PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 8 mart kadınlar gününde yasaya karşı mail atalım..herkes buraya...Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

35deniz
01-03-2010, 13:26
arkadaşlar daha önce arkadaşlarımız tüp bebekte yaşadığımız sıkıntılarla ilgili mail atmak için herkesi toplamaya çalıştılar fakat bazı aksilikler çıktı ve devam edemedik bu sefer böyle olmasın her yere ayrı konu açılmasın sadece topikleri bilgilendirmek için sayfalarına not düşelim ama her bölüme konular açılmasın kazenden de bu konuda yardım istiyoruz herkesi bizim adımıza bilgilendirirse seviniriz..
1 ekimden çıkan yeni düzenlemeyle zaten tüp bebek sayısı düşürüldü birde embriyo sayısını düşürüyorlar ve yasa her an çıkmak üzere..bilmeyen arkadaşları bilgilendirmek için konuyu kopyalıyorum arkadaşlar...

35deniz
01-03-2010, 13:28
Hürriyet gazetesindeki yazıyı kopyaladım arkadaşlar...

Tüp bebek tedavisinde yeni dönem başlıyor. Bundan sonra embriyo transferine tek sınırlaması getirileceği bildirildi.


Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. ırfan Şencan, tüp bebek tedavisinde embriyo transferine “tek” sınırlaması getirileceğini, uygulamanın Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra geçerli olacağını bildirdi.

Şencan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üremeye yardımcı tedavi metodlarının uygulanması ve merkezlerin fiziki yapılarının değiştirilmesine yönelik bazı kararlar alındığını söyledi.

Tüp bebek merkezlerinin işleyişini ve uyması gereken kuralları belirleyen bir yönetmeliğin mevcut olduğunu anımsatan Şencan, şimdi bu yönetmeliğin tamamen yenilendiğini belirtti. Şencan, yapılan değişiklikle üremeye yardımcı tedavi yöntemlerini yeniden bir düzen içerisine soktuklarını ifade etti.

Üremeye yardımcı tedavi yöntemlerinin iki safhadan oluştuğunu anlatan Şencan, bunun ilkinin hastanede yapılan “aşılama”, bir diğerinin ise tamamen embriyonun dışarıda oluşturularak gebeliğin sağlandığı yöntem oluğunu anlattı.
Şencan, üremeye yardımcı tedavi yöntemlerinin uygulamasında alınan kararlar hakkında şu bilgileri verdi:

“Yapılan değişiklikle bundan sonra herkes istediği kadar embriyo transfer edemeyecek. Bunun için belli bir sınırlama getiriliyor. Bu sınır, artık öncelikle 'bir' olacak. Yani, tek embriyo transfer edilebilecek. Özel durumlarda bu sınır değişebilecek. Özel durumlar ise ikinci ya da üçüncü denemeler ve daha sonrasını kapsıyor. Bu durumlarda iki embriyo transferine izin veriyoruz. Ayrıca, 35 yaş üstünde olunması halinde de iki embriyo transferine izin veriliyor. Onun dışında tek embriyo...”

“EBMRıYO VERıCıLERıNDEN DNA ANALıZı ALINACAK”

ıkinci bir değişiklik olarak da “tamamen dış ortamda yumurta ve sperm birleştirilmesinde kaynaklar konusunda oluşabilecek riskleri azaltmaya yönelik tedbir alındığını” ifade eden Şencan, “Çünkü, spermin kaynağı değişebilir, karışma riski var. Bu kanunlarımızda ve anayasamızda ele alınan bir konudur. Bunu çok ciddi bir şekilde disipline ediyoruz. Bundan sonra eğer embriyo üç aydan daha fazla dondurulacaksa embriyo vericilerinden DNA analizi alınacak. Bununla beraber konulacak ki sonra soyun karışması engellensin. Soyun korunması, kanunda öngörülen bir şey zaten. Biz de tedbirini alıyoruz” dedi.

Şencan, bunun dışında tüp bebek merkezlerinin açılış esaslarına ilişkin de mevzuatın değiştirildiğini belirterek, “Artık, şimdiye kadar olduğu gibi bu merkezlerin rastgele açılmasının önüne geçiyoruz” diye konuştu.

Değişiklikle tüp bebek merkezlerin bulunduğu binalar için birtakım standartlar getirildiğini dile getiren Şencan, bu binaların müstakil bina değilse istenilecek standartlara uygun olması ya da hastane içinde olması şartı aranacağını söyledi.

Şencan, yapılan değişiklikle tüp bebek merkezlerinin hepsinin yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve doğum ünitesi olan bir merkezle işbirliğinin şart koşulduğunu da dile getirdi.

Şencan, “Çok daha önemli olan şey ise tüp bebek yöntemiyle gebe kalınması durumunda, söz konusu gebenin doğuma kadar takibinin, gebe kalmasına aracı olan tüp bebek merkezinin sorumluluğuna verilmesidir” dedi. Şencan, bu şekilde gebe kalan bir kişinin başka bir yerde kontrole gitmesi halinde de tüp bebek merkezinin tüm bunların kaydını tutarak, il sağlık müdürlüğüne bildireceğini söyledi.

Uygulamanın Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra geçerli olacağını ifade eden Şencan, mevcut merkezler için belli bir geçiş süresi tanınacağını bildirdi.

35deniz
01-03-2010, 13:29
arkadaşlar güzel bir metin hazırlayalım sıkıntılarımızı anlattığımız fakat herkesin düzenlemeyle ilgili sıkıntıları farklı olduğu için herkes görüş bildirsin sonra metini toparlayalım 8 marta kadar..

yeşbü
01-03-2010, 13:38
valla insanlar zaten ne zorluklarla bu tedaviyi göğüslemeye çalışıyor...birde bu devletin azda olsa yaptığı yardımı dahada kısıtlarlarsa biz mahvoluruz.....adreslere ayrı ayrı mailde atabiliriz....

35deniz
01-03-2010, 13:40
evet adresleri de yazarız herkes ayrı ayrı atar aynı gün de ve dünya kadınlar gününde olması anlam katar ama işe yarar mı bilmiyorum kimseyi dinlemeden oturdukları yerden yasa çıkartanlar olduğu sürece işimiz zor..

yeşbü
01-03-2010, 13:48
olsun biz yinede atalım....muhakkak sesimizi duyacaklardır....1 yada 2 embriyo sınırlaması da ne oluyor yaa.... maddi manevi ne durumda olduğumuzu bu tüp bebek sürecine kadar ne kadar yıprandığımızı.....aramızda belkide hiç buyduyu tatamayacak....hiç anne olamayacak insanlar var...yani bu kadarda olamz yaniii.... üstelik bırakın bunları..... sadece çocuk sahibi olmakla iş bitmiyorki,


allah sağlıkla versin çocuk doğduktan sonra başlıyor
maddi zorluklar....
işte bu yüzden devletimiz bize bu tedavilerde
kolaylıklar sağlamalı.
bu tedavilere yatırılan paralar, olmayınca yitirilen umutlar
bozulan psikolojiler....
asıl önemlisi doğacak çocuklarımızın geleceği????
tüp bebek tedavilerine yatırdığımız paraları
çocuklarımızın geleceği için harcasak???
bu zamanda geçinmek bile çok zor...
işte bu yüzden devletimiz bize
bu tedavilerde kolaylık sağlamalı ki
bizlerde bu yollara döktüğümüz paraları
sağlıklı bilinçli eğitimli çocuklar nesiller yetiştirmek
için harcamalıyız bence....

35deniz
01-03-2010, 13:52
çok haklısın ama bunu bilen yok onların tuzu kuru bende 3 haftadaır konsey kararı bekliyorum karar vermek bile zor geliyor belkide yasa çıkacak onun için bekliyorlar ..

35deniz
01-03-2010, 13:54
Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır.
bimer@basbakanlik.gov.tr
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

bende bunu başka topikten kopyaladım arkadaşımız sağ olsun bulmuş adresleri..

yeşbü
01-03-2010, 14:07
ben bu adreslerin hepsine mail attım sabah....lütfen arkadaşlar hepiniz bu adreslere mail atın...sesimizi duyuralım....hatta çevrenizdekilerde mail atabilir....ne kadar çok baskı uygularsak o kadar iyi...inşalalh yararı olur.....hatta isterseniz.....size başka bir forumda yazılan yazı örneğinide yazabilirim mail tatrken yardımcı olur....

35deniz
01-03-2010, 14:11
yeşbü canım kopyalsana o yazıyı isteyen üstünde değişiklik yapar

35deniz
01-03-2010, 14:12
isteyen bugünde atar hatta baskı için ne kadar çok atarsak o kadra iyi..

wintersun
01-03-2010, 14:24
yeşbü canım attığın maili kopyalarmısın onun üzerinde değişiklik yapmak isteyenler yapıp atsınlar şahsen benmde aklıma çok az şey geliyor ekleme çıkarma bişiler yapıp atarız maillleri

yeşbü
01-03-2010, 14:45
kızlar ben bu yazıyı üye olduğum başka bir forumdan aldım.... hiç bir değişiklik yapmadan buraya kopyalıyorum.....

Merhaba arkadaşlar;

Bildiğiniz gibi yeni tüp bebek genelgesi çıktıktan sonra eğer 35 yaşından gençseniz tüp bebek tedaviniz de kaç yumurta elde edilmiş ve döllenmiş olursa olsun bir tek embiryonuz rahiminize yerleştirilecek.

Dernek olarak 35 yaşından once yumurta rezervinin durumuna ve erken menapoz riski taşıyan hastaların 35 yaş sonrası gibi 2 yada 3 embiryo yerleştirilmesini istedik.

Biz Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Ekibi olarak gerekli müracaatları yaptık. Ama bir dernek olarak tek müracaat yapmanın hiç bir anlamı yok. Tek ses ve tek vucut olduğumuzu göstermeliyiz.Mutlaka olaydan etkilenecek olan çiftlerin bu konuda görüşlerini yazmaları gerekiyor.Yoksa bu genelge bu şekilde çıkacak..

Haftaya Çarşamba günü Ankara’ya gideceğiz. Bu konu ile ilgili görüşebileceğimiz herkesle Bakan dahil görüşmeye ve sıkıntımızı anlatmaya çalışacağız.

Eğer sizden onlara hiç mail gelmez ise benim tek başına orada olmamın hiç bir anlamı olmayacaktır.

Bütün üyelerimiz mail atmalı yada fax çekmeli ki biz değil , Ankara’da bu konu ile yetkili kişiler kendileri açıp bizi görüşmeye çağırsınlar. Gazete ve televizyon sık sık haber yapsın. Biz yalnız değiliz, hep birlikteyiz ve çok mubarek bir şey için : aile olmak ,anne ve baba olmak için mücadele ediyoruz. Herkes bizimle birlikte olmalı ,destek vermeli, bilmeden de olsa kimse önümüze aşamayacağımız engeller koymamalı .

2005 yılından tüp bebek tedavilerini devletin desteklemesi için nasıl yoğun bir mail atağı yapıldı gene aynısı olmalı

Hepinizden desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum.Sağlık Bakanlığında tanıdıklarınız varsa şahsen açın ve bu konuyu konuşun.Bu maili atabildiğiniz herkese atın onlarda yollasınlar.Lütfen tanıdıklarınıza mail zinciri yapınız .Çok önemlidir.
Sevgilerimle

Sibel Tuzcu
Çocuk İstiyorum
Dayanışma Derneği (ÇİDER)
Başkanı

yeşbü
01-03-2010, 14:45
Örnek yazılar yazdık ; Siz kendiniz de yazabilirsiniz.Önemli olan herkesin ufak da olsa bir şey yazıp konunun önemini anlatmasıdır.

Başbakanımıza cumhurbaşkanına sağlık bakanımıza ak partiye,ak parti kadın kollarına Mecis Sağlık komisyonuna ve gazetelere ayrı ayrı lütfen yollayınız.Mail bilgileri örnek yazıların altında verilmiştir.
Sayın ................

Yeni çıkacak tüp bebek tedavileri genelgesinde tüp bebek tedavilerinde 35 yaş altı ilk tedavide tek embiryo, tedavi negatife olduğunda ikinci tedavide iki embiryo koyulacağı,35 yaş üstü olanlarda 2 embiryo verileceği şeklinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürü Sn.İrfan Şencan’ın bir açıklaması olmuştur. Bu uygulama hamile kalma,anne ve baba olma imkanımızı tamamen yok etmektedir.

Tüp bebek tedavisi masraflarının önemli bir bölümünü zaten çiftler karşılamaktadır. Bir çok kişi tüp bebek raporu alamadan kendi parası ile tedavi görmekte ve ilaçlarını almaktadır. Bütün tedavilerimiz bile devlet tarafından karşılansa gene de bu uygulama kadın açısından büyük zorluklar taşımaktadır Tüp bebek tedavileri yapılırken kadın çok yüklü miktarlarda hormon yüklenmektedir. Maddi ve manevi olarak çok yıpranmaktadır..Tek embiryo koyulması merkezlerin başarı şansını çok düşürecek ve zaten büyük zorluklarla bu yüksek meblağları toplamış olan kişiler belki de bir daha hiç bir zaman tedavi olmak imkanını yakalayamayacaktır. Tedavi eğer negatife olursa kadına tekrar tekrar aynı hormonlar yüklenerek denemeler yapılacaktır.

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (Çider) ve Çocukİstiyorum.com internet sitesi üyeleri olarak Tüp bebek Genelgesinde bu bölümün tekrar gözden geçirilmesini ve yaş ve yumurta rezervine gore 2- yada en fazla 3 embiryonun verilmesi şeklinde degiştirilmesini rica ediyoruz.

Saygılarımızla
Gazetelere örnek yazı


Sayın Basın temsilcisi

Yeni çıkacak tüp bebek tedavileri genelgesinde tüp bebek tedavilerinde 35 yaş altı ilk tedavide tek embiryo, tedavi negatife olduğunda ikinci tedavide iki embiryo koyulacağı,35 yaş üstü olanlarda 2 embiryo verileceği şeklinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürü Sn.İrfan Şencan’ın bir açıklaması olmuştur. Bu uygulama hamile kalma, anne ve baba olma imkanımızı tamamen yok etmektedir.

Tüp bebek tedavisi masraflarının önemli bir bölümünü zaten çiftler karşılamaktadır. Bir çok kişi tüp bebek raporu alamadan kendi parası ile tedavi görmekte ve ilaçlarını almaktadır. Bütün tedavilerimiz bile devlet tarafından karşılansa gene de bu uygulama kadın açısından büyük zorluklar taşımaktadır Tüp bebek tedavileri yapılırken kadın çok yüklü miktarlarda hormon yüklenmektedir. Maddi ve manevi olarak çok yıpranmaktadır..Tek embiryo koyulması merkezlerin başarı şansını çok düşürecek ve zaten zorlukla bu yüksek meblağları toplamış olan kişiler bir daha hiç bir zaman tedavi olmak imkanını yakalayamayacaktır. Tedavi eğer negatife olursa kadına tekrar tekrar aynı hormonlar yüklenerek denemeler yapılacaktır.

.
Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (Çider) ve Çocukİstiyorum.com internet sitesi üyeleri olarak Tüp bebek Genelgesinde bu bölümün tekrar gözden geçirilmesini ve yaş ve yumurta rezervine gore 2- yada en fazla 3 embiryonun verilmesi şeklinde degiştirilmesine destek için sizden ricamız bu konunun üzerinde önemle durmanızı ,haber yapmanızı ve düzeltilmesine destek olmanızı rica ediyoruz.

Saygılarımızla


Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK (http://195.140.196.201/bimerwebform/) Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına
recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)
AKİM (http://www.akim.akparti.org.tr/akp.akim/faces/internetBasvuruGiris.jsp) ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

35deniz
01-03-2010, 14:52
çok sağol yeşbü hemen atmaya başlayalım
arkadaşlar lütfen herkes göndersin tek vucüt olalım..

yeşbü
01-03-2010, 14:53
kızlar ben bu adreslerin her birine ayrı ayrı attım sizlerde atın...çoğunluk olursak daha iyi olur....
denizciğim bu kouyu açman çok iyi oldu...bende bir kaç gündür böyle bir konu açmayı düşünüyordum.....sesimizi ne kadar fazla yere duyurursak...hatta ne kadar fazla çoğunluk oluşturursak etkili olacağını düşünüyorum....bu yazıya ek olarak herkes kısaca yaşadıklarını....duygularını paylaşsın lütfen...muhakkak sesimizi duyan...hatta yardımcı olacak kişiler çıkacaktır....ben inanıyorum....

HADİ KIZLAR MAİL YAĞMURUNA...... hihoyyyt :enbuyukkk:

35deniz
01-03-2010, 15:12
ben hepsine tek tek attım

35deniz
01-03-2010, 15:20
arkadaşlar hepimiz atalım atanlarda yazsın attık diye görelim ne kadar sayımız var..

35deniz
01-03-2010, 15:21
kızlar ben bu adreslerin her birine ayrı ayrı attım sizlerde atın...çoğunluk olursak daha iyi olur....
denizciğim bu kouyu açman çok iyi oldu...bende bir kaç gündür böyle bir konu açmayı düşünüyordum.....sesimizi ne kadar fazla yere duyurursak...hatta ne kadar fazla çoğunluk oluşturursak etkili olacağını düşünüyorum....bu yazıya ek olarak herkes kısaca yaşadıklarını....duygularını paylaşsın lütfen...muhakkak sesimizi duyan...hatta yardımcı olacak kişiler çıkacaktır....ben inanıyorum....

HADİ KIZLAR MAİL YAĞMURUNA...... hihoyyyt :enbuyukkk:

geçen sefer ki fiyaskodan sonra çok üzülüyordum birlik olamadık diye inşallah bu sefer oluruz..

yeşbü
01-03-2010, 15:25
eline sağlık canım....

hadi kızlar sizde gönderin...

o kadar kişi açıp bu sayfayı okumuşki...hiçbirşey yazmadan çıkmışlar....

35deniz
01-03-2010, 16:05
duyarlı olmak lazım bizim başımıza gelmiş olabilir ama yarın herkesin başına gelebilir ben aşılama bölümündeki topiklere de not düştüm inşallah duyarlı olur herkes..

yeşbü
01-03-2010, 16:20
80 kişi konuyu tıklamış açmış,okumuş ama malesef yorumsuz kalmış herkes....

pes doğrusu........:olmaz:

necla81
01-03-2010, 16:30
denizcim çok güzel düşünmüşsün ben kendi adıma bu konuyla ilgili her türlü desteğe varım

ve bunun kararının doktorların vermesinden yanayım sonuçta her hastanın durumu ve embriyo kalitesi farklı siyasetçilerin bizim anne baba olma hakkımıza karışmasına şiddetle karşı çıkıyorum onlar öncelikle kendi yetiştirme yurtlarındaki minik çocuklara sahip çıksın ki onları evlat edinmek istediğimizde de karşımıza bin tane engel çıkartıyorlar.

35deniz
01-03-2010, 16:32
denizcim çok güzel düşünmüşsün ben kendi adıma bu konuyla ilgili her türlü desteğe varım

ve bunun kararının doktorların vermesinden yanayım sonuçta her hastanın durumu ve embriyo kalitesi farklı siyasetçilerin bizim anne baba olma hakkımıza karışmasına şiddetle karşı çıkıyorum onlar öncelikle kendi yetiştirme yurtlarındaki minik çocuklara sahip çıksın ki onları evlat edinmek istediğimizde de karşımıza bin tane engel çıkartıyorlar.

sağol canı herkesten bekliyoruz bu desteği
inşallah o açıp bakan arkadaşlar buraya yazmasalarda mail atarlar...

necla81
01-03-2010, 16:35
bahsettiğiniz sitenin bende üyesiyim kızlar ve dün tüm adreslere gönderdim mailleri hatta bununla yetinmeyip mail adresimdeki arkadaşlarımada gönderdim bize destek olmak için göndersinlerdiye sizde aynı şeyi yapabilirsiniz..

yeşbü
01-03-2010, 16:36
inşalalh canım...umarım öyle oluyordur....

neclacığım teşekkürler...üstelik senin yazdıkalrınada şunu da eklemek istiyorum....

başbakanımız recep tayyip erdoğan herkes en az 3 çocuk yapsın derken....bizim gibi normal yollarla çocuk sahibi olamayan kişilere böyle bir sınırlama getirilmesine karşı çıkmamasıda tartışma konusu.....

melony
01-03-2010, 16:39
kızlar ben 2 gun önce attım banada mesaj olarak gelmişti çider den hepsine yolladım lütfen duyarsız kalmayalaımm

35deniz
01-03-2010, 16:42
yeşbü o konuyu hiç açma istersen yoksa içimden çok feci kötü şeyler kendimi tutamam falan..
ne hale geldik ya 3 ten ikiye indirdiler zaten yarısı cebimizden çıkıyor bunun sınırlaması olmamalı ama iyi denetlenmeli doktorlar her kafasına esen tüp bebek yaptırmamalı bunlara denetim koysunlar.
3 yıl evlilik şartı var ben çukulata kisti hastasıyım ve 2 ameliyat geçirdim sürekli kist çıkıyor ve hamileliğe engel ama şubata kadar rapor için beklemedim ve özelde herşeyi kendim karşıladım dünya para verdim olmadı şimdi de rapor çıkartmak için uğraşıyorum buna rağmen öğrendim ki 2500 tl çıkacakmış cebimden..
ödenen verginin ne anlamı var o zaman ne anladık bu işten .. çok sinirlendim yine..

35deniz
01-03-2010, 16:43
bahsettiğiniz sitenin bende üyesiyim kızlar ve dün tüm adreslere gönderdim mailleri hatta bununla yetinmeyip mail adresimdeki arkadaşlarımada gönderdim bize destek olmak için göndersinlerdiye sizde aynı şeyi yapabilirsiniz..

bende düşünüyorum hatta eşimin mail adersinden de atacağım sadece kadın sorunu değil ki bu..

musetta
01-03-2010, 17:05
bende attım arkadaşlar, inşallah dikkate alırlar

necla81
01-03-2010, 17:10
bu kadar maile kayıtsız kalırlarsa onlara diyecek başka sözüm yok allah kendi başlarına versin demekten başka.


bizim gibi bi çok zorluktan ve sıkıntıdan geçen insanları birde onların üzmeye hiç hakkı yok

xBettyx
01-03-2010, 17:33
Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir konuya değindiniz bu konuda sesimizi çıkarmamız lazım yoksa ilerde Allah bilir daha ne zorluk çıkaracaklar. Her sene yeni yeni tasarılar icat edip elimizi kolumuzu bağlıyorlar. Şu haliyle bile güya tüp bebekte devlet yardımı var 7 ay önceki denememde 6-7 milyar tuttu toplam masraf... devletten aldığım sadece 1250 TL idi bunu da geri öderken 350 TL sini kestiler geriye ne kaldı ki...
Bu yasanın çıkacağını duyduğum günden beri çok sinirliyim bu duyarsız insanlara karşı... Bizim neler çektiğimizin farkında bile değiller ne acılar yaşadığımızın...
Ben de şimdi bu durumu anlatır bir mail yazıp verdiğiniz adreslere göndereceğim....

nursim05
01-03-2010, 18:40
Denizcim bi bimere gitti adreslere tıklayınca sayfa çıkıyo gerisini yapamadım mail gönderemedim canım

baharson
01-03-2010, 20:03
hepsine gönderdim bakalım birşeyleri değiştirirmi ?

35deniz
01-03-2010, 20:44
Denizcim bi bimere gitti adreslere tıklayınca sayfa çıkıyo gerisini yapamadım mail gönderemedim canım

kendi mail adresine yazıları kopyala .adresi kime kısmına yaz öyle gönder

GULYUZUM
01-03-2010, 22:09
Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır.
bimer@basbakanlik.gov.tr
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZİ
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

bende bunu başka topikten kopyaladım arkadaşımız sağ olsun bulmuş adresleri..

bu adreslerin hepsine mail attım,herkesler mail atsın lütfen...

nzmyhn
01-03-2010, 22:11
Bende attım hepsine

35deniz
01-03-2010, 23:10
sağolun arkadaşlar allah hepinizden razı olsun bu mailleri atmamız için sorunumuzun olması gerekmiyor hamile olan bebeği olan arkadaşlardan da destek bekliyoruz..

vesta
02-03-2010, 09:45
Ben de eşimde gerekli yerlerin hepsine e-posta gönderdik.Adres kutumuzdaki herkesten rica ettik, onlar da destekleyecek bizi. Bu sorun toplumsaldır, herkesin gereken duyarlılığı göstermesi gerekiyor. Başaracağımıza inanıyorum.

yeteeeeer
02-03-2010, 10:53
topik hayılı olsun

yeteeeeer
02-03-2010, 10:54
topik hayılı olsun

listeye benide ekleyin arkadaşlar

ozlem82do
02-03-2010, 11:07
çok saçma artık iyice saçmalıyolar.
ben ikinci tedavimdeyim devletten yardım almıyorum bana karışma hakıını nereden buluyorlar benim haklarımı nasıl bölyle kısıtlayabiliyorlar bir anlasam
aylarca çalışıp biriktirip zar zor borç içinde tedavi olupta bunu kısıtlamaları saçmalık ugrasacak başka işleri yok sadece tek sölenecek bu

umut2011
02-03-2010, 11:42
isteyen bugünde atar hatta baskı için ne kadar çok atarsak o kadra iyi..

Sayın Yetkililer,

Yeni çıkacak tüp bebek tedavileri genelgesinde tüp bebek tedavilerinde 35 yaş altı ilk tedavide tek embiryo, tedavi negatife olduğunda ikinci tedavide iki embiryo koyulacağı,35 yaş üstü olanlarda 2 embiryo verileceği şeklinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürü Sn.İrfan Şencan’ın bir açıklaması olmuştur. Bu uygulama hamile kalma,anne ve baba olma imkanımızı tamamen yok etmektedir.

Bu yasanın hazırlanmasında emeği geçen kişi ve/veya kişilerin bu tedavi süreci ile ilgili mutlaka bilgileri vardır ancak bu tedaviyi yaşamamışlar ise asla anlayamayacakları bir duygu var ki; doktorların bile tedavi süresi boyunca olmazsa olmaz dedikleri bu seyin adı UMUT, bu seyin adı MORAL. Ve maalesef inaniyorum ki bu yasa bu tedaviyi yaşamak zorunda olan insanların UMUTLARINI alacak MORALLERİNİ alt üst edecektir.

Bu tedavi süresince anne adaylarının aldıkları hormonlu ilaçlar maddi ve manevi zarar vermektedir ki, bu yasa çıkarsa eğer insanlar daha çok deneme yapmak zorunda kalacaklar ve daha çok ilaç alacaklar anlamına gelir. Şuanki haliyle bile maddi ve manevi olarak yıpratıcı olan bu süreci lütfen zorlaştırmayın.

Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “herkez en az 3 çocuk yapsın” önerisine rağmen yasanın çıkması ve onaylanması durumunda, annelik ve babalık duygusunu yaşamak isteyen ve buna hakları olan insanların bu yasa ve öneri arasındaki çelişkinin açıklanmak zorunda kalınacağına inanmaktayım.

Bu duyguları hiç kimsenin yaşamamasını ümit ederek sizden ancak elimizden UMUTLARIMIZIN alınmamasını aksine destek olunmasını isteyebiliriz. Zira biz anne ve baba adaylarının maddi ve manevi desteğe olan ihtiyaçlarını tıp bile kabul ediyorken bunu görmezlikten gelmemeniz UMUDUYLA,…


Saygılarımla,

surayn
02-03-2010, 12:07
türkiyenin sorunlarını bitirdiler de bi el atmadıkları bu kalmıştı tabiki derdi çeken bilir kendilerinin tuzu kuru olan yine biz halka oluyor hepsini allaha havale ediyorum

meralun
02-03-2010, 12:16
Arkadaşlar bu kadar saçmasını duymadım pessss


bizim en önemli şeimizi zamanımızı çalıyorlar

benim zaten 2 embriyom oluor, onuda bire mi indirecekler

bu problemi sadece isteğe bağlı algılıyorlar

sonuçta bu bir sağlık problemi

benim kistlerimin gerilemesi için tek tedavi hamilelik

bunun dışında bir çok aile bölünüyor bu nedenle, her şeyimizi etkiliyor 5 senedir geriye sayıyoruz ne yatırım ne birikim

tedavi sürecinde çektiklerimiz?

Başbakan 3 çocuk diyor bi de

yeşbü
02-03-2010, 13:05
kızlar sağolun.....emeğinize sağlık.....inşallah bir yerlerde bu tepkimize karşılık veren birileri çıkar ve bizi daha fazla zor durudma bırakmaz bu devlet.....

35deniz
02-03-2010, 13:14
kızlar çok sağolun hepimiz aynı sıkıntıları çektiğimiz için durumun farkındayız
birde bu sıkıntıla çekipte kendini gösteremeyenler var toplum ve çevre baskısı inşallah onlar adına da kazanmış oluruz

35deniz
02-03-2010, 13:16
listeye benide ekleyin arkadaşlar

canım hoşgeldin kusura bakma 2 gün her tarafta birleşelim dedim geçen sefer bu işe ön ayak olan arkadaşlarda topikte değilmiş artık bende dayanamadım açtım zaten adresleri de sizin toparladıklarınızdan attım sonra da sağ olsun yeşbü arkadaşımız metin attı herkese daha kolay oldu..

cucu-pete
02-03-2010, 13:21
Bende tüm adreslere mailimi gönderdim...
insallah güzel sonuclar cikar :Saruboceq:

cucu-pete
02-03-2010, 13:30
birde arkadaslar,300 küsür kisi okumus bu sayfayi ama yazanlarin sayisi parmakla sayilacak kadar...
destek olmak icin illa ki bu sorunlari yasamak mi gerekiyor?
buradaki cogu bayan ya anne,yada gelecekte anne olmak isteyen insanlar...
lütfen desteginizi esirgemeyin
Allah kimseye bu stresleri yasatmasin ama ne oldum degil,ne olacagim diyerek bu konuya bakilmasini diliyorum...

BALIM1977
02-03-2010, 13:30
mail attıgınız bir adres varmı nereye iletiyoruz yazdıklarımızı

35deniz
02-03-2010, 13:35
mail attıgınız bir adres varmı nereye iletiyoruz yazdıklarımızı

canım bu topiğin ilk 2 sayfasında herşey yazıyor
metinde adreslerde var..

yeteeeeer
02-03-2010, 13:36
canım hoşgeldin kusura bakma 2 gün her tarafta birleşelim dedim geçen sefer bu işe ön ayak olan arkadaşlarda topikte değilmiş artık bende dayanamadım açtım zaten adresleri de sizin toparladıklarınızdan attım sonra da sağ olsun yeşbü arkadaşımız metin attı herkese daha kolay oldu..

canım emeğine sağlık sen sölediğinde ben söledim konu açamoyorum yoksa şimdiye kadar kaç defa mail günü yapmıştım

35deniz
02-03-2010, 13:36
birde arkadaslar,300 küsür kisi okumus bu sayfayi ama yazanlarin sayisi parmakla sayilacak kadar...
destek olmak icin illa ki bu sorunlari yasamak mi gerekiyor?
buradaki cogu bayan ya anne,yada gelecekte anne olmak isteyen insanlar...
lütfen desteginizi esirgemeyin
Allah kimseye bu stresleri yasatmasin ama ne oldum degil,ne olacagim diyerek bu konuya bakilmasini diliyorum...

çok haklısın arkadaşım inşallah yazmasalar bile mail atmışlardır..

yeteeeeer
02-03-2010, 13:37
bu arada arkadaşlar izleyi temsilciliğine atığım mailerden kanal a tv mesaj geldi sorun yetkililere iltimiştir diye

35deniz
02-03-2010, 13:37
canım emeğine sağlık sen sölediğinde ben söledim konu açamoyorum yoksa şimdiye kadar kaç defa mail günü yapmıştım


hepimizin emeğine sağlık arkadaşım

yeteeeeer
02-03-2010, 13:38
yeteeeeer kullanıcısından alıntı
ARKADAŞLAR BAZI KANALRIN ıZLEYıCı TEMSıLCıLıKLERıNıN MAıL ADRESLERı VE TEL NO
BELKı YATDIMCI OLANLAR OLUR NE DERSıNıZ
TEMSıLCı e-mail ADRESı
ATV OSKAY ALPTÜRK 0212 354 41 00 izleyicitemsilcisi@atv.com.tr
CNN TÜRK YALIM ERALP 0212 413 57 47 yalime@cnnturk.com.tr
CNBC-e /NTV TAYFUN ERTAN 0212 335 40 35 tayfun.ertan@ntv.com.tr
CıNE 5 BAHADIR GÖKÇEN 0212 448 50 00 izleyicitemsilcisi@cine5.com.tr
EGE TV ERKAN KOCABAŞ 0232 444 03 43 izleyicitemsilcisi@egetv.com.tr
FLASH TV YALÇIN ÇAKIR 0212 256 82 82 izleyicitemsilcisi@flashtv.com.tr
HABERTÜRK ALı ÇAĞATAY 0212 313 63 00 izleyicitemsilcisi@haberturk.com
KANAL D ÖZLEM LEVANTE 0212 413 51 11 izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr
KANAL 7 ıLKER YILMAZ 0212 612 90 90 izleyicitemsilcisi@kanal7.com
KANAL 1 Koray BERKıN 0212 313 60 00 izleyicitemsilcisi@kanal1.com.tr
KANALTÜRK Mehmet KAYSERıLı 0212 355 85 00 izleyicitemsilcisi@kanalturk.com.tr
KRAL TV NAMIK KASAPBAŞOĞLU 0212 335 00 00 izleyicitemsilcisi@kraltv.com.tr
KANAL A ZEYNEP ZELAN 0312 317 65 65 izleyicitemsilcisi@kanala.com.tr
KON TV HÜSEYıN KÖK 0332 350 40 00 izleyicitemsilcisi@kontv.com.tr
MTV Efsun GÜL 0212 368 19 00 izleyicitemsilcisi@mtv.com.tr
NUMBER ONE TV CEM AKGÜN 0216 425 36 40 izleyicitemsilcisi@numberone.com.tr
POWERTÜRK DURSUN GÜLERYÜZ 0216 554 04 00 izleyicitemsilcisi@powerturk.com
SHOW TV MUSTAFA AKSOY 0212 355 01 01 izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr
STAR TV FERYAL PERE 0212 413 50 00 izleyicitemsilcisi@startv.com.tr
SAMANYOLU TV ABDULLAH BAĞ 0216 524 95 24 izleyicitemsilcisi@samanyolu.tv
SKY TÜRK BORA AKÇıL 0212 449 07 00 izleyicitemsilcisi@skyturk.tv
TRT Zafer ERKMAN 0312 490 43 00 izleyicitemsilcisi@trt.net.tr
FOX ADEM ERDOĞAN 0212 454 56 00 izleyicitemsilcisi@fox.com.tr
Tempo Tatlıses TV Zehra Hayat KAM 0212 283 07 67 zehra@tatlises.com.tr
TV8 SERKAN DUYGU 0212 288 51 52 izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr
Yaban TV TOLGA ERATAK 0212 324 47 91 izleyicitemsilcisi@yabantv.com
TV 24 Ali DEGERMENCı 0212 496 20 00 izleyicitemsilcisi@yirmidort.tv

35deniz
02-03-2010, 13:53
sağol canım bende fox tv ye attım dün ama bunlarada atacağım..

becun
02-03-2010, 14:03
Merhaba kızlar ;

mail atmaya başladım hatta bütün arkadaşlarıma da bilgilendirip onlarında mail atmalarını istedim.
inşallah sesimizi duyacaklar.

35deniz
02-03-2010, 14:10
yeteeeeer kullanıcısından alıntı
ARKADAŞLAR BAZI KANALRIN İZLEYİCİ TEMSİLCİLİKLERİNİN MAİL ADRESLERİ VE TEL NO
BELKİ YATDIMCI OLANLAR OLUR NE DERSİNİZ
TEMSİLCİ e-mail ADRESİ
ATV OSKAY ALPTÜRK 0212 354 41 00 izleyicitemsilcisi@atv.com.tr
CNN TÜRK YALIM ERALP 0212 413 57 47 yalime@cnnturk.com.tr
CNBC-e /NTV TAYFUN ERTAN 0212 335 40 35 tayfun.ertan@ntv.com.tr
CİNE 5 BAHADIR GÖKÇEN 0212 448 50 00 izleyicitemsilcisi@cine5.com.tr
EGE TV ERKAN KOCABAŞ 0232 444 03 43 izleyicitemsilcisi@egetv.com.tr
FLASH TV YALÇIN ÇAKIR 0212 256 82 82 izleyicitemsilcisi@flashtv.com.tr
HABERTÜRK ALİ ÇAĞATAY 0212 313 63 00 izleyicitemsilcisi@haberturk.com
KANAL D ÖZLEM LEVANTE 0212 413 51 11 izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr
KANAL 7 İLKER YILMAZ 0212 612 90 90 izleyicitemsilcisi@kanal7.com
KANAL 1 Koray BERKİN 0212 313 60 00 izleyicitemsilcisi@kanal1.com.tr
KANALTÜRK Mehmet KAYSERİLİ 0212 355 85 00 izleyicitemsilcisi@kanalturk.com.tr
KRAL TV NAMIK KASAPBAŞOĞLU 0212 335 00 00 izleyicitemsilcisi@kraltv.com.tr
KANAL A ZEYNEP ZELAN 0312 317 65 65 izleyicitemsilcisi@kanala.com.tr
KON TV HÜSEYİN KÖK 0332 350 40 00 izleyicitemsilcisi@kontv.com.tr
MTV Efsun GÜL 0212 368 19 00 izleyicitemsilcisi@mtv.com.tr
NUMBER ONE TV CEM AKGÜN 0216 425 36 40 izleyicitemsilcisi@numberone.com.tr
POWERTÜRK DURSUN GÜLERYÜZ 0216 554 04 00 izleyicitemsilcisi@powerturk.com
SHOW TV MUSTAFA AKSOY 0212 355 01 01 izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr
STAR TV FERYAL PERE 0212 413 50 00 izleyicitemsilcisi@startv.com.tr
SAMANYOLU TV ABDULLAH BAĞ 0216 524 95 24 izleyicitemsilcisi@samanyolu.tv
SKY TÜRK BORA AKÇİL 0212 449 07 00 izleyicitemsilcisi@skyturk.tv
TRT Zafer ERKMAN 0312 490 43 00 izleyicitemsilcisi@trt.net.tr
FOX ADEM ERDOĞAN 0212 454 56 00 izleyicitemsilcisi@fox.com.tr
Tempo Tatlıses TV Zehra Hayat KAM 0212 283 07 67 zehra@tatlises.com.tr
TV8 SERKAN DUYGU 0212 288 51 52 izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr
Yaban TV TOLGA ERATAK 0212 324 47 91 izleyicitemsilcisi@yabantv.com
TV 24 Ali DEGERMENCİ 0212 496 20 00 izleyicitemsilcisi@yirmidort.tvhepsine attım tv 24 hariç hepsi tamamdır..ona gitmedi

yeteeeeer
02-03-2010, 15:04
hepsine attım tv 24 hariç hepsi tamamdır..ona gitmedi

canımm ben infertilite ve tüp bebk topiklerine link bıraktım destek için çarida bulunduminşşş ilğilenele çıkar

yeteeeeer
02-03-2010, 15:06
buda ıclal aydının maıl adresı

yeteeeeer
02-03-2010, 15:07
hepsine attım tv 24 hariç hepsi tamamdır..ona gitmedi

canım bu adreslerin hepsini bir listede toplayalım

bana da kanal a dan cevap geldi sorununuz gerekli yerlere ulaştırıldı diye

35deniz
02-03-2010, 15:37
canım bende dün tüp bebek ve aşılama bölümüne bıraktım linkleri bizim topiğede atmışsın sağol..
habertürkten falan iletilmemiş diye geri ingilizce bir cevap geldi..
elimizden geleni yapıyoruz artık napalım ben mail listemdeki bayan arkadaşlarıma da attım resmi kurum adreslerini ekledim inşallah onlarda atar
ama bizim kk dan daha büyük bir destek bekliyorum
mail atanlar attık diye yazarlarsa gücümüzüde görürüz..
atan rakadaşlar yazmış zaten ellerine sağlık

serap666
02-03-2010, 16:06
sesimize tek kulak verecek yerler Medya ve Basın bence arkadaşlar o yüzden oralara daha çok atalım zira bakanlıkların felan kulak asıcağını hiç sanmıyorum.Öyle bir özverileri olsaydı bu saçmalıklara izin vermezlerdi

necla81
02-03-2010, 16:25
kızlar ellerinize ve emeğinize sağlık diğer topiği açtığmda çok moralim bozuldu tek olduğumu düşünmüştüm ama şimdi görüyorum ki öyle değil ve bu yasanın çıkmayacağına olan inancım artı

diğer adreslere göndermiştim maili ama hemen tv kanallarınada gönderiyorum
adresleri aynı yerde toplarsak bencede çok daha iyi olacak
:lepi::lepi:

yeteeeeer
02-03-2010, 16:32
sesimize tek kulak verecek yerler Medya ve Basın bence arkadaşlar o yüzden oralara daha çok atalım zira bakanlıkların felan kulak asıcağını hiç sanmıyorum.Öyle bir özverileri olsaydı bu saçmalıklara izin vermezlerdi

bende medaya ve basın dan daha çokmdestek bekliyorum

35deniz
02-03-2010, 16:33
kızlar bana kanal d den mail geldi kopyalıyorum ama pek birşey anlamadım sanırım doktorum sitesine atın demek istediler..

35deniz
02-03-2010, 16:34
02.03.2010 15:03:40 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinize ilişkin cevabımız aşağıda yer almaktadır.Kanal D yayınlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Belirtmiş olduğunuz konu hakkında doktorum@kanald.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

35deniz
02-03-2010, 16:35
tıklayınca mail adresi çıkıyor burayada atalım kızlar
mailto:doktorum@kanald.com.tr

meralun
02-03-2010, 16:38
arkadaşlar biz beş kişi bu adreslere yolladık bilginiz olsun


umarım sesimizi duyan olur

35deniz
02-03-2010, 16:45
doktoruma da hem kendimden hem de eşimden attım

35deniz
02-03-2010, 16:46
arkadaşlar biz beş kişi bu adreslere yolladık bilginiz olsun


umarım sesimizi duyan olur

süper inşallah bir duyan çıkacak...

necla81
02-03-2010, 16:53
bende tv kanallarına gönderdim şimdi arkadaşlar

35deniz
02-03-2010, 20:57
güncel

tuliny
02-03-2010, 22:06
2. kez kamu kurumlarına attım bende..

yeteeeeer
03-03-2010, 12:03
slm arkadaşlar

yeteeeeer
03-03-2010, 12:04
güncel

canım bu topikte ayrı ayrı olan tüm mail adreslerini bir listede toplayalı ki sık sık günceleyeli mail atmakisteyenler bulmakta zorlanmasınlar ne dersin

altinyunus
03-03-2010, 12:26
bugün ayşe arman köşesinde yer vermiş bu konuya arkadaşlar...

haymatlos
03-03-2010, 12:29
ayşe arman'a dün mail atmıştım:)

umudunukaybetme
03-03-2010, 12:30
kilzar bende mail attim
ama cevap gelmedi

bizim gurbetcilerin diyecek bir lafi yok heralda cunku bir sikayaette bulunursak hemen derler yasadigin ulkede yapsana

gurbette yabanciyiz turkiyede almanciyiz
ama sonuna kadar bende varim
ben anne olma hakkimiistiyorum bu hakkimi benden rabbim haric kimse alamaz
bu yolda da ne gerekirse yaparim

yeteeeeer
03-03-2010, 12:34
kilzar bende mail attim
ama cevap gelmedi

bizim gurbetcilerin diyecek bir lafi yok heralda cunku bir sikayaette bulunursak hemen derler yasadigin ulkede yapsana

gurbette yabanciyiz turkiyede almanciyiz
ama sonuna kadar bende varim
ben anne olma hakkimiistiyorum bu hakkimi benden rabbim haric kimse alamaz
bu yolda da ne gerekirse yaparim

canım dün link bırakma için sitelerde dolaştım ve her yerde seni gördüm emeğine sağlık canım
rabbim emeklerini karşılıksız bırakmasın canım

yeteeeeer
03-03-2010, 12:35
ayşe arman'a dün mail atmıştım:)

bu çok güzel bir haber
mail adresini buraya yaz bizlerde atalım kiiiiiiiiii
ne kadar kalabalık olduğumuzu görsünler

cucu-pete
03-03-2010, 15:30
bakinnn ayse arman ne yazmis bugün olumunekankayizsmile
daha fazla kisi duyacak sesimizi insallahhhh

-------------------------------------------------------------

Tüp bebek anne adayları isyanda!

BU hafta posta kutum çıldırdı!

Çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar, tüp bebek konusunda yeni çıkan genelgeden acayip şikâyetçiler.

Feryat halindeler.

“Yeni önerge, çocuk sahibi olma hayallerimizi öldürüyor” diyorlar.

Yeni önergenin önerdiği şu:

“35 yaş altı kadınlara ilk tedavide tek embriyo, tedavi negatif olduğunda ikinci tedavide iki embriyo, 35 yaş üstü olanlara da 2 embriyo verilecek...”

Bu kadar.

Oldu oldu, olmadı geçmiş olsun! Kadınlarımız bu uygulamaya çok sinirleniyorlar, haberiniz olsun.

Özellikle de Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürü ırfan Şencan’a kırgın ve kızgınlar.

Ayşe Aydın sen ne diyorsun bu konuda, duruma bir el at, tüp bebek uzmanımız sensin, bir açıklama bekliyoruz...
alintidir

cucu-pete
03-03-2010, 15:34
bu arada ayse armanin e-mail adresini sormussunuz arkadaslar
aarman@hurriyet.com.tr

yeteeeeer
03-03-2010, 16:17
bu arada ayse armanin e-mail adresini sormussunuz arkadaslar
aarman@hurriyet.com.trcanım sağol bende mail attım

yeteeeeer
03-03-2010, 17:17
arkadaşlar bunlar benim bula bildiğim mail adresleri
8 MART'A MAıL ATMAK ıÇıN BAŞKA MAL ADRESLERı VARSA ONLARIDA EKLEYELıM

bimer@basbakanlik.gov.tr
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK (http://195.140.196.201/bimerwebform/)
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı (http://www.akparti.org.tr)
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com
bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK (http://195.140.196.201/bimerwebform/) Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına
recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal ışler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)


AKıM (http://www.akim.akparti.org.tr/akp.akim/faces/internetBasvuruGiris.jsp) ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)
Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
aarman@hurriyet.com.
triaydin@gazetevatan.com

FOX (calarsaat@fox.com)


ıZLEYıCı TEMSıLCıLıĞı

TELEVıZYON RTÜK WEB SıTESı ıÇıN KONTAK NO RTÜK WEB SıTESı ıÇıN E-MAıL ADRES
ATV 0212 354 41 00 izleyicitemsilcisi@atv.com.tr
CNN TÜRK 0212 413 57 47 yalime@cnnturk.com.tr
CNBC-e /NTV 0212 335 40 35 tayfun.ertan@ntv.com.tr
CıNE 5 0212 336 19 00 izleyicitemsilcisi@cine5.com.tr
EGE TV 0232 444 03 43 izleyicitemsilcisi@egetv.com.tr
HABERTÜRK 0212 599 82 86 izleyicitemsilcisi@haberturk.com
KANAL D 0212 413 51 11 izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr
KANAL 7 0212 612 90 90 izleyicitemsilcisi@kanal7.com
KANAL 1 0212 411 20 00 izleyicitemsilcisi@kanal1.com.tr
KANALTÜRK 0212 355 85 00 izleyicitemsilcisi@kanalturk.com.tr
KRAL TV 0212 448 80 00 izleyicitemsilcisi@kraltv.com.tr
KANAL A 0312 318 69 70 izleyicitemsilcisi@kanala.com.tr
KON TV 0332 350 46 00 - 0332 353 33 33 izleyicitemsilcisi@kontv.com.tr
NUMBER ONE TV 0216 425 36 40 izleyicitemsilcisi@numberone.com.tr
POWERTÜRK 0212 449 09 00 izleyicitemsilcisi@powerturk.com
SHOW TV 0212 355 01 01 izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr
STAR TV 0212 413 50 00 izleyicitemsilcisi@startv.com.tr
SAMANYOLU TV 0216 344 85 60 izleticitemsilcisi@samanyolu.tv
SKY TÜRK 0212 449 07 00 izleyicitemsilcisi@skyturk.tv
TRT 0312 490 43 00 izleyicitemsilcisi@trt.net.tr
FOX 0212 454 56 00 izleyicitemsilcisi@fox.com.tr
MTV 0212 368 19 00 izleyicitemsilcisi@mtv.com.tr
FLASH TV 0212 256 82 82 izleyicitemsilcisi@flashtv.com.tr
TV8 0212 288 51 52 izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr
YABAN TV 0212 599 82 86 info@yabantv.com

ABBAS GÜÇLÜ aguclu@milliyet.com.tr
ABDULLAH AYMAZ a.aymaz@zaman.com.tr
ABDURRAHMAN DıLıPAK dilipak@akit.com.tr
ABDURRAHMAN ILDIRIM yildirim@sabah.com.tr
AHMED ŞAHıN a.sahin@zaman.com.tr
AHMET CEMAL acemal@hotmail.com
AHMET KURUCAN a.kurucan@zaman.com.tr
AHMET SELıM a.selim@zaman.com.tr
AHMET TAŞGETıREN atasgetiren@yenisafak.com.tr
AHMET TURAN ALKAN t.alkan@zaman.com.tr
AHMET ÜNAL a.unal@zaman.com.tr
AHMET VARDAR avardar@sabah.com.tr
AHMET VAROL avarol@akit.com.tr
AKıF EMRE aemre@yenisafak.com.tr
AKIN BıRDAL akinbirdal@yenigundem.com
ALAATTıN METıN alaattinm@aksam.com.tr
ALı BULAÇ a.bulac@zaman.com.tr
ALı ÇOLAK a.colak@zaman.com.tr
ALı GÜMÜŞ agumus@yenisafak.com.tr
ALı HALıT ASLAN ah.aslan@zaman.com.tr
ALı KIRCA alikirca@sabah.com.tr
ALı ŞEN alisen@sabah.com.tr
ALı ŞEN ali.sen@stargazete.com
ASAF SAVAŞ AKAT aakat@sabah.com.tr
ATıLLA DORSAY adorsay@sabah.com.tr
ATıLLA GÖKÇE agokce@milliyet.com.tr
AVNı TARHAN a.tarhan@zaman.com.tr
AYDIN ENGıN aengin@doruk.net.tr
AYKUT IŞIKLAR aykuti@aksam.com.tr
AYŞE ARMAN aarman@hurriyet.com.tr
AYŞE DÜZKAN aduzkan@hotmail.com

[Başa Dön]- B -

BASRı BAYKOÇ bbaykoc@fanatik.com.tr
BAYRAKTAR BAYRAKLI bayraktar.bayrakli@sabah.com.tr
BEKıR COŞKUN bcoskun@hurriyet.com.tr
BEKıR TÜRKMENOĞLU bekirt@aksam.com.tr
BEŞıR AYVAZOĞLU b.ayvazoglu@zaman.com.tr
BıLıCı AHMET a.bilici@guresimiz.org
BULEND KARPAT bulendk@aksam.com.tr
BÜLENT KORUCU b.korucu@zaman.com.tr
BÜLENT OVACIK bovacik@hurriyet.com.tr
BURHAN AYERı burhana@aksam.com.tr

[Başa Dön]

- C -

CAN ATAKLI ataklic@sabah.com.tr
CAN UYGUÇ cuyguc@fanatik.com.tr
CAVıT KAVAK cavit.kavak@stargazete.com
CEM BEHAR c.behar@zaman.com.tr
CEMAL ERSıN cemale@aksam.com.tr
CEMALETTıN ÖZDOĞAN ozdogan@stargazete.com
CEMıL CıĞERıM (Cumhuriyet Samsun) cigerim@cumhuriyet.com.tr
CEMıLE VAROL cemilev@aksam.com.tr
CENGıZ ÇANDAR ccandar@sabah.com.tr
ÇETıN ALTAN caltan@sabah.com.tr
CÜNEYT ÜLSEVER culsever@hurriyet.com.tr

[Başa Dön]

- D -

DEMET TEZCAN demettezcan@hotmail.com
DENıZ ARMAN deniza@aksam.com.tr
DENıZ GÖKÇE ykerimoglu@akit.com.tr
DENıZ SOM som@posta.cumhuriyet.com.tr
DERYA SAZAK dsazak@milliyet.com.tr
DıLEK ÖNDER dilek.onder@stargazete.com
DOĞAN AKHANLI akhanli@gmx.de
DOĞAN HEPER dheper@milliyet.com.tr
DOĞAN HIZLAN dhizlan@hurriyet.com.tr
DOĞAN KOLOĞLU dkologlu@milliyet.com.tr
Dr.GÜNDÜZ TEZMEN gtezmen@hurriyet.com.tr
Dr.NıLGÜN GEDıKOĞLU ngedik@hurriyet.com.tr
DÜCANE CÜNDıOĞLU dcundioglu@yenisafak.com.tr

[Başa Dön]

- E -

EBUBEKıR EROĞLU e.eroglu@zaman.com.tr
EDıBE SÖZEN e.sozen@zaman.com.tr
EHMET EMıN KAZCI mkazci@akit.com.tr
EKREM DUMANLI e.dumanlı@zaman.com.tr
EMıN ÇÖLAŞAN ecolasan@hurriyet.com.tr
EMıN KARACA ekaraca@yenigundem.com
EMıN PAZARCI eminp@aksam.com.tr
ENGıN ARDIÇ eardic@stargazete.com
ENGıN VEREL everel@fanatik.com.tr
ENıS BERBEROĞLU eberber@hurriyet.com.tr
ENVER SEYıDOĞLU enver.seyidoglu@ihlas.net.tr
ERCAN AKTUNA ercanaktuna@aksam.com.tr
ERDAL ŞEKEROĞLU seker@pamuk.cu.edu.tr
ERDOĞAN ŞENAY esenay@milliyet.com.tr
ERHAN BAŞYURT e.basyurt@zaman.com.tr
ERKAN ÇELEBı ecelebi@hurriyet.com.tr
EROL EMED genki@gol.com
EROL KATIRCIOĞLU ekatircioglu@radikal.com.tr
EROL ÖZBıLGEN e.ozbilgen@zaman.com.tr
ERSAN ÇELıK ersanc@aksam.com.tr
ERTUĞ YAŞAR ertugy@aksam.com.tr
ERTUĞRUL ÖZKÖK eozkok@hurriyet.com.tr
ESEN ÜNÜR esen.unur@stargazete.com
ESıN ÇETıNEL ecetinel@radikal.com.tr
EYÜP CAN e.can@zaman.com.tr

[Başa Dön]

- F -

FARUK MERCAN f.mercan@zaman.com.tr
FATıH URAZ f.uraz@zaman.com.tr
FEHMı KORU dcundioglu@yenisafak.com.tr
FERAı TINÇ ftinc@hurriyet.com.tr
FERHAT AYDOĞAN ferhataydogan_01@hotmail.com
FERHAT BARIŞ f.baris@zaman.com.tr
FERZENDE KAYA fkaya@journalist.com
FEYZA HEPÇıLıNGıRLER feyza@yenigundem.com
FıKRET BıLA fbila@milliyet.com.tr
FıKRET ERTAN f.ertan@zaman.com.tr
FıKRı TÜRKEL f.turkel@zaman.com.tr
FUAT BOL fuat.bol@ihlas.net.tr
FUNDA ÖZKAN fozkan@radikal.com.tr

[Başa Dön]

- G -

GANı MÜJDE g.mujde@milliyet.com.tr
GÜLAY GÖKTÜRK gokturk@turk.net
GÜLER KÖMÜRCÜ gulerk@aksam.com.tr
GÜNERı CıVAOĞLU gcivaoglu@milliyet.com.tr
GÜNGÖR MENGı gmengi@sabah.com.tr
GÜNGÖR URAS guras@milliyet.com.tr
GÜNTAY ŞıMŞEK g.simsek@zaman.com.tr
GÜVEN TANER gtaner@simge.com.tr

[Başa Dön]

- H -

H.ıBRAHıM EKıZ i.ekiz@zaman.com.tr
HAKAN KIRIMLI h.kirimli@zaman.com.tr
HAKKI DEVRıM hdevrim@hurriyet.com.tr
HALıL DELıCE halil.delice@ihlas.net.tr
HALıT KAKINÇ hkakinc@stargazete.com
HALUK DURSUN h.dursun@zaman.com.tr
HALUK KALAFAT hkalafat@hurriyet.com.tr
HALUK ŞAHıN haluks@kanald.com.tr
HASAN CEMAL hcemal@milliyet.com.tr
HASAN KARAKAYA hkarakaya@akit.com.tr
HASAN PULUR h.pulur@milliyet.com.tr
HASAN SUTAY h.sutay@zaman.com.tr
HASAN ÜNAL h.unal@zaman.com.tr
HAŞMET BAŞAR ekonomi@ihlas.net.tr
HAYRı BEŞER h.beser@zaman.com.tr
HAYRı ÇETıNKAYA hcetin@hurriyet.com.tr
HEKıMOĞLU ıSMAıL h.ismail@zaman.com.tr
HıKMET ÇETıNKAYA hikmet.cetinkaya@cumhuriyet.com.tr
HıLMı YAVUZ h.yavuz@zaman.com.tr
HINCAL ULUÇ uluch@sabah.com.tr
HULKı CEVıZOĞLU hulki.cevizoglu@populerbilim.com.tr
HÜSEYıN AYKOL aykol@operamail.com
HÜSEYıN GÜLERCE h.gulerce@zaman.com.tr
HÜSEYıN SÜMER h.sumer@zaman.com.tr

[Başa Dön]

- I -

ı.HÜSEYıN YILDIZ yildizmm@aksam.com.tr
ıBRAHıM KARAYEĞEN i.karayegen@zaman.com.tr
ıBRAHıM KARDEŞ ikardes@yenisafak.com.tr
ıBRAHıM KIBRIZLI i.kibrizli@zaman.com.tr
ıDRıS GÜRSOY i.gursoy@zaman.com.tr
ıĞREK M.MURAT m.igrek@guresimiz.org
ıLKER SARIER isarier@sabah.com.tr
ıLNUR ÇEVıK i.cevik@zaman.com.tr
ıPEK CEM ipek.cem@sabah.com.tr
ıSKENDER PALA i.pala@zaman.com.tr
ıSMET BERKAN ismet.berkan@radikal.com.tr
ıSMET ÖZEL iozel@yenisafak.com.tr
ıSMET TONGO ismet.tongo@fanatik.com.tr
ıSTANBULLUOĞLU ALTUĞ a.istanbulluoglu@guresimiz.org
ıZZET SEDES izzets@aksam.com.tr

[Başa Dön]

- J -

JÜLıDE SEVıM jsevim@milliyet.com.tr

[Başa Dön]

- K -

KADıR DıKBAŞ k.dikbas@zaman.com.tr
KAZIM KANAT kazimk@aksam.com.tr
KEMAL GÜLER kguler@akit.com.tr
KEMAL ULUSU kemalu@aksam.com.tr
KENAN AKIN kenan.akin@ihlas.net.tr
KENAN ATEŞ kenanates@aol.com
KÜRŞAT BAŞAR kbasar@stargazete.com

[Başa Dön]

- L -

LEYLA UMAR lumar@sabah.com.tr

[Başa Dön]

- M -

M. ENES ERGENE e.ergene@zaman.com.tr
M.AKıF AYDIN makifaydin@yenisafak.com.tr
M.ALı YILDIRIMTÜRK a.yildirimturk@zaman.com.tr
M.NECATı ÖZFATURA m.necati@ihlas.net.tr
M.NECATı SEPETÇıOĞLU n.sepetcioglu@zaman.com.tr
MAHMUT BÜRKÜK m.burkuk@zaman.com.tr
MAHMUT ÇEBı m.cebi@zaman.com.tr
MARıO LEVı mlevi@yenigundem.com
MEHMED NıYAZı m.niyazi@zaman.com.tr
MEHMET ALTAN maltan@sabah.com.tr
MEHMET GÜNDEM m.gundem@zaman.com.tr
MEHMET METıNER mehmetmetiner@turkport.net
MEHMET ŞEKER mseker@yenisafak.com.tr
MEHMET TAN mtan@fanatik.com.tr
MEHMET Y. YILMAZ mehmet.yilmaz@radikal.com.tr
MELıH ARAT m.arat@zaman.com.tr
MELıH AŞIK m.asik@milliyet.com.tr
MELıKŞAH UTKU mutku@yenisafak.com.tr
MERAL TAMER mtamer@milliyet.com.tr
METıN TOKER m.toker@milliyet.com.tr
METıN TÜKENMEZ mtukenmez@fanatik.com.tr
MIGIRDIÇ MAGROSYAN magrosyan@yenigundem.com
MıM KEMAL ÖKE m.kemal.oke@ihlas.net.tr
MıNE KIRIKKANAT mine.saulnier@........
MUHARREM SARIKAYA msarikaya@hurriyet.com.tr
MUHSıN KIZILKAYA mkizilkaya@yenigundem.com
MÜMTAZ SOYSAL msoysal@hurriyet.com.tr
MURAT BAŞARAN mbasaran@ihlas.net.tr
MURAT BıRSEL mbirsel@sabah.com.tr
MUSTAFA ARMAĞAN m.armagan@zaman.com.tr
MUSTAFA BALBAY balbay@cumhuriyet.com.tr
MUSTAFA DOLU mustafad@aksam.com.tr
MUSTAFA KUTLAY mkutlay@hurriyet.com.tr
MUSTAFA KUTLU mkutlu@yenisafak.com.tr
MUSTAFA MUTLU mmutlu@stargazete.com
MUSTAFA NOYAN mnoyan@fanatik.com.tr
MUSTAFA OĞUZ (Yeni Asya) mustafaoguz1@gmail.com
MUSTAFA ÜNAL m.unal@zaman.com.tr

[Başa Dön]

- N -

NACı KUTLAY nkutlay@yenigundem.com
NACı YALINKILIÇ nyalinkilic@fanatik.com.tr
NAıL GÜRELı ngureli@milliyet.com.tr
NAZAN BEKıROĞLU n.bekiroglu@zaman.com.tr
NAZıF GÜRDOĞAN ngurdogan@yenisafak.com.tr
NAZıRE KALKAN nkalkan@milliyet.com.tr
NAZLI ILICAK nilicak@yenisafak.com.tr
NAZMıYE GÜÇLÜ nazmiyeg@superonline.com
NEBıL ÖZGENTÜRK nebilo@sabah.com.tr
NECATı BıLGıÇ nbilgic@fanatik.com.tr
NECATı DOĞRU ndogru@sabah.com.tr
NECıL ÜLGEN nulgen@fanatik.com.tr
NECMETTıN FIRAT necmettinf@aksam.com.tr
NECMı PEREKLı nperekli@fanatik.com.tr
NEJAT SEZıK n.sezik@zaman.com.tr
NESRıN TURHAN nesrint@aksam.com.tr
NEVZAT BAYHAN n.bayhan@zaman.com.tr
NıLGÜN CERRAHOĞLU nilcer@turk.net
NUH GÖNÜLTAŞ n.gonultas@zaman.com.tr
NURıYE AKMAN nakman@sabah.com.tr

[Başa Dön]- O -

ÖCAL ULUÇ ouluc@ihlas.net.tr
OĞUZ DıZER odizer@fanatik.com.tr
OKTAY EKŞı oeksi@hurriyet.com.tr
OLAYLAR VE GÖRÜŞLER olay.gorus@cumhuriyet.com.tr
ÖMER GÜVENÇ omerg@aksam.com.tr
ÖMER URAL omeru@aksam.com.tr
ONUR BELGE obelge@fanatik.com.tr
ORHAN BıRGıT orhan.birgit@do.net.tr
ORHAN OKAY o.okay@zaman.com.tr
OSMAN ŞENHER osmans@aksam.com.tr
OSMAN TANBURACI otanburaci@fanatik.com.tr
OSMAN ULAGAY oulagay@milliyet.com.tr
OYA BERBEROĞLU oberberoglu@hurriyet.com.tr
ÖZCAN PEHLıVANOĞLU o.pehlivanoglu@zaman.com.tr
ÖZCAN SAPAN osapan@yenigundem.com
ÖZGEN ACAR oacar@superonline.com
ÖZGÜR BıLGE obilge@evrensel.net
ÖZKAN EMıNOĞLU ozkan.eminoglu@ihlas.net.tr

[Başa Dön]

- P -[Başa Dön]

- Q -[Başa Dön]

- R -

RAFFI A. HERMONN raffihermonn@hotmail.com
RAGIP DURAN ragip131@hotmail.com
RAGIP ZARAKOLU ragipzarakolu@yenigundem.com
RASıM ÖZTEKıN rasimo@aksam.com.tr
RAUF TAMER rtamer@sabah.com.tr
REBıı TINMAZ rebiit@aksam.com.tr
RIZA ZELYUT rizaz@aksam.com.tr
RUHAT MENGı rmengi@sabah.com.tr

[Başa Dön]

- S -

SADIK YALSIZUÇANLAR s.yalsizucanlar@zaman.com.tr
ŞAHıN ALı ŞEN a.sen@zaman.com.tr
ŞAHıN ALPAY salpay@superonline.com
ŞAKıR SÜTER sakirs@aksam.com.tr
SALıH NEFTÇı sneftci@stargazete.com
SAMı KOHEN skohen@milliyet.com.tr
SAVAŞ AY savasabi@sabah.com.tr
SAVAŞ KALAFAT savas.kalafat@stargazete.com
SAYGI ÖZTÜRK saygi.ozturk@stargazete.com
SEBAHATTıN ÖNKıBAR sebahattin.onkibar@ihlas.net.tr
SEDAT ERGıN seergin@hurriyet.com.tr
SEDAT SERTOĞLU ssertoglu@sabah.com.tr
SELAHATTıN DUMAN sduman@sabah.com.tr
SELAHATTıN KARAKIŞ s.karakis@zaman.com.tr
SELıM IŞIKLAR s.isiklar@zaman.com.tr
SEMıH ıDıZ semih.idiz@stargazete.com
SEMRA SOMERSAN ssomersan@hotmail.com
SERDAR ARSEVEN sarseven@akit.com.tr
SERDAR TURGUT sturgut@hurriyet.com.tr
SERHAN ADA sada@ibun.edu.tr
ŞERıF AKCAN ekonomi@ihlas.net.tr
SıNA KOLOĞLU s.kologlu@milliyet.com.tr
ŞÜKRAN SONER sukransoner@yahoo.com
ŞÜKRÜ ELEKDAĞ selekdag@milliyet.com.tr
ŞÜKRÜ KIZILOT skizilot@sabah.com.tr
SUKUTı MEMıOĞLU smemioglu@usa.net
SÜLEYMAN TAYGAR s.taygar@zaman.com.tr

[Başa Dön]

- T -

TAHA AKYOL t.akyol@milliyet.com.tr
TAHA KIVANÇ tkivanc@yenisafak.com.tr
TAMER BAĞLAN tbaglan@fanatik.com.tr
TAMER KORKMAZ t.korkmaz@zaman.com.tr
TAŞKIN ŞENOL tsenol@stargazete.com
TAYFUN DEVECıOĞLU tayfund@sabah.com.tr
TAYLAN BıLGıÇ taylan@evrensel.net
TEMEL ÖZALAK tozalak@fanatik.com.tr
TEVFıK YENER tyener@sabah.com.tr
TUFAN TÜRENÇ tturenc@hurriyet.com.tr
TUĞRUL TUNA ttuna@sabah.com.tr
TUNCA BENGıN tbengin@milliyet.com.tr
TURGAY RENKLıKURT turgayr@aksam.com.tr
TURGUT CANSEVER t.cansever@zaman.com.tr
TÜRKER ALKAN talkan@media.ankara.edu.tr

[Başa Dön]

- U -

UFUK SANDIK usandik@hurriyet.com.tr
UĞUR CEBECı ucebeci@hurriyet.com.tr
ULVı GÜVENEROĞLU ulvig@fanatik.com.tr
ÜMıT ASLANBAY uaslanbay@stargazete.com
UMUR TALU umur.talu@milliyet.com.tr
UMUT HOZATLI umuthozatli@yenigundem.com
UMUT ZıLELı uzileli@ixir.com
ÜNAL SAKMAN unal.sakman@ihlas.net.tr

[Başa Dön]

- V -

VAHAP MUNYAR vmunyar@hurriyet.com.tr
VAHAP MUNYAR vmunyar@hurriyet.com.tr
VAHDETTıN YıĞıTCAN vyigitcan@mac.com
VARLIK ÖZMENEK vozmenek@yenigundem.com
VEYSEL ÇOLAK veyselcolak@hotmail.com
VEYSEL GANı veysel.gani@ihlas.net.tr

[Başa Dön]

- W -[Başa Dön]

- X -[Başa Dön]

- Y -

YAĞMUR ATSIZ yatsiz@milliyet.com.tr
YALÇIN BAYER ybayer@hurriyet.com.tr
YALÇIN DOĞAN ydogan@milliyet.com.tr
YALÇIN PEKŞEN yalcinp@aksam.com.tr
YAMAN TÖRÜNER Toruner@superonline.com
YAŞAR KAPLAN ykaplan@akit.com.tr
YAŞAR NURı ÖZTÜRK ynozturk@hurriyet.com.tr
YAŞAR NURı ÖZTÜRK yasarnuriozturk@stargazete.com
YASEMıN ÇONGAR ycongar@milliyet.com.tr
YAVUZ BÜLENT BAKıLER yavuzbulent.bakiler@ihlas.net.tr
YAVUZ DONAT ydonat@sabah.com.tr
YEMEN EKŞıOĞLU yeksioglu@fanatik.com.tr
YENER SUSOY ysusoy@hurriyet.com.tr
YILDIZ KARDAŞ yildiz.kardas@ihlas.net.tr
YILMAZ KARAKOYUNLU yilmazk@sabah.com.tr
YURTSAN ATAKAN yurtsan@stargazete.com
YUSUF KERıMOĞLU ykerimoglu@akit.com.tr

[Başa Dön]

- Z -

ZAPÇININ SEYıR DEFTERı zapci@radikal.com.tr
ZEYNEP ATıKKAN zatikkan@hurriyet.com.tr
ZEYNEP ORAL zeynep@zeyneporal.com
ZÜLFÜ LıVANELı livaneli@sabah.com.tr


[Başa Dön]

yeteeeeer
03-03-2010, 17:29
ARKADAŞLAR BUNLARDA MıLETVEKLERıNıN MAıLLERı

Uğur AKSÖZ ADANA CHP ugur.aksoz@tbmm.gov.tr
Atilla BAŞOĞLU ADANA CHP attilla@tbmm.gov.tr
Abdullah ÇALIŞKAN ADANA AK Parti abdullah.caliskan@tbmm.gov.tr
Ömer ÇELıK ADANA AK Parti omer.celik@tbmm.gov.tr
Nevin Gaye ERBATUR ADANA CHP gaye.erbatur@tbmm.gov.tr
Recep GARıP ADANA AK Parti recep.garip@tbmm.gov.tr
Vahit KıRıŞCı ADANA AK Parti vahit.kirisci@tbmm.gov.tr
Ali KÜÇÜKAYDIN ADANA AK Parti ali.kucukaydin@tbmm.gov.tr
Kemal SAĞ ADANA CHP kemal.sag@tbmm.gov.tr
Tacidar SEYHAN ADANA CHP tacidar.seyhan@tbmm.gov.tr
Ayhan Zeynep TEKıN BÖRÜ ADANA AK Parti ayhan.zeynep.tekin@tbmm.gov.tr
Abdullah TORUN ADANA AK Parti abdullah.torun@tbmm.gov.tr
Ziyattin YAĞCI ADANA AK Parti ziyaeddin.yagci@tbmm.gov.tr
Mehmet Ziya YERGÖK ADANA CHP ziya.yergok@tbmm.gov.tr
Mahmut GÖKSU ADIYAMAN AK Parti mahmut.goksu@tbmm.gov.tr
Şevket GÜRSOY ADIYAMAN CHP sevket.gursoy@tbmm.gov.tr
Fehmi Hüsrev KUTLU ADIYAMAN AK Parti husrevkutlu@tbmm.gov.tr
Mehmet ÖZYOL ADIYAMAN AK Parti mehmet.ozyol@tbmm.gov.tr
Sait AÇBA AFYON AK Parti sait.acba@tbmm.gov.tr
ıbrahim Hakkı AŞKAR AFYON AK Parti ibrahim.hakki.askar@tbmm.gov.tr
Halil AYDOĞAN AFYON AK Parti halil.aydogan@tbmm.gov.tr
Reyhan BALANDI AFYON AK Parti reyhan.balandi@tbmm.gov.tr
Ahmet KOCA AFYON AK Parti ahmet.koca@tbmm.gov.tr
Mahmut KOÇAK AFYON AK Parti mahmut.kocak@tbmm.gov.tr
Halil ÜNLÜTEPE AFYON CHP halil.unlutepe@tbmm.gov.tr
Naci ASLAN AĞRI CHP naci.aslan@tbmm.gov.tr
Cemal KAYA AĞRI AK Parti cemal.kaya@tbmm.gov.tr
Mehmet Melik ÖZMEN AĞRI AK Parti melikozmen@tbmm.gov.tr
Halil ÖZYOLCU AĞRI AK Parti halil.ozyolcu@tbmm.gov.tr
Mehmet Kerim YILDIZ AĞRI AK Parti mehmet.kerim.yildiz@tbmm.gov.tr
Ruhi AÇIKGÖZ AKSARAY AK Parti ruhi.acikgoz@tbmm.gov.tr
Ramazan TOPRAK AKSARAY AK Parti ramazan.toprak@tbmm.gov.tr
Hamza ALBAYRAK AMASYA AK Parti hamza.albayrak@tbmm.gov.tr
Zekeriya AKINCI ANKARA CHP zekeriya.akinci@tbmm.gov.tr
Yılmaz ATEŞ ANKARA CHP yilmaz.ates@tbmm.gov.tr
Ayşe Gülsün BıLGEHAN ANKARA CHP gulsun.bilgehan@tbmm.gov.tr
ısmail DEĞERLı ANKARA CHP ismail.degerli@tbmm.gov.tr
Bülent GEDıKLı ANKARA AK Parti bulentgedikli@tbmm.gov.tr
Haluk ıPEK ANKARA AK Parti haluk.ipek@tbmm.gov.tr
Salih KAPUSUZ ANKARA AK Parti salih.kapusuz@tbmm.gov.tr
Telat KARAPINAR ANKARA AK Parti telat.karapinar@tbmm.gov.tr
Yakup KEPENEK ANKARA CHP yakup.kepenek@tbmm.gov.tr
Faruk KOCA ANKARA AK Parti faruk.koca@tbmm.gov.tr
Muzaffer Remzi KURTULMUŞOĞLU ANKARA CHP muzaffer.kurtulmusoglu@tbmm.gov.tr
Remziye ÖZTOPRAK ANKARA AK Parti remziye.oztoprak@tbmm.gov.tr
Mehmet TOMANBAY ANKARA CHP mehmet.tomanbay@tbmm.gov.tr
Nur Doğan TOPALOĞLU ANKARA AK Parti nur.dogan.topaloglu@tbmm.gov.tr
Mustafa TUNA ANKARA AK Parti mustafatuna@tbmm.gov.tr
Mustafa Said YAZICIOĞLU ANKARA AK Parti mustafa.said.yazicioglu@tbmm.gov.tr
Osman AKMAN ANTALYA AK Parti drosmanakman@tbmm.gov.tr
Fikret BADAZLI ANTALYA AK Parti fbadazli@tbmm.gov.tr
Feridun Fikret BALOĞLU ANTALYA CHP baloglu@tbmm.gov.tr
Mevlüt ÇAVUŞOĞLU ANTALYA AK Parti cavusoglu@tbmm.gov.tr
Mehmet DÜLGER ANTALYA AK Parti mehmet.dulger@tbmm.gov.tr
Hüseyin EKMEKCıOĞLU ANTALYA CHP huseyin.ekmekcioglu@tbmm.gov.tr
Tuncay ERCENK ANTALYA CHP tuncay.ercenk@tbmm.gov.tr
Nail KAMACI ANTALYA CHP nail.kamaci@tbmm.gov.tr
Osman KAPTAN ANTALYA CHP osman.kaptan@tbmm.gov.tr
Burhan KILIÇ ANTALYA AK Parti burhan.kilic@tbmm.gov.tr
Ensar ÖĞÜT ARDAHAN CHP ensar.ogut@tbmm.gov.tr
Yüksel ÇORBACIOĞLU ARTVıN CHP yuksel.corbacioglu@tbmm.gov.tr
Ahmet Rıza ACAR AYDIN AK Parti ahmet.riza.acar@tbmm.gov.tr
Mehmet BOZTAŞ AYDIN CHP mehmet.boztas@tbmm.gov.tr
Özlem ÇERÇıOĞLU AYDIN CHP ozlem.cercioglu@tbmm.gov.tr
Atilla KOÇ AYDIN AK Parti atilla.koc@tbmm.gov.tr
Semiha ÖYÜŞ AYDIN AK Parti semiha.oyus@tbmm.gov.tr
Mehmet Mesut ÖZAKCAN AYDIN CHP mesutozakcan@tbmm.gov.tr
Ali AYDINLIOĞLU BALIKESıR AK Parti aaoglu@tbmm.gov.tr
Ali Kemal DEVECıLER BALIKESıR CHP ali.kemal.deveciler@tbmm.gov.tr
Ali Osman SALı BALIKESıR AK Parti ali.osman.sali@tbmm.gov.tr
Orhan SÜR BALIKESıR CHP orhan.sur@tbmm.gov.tr
Ahmet Edip UĞUR BALIKESıR AK Parti edip.ugur@tbmm.gov.tr
Mehmet Asım KULAK BARTIN AK Parti mehmet.asim.kulak@tbmm.gov.tr
Afif DEMıRKIRAN BATMAN AK Parti afifd@tbmm.gov.tr
Ahmet ıNAL BATMAN AK Parti ahmetinal@tbmm.gov.tr
Mehmet Nezir NASIROĞLU BATMAN AK Parti nezir.nasiroglu@tbmm.gov.tr
Memet Ali SUÇıN BATMAN AK Parti mehmet.ali.sucin@tbmm.gov.tr
Fetani BATTAL BAYBURT AK Parti fetani.battal@tbmm.gov.tr
Fahrettin POYRAZ BıLECıK AK Parti fahrettin.poyraz@tbmm.gov.tr
Yaşar TÜZÜN BıLECıK CHP yasar.tuzun@tbmm.gov.tr
Abdurrahman ANıK BıNGÖL AK Parti abdurrahman.anik@tbmm.gov.tr
Feyzi BERDıBEK BıNGÖL AK Parti feyzi.berdibek@tbmm.gov.tr
Mahfuz GÜLER BıNGÖL AK Parti mahfuz.guler@tbmm.gov.tr
Vahit KıLER BıTLıS AK Parti vahit.kiler@tbmm.gov.tr
Yüksel COŞKUNYÜREK BOLU AK Parti y.coskunyurek@tbmm.gov.tr
Mehmet ALP BURDUR AK Parti mehmet.alp@tbmm.gov.tr
Bayram ÖZÇELıK BURDUR AK Parti bayram.ozcelik@tbmm.gov.tr
Ramazan Kerim ÖZKAN BURDUR CHP r.kerim.ozkan@tbmm.gov.tr
Faruk ANBARCIOĞLU BURSA AK Parti faruk.anbarcioglu@tbmm.gov.tr
Faruk ÇELıK BURSA AK Parti faruk.celik@tbmm.gov.tr
Kemal DEMıREL BURSA CHP kemal.demirel@tbmm.gov.tr
Mustafa DÜNDAR BURSA AK Parti mustafa.dundar@tbmm.gov.tr
Zafer HIDIROĞLU BURSA AK Parti zafer.hidiroglu@tbmm.gov.tr
Sedat KIZILCIKLI BURSA AK Parti sedat.kizilcikli@tbmm.gov.tr
Mehmet KÜÇÜKAŞIK BURSA CHP mehmet.kucukasik@tbmm.gov.tr
Mustafa ÖZYURT BURSA CHP mustafa.ozyurt@tbmm.gov.tr
Niyazi PAKYÜREK BURSA AK Parti niyazi.pakyurek@tbmm.gov.tr
Mehmet Emin TUTAN BURSA AK Parti metutan@tbmm.gov.tr
Ertuğrul YALÇINBAYIR BURSA AK Parti ertugrul.yalcinbayir@tbmm.gov.tr
ıbrahim KÖŞDERE ÇANAKKALE AK Parti ibrahim.kosdere@tbmm.gov.tr
Ahmet KÜÇÜK ÇANAKKALE CHP ahmet.kucuk@tbmm.gov.tr
ısmail ÖZAY ÇANAKKALE CHP ismail.ozay@tbmm.gov.tr
ısmail ERıCEKLı ÇANKIRI AK Parti ismail.ericekli@tbmm.gov.tr
Hikmet ÖZDEMıR ÇANKIRI AK Parti hikmet.ozdemir@tbmm.gov.tr
Muzaffer KÜLCÜ ÇORUM AK Parti muzaffer.kulcu@tbmm.gov.tr
Murat YILDIRIM ÇORUM AK Parti murat.yildirim@tbmm.gov.tr
Mehmet Salih ERDOĞAN DENıZLı AK Parti salih.erdogan@tbmm.gov.tr
Osman Nuri FıLıZ DENıZLı AK Parti osman.nuri.filiz@tbmm.gov.tr
Mustafa GAZALCI DENıZLı CHP mustafa.gazalci@tbmm.gov.tr
Mehmet Ugur NEŞŞAR DENıZLı CHP mehmet.nessar@tbmm.gov.tr
Mehmet YÜKSEKTEPE DENıZLı AK Parti mehmetyuksektepe@tbmm.gov.tr
Aziz AKGÜL DıYARBAKIR AK Parti aziz.akgul@tbmm.gov.tr
M.ihsan ARSLAN DıYARBAKIR AK Parti ihsanarslan@tbmm.gov.tr
Mehmet Mehdi EKER DıYARBAKIR AK Parti mehdieker@tbmm.gov.tr
Ali ıhsan MERDANOĞLU DıYARBAKIR AK Parti ali.ihsan.merdanoglu@tbmm.gov.tr
Cavit TORUN DıYARBAKIR AK Parti cavit.torun@tbmm.gov.tr
ırfan Riza YAZICIOĞLU DıYARBAKIR AK Parti irfan.yazicioglu@tbmm.gov.tr
Metin KAŞIKOĞLU DÜZCE AK Parti metin.kasikoglu@tbmm.gov.tr
Ali AYAĞ EDıRNE AK Parti ali.ayag@tbmm.gov.tr
Necdet BUDAK EDıRNE CHP nbudak@tbmm.gov.tr
Rasim ÇAKIR EDıRNE CHP rasim.cakir@tbmm.gov.tr
Nejat GENCAN EDıRNE CHP nejat.gencan@tbmm.gov.tr
Mehmet Necati ÇETıNKAYA ELAZIĞ AK Parti necati.cetinkaya@tbmm.gov.tr
Zülfü DEMıRBAĞ ELAZIĞ AK Parti zulfu.demirbag@tbmm.gov.tr
Şemsettin MURAT ELAZIĞ AK Parti semsettin.murat@tbmm.gov.tr
Talip KABAN ERZıNCAN AK Parti talip.kaban@tbmm.gov.tr
Tevhit KARAKAYA ERZıNCAN AK Parti tevhit.karakaya@tbmm.gov.tr
Mustafa Nuri AKBULUT ERZURUM AK Parti mustafa.nuri.akbulut@tbmm.gov.tr
Mücahit DALOĞLU ERZURUM AK Parti mucahit.daloglu@tbmm.gov.tr
Muzaffer GÜLYURT ERZURUM AK Parti muzaffer.gulyurt@tbmm.gov.tr
Mustafa ILICALI ERZURUM AK Parti mustafa.ilicali@tbmm.gov.tr
ıbrahim ÖZDOĞAN ERZURUM AK Parti ibrahim.ozdogan@tbmm.gov.tr
Ömer ÖZYILMAZ ERZURUM AK Parti omer.ozyilmaz@tbmm.gov.tr
Hasan Murat MERCAN ESKıŞEHıR AK Parti mercan@tbmm.gov.tr
Mehmet Cevdet SELVı ESKıŞEHıR CHP cevdet.selvi@tbmm.gov.tr
Muharrem TOZÇÖKEN ESKıŞEHıR AK Parti mtozcoken@tbmm.gov.tr
Mehmet Vedat YÜCESAN ESKıŞEHıR CHP vedat.yucesan@tbmm.gov.tr
Ömer ABUŞOĞLU GAZıANTEP AK Parti omer.abusoglu@tbmm.gov.tr
Abdulkadir ATEŞ GAZıANTEP CHP abdulkadir.ates@tbmm.gov.tr
Mahmut DURDU GAZıANTEP AK Parti mahmut.durdu@tbmm.gov.tr
Mehmet SARI GAZıANTEP AK Parti mehmet.sari@tbmm.gov.tr
Kürşad TÜZMEN GAZıANTEP AK Parti ktuzmen@tbmm.gov.tr
Ahmet UZER GAZıANTEP AK Parti ahmetuzer@tbmm.gov.tr
Mustafa YILMAZ GAZıANTEP CHP mustafa.yilmaz@tbmm.gov.tr
Nurettin CANıKLı GıRESUN AK Parti nurettin.canikli@tbmm.gov.tr
Mehmet IŞIK GıRESUN CHP mehmet.isik@tbmm.gov.tr
Adem TATLI GıRESUN AK Parti adem.tatli@tbmm.gov.tr
Sabri VARAN GÜMÜŞHANE AK Parti sabri.varan@tbmm.gov.tr
Temel YILMAZ GÜMÜŞHANE AK Parti temel.yilmaz@tbmm.gov.tr
Fehmi ÖZTÜNÇ HAKKARı AK Parti fehmi.oztunc@tbmm.gov.tr
Mustafa ZEYDAN HAKKARı AK Parti mustafa.zeydan@tbmm.gov.tr
Züheyir AMBER HATAY CHP zuheyir.amber@tbmm.gov.tr
ınal BATU HATAY CHP inal.batu@tbmm.gov.tr
Fuat ÇAY HATAY CHP fuat.cay@tbmm.gov.tr
Gökhan DURGUN HATAY CHP gokhan.durgun@tbmm.gov.tr
Sadullah ERGıN HATAY AK Parti sadullah.ergin@tbmm.gov.tr
Fuat GEÇEN HATAY AK Parti fuat.gecen@tbmm.gov.tr
Abdulaziz YAZAR HATAY CHP aziz.yazar@tbmm.gov.tr
Dursun AKDEMıR IĞDIR DYP dursun.akdemir@tbmm.gov.tr
Yücel ARTANTAŞ IĞDIR CHP yucel.artantas@tbmm.gov.tr
Mehmet Sait ARMAĞAN ISPARTA AK Parti mehmet.sait.armagan@tbmm.gov.tr
Mehmet Emin Murat BıLGıÇ ISPARTA AK Parti eminbilgic@tbmm.gov.tr
Erkan MUMCU ISPARTA AK Parti erkan.mumcu@tbmm.gov.tr
Recep ÖZEL ISPARTA AK Parti recep.ozel@tbmm.gov.tr
Mehmet Mustafa AÇIKALIN ıSTANBUL AK Parti m.acikalin@tbmm.gov.tr
Abdülkadir AKSU ıSTANBUL AK Parti abdulkadir.aksu@tbmm.gov.tr
Güldal AKŞıT ıSTANBUL AK Parti guldal.aksit@tbmm.gov.tr
Halil AKYÜZ ıSTANBUL CHP halil.akyuz@tbmm.gov.tr
ılhan ALBAYRAK ıSTANBUL AK Parti ilhan.albayrak@tbmm.gov.tr
Tayyar ALTIKULAÇ ıSTANBUL AK Parti taltikulac@tbmm.gov.tr
Ersin ARIOĞLU ıSTANBUL CHP ersin.arioglu@tbmm.gov.tr
ısmet ATALAY ıSTANBUL CHP ismet.atalay@tbmm.gov.tr
Mustafa ATAŞ ıSTANBUL AK Parti mustafa.atas@tbmm.gov.tr
Azmi ATEŞ ıSTANBUL AK Parti azmi.ates@tbmm.gov.tr
Hasan AYDIN ıSTANBUL CHP hasanaydin@tbmm.gov.tr
Lokman AYVA ıSTANBUL AK Parti lokman.ayva@tbmm.gov.tr
Egemen BAĞIŞ ıSTANBUL AK Parti egemen.bagis@tbmm.gov.tr
Yahya BAŞ ıSTANBUL AK Parti yahya.bas@tbmm.gov.tr
Alaattin BÜYÜKKAYA ıSTANBUL AK Parti alaattin.buyukkaya@tbmm.gov.tr
Mehmet Beyazıt DENıZOLGUN ıSTANBUL AK Parti mehmet.denizolgun@tbmm.gov.tr
Kemal DERVıŞ ıSTANBUL CHP kemal.dervis@tbmm.gov.tr
Ekrem ERDEM ıSTANBUL AK Parti ekrem.erdem@tbmm.gov.tr
Ali Rıza GÜLÇıÇEK ıSTANBUL CHP ali.riza.gulcicek@tbmm.gov.tr
ırfan GÜNDÜZ ıSTANBUL AK Parti irfan.gunduz@tbmm.gov.tr
Hasan Fehmi GÜNEŞ ıSTANBUL CHP hfg@tbmm.gov.tr
Zeynep Damla GÜREL ıSTANBUL CHP damla.gurel@tbmm.gov.tr
Memduh HACIOĞLU ıSTANBUL CHP memduh.hacioglu@tbmm.gov.tr
Ünal KACIR ıSTANBUL AK Parti unal.kacir@tbmm.gov.tr
Hüseyin KANSU ıSTANBUL AK Parti huseyin.kansu@tbmm.gov.tr
Cengiz KAPTANOĞLU ıSTANBUL AK Parti cengiz.kaptanoglu@tbmm.gov.tr
Birgen KELEŞ ıSTANBUL CHP birgen.keles@tbmm.gov.tr
Ali Kemal KUMKUMOĞLU ıSTANBUL CHP a.kemalkumkumoglu@tbmm.gov.tr
Güldal OKUDUCU ıSTANBUL CHP guldal.okuducu@tbmm.gov.tr
Onur Başaran ÖYMEN ıSTANBUL CHP onur.oymen@tbmm.gov.tr
Ahmet Sırrı ÖZBEK ıSTANBUL CHP ahmet.sirri.ozbek@tbmm.gov.tr
ınci ÖZDEMıR ıSTANBUL AK Parti inci.ozdemir@tbmm.gov.tr
Mehmet Ali ÖZPOLAT ıSTANBUL CHP mehmet.ali.ozpolat@tbmm.gov.tr
Yaşar Nuri ÖZTÜRK ıSTANBUL Bağımsız yasar.nuri.ozturk@tbmm.gov.tr
Sıdıka SARIBEKıR ıSTANBUL CHP sidika.saribekir@tbmm.gov.tr
Mehmet SEKMEN ıSTANBUL AK Parti mehmet.sekmen@tbmm.gov.tr
ıdris Naim ŞAHıN ıSTANBUL AK Parti idris.naim.sahin@tbmm.gov.tr
Berhan ŞıMŞEK ıSTANBUL CHP berhan.simsek@tbmm.gov.tr
Emin ŞıRıN ıSTANBUL Bağımsız emin.sirin@tbmm.gov.tr
Bihlun TAMAYLIGıL ıSTANBUL CHP bihlun.tamayligil@tbmm.gov.tr
Bülent Hasan TANLA ıSTANBUL CHP bulent.tanla@tbmm.gov.tr
Ali TOPUZ ıSTANBUL CHP ali.topuz@tbmm.gov.tr
Kemal UNAKITAN ıSTANBUL AK Parti unakitan@tbmm.gov.tr
Zeynep Armağan USLU ıSTANBUL AK Parti zeynep.armagan.uslu@tbmm.gov.tr
Nevzat YALÇINTAŞ ıSTANBUL AK Parti nevzat.yalcintas@tbmm.gov.tr
Binali YILDIRIM ıSTANBUL AK Parti binali.yildirim@tbmm.gov.tr
Hakkı AKALIN ıZMıR CHP akalin@tbmm.gov.tr
Kıvılcım Kemal ANADOL ıZMıR CHP kemal.anadol@tbmm.gov.tr
Cânân ARıTMAN ıZMıR CHP canan.aritman@tbmm.gov.tr
Bülent BARATALI ıZMıR CHP bulent.baratali@tbmm.gov.tr
Ali Rıza BODUR ıZMıR CHP ali.riza.bodur@tbmm.gov.tr
Tevfik ENSARı ıZMıR AK Parti tevfik.ensari@tbmm.gov.tr
Fatma Seniha Nükhet HOTAR GÖKSEL ıZMıR AK Parti nukhet.hotar@tbmm.gov.tr
Erdal KARADEMıR ıZMıR CHP erdal.karademir@tbmm.gov.tr
Fazıl KARAMAN ıZMıR AK Parti fazil.karaman@tbmm.gov.tr
ısmail KATMERCı ıZMıR AK Parti ismailkatmerci@tbmm.gov.tr
Yılmaz KAYA ıZMıR CHP yilmaz.kaya@tbmm.gov.tr
Türkan MıÇOOĞULLARI ıZMıR CHP turkan.micoogullari@tbmm.gov.tr
Enver ÖKTEM ıZMıR CHP enver.oktem@tbmm.gov.tr
Mehmet Sayım TEKELıOĞLU ıZMıR AK Parti mehmet.tekelioglu@tbmm.gov.tr
Muharrem TOPRAK ıZMıR CHP muharrem.toprak@tbmm.gov.tr
Hakkı ÜLKÜ ıZMıR CHP hakki.ulku@tbmm.gov.tr
Serpil YILDIZ ıZMıR AK Parti serpil.yildiz@tbmm.gov.tr
Fatih ARIKAN KAHRAMANMARAŞ AK Parti fatih.arikan@tbmm.gov.tr
Mehmet Ali BULUT KAHRAMANMARAŞ AK Parti mehmet.ali.bulut@tbmm.gov.tr
Hanefi MAHÇıÇEK KAHRAMANMARAŞ AK Parti hanefi.mahcicek@tbmm.gov.tr
Mehmet PARLAKYıĞıT KAHRAMANMARAŞ CHP mehmet.parlakyigit@tbmm.gov.tr
Ali SEZAL KAHRAMANMARAŞ AK Parti ali.sezal@tbmm.gov.tr
Mehmet YILMAZCAN KAHRAMANMARAŞ AK Parti mehmet.yilmazcan@tbmm.gov.tr
Hasan BıLıR KARABÜK AK Parti hasan.bilir@tbmm.gov.tr
Mehmet CEYLAN KARABÜK AK Parti mehmet.ceylan@tbmm.gov.tr
Mevlüt AKGÜN KARAMAN AK Parti mevlutakgun@tbmm.gov.tr
Yüksel ÇAVUŞOĞLU KARAMAN AK Parti ycavusoglu@tbmm.gov.tr
Yusuf Selahattin BEYRıBEY KARS AK Parti s.beyribey@tbmm.gov.tr
Zeki KARABAYIR KARS AK Parti zeki.karabayir@tbmm.gov.tr
Selami YıĞıT KARS CHP yigit@tbmm.gov.tr
Sinan ÖZKAN KASTAMONU AK Parti sinan.ozkan@tbmm.gov.tr
Musa SIVACIOĞLU KASTAMONU AK Parti msivacioglu@tbmm.gov.tr
Mehmet YILDIRIM KASTAMONU CHP myildirim@tbmm.gov.tr
Adem BAŞTÜRK KAYSERı AK Parti adem.basturk@tbmm.gov.tr
Mustafa DURU KAYSERı AK Parti mustafa.duru@tbmm.gov.tr
Mustafa ELıTAŞ KAYSERı AK Parti mustafa.elitas@tbmm.gov.tr
Abdullah GÜL KAYSERı AK Parti abdullah.gul@tbmm.gov.tr
Ramazan CAN KIRIKKALE AK Parti ramazan.can@tbmm.gov.tr
Halil TıRYAKı KIRIKKALE CHP halil.tiryaki@tbmm.gov.tr
Mehmet Siyam KESıMOĞLU KIRKLARELı CHP mehmet.kesimoglu@tbmm.gov.tr
Ahmet Gökhan SARIÇAM KIRKLARELı AK Parti agokhansaricam@tbmm.gov.tr
Mikail ARSLAN KIRŞEHıR AK Parti mikailar@tbmm.gov.tr
Hüseyin BAYINDIR KIRŞEHıR CHP huseyin.bayindir@tbmm.gov.tr
Hacı TURAN KIRŞEHıR AK Parti hacituran@tbmm.gov.tr
Hasan KARA KıLıS AK Parti hasan.kara@tbmm.gov.tr
Veli KAYA KıLıS AK Parti veli.kaya@tbmm.gov.tr
Eyüp AYAR KOCAELı AK Parti eyup.ayar@tbmm.gov.tr
Muzaffer BAŞTOPÇU KOCAELı AK Parti muzaffer.bastopcu@tbmm.gov.tr
ızzet ÇETıN KOCAELı CHP izzet.cetin@tbmm.gov.tr
Nihat ERGÜN KOCAELı AK Parti nihat.ergun@tbmm.gov.tr
Salih GÜN KOCAELı CHP salih.gun@tbmm.gov.tr
Mehmet Sefa SıRMEN KOCAELı CHP sefa.sirmen@tbmm.gov.tr
Ahmet BÜYÜKAKKAŞLAR KONYA AK Parti ahmetbuyukakkaslar@tbmm.gov.tr
Nezir BÜYÜKCENGıZ KONYA CHP nezir.buyukcengiz@tbmm.gov.tr
Muharrem CANDAN KONYA AK Parti muharrem.candan@tbmm.gov.tr
Remzi ÇETıN KONYA AK Parti remzi.cetin@tbmm.gov.tr
Abdullah ÇETıNKAYA KONYA AK Parti abdullah.cetinkaya@tbmm.gov.tr
Orhan ERDEM KONYA AK Parti orhan.erdem@tbmm.gov.tr
Mehmet KILIÇ KONYA AK Parti mehmet.kilic@tbmm.gov.tr
Kerim ÖZKUL KONYA AK Parti kerim.ozkul@tbmm.gov.tr
Harun TÜFEKCı KONYA AK Parti harun.tufekci@tbmm.gov.tr
Mustafa ÜNALDI KONYA AK Parti mustafa.unaldi@tbmm.gov.tr
Halil ÜRÜN KONYA AK Parti halil.urun@tbmm.gov.tr
Soner AKSOY KÜTAHYA AK Parti soner.aksoy@tbmm.gov.tr
Abdullah Erdem CANTıMUR KÜTAHYA AK Parti abdullah.erdem.cantimur@tbmm.gov.tr
Alaettin GÜVEN KÜTAHYA AK Parti alaettin.guven@tbmm.gov.tr
Hüsnü ORDU KÜTAHYA AK Parti husnu.ordu@tbmm.gov.tr
Halil ıbrahim YILMAZ KÜTAHYA AK Parti ibrahim.yilmaz@tbmm.gov.tr
Miraç AKDOĞAN MALATYA AK Parti mirac.akdogan@tbmm.gov.tr
Ferit Mevlüt ASLANOĞLU MALATYA CHP mevlut.aslanoglu@tbmm.gov.tr
Ali Osman BAŞKURT MALATYA AK Parti ali.osman.baskurt@tbmm.gov.tr
Ahmet Münir ERKAL MALATYA AK Parti merkal@tbmm.gov.tr
Muharrem KILIÇ MALATYA CHP muharrem.kilic@tbmm.gov.tr
Bülent ARINÇ MANıSA AK Parti bulent.arinc@tbmm.gov.tr
Nuri ÇıLıNGıR MANıSA CHP nuri.cilingir@tbmm.gov.tr
Hasan ÖREN MANıSA CHP hasan.oren@tbmm.gov.tr
Hüseyin TANRIVERDı MANıSA AK Parti huseyin.tanriverdi@tbmm.gov.tr
Hakan TAŞCI MANıSA AK Parti hakan.tasci@tbmm.gov.tr
Süleyman TURGUT MANıSA AK Parti suleyman.turgut@tbmm.gov.tr
Süleyman BÖLÜNMEZ MARDıN Bağımsız suleymanbolunmez@tbmm.gov.tr
Selahattin DAĞ MARDıN AK Parti selahhattin.dag@tbmm.gov.tr
Muharrem DOĞAN MARDıN Bağımsız muharrem.dogan@tbmm.gov.tr
Nihat ERı MARDıN AK Parti nihat.eri@tbmm.gov.tr
Mehmet Beşir HAMıDı MARDıN AK Parti besir.hamidi@tbmm.gov.tr
Saffet BENLı MERSıN AK Parti saffet.benli@tbmm.gov.tr
Vahit ÇEKMEZ MERSıN CHP vahit.cekmez@tbmm.gov.tr
Dengir Mir Mehmet FIRAT MERSıN AK Parti dengirmir@tbmm.gov.tr
Hüseyin GÜLER MERSıN CHP huseyin.guler@tbmm.gov.tr
Ali OKSAL MERSıN CHP ali.oksal@tbmm.gov.tr
Hüseyin ÖZCAN MERSıN CHP huseyin.ozcan@tbmm.gov.tr
Mustafa ÖZYÜREK MERSıN CHP mustafa.ozyurek@tbmm.gov.tr
Ali ARSLAN MUĞLA CHP ali.arslan@tbmm.gov.tr
Gürol ERGıN MUĞLA CHP gurolergin@tbmm.gov.tr
Hasan ÖZYER MUĞLA AK Parti hasan.ozyer@tbmm.gov.tr
Fahrettin ÜSTÜN MUĞLA CHP fahrettin.ustun@tbmm.gov.tr
Ali Cumhur YAKA MUĞLA CHP ali.cumhur.yaka@tbmm.gov.tr
Medeni YILMAZ MUŞ AK Parti medeni.yilmaz@tbmm.gov.tr
Mehmet ELKATMIŞ NEVŞEHıR AK Parti mehmet.elkatmis@tbmm.gov.tr
Rıtvan KÖYBAŞI NEVŞEHıR AK Parti ritvan.koybasi@tbmm.gov.tr
Mahmut Uğur ÇETıN NıĞDE AK Parti mahmut.ugur.cetin@tbmm.gov.tr
Orhan ERASLAN NıĞDE CHP orhaneraslan@tbmm.gov.tr
Eyüp FATSA ORDU AK Parti eyup.fatsa@tbmm.gov.tr
Hamit TAŞCI ORDU AK Parti hamit.tasci@tbmm.gov.tr
Mehmet SARI OSMANıYE AK Parti m.sari@tbmm.gov.tr
Şükrü ÜNAL OSMANıYE AK Parti sukru.unal@tbmm.gov.tr
ılyas ÇAKIR RıZE AK Parti ilyas.cakir@tbmm.gov.tr
ımdat SÜTLÜOĞLU RıZE AK Parti imdat.sutluoglu@tbmm.gov.tr
Erol Aslan CEBECı SAKARYA AK Parti erol.a.cebeci@tbmm.gov.tr
Hasan Ali ÇELıK SAKARYA AK Parti hasanali.celik@tbmm.gov.tr
Süleyman GÜNDÜZ SAKARYA AK Parti suleyman.gunduz@tbmm.gov.tr
Ayhan Sefer ÜSTÜN SAKARYA AK Parti ayhan.sefer.ustun@tbmm.gov.tr
Recep YILDIRIM SAKARYA AK Parti recep.yildirim@tbmm.gov.tr
Mustafa ÇAKIR SAMSUN AK Parti mustafa.cakir@tbmm.gov.tr
Cemal Yılmaz DEMıR SAMSUN AK Parti cemal.yilmaz.demir@tbmm.gov.tr
Mustafa DEMıR SAMSUN AK Parti mustafa.demir@tbmm.gov.tr
Suat KILIÇ SAMSUN AK Parti suat.kilic@tbmm.gov.tr
Mehmet KURT SAMSUN AK Parti mehmet.kurt@tbmm.gov.tr
ılyas Sezai ÖNDER SAMSUN CHP ilyas.sezai.onder@tbmm.gov.tr
Musa UZUNKAYA SAMSUN AK Parti musa.uzunkaya@tbmm.gov.tr
Ahmet YENı SAMSUN AK Parti ahmet.yeni@tbmm.gov.tr
Öner ERGENÇ SııRT AK Parti oner.ergenc@tbmm.gov.tr
Öner GÜLYEŞıL SııRT AK Parti siirtmvog@tbmm.gov.tr
Engin ALTAY SıNOP CHP engin.altay@tbmm.gov.tr
Cahit CAN SıNOP AK Parti cahit.can@tbmm.gov.tr
Mustafa ÖZTÜRK SıNOP AK Parti m.ozturk@tbmm.gov.tr
Osman KILIÇ SıVAS AK Parti osman.kilic@tbmm.gov.tr
Ömer KULAKSIZ SıVAS AK Parti omer.kulaksiz@tbmm.gov.tr
Nurettin SÖZEN SıVAS CHP nurettin.sozen@tbmm.gov.tr
Orhan TAŞ SıVAS AK Parti orhan.tas@tbmm.gov.tr
Selami UZUN SıVAS AK Parti selami.uzun@tbmm.gov.tr
Yahya AKMAN ŞANLIURFA AK Parti yahya.akman@tbmm.gov.tr
Mehmet Faruk BAYRAK ŞANLIURFA AK Parti farukbayrak@tbmm.gov.tr
Sabahattin CEVHERı ŞANLIURFA AK Parti sabahattin.cevheri@tbmm.gov.tr
Zülfükar ıZOL ŞANLIURFA AK Parti zulfikar.izol@tbmm.gov.tr
Mahmut KAPLAN ŞANLIURFA AK Parti mahmut.kaplan@tbmm.gov.tr
Mehmet Atilla MARAŞ ŞANLIURFA AK Parti mehmet.atilla.maras@tbmm.gov.tr
Mehmet Vedat MELıK ŞANLIURFA CHP vedat.melik@tbmm.gov.tr
Turan TÜYSÜZ ŞANLIURFA CHP turan.tuysuz@tbmm.gov.tr
Abdurrahman Müfit YETKıN ŞANLIURFA AK Parti mufit.yetkin@tbmm.gov.tr
Mahmut YILDIZ ŞANLIURFA CHP mahmut.yildiz@tbmm.gov.tr
ıbrahim Hakkı BıRLıK ŞIRNAK AK Parti ibrahim.hakki.birlik@tbmm.gov.tr
Abdullah Veli SEYDA ŞIRNAK AK Parti veli.seyda@tbmm.gov.tr
Tevfik Ziyaeddin AKBULUT TEKıRDAĞ AK Parti ziyaeddin.akbulut@tbmm.gov.tr
Ahmet KAMBUR TEKıRDAĞ AK Parti ahmet.kambur@tbmm.gov.tr
Erdoğan KAPLAN TEKıRDAĞ CHP erdogan.kaplan@tbmm.gov.tr
Mehmet Nuri SAYGUN TEKıRDAĞ CHP mnuri.saygun@tbmm.gov.tr
Enis TÜTÜNCÜ TEKıRDAĞ CHP etutuncu@tbmm.gov.tr
Zeyid ASLAN TOKAT AK Parti zeyid.aslan@tbmm.gov.tr
ıbrahim ÇAKMAK TOKAT AK Parti ibrahim.cakmak@tbmm.gov.tr
Mehmet Ergün DAĞCIOĞLU TOKAT AK Parti dagcioglu@tbmm.gov.tr
Orhan Ziya DıREN TOKAT CHP orhan.diren@tbmm.gov.tr
Feramüz ŞAHıN TOKAT CHP feramuz.sahin@tbmm.gov.tr
Asım AYKAN TRABZON AK Parti asim.aykan@tbmm.gov.tr
Mustafa CUMUR TRABZON AK Parti mustafa.cumur@tbmm.gov.tr
Cevdet ERDÖL TRABZON AK Parti cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
Kemalettin GÖKTAŞ TRABZON AK Parti kemalettin.goktas@tbmm.gov.tr
Mehmet Akif HAMZAÇEBı TRABZON CHP ahamzacebi@tbmm.gov.tr
Faruk Nafız ÖZAK TRABZON AK Parti faruk.nafiz.ozak@tbmm.gov.tr
Vahdet Sinan YERLıKAYA TUNCELı CHP sinan.yerlikaya@tbmm.gov.tr
Osman COŞKUNOĞLU UŞAK CHP o.coskunoglu@tbmm.gov.tr
Ahmet ÇAĞLAYAN UŞAK AK Parti ahmet.caglayan@tbmm.gov.tr
Alim TUNÇ UŞAK AK Parti alim.tunc@tbmm.gov.tr
Haci BıNER VAN AK Parti haci.biner@tbmm.gov.tr
Hüseyin ÇELıK VAN AK Parti celik.huseyin@tbmm.gov.tr
Yekta HAYDAROĞLU VAN AK Parti yekta.haydaroglu@tbmm.gov.tr
Mehmet KARTAL VAN CHP mehmet.kartal@tbmm.gov.tr
Halil KAYA VAN AK Parti halil.kaya@tbmm.gov.tr
Muharrem ıNCE YALOVA CHP muharrem.ince@tbmm.gov.tr
Şükrü ÖNDER YALOVA AK Parti sukru.onder@tbmm.gov.tr
Bekir BOZDAĞ YOZGAT AK Parti bekir.bozdag@tbmm.gov.tr
Mehmet ERDEMıR YOZGAT AK Parti mehmet.erdemir@tbmm.gov.tr
Emin KOÇ YOZGAT CHP emin.koc@tbmm.gov.tr
Mehmet Yaşar ÖZTÜRK YOZGAT AK Parti yasar.ozturk@tbmm.gov.tr
Harun AKIN ZONGULDAK CHP harun.akin@tbmm.gov.tr
Fazlı ERDOĞAN ZONGULDAK AK Parti fazli.erdogan@tbmm.gov.tr
Nadir SARAÇ ZONGULDAK CHP nadir.sarac@tbmm.gov.tr
Köksal TOPTAN ZONGULDAK AK Parti koksal.toptan@tbmm.gov.tr
Polat TÜRKMEN ZONGULDAK AK Parti polat.turkmen@tbmm.gov.tr

yeteeeeer
03-03-2010, 17:31
MıLLıYET
Kuruluş Tarihi: 3 Mayıs 1950
Adres.........: Doğan Medya Center 34554 Bağcılar/ıSTANBUL
Telefon.......: 212 5056111
Fax...........: 212 5056233 (Haber Merkezi)
E-Mail........: okur@milliyet.com.tr
Web...........: http://www.milliyet.com.tr/HÜRRıYET
Kuruluş Tarihi: 1.5.1948
Adres.........: Hürriyet Medya Towers Güneşli- 34544 ıSTANBUL
Telefon.......: 212 6770000
Fax...........: 212 6770340
Web...........: Hürriyet - Türkiye’nin Açılış Sayfası (http://www.hurriyet.com.tr/)
Kuruluş Tarihi: 7 Mayıs 1924
Adres.........: Türkocağı Cad.No:39/41 34334 Cağaloğlu/ıSTANBUL
Telefon.......: 212 5120505 (20 Hat)
Fax...........: 212 5138595
Web..........: Cumhuriyet Portal (http://www.cumhuriyet.com.tr/)
E-Mail.......: postakutusu@cumhuriyet.com.tr

yeteeeeer
03-03-2010, 17:42
arkadaŞlar benbunalrı buldum
eĞer baŞka eklem ıstedıĞını zadresler varsa
elkeyelım

yeteeeeer
03-03-2010, 17:43
Ahmet İNAM (güncel) (ahmet.inam@akşam.com.tr)

Ali SAYDAM (GÜNCEL) (ali.saydam@akşam.com.tr)

Atılgan BAYAR (güncel) (atilgan.bayar@akşam.com.tr)

Burhan AYERİ (güncel) (burhan.ayeri@akşam.com.tr)

Deniz GÖKÇE(ekonomi) (deniz.gokce@akşam.com.tr)

Deniz GÜÇER (güncel) (deniz.gucer@akşam.com.tr)

Esin GEDİK (ekonomi) (esin.gedik@akşam.com.tr)

Gürkan HACIR (güncel) (gurkan.hacir@akşam.com.tr)

Hüsnü MAHALLİ (dış politika) ( hmahalli@superonline.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

İ.Hüseyin YILDIZ(ekonomi) (huseyin.yildiz@akşam.com.tr)

İsmail KÜÇÜKKAYA(ANK/güncel)(ismail.kucukkaya@akşam.com.tr)

Mehveş EVİN (güncel) (mehveş.evin@akşam.com.tr)

Mehmet Kenan KAYA (güncel) (mehmet.kenan@akşam.com.tr)

Nagehan ALÇI (politika)( nagehan@nagehanalci.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Nihal KEMALOĞLU (politika) (nihal.kemaloglu@akşam.com.tr)

Oray EĞİN (güncel) (oray.egin@akşam.com.tr)

Serdar AKİNAN (güncel)

Serdar TURGUT(politika)( serdarturgut@superonline.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Sevim GÖZAY (güncel)(sevim.gozay@akşam.com.tr)

E-posta.......: ankcum@cumhuriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Abdurrahman YILDIRIM(ekonomi)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Ali TEZEL (sosyal güvenlik)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Balçiçek PAMİR (güncel)( bpamir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Doğan SATMIŞ (politika)(dsatmı s@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Elif ŞAFAK (güncel)( esafak@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Ercan KUMCU(ekonomi)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Esen EVRAN (ekonomi) eevran@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Fatih ALTAYLI (politika)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Gazi ERÇEL (ekonomi)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Güntay ŞİMŞEK (ekonomi)( gsimsek@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Hacer GEMİCİ(ekonomi)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Hakan ÖZENEN(ekonomi)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Hakan ÖZYILDIZ (ekonomi) ( hozyildiz@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

İsmet ÖZKUL(ekonomi)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Menekşe TASELİM (ekonomi)( mataselim@htgazetecom.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Muharrem SARIKAYA (politika) ( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Murat BARDAKÇI(tarih)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Nihal Bengisu KARACA(güncel)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Nuran YILDIZ (güncel)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Osman GENÇER (güncel) ( ogencer@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Oral ERDOĞAN (ekonomi) oerdogan@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Özay ŞENDİR (güncel)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Özlem DALGA (ekonomi)( odalga@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Pakize SUDA (güncel) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Pervin KAPLAN (güncel) ( pkaplan@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Soli ÖZEL (dış politika)( sozel@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Tülin DALOĞLU (dış politika)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Yaşar Nuri ÖZTÜRK (din)( ynozturk@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Yavuz SEMERCİ (güncel)( osendir@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Yiğit BULUT (ekonomi)( ybulut@htgazete.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Zeynep SUBAŞI (ekonomi) (zsubası@htgazete.com.tr)

Arif ŞİMŞEK (güncel)( arif.simsek@tercuman.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Aydın MENDERES(politika)( aydin.menderes@tercuman.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Bülent KUŞOĞLU (politika)( kusoglu@vizyonymn.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Hakkı KURBAN (politika)( hakki.kurban@tercuman.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Metin ÖZKAN (Ank/politika)

Muzaffer ILICAK (güncel)( muzaffer.ilicak@tercuman.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Sırrı Yüksel CEBECİ(güncel)( sirriyuksel.cebeci@tercuman.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Veli SARITOPRAK (güncel)
Ahmet Hakan(güncel)( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Ayşe ARMAN(güncel)

Bekir COŞKUN (ANK/politika)( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Cüneyt ÜLSEVER(politika)( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Doğan HIZLAN(kültür) ( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Ege CANSEN(ekonomi)( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Enis BERBEROĞLU (ekonomi) oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Erdal SAĞLAM (ekonomi) oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Erkan ÇELEBİ(tüketici köşesi)

Ertuğrul ÖZKÖK(politika)

Fatih ÇEKİRGE (güncel)

Ferai TINÇ(dış politika)

Gila BENMAYOR(ekonomi) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Hadi ULUENGİN (güncel)( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Kanat ATKAYA(güncel) oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Mehmet Y. YILMAZ(güncel)( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Nuray MERT (politika) oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Oktay EKŞİ(politika)( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Özdemir İNCE(güncel)

Rahmi TURAN(güncel) oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Soner YALÇIN (politika) oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Şükrü KÜÇÜKŞAHİN(ANK/politika)

Şükrü KIZILOT(ANK/ekonomi)( skizilot@yaklasim.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Tufan TÜRENÇ(politika) ( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Vahap MUNYAR(ekonomi müdürü)( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Yalçın BAYER(güncel) ( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Yalçın DOĞAN(politika)

Yılmaz ÖZDİL (politika)( oeksi@hurriyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )


Abbas GÜÇLÜ(güncel)( aguclu@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Can DÜNDAR(ANK/güncel) ( can.dundar@e-kolay.net Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Çetin ALTAN (politika)( c.altan@bnet.net.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Derya SAZAK(politika)( fbila@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Doğan HEPER(politika) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Ece TEMELKURAN(güncel) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Fikret BİLA(ANK/politika)( fbila@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Güneri CİVAOĞLU(politika)( gunericivaoglu@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Güngör URAS(ekonomi) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Hasan CEMAL(politika)( h.cemal@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Hasan PULUR(politika)( fbila@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Hurşit GÜNEŞ(ekonomi) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Melih AŞIK(güncel) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Meral TAMER(ekonomi) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Metin MÜNİR (ekonomi)( fbila@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Nail GÜRELİ(politika)( nailgureli@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Osman ULAGAY(ekonomi) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Rıza TÜRMEN (güncel)

Sami KOHEN(dış politika)( fbila@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Sedat ERGİN (politika) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Semih İDİZ(dış politika) Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir '; document.write( ' Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Serpil YILMAZ(ekonomi)( syilmaz@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Taha AKYOL(politika) ( t.akyol@milliyet.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )
Web...........: Kadınlar Kulübü - KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU (http://www.ortadogugazetesi.net)

E-posta.......: gazete@ortadogugazetesi.net Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir


Web...........: STARGAZETE.COM - Haber, Son Dakika, Hava Durumu, Ekonomi, Spor, Politika, Sağlık, Sinema, Magazin, Aile (http://www.stargazete.com.tr)

E-posta.......: starextra@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir


Ahmet KEKEÇ (güncel)( akekec@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Ardan ZENTÜRK (politika)

Aziz ÜSTEL (güncel)( austel@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Berat ÖZİPEK (güncel)( berat@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Beril DEDEOĞLU (dış politika)

Ergun BABAHAN (politika)

Eser KARAKAŞ (politika)( ekarakas@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Hadi ÖZIŞIK (güncel)( hadi@internethaber.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Hasan KAÇAN (güncel)( hkacan@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

İbrahim KİRAS ( ibrahimkiras@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Mahir KAYNAK(güncel)( mkaynak@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Mehmet ALTAN(politika)( mehmetaltan@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Murat BİRSEL (güncel)( muratbirsel@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Mustafa AKYOL(politika)( mustafaakyol@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Mustafa ERDOĞAN (politika)( merdogan@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Mustafa KARAALİOĞLU (politika)( mkaraalioglu@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Nasuki GÜNGÖR (politika)( ngungor@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Resul KURT (ekonomi)( info@resulkurt.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Sami SELÇUK (hukuk)

Şamil TAYYAR (politika)( stayyar@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir )

Yağmur ATSIZ(politika)( yagmuratsiz@stargazete.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir


Ali AĞAOĞLU (finans) aagaoglu@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Aydın AYAYDIN (ekonomi) aayaydin@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Bilal ÇETİN(ANK/politika) bcetin@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Can ATAKLI (güncel) catakli@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Cengiz AKTAR(politika) caktar@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Dilek ÖNDER donder@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Ercan İNAN(güncel) einan@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Erol ÇEVİKÇE(ekonomi) cevikce@ttnet.net.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Güngör MENGİ(politika) gmengi@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Hikmet BİLA(politika) hbila@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

İclal AYDIN(güncel) iaydin@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Mehmet TEZKAN (güncel) mtezkan@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Mine KIRIKKANAT (güncel) mine.gokce@wanadoo.fr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Mustafa MUTLU (politika) mmutlu@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Mutlu TONBEKİCİ mutlu.tonbekici@gmail.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Necati DOĞRU(güncel) ndogru@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Okay GÖNENSİN(politika) ogonensin@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Onur KUMBARACIBAŞI (politika) okumbaracibasi@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Prof.Dr.Süheyl BATUM(hukuk) sbatum@bahcesehir.edu.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Reha MUHTAR (güncel) rmuhtar@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Ruhat MENGİ(güncel) rmengi@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Ruşen ÇAKIR (politika) rcakir@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Selahattin DUMAN(güncel) sduman@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Tayfun DEVECİOĞLU(güncel) tdevecioglu@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Tuna KİREMİTÇİ (güncel) tkiremitci@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Zülfü LİVANELİ(güncel) zlivaneli@gazetevatan.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Web...........: Yeniçag (http://www.yenicaggazetesi.com.tr)

E-posta.......: yenicag@yenicaggazetesi.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Akif EMRE(dış politika) aemre@yenisafak.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Ali BAYRAMOĞLU(politika) alibayramoglu@tnn.net Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Fehmi KORU(ANK/politika) f.koru@yenisafak.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Hakan ALBAYRAK (ANK/güncel) halbayrak@yahoo.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

İbrahim KARAGÜL(dış politika ibrahimkaragul@gmail.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Kürşat BUMİN(politika) kbumin@yenişafak.com.tr

Mehmet ŞEKER(güncel) mseker@yenisafak.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Melikşah UTKU(güncel) mutku@yenisafak.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Mustafa ÖZEL(ekonomi) mozel@yenisafak.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Nazif GÜRDOĞAN(güncel) ngurdogan@yenişafak.com.tr

Rasim ÖZDENÖREN(güncel) rozdenoren@yenisafak.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Salih TUNA(güncel) stuna@yenisafak.com.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidirAnkara Bürosu

yasminm
03-03-2010, 18:24
kızlar okudum ve mailleri tek tek attım.şimdi verdiğiniz diğer adreslere de atıcam.e

35deniz
03-03-2010, 21:15
ayşe arman'a dün mail atmıştım:)

bende atmıştım süper ya ben görmedim bugünde yoğundum hastaneye gitmiştim ayy çok sevindim ya..

35deniz
03-03-2010, 21:18
yeter süpersin arkadaşım
ayrıca ayşe armanın da bu konuyu önemsemesine çok sevindim

35deniz
03-03-2010, 21:22
çoks evindim ya en azından ayşe arman ciddye almış baktım hürriyetin sitesine çok sevindim
inşallah sesimiz duyan olur

yeteeeeer
04-03-2010, 06:15
yeter süpersin arkadaşım
ayrıca ayşe armanın da bu konuyu önemsemesine çok sevindim

canım elimde gelni yaptımben bu gündr gidiyorum yokum burada diğertopklerde haber verelim 8 martta her kes burada olsun
iinşşşşşşşşşşşşşşşşş
ne kadaş çok mail o kadar çok ses

Fadik
04-03-2010, 12:56
merhebe arkadaşlara.s.

inşallah sesimiiz herkese duyuracağızkaydirigubbakcemile5

35deniz
04-03-2010, 14:04
nereye gidiyorsun bir daha girmeyecek misin?
cumartesi pazar ben her topiğe atacağım yine 8 mart pazartesi ya öncesinde iyi olur

yeteeeeer
04-03-2010, 14:38
sllmmmmmm
kızlar ben geldim

yeteeeeer
04-03-2010, 14:39
nereye gidiyorsun bir daha girmeyecek misin?
cumartesi pazar ben her topiğe atacağım yine 8 mart pazartesi ya öncesinde iyi olur

canım dr gidecektim ya gittim geldim
öok şükür her şey yolunda
martta tüp bebek tedavisi başlayacak
RABBM UTANDIRMASIN
İİNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

baharson
04-03-2010, 15:46
arkadaşala bugün ntv de bu yeni tüp bebek yasası vardı tedavi hizmetleri genel müdürü irfan şencan programa bağlandı ve bu kararların çok yerinde olduğundan filan bahsedip durdu geri adım atmayacak galiba bu çok bildiğini zanneden düşüncesiz insanlar.

baharson
04-03-2010, 15:52
kızlar bu irfan şencanı mail yağmuruna tutsak işe yararmı acaba....

tolu
04-03-2010, 15:59
Arkadaşlar yeni bir topik açtım genelgeyle ilgili müjde sayılabilecek bir haber.Detayları anlatmayayım siz kendiniz okuyun. ÇıDER Çocuk istiyorum derneği ırfan beyle görüşmüş.ınternet sayfasını okuyun

tolu
04-03-2010, 16:00
Arkadaşlar yeni bir topik açtım genelgeyle ilgili müjde sayılabilecek bir haber.Detayları anlatmayayım siz kendiniz okuyun. ÇİDER Çocuk istiyorum derneği İrfan beyle görüşmüş.İnternet sayfasını okuyun

Fadik
04-03-2010, 16:26
arkadaşala bugün ntv de bu yeni tüp bebek yasası vardı tedavi hizmetleri genel müdürü irfan şencan programa bağlandı ve bu kararların çok yerinde olduğundan filan bahsedip durdu geri adım atmayacak galiba bu çok bildiğini zanneden düşüncesiz insanlar.
hadi yaÇok üzgünüm çoookArkadaşlar yeni bir topik açtım genelgeyle ilgili müjde sayılabilecek bir haber.Detayları anlatmayayım siz kendiniz okuyun. ÇİDER Çocuk istiyorum derneği İrfan beyle görüşmüş.İnternet sayfasını okuyun

ama arkadaşın dediğine göre bugün ntv de hiç geri adım atmamış...
bu demek oluyorki sibel hanımın dediklerinide pek ciddiye almamış:olmaz:

necla81
04-03-2010, 16:44
çok öfkeliyim bu kendini bilmez insanlara biz zaten tedavilerin sıkıntısı maddiyat derken birde bunlar gibi kendini bilmez insanların bizimle ilgili verdikleri saçma kararlarlada uğraşmak zorunda kalıyoruz :umursamaz::umursamaz:

Fadik
04-03-2010, 17:18
arkadaşlar sibel hanımın yazısından azıcık kopyalıyorum:

Trabzon Mileltvekili Aile sağlık ve Sosyal işler Komisyon Başkanı Sn.Cevdet Erdöl�e görüşme yaptım. Cevdet Bey;Bu genelgeyi hazırlayan danışman grup tamamen uzman doktorlardan önemli tıp adamlarından oluşturuldu. Onlara özellikle kadının 35 yaş öncesi gebe kalma şansları soruldu ve bu konu çok tartışıldı dedi. Hemen bütün uzmanlar 35 yaş öncesi kadınların tüp bebek tedavisinde hamile kalma şanslarının bir embiryo ile % 40 ,iki embiryo ile % 48 olduğunu belirttiler.% 8 birimlik artış çok yüksek olmadığından bir embiryo uygun görüldü.

gerçekten bu kadarcık mı fark var....

yeteeeeer
05-03-2010, 06:47
arkadaşlar sibel hanımın yazısından azıcık kopyalıyorum:

Trabzon Mileltvekili Aile sağlık ve Sosyal işler Komisyon Başkanı Sn.Cevdet Erdöl�e görüşme yaptım. Cevdet Bey;Bu genelgeyi hazırlayan danışman grup tamamen uzman doktorlardan önemli tıp adamlarından oluşturuldu. Onlara özellikle kadının 35 yaş öncesi gebe kalma şansları soruldu ve bu konu çok tartışıldı dedi. Hemen bütün uzmanlar 35 yaş öncesi kadınların tüp bebek tedavisinde hamile kalma şanslarının bir embiryo ile % 40 ,iki embiryo ile % 48 olduğunu belirttiler.% 8 birimlik artış çok yüksek olmadığından bir embiryo uygun görüldü.

gerçekten bu kadarcık mı fark var....herkese günaydın
bu gün çok erkenciyim


canım fadik dün BEN TÜP BEBEK MERKEZİNDEYDİM BİLİYORSUNUZ DR TÜP BEBEK'E GEÇMEYE KARAR VERDİ VE BANA SANA UZUN PROTKOL UYGULASAKDA OLURDU (ÖNCEKİ 2 DENEMEM KISA PRROTOKOL )AMA BU YENİ GENELGEYE TAKILMA DİYE KISA PROTOKOL YAPACAĞIZ GENELGEYE TAKILIRSAK ŞANSIN %20.20 AZALACAK DEDİ
EĞER BU FARK BU KADAR AZSA DR NEDEN BU KADAR ENDİŞELİLER kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:uhm::uhm:

BENCE YASAYI KABULENMEMİZ İÇİN BÖLE SÖLENİYOR

35deniz
05-03-2010, 11:33
canım dr gidecektim ya gittim geldim
öok şükür her şey yolunda
martta tüp bebek tedavisi başlayacak
RABBM UTANDIRMASIN
İİNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

inşallah canım hadi bakalım bende rapor için gittim mayısta aşılama olacak mecburen devlet başka türlü karşılamıyor ondan sonra 1 aşılama daha sonra tüp ebbek hadi hayırlısı..

35deniz
05-03-2010, 11:34
arkadaşala bugün ntv de bu yeni tüp bebek yasası vardı tedavi hizmetleri genel müdürü irfan şencan programa bağlandı ve bu kararların çok yerinde olduğundan filan bahsedip durdu geri adım atmayacak galiba bu çok bildiğini zanneden düşüncesiz insanlar.

hadi ya ben denk gelmedim hiç çok da izleyemiyorum tv inşallah olmaz ya bu nedir kendi başına gelmediği için anlamıyor işte...

35deniz
05-03-2010, 11:38
Arkadaşlar yeni bir topik açtım genelgeyle ilgili müjde sayılabilecek bir haber.Detayları anlatmayayım siz kendiniz okuyun. ÇİDER Çocuk istiyorum derneği İrfan beyle görüşmüş.İnternet sayfasını okuyun

arkadaşım nerde açtığın topiği daha açık yazsaydın keşke

yeteeeeer
05-03-2010, 11:40
inşallah canım hadi bakalım bende rapor için gittim mayısta aşılama olacak mecburen devlet başka türlü karşılamıyor ondan sonra 1 aşılama daha sonra tüp ebbek hadi hayırlısı..

rabbim hepimizin yüzüne baksın
iinnşşşşşşşşşşşşşş

35deniz
05-03-2010, 11:40
arkadaşlar sibel hanımın yazısından azıcık kopyalıyorum:

Trabzon Mileltvekili Aile sağlık ve Sosyal işler Komisyon Başkanı Sn.Cevdet Erdöl�e görüşme yaptım. Cevdet Bey;Bu genelgeyi hazırlayan danışman grup tamamen uzman doktorlardan önemli tıp adamlarından oluşturuldu. Onlara özellikle kadının 35 yaş öncesi gebe kalma şansları soruldu ve bu konu çok tartışıldı dedi. Hemen bütün uzmanlar 35 yaş öncesi kadınların tüp bebek tedavisinde hamile kalma şanslarının bir embiryo ile % 40 ,iki embiryo ile % 48 olduğunu belirttiler.% 8 birimlik artış çok yüksek olmadığından bir embiryo uygun görüldü.

gerçekten bu kadarcık mı fark var....

zaten sağlıklı olsa ı yaşa kadar olur bebeği eşinde problem varsa kendinde yumurtalam problemi varsa kalitesiz oluyorsa nasıl olacak zaten çıkan kalitesiz yumurtalardan birini mi yerleştirecekler