Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Egerian
11-05-10, 00:05
şuan denedim bende çörek otunu umarım işe yarar.. bunun yanında portakal yağıyla mersin yağını duydum üçünü karıştırıp yapsam kesin bir sonuca ulaşır mıyım acaba deneyeniniz var mı kızlar ?

senlara
11-05-10, 12:05
Selam arkadaşlar,
Bende bu akşam başlayacağım ama benim korkum yaşa bağlı olarak etki eder mi bilen var mı? Hee bu arada ben 74 lüyüm. Bu konuda sınıtısı olan herkese şifa olsun inşallah...

kalinka
11-05-10, 14:05
kokusu kötü değil ama yaa:1shok:

Zumra1989
11-05-10, 15:05
dark.angel0
benim ablamın göğüsleri hiç yok gibiydiler bu forumda çörek otu tarifini okudum hemen söledim 1 ay boyunca düzenli yaptı 5ck e yakın büyüme oldu daha sonra az sıklıkla yapmaya devam etti 2 hafta önce falan yapmayı bıraktı göğüsleri şu an istediği dolgunlukta ve hiçç inme durmu falan olmadı
ablan için çok sevindim darısı başımıza kaydirigubbakcemile5

TCeydaT
12-05-10, 07:05
AsMiRa_

:)nette bir ürün araştırırken forumdaki yorumlara ulaşmıştım ortam hoşuma gittiği için üye oldum.Ama epeydir pek girip katılamadım.Arasıra bilgi almak istediğim şeyler var mı diye girip bakıyor yorum okuyup çıkıyordum.Gögüs olayına bende 3-4 sene önce merak salmış sonra bırakmıştım.Burdaki topiklerle merakım tekrar merhaba dedi.Dediğim gibi topik yorumlarıyla karışım yaptım.Kendime yağ hazırladım ve arkadaşım gözlerime inanamıyorum bikaç gündür ve hayran hayran bakıyorum:KK70:fakattt reglim çok yakın bikaç güne bile olabilir.O nedenle yanıltmaca olsun istemiyorum çoookkk emin olmadan birşey yazmıcam ben ne zaman net emin oldum topic açcam.Benim belirli egzersizlerimde var kesinlikle onunda faydası olduğunu biliyorum.2004te çok güzel gögüslere sahip bir arkadaşa sormuştum bana tek bir hareket göstermişti.Tembellikten yapmamıştım belkide aman sende olayı ama şimdi o hareketi yapıyorum:KK66:aklıma estikçe gün içi belkide 500ü buluyor çok basit çünkü ve o hareketi yapınca gögsümün üst kısmı şişiyor gibi oluyor sertleşiyor.Dediğim gibi şuan harika bir görüntü var gözlemlerime inanamıyorum ama regl geçsin bide en azından 15 günü falan tamamlayım o zaman net olcam.Belkide fiyaskoymuş dicem bellimi oluraklinialirimsmilesüperler şimdilikzemuszemuszemuszemus
Yaptığın hareketi açıklayabilir misin?

TCeydaT
12-05-10, 07:05
Bir de, büyüme olan arkadaşlara soruyorum, kaşıntı, hafif hassaiyet, sızı vs. ile karşılaşmışsınız. Bunlar aynı zamanda derideki (özellikle kilo alıp-vermelerde olan daha doğrusu derinin gerilmesinden kaynaklanan) çatlak habercisi. Göğsü büyürken göğüs derisinde çatlak oluşan oldu mu?

Mnyk
12-05-10, 11:05
kizalr ben aldim bugün 20ml nasil kullancaz lütfen birisi yardim etsin aksam yaparrim

Tarcinli_Kurabiye
12-05-10, 12:05
TCeydaT
Bir de, büyüme olan arkadaşlara soruyorum, kaşıntı, hafif hassaiyet, sızı vs. ile karşılaşmışsınız. Bunlar aynı zamanda derideki (özellikle kilo alıp-vermelerde olan daha doğrusu derinin gerilmesinden kaynaklanan) çatlak habercisi. Göğsü büyürken göğüs derisinde çatlak oluşan oldu mu?
valla canım bende hiç öyle çatlak falan olmadı..olduğunu da kimseden duymadım burada. kaşıntı evet çok fazla oldu,hassasiyette öyle..hatta alerjik minik minik noktalar oldu kırmızı..sonra geçtiler ama çatlak oluşmadı..
Mnyk
kizalr ben aldim bugün 20ml nasil kullancaz lütfen birisi yardim etsin aksam yaparrim
canım sayfaları geriye doğru okusan zaten sorunun cevabını bulurdun..üşengeçlik etmişsin biraz......
neyse, çörek otu yağını avucuna bir miktar alıp göğüslere masaj yapacaksın bu yağla..Aşağıdan yukarı, içe doğru ve dışa doğru masaj yapacaksın göğüslerine 5-10 dk yeterli. Akşamları yatmadan yapabilirsin.. Ben önce akşamları başlamıştım sonra günde 2'ye çıkarmıştım. Sabah ve akşam...

Mnyk
12-05-10, 16:05
saol canim ben okumustum ama miktari falan yazmiyodu aklima takildi

Mnyk
14-05-10, 11:05
ben iki gündür kullaniyorum tik yok ama daha erken

senlara
14-05-10, 12:05
Kızlar bende çörek otunu 2 - 3 akşamdır soğuk su tuttuktan sonra sürüyorum ve yatıyorum kaşıntı falan olmadı, birde şu masaj nasıl yapılıyor acaba bilgi verebilirmisini lütfen..

Mnyk
14-05-10, 16:05
kizlar kullanip sonuc alanlar yazsin bizde bilgilenelim kac günde etkisi oluyo

floraa
14-05-10, 16:05
bi de acada yasla ilgisi var mı ki?

Egerian
14-05-10, 18:05
ben bu akşam 5. yi yapıcam ciddi söylüyorum kesinlikle faydası var hissedebiliyorum dolgunluğu deneyin kızlar :lepi:

figenmerve
14-05-10, 20:05
2 ay yaptım..6 cm büyüdü kızlar.sonuç bu dahada yapacam

figenmerve
14-05-10, 20:05
nazli_20
kızlar bişey diyeyim mi isteğinizi kırmak gibi olmasın da sadece yağ sürerek büyümüyorlar,her akşam yatarken yağ sürülmeli,her gün masaj yapılmalı,hergün rezene çayı içip küç yenmeli,hatta yapabiliyorsanız buzla masaj yapın,büyüme böyle kalıcı olur.sadece yağlarla 2 cm anca büyür,üstelik kalıcı değil bıraktığınız an fısss diye söner.
yoo bu kadar abartmaya gerek yok ben hergun duzenli masaj yaptım 5 dakika yanlarına altına ortasına iice yedirdim.çok gusel buyudu hem de aynı duruolar.2 ay kadar daha yapacam.

figenmerve
14-05-10, 21:05
göğüs ucu çevresi 6 cm o kadar büyüdü yanii.ölçtüm hep baktım o kadar olmuş.

dendef
14-05-10, 21:05
Kızlar ben dün başladım.. yani dün aldım yağı ve eve gelir gelmez masaj yaptım. (saat 7gibiydi) sonra bide gece yatarken yaptım 12de... Reglim yakın onun için biraz dolgunluk vardı ama hiç bu kadar büyümüyorlardı... :) gerçekten etkili bence denemelisiniz.. ilk günden gördüm faydasını..

_Aysima_
15-05-10, 08:05
figenmerve
göğüs ucu çevresi 6 cm o kadar büyüdü yanii.ölçtüm hep baktım o kadar olmuş.

Peki canim günde kac kere yaptin Masaji?? Bide KüC kullandin mi hic??

ebrum07
15-05-10, 10:05
slm, emzirmeyi bıraktıktan sonra göğüslerim deforme oldu. aktarlardan şerbetçi otu, melekotu, çemen otu, rezene, anason karışımını çay olarak aldım. göğüs losyonuda aldım, şimdide çörek otu yağı aldım masaj yapmak için. Bugün 3. gün pek bişey anlamadım. inşallah faydasını görürüm. 1.5 ay kadar sonra etkini görürsün dediler ya bakalımkaydirigubbakcemile2

_Aysima_
ebrum07
slm, emzirmeyi bıraktıktan sonra göğüslerim deforme oldu. aktarlardan şerbetçi otu, melekotu, çemen otu, rezene, anason karışımını çay olarak aldım. göğüs losyonuda aldım, şimdide çörek otu yağı aldım masaj yapmak için. Bugün 3. gün pek bişey anlamadım. inşallah faydasını görürüm. 1.5 ay kadar sonra etkini görürsün dediler ya bakalımkaydirigubbakcemile2
Hadi bakalim.. Sonuclari aciklarsan sevinirim..

ardapirensim
bende bir süre rezene çayına çörek otu yağ damlatıp içmiştim faydasını göremedim

Mnyk
15-05-10, 11:05
benim daha erken 3 gecedir masaj yapiyorum gece yatmadan sütyenimi cikarip yatiyrum 5-10 dk arasi masajla yediriyorum daha tik yok ama ben bekliycem bu yag bitincede mersin yagina basliycam
sonuc alanlar kac günde nasil gelismeler oldu yazin fikir olur bizede
günde kac defa yapiliyo ben geceleri uyguluyorum acaba daha fazlami kullanmakk gerekiyo

Mnyk
15-05-10, 15:05
yeni baslayan kizlar yazin gelismeleri ben bi gelisme olursa yazicam

samyelisezinti
15-05-10, 16:05
bende 5 gün oldu çörekotunu kullanalı
şuan bi belirti yok gibi,
ama biraz ağrı var,,oda masaj dan kaynaklanıo sanırım..

Mnyk
15-05-10, 16:05
benim 3 gündür masaj devam canim
ama tik yok tabi daha erken

floraa
15-05-10, 19:05
Mnyk
benim 3 gündür masaj devam canim
ama tik yok tabi daha erken
ayneeen =)

Mnyk
15-05-10, 20:05
samyelisezinti
bende 5 gün oldu çörekotunu kullanalı
şuan bi belirti yok gibi,
ama biraz ağrı var,,oda masaj dan kaynaklanıo sanırım..

ama agri iyiye isarettir canim

Egerian
15-05-10, 20:05
ben bir haftadır yapıyorum hafif bi dolgunluk var kızlar yılmadan devam derimopuyorumnanaktan

figenmerve
15-05-10, 21:05
_Aysima_
Peki canim günde kac kere yaptin Masaji?? Bide KüC kullandin mi hic??
başka hiçbişi kullanmadım canım.sadece bunu gece yatarken iyice yedirdim hepsi bu

Mnyk
15-05-10, 22:05
nymphadory
ben bir haftadır yapıyorum hafif bi dolgunluk var kızlar yılmadan devam derimopuyorumnanaktan
evet canim katiiliyorum aylar aliyo istenilen sonuca ulasmak icin devam

aslinalan
16-05-10, 05:05
arkadaşlar ben de yaklaşık 10 gün uyguladım bu çörekotu yağını masaj ile. Ya sanki bende de işe yaradı dolgunluk oldu. ama soldaki sağdakine göre daha çok büyüdü sanki:roflol: ilk ölçtüğümde 80 di benim şimdi bakıyorum 83. ölçüyorum ölçüyorum aynı. bi' yanlışlık yok. hadi hayırlısı bakalım bu 5 gündür ara verdim yapmaya yorgun oluyorum akşamları diye ama vermemek lazım 3 cm fark iyi di mi 10 günde?

Mnyk
16-05-10, 07:05
aslinalan
arkadaşlar ben de yaklaşık 10 gün uyguladım bu çörekotu yağını masaj ile. Ya sanki bende de işe yaradı dolgunluk oldu. ama soldaki sağdakine göre daha çok büyüdü sanki:roflol: ilk ölçtüğümde 80 di benim şimdi bakıyorum 83. ölçüyorum ölçüyorum aynı. bi' yanlışlık yok. hadi hayırlısı bakalım bu 5 gündür ara verdim yapmaya yorgun oluyorum akşamları diye ama vermemek lazım 3 cm fark iyi di mi 10 günde?

süpermis canim 3 cm ben 4 gündür kullaniyorum tik yok sende kac günde belirtiler oldu

Egerian
16-05-10, 11:05
aslinalan
ya evet bende de var o problem soldaki daha küçük :S belirgin bi şekilde ama nedeni ne acaba

_Aysima_
16-05-10, 16:05
Benim Sol gögüsüm Sag dakinden daha büyük yaaa... :S

YeK
16-05-10, 17:05
Ya biçok kişi 1 haftadır kullanıyorum şu kadar büyüdü falan demiş. Bi süre sonra kullanmayı bırakınca etkisi geçiyomuki? Kalıcı deilmi yani? Anlamadım ben:bbo: Büyük durması için sürekli kullanmak mı gerekiyo? Konuyu açan arkadaş bu konuyla ilgili ilerleyen günlerde yazıcam demiş, ama ses seda yok. Aydınlat bizi ya..:dance: Hadi bekliyorum cevapları..

Mnyk
16-05-10, 17:05
kizlar kacinci gündden sonra etkisi oluyo sonuc alanlar biraz yardimci olsun

Egerian
16-05-10, 18:05
Mnyk
kizlar kacinci gündden sonra etkisi oluyo sonuc alanlar biraz yardimci olsun
ben gece yaptım sabah uyandığımda bi gerginlik vardı sadece birazda acıyordu sen bir hafta hiç aksatmadan yap ondan sonra belirginleşmeye başlıyor benim öyle oldu mesela

aslinalan
16-05-10, 19:05
Mnyk
süpermis canim 3 cm ben 4 gündür kullaniyorum tik yok sende kac günde belirtiler oldu
ben de bi9-10 gün sonra ölçtüm baktım 3 cm büyümüş, pek ümidim yoktu. şimdi bile acaba yanlış mı ölçtüm diyodum ama elimle yoklayınca da hissediyorum farkı. 1 hafta sonra falan farketmeye başladım değişikliği

honey1907
ya ben o kadar hap denedim krem denedim hiç bir faydasını görmemedim bunun da faydası olcağını sanmıyorum hiç bişeyle dolgunlaşmadı göğüslerim çözüm bulamıyorum:KK43:

_Aysima_
Ya birsey sorcam siz nasil masaj yapiyorsunuz bi yerde yumruklar falan okudum ama anlamadim.. :S yardim ederseniz sevinirim...

Mnyk
16-05-10, 20:05
nymphadory
ben gece yaptım sabah uyandığımda bi gerginlik vardı sadece birazda acıyordu sen bir hafta hiç aksatmadan yap ondan sonra belirginleşmeye başlıyor benim öyle oldu mesela

saol canim ilgilendigin icin benim 4 gün oldu bugün 5 olcak bir hAFta sonra baslar galiba

Mnyk
aslinalan
ben de bi9-10 gün sonra ölçtüm baktım 3 cm büyümüş, pek ümidim yoktu. şimdi bile acaba yanlış mı ölçtüm diyodum ama elimle yoklayınca da hissediyorum farkı. 1 hafta sonra falan farketmeye başladım değişikliği
saol canim cevapladigin icin ben sabirliyim beklerim yeterki etkisi olsun

floraa
doğru düzgün masaj da yapılmıyor ki, yok gibilerr =( gelmiyorlar elime mafoldumben

_Aysima_
floraa
doğru düzgün masaj da yapılmıyor ki, yok gibilerr =( gelmiyorlar elime mafoldumben
Üzülme canim yaaa... Sen yinede yglarla birsey yapmaya calis yitirme kendini full destekliyoruz seni... :KK66:

Egerian
16-05-10, 21:05
Mnyk
saol canim ilgilendigin icin benim 4 gün oldu bugün 5 olcak bir hAFta sonra baslar galiba
rica ederim güzelim =)

3549gamze
didolido
arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:
ay umarıım gerçekten işe yarar..sağol bilgilendirdiğin için..

ebrum07
millet ben bu çayı, masaj işini bıraktım. benimkiler emzirmeden sonra pörstüler walla ya:KK43: bana fayda yok gibi... 2 gebeliği düşünüyorum, doktor bi zararı olmaz dedi ama işi riske atamam. masaj yapmakta problem yok ona dewam. size kolay gelsinyerimseniben

doomsday_666
17-05-10, 00:05
bn corek o. yagını serbetcı otu kremıne koyp krstrdm bıde boyle denıorm sadece yagı kullndıımda gercektnde baya bı dolgnlsma oldu snra serbtcı otu kremıne koymk aklıma gldı daha etkılı olcagına emınım :)

floraa
17-05-10, 08:05
_Aysima_
Üzülme canim yaaa... Sen yinede yglarla birsey yapmaya calis yitirme kendini full destekliyoruz seni... :KK66:
umarım işe yarar saol desteğin için bilmiyorumkismile