Haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz?

kkontess
30-04-10, 14:04
böyle benek beneğim işte :tomato:

gnn86
kuzum çok anlaşılmıyo ya da ben anlamadım
peki bitkisel kürler denedin mi haptan korkuyorsan?
gerçi kökten yok edeceğine inanmıyorum kuvvetli bir ilaç alman lazım
çok uzattım biliyorum cicim kusura bakma
ben yararını gördüğüm için öneriyorum ama bu sondu sustum =)

kkontess
gnn86
kuzum çok anlaşılmıyo ya da ben anlamadım
peki bitkisel kürler denedin mi haptan korkuyorsan?
gerçi kökten yok edeceğine inanmıyorum kuvvetli bir ilaç alman lazım
çok uzattım biliyorum cicim kusura bakma
ben yararını gördüğüm için öneriyorum ama bu sondu sustum =)

nesini anlamadın ki bebem ?
kırmızı bencikler var işte
öyle şiş,irinli sivilcem sadece özel zamanlarda 1-2 tane olur benim...
denedim kuşum ama %100 geçeceğine inanmadığım için (çünkü doktor vermiyo ben kendim bulmuş uygulamış oluyorum ya ) uzun süre kullanmadım
max 2 hafta sonra bıraktım

kkontess
hem niye susuyosun ki canım
ben danıştım sonuçta
tabiki de düşüncelerini söyleyeceksin:icecream:

OFFPOFFF
cok gecmıs olsun kontesscım..
ya ızmır de olsan sana muhtesem bır cıldıyecı onerırdım..
arkadasımın sıvılcelerı vardı yuzunde ama ırı ırı..onları gecırdı..
annemın kasıntısı vardı ve bu kasıntıyla kırmısı lekeler oluyordu..onu gecırdı..
her ıkısıne de verdıgı ılacları kendı hazırlıyor...kremıne kadar kendı karıstırıp hazırlıyor daha dogrusu receteyle eczaneye hazırlattırıyorsun..
ızmır e gelme durumun olursa mutlaka haber ver sana adını telefonunu verıyım...

sedna03
cnm bence bi doktora daha danış...kocaeli ndessin galiba.orada merkezde bi uzman bulabilirsin cnm

sedna03
evt benim de doktorum öyle ilaç yazdı.kendi verdi karışımı eczane hazırladı.hatta forumda da benzer bi formül gördüm ama aynı mı bilmiorum

kkontess
cekhu
cok gecmıs olsun kontesscım..
ya ızmır de olsan sana muhtesem bır cıldıyecı onerırdım..
arkadasımın sıvılcelerı vardı yuzunde ama ırı ırı..onları gecırdı..
annemın kasıntısı vardı ve bu kasıntıyla kırmısı lekeler oluyordu..onu gecırdı..
her ıkısıne de verdıgı ılacları kendı hazırlıyor...kremıne kadar kendı karıstırıp hazırlıyor daha dogrusu receteyle eczaneye hazırlattırıyorsun..
ızmır e gelme durumun olursa mutlaka haber ver sana adını telefonunu verıyım...

saol bebeim
yaz özelime kuşumm
temmuzda ya da ağustosta gelicem izmire

kkontess
sedna03
cnm bence bi doktora daha danış...kocaeli ndessin galiba.orada merkezde bi uzman bulabilirsin cnm

ah kocaeli'nde olsam yine iyi
ne yazık ki üni eğitimi için bartın'dayım
burda da 2 cildiyeci var
ikisi de devlet hastanesinde:umursamaz:

_ALmiNa_
kontess saçlarım acayip parlıyo böyle yumuşacık bu ikinci yapışım ama uzamasada olur çok güzel duruyo saçlarım ve bu beni motive ediyo:):) bu arada arkadaş olarak eklesem seni olurmu albümünü merak ettimde:ecrin_bebek:

OFFPOFFF
tamam tatlım sordum sımdı anneme mesaj atıcak ben sana yazarım..

kkontess
_ALmiNa_
kontess saçlarım acayip parlıyo böyle yumuşacık bu ikinci yapışım ama uzamasada olur çok güzel duruyo saçlarım ve bu beni motive ediyo:):) bu arada arkadaş olarak eklesem seni olurmu albümünü merak ettimde:ecrin_bebek:

hadi bakalım gözün aydın canımmm :kedi:
olur tabi,talep yolla kabul ederim

_ALmiNa_
kkontess
hadi bakalım gözün aydın canımmm :kedi:
olur tabi,talep yolla kabul ederim
tşklerrrr hihoyyyt

yolladımm:asigim:

kkontess
30-04-10, 15:04
sinameki bakımımı yapayım bari
salı yapmam gerekiyordu,neredeyse haftası gelicek:1shok:

_ALmiNa_
süperr saçların var ay benimki senin saçlarının çeyreği kadar mafoldumben

ama seninki kadar olucak inşş inanıyorum buna:)

_ALmiNa_
kkontess
sinameki bakımımı yapayım bari
salı yapmam gerekiyordu,neredeyse haftası gelicek:1shok:
sinemaki yani kür haftada bir değilmi zaten:ecrin_bebek:

kkontess
_ALmiNa_
sinemaki yani kür haftada bir değilmi zaten:ecrin_bebek:

evet haftada bir
ben her salı yapıyorum ama geçen salı yapmadım
bugün cuma
yani 1hafta 3 gündür yapmamış oldum
sıradaki salı gününe az kaldı manasında dedim haftası gelicek diyekaydirigubbakcemile3
sıradaki salı günü geldiğinde 2 haftadır kür yapmamış olucam çünkü

anael
yaa buu gerçekmiii :S banaa yalann gibii gldii

kkontess
30-04-10, 16:04
offf badem yağımı bulamadım:eek:klava:
ben de 12 tane yağdan oluşmuş karışımı kullandım bu seferlikkk:icecream:

kkontess
anael

di mi yaa
bence de yalan

atess
kkontess
di mi yaa
bence de yalan
yalan olan konu ne anlamadım açlık başıma vurdu galiba anlayamıyorum

anael
gerçekten saçlaraa iyi geliyormu inanamıyorumm birr türrlüü ne yaptııysamm düzelmediiii:1no2::1no2::1no2:

kkontess
atess
yalan olan konu ne anlamadım açlık başıma vurdu galiba anlayamıyorum

saçlarımın 3 ayda bu hale gelmesine inanmamış da
yalan demiş
ben de ona dedim
bence de yalan diye

anael
şaşıdmm cnmm sacedee bu kısa zamnnda bu kdrr çbkk uzamasınaa maşllh

nursall
bence kkontes arkadaşımızın saçlarının tamda o vitamine ihtiyacı varmış. saçlarının istediği bakımı verince bu olağan üstü sonucu almış maşşş :nazar: herkesde aynı etki olamaz çünkü bütün saçların sorunları farklıdır.

anael
peki başka kullanann warmıı bilgii wersin ltfenn

kkontess
anael
peki başka kullanann warmıı bilgii wersin ltfenn
bu topikte yazan herkes kullanıyor + sonuç alıyor

kkontess
nursall
bence kkontes arkadaşımızın saçlarının tamda o vitamine ihtiyacı varmış. saçlarının istediği bakımı verince bu olağan üstü sonucu almış maşşş :nazar: herkesde aynı etki olamaz çünkü bütün saçların sorunları farklıdır.

herkeste aynı derecede etki etmiyor evet,ama kesinlikle etki ediyorboshayallersmile

nursall
30-04-10, 17:04
kkontess
herkeste aynı derecede etki etmiyor evet,ama kesinlikle etki ediyorboshayallersmile
evet canım biliyorum. ben kendim imkansızlıklardan dolayı yapamasamda bu topiği takip ediyorum. ben sadece senin fotoları görüp başladıktan sonra hepsi aynı etkiyi bekliyor ya bu mümkün değilki buna kızıyorum. sonrada senin yalan söylediğini düşünmeye başlıyorlar

adaguzeli
kesinlikle katılıyoum herkste aynı etki olmuyor ama uzatıyor ben 2 aydır yapıyorum 8 kür oldu suan aradayım 15 günlük ben basladıgımda saclarım 52 cm di suan 58 cm 2 ayda 6 cnm uzamıs ve bu uzama 7.uygulamadan sonra belli oldu bende...

kkontess
nursall
evet canım biliyorum. ben kendim imkansızlıklardan dolayı yapamasamda bu topiği takip ediyorum. ben sadece senin fotoları görüp başladıktan sonra hepsi aynı etkiyi bekliyor ya bu mümkün değilki buna kızıyorum. sonrada senin yalan söylediğini düşünmeye başlıyorlar

sen niye uygulamıyosun kız :eek:klava:

nursall
30-04-10, 18:04
kkontess
sen niye uygulamıyosun kız :eek:klava:
yaa sorma memleketimden uzakta bir lojmanda imkansızlıklar içinde yaşıyorum. daha doğrusu yaşamaya çalışıyorum. birde öyle maskelerle felan uğraşamam yaa. ama sizi büyük özenle takip ediyorum bende senin arkadaş listendeyim zaten. senin saçlarada hayranlıkla bakıyorum... boshayallersmile bende mayalı süt içiyorum. o daha kolay hemde etkisi güzel.

kkontess
nursall
yaa sorma memleketimden uzakta bir lojmanda imkansızlıklar içinde yaşıyorum. daha doğrusu yaşamaya çalışıyorum. birde öyle maskelerle felan uğraşamam yaa. ama sizi büyük özenle takip ediyorum bende senin arkadaş listendeyim zaten. senin saçlarada hayranlıkla bakıyorum... boshayallersmile bende mayalı süt içiyorum. o daha kolay hemde etkisi güzel.
piki mademmboshayallersmile

gnn86
kontes'cim sana cevap veremeden çıkmak zorunda kaldım.
kan tahlili yaptırdın mı?

kkontess
gnn86
kontes'cim sana cevap veremeden çıkmak zorunda kaldım.
kan tahlili yaptırdın mı?
yok kuşum
pazartesi yaptırıcam eyvahedigeldismile

gnn86
hadi hayırlısı tatlım, korkma ama geçicek bunlar =)

kkontess
gnn86
hadi hayırlısı tatlım, korkma ama geçicek bunlar =)
inşallahhh :Saruboceq:
çok moralimi bozdu ama kadın.
yüzüm o kadar berbat mı cidden bilmiyorumkismile diye düşünmeye başladım

kirmizinci
30-04-10, 19:04
cekhu
aaaaaa kirmizinci edremitlimisin seeen?benim anne tarafım akcayli :)))) çok anım vardır Akçay'da :)

evet cnm Edremit'liyim ama Akçay'da oturuyorum :):):) iyice hemşeri çıktıkkkkkyerimsenibenalkisalkisalkis

kkontess
30-04-10, 19:04
hadi bakalım,bi uygulama daha bitti:icecream:

kkontess
30-04-10, 20:04
benim saçlar biraz daha uzamış :1shok:

cikin_f
v_reyhan
barcelinoyu bende tafsiye ederim bi ara çok sık kullandım 2 hafta kadar haftada 3 kez sürdüm o ay uzaması yarım cm farketti fiyatıda uygun 7 tl benimki bitti bi türlü yenisini almaya gidemedim eyvahedigeldismile
Canım benim evet çok tavsiye etti kız ...Kuaförler 15'e satıyor ben de 8e aldım :)Nasıl kullandın canım yaaa haftada 1 yazıo kağıdında...

cikin_f
kkontess
kızlar konu dışına çıkıcam ama affedin beni
moralim çok bozuk
şimdi doktordan geldim ve ağlıycam zor duruyorum mafoldumben
kan tahlili istedi,Roaccutane tedavisi için
pazartesi kan vericem ama doktor o hapla bile iz kalabilir cildin çok kötü dedi
çok moralim bozuldu yaa
halbuki o kadar kötü ciltliler görüyorum irinli kıpkırmızı
benim öyle değil
sadece kırmızı bencikler var
şok oldum kadın öyle diyince
zaten bu ilaçtan da korkuyorum,yan etkileri çok diye
kaldı ki ben ağır bi sarılık geçirmiştim ve tahminimce bu ilaç bana uymuycak
şimdilik tetradox antibiyotik ve benzamycin krem verdi ama inanmayarak verdi
hadi bi deneyelim gibisinden...
temizleyici bi losyon vermiycek misiniz dedim
krem öncesi cildimi nasıl temizliycem dedim
suyla yıka,çok önemli değil o kısım dedi

tanı koyması da öylece bakarak oldu,hani başka ne yapabilir ki zaten diye düşünüyorum ama ne bileyim 5dk bile sürmedi tanı koyma işlemi...

ha bi de dedim ki 'ben burda yaşamıyorum,kısa bir süre sonra şehir dışına gidicem ve ekimde gelicem ama söylediğiniz hap her ay kontrol gerektiriyor,sizin kontrolünüzde kullanmış olmuycam'
'sorun değil,gittiğin yerde herhangi bi dr la da görüşebilirsin,bu tedavi her yerde aynıdır' dedi
hiç içime sinmedi bu sallamasyon hali :1ninca:

güneş kremi önermesini istedim.'güneşin sivilce ile bi alakası yok,önereyim ama bi şe farketmicek yani...' dedi yine

of hiç tatmin olmadım ,ya da moralimi bozdu diye mi böyle düşünüyorum sizce?
aramızda cilt sorunu yaşayanlar vardı,bana yardım edin lütfenn mafoldumben
Canm benim hiç meraK ETME ELBET DÜZELİR...çOK GEÇMİŞ OLSUN SANA...hER ŞEYİN ÇAresi vardır bence biraz da bitkisel bir şeyler araştırabilirsin tatlım ...

cikin_f
kkontess
heh şimdi netten okuyorum
verdiği antibiyortik feci bulantı yapıyormuş
al bi de burdan yak!
canım bir de çok didikleme bence inan okumadan o yan etkiyi görmezsin normalde :) Bence okuma tatlım okudukça kullanmak istemicen:1hug::asigim:

v_reyhan
kkontess
benim saçlar biraz daha uzamış :1shok:
yeni okudum geçmiş olsun kkontesscim bi arada bende lazer epilasyondan sonra çıkan tüyler iltihaplı çıktığı için baya sivilce çıkmıştı doktora gittim banabi ilaç ismi söyledi adını hatırlamıyorum bunu kullanırsan geçer ama karaciğer emzimlerin yükselir her ay gelip kan tahlili yapıcaksın dedi kontrol altında olacaktım bende öyle ağır bi ilaç kullanmak istemedim silisyon krem falan verdi biraz düzeldi zamanlada geçti benim tanıdığım biri var akrabası cildiye uzmanı doktor ondan duydum bende onun yalancısıyım işte doktorun dediği cildiyeciler tamamen cildi düzeltmek için ilaç vermiyorlarki hasta sürekli bu sorunla boğuşsun doktora bağımlı kalsın büyük kısmı böyleymiş bence bu doktora gitme bi daha moralinide bozmuş kötü elektrik vermiş sana :eek:lmaz: umarım yakında sağlıklı bi cilde kavuşursun canım :sinifsinif:

bu arada madem saçın uzamış resim isteriz dimi yani zemuszemus

neskar84
30-04-10, 21:04
kontescim takma kafana düzelir tetradox çoook ii bi ilaç bende kullandım süper gerçekten düzenli iç aksatma ..
bu cildiyecileri çözdüm ben çok sorunlu olmayanlar ciltlerle çok ilgilenmiolar veriolar ilaç bakalım falan tarsında konuşuolar hep bende çok gittim ve ölesini çok gördüm bu bizim için aslında ii bişi

neskar84
birde bu arada ilaç mide blantısı yapmıor benim mide sorunum olduğu hade hiç sorun yaşamadım arkadaşında dediği gibi yan etkileri okuma sakın olmıcağ varsa bile okuyunca oluo

ekinimo
kkontess
kızlar konu dışına çıkıcam ama affedin beni
moralim çok bozuk
şimdi doktordan geldim ve ağlıycam zor duruyorum mafoldumben
kan tahlili istedi,Roaccutane tedavisi için
pazartesi kan vericem ama doktor o hapla bile iz kalabilir cildin çok kötü dedi
çok moralim bozuldu yaa
halbuki o kadar kötü ciltliler görüyorum irinli kıpkırmızı
benim öyle değil
sadece kırmızı bencikler var
şok oldum kadın öyle diyince
zaten bu ilaçtan da korkuyorum,yan etkileri çok diye
kaldı ki ben ağır bi sarılık geçirmiştim ve tahminimce bu ilaç bana uymuycak
şimdilik tetradox antibiyotik ve benzamycin krem verdi ama inanmayarak verdi
hadi bi deneyelim gibisinden...
temizleyici bi losyon vermiycek misiniz dedim
krem öncesi cildimi nasıl temizliycem dedim
suyla yıka,çok önemli değil o kısım dedi

tanı koyması da öylece bakarak oldu,hani başka ne yapabilir ki zaten diye düşünüyorum ama ne bileyim 5dk bile sürmedi tanı koyma işlemi...

ha bi de dedim ki 'ben burda yaşamıyorum,kısa bir süre sonra şehir dışına gidicem ve ekimde gelicem ama söylediğiniz hap her ay kontrol gerektiriyor,sizin kontrolünüzde kullanmış olmuycam'
'sorun değil,gittiğin yerde herhangi bi dr la da görüşebilirsin,bu tedavi her yerde aynıdır' dedi
hiç içime sinmedi bu sallamasyon hali :1ninca:

güneş kremi önermesini istedim.'güneşin sivilce ile bi alakası yok,önereyim ama bi şe farketmicek yani...' dedi yine

of hiç tatmin olmadım ,ya da moralimi bozdu diye mi böyle düşünüyorum sizce?
aramızda cilt sorunu yaşayanlar vardı,bana yardım edin lütfenn mafoldumben
kontescim canım bence hemen bozma moralini ve eğer içine sinmiyorsa başka bir doktora daha görün derim ben.
Çünkü dediğin gibi yüzünde çukur çukur izleri olanların bile ciltleri düzeliyor kaldı ki kırmızılıklar gitmesin.
Ayrıca temizlemeden tedavi olmaz diyor doktorların çoğu, kremler merhemler etki etmez diyorlar, cildin önce temizlenmesi gerektiği prospektüslerinde bile yazıyo kremlerin..:eek:lmaz:
güneş kremi akne tedavisi gören biri için olmazsa olmazlardan çünkü tedavi sırasında sivilceler kabuk bağlayabiliyor, güneşten yanıp iz kalabilir.eyvahedigeldismile
tabii bunlar benim fikrim ama o işin uzmanı olan bir doktorun bunları es geçmesi tuhafbilmiyorumkismile senin yerinde olsam başka bir doktora giderdim kesinlikle.a.s.

OFFPOFFF
aaah aaah size salakligimi anlatiyim da gulun biraz :)))
10 gün önce kerastase in sac dökülmesi için serumunu ve sampuanini almıştım..ilk hafta sac dökülmem baya azaldı..saclarında yeni gölge yaptırdığım için yıpranmıştı,uçları kurumuştu çok fena..bu ürünlerden memnun kalınca nem için de maskesini ve banyodan sonra kullanılan kremini almıştım..aldığım gün kuaförde uygulamayida yaptırdım ve saclarım yumusacik oldu uçları düzeldi falan..aha dedim tamam artık benim saclar Super olcak..neyse gecen haftadan beri maskeyi kendim yapıyorum ve serumlarida maskeyide hiç aksatmıyorum..fakat saclarım maskeyi yaptıktan sonra resmen avuç avuç dökülüyor..dün hele hele resmen tutam tutam saclar geldi elime maske yaparken..tabii moralim çok bozuldu,resmen aglayacaktim..ve bugün ürünleri aldığım kuaföre gidip bagircaktim..neyse gittim kuaföre,dedim böyle böyle benim saclar bakımlarımı aksatmamama rağmen avuç avuç dokuluyor,ne is dedim..adam maskeyi nasıl uyguladığımı sordu,bende anlattım dipten uca sürüyorum diplere masaj yapıyorum dedim adam direk hayiiiiiiiir diplere surmiyceksin dedi ne kadar sürüyorsun peki dedi,vallaha dedim avuç avuç sürüyorum..adam yine hayiiiiiir naptin sen dedi,o çok kuvvetli bir bakim dedi konsantre o krem dedi bir iki fındık büyüklüğünde alicaksin ve sadece uçlara süreceksin dedi bu kadar çok sürersen hem sacların çabuk yaglanir hemde sac diplerine sürdüğün için dipleri nefes almaz ve sacların gucsuzlesir dökülür dedi..anaaaa dedim ben avuç avuç alıyorum bı de bı güzel diplere masaj yapıyorum dedim..megersem salaklik bendeymis :))))) iyiki gittim sordum adama..yoksa ben yine avuç avuç surcektim sonra da avuç avuç saclarım dokulcekti...
kuaförden çıkıp eve gelene kadar yolda tek basına kendi kendime güldüm :))))

sophronie
anael
ahahah yalan tabi kız. yalancı bu kontes. baştan beri dözüm tutmadıydı zaten. biz bu forumda saçı hızlı uzayanlara para veriyoruz, ondan saçım böyle böyle uzadı diye yalan söylüyo bu.

ama sen son derece zeki, aklı başında, kurnaz biri olduğun için hemencecik anlayıvermişsin olayı. o kadar insan gerizekalıyız biz, boşu boşuna aksiyon olsun diye otu b.ku saçımıza sürüyoruz.

te allahım.

ekinimo
cekhu
aaah aaah size salakligimi anlatiyim da gulun biraz :)))
10 gün önce kerastase in sac dökülmesi için serumunu ve sampuanini almıştım..ilk hafta sac dökülmem baya azaldı..saclarında yeni gölge yaptırdığım için yıpranmıştı,uçları kurumuştu çok fena..bu ürünlerden memnun kalınca nem için de maskesini ve banyodan sonra kullanılan kremini almıştım..aldığım gün kuaförde uygulamayida yaptırdım ve saclarım yumusacik oldu uçları düzeldi falan..aha dedim tamam artık benim saclar Super olcak..neyse gecen haftadan beri maskeyi kendim yapıyorum ve serumlarida maskeyide hiç aksatmıyorum..fakat saclarım maskeyi yaptıktan sonra resmen avuç avuç dökülüyor..dün hele hele resmen tutam tutam saclar geldi elime maske yaparken..tabii moralim çok bozuldu,resmen aglayacaktim..ve bugün ürünleri aldığım kuaföre gidip bagircaktim..neyse gittim kuaföre,dedim böyle böyle benim saclar bakımlarımı aksatmamama rağmen avuç avuç dokuluyor,ne is dedim..adam maskeyi nasıl uyguladığımı sordu,bende anlattım dipten uca sürüyorum diplere masaj yapıyorum dedim adam direk hayiiiiiiiir diplere surmiyceksin dedi ne kadar sürüyorsun peki dedi,vallaha dedim avuç avuç sürüyorum..adam yine hayiiiiiir naptin sen dedi,o çok kuvvetli bir bakim dedi konsantre o krem dedi bir iki fındık büyüklüğünde alicaksin ve sadece uçlara süreceksin dedi bu kadar çok sürersen hem sacların çabuk yaglanir hemde sac diplerine sürdüğün için dipleri nefes almaz ve sacların gucsuzlesir dökülür dedi..anaaaa dedim ben avuç avuç alıyorum bı de bı güzel diplere masaj yapıyorum dedim..megersem salaklik bendeymis :))))) iyiki gittim sordum adama..yoksa ben yine avuç avuç surcektim sonra da avuç avuç saclarım dokulcekti...
kuaförden çıkıp eve gelene kadar yolda tek basına kendi kendime güldüm :))))
geçmiş olsuna.s.canım sadece bu maskeye özel bi durum mu acaba diplere sürülmemesi CADIARZU yoksa tüm maskelerin mi sürülmemesi gerekiyor kibilmiyorumkismile ben de her aldığım krem yada maskede saç uçlarına ve boylarına sürün yazsa da sürerim diplere beslesin diyebilmiyorumkismile