Dermaroller- izler -lekeler-skarlar-selülitlerr babay, kolajen üretimi

famille
27-04-10, 11:04
ben 0.5 kullanıyorum.şimdiye kadar 3 kez yaptım.herhangi bir fark yok yüzümde.birde roller uyguladıktan sonra 1 saat kadar kızarık kalıyor sonra geçiyor.açıkçası 1 yada 1.5 almadığıma pişman oldum.

famille
komanchi
ben selülitlerim için kullanıorum ... üstüne selülit kremimi kullanıorum, acayip yakıo zaten (acı biber kremi bi de kullandığım) gercekten de super etkisi oluyo... baya bı azaldı
kaç mm kullanıyorsun canım?

famille
jayjay sen 1.5 mm lik dermarolleri gg den mi aldın canım?

moonshine76
27-04-10, 12:04
hemen etki beklemeyin cildin soyulmasindan haric cünki ilk etkiyi 4-5 hata civarinda farkedebilirsin ve zaten uygulama araligi 4-5 hafta olmali. 0.2yada 0.3 le bu bos gecen haftalarda kullaniliyor.

ben 0.5 kullandigimda cildim kagit gibi soyulmustu ve altindan isil isil bir cilt cikmisti, ikinci kez kullandigimda ise bölüm böülm soyuldu ve ilk i gibi wouw olmadim ama asil amacta zaten cildi soymak degil alt katmanlarda cildin kendini yenilemesi ve kolajen üretmesi buda zaman alan bir sürec.

mujgansonmez
27-04-10, 12:04
famille
ben 0.5 kullanıyorum.şimdiye kadar 3 kez yaptım.herhangi bir fark yok yüzümde.birde roller uyguladıktan sonra 1 saat kadar kızarık kalıyor sonra geçiyor.açıkçası 1 yada 1.5 almadığıma pişman oldum.
belki çok yeni oldugundandir yuzune zaman ver..hucre yenılenmesi bir iki hafta surebilir..
tabi galvanık spanın etkısı kesinlikle daha hızlı..ya da ageloc in artik bilemiyorum:))

odesssa
27-04-10, 14:04
kızlar sizce bu dermaroller torbalanmalarda ve morluklarda işe yarar mıı... yaramıosaa boşu boşuna almiyim diorum yaaa walla perişan oldum bu genç yaşımdaa bu gözaltı torbalarımdan....

jayjay
komanchi canım selulıt ıcın kullandıgında herhangı bır emla vs surdun mu?ve kaclık urun kullandın
ben vucuduma 1 kez yaptım kalcama süremedim gogsume kollarıma karnıma yaptım oyle pek bı acımadı dogrusu
oralara emla surmedım
gecen gun bı kalcama yapim dedim abowww nası gıdıklandım ve cıglık atarak aoww oww diyerek 2-3 kez ancak gecebıldım
banyo yaptım sonra krem surdum cok sızladı
tabı tam bı uygulama olmadı bu 2-3 kez surmekle
zaten avuc ıcı kadar bır yere uyguladım

bubu09
Teşekkürler jayjay
nereden aldınız ggdenmi ?famille sen nereden aldın ?

chemistt
27-04-10, 18:04
komanchi
ben selülitlerim için kullanıorum ... üstüne selülit kremimi kullanıorum, acayip yakıo zaten (acı biber kremi bi de kullandığım) gercekten de super etkisi oluyo... baya bı azaldı
merhabalar.ben yeni üye oldum ama bütün yazılanları okudum ancak kaç mm sipariş vereceğim konusunda çok kararsız kaldım.Komanchi sen selülite kaç mm kullandın.ben gg da 3 satıcıya sordum.hem yüzüm hem de selülite kullnıcağımı söyledim. 2 si 1mm biri 1.5mm al dedi.İyice kararsız kaldım.1mm cilt lekelerime kısa sürede etki etmezse diye çekiniyorum ama 1.5 da fazlamı gelir ki.Bi fikir verin lütfen

jayjay
bence 1.5 kızlar

famille
bubu09
Teşekkürler jayjay
nereden aldınız ggdenmi ?famille sen nereden aldın ?
ben gg den aldım canım 65 tl ya.0.5 mm aldım ve keşke 1 yada 1.5 alsaydım diyorum .alıcam ama bunu biraz kullanayımda.

famille
moonshine76
hemen etki beklemeyin cildin soyulmasindan haric cünki ilk etkiyi 4-5 hata civarinda farkedebilirsin ve zaten uygulama araligi 4-5 hafta olmali. 0.2yada 0.3 le bu bos gecen haftalarda kullaniliyor.

ben 0.5 kullandigimda cildim kagit gibi soyulmustu ve altindan isil isil bir cilt cikmisti, ikinci kez kullandigimda ise bölüm böülm soyuldu ve ilk i gibi wouw olmadim ama asil amacta zaten cildi soymak degil alt katmanlarda cildin kendini yenilemesi ve kolajen üretmesi buda zaman alan bir sürec.
benim yüzümde soyulma olmadı.3 kez yaptım. yalnız 3. uygulamada bayağı bir bastırdım fayda etsin diye ve 2 gün cildim aşırı kurudu ..sürekli nemlendirici sürdüm .

odesssa
kızlar yaa bu ürünü gözaltına kullanan hiç mii yok yardımcı olunn banaa torbalarım warr yaa:KK43::Saruboceq:

jayjay
gözaltında derma roller kullanan arkadas bıze bıraz daha sonucları anlatabılır mı?
yanı uygulandıgı an ıle sonrası arasında %5 bıle fark yok mu
torba ıcın soruyorum ya da morluga etkısı ne?

odesssa
27-04-10, 19:04
ya ben bu ürünü dediğim gibi sadece 1 kez kullandım we güzellik merkezinde yaprtrdm... torba ve morluk wardı gözaltımda... hala da war.... ama bir kerede sonuç alınmaz dedil kadın bana ama şöle söliim cidden ilk kullanımda bile derimde biraz kalınlaşma oldu... morluk biraz daha uzun kullanımdan sonra düzelir dedi bayan... ama şuanda aynı ilk günkü gibiyim yanii hala torbalarım ve morluklarım war o yüzden merak ediorum uzun kullanıp sonuç alan war mı die... lütfen yardımcı olun... yoksa boşu boşuna sipariş wermiym bende :KK43::KK43:eyvahedigeldismile

jayjay
27-04-10, 19:04
odessa 1 kereyle evet muhtemelen olmaz
ben de 7 kez filan oldu sanırım lekelerim icin, ve 8. yaparsam bence tam genclıgımdekı rengıne donucek tenım
cunku kol ıclerımle yuzumun rengı farklı
beyaz tenlı olmama ragmen kol ıclerım daha beyaz
o zaman yuzum de oyle olmalı

moonshine76
27-04-10, 21:04
kizlar hangi ölcünün hangi katmana kadar ulastigini görmek isterseniz buyrun Eki Görüntüle 43098

jayjay
27-04-10, 22:04
moon resım eklemeyı nasıl yapıyorsun canım?
bence 1.5 derken daha etkılı gıbıme geldı bakın orda kırmızı bır tabakaya kadar ıslemıs ıgne
basal tabakaya kadar
epidermisin hemen altı
bence ufak ebatlarla kendıne acı cektırmenın luzumu yok
bır de zaman kaybı zaten ıkıde bır yapılmıyor
ben 10 gun sonra yıne yapıcam ınsallah

moonshine76
28-04-10, 08:04
cevap yaz a tikla sonra eklentiler e gir veoradan yükle sonra kapat o sayfayi ve cevp yazarken eklemtilere tikla oradan ekledigin resmi sec. önceki yükledilerim secenektegörünmüyor onu bende anlamiyorum ama son ekledigini kolayca bulabilirsin.

famille
28-04-10, 13:04
1.5 mm yüz için çok değil mi ya arkadaşlar?

pink_panther
28-04-10, 17:04
bence çok 1.5 mm. Ben 1 mm sipariş verdim. Onda bile 0.5 mi alsaydım diye düşünüyorum. Ben ebaydan aldım 34 liraya. Ayrıca nuskinde aldım. Evetttttttt artıkk sizleri epey bilgilendirebilecem alkisalkisalkis

famille
28-04-10, 18:04
pınk_panter ben rolleri ebayda gördüm 49 dolardı kargo falan buradaki ile aynı fiyata gelecek diye almadım.nu skini ebeydan kaça aldın canım.bende almak istiyorum ve ne kadar zaman da eline ulaştı.bana arkadaşlar gümrüğe takılır boşuna sipariş verme dediler..

pink_panther
28-04-10, 20:04
famille
pınk_panter ben rolleri ebayda gördüm 49 dolardı kargo falan buradaki ile aynı fiyata gelecek diye almadım.nu skini ebeydan kaça aldın canım.bende almak istiyorum ve ne kadar zaman da eline ulaştı.bana arkadaşlar gümrüğe takılır boşuna sipariş verme dediler..
Cnm ebayda dermaroller çok ucuz. Benm aldığımdan daha ucuza bile vardı. Fiyatı düşük olduğu için aldım bende. Ama nuskini sitesinden aldım. Ebayda daha ucuzdu nuskin ama cesaret edemedim çünkü gümrük olayını bende duydum. Ben defalarca yurtdışından bişeyler satın aldım ve foto makinamı ordan aldım o bile gümrüğe takılmadı. Bilmiyorum belkide sitesinden alalım die öyle söölüyolardır. Benm sitesnden alma sebeplerimden bi taneside garantisi için.. Ama artık nu skin ürünlerim biterse tr den almam ebaydan alırım.Çünkü ucuz şeyler (çok pahalı olmayan şeyler) gümrüğe takılmaz

moonshine76
az önce ilk kez 1mm ile roller yaptim. Iki kez emla sürdüm 20 dakika arayla aci hissetmedim kisalarla yaptigim kadar kizardi yüzüm. Bakalim yarin belli olur kac günde gececek kizarikligi.
Aslinda bacaklarimada yapsam diyorum ama 1mm ile mi 1.5mm ile mi karar veremedim.

silagul
bişey sorcam bunu bende duydum ünlü bir sanatçı yapıyormuş. bilen varsa bana yardımcı olabilirmi. eşim amerikaya gidecek 15 gün sonra oradan alabilirmi acaba bunu tam adı ve hangi markayı öneririsiniz?şimdiden teşekkürler.