Bugün Ne Giydinin Çotanak Kızları

Nikoncan
29-06-10, 08:06
aybur34
nikooooo duy sesimizi
artıkım meşhur oldu bizi unuttu
:gitme:
ben zaten meşhurdum kii laelaelaelaelae komik etiket yazmaktan ban alan kaç kişi var şu KKda ha sempatiksalakcinni
seni de görücez gün gelecek süprizzzzz :nazar:
BarbieveKen
aha pimbe koltuktamısın lan , ne sıfatla :roflol::roflol::roflol::roflol:
köyün delisi gibin bişeymi :roflol: :roflol:
bu da iş yerindekilere kafayı taktı hiş bişiden habarı yok :CüvCüv: varsa yoksa işyerindekiler zemuszemus
kızaam akıllı olup herkesin derdini çekeceğime deli olurum herkeş benim derdimi çeker hımm süprizzzzz sositososito :dance:
aybur34
nikoo geçen gün bir girdim 2.5 saate bitirdim ben en iyisi fazla ilerlemeden el atayım :eek:
biliyorsun ilk gün her yerde izdiham olur, ağır aksak da olsa yetiştirdik cevapları çok şükür :Saruboceq: :lepi: :roflol::roflol::roflol:

Nikoncan
BarbieveKen
ben nikonun pime koltuğu arşive kaldırıldığında sakin kafayla okumayı düşünüom
hatta kendime günlük çizelgeler falan yapayım gün içerisinde şu saatlerde şı kadder sahife die okiyim
bünyeme ağır gelmesin, şaftım kaymasın diee :roflol: :roflol:
sen kafanın sakin olmasını beklersen ooooo ölme eşşem ölme beni buralarda koma be :nazar:
çok güldük, geberdik kırıldık gülemkten :roflol::roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol::roflol:

aybur34
barbiiii
nikonun topiğini okumak çok zevkli sıkkın bir anında el at hiçbişeyin kalmaz
sadece gülmekten karnına kramp girer
kaydirigubbakcemile3

Nikoncan
29-06-10, 09:06
aybur34
barbiiii
nikonun topiğini okumak çok zevkli sıkkın bir anında el at hiçbişeyin kalmaz
sadece gülmekten karnına kramp girer
kaydirigubbakcemile3
hepiniz beni geberttiniz gülmekten :1hug: :roflol::roflol: sositososito :dance:

hanturks
29-06-10, 10:06
tünaydın kıslaaar,
anaaam meşhur nikon gelmiş nikoooooon bi imza virsenee delikafadulden kıs koltuk pek rahat geldi heralde unuttun bizi kaydirigubbakcemile3
barbim hadi gözün aydın canım adalet yerini bulmuş

23Ocak
gunaydın canlarımm
dun gece elektrıklerımız gıttı:KK43:
mum ısıgında kıtap okumak zorunda kaldım:KK43:
gecmısı okuyup gelıyorum hemenn

hanturks
ben de yine kursa gider bütün gün hemide 10 a kadar hadin öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

Nikoncan
hanturks
tünaydın kıslaaar,
anaaam meşhur nikon gelmiş nikoooooon bi imza virsenee delikafadulden kıs koltuk pek rahat geldi heralde unuttun bizi kaydirigubbakcemile3
barbim hadi gözün aydın canım adalet yerini bulmuş
yok kız nerde dinlenmek nefes alamadım bi ara delikafadulden okuyacak bir sürü şeyim birikti eyvahedigeldismile gelen sitemler de cabası:tomato:
xzgi
gunaydın canlarımm
dun gece elektrıklerımız gıttı:KK43:
mum ısıgında kıtap okumak zorunda kaldım:KK43:
gecmısı okuyup gelıyorum hemenn
mum ışığında kitap okumak oooo çok romantik[​IMG] :KK1:
bu zamanda da alantrik kesintisi hiç çekilmi :eek:klava: :umursamaz:

23Ocak
hanturks
xzgicim yeni mi aldın canım elbiseleri ilk ikisi çok güzelmiş üçüncüsü üstüne güzel oturmuş ama biraz ağır gibi geldi bana desenleri falan. ilk elbise çok güzel durmuş ama dekolte fazla dersen bence en alttaki dantelleri birleştirip çok hafif dikebilirsin biraz birleştirir canım
elimden geleni ardıma koymıcam bebegım o elbısemı gıyebılmek ıcın :KK1:
BarbieveKen
vayyy beme
bmw gibi klass görünüorsun tatlımmm kaydirigubbakcemile3
:KK1: :KK1:
BarbieveKen
kızlar yatıyım ben anam bağrınıyı ezginin anasna çekti valla bu da
makkajımı falan çıkartıcam
öpüorum sizi iyigeceler
askım bnmkısı bagırmaz dırek modemı kapatır ben acarım o yıne kapatır sempatiksalakcinni
hayhay
sitede birisi kocasına msj atıp garip bi soru sormuştu(şöyle şöyle olsa ne yapardın gibi bişeydi heralde)
adamdan gelen cvp:
sen yine mi o sitedesin??
:KK1: :KK1:
BarbieveKen
bu arada yalancının mumu yatsıya kadar demişler..
işyerinde salak var ya dün amirimizi aradı iznimi uzatıcam ya da rapor alıcam diye. biz burda arkadaşla söylendik ya nasıl izin alır biz napcaz netces diye bürodan biri uçurmuş sanırım haberi ona hemen akşam aradı amirimizi .. ve ayağı mayağı kırılmamış hala amasyadaymış annesi köy evinin çatısından düşmüş ayağı kırılmış ona bakcakmış orda [​IMG]
kendi ipini çekersin dedi amirim sakın öyle bişey yapma, hem kendini hem kızları çok sıkıntıya sokarsın burda o yüzden ayın 5inde işinin başındasın dedi
ohhh ne güzel oldu [​IMG]
ohh içimin yağları eridi valla,kendini akıllı zanneden pislik gel tıpış tıpış çalış
Nikoncan
pembe koltukta oturuyorum ya ben eteğim kırıştı kalkamayom belli olmasın diye, o yüzden gelemeyom:roflol: ilk gün bir de izdiham oldu açılış izdihamı :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
tanrıçamın işini dert etme sanmıyorum bişi olucağını :1closedeyes:
:KK1: :KK1: :KK1: bebegım ben bılseydım acılıs olucagı gunu hemencecık sana celenk gonderırdım nazar boncuklu balonlardanda atardım basından asagıya kaydirigubbakcemile2

BarbieveKen
öğlen arasında kına kıyafetimin altına giyeceğim ayakkabıyı aldım şipşak
offf ne telaş ne telaş bitmiyor alıncaklar yapılcaklar ee nedime olmak böyle bişimiş sanırım
neyseki kıyafetlerim hazır ezgim senin düğününe sadece keyif çatması kalır bunları giyerim :KK1:

nikonun topiğine uğramazsam zaten hiç durmim bu kkda defolim gidiyim :KK1:

Alice in Wonderland
29-06-10, 12:06
wıyyyy herkesler gelmiş bir selayım uğramamış dr a gidicekti...
bende sabah notere gittim imzamı attım sonra her ne kadar ehliyetim olmasadaaaaaa arabayı yeni sahibine teslim ettim yakındı allahtan arabadaki cd leri falan unuttum içinde aklıma geldi geri döndüm onları aldım havada gök gürlüyor bir yandan bam güm ordan çıktım capıtole kafes ayakkabı baktım kafama göre bulamadım sonra arabanın yeni sahibi aradı haydeeeeeee evrak için babamların servisine götürdüm arabayla sahibini ...kardeşimle yemek falan yedik oydu buydu derken atladım taksiye eve geldim o kadar yorulmuşum ki yığıldım kaldım ...benimki aradı o burdayken hep benim arabayla gezerdik diyorki şimdi araba yok neyle gezicez dedim el arabasıyla gezicez bende bugünkü macera dolu havadisler böyleeee ehliyetsiz trafiğe çıktım =))))

BarbieveKen
tuti selayhus hoşgeldiniz

BarbieveKen
Tuti
wıyyyy herkesler gelmiş bir selayım uğramamış dr a gidicekti...
bende sabah notere gittim imzamı attım sonra her ne kadar ehliyetim olmasadaaaaaa arabayı yeni sahibine teslim ettim yakındı allahtan arabadaki cd leri falan unuttum içinde aklıma geldi geri döndüm onları aldım havada gök gürlüyor bir yandan bam güm ordan çıktım capıtole kafes ayakkabı baktım kafama göre bulamadım sonra arabanın yeni sahibi aradı haydeeeeeee evrak için babamların servisine götürdüm arabayla sahibini ...kardeşimle yemek falan yedik oydu buydu derken atladım taksiye eve geldim o kadar yorulmuşum ki yığıldım kaldım ...benimki aradı o burdayken hep benim arabayla gezerdik diyorki şimdi araba yok neyle gezicez dedim el arabasıyla gezicez bende bugünkü macera dolu havadisler böyleeee ehliyetsiz trafiğe çıktım =))))
tutim arabanımı sattınnn gamyoncuiremsu

Selayhus
selam ben geldim doktora bosuna gitmis oldum doktor yoktu, eczanede ölctürdüm tekrardan 14 e 10 cikti eczaci damla verdi simdilik kullan dedi öyle iste.. her yer kazilmis burda her yer felaket park yeri yok iyce bunaldim iiiiiiiiiceeee.. simdi geldim bi bakiim size dedim nasilsniz ne ediyorsunuz
yesilgöslümelek hosgeldin melegim artik topigimizde bir melek var :)
nikon cancanim hosgeldin tekrardan
barbi, hanturks,xzgim tutim sizede selam olsun
feyste oglusuma yaptiginiz yorumlara cok mersi :KK1: karpuzu cok seviyor kaldirmaya kalkisiyordu esseksipasi o büyük karpuzu :KK1:

BarbieveKen
o eşşeksıpasını yerim ben yerimmmmmmmmmm
selayhusum geçmiş olsun hayatım bari düzenli kullan o ilaçları
çokda yüksek değilmiş aslında normali 12 10 değilmi bendede düşük tansiyon var 6 5 günleri gördüm bi ara :bbo:

Selayhus
sagol barbisim normali 12 ye 8 bende ikiside yüksek bende bir zamanar düsüktü cok düsüktü sonradan böyle oldu..
tuticigim hallettinmi islerini ee hadi gözün aydin..
xzgim gecmisi okumaya gitmis geri dönmemismi??

BarbieveKen
hee evet 12 10 du kuşum, neden böyle olmuş peki varmı bir nedeni?
ezgilerin elektriği gitti heralde :sinifsinif:

Alice in Wonderland
BarbieveKen
tutim arabanımı sattınnn gamyoncuiremsu
babam yatırım amaçlı almıştı benim üstüme yaptırmıştı ehliyet alırımda ben kullanırım diye ehliyet almayınca kenarda kaldı hep araba benimki geldiğinde ancak arabayı alıp o kullanıyordu bazen sonra para lazım oldu benimkini satmaya karar verdik artık dütdütüm yok hehehe....bu arada gözünüz aydın cnm iş başı yapıyormuş sizin kaçak işçi oh olsun...

Selayhus
selam ben geldim doktora bosuna gitmis oldum doktor yoktu, eczanede ölctürdüm tekrardan 14 e 10 cikti eczaci damla verdi simdilik kullan dedi öyle iste.. her yer kazilmis burda her yer felaket park yeri yok iyce bunaldim iiiiiiiiiceeee.. simdi geldim bi bakiim size dedim nasilsniz ne ediyorsunuz
yesilgöslümelek hosgeldin melegim artik topigimizde bir melek var :)
nikon cancanim hosgeldin tekrardan
barbi, hanturks,xzgim tutim sizede selam olsun
feyste oglusuma yaptiginiz yorumlara cok mersi :KK1: karpuzu cok seviyor kaldirmaya kalkisiyordu esseksipasi o büyük karpuzu :KK1:
hay allah ya aksilik damla verdi demek kullan bakalım inşallah iyileşirsin canm ya benim annemdede var tansiyon dikkat etmek lazım...

BarbieveKen
selayım kendine bi sandviç yapta kendine gel [​IMG]

Selayhus
hala 12-10 diyor :KK70::KK70:
kiz normali 12-8 :KK1: aaaaaaaaa

BarbieveKen
anladım tutim, e sende ne diye almazsın ehliyeti bak gittti araban [​IMG]

Alice in Wonderland
istanbulun havasına güven olmuyor yaaa offfffff

BarbieveKen
Selayhus
hala 12-10 diyor :KK70::KK70:
kiz normali 12-8 :KK1: aaaaaaaaa
ayy yanlış yazmıiım kızaam, on tane herif var tepemde bi yandan iş bi yandan bura
şimdi benim tansiyonuıma bişiler olcak :roflol::roflol::roflol:

BarbieveKen
Tuti
istanbulun havasına güven olmuyor yaaa offfffff
sorma ya hep bu gripin yüzünden durmay yağmur durma diye afkurdu durdu.. şimdik sudan selden başımızı kurtaramıoz sucuk gibiyiz -tatlicadiarzu-

Selayhus
BarbieveKen
sorma ya hep bu gripin yüzünden durmay yağmur durma diye afkurdu durdu.. şimdik sudan selden başımızı kurtaramıoz sucuk gibiyiz -tatlicadiarzu-
ozaman emre altugdan rica edelim sicak daha sicak olacagi cigiriversin :KK1: