Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Yazın ne giyeceğini bilemeyen tesettürlü bayanlar

mecbue
23-03-10, 20:03
inş içine sinen bi model bulursun yeliz kumaşıda görürsen gözünde canlandır modelleri

DepresifPolyanna
Bu yeşil elbiseden hakikaten çok güzel bir tesettür abiyesi yapılabilir, dekoltesi olmadan karpuz kollu kafamda canlandırabiliyorum çok hoş olur.

Yanılmıyorsam Jennifer Lopez in giydiği Versace ydi öyle hatırlıyorum

mecbue
ayy baktım şimdi çok güzel kıyafetler abiyeler yani

decemBer
23-03-10, 21:03
mecbue
iyim canım nasıl olalım bebek büyütüyoruz işte uyku tutmadı benide yarın kızımı doktora götürcem gerildim
geçmiş olsun önemli bişi değldir inşallah

JeffLima
24-03-10, 11:03
¤ decemBer ¤
hoşbulduuukopuyorumnanaktan nasılsınız?

ben de bayıldım sizin kombinlere jefflima. trençkotların markası nedir diyecektim ki ben sormadan siz söylemişsiniz zara olduğunu... fiyatları nasıldır acaba, hiç bilmem de zara vs..
Teşekkür ederim. Kombinlerdeki trençkotların markası Burberry, fiyatları aşşağı yukarı 1,500$ :)

Ama benzerlerini Zara'da bulabilirsiniz. Fiyat aralığı 100-200 :)
Kotonda daha uygun fiyatlılarıda var. 100 civarı onlarda.
Vero moda'da renk renk trençkotlar bulabilirsiniz bu sezon. Fiyatları 80 tl'ydi.
Mango'da tabii eksik kalır mı? Hayır tabiki :) 165 tl'ye krem dizlerde şık bi trençkot görmüştüm. :)

Ayrıca tamamen kendinize özel diktirebilirsiniz terziye. Boyunu, düğmesini, modelini siz ayarlamış olursunuz hem. :)

JeffLima
24-03-10, 11:03
Trençkot Dosyası :))
Sizin için hazırladım. Bu sezon raflarda yerini almış ürünlerden oluşturdum, kolayca ulaşılabilir her birine. :)

Zara
Omuz detayları mükemmel, fiyatı 200e yakın bi şeydi.

Koton
Boyu biraz kısa sanırım, ama sorun olmaz diyorsanız gayet şık bir model. Koton'un sitesinde fiyatı 165 tl olarak belirtilmiş.

Vero moda
İncecik kumaşı, astarsız ve dümdüz olmayan modeliyle, favorilerimden. Hemde fiyatı nispeten daha uygun. Fiyatı 80tl.

Mango
Yağmurluk olarakta geçiyor bu, düşünün kumaşını :) İncecik ve rahat. Fiyatı 165.

decemBer
24-03-10, 15:03
yaza kesin almak lazım, vero modaya bir bakayım o zaman.. anadolu yakasında nautilusla palladiumda varmış ilk defa duydum, cehalet :kedi:tekrar elinize sağlık jefflima :)

mecbue
25-03-10, 10:03
¤ decemBer ¤
geçmiş olsun önemli bişi değldir inşallah
benim kızım premetüre doğdu 6 aylık dünyaya geldi bu yüzden çeşitli testelr yaptırıyoruz her seferinde bişey çıkarmı diye gerginlik ve heyecan yaşıyorum işte:)

mecbue
25-03-10, 11:03
JeffLima
Trençkot Dosyası :))
Sizin için hazırladım. Bu sezon raflarda yerini almış ürünlerden oluşturdum, kolayca ulaşılabilir her birine. :)

Zara
Omuz detayları mükemmel, fiyatı 200e yakın bi şeydi.

Koton
Boyu biraz kısa sanırım, ama sorun olmaz diyorsanız gayet şık bir model. Koton'un sitesinde fiyatı 165 tl olarak belirtilmiş.

Vero moda
İncecik kumaşı, astarsız ve dümdüz olmayan modeliyle, favorilerimden. Hemde fiyatı nispeten daha uygun. Fiyatı 80tl.

Mango
Yağmurluk olarakta geçiyor bu, düşünün kumaşını :) İncecik ve rahat. Fiyatı 165.
ellerine sağlıkopuyorumnanaktanbu üçüncünün aynısı bende var mango deyil tabi ama aynısı şu anda hep üzerimde yağmurluk gibi üstüne istediyi kadar yağmur yağsın su akıp gidiyo ama bu fiyatın çok aşağısına aldım benboshayallersmile

cimcime eses
25-03-10, 11:03
En güzel Zara'daki modelmiş..
Aslında benim fazla marka takıntım yoktur, o nedenle bu fiyatların çok altında alışveriş yapabiliyorum, tabi markasız diyede kalitesiz kıyafetler almıyorum.
Araştırınca çok güzel modeller bulunuyor, Ümraniye'deki mağazaları eminim birçoğunuz biliyordur, dolaşınca çok güzel modellere rastlanabiliyor.

mecbue
25-03-10, 13:03
bendede marka takıntısı yoktur:)

senda
25-03-10, 15:03
bu çift düğmeli modellerin marka olmasına gerek yokki her yerde var zaten.

PessiMisst.91
25-03-10, 18:03
güzel topik olmuş ya bende bilmiyorum yazın ne yapıcam 3 ay sora 1 sene olucak kapanmama

desert-rose
25-03-10, 23:03
evet benimde faydalanacağım bir konu :lepi::lepi:

ro_se17
25-03-10, 23:03
yeliz
[ımg]http://img691.imageshack.us/img691/3976/kombin1.jpg[/ımg]

[ımg]http://img716.imageshack.us/img716/7452/kombin2.jpg[/ımg]

[ımg]http://img709.imageshack.us/img709/1434/kombin3.jpg[/ımg]

[ımg]http://img163.imageshack.us/img163/2218/kombin4.jpg[/ımg]

[ımg]http://img521.imageshack.us/img521/3213/kombin5.jpg[/ımg]

[ımg]http://img59.imageshack.us/img59/6664/kombin6.jpg[/ımg]

[ımg]http://img28.imageshack.us/img28/9323/kombin7.jpg[/ımg]

[ımg]http://img696.imageshack.us/img696/6108/kombin8.jpg[/ımg]

[ımg]http://img175.imageshack.us/img175/660/kombin9.jpg[/ımg]

alıntıdır..
ay bunlara bayıldım yaa bende istiyorumm..çok güzel bır topi olmuşş emeğinize sağlık arkdşlarr...

mecbue
26-03-10, 12:03
kızlar yazlık kıyafet alan yok galiba daha :))))

teolog
26-03-10, 13:03
mecbue cim nisan ı bekliyorum ben
mevsimlik ayaakkabı pardesü şart bana
bir de 10 nisanda düğünümüz var
bir ark ın ama nasıl giyineceğime karar veremedim

JeffLima
26-03-10, 19:03
Tunik giymeyi sevmeyen var mı? Bayılıyorum ben ancak bu kadar şık tunikler bulamıyorum. Önerdiğiniz mağazalar var mı? :)

JeffLima
26-03-10, 19:03
senda
bu çift düğmeli modellerin marka olmasına gerek yokki her yerde var zaten.
Her yerde aynısından olsaydı, trençkotların markasını sormazdı O arkadaş değil mi? Önemli olan kalitesi, duruşu vs. Genelde bu durum ünlü mağazalarda sağlanıyor. Daha âlâsı butiklerde var mıdır? vardır, hemde birçok ilde bulunan mağazalardan alıntıladım ki ulaşım kolaylığı olsun.

mecbue
26-03-10, 20:03
teolog
mecbue cim nisan ı bekliyorum ben
mevsimlik ayaakkabı pardesü şart bana
bir de 10 nisanda düğünümüz var
bir ark ın ama nasıl giyineceğime karar veremedim
bende mayıs gibi yaparım heralde hem kızıma hem kendime bi yere çıkıyorum kızıma alıp geliyıorum ama bu sefer bende pardesü türban ayakkabı istiyorum hıı düğün olayıda insanın aklını karıştırıyo cidden

mecbue
JeffLima
Tunik giymeyi sevmeyen var mı? Bayılıyorum ben ancak bu kadar şık tunikler bulamıyorum. Önerdiğiniz mağazalar var mı? :)
ayyyyyyyyy ellerine sağlıkkkkkkkkkkk bulursan banada habe verrrrrr çok şık canım ellerine sağlık

JeffLima
Ahh keşke bulabilsemm :))

hoscakal
....yazin sicaklarinda ya altina uzun kollu birsey giymeyeceksin yada üzerinden hic cikartmayacaksin o gün onu daha..!

Farz edelim bir kafeye filan gittiniz trenchcoat kaliyormu üzerinizde`? Altina yinede tunik gibi birseyler giyerseniz bu kezde coooook sicak olur..!

Nasil yapiyorsunuz kizlar??

JeffLima
26-03-10, 21:03
Ben trençkotun içine ince bi tişört giyiyorum normalde, rahatsız etmiyor beni. Cafe gibi bir yerde çıkartmıyorum ben, mekanlar artık klimalı vs. oluyor, hava sıcak olsada çıkartmam, rahatsız olurum tunikle.
Ama trençkotu çıkartmalıyım diyorsanız;
Böyle önü açık durabilir, kemeriyle sabitlersiniz o şekli.

Cemre88
26-03-10, 22:03
slm herkese

Cemre88
26-03-10, 23:03
bende alışverişe çıkmak istiyodum çocuklu biri olarak hem kendime hem oğluşuma ama bu aralar biraz rahatsısız bakalım artık iyileşsin oğlum çıkarız artık

mecbue
27-03-10, 10:03
bende gittiym yerlerde çıkamıyorum trençkotu gerçi yazlık almadım yazında trençkot deyilde pardesü almak istiyorum onuda çıkarmıyorum zaten altına bol tişört giyince sıcakda olmuyo benim için yani:)

senda
Yeliz
ama düğün akşam olacak arkadaşlar dediğiniz gibi uçuş uçuş aradım netten model bulamadım :KK43:(
bu tarz bi şey de düşünebilirsin aslında.

senda

senda
[​IMG][​IMG]
bu modeller de hoşuma gidiyor.

Yeliz
27-03-10, 17:03
senda
bu tarz bi şey de düşünebilirsin aslında.
hepsi güzel ama bu daha güzel..kızlar fatihte güzel kıyafetler varmış..bu hafta buluşmamız vardıya bizim yalovada istanbuldan gelen arkadaşlarımız oldu onlarla birlikte fatihe gideceğiz inşaallah sorun çıkmazsa..beğendiğim olursa diktirmekten vazgeçicem..

mecbue
27-03-10, 20:03
inş içine sinen bi model bulurusn yelizcim bende hep hazır giyim taraftarıyım neden bilmiyorum ama dikilince sanki üzerime oturmayacakmış gibime geliyo:)

teolog
28-03-10, 15:03
senda
[​IMG][​IMG]
bu modeller de hoşuma gidiyor.
pantolonlu olan model daha güzel cnm daha modern

mecbue
28-03-10, 17:03
kızlar bugün dışarıya çıkmıştık lcwye baktım kızım için bişeyler bide göz gezdirdim çok güzel keten elbiseler var ama tam topukta deyil ben topukta olmadığı zaman giyemiyorum ama çok uzun giyinmeyenler bakın çokta uygun fiyatları benim çok hoşuma gitti ama kısaydı biraz

decemBer
28-03-10, 18:03
merhaba bayanlar. ben de bugün kadıköydeki çetinkaya mağazasına uğradım. orada bazı karaca eşarplar 10 tl civarı idi, hem de br alana bir bedava. ufak defolar gördük sanırım ondan bu kadar ucuz. ben 2 tane aldım.

bi de çetinkayada benim arayıp da bulamadığım keten ceketler vardı yazlık. bi koyu bejini bir de kahverengisini aldım onun da tanesi 15ti yanılmıyosam. benim gibi öle basit ve sade biraz da spor giyinenler varsa çetinkayaya bi baksın tavsiye ederim.

teolog
28-03-10, 18:03
tekbirdede eşarplarda kampanya başlamış bir alana bir bedava