Haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz?

kkontess
24-03-10, 20:03
Angel
Benim de karşıma sürekli upuzunn, güzel mi güzel saçlı kızlar çıkıyor. :asigim:
Çok özeniyorum çook!
:eek:
walla gidecem yolacam olan o olucak :dilcikar: bi de topuklu giymiş haspam,ben topukluyla yürüyemiom alsanaalsanasmile

LatEtiCin
24-03-10, 21:03
sedna03
she bu zeytinyağı sarımsak nasıl yaptın?
zeytinyağını aldım 1 bardık kavanoza koydm içine 4-5 diş sarımsak rendeledim.2 gun beklettim

gnn86
Kızlar dikkat ettim de şu ara kısacık incecik saçlar dökülüyor benden. Yeni çıkan saçlarım mı acaba bunlar? Çok üzülüyorum ya zaten azcık saçım var... :KK43:

LatEtiCin
kontess arkadaşım saçların çok guzeller:nazar:

kkontess
she__
kontess arkadaşım saçların çok guzeller:nazar:
saol bebeimm:kedi:

kkontess
gnn86
Kızlar dikkat ettim de şu ara kısacık incecik saçlar dökülüyor benden. Yeni çıkan saçlarım mı acaba bunlar? Çok üzülüyorum ya zaten azcık saçım var... :KK43:
1-2 cm uzunluğunda kırpık halde dökülen saçlar(daha doğrusu kopan) kırık aldırma zamanının geldiğini haber eder.bahsettiğin saçlar da bu tarz mı?

RaziyErkan
25-03-10, 06:03
günaydinn kizlar ben dün ilk uygulamami yaptim..
Size yazicaktim ama sitede sorun oldugu icin giremedim birtürlü
Saclarim cok güzel yumusasik oldu yaa..:lepi:Zeytin yagi, badem yagi , hint yagiyla birlikte uyguladm..
Benim aldigim sinameki kucuk parcalara ayrilmis sekildeydi kaynattiktan sonra süzmelimiyiz
sacimdan cikarirken biraz zorlandimda sositososito

RaziyErkan
25-03-10, 06:03
Kontess arkadaslik istegimi kabul ettigin icin tesekür ederim canim benimm..
Ama albumunu sildin galiba o güzel saclarini göremedimmafoldumben

sedna03
25-03-10, 07:03
she__
zeytinyağını aldım 1 bardık kavanoza koydm içine 4-5 diş sarımsak rendeledim.2 gun beklettim
teşekkürler cnm cevap için...peki karanlık ta mı?

cikilopcik
25-03-10, 08:03
kkontess
'kacıncı kürümdeyim saymadım 4-5 olmuştur sanırım'

'2 haftadır falan yapıyorum sinamekili kürü'

hangisi doğrusuu?
ikisi de doğru canım 2-3 günde bir falan yapıyorum aşağı yukarı belki çabuk etki eder diye =)

zeynebim03
25-03-10, 09:03
günaydın kıslar bu gün 4. denememi yaptımm sizler ne alemdesiniz bakalım nasıl gidioo son durumlarınızı yazın kıslar bekliyorum..........guclubacismile

gnn86
25-03-10, 14:03
kkontess
1-2 cm uzunluğunda kırpık halde dökülen saçlar(daha doğrusu kopan) kırık aldırma zamanının geldiğini haber eder.bahsettiğin saçlar da bu tarz mı?
ahh ahh keşke öyle olsa canım... dökülenler 5-6 cm kadar ince ince olan saçlar, büyük ihtimalle yeni çıkanlardı...bir de çok sertleşti saçım kolay taranmıyo eskisi gibi ama yılmıcam bu sefer sabredicem sonuna kadar =)

sangs
she__
canım zeytınyagı ve sarımsagın faydalı oldugunu bende duymustum hatta bı defa heveslenıp yapmaya kalktım aksamdan zeytınyagınn ıcıne koydum sarımsakları bı gece bekledı ama sabah bı actım kavanozu aman allahım o ne ole oluyodum kokudannn :bbo:
anneme koklattm kızım yapma bak cıkmaz sacından kokusu dedı cunku oyle boyle bı koku degıldı ya burnumun dıregı kırıldı ve tabıkı yapmadım döktüm kafamçokkarıştı
sen bıde 2gun bekletmıssın helal valla agzım acık kaldı ohaoldumsmile koku noldu pekı tatlım???

sangs
aaaaa !! kızlar kızlar sınamekılı kuru 14marttan berı yapıyorum 2 defa uyguladım dun olctum 56 cm olan sacım 57 cm cıktııııııııııııııııııııı
dedım hemen sevınmım bgun gıttım kuzenıme olcturdum oda 57 olctu!!!
hollleyyy oleyyyyyy arrrivaaa riva rivaaaa kaydirigubbakcemile2

Moon35
25-03-10, 15:03
Arkadaşlar saç diplerim çok çabuk yağlanıyor ayrıcada çok kabarık banyo edip kurutup düzleştirmek zorunda kalıyorum. Çok kırıldı. Yağlanma ve kabarma problemlerine daha sağlklı yollar bilen yazabilirmi??
Gerçekten çok ihtiyacım varrr .((

denizaysim
bugün 1 kutu bemixi bitirmiş oluyorum şuan son bemix kafamda..ilk kutum ve de.
kahküllerimi uzattı ama saç boyumda şuan belki 1 cm değişme olmuştur..2.kutuyuda bitircem ve devam edip etmeyeceğime öyle karar vericme..

LatEtiCin
sangs
canım zeytınyagı ve sarımsagın faydalı oldugunu bende duymustum hatta bı defa heveslenıp yapmaya kalktım aksamdan zeytınyagınn ıcıne koydum sarımsakları bı gece bekledı ama sabah bı actım kavanozu aman allahım o ne ole oluyodum kokudannn :bbo:
anneme koklattm kızım yapma bak cıkmaz sacından kokusu dedı cunku oyle boyle bı koku degıldı ya burnumun dıregı kırıldı ve tabıkı yapmadım döktüm kafamçokkarıştı
sen bıde 2gun bekletmıssın helal valla agzım acık kaldı ohaoldumsmile koku noldu pekı tatlım???
yıkadım zerre koku yok..iyice şampunala kopurttum hiç koku olmadı

LatEtiCin
1 haftadırda sinamekiyle bırlıkte 2 cm uzamam oldu çok sevindim zeytinyağı sanılanın aksine gayet çabuk arınıyo arkadaşlar.hiçde koku olmuyo

LatEtiCin
1 haftadırda sinamekiyle bırlıkte 2 cm uzamam oldu çok sevindim zeytinyağı sanılanın aksine gayet çabuk arınıyo arkadaşlar.hiçde koku olmuyo

LatEtiCin
soya yagıda aldım onuda yapacam oda uzatıyomus.arkadaş bi gecede 0.07mılım uzadı yazmış.2. yapısındada toplam 1 santım olmuş

LatEtiCin
bide saçların en alt ensedeki kısmı daha çabuk uzuyo galiba.mesela kahküller o denli uzamazken altlar en hızlı uzayan yer oluyo.burdada o konuşulmuştu galiba arkadaşlar.
ya bayan dediğin uzun saçlı olacak ama saçlar gür olacak.

eesra
bend e bugün 3. uygulamayı yaptım kızlar sinamekiyle...haftada sadece 1 gün yapıyorum.daha fazla yapmalı mıyım?

LatEtiCin
sangs
ama yanlıs anlamıssın canım 2 gun kafamda beklemedi kavanozda bekledi ki iyice özleşsin die..

kkontess
RaziyErkan
günaydinn kizlar ben dün ilk uygulamami yaptim..
Size yazicaktim ama sitede sorun oldugu icin giremedim birtürlü
Saclarim cok güzel yumusasik oldu yaa..:lepi:Zeytin yagi, badem yagi , hint yagiyla birlikte uyguladm..
Benim aldigim sinameki kucuk parcalara ayrilmis sekildeydi kaynattiktan sonra süzmelimiyiz
sacimdan cikarirken biraz zorlandimda sositososito
eed hayatım süzüyorsunn

Hazal
teşekkürler arkadaşlar bende deneyeceğim