Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2010 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

escos
21-06-10, 15:06
kızlaar çok teşekkürler cevaplar için biraz fazla evhamlı oluyorum bazen..yüzüstü alıştırma yapmadan cocuktan 1 saat tutması beklenmez ki dmi.. yatırdım baktım saga sola cevirebiliyor.. ne yapayım ya arada oluyor ...işkilliyim..:)

meleksen
escos tatlım ben gebzede yasıyorum ve merkez hastanesıne goturuyorum mavısen hanım var super bı doktor baska yerden bıle ona gelıyolar herseyı detaylı anlatıyo muyanıyeyı cok guzel yapıyo cok memnunum ben

zeynepb
escos
kızlaar çok teşekkürler cevaplar için biraz fazla evhamlı oluyorum bazen..yüzüstü alıştırma yapmadan cocuktan 1 saat tutması beklenmez ki dmi.. yatırdım baktım saga sola cevirebiliyor.. ne yapayım ya arada oluyor ...işkilliyim..:)
canım benım 1 saat nasıl tutsun kafasını...
kendı kendıne evham yapma.
bızımkıde 10 dk sonra sınırlenıp aglamaya baslıyor.
netten okuyup okuyup kurma kafanda aaaaa sapasaglam cocugun hıc bıseycıgı yok korkma :eek:lmaz:

ZEYNEP6672
21-06-10, 16:06
kızlar selam bizde dr. gittik bugün.
Doruk cok güzel buyumuş. herşeyi güzel. boyu pozu iyi. 7900 gr. 68 cm boy olmuş. anne sütüne bu ayda devam. ek gıdaya baslamayalım dedi dr. aşısını oldu. bu ayki aşı biraz acıtıyor haberiniz olsun. biz sizden bir ay öndeyiz ya. agladı kuzum bu sefer.

DUYGUSUZduygu
21-06-10, 16:06
ZEYNEP6672
Doruk cok güzel buyumuş. herşeyi güzel. boyu pozu iyi. 7900 gr. 68 cm boy olmuş. anne sütüne bu ayda devam. ek gıdaya baslamayalım dedi dr. aşısını oldu. bu ayki aşı biraz acıtıyor haberiniz olsun. biz sizden bir ay öndeyiz ya. agladı kuzum bu sefer.
ayyy massalalh yavruna :) seninki baya tosuncuk olmusss annesiiii vallaaa pamuk gibi önüne al oynaaa keratayiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2 bizimde yarin asimiz var teyzesi hic sorma napcaz bilmiyorum. cok aciyomudur yaaa :KK43: masallahhh:nazar: nezaman dogmustu doruk?

zeynepb
21-06-10, 17:06
ZEYNEP6672
oh oh maşallah doruk paşaya...
tosuncuk olmuş küçük prens...
:nazar:

ZEYNEP6672
21-06-10, 18:06
DUYGUSUZduygu
ayyy massalalh yavruna :) seninki baya tosuncuk olmusss annesiiii vallaaa pamuk gibi önüne al oynaaa keratayiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2 bizimde yarin asimiz var teyzesi hic sorma napcaz bilmiyorum. cok aciyomudur yaaa :KK43: masallahhh:nazar: nezaman dogmustu doruk?
Duygu Doruk 24 Şubatta doğacaktı ama 23 Ocakta 1 ay erken doğdu......

sibelce0
21-06-10, 18:06
slm kızlar...biz bugün aşımızı olduk ana-oğul...burak 4.ay aşılarını oldu bende tetanoz aşısının 3.dozunu oldum...burak beye ateş düşürücü verdm yatıyo..benmde kolum ağrıyo yaw.kararsızdım kendimkini yaptırmaya yaptırıymmı yaptırmıymmı derkene bi baktm hemşire çıkardı aşıyı aç canım kolunu dedi..baktım yaptırmışım bile:))))

sibelce0
21-06-10, 19:06
havvacım canım geçmiş olsun...nasılsın şimdi rahatmısın...

HavvaEsen
Merhaba Sibelcim. Geçmiş olsun. Yarasın aşılarınız. Ben daha iyiyim. Yavaş yavaş yaralar geçtiğinde çok daha iyi olacağım. Sağol canm...

Zeynepçim maşallah Doruk'umuza.Kocaman delikanlı olmuş

sevilirem
sibelce0
slm kızlar...biz bugün aşımızı olduk ana-oğul...burak 4.ay aşılarını oldu bende tetanoz aşısının 3.dozunu oldum...burak beye ateş düşürücü verdm yatıyo..benmde kolum ağrıyo yaw.kararsızdım kendimkini yaptırmaya yaptırıymmı yaptırmıymmı derkene bi baktm hemşire çıkardı aşıyı aç canım kolunu dedi..baktım yaptırmışım bile:))))
geçmiş olsun cnm bize ateş yapmıştı ateş düşürücü vermekle iyi etmişsin inş ateşsiz falan atlatırsınız

sibelce0
teşekkürler kızlar ya..inş olmaz ateşi...gece bakıcam sık sık...

HavvaEsen
Esra da yarın olacak aşılarını. Bakalım inşallah rahat atlatırız.

ZEYNEP6672
teşekkürler kızlar. bende veriyorum calpol mutlaka her ihtimale karsı.

uyuyor ama bizim paşa sanırım sakin geciricez biz.

sibelce0
HavvaEsen
Esra da yarın olacak aşılarını. Bakalım inşallah rahat atlatırız.
inş canım...burak çok ağladı yavrum yapılırken dudağını da büzüyo yüzüme bakıp bakıp sonra...

sibelce0
kızlar ben kaçar...kociş çay yapmış gideyimde içeyim:))iyi geceler yarın görüşürüz...öptükkkkkk.....

HavvaEsen
ZEYNEP6672
teşekkürler kızlar. bende veriyorum calpol mutlaka her ihtimale karsı.

uyuyor ama bizim paşa sanırım sakin geciricez biz.
Maşallah canım inşallah sıkıntısı olmaz hiç..

sibelce0
inş canım...burak çok ağladı yavrum yapılırken dudağını da büzüyo yüzüme bakıp bakıp sonra...
Ayy kıyamam ben ona

sibelce0
kızlar ben kaçar...kociş çay yapmış gideyimde içeyim:))iyi geceler yarın görüşürüz...öptükkkkkk.....
Ohh afiyeet olsun canım. Benim yerime de iç..

AYKIZZ
Iyi aksamlar kizlar......
ZEYNEP6672
Zeynepcim masallah doruk pasaya kocaman olmus yarasin sütler kuzuya
sibelce0
Sibelcim yarasin asilariniz insallah atessiz atlatirsiniz bu geceyi
sibelce0
bye bye afiyet olsun

DUYGUSUZduygu
ayy kizlarrr yarin bizimde asimiz var! ayyy diyorumki ben gitmsemde babasimi götürse?:gitme: dayanamam yavrumun aglamasina!

canbahar
21-06-10, 22:06
kızlar slayt izlemek isteyenler burayaaaaaaaaaa

Veeeeeeeeeeee ''BEKLENEN SLAYT''' - Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca

DUYGUSUZduygu
ayyyy benimm zeynommm niyeee yokkk :gitme: ama olsun yinede cok güzel olmus canim. ellerine saglik..

DUYGUSUZduygu
kizlar bakin burada güzel bir paylasim var!
http://www.kadinlarkulubu.com/blog-sayfalari/16261/536-anne-babalar-bunlari-lutfen-unutmayin.html

akpak
21-06-10, 23:06
çok güzel olmuş slayt yaaaaaaaaaaaaaaaaa
eliifim de yokkk :KK43:

canbahar
havvacım geçmişi okuyamadım dolmuş ben girmeyeli.neden herkes sana geçmiş olsun diyor ne oldu ki canım???ne yarası???

canbahar
akpak
çok güzel olmuş slayt yaaaaaaaaaaaaaaaaa
eliifim de yokkk :KK43:
kızlar siz böyle yazınca ahhh diyorum içimden....o kadar seslendim, ben bekliyordum bunları hatta yazmıştım da...hani benim bebeğim' diyenler olacak demiştim.Ama olsun üzülmeyin herkes bir görsün ona göre ekleriz diğer bebekleri de.Sonuçta ben tüm 2010 şubat meleklerini eklemek istiyordum.Ayrıca bu hatıra hepimizin ortak paydası.Ama daha fazla bekleyemedim sabırsızlandı herkes hani nerde slayt diye.Haklılardı da....Düşünüyorum da hamileliğimizin son aylarıydı ben bunu yapcam dediğimde ve topik açtığımda.

canbahar
DUYGUSUZduygu
http://www.kadinlarkulubu.com/blog-sayfalari/16261/536-anne-babalar-bunlari-lutfen-unutmayin.html
gerçekten güzel bir paylaşım.sık kullanılanlara ekledim tekrar okuyacağım..saol canım..

canbahar
22-06-10, 00:06
Bütün güzel anneler uyumuş.ben de burada kendi kendime konuşmayayım,yatıyorum iyi geceler kızlar..
SLAYTI ıZLEYıN,yarın gündüz girmeye çalışacağım ben de pek mümkün olmasa da.

zeynepb
22-06-10, 05:06
gunaydın annişler ve melekleri opuyorumnanaktan

sibelce0
hadı bakalım ıns kolayca atlatırsınız bu günü... yarasın aşılarınız opuyorumnanaktan
DUYGUSUZduygu
evet guzel seyler yazıyor sagol duygucum

AYKIZZ
22-06-10, 06:06
Günaydin sekerler:))

zeynepb
22-06-10, 07:06
nıye kımsecıkler yok ya

escos
ZEYNEP6672
MAŞŞALLAH doruka..canım ben dün sordum 5.ayda aşı yok dediler. 6.ayda gelicez bi daha diye konuştuk.. siz ne aşısı oldunuz??CADIARZU

escos
günaydın kızlarr

zeynepb biz varız ya...:)
bugün ilk defa oğlumla sabah yürüyüşüne çıktıkkaydirigubbakcemile2 hep akşamüstü yada akşam çıkardık..sessiz sakin serinken havadaki tüm oksijeni kaptık.. eve geldik o uykuya devam :)) ben de nete... çok iyiymiş böyle yaparız yazın..gezelim dimi??

heyyyoo uyandık...:))

zeynepb
escos
günaydın kızlarr

zeynepb biz varız ya...:)
bugün ilk defa oğlumla sabah yürüyüşüne çıktıkkaydirigubbakcemile2 hep akşamüstü yada akşam çıkardık..sessiz sakin serinken havadaki tüm oksijeni kaptık.. eve geldik o uykuya devam :)) ben de nete... çok iyiymiş böyle yaparız yazın..gezelim dimi??

heyyyoo uyandık...:))
gezin tabi yaaa :KK1:

dineva
22-06-10, 08:06
günaydın herkese geçmiş çok birikmiş okuyamadım bizimde ablamız hastalnadı üsye olmuş onunla uğraştık
vee sonunda revna kendi kendine uyumaya başladı çok mutlyum hep ayağımda sallıyordum bide uyanana kadar hep ayağımda tutuyordum yatağına yatmamakta direniyoru birden kendi kendine uyumaya başladı çok şaşkınım
5. ayda aşı soran bir arkadaş vardı 5. ayda sadece pnömokok aşısı yapılıyor synflorix yada prevenar pnömokok aşısını ilk defa yaptıracak arkadaş varsa prevenar yaptırsın 13 sujlu olanı çıktı ve daha etkili daha önce yaptıranlar maalesef aynısını yaptırmak zorunda
bende kaçayım amlum ablamızın okul tatil artık evde bende 2 çocuklu kadın moduna gireyim

denizkızıl
selam herkese...
slaytımız bitmiş. ama ben açamıyorum. canbaharcım maille göndermen mümkünmü...

zeynepb
dineva
günaydın herkese geçmiş çok birikmiş okuyamadım bizimde ablamız hastalnadı üsye olmuş onunla uğraştık
vee sonunda revna kendi kendine uyumaya başladı çok mutlyum hep ayağımda sallıyordum bide uyanana kadar hep ayağımda tutuyordum yatağına yatmamakta direniyoru birden kendi kendine uyumaya başladı çok şaşkınım
5. ayda aşı soran bir arkadaş vardı 5. ayda sadece pnömokok aşısı yapılıyor synflorix yada prevenar pnömokok aşısını ilk defa yaptıracak arkadaş varsa prevenar yaptırsın 13 sujlu olanı çıktı ve daha etkili daha önce yaptıranlar maalesef aynısını yaptırmak zorunda
bende kaçayım amlum ablamızın okul tatil artık evde bende 2 çocuklu kadın moduna gireyim
hayırdır neyı war ablamızın? gecmıs olsun...
revna da uyumaya baslamıs hadı gozun aydın sempatiksalakcinni