Yazın ne giyeceğini bilemeyen tesettürlü bayanlar

teolog
1-04-10, 18:04
belkıs cımnerlerdesin ya
acıkcası snei merak ettim ne yaptın aldın mı ciciler bakalım

blks
1-04-10, 19:04
ben kpss belasıyla ugrasıyorum canım yaa:KK43:ozdılek e gittik cok fazla bıselr olmasa da var yıne bıkac bıse.esıme kaban falan aldık baya ındırımdeydı malum sezon sonu.zeylandda hiçbişe yok.collezione dan dar paça bi kot aldım sadece.lcw ya yeni şeyler gelmiş ama gidemedim daha.yani pek bişe yok bende canım ya.ha bi de ist pazarımıydı ne oraya gittik malum yeni öğreniyoruz afyonu.orda girişte bi bayan takı satıyor.ayy çok hoşş yüzük kolye falan vardı bayıldım alcam bı daha gidersem.

teolog
blks cım ne mezunusun

blks
kimya

mecbue
1-04-10, 20:04
m.joYy
hayranım ya kapalı bayanlara allahım banada nasıp et cesaret edemıyorum nedenleri çokmafoldumben çevremde bırtane bile kapalı yok :gitme: çok özenıyorum ama alilem ne der bılmıyorum yasımda 28 bu arada sölyedım rahatladım ya bu bıle yettı allah razı olsun:gitme:
çevrene bakma sen içinden ne geliyosa onu yap bence ama kendin için başka biri için deyil kim ne der diye deyil baskıyla yapılmaz zaten rabbim gönlüne göre versin şimdi başka başka şeyler yazmakta istemiyorum ki yanlış anlaşılmayım diye yaşıtız senle:)

decemBer
1-04-10, 21:04
karalahana
kesinlikle çok iyi yapmışsın.
evet ten rengi çorap güzel oluyor belki şık yapıyor kıyafeti ama hiç uygun bulmuyorum ben...
bende senin gibi kullanmayı düşünüyorum.
bugün koyu gri uzun etek altına koyu gri muz çorap onun da altına beyazlı pembeli babet spor giydim, bir kroydum bir kroydum ama mutluydum sempatiksalakcinni ayakkabıyı yeni aldım bembeyazdı ama napim çok severek aldım giymem lazımdı sempatiksalakcinni resmini koyacam bi dahakine, çok kroysam söleyin olur mu aklinialirimsmile

talay
2-04-10, 07:04
m.joYy
hayranım ya kapalı bayanlara allahım banada nasıp et cesaret edemıyorum nedenleri çokmafoldumben çevremde bırtane bile kapalı yok :gitme: çok özenıyorum ama alilem ne der bılmıyorum yasımda 28 bu arada sölyedım rahatladım ya bu bıle yettı allah razı olsun:gitme:
Bende açıktım hemde nasıl birden karar verdim.kendime dedimki şimdiye kadar etraf için giyindin bundan sonrada Allah için tercihini yap.ve bunu birdahada düşünmedim.o gün bu gündür çok mutlu ve huzurluyum.eski halime yada öyle giyinmeye hiç özenmiyorum.a.s

Yeliz
2-04-10, 08:04
¤ decemBer ¤
bugün koyu gri uzun etek altına koyu gri muz çorap onun da altına beyazlı pembeli babet spor giydim, bir kroydum bir kroydum ama mutluydum sempatiksalakcinni ayakkabıyı yeni aldım bembeyazdı ama napim çok severek aldım giymem lazımdı sempatiksalakcinni resmini koyacam bi dahakine, çok kroysam söleyin olur mu aklinialirimsmile
süpersin canım kim demiş kro diye ben gözümde canlandırdım bile ..

KaRaLaHaNa
2-04-10, 08:04
Yeliz
gittim lcw ye arkadaşlar bir kaç çeşit elbise var penye olan gri bilekleri lastikli..bir tane başka var etekleri pileli o da gri..birde benim dediğimden var keten cepli önden düğmeli ama bunların hiç biri çok uzun değil dizde veya dizin hemen altında öyle altına birşey giymeden dışarı çıkılacak gibi değil yani..başka kısa kollu gömlekler gelmiş..uzun etek 2 model vardı ama beğenmedim..onun dışında her zamanki şeyler..
dün akşam tekrra gititm...
benim dediğim etekleri pileli gibi.ama dediğin gibi hiç biri uzun değil...

¤ decemBer ¤
ayy merak ettim bir ara ekle canım...

cimcime eses
2-04-10, 09:04
Lcw yerine başka yerlere gidiyorum, uzun etekler var ama çok geniş hem iş ortamıda giyilmez, keten elbiseleri çok beğendim yaa ama göğüs kısmı fazla açık türban kapatırsa üzerine bolero ile giyilebilir...

talay
2-04-10, 13:04
.....

mecbue
¤ decemBer ¤
ne kıro olcan boşversene sen görmüyomusun etrafta pembe çorap yeşil şort bilmem ne renk ayakkabı giyip gezenleri onlar trend oluyoda sen öyle giyincemi kro oluyosun:umursamaz:

mecbue
ayy kızlar keşke lcwde çekseydim fotosunu hiç gelmedi aklıma inanın ki çok hoştu yeni gelmişlerdide hepimiz farklı elbiseler gördük galiba

zeybennep
2-04-10, 15:04
selamlar kızlar..
hayırlı cumalr..
topiğinizi birkaç gündür takip ediyorum yazmak bugüne kısmetmiş.
ayrıca topiği açan arkadaşa bende tşk ederim..

yaz sezonu daha yeni açılıyor.. aslında şimdi kışlık alma zamanı..
bende bir hafta önce ykm 'den bir etek aldım etiket fiyatı 110 tlydi ama ben 40 tl ye aldım..:))
sezon sonu olunca baya bir karlı çıktım:)) anlıycanız..

zeybennep
mecbue
ayy kızlar keşke lcwde çekseydim fotosunu hiç gelmedi aklıma inanın ki çok hoştu yeni gelmişlerdide hepimiz farklı elbiseler gördük galiba
elibiseyi nasıl kullanıyon cnm.
altına pantalon giyerekmi..

mecbue
zeybennep
elibiseyi nasıl kullanıyon cnm.
altına pantalon giyerekmi..
lcwde gördüyüm elbise baya uzundu yani pantolon üstüne olmazdı ben topuklarıma kadar uzun giyiyorum gördüyüm elbise topuktan bi 4 parmak daha kısa falandı elbiselerimde var dizde biten onlarıda pantolonla kullanıyorum

zeybennep
anladım cnm..
aldıklarınızı burda fotoğrflıyonuz değilmi..
bizede fikir olur..

mecbue
arkadaşlar saolsun koyuyolar ben fotoda nasıl koyacağımı öğrenemedim bi türlü gerçi daha bişey almadım ama evde olanlardan koyardım belki:)

cimcime eses
3-04-10, 06:04
zeybennep
selamlar kızlar..
hayırlı cumalr..
topiğinizi birkaç gündür takip ediyorum yazmak bugüne kısmetmiş.
ayrıca topiği açan arkadaşa bende tşk ederim..

yaz sezonu daha yeni açılıyor.. aslında şimdi kışlık alma zamanı..
bende bir hafta önce ykm 'den bir etek aldım etiket fiyatı 110 tlydi ama ben 40 tl ye aldım..:))
sezon sonu olunca baya bir karlı çıktım:)) anlıycanız..

Haklısın canım bende kaşe kaban aldım, 140'tan 60 tl'ye düşmüş...

mecbue
3-04-10, 15:04
kızlar bugün kanal7de program yapan bi kadının üzerinde çok hoşuma giden bi tunik gördüm kızım reklam olmadan yemek yemiyo kanalları kurcalarken tesadüf gördüm ince geniş paçalı bi kot giymiş tam yazlık üzerinede şifonmu bilmiyorum ama kolları falan görünmüyodu dizlerine kadar uzun bol cıvıl cıvıl bi tunikmi elbisemi bilmiyorum bişey giymişti çok beyendim bende terziyle konuşmuştum diktirmek için ama güvenemiyorum terziye hazır bulabilsem keşke o tarz tunikler

senda
3-04-10, 15:04
¤ decemBer ¤
ben şeffaf giyerdim ama bilmediğimden. bugün gittim bi beyaz bi de gri muz çorap aldım onları giycem.
neyi bilmediğinden?

Yeliz
3-04-10, 16:04
kızlar tekbir açıldı yalovaya bugün gittim ama ya haksızlık bir takım giydim tunik pantolon çok güzeldi üstü tam oldu ama pantolonu basenimden dolayı olmadı..tek satmıyorlar..daha büyüğünde tuniği büyük oldu ama çok beğenmiştim..çok güzel şeyler var fırsat bulursanız tekbire bakın derim..

Cemre88
4-04-10, 15:04
merhaba kızlar kimse yeni bişeyler almamaış galiba bende dün alışverişteydim bi tane trençkot aldım kotondan rahat bişey ve yeni güneş gözlüğümü aldım eklicem inşallah resimleri

bir de lwc de çok güzel penye bi etek gördüm çok hoşuma gitti böyle kat kat renk renk bi daha çıktığımda almak istiyorum bakın isterse üzerine ince sade renk ince bi hırkayla çok hoş durur tam yazlık

Cemre88
4-04-10, 15:04
mecbue
arkadaşlar saolsun koyuyolar ben fotoda nasıl koyacağımı öğrenemedim bi türlü gerçi daha bişey almadım ama evde olanlardan koyardım belki:)
canım imageshack den resimi yükledikten sonra doğrudan linkten kes kopyala yapıyosun daha sonra msj yerinde araya resim ekle butonunu tıkla oraya yapıştır ama butonu tıklayınca çıkan http:// yazısını sil öyle yapıştır ok.

Sinoplu57
4-04-10, 22:04
mecbue
kızlar bugün kanal7de program yapan bi kadının üzerinde çok hoşuma giden bi tunik gördüm kızım reklam olmadan yemek yemiyo kanalları kurcalarken tesadüf gördüm ince geniş paçalı bi kot giymiş tam yazlık üzerinede şifonmu bilmiyorum ama kolları falan görünmüyodu dizlerine kadar uzun bol cıvıl cıvıl bi tunikmi elbisemi bilmiyorum bişey giymişti çok beyendim bende terziyle konuşmuştum diktirmek için ama güvenemiyorum terziye hazır bulabilsem keşke o tarz tunikler
serdem coskunun kıyafeti sanırım.. bende gormustum hoştu:)

talay
5-04-10, 07:04
.....

talay
http://http://img291.imageshack.us/g/resim052ti.jpg/

talay
ya kızlar ben niye ekleyemiyorum.söylediklernizi yapıyorum ama olmuyor.

talay
.....

cimcime eses
çok büyük, canım hızlı resime gir yükle resmini 2. seçenekten resim boyutunu ayarlaya biliyorsun, 640'lı olnaı seç ve forum 3teki linki ekle

talay
5-04-10, 08:04
[​IMG][/URL][/IMG]

sonunda resimleri ekleyebildim.bu tuniği geçen sene sezon sonu ahsenden almıştım.rengi ve kumaşı çok hoşuma gitti.

talay
[​IMG][/URL][/IMG]

talay
[​IMG][/URL][/IMG]

bunlarda bu sezon akerden aldığım ve çok severek kullandğım eşarplarım.özelliklede yeşili benim tarzım

talay
[][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG] bu da arkadaşımın nişanı için giydiğim kıyafetim.ayakkabı ve çantamın resimleride var.kıyafeti tekbirden aldım.aslında elbise çok sade tam benim istediğim gibi ama renk benim için fazla iddalı.

talay
[​IMG][/URL][/IMG]

eşarpla birlikte baştan aşağı kırmızı oldum.

senda
5-04-10, 12:04
en baştaki tunik güzel.göğüs kısmının dar olmaması çok iyi.tesettürlü bayanlarda en sinir olduğum şeylerden biridir çünkü.
ötekilerin resmi büyümüyo.tam anlayamadım.keşke biraz daha büyük koysaydınız.
hepsini de güle güle kullanın.

ebryy
7-04-10, 08:04
kızlar ben de size bişi danışmak istiyorum:
kapanmayı düşünüyorum fakat sıkılırım diye korkuyorum.12-13 yaşımdayken okul arkadaşlarıma özenip kapanmıştım ama sıkılıp tekrar açılmıştım.O zaman küçük olduğum için sıkılmışımdır diye düşünüyorum bazen.Bazen de ya yine sıkılırsam diye düşünüyorum.Sizce o zaman küçük olduğum için mi sıkılmışımdır, yoksa su an da sıkılır mıyım?Bu arada acaip bi kapanma isteği var içimde..

arim
7-04-10, 09:04
ufak olduğun için sıkılmışsındır canım bence
ben de kapanınca sıkılırsam sonra açmak da olmaz diyip durdum ama öyle olmuyor
bilinçli şekilde ve kendin çok isteyerek kapanırsan sıkılma fln olmaz
böyle korkarsan da sürekli ertelersin

ebryy
bide küçükken kapanmam özentiydi diye düşünüyorum, o yüzden de sıkılmış olabilirim diye düşünüyorum.Of ya offf nie kapanmışsam o zaman yaa şimdi böle olmıcaktım :S:S:S

arim
benim de yarım saat bile sürmeyen bi kapanma denemem olmuştukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sonra herkes bana bakıyor sanıp hemen açmıştım saçımı demek hazır değilmişim
3yıl fln daha denemedim derken oldu zamanı gelince:Saruboceq:
isteyen eninde sonunda kapanır
ama sizeözel olan şeyleri başkalarından gizlemek çok hoş bir duygu
farz olan bir şeyi yerine getirmek de ayrı bir huzur tabihihoyyythihoyyythihoyyyt

ebryy
arim
benim de yarım saat bile sürmeyen bi kapanma denemem olmuştukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sonra herkes bana bakıyor sanıp hemen açmıştım saçımı demek hazır değilmişim
3yıl fln daha denemedim derken oldu zamanı gelince:Saruboceq:
isteyen eninde sonunda kapanır
ama sizeözel olan şeyleri başkalarından gizlemek çok hoş bir duygu
farz olan bir şeyi yerine getirmek de ayrı bir huzur tabihihoyyythihoyyythihoyyyt
seninki yine uzun sürmemiş benimki bi kaç ay sürmüştü, çocukluk aklı işte :)) bu arada hiç öyle düşünmemiştim bana özel olanı başkalarından gizlemek diye..Bak şimdi başka bi taraf daha çıktı kapanmam için :p

arim
öyle tabi şimdi bakıyorum benim saçımı boynumu kolumu elalem niye görsün:eek:lmaz:
dışardan gören birisi müslüman mıyım gayrimüslim miyim ayırabilmeli beni

ebryy
çok haklısın canım ya...
Valla zaten sıcaktım da iyice ısındım artık..Bide şu sıkılır mıyım düşüncesini de atsam içimden tam olacak ya hadi bakalım hayırlısı olsun...

arim
güzel kıyafetler alınca sıkılmazsın çünkü eski haline özenmen için sebep kalmaz ben öyle yaptımkaydirigubbakcemile3
hem sanırım yaşın artık müsait ee bu isteği içine veren ALLAH sıkılmanı da engeller sen sana düşeni yap yeter
hem burda taş çatlasın 60sene daha yaşarız sonrasını da düşünmek lazım

Nohcoy
7-04-10, 10:04

Bu elbise çok güzel... Bolero veya bir badiyle giyilebilir...

Nikoncan
7-04-10, 10:04
talay
[​IMG][/URL][/IMG]

eşarpla birlikte baştan aşağı kırmızı oldum.
talay ciclerini güle güle kullan
bu eşarbını çok beğendim kaydirigubbakcemile5

zerree
7-04-10, 11:04
harika bir topik olmuş herkesin eline sağlık

KaRaLaHaNa
7-04-10, 11:04
yine bahar geldi babetler döküldü ortalığa...
giyebilen arkadaşlar ne şanslılar valla..
hastayım hepsine...
süperler...

ebryy
7-04-10, 21:04
arim
güzel kıyafetler alınca sıkılmazsın çünkü eski haline özenmen için sebep kalmaz ben öyle yaptımkaydirigubbakcemile3
hem sanırım yaşın artık müsait ee bu isteği içine veren ALLAH sıkılmanı da engeller sen sana düşeni yap yeter
hem burda taş çatlasın 60sene daha yaşarız sonrasını da düşünmek lazım
haklısın arim, valla dicek laf bulamıorum artık :fisfisfis
inşallah günü gelince ben de kapanacağım..

On41
7-04-10, 21:04
buyrunnn canlarrrrrrrr :1hug: