2010'un Umutlu Savaşçıları

bebing
21-05-10, 22:05
uykucular naber
semracım sen uyumusundur diye yazmadın cok uzuldum ama kırılmadın dimiiii

sermest Allah yardımcın olsun bu asamaya gelmen cok iyi iptal edilebilirdi sen umutlu ol
bende 2 asılamadada sıkısık degildm
hersey cok kolay olacak buuytme gözunde yannına bişey almana gerek yok rahat giyin sadece
sen ne kadar rahat olursan o kadar kolay gecer
yaptıgın yemeklere talibim
bu arada esinide görücen o daha guzel buna odaklan

nursimcim tabikide anlıyorum ben seni sitemimi sakın yanlıs anlama

deniz seni cok merak eidyorum

bebing
eşim film izledi manyak krkunc bir iki sahne gördüm simdi uyku yok
nasıl etkileniyorum anlatamam

bebing
hehe sbaha cok sasıracaksınız sayfayı kapattık sandınız ama mumkun muuuu
mavi nerde yaaaaaaaaaaa

elanaz1
22-05-10, 07:05
ozlemilker
aaa ne duruyorsun o zaman sen ya hemen yapsana... gerçi benimde elim ayağıma dolaşırdı ya :)))
kızlar günaydınnnnn bugün sayfayı ben açıyorum
özlemcim bu sabah idrar testi yaptım yine negatif çıktı maalesef normalde en geç 34 günde adet oluyorum 2 defa da 36 da olmuştum bugün 38.gündeyim ama hala olmadım şimdi iyice kafam karıştı kist falan mı oldu diye ne yapmalıyım bilemiyorum birkaç gün daha bekleyip dr a gideyim bari

semracım Ada çok güzel büyümüş boyu da uzun olucak maşallah inşallah çok kolay bir doğum yaparak bebişini kucağına alıcaksın

sermest hadi hayırlısı olsun canım dinlen bol bol güzel haberler alıcaz inşallah

denizcim sen neler yapıyorsun merak ettim seni

burp
selam kızlar
semracım doktorların adetiymiş tatlım en uyuz oldukları sizin gibi ha doğurdu ha doğğuracaklarmış :))) olur olmaz gece bile doktoru çağırtma olasılığınız varya :) sezeryan isteseydin pıt diye alıverirdi benim ablamın doktoru ikidebir alalım diyor haftasonu kongreye gidecek ama ablam hiç yemiyor o ayakları geçen sefer öyle inandı iki hafta erken aldılar bebişi 3 kilo dediği bebek 1890 gr doğdu neler çekti onu büyütene kadar birde nekadar anne karnında kalırsa okadar zeki oluyor bebiler benim ablamda bu forumda beni kıyı köşe aramaktan fenalık geçirdi aama ben ona nickimi söylemedim bir burda rahat rahat deşerj oluyorum yaaa buradada bulmasınlar beni hatta semracım bir topicte konuşmuşsunuzda havuzlu han topiğinde zaradan optimumdan falan bahsetmiş bide gül gül öldürdü beni kadınlar lohusalıkta kafalarına bağlayacağı kurdelelerden bahsediyor saf saf buda alışkın ya ders vermeye doçent aynı zamanda ya başlamış o kırmızı kurdelenin tarihsel sürecine psikolojideki yerine nedenlerine allahım ciddi ciddi yazmış ne güldüm o geyik yapan hatunlar dut yemiş bülbüle dönmüş daha biişiciklerde yazmamışlar kek yaa benim ablam eşimde yuh diyor alem kız makale yazmış resmen foruma diyor :)))))
nursimcim on parmak biliyorsan f klavye ayarını q klavyeye çevirip kullanabilirsin bizdede ingilizce klavyeli laptop var öyle kullanıyoruz mesela ) bu parantezin yerinde ( bu parantez var tam gülme işareti yapacakken ağlama yapmam gerekiyor sonra benim netbookumdada alışkanlık hep gülme yapacağıma :KK43: ağlama yapıyor sonradan düzeltiyorum
bebingim canım benim sen nazını bize yap tatlım ayrıca sen adresini ver bana ben sana kayısı yollarımm biz eşimle korku filmi çok severiz önce güleriz güleriz sahnelere sonra ilk 5 dk. hayatta tek başıma odadan odaya geçemem bir müddet peşimde dolaştırırım eşimi sonra geçer :) ama şimdiye kadar izlediğim en sağlam korku filmi teksas testere cinayetiydi tavsiye ederim alışveriş konusunda haklısın ama ne yapayım hem birtek kendime almayacaktım ki yiğenimin doğum günü hediyesini alacaktım birde yeni bebiş hastanede sünnet olacak ona maşallah kuşağı almayı düşünüyordum hem bahçe için birşeyler alacaktım ama hava okadar sevimsizki hiç gidesim gelmedi eşim işten çıkınca yemeğe gideriz artık alışveriş yattı
yarın görümcem geliyor
tuanay nerede ses soluk kesildi gene gamze bıraktı tam kafası koparılacaklardan haa ben asıl denizi merak eediyorum ne yaptı acaba keşke yardım edebilseydik ona
mavicim preeseedden güzel bir haber versen keşke ben henüz kullanmayacağım benim 10 gündür kahverengi akıntım var dediğim gibi bu konudan milyarlar harcadım doktorada gitmeyeceğim soğan kürü yapacağım gelecek ay zaten tatilede gideriz muhtemelen belki soğan kürüde yapamam eşim izin alabilirse haziranda bir çeşme tatili düşünüyoruz izmirli kızlar tuanay deniz bak size komşu gelebilirim bir kaç gün :))) yani ben herşeyi boşladım ve şu kahverengi akıntıdan dolayı moralim sıfııııııııııııır
sermest canım şu an muhtemelen aşılaman oluyordur inşallah güzel haberlerini alırız ben ikisindede sıkışık girmiştim galiba aşılamaya rahmi rahat görebiliyorlarmış ama çok sıkışık değğildim
nbnh 13 kişi ağırladıktan sonra heralde hala kendine gelememiş haşatı çıkmış :)))) şimdide sevimin çıkıyor heralde kolay gelsin
ya denizimin sonucu ne oldu yaa kaçırdımmı ben biraz gerilere bakiiim

burp
off nbnh yaa artsın artık bu topiğin hamileleri :KK43:(((((((( mavinin dediği gibi bizim tek pozitifimiz kan grubumuz heralde offf offf :KK43:(((((((((

zasa
burp
selam kızlar
semracım doktorların adetiymiş tatlım en uyuz oldukları sizin gibi ha doğurdu ha doğğuracaklarmış :))) olur olmaz gece bile doktoru çağırtma olasılığınız varya :) sezeryan isteseydin pıt diye alıverirdi benim ablamın doktoru ikidebir alalım diyor haftasonu kongreye gidecek ama ablam hiç yemiyor o ayakları geçen sefer öyle inandı iki hafta erken aldılar bebişi 3 kilo dediği bebek 1890 gr doğdu neler çekti onu büyütene kadar birde nekadar anne karnında kalırsa okadar zeki oluyor bebiler benim ablamda bu forumda beni kıyı köşe aramaktan fenalık geçirdi aama ben ona nickimi söylemedim bir burda rahat rahat deşerj oluyorum yaaa buradada bulmasınlar beni hatta semracım bir topicte konuşmuşsunuzda havuzlu han topiğinde zaradan optimumdan falan bahsetmiş bide gül gül öldürdü beni kadınlar lohusalıkta kafalarına bağlayacağı kurdelelerden bahsediyor saf saf buda alışkın ya ders vermeye doçent aynı zamanda ya başlamış o kırmızı kurdelenin tarihsel sürecine psikolojideki yerine nedenlerine allahım ciddi ciddi yazmış ne güldüm o geyik yapan hatunlar dut yemiş bülbüle dönmüş daha biişiciklerde yazmamışlar kek yaa benim ablam eşimde yuh diyor alem kız makale yazmış resmen foruma diyor :)))))
nursimcim on parmak biliyorsan f klavye ayarını q klavyeye çevirip kullanabilirsin bizdede ingilizce klavyeli laptop var öyle kullanıyoruz mesela ) bu parantezin yerinde ( bu parantez var tam gülme işareti yapacakken ağlama yapmam gerekiyor sonra benim netbookumdada alışkanlık hep gülme yapacağıma :KK43: ağlama yapıyor sonradan düzeltiyorum
bebingim canım benim sen nazını bize yap tatlım ayrıca sen adresini ver bana ben sana kayısı yollarımm biz eşimle korku filmi çok severiz önce güleriz güleriz sahnelere sonra ilk 5 dk. hayatta tek başıma odadan odaya geçemem bir müddet peşimde dolaştırırım eşimi sonra geçer :) ama şimdiye kadar izlediğim en sağlam korku filmi teksas testere cinayetiydi tavsiye ederim alışveriş konusunda haklısın ama ne yapayım hem birtek kendime almayacaktım ki yiğenimin doğum günü hediyesini alacaktım birde yeni bebiş hastanede sünnet olacak ona maşallah kuşağı almayı düşünüyordum hem bahçe için birşeyler alacaktım ama hava okadar sevimsizki hiç gidesim gelmedi eşim işten çıkınca yemeğe gideriz artık alışveriş yattı
yarın görümcem geliyor
tuanay nerede ses soluk kesildi gene gamze bıraktı tam kafası koparılacaklardan haa ben asıl denizi merak eediyorum ne yaptı acaba keşke yardım edebilseydik ona
mavicim preeseedden güzel bir haber versen keşke ben henüz kullanmayacağım benim 10 gündür kahverengi akıntım var dediğim gibi bu konudan milyarlar harcadım doktorada gitmeyeceğim soğan kürü yapacağım gelecek ay zaten tatilede gideriz muhtemelen belki soğan kürüde yapamam eşim izin alabilirse haziranda bir çeşme tatili düşünüyoruz izmirli kızlar tuanay deniz bak size komşu gelebilirim bir kaç gün :))) yani ben herşeyi boşladım ve şu kahverengi akıntıdan dolayı moralim sıfııııııııııııır
sermest canım şu an muhtemelen aşılaman oluyordur inşallah güzel haberlerini alırız ben ikisindede sıkışık girmiştim galiba aşılamaya rahmi rahat görebiliyorlarmış ama çok sıkışık değğildim
nbnh 13 kişi ağırladıktan sonra heralde hala kendine gelememiş haşatı çıkmış :)))) şimdide sevimin çıkıyor heralde kolay gelsin
ya denizimin sonucu ne oldu yaa kaçırdımmı ben biraz gerilere bakiiim
evet burpum doğru diyorsun,doktorlar sezeryan yandaşı malesef:KK43:kurdela meselesi benimde çok tuhafıma gitmişti,kadınlar çok boş meselelerle ilgileniyorlar bide devlet meselesi gibi önemsiyorlar.puuuuuuuhhaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

burp
22-05-10, 08:05
ozlemilker
tabi burpum senin manken gibi mikemmel bir vücudun var, ne kadannnnn övünsen azdır.... bende öyle olsam ne işim olur diyetle:KK43:((
özlemim cadım demek türk malı izleniyor evit evit bizde arada izliyoruz :))))) seninde çok güzel bir vücuudun ve yüzün var photosholumu o resimler diyeceğim ama şahidimizde var artık

burp
dur sana özelden ablamın nickini atayım :))))

burp
hönk özelden yaz dedim burayı açmış salak forum

burp
yaa kızlar ne varsa bu forumda var yaaa size demiştim ya gitmedik doktor bırakmamıştım diye bakın birisi ne yazmış

Kimi bayanlarda oluyormuş arkadaşlar. Ben bu yumurtlama döneminde bazı aylar çok hafif, bazı aylar ufak kanama şeklinde hissediyordum. Baktım bu yumurtlama döneminde ayrıca kasıklarımda sızı, bazen adet ağrısı gibi ağrı falan olmaya başladı... Biraz korktum belki de bir şey vardır diye. ilki yumurtlama döneminde, ikincisi adetin son günü olmak üzere iki kez muayene oldum ve hiç bir şey çıkmadı.(Bu dönemlerde gitmem dr. tavsiyesiydi.poliplerin en raha t görülebildiği dönemmiş) Dolayısıyla dr. bu kanamaların tamamen yumurtlamayla alakalı oldugunu ve önemli olmadığını söyledi. Bazen doğum kontrol haplarıyla tedavisi yapılabiliyormuş. Ben bir problem olmadığı için tedaviye gerek görmedim. Dr. bu tip hastalıkların en iyi tedavisinin doğum yapmak olduğunu söyledi,ama ben daha hazır hissetmiyorum kendimi.. Bir yıl daha beklerim sanırım.. Şimdi artık kanamam da olsa içim rahat olacak.. Çünkü Ovülasyon(yumurtlama) kanaması olduğundan eminim artık.. Aslında bu kanama bir bakıma da faydalı, yumurtlama dönemi başlayınca vücudun doğal alarmı devreye girerek bizi uyarıyor.. :)

demiş
yani banada doktorların tek söylediği hamile kal geçer oluyordu kulağa mantıklı geliyor yada inanmak istedim

burp
evliliğim ilk dört yılı bu kahverengilerle boğuşurken internette bukadar bol bilgi yoktu 2007 den beride kahverengi kanama olmamıştı bende dolayısı ile hiç araştırmamıştım netten bu yazılan şimdi mantıklı geldi çünkü tam ovulasyon sürecinde başlıyor kahverengi akıntılar

burp
internetten araştırdığım kadarı ile ovulasyon kanamaları da matah bir şey değilmiş ve şu an tek birşey demek istiyorum tüm o para yedirdiğim doktorlara haram zıkkım olsun o paralar bir boka yaramamışlar şunu keşfedememişler yada bana açıklama gereği duymamışlar çocuk yap geçer demişler zaten son noktada kürtaj dedikleri şeyi yapıyormuş bana onuda yapmışlardı zaten 2007 de biyopsi dediğim şey kürtaj şeklindeydi ve onunlada düzelmişti kahverengi akıntılar ama marttaki histeroskopi birşeyleri tetikledi heralde her halikarda ben herşeyi bırakıp kafamı rahatlatmam lazım bebek düşünmediğim sürece herşey harika gidiyor ama bebek düşüündüüğüm sürece hayatım boktanlaşıyor demkki hayırlsı bebek düşünmemekmiş benim için işte budurumu kabullenmeye kalıyor bukadar basit

nursim05
günaydın kızlar .... valla bebing kaymnatmışsın yine alınmadım tatlım neden alınayım beni önemsediğni merak ettiğin için yazdığını biliyorum...

burpcum malesef 10 parmak değilim ama 3-4 parmakla işi götürmeye çalışıyorum ama buna en kısa zamanda çare bulucam...

sermestcim inş aşılaman tutar tatlım...

şu doğumdaki kırmızı kurdela olayını bende bilmiyordum...geçen yaz eltimin düğünü oldu 2 şehirde olunca düğün karışıklıkta beline bağlanan kuşak kayboldu...annesi yırttı ortalığı onu kızım doğumda başına bağlıycak onu bulalım bilmen ne gidersin alırsın çarşı pazar kırmızı kurdelayla dolu çok tuhafıma gitmişti...

ilbatum
bebingim maşallah gece kuşum benim ... korkma canım benim:)) bak bana korkuyor muyum hiç eyvahedigeldismile

ilbatum
NBNH canım öyle birşeyden şüphleniyorsan geç kalma derim ben... bende senin gibi adet görüyorum ve ilk bebişim geç yerleşmişti inşallah seninde yerleşir canım benim ....

ilbatum
burp
özlemim cadım demek türk malı izleniyor evit evit bizde arada izliyoruz :))))) seninde çok güzel bir vücuudun ve yüzün var photosholumu o resimler diyeceğim ama şahidimizde var artık
bu ara herkesin diliinde o nedenle bende ara sıra bakıyorum :)) ayy canım benim güzel bakan güzel derler ya sende o güzel insanlardansın beni bile öyle gördüğüne göre :)))

ilbatum
22-05-10, 09:05
burpum ya neler yaşıyoruz onlar bilmiyorlar git doğur demesi kolay ah bir becerebilsek sanki biz istemiyor muyuz:KK43:((

ilbatum
sermest canım inşallah kolayca geçer şu aşılama ....

ilbatum
denizim seni meraktan ölüyorum neredesin neler yapıyorsun dön artık hemde özledim yahuuuuu...

ilbatum
bu arada ben bugün çankırıya gidiyorum haberiniz olaaaaaaaaaaa.......

maviumutolsun
özlem bize de geeeel kek getiiiiir:)))))
sermestcim hayırlı olsun aşılaman 15 gün sonra bize güzel haber ver inşallaaaahhhhh
burpcum ben preseed i 1 kere kullandım o da yumurtlama zamanım mı değil mi bilmiyorum ki????ama inşallah güzel haber gelri benden de elimdeki preseed i ovulasyon testini de burdan birine yollarım:))))
ama hiiiç içime doğmuyo:KK43:((((
bebingim ben hala üşüyorum sıcak su torbasıyla geziyorum yarın kayınvalidem gelicek evi süpürüp silmem lazım ama hiç enerjim yok:KK43:((((
nbhn bence doktora git hamile değilsen bile çaresi bulunur canım adet gecikmesi berbar bişi
bebingim senin adetin bu ara sanırım benden önce olmuştun benim de bugün 22.gün falan heralde
yani az az geldi ya benim ki tam kestiremiyorum belki de 19.gün ne biliym işte senin ki bugün yarın bence ya da 9 ay sonra inşallah:)))))
nursim hadi bakalım furkan :)))))benceeee
son zamanlarda herkesin kızı oluyo erkek kıtlığı olacak sen erkek doğur da dengeleyelim
benim kızım olucak meliss:))))))))))))))
sevim sen napıyosun cicim???
semracım hergün acaba bugün geldi mi ada diye düşünüyorum sağlıkla gelsin kuzu:))))

burp
22-05-10, 10:05
bir süürü şey okudum sabahtan beri şu kahverengi akıntı ile ilgili daraldım fazla farkındalıkta kötü
mavicim şu preseed bir halta yarasın mümkünse yauv bende nezaman kullancağım bilmiyorum
nursim yokmu sizin idari işler departmanınız iste bir q klavye iş yavaşlığına neden oluyor de
özlemim beni bile görüyorsun nedemek kızlar özlemi güzel bulmayan varmı ?
Çankırıya ben hiç gitmedim nasıl özlem güzelmi?
bebing mümkünse adet olma

burp
yuhh kızlar forumda rastladığım mesaja bakın
--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba ben 2 sene önce spiralle hamile kaldım.Ve adet kanamam devam etti.Oyüzden hamile kaldığımı anlamadım.Bir gece rahatsızlandım çok kanamam oldu.Hemen acile gittim.Meğerse ben hamileymişim ve düşük yapıyormuşum.Operasyonla aldılar tamamen.Bana dediler spiralin kaymış yada tam takılmamış diye.Tekrar spiral taktırdım.Geçen ay yine hamile kaldım hemde spiral varken yine.Bazı nedenlerden dolayı kürtaj oldum.Şimdi 10 gün oldu kürtaj olalı ve hala karnım ağrıyor acaba neden? Nekadar süre ilişkiye girmemeliyim?Doğum kontrol hapı kullanacağım kesin korurmu başka nasıl bir önlem almalıyım?Doğum kontrol haplarından kilo aldırmayanı hangisi acaba?Çok bunaldım inanın yardım ederseniz çok sevinirim.Teşekkürler

şu hatundan birkaç kökhücre transferi yaptırsak bizde hamile kalırız heralde :))))))))

burp
birde nekadar süre ilişkiye girmememeliyim demiş anacım sen hiç ilişkiye girme gel bizim yerimize gir ne o ya hatunun koca makineli ultra supersonic spermlere sahip yada yumurtaları elektromanyatik sperm mıknatıslı şu işe bak yaaa allahım yukarıda eğleniyormusun bizimle yaa töbe töbe