2010 Ekim Anneleri

kubili
22-03-10, 09:03
esraakkaya7
arkadaşlar hepinizden allah razı olsun en kısa zamanda sizlerde öğrenirsiniz inşallah yüzde doksan erkek dedi bana
bebişin kaç haftalık canım

melisesra
benımde hamıle oldugumda hep kız doguyordu içime
şimdi erkek doguyor saglık olsunda en onemlısı o

melisesra
site iyice sinir etmeye basladıyaaa

Dark
günaydın kızlar opuyorumnanaktan

melisesra
22-03-10, 10:03
Dark
günaydın kızlar opuyorumnanaktan
hoşgeldın

slcn
hg darkk

Dark
hosbulduk kızlar. nasılsınız

slcn
ii sen nasılsınn bebemm..aaa bıs senle aynıyıkk kızzz

melisesra
iyiyizcanımn çok şükür bebişlerde iyidir insalklah

Dark
iyiyim canııım bende nasıl olsuunnn :)
yok canım ben 9+5'im de kac gundur foruma düzgün giremedim ondan öyle kaldı :)

Dark
bebisimi 1ay aradan sonra, cumartesi gunu gormeye gidicem allah nasip ederse teyzeleri :)
insallah iyidir.

melisesra
Dark
bebisimi 1ay aradan sonra, cumartesi gunu gormeye gidicem allah nasip ederse teyzeleri :)
insallah iyidir.
insallah ıyıdır canım bende persembe gorucem

61esra
esraakkaya7
geçmiş olsun kızlar dün doktora gittiim bebeğim iyimiş yüzde doksan erkek dedi
gözün aydın cnm ilk haber senden gelidi ikici haber kimden acaba nevyastanmi bide nevyas aözel mesaj atta ilk tahmin erkek diye listede günceleme yapsın
balum
kızlar ruyamda bı kanama olmustum var yaaaa. cok korktum yauyandıgımda sukrettım. kan bozuyo derler ruyayı. inş oyledır.
bend eradalard açok kanamam oldugunu görürüyodum ve çok korkuyodum cnm allah kimseye göstermesin...

esraakkaya7
bu arada iğnelerimi bitirdi doktor sadece göbekten bantıma devam ediyorum

Feyza79
slm kizlar doktoardan geldim:)
valla kizlar masallah bebegim cok saglikli ultrason resimlerini ekliycem günlügüme ordan bir bakin bakalim neye benziyor:))
satimizlar ayni gidiyoruz
ben hic kilo almamisim
ve hani size haret ediyor dedin di ya.doktorda uzaninda yine kimildadi.kadin daha ultrasonda bakmadan sag tarafima koydum elimi göbek deligimin üst tarafini yanina bebek burda dedim ve gercekten orda cikti.yani hissettigim gercekden bebegimis.
bir görseniz hic yerinde durmuyor.eli ayaklari kipir kipir oyunuyor.
doktoara da bosk mu karatemi ne ediyor mu dedi:))
sükür hersey yolunda.cinsiyetine birsey demedi.haftaya sali ölcümler icin tekrar gitcem o zaman söyler insallah.buda ultrason resimlerimiz.
[​IMG]:nazar:

Dark
ay ne güzel ya sen benden once goreceksin demek :)

Dark
ay masallah masallah nasıl da bellii yaaaa

melisesra
Feyza79
valla kizlar masallah bebegim cok saglikli ultrason resimlerini ekliycem günlügüme ordan bir bakin bakalim neye benziyor:))
ben hic kilo almamisim
ve hani size haret ediyor dedin di ya.doktorda uzaninda yine kimildadi.kadin daha ultrasonda bakmadan sag tarafima koydum elimi göbek deligimin üst tarafini yanina bebek burda dedim ve gercekten orda cikti.yani hissettigim gercekden bebegimis.
sükür hersey yolunda.cinsiyetine birsey demedi.haftaya sali ölcümler icin tekrar gitcem o zaman söyler insallah.buda ultrason resimlerimiz.

masallah kuzuna canım darısı basımızaa

slcn
feyzacım cokk sevındım canımm ne kadarlıksın sen

melisesra
Dark
ay ne güzel ya sen benden once goreceksin demek :)
kaydirigubbakcemile2

bat
Feyza79
ben hic kilo almamisim

feyzacım maşallah çok güzel ya bende yarın göreceğim bebeğimi bende ultrason resmini koymak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum banada anlatırmısın birde kaç haftalık oldun sen...

duduu
Feyza79
ben hic kilo almamisim
maşallah canım çok net görünmüş valla ultrasonda.darısı başımıza

bat
slm 2010 ekimin güzel anneleri nasılsınız neler yapıyosunuz anlatın ben yarın bebeğimi göreceğim varmı yakınlarda doktora gidecek olan..

esraakkaya7
feyza 79 sen kaç haftalıksın

duduu
bu arada kızlar sitede bi sorun mu var.

melisesra
bat
slm 2010 ekimin güzel anneleri nasılsınız neler yapıyosunuz anlatın ben yarın bebeğimi göreceğim varmı yakınlarda doktora gidecek olan..
selam canım hoşgeldın nasılsın bende persembe gorucem

melisesra
esraakkaya7
canım sen hangı hastaneye gıdıyorsun

61esra
feyza çok tatli hadi gözün aydın cnm artık sakin sakin duracakları yok bunların doguma kadar maç ederler galibi:KK46::KK46: kim olur bilemiyorum...

bat
esraakkaya7

canım kaç haftalık anlamadım 7+9mu demek istedin benim 10+1 günlük senin kaç haftalık.

duduu
bu arada kızlar sitede bi sorun mu var.

evet ya bağlantı kopup duruyor..

melisesra
selam canım hoşgeldın nasılsın bende persembe gorucem
aleykümselam melisesracım hoşbulduk bacağım ağrıyor 3 gündür zor yürüyorum onun dışında iyiyim sen nasılsın varmı seninde ağrıların seninde az kalmış bebişini görmeye ne kadar olmuştu senin...

esraakkaya7
ben istanbul tüp bebek merkezi doktor aret kamara gidiyorumtüp bebeğimide o yapmıştı benim bırakmadımdevamedicem inşallah

esraakkaya7
ben 12 haftaya girdim

melisesra
bat
canım kaç haftalık anlamadım 7+9mu demek istedin benim 10+1 günlük senin kaç haftalık.

evet ya bağlantı kopup duruyor..

aleykümselam melisesracım hoşbulduk bacağım ağrıyor 3 gündür zor yürüyorum onun dışında iyiyim sen nasılsın varmı seninde ağrıların seninde az kalmış bebişini görmeye ne kadar olmuştu senin...
geçmiş olsun canım ben iyiimçok şükür bende hıc bı belırtı yok korkuyorum oyuzden perşembe görücem canım

melisesra
esraakkaya7
ben istanbul tüp bebek merkezi doktor aret kamara gidiyorumtüp bebeğimide o yapmıştı benim bırakmadımdevamedicem inşallah
anladım canım benımkıde tüp bebek ne guzel erkenden ogrendın

esraakkaya7
melisesra sen nereye gidiyorsun

61esra
esraakkaya7
ben 12 haftaya girdim
cetvelin farklı gösteriyo cnm düzeltsen iyi olur..

melisesra
esraakkaya7
melisesra sen nereye gidiyorsun
canım ben tup bebegı amerıkanda yaptırdım ohss oldum 16 gun hastanede yattım cerrahpasaya gıdıyordum şimdi avrasya hospıtal a gıdıyorum

NohutluPilav
feyzacım kocman bı maşşallah sıze tatlımm:nazar:

melisesra
benım bebeklerım ıkızdı biri gelısmemıs kalbı durmus :KK43:

esraakkaya7
ney gösteriyor cetvelim doğru değilmi

esraakkaya7
bir iki gün oynuyor onuda boşver

esraakkaya7
melis esra hiç canını sıkma olsun rabbim buna sağlık versin normalde tüp bebeklerde bir yane tercih ediyolar

simge_wxyz
selam kızlar yarın büyük gün benim için........test için ve ense kalınlığı için..........allah inşallah hayırla sonuçlandırır çok korkuyorum yaa

61esra
esraakkaya7
bir iki gün oynuyor onuda boşver
12. hafta girdim dedinde cetvelde 10 haftalık gösteriyo ondan dedim cnm...

melisesra
esraakkaya7
melis esra hiç canını sıkma olsun rabbim buna sağlık versin normalde tüp bebeklerde bir yane tercih ediyolar
amin canım bu ıkıncı denemeydı ılkıde kalbı durmustu
ALLAHIM INSALLAH SAGLIKLA KUCAGIMIZA ALIRIZ

bat
esraakkaya7
ben 12 haftaya girdim

ne güzel senle iki haftamız var doğum tarihin ne zaman..

melisesra
geçmiş olsun canım ben iyiimçok şükür bende hıc bı belırtı yok korkuyorum oyuzden perşembe görücem canım
korkma canım herkes belirti yaşayacak diye bişey yokki kimisi çok ağrılı sancılı bulantılı geçiriyor kimisindede hiç belirtiolmuyor inşallah rahat bi gebelik geçirirsin bende yarın görücem bebeğimi aslında bende korkuyorum bacağım öyle ağrıyorki karnıma vuruyor ağrısı varmı benim gibi olan arkadaşlar..

bat
simge_wxyz
selam kızlar yarın büyük gün benim için........test için ve ense kalınlığı için..........allah inşallah hayırla sonuçlandırır çok korkuyorum yaa
simgecim senin ne kadalık bende yarın gideceğim ama acaba test verecekmi benim 10 haftalık senin ne kadar...

duduu
ya kızlar benim midem yine kötü.az önce yine çıkardım.(hemde poşet dosyaya okulda olunca)geçmiş gbydi yine başladı.neden acaba?

melisesra
bat
ne güzel senle iki haftamız var doğum tarihin ne zaman..

korkma canım herkes belirti yaşayacak diye bişey yokki kimisi çok ağrılı sancılı bulantılı geçiriyor kimisindede hiç belirtiolmuyor inşallah rahat bi gebelik geçirirsin bende yarın görücem bebeğimi aslında bende korkuyorum bacağım öyle ağrıyorki karnıma vuruyor ağrısı varmı benim gibi olan arkadaşlar..
aminn canımmm ALLAHIM hepımız hakkında hayırlısını versin

esraakkaya7
12 ekim satta göre

melisesra
simge_wxyz
hayırlı haberler alırsın ınsallah canımm