TEST

AMWAY Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

zerenim
23-01-10, 19:01
arkadaşlar 1 senedir amway işleriyle uğraşıyorum. benim gibi başka ilgilenenler varmı...

EgeliFatosh
23-01-10, 19:01
amwayla müşteri olarak ilgilenmek isterim...ürünler hakkında biraz bilgi verbilir misin..resimli olursa çok makbule geçer

zerenim
23-01-10, 21:01
canım amway tüm cilt bakımları, ev temizlik ( bitkisel) ürünleri , zinde yaşam ürünleri ( vitamin vb) su arıtma ve mutfak araç gereçleri yani her alanda günlük kullandığımız geniş yelpazesi olan uluslararası köklü bir fırma.
hangisiyle ilgilenirseniz seve seve yardımcı olurum

EgeliFatosh
24-01-10, 12:01
bu topikte olduğumuza göre cilt bakımı ile ilgili bilgi alabilir miyim?

ebru_dem
26-01-10, 11:01
ben de amway ile yeni ilgilenmeye başladım. saç bakım kapsülleriyle ilgili bilgisi olan var mı? tekrar saç çıkmasını sağlıyor mu?

zerenim
31-01-10, 09:01
SATINIQUE Saç Derisi Serumu:

zerenim
ebru_dem
ben de amway ile yeni ilgilenmeye başladım. saç bakım kapsülleriyle ilgili bilgisi olan var mı? tekrar saç çıkmasını sağlıyor mu?
SATINIQUE Saç Derisi Serumu:

Saçınız ve saç deriniz için güzel ve uzun süreli bir çözüm! SATINIQUE Saç Derisi Serumu daha güçlü, daha düzgün, daha sağlıklı görünen saçlar yaratılmasına yardım etmek için saç derinizin yumuşaklığını geliştirmek üzere hızla çalışır.

Gözle fark edilebilen sonuçlar: Tek bir uygulama bile saçı ipeksi bırakır – saç dört kez daha düzgündür ve taranması %70 daha kolaydır! 15 günlük Yeniden Canlandırma Planının (gün aşırı kullanım) takip edilmesinden sonra kullanıcıların kuru saç derisi dökülmesinde* % 53 azalma görülmüştür. İlk saat içinde nemlenmede ortalama % 83 artış görülmüştür – nemlenme 24 saate kadar dayanır!

Birim: 8 x 6 ml şişe

Özellikleri:Ürünün saça ve saç derisine masaj yapılması saçları uyaracak, besleyecek, nemlendirecek ve güzel, daha sağlıklı görünen saçlar ortaya çıkması için ideal bir ortam yaratılmasına yardım edecektir.
Tek bir uygulama bile saçta ipeksi yumuşaklık sağlar – saç tarama gücünde* büyük bir azalma olacağı için saç daha pürüzsüzdür.
15 günlük yeniden canlandırma planı (gün aşırı kullanarak) izlendikten sonra kuru saç derisi dökülmesini** önemli ölçüde azaltır.
İlk saat içinde derhal bir nemlendirme desteği sağlar – ve bu nemlendirme 24 saate kadar kalıcıdır. Tek bir uygulamadan sonra bile saç elastikiyetinde önemli bir artış görülür. Bu esneklik kırılmaya ve çatallaşmaya karşı daha büyük bir direnç sağlar.
Doğal bir koruyucu bariyeri zenginleştiren, nemlendiren ve sürdüren nemlendiriciler ve koruyucular içerir.
Çevresel hasara ve serbest radikal hasarına karşı savaşan antioksidanlar içerir.
Nazik, durulama gerektirmeyen formül saçın düzgün hissedilmesini sağlar.

Yorum ve beğeni sizin

zerenim
EgeliFatosh
bu topikte olduğumuza göre cilt bakımı ile ilgili bilgi alabilir miyim?
Cilt bakımı ve onarımı olarak iki ana konuya ayrılıyor.
Cildinizin Normal, Kuru,Hassas veya yağlı olma durumlarına göre de uygulama yapmak gerekiyor. Cildinize yapmak istediğinizi, veya sorununuzu yazarsanız daha açıklayıcı cevap yazabilirim.:1rolleyes:

Selamlar...

immortal__07
1-02-10, 14:02
bnada yardımcı olabilimsnz bnm cildim yağlı bunun için temzlıyecı köpuk tonık nemlendirici vs almak istiyorumda fiyatlarıyla ilgili yarımcı olursanız sevınırm :)

beyhan66
1-02-10, 15:02
Selam arkadaşlar. Ben sağlık teknikeriyim. Aynı zamanda da Amway serbest girişimcisi olarak çalışıyorum. Mesleğimle birlikte serbest girişimciliği zevkle ve eğlenerek yapıyorum. Kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanmanın yanı sıra çevremdeki insanlarında hayatlarında fark yaratmak için çalışıyorum. İnsanların hayatına dokunarak onlara da faydalı olduğumda büyük mutluluk duyuyorum. Çevre ve insan sağlığına dost olan kaliteli Amway ürünleri hakkında bilgi almak isteyenlere yardımcı olmak isterim.

beyhan66
immortal__07
bnada yardımcı olabilimsnz bnm cildim yağlı bunun için temzlıyecı köpuk tonık nemlendirici vs almak istiyorumda fiyatlarıyla ilgili yarımcı olursanız sevınırm :)
selam immortal
size Amway Artıstry essentials Dengeleyici Sistem setini kullanmanızı öneririm.
Cilt Bakım sistemleri bir temizleyici, bir tonik ve bir nemlendiriciden oluşmaktadır. Bu urunlerin hepsi klinik ortamda test edilmiştir ve üç adımda birlikte calışarak daha sağlıklı görünen bir cilt yarattıkları saptanmıştır.

Dengeleyici Sistem Seti
Karma-yağlı cilt için gün boyunca parlamayı kontrol edecek üç basit temel adım. Bütün ürünler yepyeni Üç-Dengeli (Tri-Balance) Kompleks içerir. Kompleks içerdiği Hint inciri ve açerola kirazı ile suyu dengeleyerek cildin doğal nem barajını güçlendirir, cildin su ve yağ dengesini stresli ortamlarda yaşamayı başaran bitkilerde keşfedilen fito-faktörlerle eşitler.
Her yağ içermeyen ürün bir sonrakinin performansını destekleyerek gün boyunca sürekli yağ kontrolü sağlar

1-ARTISTRY™ essentials Dengeleyici Temizleyici
Cilt bakımında ilk adım daha taze, daha dengeli bir cildi ortaya cıkarmak icin temizlemedir. Doğal temizleyici maddeler Soğut Kabuğu ve Zencefil icerir. Bu maddeler cildi soymadan aşırı yağı nazikce yok eder.
Bunyesinde bulunan patentli Cilt Yenileme Teknolojisi ile cildinizi her temizlediğinizde puruzsuz, dengeli gorunen cilde kavuşursunuz.
Doğal yağ kontrol edici bileşenler iceren urunle her gun, gun boyunca taze bir yuze sahip olacaksınız.

2-ARTISTRY essentials Dengeleyici Tonik
Cilt bakımında ikinci adım cildi toniklemek ve enerji vermek, boylece taze ve mat bir gorunum ortaya cıkarmaktır. Bu cok etkin iki aşamalı tonik makyaj kalıntılarını, kiri ve aşırı yağı etkince yok ederek cildinizi ferah hissetmenizi sağlar. Formulun bulanık kısmı “dengeleyici karışı”dı. Dengeleyici karışı benzersiz bir mikro sunger teknolojisi ile yuzey yağarı ınormalleşirir. Burnet Root (Mesine Koku) ve Kakadu Eriğ doğl bileşnleri icerir.
Her uygulama cildinizin gun boyunca dengede kalmasını sağlar.

3-ARTISTRY essentials Dengeleyici Losyon SPF 15
Cilt bakımında ucuncu adım cildi nemlendirmek, dengelemek ve korumaktır.
UVA/UVB’ye karşıguneşkalkanıve patent başurusu yapımışserbest radikal koruması her kullandığııda cildin erken yaşanma belirtilerinin onlenmesine yardı eder. Hafif losyon nazik işevli mikroskobik süngerler ve matlaştırıcı tozlar sayesinde parlamayı önler. Patentli koruma kalkanı formullu urun cilt yuzeyi uzerinde antioksidan etkisiyle, cevre kirliliğne karşıkoruma sağar, SPF 15 cildin cevresel streslere karşı korunmasına yardım eder.
Üç-Dengeli Kompleks icindeki doğal yağ kontrol edici bileşenler NUTRILITE™Keklik otu ve Tarçın kabuğu ile cildiniz gün boyunca mükemmel bir dengede görünecektir.

XXXXXXXXXXXXXXX

immortal__07
çok saolun üşenmemş bnı blgilendrmek için yazmışsnz çok saolun tkrardan ewd ürünler güzel gözukuoo birz pahalı belkı bna göree ama düşünmelıyımmmm kalıtelıı gibide duyumlar alıorum etrafmdan.. :)

beyhan66
1-02-10, 16:02
immortal__07
çok saolun üşenmemş bnı blgilendrmek için yazmışsnz çok saolun tkrardan ewd ürünler güzel gözukuoo birz pahalı belkı bna göree ama düşünmelıyımmmm kalıtelıı gibide duyumlar alıorum etrafmdan.. :)
rica ederim. inşallah faydası olmuştur. kalite konusuna gelince kesinlikle firmanın taviz veremeyeceği tek konudur. pahalı olmadığını ise kullandığınızda anlıyorsunuz. selamlar

immortal__07
1-02-10, 16:02
çok saolun tekrr tesekkur ederm ii akşamlar: ))

bir_dilim_pasta
12-02-10, 09:02
bende 1 yıldır Amway Serbes Grişimcisiyim. eşimde ortağım bu işte. 1 yıldır sadece ürün alıp satmakla ilgilendim. ama şimdi organizasyon bölümünede katıldım.
ürünleri önce kendim kullanıyorum sonra tavsiye ediyorum. kimsedende bugüne dek şikayet veya olumsuz görüş gelmedi. başka bir konudada yazdım. annemde ve bende egzama var. çok doktorlara gittik. hiç faydalarını görmedik. ilaçlar bitiyor tekrar başlıyor rahatsızlıklarımız.
şimdi ise sadece amway ürünlerini kullanarak yok ettik bu hastalığı.

oykumruyam
12-02-10, 09:02
serbest girişimciyim
amvay kullanıp sonra başka iyi bir markayı deneyeyim demiştim
tekrar amvaye döndüm
pahalı gibi görünebilir ama azcık sürmek yetiyorsa uzun süre kullanılabilir demektir ayrıca da kaliteli olduğu için ücret makul
cildime zarar verecek ürüne daha ucuz diye para veremem

woman35
17-02-10, 16:02
anway in şampuan ve saç kremini kullanıyorum. tek kelimeyle mükemmel.. artık başka şampuan aramam..

nice89
17-02-10, 23:02
arkadaşlar ben amwayin gözenek temizleyici maskesini aldım ama üzerinde kullanma talimatı yazmıyo bu maskeyi ıslak yüzümüze mi sürücez yoksa kuru yüzümüze krem sürer gibi sürüp öyle mi bekleticez 5-15 dakika. yardımcı olurmusunuz

bir_dilim_pasta
18-02-10, 11:02
EvM
arkadaşlar ben amwayin gözenek temizleyici maskesini aldım ama üzerinde kullanma talimatı yazmıyo bu maskeyi ıslak yüzümüze mi sürücez yoksa kuru yüzümüze krem sürer gibi sürüp öyle mi bekleticez 5-15 dakika. yardımcı olurmusunuz
Temizlenmiş kuru yüze uyguluyorsun. Ciltte 5-15 dakika kadar bekletiyorsun. Sonra cildini suyla yıkıyorsun. üründen çok az kullanman yeterli oluyor. ince bi tabaka olsa yeterli cilt için.

Jennifer
20-02-10, 07:02
kızlar amway ın ürünlerine nereden bakabiliriz?

dipidup
20-02-10, 20:02
bende 1 yıldır amway yapıorum urunler çok kaliteli bıde kozmetikte olsun bitmıyo mesala ben fondoten alıyordum önceden 10 mılyona 1 ayda bıtıyordu şuan 45 mılyon olması lazım amwaydan bitane fondoten kullanıyorum 3 ü bi arada fondoten, guneş ışınlarından koruyucu spf15 ,nemlendirici 6 aydır kullanıyorum mercimek buyuklundeki tum yuzume yetıyor yahne ilk basta pahalı gelıyor ama amwayın urunlerı öyle eskiden kullandığınız urunler gibi hemen surup bıtmıyor çok az kulanmanız yetıyor ve ayrıcada şunuda söyleyeyim amway 50 senelik bi firma vede urun geri iadesi var şuana kadar 50 sende daha hiç kimse urun iadesi yapmadı bunuda duşunmenizi isterimyerimseniben

ailuros
11-03-10, 20:03
arkadaşlar amwayi geliş fiyatından satabilen kimse warmı acaba ya? avonu fln geliş fiyatından satıyolar ama bu amwayde warmı öle bişi bilmyorum. bende leke giderici jelini kullanıyorum etki ediyo gibi ama o kadar küçücükki.... 15 ml.. hemen bitiweriyo.. 30 lira üstelik... XXXXXXXXXXX

eDa17
17-03-10, 16:03
arkadaşlar bnde amway kullanıorm fakat satmak istiyorum yani ne kdr satmamız gerek aylık limit varmı illa satcakmıyız kargo ne kdr satınca bedava gelio v.s v.s açıklarmısnız acill..

haticek
17-03-10, 20:03
eDa17
arkadaşlar bnde amway kullanıorm fakat satmak istiyorum yani ne kdr satmamız gerek aylık limit varmı illa satcakmıyız kargo ne kdr satınca bedava gelio v.s v.s açıklarmısnız acill..
İyiakşamlar, Amway ürünlerini satmak istediğinizi söylemişsiniz.Satışlarda % 30 net karımız var, aylık herhangi bir satış zorunluluğumuz yada kotamız yok yada öyle bir iki ay sipariş geçmediğiniz için üyeliğiniz düşmez.Belli ciroları çevirmeye başladığınızdaekstra primlerinizi alırsınız. 90 tl nin altındaki siparişlerde kargo parası bize ait ama onuda ortak sipariş yolu ile halledebiliyoruz.

hilal81
17-03-10, 23:03
merhaba bende yaklaşık 1 senedir amway işiyle ilgileniyorum ürünlerinden çok memnunum xxxxxxxxxxxxxxxx .herkesi sağlıklı yaşama davet ediyorum...

mordabirrenk
22-03-10, 11:03
merhaba
amwayın temizlik ürünlerinden kullanıyorum.şimdi cilt bakım ürünlerine başlamak istiyorum cildim karışık yağlı gibi. temizleme tonik, maske ve nemlendiricisini almak istiyorum cildimde lekeler de var fiyatları hakkında ve birde kullanan varsa memnun olup olamdıklarını bilmek istiyorum... birde fondetönü nasıl....

rose01
25-03-10, 23:03
slm kızlar nerdesiniz

haticek
26-03-10, 07:03
rose01
slm kızlar nerdesiniz
valla nerdeyiz aslında çalışıyoruz yada daha doğrusu çalışmaya çalışıyoruz.önyargısız bir şekilde paylaşacağımız şeyi dinleyecek birilerini bulmaya çalışıyoruz.İnsanların güvensizliği o kadar had safhadaki kandırılıcam korkusuyla dinlemekten bile kaçıyorlar.

zerenim
26-03-10, 11:03
haticek
valla nerdeyiz aslında çalışıyoruz yada daha doğrusu çalışmaya çalışıyoruz.önyargısız bir şekilde paylaşacağımız şeyi dinleyecek birilerini bulmaya çalışıyoruz.İnsanların güvensizliği o kadar had safhadaki kandırılıcam korkusuyla dinlemekten bile kaçıyorlar.
Evet canım sana katılıyorum...Kendi sağlıklarını düşünseler belki böyle olmayacak.....Bizim işimiz önce sağlık....:-)

ggirly
27-03-10, 14:03
arkadaslar merhaba,

Benim son bir senedir saclarim inanilmaz dokulmeye basladi, ayrica kepek sorunu da olustu, ne denediysem geciremiyorum, kuaforum gecenlerde saclarin yari yariya azalmis noldu boyle bile dedi. bu yuzden de cok mutsuzum.
Bu aralar sac icin amway urunlerini cok ovuyorlar bana, acaba sac urunleri hakkinda etkileri, fiyatlari, nasil kullanmam gerektigi hakkinda bilgi verebilecek olaniniz var mi bana?

Yardimci olursaniz cok sevinirim :/

lebis
30-03-10, 23:03
slm arkadaşalr
bende anway harikalar diyarına girenlerdenim.şuan icin temizlik ürünlerini kullanıyorum ama diğer ürünlerle ilgilide bilgi verebilirim...
ürünler evet kimilerine göre pahalı geliyr. özellikle güzellik ürünleri ama herşeyden önce sağlığını düşünen insanlar daha sonra ne kdar karlı bi iş yaptıklarının farkına varıyorlar. cünkü bu ürünlerin coğu konsantre ürünler ve bu yüzden daha uzun ömürlü oluyorlar...

parlayanyildizim
10-04-10, 09:04
.

bende amway ürünleri kullaniyorum, hemde hepsini :) cok da memnunum

ozlem19
11-04-10, 08:04
slm arkadaslar bende amway aılesıne yenı katılanlardanım fakat ürünlerini uzun zamandır kullanıyordum ve cook memnundum artık bende satıs temsılcısı oldum bılgılerınızı yenı tecrubelerınızı okumak fıkır edınmek ve fıkırlerımı sunmak ısterım ....

ozlem19
11-04-10, 09:04
amvayde şöyle bırsey var
her ınsan maske takmak ıstemez amvayde bunu saglıyor cıltınızı derınlemsıne temızlıyor bakımını yapıyor tabıkı anlatmaya olmuyor bır kez kullanın dne demek ıstedıgımı anlaıyacaksınız evınız ve kendınız pırıl pırıl olacaksınız .... bır suru para varıp baska urunler almaktansa 1 defa urun alıp bır sen kullanmayı tercık edeceksenız ..

hatice006
14-04-10, 16:04
bende amway kullanicisi ve saticisiyim.ürünleri alip gönül rahatligi ile kullanabilirsiniz arkadaslar..

zerree
28-04-10, 16:04
amwaycı arkadaşlar artıstry gözenek temizleyicisi ve cild partatıcı öz varmış ürünler ve fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz

anurmerve
14-05-10, 12:05
arkadaşlar egzamaya iyi gelen hangi ürünü acaba bizim ailede de çok bu hastalıktan .bişiy geçirmiyor. ayrıntılı anlatırsanız nedir ne kadaradır

cicilibicili87
24-05-10, 22:05
arkadaşlar bu ARTISTRY essentials Dengeleyici Sistem setinin fiyatını bilen varmı acaba?varsa sölermisiniz ne kadar oldu merak ediyorumdabilmiyorumkismile

zerenim
25-05-10, 05:05
cicilibicili87
arkadaşlar bu ARTISTRY essentials Dengeleyici Sistem setinin fiyatını bilen varmı acaba?varsa sölermisiniz ne kadar oldu merak ediyorumdabilmiyorumkismile
Selam büyük boy 98 TL.zemuszemus

aliye_88
25-05-10, 12:05
zerenim hanım beautycyle cilt bakımı öneriyormusunuz artistry kullanıyorum ama bunu berak ettim

cicilibicili87
25-05-10, 17:05
zerenim
Selam büyük boy 98 TL.zemuszemus
büyük boy derken yüz yıkama jeli,toniği,ve nemlendiricisiyle hepsi 98 lira değilmi? ben daha pahalı sanıodum:uhm:

Amonra
26-05-10, 07:05
sevgi96
merhabalar benim eşim amway üyesi.. size her konuda yardımcı olurum...sizin sorduğunuz gözenek temizleyicisi: 50 ytl aynı zamanda gözenekleri küçültüyor.
cildi aydınlatıcı öz fiyat:84 ytl
başka merak ettikleriniz içinde özelden mesajlaşabiliriz...
sevgiler :)
bütün mesajlarına baktım her mesajında amway övüp satmaya çalışıyosun almak isteyenler özelden ulaşsın falan. reklam kokan hareketler bunlar çok ayıp.
hiç de inandırıcı gelmedi yapmaya çalıştığın. git ticaretini başka yerde yap

zerenim
27-05-10, 14:05
aliye_88
zerenim hanım beautycyle cilt bakımı öneriyormusunuz artistry kullanıyorum ama bunu berak ettim
Artıstry kullanan arkadaş ve müşterilerime artıstry öneriyorum...:-)zemuszemus

aliye_88
27-05-10, 14:05
zerenim
Artıstry kullanan arkadaş ve müşterilerime artıstry öneriyorum...:-)zemuszemus
teşekkürler cevabınız için ama artık kullanmıyorum cildimde bazı sorunlar oldu doktora gittim ve la roche posay önerdi ona başladım.yinede saolun

demetce
27-05-10, 19:05
merhabalar ben de amway serbest girişimcisiyim yardımcı olabilirsem mutlu olurum

yasemin38
28-05-10, 16:05
bende artıstry nin hemen hemen herşeyini kullanıyorum,cildim o kadar güzelleşti ve parlıyorki,benden sonra birçok arkadaşımda kullanmaya başladı...lancome,estee lauder kalitesinde fakat onların yarı fiyatı.tavsiye edrim

SiremimS
29-05-10, 09:05
merhaba
loc un fiyatı ne kadar gelişi yani?
tşkler şmdiden

nice89
29-05-10, 20:05
amwayin sivilce çıkınca sürülen bir ürünü varmış kurutuyormuş
nasıl bi ürün memnun olan olmayan var mı

cicilibicili87
29-05-10, 23:05
EvM
amwayin sivilce çıkınca sürülen bir ürünü varmış kurutuyormuş
nasıl bi ürün memnun olan olmayan var mı
ben tek tük çıkan sivilcelerim için kullanıyordum güzeldi tavsiye ederim ama jel tonik nemlendirici desteğiyle kullanırsan daha iyi sonuç alırsın.Amway çok iyi ama genede pahalı yaov:nazar:

SiremimS
1-06-10, 09:06
şamsa bak soru sordum kmse uğramamış :umursamaz: