsü yaptırdım.

Resim ekliyorum fikir edinmen açısından cnm.

[​IMG][/URL][/IMG][/IMG]

blueangel1771
26-03-10, 09:03
bn yatak odamı kilim den aldım.yatağı ve bazası dahil 2200 e geldi hemde taksite böldüler.

belboy
26-03-10, 09:03
ben yatak odamı izmirde karabaglarda bir mağazadan aldım.yatak ve baza dahil 3200 tl idi nakit ödeyince 2900 e düştüler.

nzf
29-03-10, 18:03
valla ben ankara mobilya aldım biraz pahalı oldu ama çok harika oldu odam çok büyüktü malum en büyük gardolabını seçtim taşlı kendinden ışıklı artık abajur kalktı diye 6 parça sandıklı baza ve yatak dahilinde 4.500 tlye aldım 1 yıl oluyo ayrıca her tarafıda taş taşı çok sevdiğim için azıcık kokoşluk yaptımama değidi resimlerini paylaşırım inş.:KK70:

viole
8-04-10, 08:04
arkadaşlar o kadar çok gezdik ki doğtaş kelebek vs. bu mağzaların hepsini gezdik hepsinde yatak odası fiyatları 3000lerden başlıyo 5000lere çıkıyo.. bizde inegöle gitmeye karar verdik.. oralarda gördüğümüz modellerin benzerleri hatta bazıları orda gördüklerimizden çok çok daha güzelleri 2000 lira civarında hatta pazarlık yaparsanız daha da aşağılara çekersiniz. biz 2000 liraya aldık. sürgülü dolabı kapanırken durdurma sistemi var. 2 komodin 1 boy aynası 1 tuvalet masası, kendinden bazalı yatağı, yatak başlığı içinde. dolabın içinde iki tane çekmeceli dolabı pantalon askılığı da var başka değişiklik isterseniz yaptırırız dediler. umarım bir fikir olur imkanı olan inegöle gitsin derim ben