Kilo almanın en kolay yolu

espas
28-01-10, 21:01
Merhaba arkadaşlar.
Kilo almanın en kolay yolu.Üzüm çekirdeği.
Üzüm çekirdeğini bal ile uygun bir kıvamda karıştırıp sabah öğle akşam yemeklerden onbeş dakika önce yiyorsunuz.Ben de çok zayıf değildim fakat yıllardır kilom sabitti.Başka rahatsızlıklarım için almaya başladım ki ne göreyim kilo alıyorum hem çook şaşırdım hemde kilo almak istemediğim için bıraktım.Kilo vermek isteyen arkadaşlarda yoğurtla yiyor oda zayıflatıyor.Mutlaka deneyi hem çoook şifalı.olumunekankayizsmile

ay_yuzlum
29-01-10, 06:01
ben herşeyi denedim ama o kadar uğraşlarımın sonunda bir kaç yüz gr. alıyorum. ama vermeye gelince hemen kilo kilo gidiyor...

ay_yuzlum
29-01-10, 06:01
artık 50 kg geçmek istiyorum. valla fazla istemiyorum ya 55 olsam yeter... ama olamıyor...

damla_20
29-01-10, 07:01
ben 43 kloym 50 kilo olsanm yeterli ama almııyorum azcık iştahım açıldı inş yakın bi zamanda alrım

ay_yuzlum
29-01-10, 08:01
iştah diye birşey yok ki bende. öyle çok ahım şahım bişeyler istemez canım. ayda yılda bir. damak tadı da yok.

espas
29-01-10, 10:01
Arkadaşlar siz benim yazdığım formülü bir ay deneyin sonucu inşallah görürsünüz..

espas
29-01-10, 10:01
Sevgili ay_yüzlüm dediğim formül zaten iştah açıyor vücudu besliyor hem de çok sağlıklı iştahsızlık piskolojik ve ruhsal sıkıntıdan da olabilir.Akşamları karabaş otu çayını atalarımız kafa süpürgesi olarak tarif etmişler.Dene kendini ödüllendir.:eek:

ay_yuzlum
29-01-10, 11:01
kedi otu çayı aldım. rahatlatıcı etkisi varmış.. onu denedim ama pek etki etmedi bende bıraktım. civanperçemi deniyorum. çayını. macununu zaten kullanıyorumda...

ay_yuzlum
bilmiyorum yaa.. dediğin gibi psikolojik. rahat olduğumda bi kaç yüz gr. alıyorum işte.

ay_yuzlum
:) çay kaşığıyla alıyorum. kepçeyle veriyorum kiloları...

espas
30-01-10, 19:01
Ay_Yüzlüm kaç yaşındasın? Ben otuzumdan sonra almaya başladığımı görünce dikkat etmeye başladım.Ama huyumda değişti desem daha doğru olur.Çok pimpirikli her şeyi çok ince düşünen bir yapım vardı.Çok zayıf birini görünce diyorum ki tamam bu çok hassas ruhlu.Hassas ruhlu olan kişiler çok cabuk alamazlar fakat çabuk verirler.Bende tıpkı öyleydim .Fakat yaş otuzu bulunca şu anda otuzdördüm ne bileyim daha bir olgunlaşdım.Olaylara bakışım çoook değişti.Daha bir tevekküllü yaşıyorum artık.Her şeyi halledemiyeceğime Allah'a dayanarak ve yanlız O'na güvenerek yaşanması gerektiğini anladım.olumunekankayizsmile

ay_yuzlum
1-02-10, 07:02
günaydın espas, 23 yaşındayım kasımda 24 olucam. tevekkel olmaya çalışıyorum. ince fikirliyim. en ufak şeyi bile takarım sanırım o yüzden eriyorum...

ay_yuzlum
1-02-10, 07:02
Rabbimiz bize gücümüzün yetmediği işler yüklemesin..

dprsfm
1-02-10, 20:02
bende 1.60 boyunda 45 kıloyum gecen sene ıstıgın surupla 47 kılo oldum ama surubu bıraktıgımda tekrar eskı halıme dondum o 2 kılıo yu almakta bnm ıcın cok zordu pıyasadakı ıstah acan macunları yedım sporcu oıcrecegı ıctım yıne alamadım yıne almadım kabul etmek ıstemıorum ama galıba omrum boyunca zayıfı bı kız olarak klaıcam :çok üzgünüm:

gozdenur19
4-02-10, 19:02
Kızlar ben yaklaşık 1 haftadır her akşam süt+bıldırcın yumurtası+bal karışımını içiyorum.2 gündür de BULK kullanıyorum.Annem yanaklarımın biraz dolduğunu söylüyor.Tartınamadığım için kilo farkı var mı bilemiyorum ama kararlıyım alacağım o kilolarııııı guclubacismileguclubacismile

denizaysim
4-02-10, 21:02
offf ya bendse 45 kiloyumm :KK43: bn de artık 51 falan olmak istiyorum

espas
6-02-10, 07:02
Sevgili gözdenur senin kullandığın karışımlar da güzel fakat benim size tavsiye ettiğim karışımı kullanmak çok daha kolay .Özellikle sonuç aldığım için sizlerle paylaştım.Irsi olarak biz ailece çok kilo alamayız.Mesela annem ellialtı yaşında ama bir genç kız kilosunda .Ben kiloları almaya başlayınca annem de çok şaşırdı.Şimdi kilomu dengede tutmaya çalışıyorum böyle iyim hamd olsun artık almamak için dikkat etmem lazım.Arkadaşlar size tavsiye ettiğim karışımı kullananlar varsa lütfen burda paylaşsın.Fakat unutmayın sabh.öğle.akşam aç karnına yemeklerden onbeş dakika önce kullanmak lazım.Sevgilerkaydirigubbakcemile5

oOopitipiti
6-02-10, 08:02
kızlar ben lisede çook zayıftım, geceleri tost yiyip yatıyodum ve istediğim kiloya kavustum hatta fazlasını bile aldım o dönem=))
çirkin tatlarla çiğ yumurtalarla midenizi bulandırmayın boşa, sevdiğiniz şeyleri yiyin bence
çok zor değil yani üzmeyin kendinizi iştahınız açık olsun yetercokacimcoook

brcc
6-02-10, 15:02
ya eczanelerde satılan kilo aldırma ilaçları var.. sporcularda kullanıyormus sanırım.. kullanan varmı ?

bebekkkk
6-02-10, 15:02
bende 22 yasındaım boyum 160 kilom 43 kilo almak istiyorum.içinizde kilo alan varsa tecrübelerini yazabilirmi?lütfenn

mimoza.
6-02-10, 17:02
bende çok zayıfım 42 kiloyum XXX şurubunu içtim bir ara iştahımı açtı 1.2 kilo aldım ama sonra geri kapandı geçiciydi yani çok uyku yapıyodu zaten bende bıraktım...

espas iyi hoşta ben bal reçel türü hiç yiyemiyorum çok yemeğe çalıştım öyle karışımları ama ağzıma bal türü şeyler alınca hemen midem bulanıyor şöyle fazla tatlı olmayan karışım bilen varmı

gozdenur19
6-02-10, 20:02
espas
Sevgili gözdenur senin kullandığın karışımlar da güzel fakat benim size tavsiye ettiğim karışımı kullanmak çok daha kolay .Özellikle sonuç aldığım için sizlerle paylaştım.Irsi olarak biz ailece çok kilo alamayız.Mesela annem ellialtı yaşında ama bir genç kız kilosunda .Ben kiloları almaya başlayınca annem de çok şaşırdı.Şimdi kilomu dengede tutmaya çalışıyorum böyle iyim hamd olsun artık almamak için dikkat etmem lazım.Arkadaşlar size tavsiye ettiğim karışımı kullananlar varsa lütfen burda paylaşsın.Fakat unutmayın sabh.öğle.akşam aç karnına yemeklerden onbeş dakika önce kullanmak lazım.Sevgilerkaydirigubbakcemile5

Valla tatlım o bizim ailede de var.annem 45 yaşında ama kimse inanmıyor.Birazda minyonuz :eek:
Bu üzüm göğüs büyütme amaçlı da yenilen kara üzüm çekirdeği değil mi?Göz kararı mı karıştırıyorsun peki?

g_e_p_e
8-02-10, 14:02
offf ben de çok zayıfladım ya kilo almam lazım benim de bu yöntemi denicem annem de diyodu üzüm çekirdeği kan yapar diye kullanmaya başladım ama balla denememiştim inşallah alırım kilo yaa yanaklarım falan dolgunlaşsa yeter

mnla
kizlar, gece yatmadan bir ekmek dolusu birseyler yeseniz de mi kilo almiyorsunuz? kilo almamak nasil birsey? :sinifsinif: Allah bana da makul olculerde nasip insallah:Saruboceq:

ay_yuzlum
mimoza bende senin gibiyim tatlıyla hiç aram yok. yiyemiyorum zorlasamda olmuyo.

ay_yuzlum
ya arkadaşlar deniyorum hepsini ama kilo veriyorum yine çok zayıfladım kolumdaki saati daralta daralta bi hal oldum... yardım edin ya..

kedijik
Azminizi kutluyorum.Umarım herkez hedefine ulaşır.

Bu hedefe ulaşmak isterken konunun sağlıklı ilerlemesi adına ilaç,kimyasal ürün ve ticari amaç güden ürünlerin adlarını yazmazsanız sevinirim.Keyifli paylaşımlar...

ay_yuzlum
yiyeceklerin hepside hiç çekici gelmiyo artık. yemek saati gelecek diye ödüm kopuyo. bi kaşık alınca doyuyorum hatta patlıyorum..

neslyagmur
8-02-10, 18:02
merhaba arkadaslar benimde kilo alma problemim vardı
43 kiloydum 2gece 800gr keçiboynuzu pekmezini bitirdim ve şuan 45 oldum:KK70: daha fazla olmuyo

ayceren07
9-02-10, 11:02
merhaba, üzün çekirdeği öğütülmüş mü, siyah üzüm çekirdeği mi? Aktardan bulabilir miyiz?

espas
9-02-10, 13:02
Merhaba arkadaşlar .
Evet bahsettiğim çekilmiş kara üzüm çekirdei aktarlarda bulunuyor.Bal yiyemeyen arkadaşlarım.Bunu bir ilaç gibi düşünün .ınsan bir şeyi gerçekten istiyorsa bazı sıkntılara katlanmalı.Mesela ben şu anda bazı rahatsızlıklarım için çok sıkıntı verici bazı bitki suları içiyorum.ıçerken sanki gözlerim yuvasından çıkacak gibi oluyor.O kadar sıkıntı veriyor.Fakat sağlığım için başka çarem yok.Rabbim inşallah şifasını ihsan eyler.Kendinize bazı fomüller bulun derim.Yoğurtla yeyin diyeceğim fakat yoğurtla yenmesi kilo verdiriyor.Bal ile yenmesi kilo aldırıyor.Örneğin bir tatlı kaşığını ağzınıza alın ve hemen su içerek yutmaya çalışın.Bir de bazı tiksinti verdiğine inandığımız şeyler aslında bilinç altmızın bize oynadığı oyunlar.
Bir düşünün Kur'an'ı kerim'de dahi Rabbimiz BALIN insanlar için şifa kaynağı olduğundan bahsediyor.Örneğin bazı insanlar sigaranın tiryakisi iken bazı insanlar kokusuna dahi dayanamaz.Size tavsiyem yavaş yavaş kendinizi alıştırın .Önce internetten BALIN şifası hakkında yazılar okuyun.Bilinçaltınıza olumlu mesajlar yollayın önyargılarınzı yıkın ve BALLI günlere MERHABA deyin .
sevgiler.opuyorumnanaktan

sevilkar
9-02-10, 13:02
merhabalar ben 23 yaşındayım 175 boyum ve 77 kilom var. bence kilo almak için uğraşmayın.kilo iyi bişe değil. eğer ssağlıklıysanız hiç uğraşmayın.illa kilo alacam diyosanız tek çare yemek yemek yemek.....kilo vermek içinde yememek yememek yememek...kafamçokkarıştı

zephyr88
14-02-10, 10:02
annem der içine fit koyana dek...et koy der.herseyi düşünüp kafaya takmamak lazım.

Dishy_____
3-03-10, 20:03
2-3 kilo almak çok istiyorum yaa

ezo30
5-03-10, 00:03
arkadaşlar kilo problemim vardı benim de . ilk önce dr a gitmek istedim . tiroid ile ilgili olabilir dedi ve tahlil yaptırdım bişi çıkmadı . sonra bi ilaca başladım . uykusuzluk ve iştahsızlık vardı bende . sorunum yemek yemek istememe sadece . aklınıza gelebilecek herşeyi denedim . 46 kiloya kadar düşmüştüm . ilacı kullanmaya başladım remeron . ben 1 ayın sonunda 48 oldum . çünkü ilacın kilo ve uyku gibi etkileri var . antidepresan . ben şu anda 53 kiloyum . giydiğim herşeyi yakıştırıyorum kendime artık . kullanacak arkadaşlara tavsiyem yatmadan 1 sa önce alsınlar . ben mesela 10 da alıyorum 11 de uykuya dayanmam mümkün olmuyo . 6 ay devamlı kullanıcam . sonrasında dr a danışarak bırakıcam . sevgiler herkese

Larina
5-03-10, 02:03
bol bol abur cubur yiyin kızlar kek,cips,cola .)

duygussduyguss
5-03-10, 07:03
aystea
bol bol abur cubur yiyin kızlar kek,cips,cola .)
o dediklerinin hepsini yedim bişiy almadım:)

Larina
5-03-10, 22:03
cnm dewamlı yee ben öle 5 kilo almıştım :KK70:

_mervem_
6-03-10, 10:03
duygussduyguss
o dediklerinin hepsini yedim bişiy almadım:)
balık yağı hapı için ben hergün bir kapsül içiyorum iştahı açıyor hemde.stres kilo verdiryo 6 ay önce 56 kiloydum şuan 51 kiloyum.zor kilo alıyorum çabukta veriyorum offffsenağlama

kbra90
6-03-10, 14:03
içiyorm 4 5 gndür balık yağı hapı ama bi faydası olmadı daha

eccce
6-03-10, 21:03
damla_20
ben 43 kloym 50 kilo olsanm yeterli ama almııyorum azcık iştahım açıldı inş yakın bi zamanda alrım
sonrada 55 istrsın kendımden bılıyom

burcusx
7-03-10, 21:03
üzüm çekirdeğini ilk defa duydum.. nerede satılıyor peki bu? umarım işe yarar...

ela_ekin
10-03-10, 06:03
selam canm üzüm çekirdeğini nerden bulabiliriz

THETIS20
10-03-10, 22:03
ben 50 kıloyum boyum 1 75.. gogus bedenım de zar zor 75.. kıvrımlı olmak ıstyrm artık cok fazla yemek yıyorum ıstahım cok yerınde fakat hala zatıfım kızlar yaa .. ne yapacagımı bılemıyorum :KK43:

cerkezkizi10
11-03-10, 22:03
18 yasndayım 1.67 boyundaym ve 42 kiloyum :) beLimden yukarısından memnunum yanı gögüs sorunum yok..ancak dizlerimden aşagısı çok zayıf ev kötü görünüyor.. en azından 45 48 kilo arasnda olmak istiyorum :KK43:

sedna03
22-03-10, 12:03
slm kızlar ..öncelikle ilaç paylaşımı olmuş aman doktor tavsiyesi olmadan uzak durun...antidepresanları sadece dt tavsiyesi ile kullanın..evet iştah açama yan etkisidir ama aynı zamanda tek etkisi değildir..bazıları intihara eğilim yaratır...kara üzüm çekirdeği tozunu aktardan unutkanlık için almıştım.ama yiyemedim..sonra yoğurtla yendiğini duydum..öyle denedim..geceleri bol şekerli yiyodum..yanına da kahvaltılk gevrek...5 ay da 10 kilodan fazla aldım..sadece bunlar değil tabi...aam antidepresanın yan etkisiyle iştahım açılmıştı o ayrı..

TLN44
23-03-10, 10:03
Bende 42 kıloyum ama kilo alamıyorum vermeye gelınce cok güzel veriyorum

HayduT
23-03-10, 10:03
Allahım kafayı yiycem.
Nerden uğradım bu topiğe. -tatlicadiarzu-
Kızlar keşke bende vermeye değil almaya uğraşsaydım.
O ilaçlarla uğraşmayın. Bizim yaptıklarımızın tam tersini yapın akşam yemeklerini ağırlaştırın. Akşam yemeğinden hemen sonra tatlınızı yiyin. Şöyle bizim yiyemediğimiz hamurlu şerbetli tatlılardan.:gitme:
Sonra tv nizi seyrederken abur cuburnuzu yiyin. her gün böyle olursa almamak mümkün değil.
Ne güzel yaaa.
Çok kıskandım valla sizi :sinifsinif:

medinealeynanur
29-03-10, 16:03
benim bildigim kadar bu karisim meme buyutuyor.

Mery50
29-03-10, 17:03
ay_yuzlum
iştah diye birşey yok ki bende. öyle çok ahım şahım bişeyler istemez canım. ayda yılda bir. damak tadı da yok.
aynen bende öyleyim ya yemegi düsündügüm an migdem bulaniyor psikolojik galiba...:uhm: