Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Yemekteyiz ShowTv

eylul166
4-02-10, 17:02
dünkü hanım seçil miydi neydi,çok hoş bir hatun gerçekten ,fiziğini filan çok beğendim ..yemekleride güzeldi ,ama ben son puan bölümlerini hiç izleyemiyorum ,eşim geliyo tam o ara değiştiriyo ,kim kaç puanda şu anda ..

esmer güzeli
4-02-10, 18:02
bügün ben de izlemedim
temiz çalıştımıkiii mislibilmiyorumkismile

bozo85
4-02-10, 21:02
21 puan aldı

ikoncan85
5-02-10, 14:02
bu haftayı hiçizleyemedim ama gaziantep haftasını dört gözle bekliyorum

JASPE
5-02-10, 15:02
bu haftayı ben de izlemedim doğru düzgün. zaten yemekteyizin en vasat bölümleri yurtdışı bölümleri bence. türkçesi bozuk insanları izlemekten zevk almıyorum ben. :eek:lmaz:

Egem
5-02-10, 15:02
mussi iyice sıktı

Egem
5-02-10, 16:02
nedense mussi seçili kıskandı

AzRASILAM
bnde antebi 4 gözle:1shok: bekliyorum

visnesuyu
bu hafta bende islemedim...gerçekçi gelmediler bana.

redlight71
Ben de sizlerle aynı fikirdeyim niyeyse bana da hiç cazip gelmediler, bu hafta oturup da doğru düzgün seyretmedim.Haftaya bakalım kimler olcaksempatiksalakcinni

pelincikist
kızlar kimin kazandığını kaçırdıımm???

Egem
5-02-10, 17:02
ali kemal kazandı 29 puanla

m.joYy
5-02-10, 18:02
guzel yaptı ama ali kemalbayanssulusmile

Egem
evet güzel yaptı

shekerkizcandy
Ben Ali Kemal'in alması taraftarıydım,yemekleri de güzel yapmış.Türkiyedekiler gibi en azından dedikodu yoktu,birbirlerini çekiştirmediler,emeğe saygı vardı.Haklıya hakkını teslim ettiler.Ben gayet severek izledim bu haftayı yapmacık da değillerdi.Mussi bugün sıktı ama.Saman altından su yürüten bir cins.sempatiksalakcinni

esmer güzeli
ama kıslar dürüst davrandılarrr iyi puan verdiler hihoyyyt
bakın müsilli orda afrikalığınıalsanaalsanasmile gösterdiiii cekemdiiii aliyiiiiiiiii

Egem
bende severek izledim,

ozlem71
bugün yemek yapan mı kazandı evet haketmiş yani.

bozo85
5-02-10, 19:02
Ali Kemal hakkıyla aldı
adam güzel yaptı
çok gıcıktı başlarda ama hakkıyla kazandı

ikoncan85
6-02-10, 12:02
çok şükür şu programda 20 li puanları gördük bi ara herkes ezberlemiş gibi 2 puan veriyodu.. kızlar yeni yarışmacıları gördünüzmü bitanesi kendisini aysun kayacıya benzetmiş aynı çok gıcık bişey

GriPin
8-02-10, 14:02
ya ben şu yarışmaya katılıpta et yemem,soğan yemem, kereviz yemem,mercimek çorbası içmem.....diyen uyuz insanlara sinir oluyorum.o kadar yemek seçiyosan yemek yarışmasında ne işin var be kardeşim:eek:klava:

Libyana
GriPin
ya ben şu yarışmaya katılıpta et yemem,soğan yemem, kereviz yemem,mercimek çorbası içmem.....diyen uyuz insanlara sinir oluyorum.o kadar yemek seçiyosan yemek yarışmasında ne işin var be kardeşim:eek:klava:
Al benden de o kadar güzelimkötükedihüso

Efendi gibi yemeğine ye , yorumunu yap ..Oldu da bitti maşallah dimi ama..

5 zıt bünyeyi topluyorlar , aman efenim bi show bi gösteri dillere destankaydirigubbakcemile3

İnanılmaz gülüyorum bazen , magazin ve komedi babında algıladığım vakit daha çok tat alıyorum programdan..olumunekankayizsmile

Kimi ekipler fake - miş gibi geliyor değilse de yurdum insanı beni dumur üstüne dumura uğratıyorsempatiksalakcinni

Ama izletiyor kendini kerata:nazar:

Sevnej
GriPin
ınanın bende çok kızıyorum.Sanırım biraz kurgu gibi.Hepsi belirli rolleri üstlenmişler onu oynuyorlar sanki.Zira yemek yapmak bir sanattır.Önce sevgi katıcaksın ve yaptığını kendin beğenecek ve sofraya getireceksin.Ben severek yapıyorum ama pasta yapmakta maalesef beceriksizim.Sevgilerimle.

GriPin
Sarışın ev sahibinin oturuşunu gördünüzmü?sempatiksalakcinni donuşunun rengini göstermeye çalıştı ama başarılı olamadı henüz.Ha gayret kızım accık daha çabala,görücez:lepi:

miraggio
8-02-10, 15:02
O nasıl bir oturuştur öyle sempatiksalakcinni

GriPin
ha bismillaahhh,noluyo ulleeyyynnn,teker teker gelin bakiim:eek:lmaz: kıçlarını sandalyeye koyar koymaz,hepsi açtı ağızlarını. Bunlar yarışmaya değil savaşmaya gelmiş hhhöööyyytalsanaalsanasmile peçete nerde,tarhanayı kim yaptı,nerden,hani sarımsak,sandalyeye kim oturcak,brokoli mi brüksel lahanasımı,tuzsuz,sulu....kafamçokkarıştı

Tarhanayı mutfaktan buraya getir görelim diyolar yaa yuh,terbiyesizlik artık:mymeka:

Egem
kanal bu hafta istediği gibi yarışmacıları bulmuş

cicibisi
Ya ben bu yaşlı olan kadını nerden tanıyorummmmmm CADIARZU

Denmur
BeyaAZz
Ya ben bu yaşlı olan kadını nerden tanıyorummmmmm CADIARZU
canım bebişin çok tatlı allah bağışlasın yerim onu ben :asigim:

Libyana
Binim mutfaağğım çuk üzel bii mutfaaakkk
lütfeaann çıkar mısınııızz:roflol:

deeayyttt
hoooöötttt
sıkarım topuhlarına

:))))

Bence de hoş değil mutfak teftişlerii hiç tasvip etmiyorum çok çirkin ama hatunun -ev sahibesinin
tepkisi daha çirkin

e_pack
aman aman madem öyle izin vermeseydi mutfağına girmesinee

office
bulaşıkları diğer mutfakta yıkanıyormuş kaydirigubbakcemile3 muhtemelen yemek te başka mutfakta yapılıyordur. bu da hava mutfağı :nazar:

cicibisi
Denmur
canım bebişin çok tatlı allah bağışlasın yerim onu ben :asigim:
Tşekkr ederim cnm,amin Allah isteyen herkese versinkaydirigubbakcemile5

GriPin
Aferin evsahibine,terbiyesiz kızın ağzının payını verdi. Ne ayıp,ne terbiyesizlik yaa.Girmiş mutfağa dolapları karıştırıp,mırmır konuşuyo. izin vermiş olması dolapları karıştırması anlamına gelmez.Başkasının mutfak dolapları karıştırılmazki.çok görgüsüzce bi davranış.Yuhh yani,bide üste çıkıyo. beenim bu haftaki kafayı takacağım eleman belli oldu: Müjde gıcığı:jeyyar:

Libyana
office
bulaşıkları diğer mutfakta yıkanıyormuş kaydirigubbakcemile3 muhtemelen yemek te başka mutfakta yapılıyordur. bu da hava mutfağı :nazar:
:roflol:

Ekip bomba yemin ediyorum..

cicibisi
Libyana
Binim mutfaağğım çuk üzel bii mutfaaakkk
lütfeaann çıkar mısınııızz:roflol:

deeayyttt
hoooöötttt
sıkarım topuhlarına

:))))

Bence de hoş değil mutfak teftişlerii hiç tasvip etmiyorum çok çirkin ama hatunun -ev sahibesinin
tepkisi daha çirkin
bide bıçağı kaldırıp bakın tertemiz demezmi :1shok: