2010 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

07papatya
22-05-10, 08:05
ben çıkıyorum kızlar.eşim gelmeden kızları hazırlayayımm..by..

sibelce0
22-05-10, 09:05
bizde anneannemize gidicez bugün....yarında pikniğe gidicez...temiz hava alsın çocuklar dimiii ama....görüşürüz kızlar.....

AYKIZZ
SELAM Sekerler nasilsiniz bakem
Oralarda havvalar serin mis eee günesi buraya aldik da ondan
Iki gündür yaz buralar kisa kollu geziyoz Ecem bile kisa kol geziyo sicaklari gördük evde durmuyoz valla
azcik bu günesin tadini çikaralim yollarim geri sizlere :))

AYKIZZ
Canbahar canim bende resim koycam slayt için biz de variz yanihihoyyyt

zeh
selam kızlar bizde bugün 16:00 da yola çıkıyoruz malatyaya doğru geze geze gidicez. bursaya kayseriye kapdokya ya gidicez dua edin kızım hava değişikliğinden etkilenmesin benimde boğazım çok ağrıyo inş geçer.pc götürüyoruz malatyada net var girerim inş. hepinizi öpüyorum canlarım benim

XSIDE
AYKIZZ
SELAM Sekerler nasilsiniz bakem
Oralarda havvalar serin mis eee günesi buraya aldik da ondan
Iki gündür yaz buralar kisa kollu geziyoz Ecem bile kisa kol geziyo sicaklari gördük evde durmuyoz valla
azcik bu günesin tadini çikaralim yollarim geri sizlere :))
selam Reyhan iyiyiz canım Ecem nasıl?

ohh iyi gezmeler kızınla sana

AYKIZZ
Zehra hayirli yolculuklar canim gezin valla keyfini çikarin

fatolina
zehh nere gidiyon canem öyle hayırlısyla git hayırlısyla dön inş.

AYKIZZ
XSIDE
selam Reyhan iyiyiz canım Ecem nasıl?

ohh iyi gezmeler kızınla sana
Ecem çok iyi canim açmis kollari bacaklari yatiyo simdi
sen nasilsin fistik nasil

fatos0808
günaydın kızlar ii hafta sonları çalışanlara kolay gelsin...
canbaharcım önce eklemek istediğin sayfayı açıyosun diyelim slayt sayfasını ekleyecen orayı açıyosun yukarıda adres çububğunda yazan yazıyı sağ tuş yapıp kopyalıyorsun msj yazdığımız yere gelip üste hemen simgeler var ordan link ekleyi seçiyosun üste dedğim şu yazı renklerini ayarladığımız yer oraya yapıştırdiyosun okadar canım inşallah anlatabilmişimdir...

bersucum bilmiyorum canım bizim doktor 3 ve 5 ay dedi ama aras prematüre olduğundanda olabilir yine bi sor bakalım inşallah olur...

ee daha daha nasılsınız bakalım arkadaşlar..hava burdada soğuk bernde üşüdüm anacım izmir gibi yerde hemide mayıs ayında...çocukları accık alıştırdık çıplaklığa kış geri geldi valla..bizde bu gün alaşehire gitçez(manisa) eşimin köyüne daha 15 gün önce ordaydık hiç istemiyorum...eşimin kuzeni doğum yaptı çocuğa kurban kesecekler adakları varmışş..hep beraber köyde toplanılıcak bütün kuzenler eşler halalar dayılar eşimin tarafı pek bi bağlıdır birbirine bizde öleydik ama ah şu gurbetlik ne fark eder dimi eşim demek ben dmeek kalabalık olcaz yani bu gece kalırız yarın akşam döneriz.... çocuğu üşütmesem bari..

bide çok sevindim kardeşimin haziranda düğünü var ben arasla 1 hafta önceden ötöbüsle gidecektim..eşim iş dolayısıyla düğüne gelecekti beraber dönecektik kendi otomuzla..hep düşünüyodum nasıl olcak diye çocukla ötobüsle 5 6 saat yoll akşam eşim ben götürcem sizi zor olur yan ına kim oturcak belli değil yollayamam dedi çok sevindim tabi dedim oğluşu düşünüyonn bak bak oğlunuda kıskanırmış dedi ikinizide düşünüyom dedi öle işte ii olacak ya çocukla ne kadar rahat edebilirdim dimi...ay gelse şu hazirandda kavuşsam aileme bursama arkadaşlarıma çok özledim oy oy gerçi biraz buruk olur ee kızkardeşimi vercez hayırlısı aman çok konuştum ha öpüyorum sizi minişleri...

fatos0808
zehracım hayırlı yolculuklar oh ne güzel ufak bi türkiye turu bursama selam söle canım...allaha emanet olun iyi bak şeymeya ...inşallah etkilenmez kuzucuk...

fatolina
fatoscum ohh ne güzel ben bayılırım aile topantılarına çok gırgır şamata geçer
dikkat et kuzuya bişeycik olmaz Allah'ın izniyle

tugba64
selam kızlar
zeh anacım tura çıkıyorsun galiba oh gez sefan olsun sağ salim gidin bol bol gezin eğlenin sağlıkla geri dönün inş.

fatos0808
evet fatocum bende seviyom sık sık ta yapıyoz ii oluyo dediğin gibi gırgır şamata çocukla hava soğuk ya ondan istemiyom ama istemiyom yan cebime koy misali benimki dediğin gibi canım allahın izniyle hiç bişicik olmaz...

fatolina
ne kadan sıkıcı bigün ya hava güzel olsa bende anama giderdim

essemayit
slm kızlar
gezmeklere gidenler varmış hayırlı yolculuklar inş.
kız fatoş bursaya gelince görüşelim toplanalım kızlarla

fatos0808
evet sıksıcı bi hafta sonu ...

fatos0808
essemayit
slm kızlar
gezmeklere gidenler varmış hayırlı yolculuklar inş.
kız fatoş bursaya gelince görüşelim toplanalım kızlarla
istiyom kız aslında ama nasıl olur nasıl ayarlarız bilmiyom yani nerde buluşalım...ben senin eve gelecem esma...

essemayit
naber nasılsınız kızlar bu arada :)

fatos0808
tabi kabul edrsen sen ev nonu özelden yazsana bana cebide...

essemayit
fatos0808
istiyom kız aslında ama nasıl olur nasıl ayarlarız bilmiyom yani nerde buluşalım...ben senin eve gelecem esma...
cnm ayarlarız bişiyler
gel başımın üztünde yerin var canım benim serap seçil var birimizden birinde toplanırız inş.
bizimde haziranda düğün var ablamın :)

AYKIZZ
22-05-10, 10:05
Yine kimsecikler kalmamisbilmiyorumkismile

XSIDE
22-05-10, 11:05
zeh
selam kızlar bizde bugün 16:00 da yola çıkıyoruz malatyaya doğru geze geze gidicez. bursaya kayseriye kapdokya ya gidicez dua edin kızım hava değişikliğinden etkilenmesin benimde boğazım çok ağrıyo inş geçer.pc götürüyoruz malatyada net var girerim inş. hepinizi öpüyorum canlarım benim

HAYIRLI YOLCULUKLAR CANIM.

AYKIZZ
Ecem çok iyi canim açmis kollari bacaklari yatiyo simdi
sen nasilsin fistik nasil
iyiyiz canım bizde.akşam nişan var bi akrabanın Duru'yu götürsem mi diye düşünüyorum bizim nişanlar davul-zurnalı korkar mı acaba bilmiyorumkismile

fatos0808
bide çok sevindim kardeşimin haziranda düğünü var ben arasla 1 hafta önceden ötöbüsle gidecektim..eşim iş dolayısıyla düğüne gelecekti beraber dönecektik kendi otomuzla..hep düşünüyodum nasıl olcak diye çocukla ötobüsle 5 6 saat yoll akşam eşim ben götürcem sizi zor olur yan ına kim oturcak belli değil yollayamam dedi çok sevindim tabi dedim oğluşu düşünüyonn bak bak oğlunuda kıskanırmış dedi ikinizide düşünüyom dedi öle işte ii olacak ya çocukla ne kadar rahat edebilirdim dimi...ay gelse şu hazirandda kavuşsam aileme bursama arkadaşlarıma çok özledim oy oy gerçi biraz buruk olur ee kızkardeşimi vercez hayırlısı aman çok konuştum ha öpüyorum sizi minişleri...
eee yanında oğlu olunca kıyamaz otobüslerde iyi olmuş ama daha küçükler bi huysuzlansa durdur otobüsü diyemezsin ama arabayı cekip kenara yaparsın.daha rahat olmuş senin içinde.

essemayit
cnm ayarlarız bişiyler
gel başımın üztünde yerin var canım benim serap seçil var birimizden birinde toplanırız inş.
bizimde haziranda düğün var ablamın :)
esma naber canım ne zamandır konuşamadıkta oğluşun nasıl.

canbahar
22-05-10, 12:05
herkese merhaba.kimseecikler yok ama ben de çıkıcam zaten Bahar bir türlü dalamadı uykuya.Evde bir sürü iş var Bahar hanım uyumaz.Bakalım ne yapıcaz.
Neyse görüşürüz kızlar...

Slaytın bir süresi yok ama resimleri yollasa herkes bitecek onları bekliyorum.Hadi arkadaşlar.......

07papatya
22-05-10, 13:05
selamm..dışarı çıktık ihtayaçlarımızı aldık gezdik.daha gezelim derken hava iyice bulutlandı en iyisi eve gitmek dedik.eve girerken yagmur yagmaya başladı.tam zamanında evde olduk:))
küçük hanım uyuyo.büyük hanımlada babası yemek yiyo.ben neden mi yemiyorum ooooo ben yiyeli çok oldu sildim süpürdüm hızlıca yedim.:KK43:(ne olacak benim bu halim kıtlıktan çıkmış gibi yedim üztünede bi çikolata yedimm.dahada yiyeceklerim var:)).offf yok yok ben bu kiloları zor veririm..zaten hızlı yemeye 4 yıldır alıştım kızlar.hızlı yiince çok yiyosun beyin mekanizması ne yedigini anlamazmış.sen yiyip bitirdikten sonra çok yedim deriz ya.işte o azamn anlıyormussun.amaan nese allahtan ben çok yerim ama kilo almayanlardanım.ama şimdi bu kiloyuda verirsek deymeyin keyfime..şaka bi ana tabi bu kilolar gidecekte minigim az daha büyüsün...