Maxim AdlI Solsyon Koltuk alt Terlemesine zm !!

Lina
5-05-07, 18:05
Arkadaşlar Yillardir çektiğim Bu Koltuk Alti Terlemsine çözüm Buldum Bende Işe Yaradi Sizinle Paylaşmak Istedim Umarim Sizdede Yarar.hiç Bi Sağlik Problemim Olmamasina Rağman Yaz Kiş,soğuk Sicak Demeden Terlerdim.istediğim Renkleri Giyemzdim Mesela Bugün Turuncu Bi Tşort Gydim Ve Hiç Terlemedim:)neyse Uzatmiyim Maxim Adli Bi Solüsyon Eczanelerde Satiliyo Ben Başta Hiç Zannetmiyodum Işe Yaricağini Ama Gerçekten Yariyo Bnden Söylemesi.inş Yarari Olmuştur

agustosbocegi
5-05-07, 20:05
doktora danışmak faydalı olabilir diye düşünüyorum..yani koltuk altı ter bezleri ve lenfler açısından kritik ve hassasiyet gösterilmesi gerekn bir bölge......yani ter bezlerinin çalışmasını engelleyen bu tür solüsyonları doktora danışmadan kullanmayın bence...nacizane tavsiyem...sağlık bu bişeye benzemez...

maviss
evet roll-on için meme kanseri falan diyolar ama mecbur kullanıyoruz bende cok terliyorum siyahta bile baya belli oluyor yaa
en yakın zamanda deneyecegim ..

Lina
sana katılıyorum cnm bnde yazımda belirttim hç bi sağlık sorunum olmadığı halde diye ben kulandım ve zararını değil yararını grdüm denemekten bişey çıkmaz diye düşünüyorum tabiki herkesde aynı sonucu wermez ama ben paylaşmak istedim çünkü bunu çeken bilir.yan etkisi olamyan bi ilaç.

EU1
peki canım öyle her eczanede bulunabiliyor mu?

EU1
hımm bir de düşününce pahalı bir ürün gibi geliyo,bir kutusu ne kadar kullanılıo?

Lina
ben ilk grdiğim eczaneden buldum 50 ytl 3 ay yetiyomş ama bn kullanalı 2 hafta oldu.terleme durduktan sora haftada 1 yada 2 kez kullnıyosun canım

EU1
gaye123
ben ilk grdiğim eczaneden buldum 50 ytl 3 ay yetiyomş ama bn kullanalı 2 hafta oldu.terleme durduktan sora haftada 1 yada 2 kez kullnıyosun canım
hımm teşekkürler zaten etkiliyse değer bence :1yes2:

cigdem06
6-05-07, 08:05
Denemekte fayda var. Sağolasın canım

arwenclem
6-05-07, 10:05
bende almak isterdim ama pahalıymış yaa :KK43:saol paylaştığın için..

CaRMiN
7-05-07, 08:05
Walla terleme için o kadar çok para verdim ki bunada veririm heralde.. Yaz kış terliyorum yaaa.. Bıktım walla..

EU2
8-05-07, 12:05
Cok sagolun kizlar, bende burdaki eczanelerde bi arastirim bakim bulabilirmiyim. Cok kötü oluyorum yaaa, kendimi rahat hissetmiyorum ve rahat hareket edemiyorum insanlarin arasinda

EU2
Haaa kizlar peki ya yüz terlemesi icin'de bisey varmi'dir aceba, ya dudak üstünden cok terliyorum genellikle ve anlimdan felan o yüzden'de hep kücük kücük noktaciklar cikiyo yüzümde :KK43:(

konniciva
böyle birşeyin olması süper. bende eczaneye koşayım bari. ama ilk doktoruma :)

Lina
9-05-07, 08:05
brownsugar
Haaa kizlar peki ya yüz terlemesi icin'de bisey varmi'dir aceba, ya dudak üstünden cok terliyorum genellikle ve anlimdan felan o yüzden'de hep kücük kücük noktaciklar cikiyo yüzümde :KK43:(
canım ben bu ilacı sadece koltuk altında denedim ve olumlu sonuç aldım bşata biraz kızarma oldu ama işe yaradı internet sietsinde yüzede sürüldüğünü okumuştum ama sen yine doktora danış yada siteye fln mail at çünkü emin değilim koltuk altında kızarma pek sorun değil ama yüz grünen bi yer sonuçta araştırmadan sürme canım

Lina
9-05-07, 08:05
arkadaşlar alan oldumu dediğim ilacı merak ediyorum herkes benim gibi fayda gördümü:)

EU2
9-05-07, 10:05
Ben bugün eczaneye gidip bi sorucam varmiymis, belki burda satilmaz, sonra iste yüz icin'de kurlanila biliniyomu onu'da sorucam.

tatlicadiarzu
9-05-07, 10:05
roll-on lar daha ekonomik çok pahalı yaa 50 ytltatlicadiarzu

Kires
9-05-07, 11:05
ya evet rool on lar bile korkutuyor beni bu ürünü deneyen arkadaşlar yan etkileri varmı yazsınlar fiyatıda yüksek kafamçokkarıştı aman aman çok terlemem yok koltuk altlarında ama burnum çok terliyor hemde boncuk boncuk sinir oluyoruum ya yazın nefret ediyorum bu durumdan :çok üzgünüm: benim bir arkadaş vardı nerdeyse tişortunun altı komple ter oluyordu mesala böyle arkadaşların kullanmaları iyi olur bu ürünü ondaki baya baya fazla ve oldukça göze çarpıyordu kızın yazın koltuk altı hep terli geziyordu ya fisfisfis sanırım ter bezi fazla çalışıyordu.Birde banyodan duşdan sonra limon sürün koltuk altlarınıza dogal olarak ter kokusunu alıyor ben evde oldugum zamanlarda yapıyorum hem dogalsırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

filiz53
11-05-07, 17:05
gaye arkadaşım bu maxsimi burdaki eczanelerde bulamadım nerden alabilirim özel bi sitesi varsa yazarmısın rica etsem çok dua edicem sana çok:)

tutuklu
11-05-07, 19:05
Maxim Hakkında Herşey...

Maxim terlemeyi nasıl durdurur?

Aluminum Chloride en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim, içeriğindeki % 12,6 Aluminum Chloride sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.

Maxim’ i nasıl ve ne zaman kullanabilirim?

Ter bezlerinin geceleri inaktif olması nedeniyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltukaltına uygulanmalı, ertesi sabah yıkanmalıdır.

Maxim’ i diğer deodorantlardan ayıran özelliği nedir?

Maxim, bir deodorant değil antiperspirant yani terlemeyi önleyici bir üründür. Koku içermez bu özelliği ile istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz.

Maxim’ in bilinen bir yan etkisi var mıdır?

Maxim, cilt pH’ ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir ciddi yan etkisi yoktur. Ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarma, kaşıntı hissine sebep olabilir. Bu durumda Maxim’ e kısa bir süre ara vermek yeterlidir.

Maxim’ i hangi sıklıkla kullanabilirim?

Başlangıç olarak, her gece terlemeniz duruncaya kadar sürebilirsiniz. Daha sonra ise haftada 1 ya da 2 kez uygulamanız yeterli gelecektir. Terleme devam ettiği sürece maxim kullanımına devam edilmesi gerekecektir.

Alacağım 1 kutu Maxim’ i yaklaşık ne kadar süre kullanabilirim?

Maxim, uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. Aldığınız ürünü yaklaşık 3 ay kullanabilirsiniz.

Lina
12-05-07, 15:05
filiz53
gaye arkadaşım bu maxsimi burdaki eczanelerde bulamadım nerden alabilirim özel bi sitesi varsa yazarmısın rica etsem çok dua edicem sana çok:)
canım bn izmitte oturuyorum ilk girdiğim eczaneye sordum varmış.istanbulda bulman daha kolay die düşünüyorum.büyük eczanelere bakbilirsin ayrıca ben gitti gidiyor sitesinde de görmüştüm orayada bak istersen.

callisto_jade
13-05-07, 21:05
ya bu sağlıklı insanlarda ki terleme sempatik sistemin para sempatik sisteme göre fazla çalışmasıymış.benimde koltuk altlarım çok aşırı terliyordu doktora gittim.kan testleri fln normal çıktı doktor sempatik sistemimin fazla çalıştığını söyledi.yalnız bu bi hastalık fln deilmiş onu da söyleyeyim.maxim bu tür durumlarda etkili bi ilaçmış.

pufidik27
13-05-07, 21:05
kokusu nasıl

gulçehre
14-05-07, 16:05
konniciva
böyle birşeyin olması süper. bende eczaneye koşayım bari. ama ilk doktoruma :)
canım doktoruna sordun mu?

eğer zararaı var ise hiç bulaşmayalım..

bende aşırı terliyorum..

aldığın cevabı lütfen bizede yazar mısın..

sevgiyle...

Lina
14-05-07, 17:05
pufidik27
kokusu nasıl
kokusu yok canım.benim terlememi durdurdu fakat ilk günlerde gece sürdüüm zamanlar biraz kızardı ve yanma oldu ama şu an geçti hala kullanıyorum haftada 1 kez

Lina
14-05-07, 17:05
filiz53
canım bulabildinmi?

furtti
18-05-07, 00:05
kızlar bebek pudurası varya onu sürün koltuk altınıza terlemeyi gecıktırır

pancake
18-05-07, 10:05
arkadaşlar bu tip antiperspirantlar koltukaltındaki gözenekleri tıkayıp
terlemeyi önlediği için zamanla kistler oluşabilir.gözünüzü korkutmak
istemem ama burdaki kistler lenf ve meme kanserine yol açabilir.benim
pazartesi günü doktor randevum var ve kendisi lenf,kan hastalıkları
uzmanı.ona soracağım kesin çünkü bende de aynı problem var.sonra
sizinle paylaşırım.

berrusu
18-05-07, 15:05
kıslar eminmisiniz iyi birşey olduğuna banada pek iyiymiş gibi gelmedi
vücudun terlemeyede ihtiyacı var bir sakıncası vardır bence şimdi çıkmasa ilerde çıkabilir sorunlar
doktor tavsiyesi olmadan kullanmayalım böyle şeyleri arkadaşlar
zararı olabilir:1hug:

kolonya82
19-05-07, 16:05
pancake
arkadaşlar bu tip antiperspirantlar koltukaltındaki gözenekleri tıkayıp
terlemeyi önlediği için zamanla kistler oluşabilir.gözünüzü korkutmak
istemem ama burdaki kistler lenf ve meme kanserine yol açabilir.benim
pazartesi günü doktor randevum var ve kendisi lenf,kan hastalıkları
uzmanı.ona soracağım kesin çünkü bende de aynı problem var.sonra
sizinle paylaşırım.
aekadaşım sana katılıyorum.doğal olan vücut sistemini durduruyorsun.sen akan suyu durdurursun ama sonra çeperini yırtar ve gider.hele bu vücut olunca yan etkileri daha farklı olabilir.:1no2:

pancake
21-05-07, 15:05
kolonya82
aekadaşım sana katılıyorum.doğal olan vücut sistemini durduruyorsun.sen akan suyu durdurursun ama sonra çeperini yırtar ve gider.hele bu vücut olunca yan etkileri daha farklı olabilir.:1no2:
benim korkum da dediğin gibi olması canım.bugün doktoruma gittim.dediğim gibi kendisi kan hastalıkları uzmanı.ayrıca lenfler konusunda da uzman.sordum böyle bir ürün kullanılırsa kist yapar mı diye?yapmaz sadece ter bezlerini engeller dedi.zararlı mı dedim.hayır dedi ama işte yine de güvenemiyorum.ne kadar doktor dese de kolonya arkadaşımızın dediği gibi düşünüyorum.siz de doktorunuza danışırsanız lütefn haber verinyerimseniben

Lina
21-05-07, 16:05
cnm benm 1 ayı geçti çok memnunum terlemeyi tamamen durdurmuyo tabiki ter çıkıyo ama az bi miktar yada normal insanların terledikleri kdr bnmki biraz aşırıydıda bünyem yapıyodu bi sebebi yoktu.başta bnde düşündüm senin gibi risklerini ama deodrantlar içinde aynı şeyler söylenıo o kdr çaresizdimki siyah ve beyazdan başka bişey giyemıyodum. şu an çok memnunum.daha öncedende kursept türü kremleri kullandım doktor werdi onlarıda sonuçta ter önleyici maddeler ama bunun kdr etkili değiller.

pancake
21-05-07, 17:05
gaye123
cnm benm 1 ayı geçti çok memnunum terlemeyi tamamen durdurmuyo tabiki ter çıkıyo ama az bi miktar yada normal insanların terledikleri kdr bnmki biraz aşırıydıda bünyem yapıyodu bi sebebi yoktu.başta bnde düşündüm senin gibi risklerini ama deodrantlar içinde aynı şeyler söylenıo o kdr çaresizdimki siyah ve beyazdan başka bişey giyemıyodum. şu an çok memnunum.daha öncedende kursept türü kremleri kullandım doktor werdi onlarıda sonuçta ter önleyici maddeler ama bunun kdr etkili değiller.
tamam canım ben de emin olmak için sormak istedim doktoruma.hangisini kullanıyosun ve nasıl kullanıyosun tarif edebilir misin?maxim ve certain dri en iyileri galiba.

Lina
21-05-07, 19:05
bn maxımı kullanıyorum ilk zamanlar terleme azlana kadar her gece yatmadan önce sürdüm sabah yıkadım sonra haftada 2 yada 3 kez sürdüm şimdi 1 ayı geçti hafatada 1 sürüyorum etkisni görüyorum cnm inş sende memnun kalırsın

pancake
21-05-07, 21:05
gaye123
bn maxımı kullanıyorum ilk zamanlar terleme azlana kadar her gece yatmadan önce sürdüm sabah yıkadım sonra haftada 2 yada 3 kez sürdüm şimdi 1 ayı geçti hafatada 1 sürüyorum etkisni görüyorum cnm inş sende memnun kalırsın
inşallah canım çok teşekkür ederim:çiçek:

filiz53
17-06-07, 22:06
GAYEYE ULAŞAMADIM AMA MAXSİME ULAŞTIM:) İLK KULLANDIGIM GECEDEN İTİBAREN İŞE YARADI DUALARIMI EKSİK ETMIYORUM YILLARDIR GİYEMEDİGİM BADİ VEDE GÖMLEKLERİMİ GİYDİM AMA BU MAKXSİMİN Bİ YAN ETKİSİ VAR ALIŞVERİŞ YAPTIRIYO SÜREKLİ:) ayrıca şunuda belirteyin aşırı terleme bi hastalıktır bunu aza indirdi normal terleme boyutuna ama giysi üzerinden çıkmıyo bu sorunu anca yaşayan bilir . teşekkürler arkadaşlar

pancake
18-06-07, 20:06
filiz53
GAYEYE ULAŞAMADIM AMA MAXSİME ULAŞTIM:) İLK KULLANDIGIM GECEDEN İTİBAREN İŞE YARADI DUALARIMI EKSİK ETMIYORUM YILLARDIR GİYEMEDİGİM BADİ VEDE GÖMLEKLERİMİ GİYDİM AMA BU MAKXSİMİN Bİ YAN ETKİSİ VAR ALIŞVERİŞ YAPTIRIYO SÜREKLİ:) ayrıca şunuda belirteyin aşırı terleme bi hastalıktır bunu aza indirdi normal terleme boyutuna ama giysi üzerinden çıkmıyo bu sorunu anca yaşayan bilir . teşekkürler arkadaşlar
canım kaşıntı yaptı mı sende?ben maximi aldım çok hoşuma gitt teri kesti ama acayip kaşıntı yaptı.tahriş oldu koltuk altım.ben de vichynin hassas koltukaltı için olanlardan aldım.aynı maddeler var içinde tabi maxim kadar etkili değil.

Lina
21-06-07, 15:06
burdayım filiz gaye ben:KK66: sewindim işine yaramasına :)bndede yanma yapıo ama değer tabi :)ilk şişem bitti ikinciyi almayı dşünuorm ama certaın drı die bi solüsyon daha warmış o 39 ytl belki onu alırım içeriği aynı çünkü snde bi araştr istersen

nehr__
23-06-07, 13:06
ya arkadaşlar izmirde 5 tane eczaneye sordum hiçbirinde yok bende almak istiyorum

pancake
25-06-07, 12:06
nehr__
ya arkadaşlar izmirde 5 tane eczaneye sordum hiçbirinde yok bende almak istiyorum
maximi mi sordun? yeni çıkan bir ürün maxim ve internetten alabilirsin.eczane nautilius sitesinden temin edebilirsin.

odessia
27-06-07, 08:06
diyorlar ki koltuk altı ter kokusu olmaması icin her gün duş alın hiç faydası olmuyor ben tesadüfen kolay bir yol buldum terlememiz sağlıklı önemli olan koku olmaması rolonlarda gözenekleri kapatıyor terlemiyoruz ama sağlığımızı olumsuz etkiliyorlar gün içinde rolonun kapattığı deride bir çeşit yanma rahatsızlık hissediliyor zaten kokuya bakteriler neden oluyor ben yaralandığımda anti bakteriyel jel verilmişti şeffaf birşey onu uyguladım denemek için kobay gibi hem gözenekleri kapatmadı hemde koku olmadı birde içeriğinde antibakteriyel özellik bulunan PÜREL yıkamadan el hijyeni sağlayan bir jel var onuda kullandım hiç bir zararı yok gözenekleri kapatmıyor tavsiye ederim. fiyatları çok ekonomik

nehr__
27-06-07, 17:06
pancake
maximi mi sordun? yeni çıkan bir ürün maxim ve internetten alabilirsin.eczane nautilius sitesinden temin edebilirsin.
çok saol canımm...

iremsu
27-06-07, 17:06
yaa 50 fahalımış hemde öle bi sorunum yok Allaha şükür deneyenlerin işine yarar işallah

pancake
27-06-07, 21:06
nehr__
çok saol canımm...
rica ederima.s.

EU1
4-07-07, 10:07
kızLar bnce 50 milyon pahalı deO-tak die bi krem var aynı işlevi qörüo..eczane veya kozmetikçilerde rahatlıkla bulucanız bi ürün bn 14 yaşındayım kullanıorum bşi olmuo sizede olmaz emin olun..banyodan snra kuru cilde sürüo yediriosunuz bidhaki banyonuza kdr hiç terlemiosnz ve kokmuosnz tea tree oil yazıo üstnde aır bi kokusu flnda yok anlıycanız..ve 5 veya 5 buçuk YTL..gayet uyqun herkeşLere öneririm kısLarr deneyin faydasını görceksnzz

CaRMiN
5-07-07, 10:07
ben bu maxim i sordum sordum bulamadım.. deo-tak da kullandım ama bende etki etmedi :KK43: bıktım bu terden walla..

gulseven
7-07-07, 09:07
ah ahhhh.14 yaşındayken değil deo tak hiç bişey sürmezdik. o yaşlarda böyle sorunlar olmazdı ki.meşhur parfümler vardı gençlik hevesi onu boca eder çıkardık evdenyerimseniben

deo tak ben de çok kullandım ama işe yaramadı.bunun duşlada ilgisi yok.
sabah evden çıkmadan duşa giriyorum akşam geldim mi direk duştayım.daha ne yapalım yani sabahtan akşama kadar suyun altında mı yaşıycaz balık gibi

pancake
7-07-07, 19:07
CaRMiN
ben bu maxim i sordum sordum bulamadım.. deo-tak da kullandım ama bende etki etmedi :KK43: bıktım bu terden walla..
her eczanede bulunmayan bir ürün canım.kadıköy carrefour nautilus'un eczanesinden kendin gidip alabilirsin veya internetten sipariş verebilirsin eczane nautilus den.pahalı bir ürün ama baya işe yarıyor gerçektena.s bir de certain dri var o da aynı içeriğe sahip maximle.internetten sipariş veriliyor ve fiyatı 39 galiba.

gulçehre
11-07-07, 06:07
kızlar dün benmaxiyi buldum 50 ytl fiyatı..

ama güvenemedim.. eczacı kadın bana vichyi dene dedi..

vichydenmemnun kalan oldumu.. 22 ytl fiyatı hem..

ama su gibi koltuk altlarım ya resmen aktığını hissediyom..

heyy şu derde bi çareeeeeee:çok üzgünüm: