Sevgililer Günü Yaklaşıyor Kızlar Hadi Hediyelerimize Beraber Karar Verelim...

SEYDAFERHAT
12-01-10, 23:01

Reyhann napıon bakem sen burdaaaa fikir verion demek hee banada fikir veerrr bizimde 3 şubatta 3.yılımıza gircess bide 14 şubat var pöff ya bıktım hediye almaktan ve stresinden :eek:klava:

sakardeniz
On41
bizimkinin moral sıfır,benmde ona canım sıkkın.. tanışmaya geliceklerdi oda ertelenebilir. falan filan işte canım..neyse konu dağılmasın.. düşünmeye devam a.s
ben de takıyorum kafaya ama bazen de boş ver diyorum. önemli olan birbirimizin gönlünü hatrını almak,hoş zamanlar yaşamak.

sakardeniz
seydaferat

Reyhann napıon bakem sen burdaaaa fikir verion demek hee banada fikir veerrr bizimde 3 şubatta 3.yılımıza gircess bide 14 şubat var pöff ya bıktım hediye almaktan ve stresinden :eek:klava:
topike baktım geldim dedim ama bakmadın mafoldumben
iyiyim cnm baş ağrım geçti,uykusuzluk geldi

ben de düşüncelerdeyim. ama stres olma cnm. bulursun uygun bişey.

SEYDAFERHAT
sakardeniz
topike baktım geldim dedim ama bakmadın mafoldumben
iyiyim cnm baş ağrım geçti,uykusuzluk geldi

ben de düşüncelerdeyim. ama stres olma cnm. bulursun uygun bişey.

Baktm gülüm bakmammı en son yazan seni görünce girdim hemen topice

Ayy valla artık kafa kalmadı yaa aklıma bişe gelmio okudum burdakileride çok güzel fikirler çıkmış ama tam tamam bunu yapym dediğim bişe göremedm bakalım aklıma bişe gelirse hemen yazm bende buraya almadığm şey kalmadı zaten değişik bişe çıkmıo arıtk sırnaşık şey

Boswer
13-01-10, 06:01
Bir sitede gördüm akşam araştırırken.Birkaç bilgi veriyorsun kitap yazıyorlar.200 sayfa.Bunu yaptıran varmı:uhm:

SEYDAFERHAT
13-01-10, 06:01
Boswer
Bir sitede gördüm akşam araştırırken.Birkaç bilgi veriyorsun kitap yazıyorlar.200 sayfa.Bunu yaptıran varmı:uhm:

Aaa nası kitap yazıolr yaw bi kaç bilgiyle ben hiç görmedim ilginç gerçekten link verebilrmsn bizde inceliyelim CADIARZU

caspersy
13-01-10, 07:01
Boswer
canımm hoşgeldinn o nasıl bişi yaa nerde gördünn

kızlar güzel şeyler çıkmaya başladıı hadi bakalım abaküs gibi zekamızı kullanalım :))))

(geniş aileyi izleyince bi gün etkisinden kurtulamıyorum ya :)

Boswer
Google Sevgilinize kitap yazın yazdığınızda çıkıyor arkadaşlar.

Sevgilnize hitap şekliniz,bir kaç anınızı veriyomuşunuz 200 sayfalık kitap yazıyolarmış..
Kitabın ön kapağı sizin verdiğinz resim konuyormuş..
Arka kapağı Seni seviyorum yazıyor..

Güzel bir hediye aslında.Fiyatta çok uçuk değil.

lepi
caspersy
bak bi günlüğüne bi yere kaçmak ii fikir olabilir canmm du bakalm bunu da düşünem :)))
aslında aylar evvelinden lacaktın biletler ucuzdu biz izmire vınn:eek:

graceful
nargile :kahve:
gracekafa nargile herkese uymaz ben alsam benimki evden içeri sokmaz:eek:lmaz:

Melike_B
kızlar hani şu eski çalar saatler oluyor ya tepesinde iki tane şapka gibi bişey oluyor. onun kalplisini yapıyolar, saatin arka kısmına da istediğiniz fotoğrafı koyuyolar.
saatin renkleri de var. aslında hoşuma gitti. hani eski bişey ama güzel bence. hem zaman geçtikçe hep beraber olalım der gibi. ben bizim fotomuzu koydurmayı düşünüyorum. nasıl olur sizce?
kötü bi fikir mi acaba? bi sitede rast gelmiştim de.
yoo neden kötü fikir olsun.
otantik totantik şeyleri sevenlere güzel.
benimkine dingdonglu saat alsam bayılır
bir de kum saati alsam bayılır
ama ben almıyorumbayanssulusmile

Melike_B

erkekler bu kadar düşünüyor mu acaba?
gerçi onlar bir gülle gelseler bile hemen eriyip gidiyoruz da olumunekankayizsmile
düşünüyorlar kız deme öyle günlerce aradığı oluyodu benimki bana hediye alcak diye:kedi:

Boswer

seydaferat

Aaa nası kitap yazıolr yaw bi kaç bilgiyle ben hiç görmedim ilginç gerçekten link verebilrmsn bizde inceliyelim CADIARZU

annesini babasını yakın arkadaşlarını
sevdiği yemeği hobilerini önmeli tarihleri falaln veriyorsun işte
onlarda bu bilgileri bi hikaye gibi derleyip topluyorlar ve kitap yapıyorlar
seninki de alıp okuyor

caspersy
Boswer

Sevgilnize hitap şekliniz,bir kaç anınızı veriyomuşunuz 200 sayfalık kitap yazıyolarmış..

canm hemen inceliyorummm

caspersy
kesinlikle harika kızlarr ama ben onlara bırakmam kendim yazarım :)))

caspersy
13-01-10, 09:01
güzellerimm ben hediyeye karar vermiş bulunmaktayımm :))
Kitap yazcamm
boswer in dediği gibi yapcam ama kendim hazırlıcam mesleğim işe yarayacak :)))
hemen bişiler bulmam lazım hedefim en az 50 sayfaa

mmeerrwee
slm kızlar bende baydan beri bu konu üzerinde düşünüyorum bide 19 şubat erkek arkadaşımın doğum günü çifte hediye oluyor her sene 4 senedirde herşeyi aldım nerdeyse of yaaaa

mmeerrwee
ay kitap işi çok güzel fikir ama benim ki kitap okumaktan hiç hoşlanmıyor zorla oku özetlicen diyom bir kitabı 8-9 ayda okuyo zaten unutuyo öncesini o yüzden kitap olmaz bana

caspersy
Boswer

mmeerrwee
ay kitap işi çok güzel fikir ama benim ki kitap okumaktan hiç hoşlanmıyor zorla oku özetlicen diyom bir kitabı 8-9 ayda okuyo zaten unutuyo öncesini o yüzden kitap olmaz bana
canm benm kocacm da öyle hiç okumaz sinir edio beni ama bizimle ilgili bi günlüğüm vardı bi çırpıda okudu o yüzden zevkle okur gibi gelio bana

mmeerrwee
yok işin kötüsü 2 hediye birden alıyorum bir kerede

mmeerrwee
Bu hediye için biraz yol almış bir ilişkiniz olması gerekiyor (en azından birkaç ay). Önce bir kutu bulun (basit bir ayakkabı kutusu işinizi görür) ve kırmızı bir kağıtla kaplayın. Sonra sevgilinizle paylaştığınız her detayı hatırlamaya çalışın. Örneğin birlikte görüp çok beğendiğiniz bir filmin VCD’sini (duruyorsa filmin biletini kapağına yapıştırarak), çok sevdiğiniz şarkının bir kopyasını, birbirinize söylediğiniz komik ve sevimli cümleleri ve aklınızda yer etmiş romantik anılarınızı yazdığınız bir mektubu, belki gittiğiniz bir maçın biletini, size verdiği çiçeğin kurutulmuş halini, hatta gözyaşlarınızı sildiği kağıt mendili, birlikte kullandığınız ve anısı olan hemen her şeyi kutuya yerleştirin, güzelce kapatıp üzerine yine birlikte çektirdiğiniz bir resminizi yapıştırıp verin. Oldukça kişisel ama çok anlamlı bir hediye olacak bu. (Henüz bu birikime sahip değilseniz bile aklınızda tutun ve gelecek sene kullanmak üzere malzeme biriktirmeye başlayın).

nette buldum

caspersy
mmeerrwee
yok işin kötüsü 2 hediye birden alıyorum bir kerede
:))) ayy almak bişi deil de karar vermek zor oluyo canm yaa ama buluruz canm daha bi ay varr

caspersy
mmeerrwee
Bu hediye için biraz yol almış bir ilişkiniz olması gerekiyor (en azından birkaç ay). Önce bir kutu bulun (basit bir ayakkabı kutusu işinizi görür) ve kırmızı bir kağıtla kaplayın. Sonra sevgilinizle paylaştığınız her detayı hatırlamaya çalışın. Örneğin birlikte görüp çok beğendiğiniz bir filmin VCD’sini (duruyorsa filmin biletini kapağına yapıştırarak), çok sevdiğiniz şarkının bir kopyasını, birbirinize söylediğiniz komik ve sevimli cümleleri ve aklınızda yer etmiş romantik anılarınızı yazdığınız bir mektubu, belki gittiğiniz bir maçın biletini, size verdiği çiçeğin kurutulmuş halini, hatta gözyaşlarınızı sildiği kağıt mendili, birlikte kullandığınız ve anısı olan hemen her şeyi kutuya yerleştirin, güzelce kapatıp üzerine yine birlikte çektirdiğiniz bir resminizi yapıştırıp verin. Oldukça kişisel ama çok anlamlı bir hediye olacak bu. (Henüz bu birikime sahip değilseniz bile aklınızda tutun ve gelecek sene kullanmak üzere malzeme biriktirmeye başlayın).

nette buldum

çok güzel canm ama ben buna benzer bişiler yapmıştım sevgililer günü için değil de arada yine yapayım kocacımaa

caspersy
kızlarr geçmiş sayfalarda psiqo nun duyu organlarıyla ilgili bi hediyesi vardı o da çok romantikk

mmeerrwee
caspersy
çok güzel canm ama ben buna benzer bişiler yapmıştım sevgililer günü için değil de arada yine yapayım kocacımaa
bende ilk çıkmaya başladığımızda yapmıştım ama düşün düşün kafayı yicem almadığım yapmadığım birşey gelmiyor aklıma koldüğmesi alayım diyorum seviyor o tarz şeyi geçi sadece özel günlerde takım giyiyor ama olur mu ki

caspersy
mmeerrwee
bende ilk çıkmaya başladığımızda yapmıştım ama düşün düşün kafayı yicem almadığım yapmadığım birşey gelmiyor aklıma koldüğmesi alayım diyorum seviyor o tarz şeyi geçi sadece özel günlerde takım giyiyor ama olur mu ki
seviyor ve kullanıyorsa tabiki olur canm ben kocacımı isteme söz nişan kına düğün nikah dışında takımla görmedim görememde adam giymio :)))

caspersy
konuyu okuyan arkadaşlarım okuyup kaçmayın hadi fikirleri de alalım bayanssulusmile

farbetter
kocişime gömlek almayı düşünüyorum benmki asker o yüzden hep formayla işe gidiyor spor bi gömlek iyi olur heralde:-)

caspersy
farbetter
kocişime gömlek almayı düşünüyorum benmki asker o yüzden hep formayla işe gidiyor spor bi gömlek iyi olur heralde:-)
forma dışında bişi giymek hoşuna gider canm ohh sen karar vermissin bende verdim ama yinede fikirlere devamm