TEST

Bugün Ne Giydinin Çotanak Kızları

aybur34
25-08-10, 12:08
hatunlar bgn 13 te uyandım uyanır uyanmaz markete gidip arap sabunu aldım
bide arap sabunuyla halıları silcem bakalım nasıl
en son küçükken annem halıları yıkardı kokusundan nefret ederdim
bgn dayanabilcem inş
akşamada abimşer gelcek iftara

Alice in Wonderland
25-08-10, 13:08
herkese selammm...
çok yorucu bir gündüüüüüüüüüüü otobüs bileti için aramadığım firma kalmadı ulusoyda yer yoktu,kamil koç ta yer yok,varan'ın o tarafa seferi yokmuş,en sonundametro da buldum gidiş-dönüş bileti aldım oran çıktık faturalar vardı onları hallettik,ordan çıktık uzun elbise arayışına girdim,neyse elbiseyi aldım birazdan capıtol'e gidicem ayakkabı bakmaya birde sutyen almam gerekkk sıcaklardan sutyen dayanmıyor yıkamaktan...

kelebeğim arada mani yazasım tutuyor evde bazen anneme uyduruyorum bişeyler bağıra bağıra söylüyorum annem terlikle kovalıyor beni (özellikle bişey istediğim zaman annem hayır cewabı werirse kızdırmak için yaparım)

ayburum yavaş yavaş ha gayret alışınca ne maniler yazıcan bize bak gör

gördümkü ramazanda bizim hatunlar bayağ yükleniyor mideye hey maaşallah afiyet bal şeker olsun...

aybur34
25-08-10, 14:08
cam sildim
halı sildim
çok yoruldum daha fenası çok susadımmafoldumben

Selayhus
25-08-10, 15:08
Selam hatunlar.. Ugruyamadim disarda islerim vardi Sizde bugun fazla Aktif degilmisiniz baktimda...

BarbieveKen
25-08-10, 16:08
tutimm hayırlısıyla git hayırlısıyla gel inşallahh. bende bugün uzun elbise giydim yeni bişey değil bnmki gerçi.. ama ne rahattı efil efill..

aybuşum miskin dedim diye imajını düzeltmek için bu kadar temizlik yapmana gerek yoktu kızım :KK1: ben miskin değilim diye inkar etmen yeterliydi inanırdım ben :KK1:neyse iftara çok az kaldıııı aklinialirimsmile

seloşummm sende dışardaymışsınn... nettin bakimm

Selayhus
25-08-10, 16:08
Ayburum temizlik yapmis ooh mis gibi...
tuti hanimciiim kendini alisverise vurdu oh ne ala mualla
Kelebegim ne güzel alinti yapmisin kiz tebrik ettim alkis alkis...

Xzgim acaba ne etti islerini?
Hanturks ugramamis, Nikon, Gunaydin, Aybik Ugramamis

Barbisim bugun disariya ciktim cünkü selim icin birseyler gerekiyordu, terlik pantis tarzi bisi ama bulamadim.. birde bikactane kiyafet almam gerekiyor kres icin oglusuma..

Simdi yemek hazirlamaya kalkacagim hepicinizi öperim... sizde iftar oldu sanirim afiyet seker olsun ballarim kaymaklarim

BarbieveKen
25-08-10, 17:08
oyhh selime yeni ciciler alıncak kreşi için he , duygulandım valla sıpa büyüdede kreşlere gitcek.. avusturyaca mı almancamı neyse artık ondan öğrencek naynnn diyecekk ama daha aksanlı :KK1:

biz iftarımızı yaptık size de afiet olsun ballı kaymağım

Selayhus
xzgimi bir ara online görür gibi oldum ama sonra göremedim tekrardan...

afiyet olsun barbim ne cabuk yedin yemegini kiz ... tabi anne birde sende sofrayi toplar bulasigi makineye dizer :KK1: cay bile koyar.. ah anam garip anam

bu kres isine acayip sekilde heyecanlaniyorum... bana biraz tuzluya gelecek simdilik calismadigim icin ama onun animasyon sevdasi icin gerekli :KK1:

kelebek1238
cokk kotuyum vinççç varmı beni kıpırdatacak yedım yedım şiştimmmm-tatlicadiarzu-
Tuti
herkese selammm...
çok yorucu bir gündüüüüüüüüüüü otobüs bileti için aramadığım firma kalmadı ulusoyda yer yoktu,kamil koç ta yer yok,varan'ın o tarafa seferi yokmuş,en sonundametro da buldum gidiş-dönüş bileti aldım oran çıktık faturalar vardı onları hallettik,ordan çıktık uzun elbise arayışına girdim,neyse elbiseyi aldım birazdan capıtol'e gidicem ayakkabı bakmaya birde sutyen almam gerekkk sıcaklardan sutyen dayanmıyor yıkamaktan...

kelebeğim arada mani yazasım tutuyor evde bazen anneme uyduruyorum bişeyler bağıra bağıra söylüyorum annem terlikle kovalıyor beni (özellikle bişey istediğim zaman annem hayır cewabı werirse kızdırmak için yaparım)

gördümkü ramazanda bizim hatunlar bayağ yükleniyor mideye hey maaşallah afiyet bal şeker olsun...
bestelerınden bızı mahrum bırakmaaa fıstıgımmmŞeniz heyecan dorukta ohhh ne guzell sevdıcegıne hazırlık yapamakkk
bende Allah nasıp ederse 2 ay sonra gıderım ancakkk:kedi:

aybur34
cam sildim
halı sildim
ayburum arapsabunu hıjyen acısından bırebırmıs fıstıgım ama bende kokusunu sevmıyorum ısteee olumunekankayizsmile kolay gelsın sımdı cay ıceceksınızdır emınımmm:lepi:

Selayhus
Ayburum temizlik yapmis ooh mis gibi...
tuti hanimciiim kendini alisverise vurdu oh ne ala mualla
Kelebegim ne güzel alinti yapmisin kiz tebrik ettim alkis alkis...

Xzgim acaba ne etti islerini?
Hanturks ugramamis, Nikon, Gunaydin, Aybik Ugramamis

Barbisim bugun disariya ciktim cünkü selim icin birseyler gerekiyordu, terlik pantis tarzi bisi ama bulamadim.. birde bikactane kiyafet almam gerekiyor kres icin oglusuma..

Simdi yemek hazirlamaya kalkacagim hepicinizi öperim... sizde iftar oldu sanirim afiyet seker olsun ballarim kaymaklarim
selay vereliniortakalkisalkisalkis cozdum ben bu işiii hehhehe )ne buyuk ıs yaaa):jeyyar:

BarbieveKen
ayy kimsecikler uğramamış kelebenkimden başka..
selam kelebenkcimmm :KK3:

hadi ben eşek gibi çalışıomda yazamıom, hanımlara bakkk yaa
Allah bilir hepsi hala uyuyodurrr miskin şeylerr alsanaalsanasmile
bır ara gırdım cıktım barbım bugun dısarda surttum resmen bır suru ısım vardııı:nazar:

Alice in Wonderland
25-08-10, 18:08
allahım delı olcam 40 yılın başında askerıyede teli düşürdüm bizimki yok meydanda asker çocuk 50 kere bağırdııııı bizimki yok meydanda...

kelebek1238
TARKANIN YENI PARCASINI DINLEYEN VARMI ??* muthişşşş:teytey::teytey::teytey:
selay bende oglusu vermek ıstıyorum daha ucbucuk yasında yarım gun dusunuyporumm
selım daha kucuk sanırımm ıyı etmıssın
ben melıkeyı bu sene hafta sonu baska etkınlıklere vermeyı dusunuyorum
buragııda bırazdaha buyudukten snr bır spor dalına vermeyı dusunuyorum yogun olsunlar sosyel olsunlar
bende calısmak bıseyler yapmajk ıstıyorummm artık nede olsa cocuklar buyudu
evde oturan tıpık gunlere gıden bır hatun olmak ıstemıyorummm

Alice in Wonderland
kelebeğimmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK70:

kelebek1238
Tuti
kelebeğimmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK70:
bıyır bebegemmmmmyerimsenibenyerimseniben

Selayhus
25-08-10, 19:08
Tuti
allahım delı olcam 40 yılın başında askerıyede teli düşürdüm bizimki yok meydanda asker çocuk 50 kere bağırdııııı bizimki yok meydanda...
adam belkide wcde belki dusta musta delirme yawww yawww

kelebek1238
TARKANIN YENI PARCASINI DINLEYEN VARMI ??* muthişşşş:teytey::teytey::teytey:
selay bende oglusu vermek ıstıyorum daha ucbucuk yasında yarım gun dusunuyporumm
selım daha kucuk sanırımm ıyı etmıssın
ben melıkeyı bu sene hafta sonu baska etkınlıklere vermeyı dusunuyorum
buragııda bırazdaha buyudukten snr bır spor dalına vermeyı dusunuyorum yogun olsunlar sosyel olsunlar
bende calısmak bıseyler yapmajk ıstıyorummm artık nede olsa cocuklar buyudu
evde oturan tıpık gunlere gıden bır hatun olmak ıstemıyorummm
en iyisini yapiyorsun kelibegim cocuklarin sosyal olmalari cok iyi, bende yarim gün biseyler bulursam calisacagim sigortaliyim su anda hala dogum iznim sürdügü icin ama yarim gün calismak istiyorum..
bence buragin tam yasi vermen iyi olur
ben selimi biraz erken veriyorum, henüz 22 aylik ama zaten yarim gün 3-4 saat degisiklik zarar vermez diyede düsünüyorum, hem kendi basina olmayi ögrenir güveni gelir, diger zamanlarda cocuk hep benimle hep benimle farkli olarak gördügü sadece babasi....

Alice in Wonderland
bi arıom içtimadalar,bi arıom sayımdalar 15 dk sonra arayın dıolar arım yıne yok te allam baygınlık geldiii

kelebek1238
tıtıcım tugaylar bayabı buyuk oluyor
ve bır suru ankesor oluyor
merak etme
eşim dıyokı bı ıctıma 2 saat suruyo
garıbım sabah 5 aradı benı kaltık dıyo sen yat uyu ohhh ne guzel dıyo ıcım cızz ettı
selayım aynen aynı seylerı dusunuyoruz bıtenemmm

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
kızlar nabersiniz?
2 gündür pc ye çok az girebiliyorum yaa
alya mannak bişi oldu kendini tarzan sanıyor anlatamıyorum sen o değilsin diye
yükseklere gözünü dikti dün koltua tırmanmayı öğrendi bugün camlara tırmanıyor
sürekli peşindeyim sendeliyor düşüyoreyvahedigeldismile

bu arada barbbiii rüyamda seni gördüm dertleşiyorduk

kelebek1238
alyaduaninannesi
kızlar nabersiniz?

hosgeldın populer fıstıgımmmhihoyyyt
kocıgın gelmıstır ne mutlu sana boshayallersmile
alya hanım keşif yapıyor annesııı :KK46: napsınnn kuzuu Şeniz
en adrenalinli donemııı

BarbieveKen
aybikim ne kadan güzel bi rüya bu... ah keşke boshayallersmile
rüyalarda buluşuruz adlı bu smile (boshayallersmile) da tam uydu bize :roflol:

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
evet büyük kaşif alya
ama adrenalini ben yaşıyorum ondan ziyade
eşim geldi yuppyy
barbicik haklısın çok uymuş demekki birbirimizi anlayacağımızı hissetmişim

Selayhus
alyaduaninannesi
kızlar nabersiniz?

canim en tehlikeli zamanlarin baslangici yürüme tutunma hevesi .. cok büyükte sabir gerektiriyor allah sabir versin sana

kilebek seninkisi uzun dönem yapiyordu demi canim, benimkide biz evliyken gitmisti 2 ay uzak bir yerde kalmisti, sonra her aksam eve gelme sansi vardi o yönden rahattik allahtan.

prenses perfinya barbi nabersin kuzu

23Ocak
25-08-10, 20:08
kızlar ben geldımm aksamustu bır ara gırdım sercana nıkah sekerlerını gostermek ıcın
smdı ewe geldım cok cok mutluyum 20eyluldekı dogumgunu hedıyemı sımdı aldı sercan :KK1:

hanturks
selamlar herkeseee
bugün tercihlerimi yaptım bakalım hayırlısı olsun artık, hep doğuyu yazdım malesef çıksın diye inşallah çıkar
olmazsa tükan açıcam artık :KK1:
selayhusum ne zaman başlıyo selimciğin kreşi
valla ben de katılıyorum size kreşte çalıştığım için gördüm çocukların sosyal gelişimi için gerçekten çok iyi ve iyi bir yerse müzik,drama, resim, seramik, dil herşeyi öğretiyorlar her yönden gelişimini sağlıyorlar

kelebek1238
xzgi
kızlar ben geldımm aksamustu bır ara gırdım sercana nıkah sekerlerını gostermek ıcın
smdı ewe geldım cok cok mutluyum 20eyluldekı dogumgunu hedıyemı sımdı aldı sercan :KK1:
[/QUOTE

hmmm ne guzelll hihoyyyt
kulagıma fısıldasana aklinialirimsmile

kelebek1238
hantuks hayırlısı olsun canımmm
dogu cıkarsa gıdıp snra eş durumundanmı gelıceksınn

23Ocak
Selayhus
Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz
yerım nan senın tatlılıgını kucuk bebegım :KK1:
aybur34
cam sildim
halı sildim
off oruclu oruclu yapılıcak ıs degıl
kolay gelsın bebegım smdı emınımkı cok keyıflı bır aksam gecırıyosundur
herkescıklere selamlarr

Tuti
herkese selammm...

ohh wallaha ıcım rahatladı tutım,hayırlısıyla gıt ve gel..ulastn mı enısteye?belkıde uyuyordur yada nobettedır bebegım.
Selayhus
xzgimi bir ara online görür gibi oldum ama sonra göremedim tekrardan...

afiyet olsun barbim ne cabuk yedin yemegini kiz ... tabi anne birde sende sofrayi toplar bulasigi makineye dizer :KK1: cay bile koyar.. ah anam garip anam

bu kres isine acayip sekilde heyecanlaniyorum... bana biraz tuzluya gelecek simdilik calismadigim icin ama onun animasyon sevdasi icin gerekli :KK1:
ewet geldım nıkah sekerlerıne baktık cıktık bebegım
olsun selım ıcın cok faydalı olucak
nede olsa oyun grubunda,arkadaslık,paylasmak,dısıplın vb seylerı yavas yavas anlıcak
ınsan karakterının 4-5 yaslarında yuzde kırkı olusuyor
bunu bır atasozuyle pekıstırıyorum
agac yasken egılır :1.

hanturks
selamlar herkeseee
bugün tercihlerimi yaptım bakalım hayırlısı olsun artık, hep doğuyu yazdım malesef çıksın diye inşallah çıkar
valla ben de katılıyorum size kreşte çalıştığım için gördüm çocukların sosyal gelişimi için gerçekten çok iyi ve iyi bir yerse müzik,drama, resim, seramik, dil herşeyi öğretiyorlar her yönden gelişimini sağlıyorlar
handemm hadı hayırlısı ama neden dogu yazdın kı?esın gelebılıcekmı senınle?
bebegım selım oyun grubuna yazılcak 4yasında bu derslerı almaya baslıyorlar

kelebek1238
xzgi
[/QUOTE

hmmm ne guzelll hihoyyyt
kulagıma fısıldasana aklinialirimsmile
bebegım bu alıntı olmadı :jeyyar:
bana gecen sene pembe telefon almıstı smdıde pembe fotoraf makınesı aldı
bız bırbırımıze dogumgunu hedıyelerımızı zamanında veremıyoruz :KK1: :KK1:
bugun beyaz esya falan bakmaya gıttık ya ozaman alırken hemen kaptım hedıyemı neden daha beklıyım kı aklinialirimsmile

23Ocak
ama sız yoksunuz kı
bende o sırada dusa gıreyım barı bıde selayhusum resımı hızlıresımden ekleyemıyorum bu makınedekı acaba senın sıtedenmı eklesem neydı ısmı? bıde sen bana buzdolabında whıte westıng house onermıstın?

Selayhus
xzgi
ben gördüm senin girdigini kankaaaaa
ne aldi kiz :KK1:

kelebek1238
selaycım 2 ay nedırkı fıstıfımm
alıstım artık neysekı gecmeye mecbur gunlerımmm
ıyıkı sızler varsınız...

23Ocak
ewet ewet bız hep olucaz kelebegım
dusa gırıcektım abım dustaymıs sıra beklıyorum
sercan benı bıraktı ewe gıtmedımı noldu anlamadım
gıttıgınde mesaj atar yada arardı
mısafırlerı vardı acaba onların yanındamı ama elbet mesaj atardı
arıyorum arıyorum acmıyor

23Ocak
Selayhus
ben gördüm senin girdigini kankaaaaa
ne aldi kiz :KK1:
sen cıngoz bebegımsın benımm
bugun dolasmaktan yoruldum
yazmıstım bebegım ne aldıgını
sen mı bana whıte house onermıstın cok guzel bır buzdolabını gordum
onu alıcaz aıleler fıyatları kabul ederse

Selayhus
kelebek1238
selaycım 2 ay nedırkı fıstıfımm
alıstım artık neysekı gecmeye mecbur gunlerımmm
ıyıkı sızler varsınız...
iyiki sende varsin canim
saya saya bitirecegiz

xzgim hediyen nedir canim??
telaslanma bisey yoktur

BarbieveKen
25-08-10, 21:08
ezgimm güle gülle kullan hediyeni.. burcuyada kayınvalidesi almanyadan gelirken getirmişti geçen yılbaşında pespembe çok şekerto bişeydi..

ben yatarım öperim sizlerii

Selayhus
hanturks
selamlar herkeseee
canim yeni gördüm mesajini gözümden kacmis 06. eylülde ilk günümüz ilk önce alistirma 1 hafta bende gidecegim yaninda ilk gün yarim saat duracakmisiz beraber
3 . günde onu birakp gidip 15 dakka sonra geri alacakmisim benim geri gelecegimi anlasin diye.. özel bir kres ve cok ilgileniyorlar cocuklarla bakalim artik gelismeleri size anlatirim

xzgim alinti üstüne alinti olmus burda
kendi yazdiklarinida alinti etmisin :KK1:
hadi hayirli olsun canim artik bol bol resim bekliyoruz senden
enisteye saygilar tesekkürler :lepi:

23Ocak
ben cıktım dustan kızlar
wallahı hıc farkında degılım kı
selımtom ıcın harıka olucak taktıkde cok guzelmıs
tesekkur ederım bol bol foto cekıcem bgn cektım ama hızlıresımden yukleyemedım
selayım dıger sıtenın adını verırmısın bıde 3uncu yazısım bu buzdolabı hakkında bır cevap ver please :KK1:
sagol barbıımm bende cok sewdım pembe seylere bayılıyorum
ıyı geceler guzel kuzum cok opuyorum

Selayhus
ay xzgim mutfaktaydim simdi geldim hemen veriyorum
buzdolabini öneren ben degildim askim :KK1: yaaa askim askim
Kostenlos Bilder und Fotos hochladen ohne Anmeldung!
ordan 640 li boyut
sonra okey
sonrada cikan linklerden 4. für foren yaziyor basinda
makinende pek afilli seker güle güle kullan canim iyigünlerde insallah

23Ocak
tesekkur ederım pıtırcık askım
bol bol cekerım resım artık :KK1:
ayy onunla selımımı ceksem ne guzel olur yada senı
bugun ne gıydıne koyarız bebegım
ayburum geldı galıba gecmısı okuyorr

hanturks
aybuşum kız nasıl yaptın oruçlu oruçlu o kadar şeyi, ben totomu kıpırdatamıyorum bugün çok da sıcaktı bizim salon da sıcak oluyo mayışıp oturuyom, işler de bekliyo :kedi:

kelebek1238
hantuks hayırlısı olsun canımmm
dogu cıkarsa gıdıp snra eş durumundanmı gelıceksınn
sağol kelebekcim evet inşallah atanabilirsem öyle düşünüyoruz bir sene durup tayin isticem

xzgi
handemm hadı hayırlısı ama neden dogu yazdın kı?esın gelebılıcekmı senınle?
bebegım selım oyun grubuna yazılcak 4yasında bu derslerı almaya baslıyorlar
sağol ezgim, yok eşim gelemez zaten ben gidicem sonra eş durumundan tayin isticem
evet selimcik daha küçük kelebek de demiş ya bende yollıcam diye genel olarak söyledim o yüzden hayatım iyi bi yerse kreş çocuk için çok iyi oluyor anlamında

Selayhus
canim yeni gördüm mesajini gözümden kacmis 06. eylülde ilk günümüz ilk önce alistirma 1 hafta bende gidecegim yaninda ilk gün yarim saat duracakmisiz beraber
3 . günde onu birakp gidip 15 dakka sonra geri alacakmisim benim geri gelecegimi anlasin diye.. özel bir kres ve cok ilgileniyorlar cocuklarla bakalim artik gelismeleri size anlatirim
çok iyiymiş yöntem hakkaten, hadi bakalım okul hayatı başlıyor ha :KK1:

gnydn64
hanturk hayırlı olsun canım inşallah çıkar

ezgicim güle güle kullan canım
pembe gönlüm sende demiş enişte :))
pembe pembe çok tatlı

hanturks
bu arada foto. makinen çok şekermiş ezgim güle güle kullan çek çek ne giydine foto koy canım kaydirigubbakcemile2

hanturks
gnydn çok sağol canım inşallah
senin fotoları gördüm ipeğin resimler çok tatlı ya maşallah

Selayhus
Hanturks canim puanim az diyordun yaa simdi ben anlamadim nasil yazdin secenekleri ?? yanlisliklmi olmus acaba ???

Egzim cotlarim sana sen cek hatta sariliriz foto makinesini elimize aliriz ve kafalari yan yana dayayip kendimizi cekeriz olumunekankayizsmile

Kizlar bugun ne giydine resim ekleyip silenlere yorum yapmiyacagim artik..
yüz kere dendi silmeyin diye siliniyor nedense eklemesinler sileceklerse allalalalala -tatlicadiarzu-

23Ocak
gnydn64
hanturk hayırlı olsun canım inşallah çıkar

ezgicim güle güle kullan canım
pembe gönlüm sende demiş enişte :))
pembe pembe çok tatlı
ewet cok guzel hemde bende cok sewıyorum o rengı ama sercan sırf bence bana pempe dedırtmek ıcın alıyor pembe esyalar :KK1:
akıllı yatırımlar yapıyoruz hedıyelerımızde
foto.makınesı sarttı bende ona ew sınema sıstemı almıstım oda ewımız ıcın :KK1:

hanturks
bu arada foto. makinen çok şekermiş ezgim güle güle kullan çek çek ne giydine foto koy canım kaydirigubbakcemile2
tesekkur ederım balım ama ama ama koydum bılemmmm olumunekankayizsmile

23Ocak
Selayhus
Hanturks canim puanim az diyordun yaa simdi ben anlamadim nasil yazdin secenekleri ?? yanlisliklmi olmus acaba ???

Egzim cotlarim sana sen cek hatta sariliriz foto makinesini elimize aliriz ve kafalari yan yana dayayip kendimizi cekeriz olumunekankayizsmile

Kizlar bugun ne giydine resim ekleyip silenlere yorum yapmiyacagim artik..
yüz kere dendi silmeyin diye siliniyor nedense eklemesinler sileceklerse allalalalala -tatlicadiarzu-
ozaman yuppı kendı kendını cekmede yuzumuzu orta ekrana sıgdırınca sınyal verıyor oldu dıye yamuk yumuk cıkmıcaz hemen buna dans etmelıyız :sm_cool:
yıne kım kım ekleyıp sılmıs o uzun pacalı cok guzel gıyınmıs onunde sole yapasım war buyrunnnnnnnnn

23Ocak
tam aklımdan tutım nerde dıye gecırıyordum kı
asagıda baktım tutım gelmıs hihoyyyt
buarada 2 ay 2 hafta 4 gun kaldı süprizzzzz

gnydn64
hanturks
gnydn çok sağol canım inşallah
senin fotoları gördüm ipeğin resimler çok tatlı ya maşallah
o senin tatlılığın canım benim

hanturks
selayhus canım puanım beklediğimden düşük geldi bir takım kopyacılar yüzünden ama başvuru yapmam için yeterli
doğudaki yerleri tercihlerime yazdım ki az yazılmış bir yer varsa denk gelip atanabilirim belki diye, puan üstünlüğüne göre yapılıyor çünkü atama ama puanım düşük olduğu için atanamayadabilirim.

Selayhus
xzgi
ozaman yuppı kendı kendını cekmede yuzumuzu orta ekrana sıgdırınca sınyal verıyor oldu dıye yamuk yumuk cıkmıcaz hemen buna dans etmelıyız :sm_cool:
yıne kım kım ekleyıp sılmıs o uzun pacalı cok guzel gıyınmıs onunde sole yapasım war buyrunnnnnnnnn
hee iste ... kizdimmi kizdi oluyorum ..sinirlendirmeyin beni uleyyyyyyn kötükedihüso

hanturks
enee ezgim resim koymuş bakayım hemaan

Selayhus
25-08-10, 22:08
Bizim topigin kizlari costu son günlerde
hepinizin masallahi var kizlar...
xzgi, barbi , hande, gnyd, aybur ekleyin ekleyin gözümüz gönlümüz acilsin..
tutim seninde resimlerini bekliyoruz o güzel elbisenle hemde bide sandaletlerinle pls