Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Bugün Ne Giydinin Çotanak Kızları

kelebek1238
31-08-10, 08:08
Selayhus
GunaydinlArrrr guzel insan toplulugu hellow hellow
Burasi hir sogukki sormayin kar yagiyor daglara

Uyuyan guzellerime ii uykular
Ayakta olan barbim kelebegim gunaydin canlar
şeker sende hosgeldın
sizinn oracıklarda olmak ıstercım
sanırım yazı pek sevmıyorummmboshayallersmile
sorun halloldu sanırım kk ya gıremıyordunya
ben bu ara dısardaydım pek gıremedım
sayfalarda ılerlememıss ıyı sevındımmm:lepi:
nıkoooo nıkoooo duy sesımı artıkkkkkkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Selayhus
31-08-10, 08:08
Valla kelebegim dustan ciktim titredim o kadar ama tuhaf bu ay icin .. Bende birazdan cikacagim is bulma kurumuna gidecegim ...
Bi sorayim kurs falan varmi? Hazir selimom krese basliyor bos durmuyayim evde

BarbieveKen
31-08-10, 09:08
selayım karmı yağıyor dağlara akannehir benimde güvendiğim dağlara kar yağdı haftalar önce biliyormusun mafoldumben mafoldumben

kelebekcim hepimiz burdaydık, niko göstermelik bi uğradı gitti maksat burayada 2 satır karalimde beni vefasız bellemesinler olay :dilcikar: yermiyiz la biz :mymeka:

BarbieveKen
31-08-10, 09:08
ne kursu :uhm:

hanturks
31-08-10, 10:08
:KK3: tünaydın sabah şekerleri erkenlerden gelmişler bugün
ezgim daha uyanamadı heralde dün akşam da yoktu hiç
selayhusum hayrola ne kursuna gitcen kuzum, iş bulmadan mı bulunuyo orda kurslar bilmiyorumkismile
BarbieveKen
ahaha o benim başıma çok geldi handem sempatiksalakcinni birde eskiden annem telefonumu çok karıştırırdı birgece mesajlarımı okumuştu zebellah gibi gecenin bi körü dikilmişlerdi başıma uykumdan kaldırıp :KK1::KK1:
konuş diye sorguya başlamışlardı babamla :KK1::KK1:
o günlerden kalma bir korku oluşmuş içimde, zaten şuan günlüğe yazdıklarımı okumaya kalpleri dayanmaz heralde :KK1: eskiden ali bana tost aldı, veli bana selam verdi diyordum onun için cinayet masası gibi sorguya çekilliyordum :roflol::roflol:
sırnaşık şey ahaha demekki aileler gece çalışıyo barbim, gece sorgusu da bir gelenek olsa gerek.
artık okumasınlar da zaten kaç yaşına gelmişsin kime ne dimi ama

BarbieveKen
31-08-10, 11:08
hanturks
:KK3: tünaydın sabah şekerleri erkenlerden gelmişler bugün
ezgim daha uyanamadı heralde dün akşam da yoktu hiç
selayhusum hayrola ne kursuna gitcen kuzum, iş bulmadan mı bulunuyo orda kurslar bilmiyorumkismile

sırnaşık şey ahaha demekki aileler gece çalışıyo barbim, gece sorgusu da bir gelenek olsa gerek.
artık okumasınlar da zaten kaç yaşına gelmişsin kime ne dimi ama
sen mışıl mışıl uyurken onlar iş peşindeler , gece mesaisi :roflol:
valla benim anam değil bu saat, 60 yaşınada gelsem günnüğü başıboş gördüğü dakka açar , okur :roflol: öylede özel hayata saygısı vardır kendisinin :roflol:

Alice in Wonderland
nikommmmmmmm gelmiş hele şükürrrr ...
saol bacım gittimde geldim 4 gün geçmiş peeeeeeh 140 günde su gibi geçse...

barbiym annem şileye gidelim diye guguklu saat gibi ötüyor başımdada ondan dedim canım...

selayım bende dedim sana prxy ayarları ile alakalıdır diye malum benimde başıma hep geldiii...

kelebek1238
selaycım ne yaptın gıttın geldınmıı

BarbieveKen
Tuti
nikommmmmmmm gelmiş hele şükürrrr ...
saol bacım gittimde geldim 4 gün geçmiş peeeeeeh 140 günde su gibi geçse...

barbiym annem şileye gidelim diye guguklu saat gibi ötüyor başımdada ondan dedim canım...

selayım bende dedim sana prxy ayarları ile alakalıdır diye malum benimde başıma hep geldiii...
hıı.. şilemi :1no2: aneye söyle annecim şile sevdamızı ertesi güne erteleyelim de :gitme:
ama olmuyorsada zorlayamazsın tabiki , neyse artık kısmet tutimm :eek:

140 gün senin gibi hasret olmaya, görüşememeye alışkın biri için su gibi geçer tutim yerimseniben

Selayhus
BarbieveKen
valla benim anam değil bu saat, 60 yaşınada gelsem günnüğü başıboş gördüğü dakka açar , okur :roflol: öylede özel hayata saygısı vardır kendisinin :roflol:
ayy buna cok güldüm , benimkilerde bu konuda cok saygililardir delikafadulden

handecim su an icin sadece randevu verdiler kurumdan 13 eylüle ozaman gidip konusacagim ,ise gitmeyenler icin vaya is bulamayanlar icin mesela bilgisayar , ekonomi o su bu vs.vs kurslar oluyor onlardan bisey olursa, muhasebe falan unuttuklarini tazelemek acisindan veya english :KK1:

tutim gelmis hosgelmis, öyle proxy ayari demekle olmuyor :KK1: nasil düzelteceksem söyle ayni kacak sitelere giren hackerler gibi hissediyorum kendimi.. ip siz sapsiz giriyorum :KK1:

benim sorun hala hallolmadi

BarbieveKen
ay ne güzel kurslarmış ya, ne akıllı devlet görüonmu guclubacismile milleti işe yarar yapmak içün elinden geleni yapıyor :roflol:

hacker selay kötükedihüso

annenle annem ii kanka olurlar o zaman kanka sırnaşık şey

Selayhus
kelebegim gittim geldim canim ama sadece kayit yapildi daha ayin 13 üne kadar bekliyecegim

kizlar simdi size bisey sorcam benim kaslar böyle asagiya dogru uzuyor bunu forma sokmam icin ne yapmam gerekir ??
üsten mi almaliyim cok bicimsiz oldular yaa
makkajimin kusuruna bakmayin sabah elim titremis biraz 3 saat uyuyunca öyle oluyor :KK1:

kelebek1238
selaycım keske su sacını bırazcık kaldırsaymıssın kasın tam bellı degıll
yınede fıkrımı soylıyım bıraz ustten bıraz alttan alman lazım kendın alabılecekmısın???

hanturks
31-08-10, 12:08
selayhuscum benim de kaşlarım aynı böyle aşağı doğru iner hep kelebeğin dediği gibi az alttan az üstten alıp düzelt bide kaş fırçası kullan sürekli canım işe yarıyor

23Ocak
Tuti
ayburum gelmiş hoşgelmiş......amin canım inşallahhh...
handem ewet cnm aynen içimdekieri döküyorum ona söyleyemediklerimi deftere yazıyorum bazı şeyleri içimde yaşarım bu yüzden....
ah bende hemen hemen hergun mektup yazardım kutuya atardım
Tuti
burbişşşş yawrım benim annemin planları bitmez emme bir şekilde ayarlamaya çalışıcam...
tutım sen karsıda oturuyosun ama bızden daha rahat gelebılırsın taksıme
vapurla karakoye ordan tunelle 5 dakıkaya taksıme
ınsallah sıleye falan gıtmezsınız gorusuruz en sonunda

Selayhus
Handem bazen banada oluyor resimlere bakarke kotu icerik son anda farkediyorum :KK1:

Ayburum cok sagol yazdiklarin icin canim sizlerde benim icib oylesiniz canimmm

Xzgimi ozledim gel bebegim gel
Barbim senin bitlerin kani bitti heralde sesin ???
dun aksam yemekten sonra sercanlarda kaldım
hıc yoktu oyle bır plan yoksa solerdım gecede gıremedım ama aklım hep sızdeydı

Selayhus
Valla kelebegim dustan ciktim titredim o kadar ama tuhaf bu ay icin .. Bende birazdan cikacagim is bulma kurumuna gidecegim ...
Bi sorayim kurs falan varmi? Hazir selimom krese basliyor bos durmuyayim evde
ne kursun dıcektın cevabını ogrendım,bugun burası cok sıcak ya cok pıstım usumeyı tercıh ederım wallahı
BarbieveKen
:KK1: :KK1: annenın bır anısını anlatmıstın ya barbım gorucu ısı olayı ordan sonra annenın yaptıklarına ve yapabılceklerıne sasırmam

bende smdı ewe geldım cok yorgun ve uykusuzum
besıktasa gıttık mutfak banyo ıslerı falan onlarla ugrastık
ayburum uzulme bebegım bayramdan sonra gunduz bulusuruz en handede gelmıs olur
selayhusumda gelıcek en yakın zamanda
kelebegım sende gelınce yıne bulusuruzzz

23Ocak
selayhusum benımde kaslarım hep asagıya dusuyor elımle duzeltıyorum sureklı
bıde bırazcık uzat bence kaslarını sonra kuafore gıt sekıl verdırt sonrada kendın cıkan yerlerden toplarsın

23Ocak
31-08-10, 13:08
barbım smdı yarın kacta bulusuyoruz
hanı engınarda otururken caprazında bı kafe gostermıstım ya sana burasıda cok guzel dıye
oraya gıdelım cunku oranın yemeklerı daha guzel hemde terasta otururuz
ustumuzdede ısıklar var cok sekerler
yerın adını suan hatırlamıyorum yabancı bı ısımdı :KK1:

Alice in Wonderland
barbim ayarlamaya çalışıcam balım...alıştım artık benimkini adanada yoğun çalışıyor 25 eylülde gelecek nasılsa diye avutuyorum...:KK1:

selayhusum sen onarma işini yaptınmı mesela benim şiledeki internetimde wirelles bazen kopuyor siteye giremiyorum onar diye bir tuş var onarıp kendiliğinden düzeltiyor proxy ayarlarını felan...
@kaşlarına gelince bence aşağıdan yukarıdan azar azar al diyeceğim ama bence kuaföre git aldır hem düze sokarlar...

xzgim mutfak işlerinizide hallettiniz galiba hadi hayırlısı olsun canım...yavaş yavaş ev düzüyorsun ne güzel ne heyecanlı ya maaşallah sübhanallah...

Alice in Wonderland
xzgim enginar nerde yaw ???

Alice in Wonderland
31-08-10, 15:08
toplanın ulem içtima alcem ???

barbiiiiiiiiiiiiiiiii
ayburrrrrrrrrrrrrrrrr
xzgiiiiiiiiiiiiiiiii
selayhussssssssssssssssss
kelebekkkkkkkkkkkkkkkkkk
hanturksssssssssssssssss
hayhayyyyyyyyyyyyyyyy
gnydnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
nikoncannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

BarbieveKen
ezgimm tutimmm ve diğer gelmek isteyen çotanaklarrr.. enginarın karşısındaki ışıklı restoran benim için okeydirrrrrrrr alkisalkisalkis

ama saat konusunda kararsızım ifrara yakınmı buluşalım, yoksa ben işten 5te çıkıyorumda 5:30dan iftara kadar pasaj mağaza neyin mi gezelim :uhm:

BarbieveKen
895 barbi istanbul burda turkbayragi

BarbieveKen
tutim enginar şey hani haziran gecesinin çevrildiği kafe var ya, galatada işte orası alkisalkisalkis

Alice in Wonderland
tamam anladım barbicim enginar cafe yi duydumda ama yerini bilmiyorum tam olarak ondan sordum canım....

23Ocak
tutım ınsallah halledıcez daha model begendık sadece bebegım gelıp olcu almaları fıyat cıkarmaları gerekıyor
barbımm ben yarın oruc tutmamıcam baska zaman yapsak alısverısı bebegım olmazmı senın ıstedıgın saatte bulusalım benım ıcın hıc farketmez tutımın gelıcegı yok herhalde mafoldumben

Selayhus
31-08-10, 16:08
ceyrek bulusmami var :KK1: yoksa yarimmi :KK1:
afiyet seker olsun size ballar ne güzel oturup yemek yiyeceksiniz sohbet edeceksiniz..

xzgim nasil gidiyor son durumlarin canim??? ne zaman gelip ölcü alacaklar ??

23Ocak
31-08-10, 17:08
bılmıyorum kı selayhusum kadın haber verıcektı
ben daha oturacagım ewı hıc gormedım bılıyomusun
mutfagı ve salonu bılıyorum da dıger yerlerı hıc bılmıyorum
olcu almaya geldıklerınde ınsallah bende gorucem
bayramdan sonra cıkar kıracılar umarım
bgn ne gıydıne kıyafet eklıcem ama eklenmıcek kadar sade ve gomlegım kırıstı :KK1:

23Ocak
31-08-10, 17:08
ben utuye baslıyorum kızlar ara ara gelırım opuyorumm

BarbieveKen
31-08-10, 19:08
tmm bebişim zaten maksat alışveriş değil, zaman geçirmekti o zaman yarın araşırızzz, saat konusunda sen sercanın yanında olacaksın galiba o yüzden sorun yok sanırım boshayallersmile

tutim senden nbr? buluşma için bilmiyorumkismile

selayhusum tabi ki yarım buluşma, canımızın yarıları yani sizler yoksunuz :1no2:

23Ocak
31-08-10, 19:08
tamam barbım ama bende cok erken gıtmem yanı sercanın yanına
sen bana haber verırsın guzel kuzum sen oruc tutuyosun dımıı?

23Ocak
31-08-10, 20:08
isim onerme zamanıymıs anket ıcın hepınızın ısmını yazdım
hatta ayburumun cıktıgını unutup onun bıle adını yazmısım tekrardan :KK1:
tek bır ısım secme hakkım varmıs bu seferlık selayhusumu sectım cunku cok ısteklı

Selayhus
asklarim naber ev hanimi selay geldi :KK1:
tutim sende gitte bulus kiz laflarsiniz ii olur valla

aybur nerdesin bebegim gemiyorsun sana yazmistim görüselim diye msn e gelince seslen emi..
hande hande hande gönlüm sende (tutiden kaptim siir yaziyorum ) nerdesin
gnyd yine yok

xzgim istekli degilim bebisim yanlis anlasilmami olduki :KK1: :KK1: sorularla zaten ugrasamam agir gelir

23Ocak
tutım bızı gormek ıstemıyor herhalde yoksam gelırdı
artık cok gec yavrusum adını yazdım ve topıkler acıcam sana oy verenlere rep dagıtıcam dıye slogonlar atıcam senı basa getırcem :KK1:
off utumun yarısı daha duruyor bende devam etmeye gıdıyorum yarım saatte gelırımm

Alice in Wonderland
kızlar emin olun çok istiyorum ama annem bu ara kafayı salona taktı birde şileye inanın yetişemiyorum anneme duvar kağıdı bakalım diye başımın etini yiyor bir dahaki buluşmada söz gelicem annemiide tek bırakmak istemiyorum biraz sağlık problemi var tek gidemiyor bir yere...kansızlık olduğu için bazen bayılıyor...sizinle görüşmek için inanın bir dahaki buluşmada yanınızda olucam söz hatta bu görüşmeden sonra bi kaç gün yada 1 hafta sonra olsun...yada 2 hafta haftaya bayram çünkü ama siz buluşun yarın ben bir dahaki buluşmada yanınızdayım sözzzzzzz emin olun en çok ihtiyacım olduğu kişiler sizlersiniz şimdilik affınıza sığınıyorum....

hanturks
31-08-10, 21:08
anam tuti yoklama almış ben de burdayım ben deeee :KK3:
selayhusum benim de gönlüm sende kuzum :KK1: hamarat hanım yine neler yaptın ev hanımı geldi demişsin

kızçeler de buluşuyo yarın hadi bakalım bize de fotoları gösterirsiniz artık onlara bakar iç geçirirz

23Ocak
31-08-10, 21:08
tamam tutım bıdahakıne gel ama lutfenn
barbım askım bısey dıcem sen ısten cıktıktan sonra napıcaksın bı ısın mı var?
ısten cıktıktan hemen sonra bulusalım napıcaksınkı ıftar vaktıne kadar
ben erken gelırım konusuruz bol bol bısuru vakıt kalır