Yazın ne giyeceğini bilemeyen tesettürlü bayanlar

teolog
14-03-10, 19:03
phenomen cim ben de beceremem ark ların paylaşımlarından fikir ediniriz artık

Yeliz
15-03-10, 07:03
JeffLima
Güzel günlerde kullan Yeliz, hırkan çok şıkmış boshayallersmile

Kombinlere alıntı yazsaydın daha güzel olurmuş sanki, emek sonuçta :kedi:
teolog
gükle güle kullan yeliz cim
Setrinisa
özellikle ceket her şeyle giyilebilir çok şık
güle güle kullan canım:)
phenomen
Yelizcim güle güle kullan cicilerini..
teşekkürler kızlar..a.s.

Yeliz
15-03-10, 07:03
phenomen
Ya arkadaşlar kolajları hazırlamışlar ellerine sağlık..Ama bunları bulup kombinlemek çok zor oluyorben beceremiyorum ve hep abuk sabuk giyiniyorum malesef :KK43: Bu yaz evleniyorum ve nişanlım diyorki, evlendiğimizde dolabındaki herşeyi toparlıyıp ihtiyaç sahibi birine vericem, sıfırdan alışveriş yapıp sana bi tarz belirliycez.Durumum vahim yani :))
canım sorun tam olarak ne belki fikir verebiliriz..

katuja
15-03-10, 11:03
afyonlu arkadaşlarım nasılsınız.ben afyonda oturmuyorum ama ailem afyonda.ben evlenince eş durumundan dolayı ayrıldım oradan.giyim konusunda biraz zayıftır orası.çok fazla tesettürlü bayan olmasına rağmen pek güzel kıyafetler satan yerler yok.eşarp konusunda medine pazarı var.orda her türlü eşarbı bulabilirsiniz.üst katında da giyim bölümü var.takip edince güzel şeyler oluyor bazen.bi de medine pazarının olduğu aradan direk ileri doğru gidince orda da bi iki mağaza var fena şeyler yok orda da.size buraları tavsiye ederim.

katuja
15-03-10, 11:03
teolog bu arada ne öğretmenisin.ben de 3 sene çalıştım afyonda

hilall23
15-03-10, 17:03
sultancım ikinci eşarptan benim de var marka yazmıyor üzerinde venencis diye bir yazısı var marka gibi sadece
üzerindeki resimler türkiyenin çeşitli tarihi yerleri
%100 tiwil ve yapılması çok kolay ütü güzel tutuyor kırışmıyor
bulabilen herkese öneririm ben yeşil mavi tonlrı almıştım birçok şeyle kombinleniyor

Cemre88
15-03-10, 19:03
slm kızlar eşarpları soranlar için markası yok 20tlye aldım ama desenler arminenin desenleri

teolog
15-03-10, 20:03
katuja
teolog bu arada ne öğretmenisin.ben de 3 sene çalıştım afyonda
cnm din kültürü öğrtmnyim
sen nerede calıştın afyon da

katuja
15-03-10, 20:03
teolog
cnm din kültürü öğrtmnyim
sen nerede calıştın afyon da
ben de matematik öğretmeniyim.afyonun iscehisar ilçesinde çalıştım..

Yeliz
16-03-10, 14:03
kızlar bugün yarım saat dışarı çıktım vitrinlere yaz gelmiş..renkler cıvıl cıvıl..

mecbue
16-03-10, 17:03
Yeliz

arkadaşlar cep telefonuyla çektim umarım anlaşılıyordur resimler..etek kahverengi biraz ışıktan gölgeli çıkmış..
çok güzelmiş güle güle giy özellikle gömleyin çok hoşuma gitti çok rahat görünüyo

mecbue
phenomen
Ya arkadaşlar kolajları hazırlamışlar ellerine sağlık..Ama bunları bulup kombinlemek çok zor oluyorben beceremiyorum ve hep abuk sabuk giyiniyorum malesef :KK43: Bu yaz evleniyorum ve nişanlım diyorki, evlendiğimizde dolabındaki herşeyi toparlıyıp ihtiyaç sahibi birine vericem, sıfırdan alışveriş yapıp sana bi tarz belirliycez.Durumum vahim yani :))
:))) aslında zevk meselesi ben beyenirim senin hoşuna gitmez :)) ama o kadar haksızlık etme bence kendine:) aslında göründüyü kadar zor deyil eğer fizik müsaitse ve parayada kıyarsan:)))) zaten tesettür mağazasına gidersen seni yönlendiriyolar

mecbue
ayy ne güzel oldu bu topic cidden yaa fikir alışverişinde bulunmak çok iyi oluyo

teolog
16-03-10, 18:03
ben alışveriş yapamadım
öteki ay inşallah:)

mecbue
17-03-10, 14:03
teolog
ben alışveriş yapamadım
öteki ay inşallah:)
yapınca eklersin sende:)))))

senda
17-03-10, 14:03
ya arkadaşlar ben de yazlık bir pardesü arıyorum.gerçi daha yazlıklar tam çıkmadı.bugün de baktım kafama göre pek bi şey bulamadım.
ben sade ve şık şeylerden hoşlanıyorum.özel günler haricinde abartıyı sevmiyorum.o yüzden de biraz kafam karışıyor.biraz da spor olsun diyorum.
bana ne önerirsiniz?

arim
17-03-10, 15:03
yeliz o eteği ben de denemiştim ama bol gelmişti ufağı da yok muydu ne hatırlamıyorum ama çok güzeldi

başka da resim yok galiba topikte sade yenileri mi ekliyoruz
ben öle normalde giydiklerimi ekleyebilirim

SuLtan42
17-03-10, 16:03
hilall23
sultancım ikinci eşarptan benim de var marka yazmıyor üzerinde venencis diye bir yazısı var marka gibi sadece
üzerindeki resimler türkiyenin çeşitli tarihi yerleri
%100 tiwil ve yapılması çok kolay ütü güzel tutuyor kırışmıyor
bulabilen herkese öneririm ben yeşil mavi tonlrı almıştım birçok şeyle kombinleniyor
Acibiberrr
slm kızlar eşarpları soranlar için markası yok 20tlye aldım ama desenler arminenin desenleri
20 tl cok ucuzmus ya valla süper hemde 100% ipekse fisfisfis
artik türkiyede bulunca alcam yazin :icecream:

Yeliz
17-03-10, 21:03
arim
yeliz o eteği ben de denemiştim ama bol gelmişti ufağı da yok muydu ne hatırlamıyorum ama çok güzeldi

ben alırkende 2 tane kalmıştı şansıma oldu..lcwdeki kıyafetler çok çabuk tükeniyor ben nedense hep sonuna denk geliyorum..

mecbue
18-03-10, 12:03
arim

tabiki ekleyebilirsin

mecbue
18-03-10, 12:03
senda
ya arkadaşlar ben de yazlık bir pardesü arıyorum.gerçi daha yazlıklar tam çıkmadı.bugün de baktım kafama göre pek bi şey bulamadım.
ben sade ve şık şeylerden hoşlanıyorum.özel günler haricinde abartıyı sevmiyorum.o yüzden de biraz kafam karışıyor.biraz da spor olsun diyorum.
bana ne önerirsiniz?
bende istiyorum aslında yazlık rahat spor bi pardesü hatta dışarda pardesülü bayanlarada bakıyorum ki belki fikir olur diyekaydirigubbakcemile3ama seninde dediyin gibi yazlıklar daha çıkmadı doğru düzgün

Sinoplu57
18-03-10, 13:03
pardesü istiyorsanız kızlr two ways diye bir magaza var bizim burda cok hoş şeyler gördüm geçen.. bilmiyorum sizin oturdugunuz yerde var mı
Benan giyimde de görmüştüm ..

senda
18-03-10, 15:03
Sinoplu57
pardesü istiyorsanız kızlr two ways diye bir magaza var bizim burda cok hoş şeyler gördüm geçen.. bilmiyorum sizin oturdugunuz yerde var mı
Benan giyimde de görmüştüm ..
neresinde bu dediğin yer istanbulun?

Sinoplu57
18-03-10, 20:03
anadoluı yakasında canım.. pendikte.. ama baska yrde şubeleri var mı bilmiyorum.

forzam61
18-03-10, 21:03
hayırlı olsun