Yemekteyiz ShowTv

SincapSurat
9-02-10, 19:02
kızlar gördünüzmü yemekteyizdeki sarışın kız hani şu çakma aysun kayacı geniş ailenin bugünkü bölümünde oynuyodu

Egem
hangi rolde canım

cicibisi
SincapSurat
kızlar gördünüzmü yemekteyizdeki sarışın kız hani şu çakma aysun kayacı geniş ailenin bugünkü bölümünde oynuyodu
Hadddi beeee,kim olarak neci yani ay merak ettim görmedim ben sempatiksalakcinni

AzRASILAM
9-02-10, 20:02
SincapSurat
evt bnde az önce gördüüüm
iyice baktım o salk mı die evt o salaksempatiksalakcinni

ağzını bihter gbi yapa yapa konuşuoo

ayyy ne gıcıkalsanaalsanasmile

ikoncan85
bende gördüm tanıdm hemen uyuzu demek meşhur olmak için girmmiş diziye belliydi ne olduğu zaten bide hostesim diyo

AzRASILAM
ank06
Kaç puan aldı bugünkü yarışmacı kaçırdım oraları sempatiksalakcinni
9 puan ablam
eski sisteme döndüler
2 li sistemekaydirigubbakcemile3

backwood
9-02-10, 23:02
ayy bende gördüm parkta koyu bilalin yaveri mühitin ilgilendiği kızdı çkma aysun kaya

HanimKelesimiGetir
10-02-10, 08:02
azra_sila
9 puan ablam
eski sisteme döndüler
2 li sistemekaydirigubbakcemile3
çok komikler yahu hepside belliydi zaten az puan verecekleri kaydirigubbakcemile3

GökyüzündeDans
Evet dün akşam bende farkettim yine saçına kondurmuş o taçlardan dudakları yine yamutup hareketler yapıyordu Bence bu bir tesadüf filan değil kesin bunları ajans filan buluyor 1-2 tane böyle reyting olsun diye araya serpiyorlar bu da onlardan biri

Anuska
SincapSurat
Tam ben yazacaktım baktım ki yazılmış.
Ben de gördüm. Koyu Bilal'in Domuşuk'u aldattığı sahnede banka oturmuş, kafasında yine çiçeğiyle sırıtıp duruyordu.
Bu show Tv bizimle dalga geçiyor sanırım. Evler yalandı alıştık, kişilikler de yalan oldu.

asistan27
10-02-10, 09:02
ya zaten kıza çok sinir oluyordum ağzının üstüne vurasım geldi yamulttukça :mymeka:
yemekteyizin suyu çıktı bence evler başkasının yarışmacılar ünlü olmaya gelmiş yemekten anladıkları yok
bazen protestomu etsem acaba izlemesem diyorum ama merak işte
acaba topluca izlemesekte reyting düşsemi kızlar ???

HanimKelesimiGetir
10-02-10, 10:02
Kızım rtüke şikayet bile etti bunları cevap yazmaya bile üşenmişler resmen dalga geçiyorlar bu insanlar kimi kandırıyorlar sanki kötükedihüso

asistan27
10-02-10, 13:02
yahu bu zühre kadın nasıl bir kadın yaaa
tanıtımda evde giydiğine bak pullu pullu kırmızı bluz uzun salkım küpe kulaklarını sündürmüş yanaklar allı saçlar kırmızı aaaaaaayyyyyy iğrenç yaşına yakışmıyor
alışveriş yapıyor bakalım takipteyim

cicibisi
10-02-10, 14:02
Ya ben bu kadını daha önce gördüm tv deeeeeeeeee
bi gördğm yüzü bi daha untmam bennnnn,hiç kimse yokmu benim gibi gördünü düşünennnn?
Bakın bulcam demişti dersinizzz :nazar:

Egem
bu haftakiler hep tanıdık geliyor zaten

AzRASILAM
BeyaAZz
Ya ben bu kadını daha önce gördüm tv deeeeeeeeee
bi gördğm yüzü bi daha untmam bennnnn,hiç kimse yokmu benim gibi gördünü düşünennnn?
Bakın bulcam demişti dersinizzz :nazar:
bnde şiveli konuşmasından dolayı sanki tanıyorum ama çıkaramam
öle yeteneğim yok

Egem
bu kadın nereli acaba

lalli
koskoca kadın olmuş kırmızı ojeyle yemek yapıyor midem bulandı mafoldumben :eek:lmaz:

Egem
2şer sarma çok komikdelikafadulden

Cinarefeninannesi
ay nekadar pıs calıştı ya hele konuşmaları asla bışı yemezdım ben

cicibisi
iğrenççççççç
çok pis bu kadın yaaa
semizotu saLatasımı yaptı o öle yoğurtluu
elleriyleee..heryer pislik içindeeee :nazar:

cicibisi
sarı geldi yine oturuşa bakkk :nazar:

mors
10-02-10, 15:02
aman ya simdi actim acmaz olaydim midem kalkti vallaa..yogurt elle karisir mii yaaa...iykkk...kapadim izlemiyomm icim kalktiii..

Cinarefeninannesi
semızotunu yıkadımı ben görmedımde ayrıca pıs tezgahta dograyıverdı öggg ıgrenç

babykuzum
zaten kendini öven insandan hiç haz etmem.bu kırmızı kafada ay çok titizim diyim durdu

yoğurdu elleriyle karıştırdı kafamçokkarıştı çok iğrenç ya kedime bile yoğurt falan koysam öyle koymam asla
elliyle pis tezgahı silip yemek yaptı
havucun tekini yıkamadı
bide yaşa bak kılık kıyafete bak ne olursa olsun insan bi aynaya bakmalı iğrençsin teyze iğrençç

_laylaylom_
sarışın kızı resmen piyon gibi koymuşlar bravo show tv hem aptalca konuşmalarıyla kulağımızı tırmaladı
hemde görüntüsüyle....aptalı mı oynuyor genel istek üzerinesempatiksalakcinni yoksa kendisi mi muamma :umursamaz:
bu günkü kadının kırmızı ojeli elleriyle heryere dalıp çıkması midemi kaldırdı...ııı uğraşdı kendi çapında
ama olmadı...gene maşalahı varmış yaşına göre atom karınca gibi kaydirigubbakcemile3

öğretmende sinsinin önde gideni ....yaşlı bey zaten oyuncuymuş...diğer kız da garip akannehir

babykuzum
bideeeee pis gazeteyi koydu pilavın üstüneeeee :kızgın:

Anuska
Sıkıyorsa sen sar bir kazan yaprak. Tövbe tövbe...

cicibisi
Ben bu kadının emekli öğretmen oldunada inanmıyorm artık :nazar:
Show tv duy sesimiziiiiiiiiiii
Lütfen biraz kaliteli insanları yarıştırın lütfennnnnnnnnnnn

Egem
10-02-10, 16:02
gülşah tam uçtu,3 tane abancı dil ve üniversite bitirmişbuyrunnnnnnnnn

Anuska
Egem
gülşah tam uçtu,3 tane abancı dil ve üniversite bitirmişbuyrunnnnnnnnn
Hakkını yeme kızın. Hayat Üniversitesi diye bir şey var.

Egem
anuşka
Hakkını yeme kızın. Hayat Üniversitesi diye bir şey var.
haklısın canım:jeyyar::roflol:

Egem
rıfat beyde çok biliyor,onuda göreceğiz

Egem
rıfat beyin tarif ettiği bizim baklavamız ama bizde aralara yağ koymayız,üstüne dökeriz

GökyüzündeDans
Bu kadın bu şiveyle nasıl öğretmenlık yaptı hayret heleki anaokul öğretmenliğitam çocukların her şeyi kapma dönemi benim oğlumun asla böyle bir öğretmenı olsun istemezdim.Ayrıca bunların hepsi seçmece evler filan hep hikaye.Bunlar değilmiydi hafta başından beri hijyen hijyen diye bağıran insan gördükçe midesi bulanıyor

GriPin
Şu Gülşahın dudaklarını büze büze,şekilden şekile sokarak "öp beni mmmmmm" tarzında konuşmalarından sıtkım sıyrıldı. alsanaalsanasmile

cicibisi
Köpekcikler yesinnn
Herkeşşş böle yapsınnn-tatlicadiarzu-

Ay ne gündü böyleeee
Yarın Rifatın günü onun masasıda temiz gibi ama onuda beğenmyolarrr..
Eğer müjganda doğru dürüst bişeler yapmazsa bu kırmızı kafalı kadın alırr

redlight71
10-02-10, 17:02
Ya arkadaşlar sizinde dikkatinizi çekti mi bu yaşlı olan Zühre hanım bi ara fırının yabancısıyım,kullanamamış olabilirim dedi.Bencede bunların evleri falan kendilerinin değil,hikaye......

AzRASILAM
10-02-10, 17:02
BeyaAZz
Köpekcikler yesinnn
Herkeşşş böle yapsınnn-tatlicadiarzu-
Ay ne gündü böyleeee
Yarın Rifatın günü onun masasıda temiz gibi ama onuda beğenmyolarrr..
Eğer müjganda doğru dürüst bişeler yapmazsa bu kırmızı kafalı kadın alırr
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

cicibisi
10-02-10, 18:02
redlight71
Ya arkadaşlar sizinde dikkatinizi çekti mi bu yaşlı olan Zühre hanım bi ara fırının yabancısıyım,kullanamamış olabilirim dedi.Bencede bunların evleri falan kendilerinin değil,hikaye......
Benimde dikkatimi çekdi..

GriPin
GökyüzündeDans
Evet dün akşam bende farkettim yine saçına kondurmuş o taçlardan dudakları yine yamutup hareketler yapıyordu Bence bu bir tesadüf filan değil kesin bunları ajans filan buluyor 1-2 tane böyle reyting olsun diye araya serpiyorlar bu da onlardan biri
katılıyorum canım,banada öyle geliyo.Ajanslardan topluyolar acayipacayip insanları sonrada bize gerçekmiş gibi yiyin işte diyolar. Bazen rol yaptıkları çok belli oluyo...şakkıdı

cicibisi
Protesto edek uleeyynn:nazar:

keri34
10-02-10, 21:02
zöhre hanım zaten sehırdısından katılmıs.konusmalarının arasında soyledı.cankırı yada ankaradan

keri34
bu hostes hanım konustukca dudaklarını koparasım gelıyor ekranda.uzata uzata konusurken kılıtlenıp kalacak dudakları kasmaktan

miraggio
Bu kadın anaokulu öğretmeni falan olamaz. Mümkün değil.
Konuşması felaket.
Ben de inanmıyorum artık bu yarışmacıların halktan birileri olduğuna.
Ajanstan çağırıyorlar gibi geliyor bana.

sukutuhayalben
10-02-10, 23:02
bu son kadın bi ara evlilik programları vardı...orada bi çocuun annesiydi,ya çoook önceden.eminim o...konuşmasından tanıdım
bunların hepsü kast kızlar,hiçbiri gerçek değil,eminim ben artık

Ardayasbu
11-02-10, 05:02
Ben geçenlerde deneme maksatlı show tv yi aradım evinizin resimlerini mail olarak atın hemen değerlendirmyeye alalım dediler .Hangi semtten olduğumu sordular tabi ben bi daha mail falan atmadım gerçek mi değil mi merakımdan aradım ama devamında ne oluyor onu bilemiyorum.
Hiç mi normal bir yarışmacı olamyacak. Reyting içinse ben normal insanların daha çok izleneceğini düşünüyorum çünkü herkes sııkıldı.

iluga34
11-02-10, 08:02
BeyaAZz
Protesto edek uleeyynn:nazar:
:eek:lmaz:bencede edelim.hostes(hizmetçi )kızın dudaklaına sınır oluyorum bencede bihteri taklit edio:eek:lmaz:

cicibisi
11-02-10, 12:02
sukutuhayalben
bu son kadın bi ara evlilik programları vardı...orada bi çocuun annesiydi,ya çoook önceden.eminim o...konuşmasından tanıdım
bunların hepsü kast kızlar,hiçbiri gerçek değil,eminim ben artık
Heeeeeeeee
bak olabilirrrrrrrrrrrr
hani şu tülin caner onlarn katıldığı programlardan dimi ? şimdiki izdivaçlar deil ?
Ay diorum yaaa bi yerden tanıyorum bu kadını bennnnnnnnnn kafamçokkarıştı

Egem
11-02-10, 14:02
içecekleri unuttukaydirigubbakcemile3