Sevgililer Günü Yaklaşıyor Kızlar Hadi Hediyelerimize Beraber Karar Verelim...

FE.OZ
14-01-10, 11:01
selam herkese bende sevgililer günü için nişanlıma spor ayakkabı alacağım ve odasına sakallı ipten halı örmek istiyorum ama kararsızım sizince nasıl?halı fikri

speedy-gonzales
14-01-10, 12:01
Bilemiyorum ne almalıyım Yılbaşında çanta aldım spor çok beğendi.
:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

_elifatih_
14-01-10, 13:01
Kızlar daha önce söylendi mi bilmıyorum ama sevgilinizle resminizi karakalem yada renkli olarak çizdirebilirsiniz cok yeteneklı kişiler var yerimseniben

caspersy
14-01-10, 14:01
FE.OZ
selam herkese bende sevgililer günü için nişanlıma spor ayakkabı alacağım ve odasına sakallı ipten halı örmek istiyorum ama kararsızım sizince nasıl?halı fikri
canm halı ii fikir el emeğin olur ama zor olmas mı örmekk
_elifatih_
Kızlar daha önce söylendi mi bilmıyorum ama sevgilinizle resminizi karakalem yada renkli olarak çizdirebilirsiniz cok yeteneklı kişiler var yerimseniben
Evet tatlım bu da ii fikir ama bana uymuyo :)
ben Kocacımla kendime kitap yazıyorumm

FE.OZ
a.s. caspersy canım çokta zor değil aslında ama beğenirmi bilmiyorum offf ya

FE.OZ
ekte örnek var :1hug:

caspersy
FE.OZ
a.s. caspersy canım çokta zor değil aslında ama beğenirmi bilmiyorum offf ya
canm çok tatlı duruyo görümcem evine örmüşte bana zor gibi geldi o yüzden :)))
beğenir canm ya el emeği olduğu için de değerli olur bence

adaer
casperrrrrrrr bel geldim de sen nerelerdesin yavru kuşum bak burada buldum seni

caspersy
adaa canmm görüyorumm burdasınn hadi bakalım söle sen ne alcan aşkına

FE.OZ
canım benim çok teşekkür ederim fikrin için yapacam beğenmezsede evlendikten sonra değerlendiririm onu zemuszemus

caspersy
adaer
casperrrrrrrr bel geldim de sen nerelerdesin yavru kuşum bak burada buldum seni
kalbimiz birmiş canım aynı anda yazdık :)))
canımm benmm topiğe giriyorum kimse olmuyo 2 haftadır da çok yoğun işler arada bu topiğe girip çıkıyorumm..
Belki okumuşsundur aşkıma kitap yazıyorum sevgililer günü için iki gündür de onunla haşır neşirim çok güzel oluyoo:asigim:

adaer
aslında şöyle bir şey aklıma geliyor siz ne dersiniz ;

şimdi biz evimizi aldık ya yani kendimize ait boş bir evimiz var :) Bu geçtiğimiz salı günü oturma odası için aldığımız kanepemiz geldi,daha önce de yemek odası takımımız gelmişti.Yani oturacak bir kanepe bir de sehpa takımı masa vs. var diyorum ki sevgilime şu net te sayfaları olan siteden kitap yazırayım hediyesi bu olsun,cumartesi gecesinden tiramisu yapayım yılbaşında yaptığımda çok beğenmişti :) işte bunları pazar günü sabahtan evimize götüreyim masanın üzerini biraz süsleyip bunları yerleştireyim.Romantik yazılar yazıp kapılara yapıştırayım,mumlar koyayım.Daha sonra onu eve getireyim.Romantik bir şey olur mu ki?

bu fikri geliştirecek fikirler de yazabilirsiniz kızlar

caspersy
FE.OZ
canım benim çok teşekkür ederim fikrin için yapacam beğenmezsede evlendikten sonra değerlendiririm onu zemuszemus
beğenir tatlımm senin elin değmiş olcak her yerine beğenmez mi :)))

adaer
aaaa sen mi yazıyorsun kuzucum nasıl yapıyorsun bana da fikir versene kapağını falan nasıl hazırlayacaksın tabi senin işin bu rahat yaparsın da ben nasıl yaparım peki :KK43:

caspersy
adaer

şimdi biz evimizi aldık ya yani kendimize ait boş bir evimiz var :) Bu geçtiğimiz salı günü oturma odası için aldığımız kanepemiz geldi,daha önce de yemek odası takımımız gelmişti.Yani oturacak bir kanepe bir de sehpa takımı masa vs. var diyorum ki sevgilime şu net te sayfaları olan siteden kitap yazırayım hediyesi bu olsun,cumartesi gecesinden tiramisu yapayım yılbaşında yaptığımda çok beğenmişti :) işte bunları pazar günü sabahtan evimize götüreyim masanın üzerini biraz süsleyip bunları yerleştireyim.Romantik yazılar yazıp kapılara yapıştırayım,mumlar koyayım.Daha sonra onu eve getireyim.Romantik bir şey olur mu ki?

canmm kesinlikle güzel fikir evinizde olun siz :))))
kitap fikri de süper ben bayıldım ama onların cümleleri deil benm cümlelerim olsun istiyorum henüz 10. sayfadayım ama bakalım artık..
fikri bi kaç çeşit yiyecek daha yaparak geliştirebiliriz canm :)))

adaer
casperım geliştirebiliriz de annemler bu işe ne der bilmiyorum öle romantik takılmalar falan yiyecek götürmeler demesinler noluyoruz :)

caspersy
adaer
aaaa sen mi yazıyorsun kuzucum nasıl yapıyorsun bana da fikir versene kapağını falan nasıl hazırlayacaksın tabi senin işin bu rahat yaparsın da ben nasıl yaparım peki :KK43:
canm önce iç yazım işini bitireyim diyorum bi arkadaşım daha var ikimizde bununla ilgileniyoruz iki gündür :)) o da sözlüsüne hazırlıyoo
kapakta fotoğraflarımız olcak canmm bi sürü hemde kalın kartona çıktı düşünüyoruz orjinal kitap gibi hazır olcak bitmiş hali canımm
sayfalar da bazıları çok dolu dolu bazısı seni seviyrumdan ibaret :))
kenarlar hep kalpler dolu olcak tabiki anlattığım olaya uygun fotoğraflarımız :)) çok güzel oluoo çook

adaer
hımmm tiramisuyu öyle çok büyük yapmıyacağım böyle kalp şeklinde kurabiye kalıplarıyla şekil verip 4 adet kalp yapacağım nasıl fikir.Yaaaa ben bunu doğum günü için düşünmeyeyim dimi 29 ocak ta da doğum günü var ama bu tam sevgililer formatına uygun değil mi :)

caspersy
adaer
casperım geliştirebiliriz de annemler bu işe ne der bilmiyorum öle romantik takılmalar falan yiyecek götürmeler demesinler noluyoruz :)
ayy olabilir canmm çaktırmadan gidin eve hem adrenalin olur sizin için kaçak kaçak oturmak :)))))

caspersy
adaer
hımmm tiramisuyu öyle çok büyük yapmıyacağım böyle kalp şeklinde kurabiye kalıplarıyla şekil verip 4 adet kalp yapacağım nasıl fikir.Yaaaa ben bunu doğum günü için düşünmeyeyim dimi 29 ocak ta da doğum günü var ama bu tam sevgililer formatına uygun değil mi :)
evett sen bunu sevgililer gününde yap canmm heryer kalp olsunn oleyy :)) ayy aşkımı özledimmm

adaer
14-01-10, 15:01
ayyy deli kız öteki topicte de böyleydin biz yazıyoz uzaktan sevgililerimizi özlüyorduk ayyy bu aşkını özlüyor akşamına kavuşuyordu kaydirigubbakcemile3

caspersy
adaer
ayyy deli kız öteki topicte de böyleydin biz yazıyoz uzaktan sevgililerimizi özlüyorduk ayyy bu aşkını özlüyor akşamına kavuşuyordu kaydirigubbakcemile3
ayy napm kuzum ya özlüyorum işte
adaaa akşama misafirim varmışş
kuzenim gelmiş şehır dışındn biraz uğrayım dedi daha ilk kez gelecek evime minicik bide bebişi varr
ne hazırlayım yaa eve gidince de sadece 1 saatim varr

ncakir89
bende aşkıma atkı örüorum büyük bir çabayla :) birde şu kitap olayına takıldım nasıl oluor yaw normal defteremi yazıosunuz yoksa bir kitapmı yapıorsunuz????eğer kitap yapıorsanız nasıl yapıorsunuz CADIARZU

adaer
ayy kuzum neler var ki evde ya sen bizim topiğe gelsene kızlar da orada onlar da fikir verir hem

caspersy
kolay glsin çakırr canmm pc ortamında yazıyorumm bastırcam normal orjinal kitap giib olcakk
geliom adaa

ncakir89
sizin topik hangisi canım ya offf nasıl yapıcam ben üff yetiştirebilrmiyim aslında daa önceden hazırlamıstım ben kitap tarzında yazılar resmler onlara devam edim en iisi

sakardeniz
14-01-10, 16:01
ncakir89
sizin topik hangisi canım ya offf nasıl yapıcam ben üff yetiştirebilrmiyim aslında daa önceden hazırlamıstım ben kitap tarzında yazılar resmler onlara devam edim en iisi
bizim topik dedikleri

http://www.kadinlarkulubu.com/sohbe...-yemek-yemeyi-cok-seven-tombis-gelinleri.html

burası canım. ama her telden çalıyoruz. zayıf da kilolu da, evli de evlenecek de bayanlar var canım.
bekleris.

sakardeniz
14-01-10, 17:01
adaer

kitabı daha sonra değerlendireceğim,hoşuma gitti benim de. kalpli yiyecekler yap bence. bilmiyorumkismile
ben de kurabiye yapıcam, hani puding tozuyla yapılıyor,çilekli yapcam ki pembiş pembiş olsun kalp şekli vermeye çalışıcam. bir kutuyada daha önce de dediğim gibi ufak notlar, güzel sözler yazılı kağıtlarla dopdolu bir kutu vereceğim.. :asigim: Şeniz

sakardeniz
http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-tasarimlar/313517-sevgilim-icin-yaptim.html
bir bakın belki fikir olur.

sakardeniz
http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-tasarimlar/299894-asiklara-ozel.html

Candy1
14-01-10, 23:01
öfff başa bela ya şu hediyeler dön dolaş aynı şeyleri almakdan sıkıldım çocuğun dolabını ben dizcem yakında:KK70::KK70:

caspersy
15-01-10, 07:01
slmm kızlarr

Fides
15-01-10, 09:01
ben kendim gitmeyi düşünüyorum,Allah izin verirse. aklinialirimsmile
bir de çok merak edip te izleyemediği bir film vardı onu alsam yeter ona canım, evde baş başa kalabilirsek izleriz kaydirigubbakcemile3

mmd
15-01-10, 09:01
Dijital Çerçeve nasıl olur sizce ?
İş yerinde masasına koyar felan :-)

Drearines
15-01-10, 10:01
Kızlar benim bir fikrim var ama tam yapmaya karar veremedim eyvahedigeldismile

Bir tane ayakkabı kutusunu süsleyeceğim ardından nişanlım tesbih e bayılır koleksiyonu vardır gümüş tesbih alacağım bir tane mektup yazıcam 1 adet flört döneminden 1 adet söz 1 adet nişan fotoğraflarımızı çerçeveye koyucağım en sevdiği parfümü bitmiş gördüm geçen gün boştu ondan alacağım jelibonu çok sever 5-6 paket jelibon alacağım tam bir film izleme hastası izlemek istediği 5 film var dvdisini alıcağım sürekli taktığım fularımı çok beğeniyor senin kokun sinmiş buna bir gece ver yatayım demişti çok gülmüştüm fularımıda kutunun içine koyup kargoyla yollayacağım o hiç bir şey almadım zannedecek kutuyla karşılaştığında yanında olacağım yüzündeki ifadeyi çok merak ediyorum

Ama yapmayadabilirim belki sayenizde değişik fikirler bulurum opuyorumnanaktan

caspersy
15-01-10, 13:01
mmd
güzel olur canmmm
hilal_im

Bir tane ayakkabı kutusunu süsleyeceğim ardından nişanlım tesbih e bayılır koleksiyonu vardır gümüş tesbih alacağım bir tane mektup yazıcam 1 adet flört döneminden 1 adet söz 1 adet nişan fotoğraflarımızı çerçeveye koyucağım en sevdiği parfümü bitmiş gördüm geçen gün boştu ondan alacağım jelibonu çok sever 5-6 paket jelibon alacağım tam bir film izleme hastası izlemek istediği 5 film var dvdisini alıcağım sürekli taktığım fularımı çok beğeniyor senin kokun sinmiş buna bir gece ver yatayım demişti çok gülmüştüm fularımıda kutunun içine koyup kargoyla yollayacağım o hiç bir şey almadım zannedecek kutuyla karşılaştığında yanında olacağım yüzündeki ifadeyi çok merak ediyorum

canmm kesinlikle güzel fikirr jelibon hehe bende çok severim :)))
bence bunu yap hem ona özel olur hem emeğinle bişiler yapmş olursun

mmeerrwee
15-01-10, 13:01
hilal_im

jelibon fikri çok hoşuma gitti ya benimkide sever çoksüprizzzzzsüprizzzzz

Drearines
15-01-10, 14:01
Fikrimi beğenmenize sevindim zemuszemus

caspersy
15-01-10, 15:01
hilal_im
Fikrimi beğenmenize sevindim zemuszemus
aşkında beğenirr mutlaka yapmalısınn

esra8608
15-01-10, 15:01
hilal_im

bencede güzel fikir aşkında beğenir hediyeni

adaer
15-01-10, 16:01
casperrrrrr napıyosun canım :)

sakardeniz
Melike_B
ben kendim gitmeyi düşünüyorum,Allah izin verirse. aklinialirimsmile
bir de çok merak edip te izleyemediği bir film vardı onu alsam yeter ona canım, evde baş başa kalabilirsek izleriz kaydirigubbakcemile3
gayet hoş bir hediye olur tabiiki.

mmd
bence de güzel fikir.

hilal_im

bence fikirlerin çok hoş. senin söylediklerinle 3 sevgililer günü çıkartılır. ama yüzündeki ifadeyi görmek için bile yapılır.

adaer
aşkıma sevgililer gününden önce 29 ocak doğum günü için bir şeyler hazırlamalıydım.Bunu için ne yapabilirim ne yapabilirim düşündüm düşündüm hilal'in ki gibi bir şey yapmaya karar verdim :)

ve hemen uygulamaya geçtim.Şirketten 16x16 lık buz mavisi karton kutu aldım :)
içine bir mektup yazacağım.Resimlerimizden bir tane çerçeveleyip koyacağım.En sevdiği çikolata snickers ondan bir tane koyacağım.Parfümü bitti yedekleri var ama en beğendiği kokusu avondan sipariş veriyorum essence diye bir parfüm bayılıyorum kokusuna ondan koyacağım :)Birde tuttuğu takımla ilgili ufak bir şey ekleyeceğim.Bunlar o kutuya nasıl sığacak bilmem.

sakardeniz
adacım. nasılsın?

adaer
Reyhan iyiyim güzelim sen nasılsın ? :)

sakardeniz
adaer
Reyhan iyiyim güzelim sen nasılsın ? :)
ben de iyiyim canım benim. karşılaşamıyoruz seninle de. özledim inan. nasılsın. keyifler yerindedir umarım bayanssulusmile

Brokoli
bende geldim aranızaa.s.

sakardeniz
15-01-10, 17:01
eftelya66
bende geldim aranızaa.s.
hoşgeldinn. varmı fikirler. daha önce yaptıklarınız da olabilir, şimdi yapacaklarınız da.

HejaR12
benim aşkım asker olduğu için mektup yazacağım ona:asigim:

Brokoli
evet var canım benim eşim evde hep tişört giyiyor ona oğluşumuzla beraber bi resmi var onu tişörte bastıracağı arkasınada ben babamın yavru aslanıyım yazdıracağıım bir tanede oğluma yaptıracağım takım giysinler die