2010 Ekim Anneleri

balum
8-03-10, 15:03
mirayhale
insallah balum moralimi yuksek tutmaya calisiyorum esimde cok kiziyor neden durup dururken agliyorsun diyor ne bilim sanki bu vucut benim degil siyirip atmak istiyorum.
boyle soyleme tatlım ya. yavas yavas hersey duzelecek. 12, haftadan sonra ıyıce rahatlayacagız bak gor sen. sabret azcık olur mu. hep olumlu dusun.

esengülüm
white_dreams87
merhabalar herkese beni de aranıza alırsanız çok sevinirim arkadaşlar.benimde son adet tarihim 18 ocak muhtemel doğum tarihimde 25 ekim 2010. benim ilk bebeğim olacak.1 martta gittim doktora 5 haftalıktı şuan 6. haftamdayım.herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim.
hoşgeldin cnmcm benimde sat 21 ocak Allahım hepimizin sonunsa kadar sağlıklı kavuşturmsun inş.meleklerimize:Saruboceq::nazar:

white_dreams87
balum
amin canım inş hepımıze. hosgeldın aramıza.

hoşbulduk canım teşekkür ederim.a.s.

white_dreams87
esengülüm
hoşgeldin cnmcm benimde sat 21 ocak Allahım hepimizin sonunsa kadar sağlıklı kavuşturmsun inş.meleklerimize:Saruboceq::nazar:
amin canım amin.inşallah hepimiz sağlıklı ve rahat bir gebelik ve doğum geçiririz:nazar:

balum
jelly1
dikkat et kendıne canım :)
sagol canım sen de:KK66:

jelly1
esengülüm
aklinialirimsmile
inşallah cnmcm bu arada aramızda bir gün var
evet canım benım sat 12 ocak ama dk ıkı hafta once gıttıgımde 5 haftalık falan demıstı carsamba gunu gıttıgımde tekrar sorcam :)

sever
kızlar yarın doktora gideceğim benim için dua edin olurmu kalp atışlarını duyayım herkese iyi akşamlarrrrr
önce kendinize sonrada bebişlerinize dikkat edinnn....

esengülüm
jelly1
evet canım benım sat 12 ocak ama dk ıkı hafta once gıttıgımde 5 haftalık falan demıstı carsamba gunu gıttıgımde tekrar sorcam :)
hımm anladım cnmcm o zmn senin kusu yetişir sata annesi inş...büyümüştür o şimcikk :nazar:

balum
sever
kızlar yarın doktora gideceğim benim için dua edin olurmu kalp atışlarını duyayım herkese iyi akşamlarrrrr
hadı dualarımız senınle. heyecan yapma hersey ıyı olacak için rahat olsun rahat rahat uyu gece de. yarın koşarak olamasa dakaydirigubbakcemile3 coşarak gelırsın ıns:)

mirayhale
white_dreams87
aynen benimde öyle şuan canım.sanki sevinen ağlayan ben değildim.horman değişiminden ötürü sanırım içimde bir karamsarlık var anlatamam.sanki hazır değilmişim erkenmiş gibi geliyor.içimden böyle geçtikçe tövbe tövbe diyorum o kadar çok isteyen ve yıllarca uğraşan insanlar varken, rabbimin mucizesi doktor kistin var hamile kalman çok zor tedavi olman gerek demişti geçen ay ve doğum kontrol hapı ile 6 ay tedavi olmam gerekiyordu..ben henüz tedaviye başlamadan hamile kaldım.bunu düşünüp içime o isteksizlik gelince şükrediyorum ve doktoruma gebelik kontrolü için gittiğimde hiç birşey kalmamış çok şanslısın çok güzel yerleşmiş dedi:)
anliyorum canim zor elde edilmis mutluluklar aslinda cok daha kiymetlidir.
bizim korunmayi biraktiktan sonraki ilk denememiz ve ben hamile kaldim ilk ayda olucagi aklimdan hic gecmedi olmaz diyordum ama oldu.
rabbim ol deyince oluyor iste.
ilk haftalarda cok iyiydim ne bir belirtim nede boyle karamsarlik vardi.
cok mutluydum.
ama son bir haftadir artik istememeye basladim.dua ediyorum allahima icimden bu kotu dusunceleri ve duygulari alsin diye.vucudum bana agir gelmeye basladi.

balum
ayyy hadı cıktım kızlar bu defaaaa.s

esengülüm
sever
inşallah dycaksın cnmcm içini ferah tut Allahım yardım etsin :Saruboceq:Şeniz

balum
mirayhale
bizim korunmayi biraktiktan sonraki ilk denememiz ve ben hamile kaldim ilk ayda olucagi aklimdan hic gecmedi olmaz diyordum ama oldu.
cok mutluydum.
ama son bir haftadir artik istememeye basladim.dua ediyorum allahima icimden bu kotu dusunceleri ve duygulari alsin diye.vucudum bana agir gelmeye basladi.
bende ılk ay olmaz dıyodum ama oldu. test yaptırdıgımda acaba erken mı dedım ama sımdı cok mutluyum. gecer bu dusuncelerınız.

esengülüm
kızlar hepiniz kendiniz çok dikkat edin olurmun minnoşlarada yarın görüşmek üzere hoşçakalın:))))))

mirayhale
balum
bende ılk ay olmaz dıyodum ama oldu. test yaptırdıgımda acaba erken mı dedım ama sımdı cok mutluyum. gecer bu dusuncelerınız.
insallah balum insallah sende kendine iyi bak.a.s.

white_dreams87
mirayhale
cok mutluydum.
şuan böyle düşünmen çok normal canım bende senle aynı durumdayım.henüz 8 alık evliyim ve korunuyorduk bizde eşimle ama Allahın mucizesi işte oldu bir şekilde.aynen öyle ol diyorsa oluyor rabbim.bir kaç aya düzeliriz umarım hormon değişiminde bu duygu karmaşası normalmiş şuan.dediğim gibi aklına yıllarca uğraşıpta bu mutluluğa ulaşamayan insanları getir canım ben öyle yapıyoruz nacizane tavsiyem.kendini üzme bebişinde üzülmesin canım :ecrin_bebek:

mirayhale
white_dreams87
şuan böyle düşünmen çok normal canım bende senle aynı durumdayım.henüz 8 alık evliyim ve korunuyorduk bizde eşimle ama Allahın mucizesi işte oldu bir şekilde.aynen öyle ol diyorsa oluyor rabbim.bir kaç aya düzeliriz umarım hormon değişiminde bu duygu karmaşası normalmiş şuan.dediğim gibi aklına yıllarca uğraşıpta bu mutluluğa ulaşamayan insanları getir canım ben öyle yapıyoruz nacizane tavsiyem.kendini üzme bebişinde üzülmesin canım :ecrin_bebek:
haklisin o kadar cok insan var ki isteyipte hamile kalamayan. rabbim tum isteyenlere versin insallah.
zaten 3 ayin sonuna gelince psikologdan yardim alicam. eger gecmesse bu dusuncelerim. cunku hic saglikli degil. icime baska bir insan kacmisda o konusuyor gibi.ben cok positif bir insandim birden bire boyle karamsar olmam esimide korkutuyor. bakalim insallah hersey duzelicek.

jelly1
sever
inşallah duyarsın sever :) dualarımız senınle

jelly1
kızlar ben cıkıyorum kendinize ıyı bakın :) :KK46:

mirayhale
gule gule jelly1 kendine iyi bak

white_dreams87
mirayhale
haklisin o kadar cok insan var ki isteyipte hamile kalamayan. rabbim tum isteyenlere versin insallah.
zaten 3 ayin sonuna gelince psikologdan yardim alicam. eger gecmesse bu dusuncelerim. cunku hic saglikli degil. icime baska bir insan kacmisda o konusuyor gibi.ben cok positif bir insandim birden bire boyle karamsar olmam esimide korkutuyor. bakalim insallah hersey duzelicek.
düzelir canım emin ol geçecek.benim annemde bana hamile kaldığında böyle düşünmüş ama 3. aydan sora vücut bu değişime adapte oluyor ve herşey normale dönüyormuş doktorada özellikle sordum ben çok normal şuan beklenmedik bir gebelik ve erken olduğunu düşündüğün için böyle düşünüyorsun hormon değişimine vücut ve beyin adapte olunca geçecek dedi.sende içini ferah tut canım. herkese iyi akşamlar.yarın görüşmek üzere.kendinize ve minik kelebeklerinize iyi bakın :ecrin_bebek::nazar:

Feyza79
mirayhale
kafamda sorular sorular aslinda ben bu gebelige hic hazir degilmisim.
bunu farkettim zaman zaman agliyorum niye boyle oldum ben anlamiyorum.
halbuki ilk ogrendigimde sevincten aglamistim sanki o insan ben degilim simdi.
sanirim hormonlarim altust oldu.senağlama
canim mutlak psikolgda ndestek al ki bu günlri rahat gecirmek icin canim.daha vücüt sekilden
sekile gircek.daha da moralin bozulur.bir an önce tedavini ol canim.hormonlarin alt üst olmus.insallah hersey cok güzel olacak.icindeki sesi hic dinleme.seni ne rahatlatcaksa hep onu yap.
balum
sorunca bana da soyler mısın bı:) benım doktorum demedı kestane balını baska doktor dedı. kestane balı az acı olur ama her derde deva ılac gıbıdır. ılk kez yedım ben de.
tamam canim mutlak insallah unutmazsam soracagim aslinda liste yapmak lazim aklima ne takilirsa tekrar tekrar sorcam.sonra oraya gidince insan unutuyor

sever
insallah canim hayirli haberlerle gel

jelly1
kızlar ben cıkıyorum kendinize ıyı bakın :) :KK46:
haydi canim iyi aksamlar

Feyza79
masallah ne bereketli ekim ayiymis bitmedi daha:)))
yeni gelen aradslar hos geldiniz güzel paylasimlar

white_dreams87
8-03-10, 16:03
Feyza79
masallah ne bereketli ekim ayiymis bitmedi daha:)))
yeni gelen aradslar hos geldiniz güzel paylasimlar
hoşbulduk canım teşekkürler. evet ekim anneleri çokmuş Allah arttırsın:)

johnnybravo
8-03-10, 16:03
gideceğim doktora ve hastaneye baktım
yenidoğan bütün bebeklerin resimleri var çok tatlılar ya