Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2010 Kasım Anneleri

alaycikus67
12-03-10, 10:03
harzemsah
slm kızlar nası gidiyor bendede gaz sancısı çok oluyor göbeğim kocaman oluyor bazen ben daha kimseye demediğim için anlıyacaklar şimdiden diyorum :) folik asite devam 8. haftaya kadar sanırım bende hamile kalmadan başlamıştım..
ayy bende öyle karnım şiştikçe şişiyor görende 3-4 aylık sanır o derece oluyor yani
yaa bende onu soracaktım folibol kullanıyorum ne zaman bırakmak lazım diye
8. haftada mı son oluyor ?

hndnylmz
barays
ayy bende öyle karnım şiştikçe şişiyor görende 3-4 aylık sanır o derece oluyor yani
Ben hamile kalmadan önce Folicplus kullanıyordum.Doktora gitmedim henüz ama öğrendikten sonra Elevite başladım hemen.

eren sezen
harzemsah
ya medical park ayşegül hanım oğlum da da ona gitmiştim de biraz yoğun oluyor 3 nisana randevu alabildim anca o zaman gidicem canım beklemek çok zor sen gittin mi umarım çok geç olmuyordur benimki
nerde bu hastane bahçelievlerdekimii? ben gittim cnm salı günü alttan baktı gözüktü tahliller verdi kan değerim düşük çıktı bu salı tekrar gidicem

begümcükk
eren sezen
hımm bana vermedi keşke verseydii benim 3 ay önce karnımda ölmüştü
inşallah rabbim sağ salim verir kucaklarımıza canım. doktoruna bi sor istersen. bünyen çok zayıf dedi bana. ilk 2 ay kullanıcam sanırım o ilacı. sabah ve akşam tok karna içiyorum. ama çok uyku yapıyor ilaç.

eren sezen
barays
ben ilk 3 ay kullanılıyo diye biliyorum ama emin değilimm

eren sezen
hndnylmz
Ben hamile kalmadan önce Folicplus kullanıyordum.Doktora gitmedim henüz ama öğrendikten sonra Elevite başladım hemen.
elevit vitaminmii

eren sezen
begümcükk
inşallah rabbim sağ salim verir kucaklarımıza canım. doktoruna bi sor istersen. bünyen çok zayıf dedi bana. ilk 2 ay kullanıcam sanırım o ilacı. sabah ve akşam tok karna içiyorum. ama çok uyku yapıyor ilaç.
amin inş.. cnmm doktora karnımda öldüğünü anlattım kartıma not bile aldıı ama belki 3 tane ilaç verdi oda ağır olur diye vermemiştirr salı günü tekrar gidince sorarım

hndnylmz
eren sezen
elevit vitaminmii
Folik asit ve multivitamin kompleksi yani tüm vitaminler var içinde.

eren sezen
hndnylmz
Folik asit ve multivitamin kompleksi yani tüm vitaminler var içinde.
hımm anladımm

eren sezen
kızlar ben kaçar 1 saat sonra gelirimm oğlumu okuldan almaya gidicemm

harzemsah
folik asit 8 hafta içiliyor diye biliyorum ben

alaycikus67
eren sezen
kızlar ben kaçar 1 saat sonra gelirimm oğlumu okuldan almaya gidicemm
hadi kolay gelsin canım

harzemsah
az önce nette baktım da 12,haftaya kadar kullabilir diyor

BalSurat
Benim tahmini doğum tarıhını 1 kasım yazıyor ama ben ekim annelerınde takıyorum sezeryan olunca malum erken doğuyor bebeler :KK43:( Bende çok halsizlik yorgunluk uyku hali bulnatılarr başladı bütün evden herşeydennnnnnnn tiksiniyorummm .iştah sıfır sizde nasıl şikayetler var bu arada progestanda kullanıyorum o şikayetlerı dahada arttırır

zeyn77
selam hanimlar nasilsiniz demin dolabi karistirirken bir tane test buldum tabi hemen yaptim aninda iki cizgi cikti daha goktora gitmedigim icin endiseliyim ama üc testimde pozitif cikti insallah hersey yolundadir

hndnylmz
zeyn77
selam hanimlar nasilsiniz demin dolabi karistirirken bir tane test buldum tabi hemen yaptim aninda iki cizgi cikti daha goktora gitmedigim icin endiseliyim ama üc testimde pozitif cikti insallah hersey yolundadir
Yolundadır canım endişelenme :KK46:

eren sezen
12-03-10, 11:03
zeyn77
yolundadır cnm merak etme bende senin gibi tam üç test yaptımm hepside pozitif çıkmıştıı

Lady34
12-03-10, 11:03
eren sezen
evet sezen diyin kızlarr tuvaletini tutma canım iyi değil idrar yolların bile iltihaplanırr kalk benim gibi sende evde hayalet gibi geziyorum valla bütün gece:roflol:
evet ya Allah korusun
wc ye gittim accık işedim ne iş ya :kedi:

barays
afiyet olsun tatlımmm
bende saysam o kadar gidiyorumdur çok su tüketiyorum dolayısıyla sürekli wc ye taşınıyorumohaoldumsmile
maşallah en iyisini yapıyosun Şeniz
harzemsah
hadi ya
benim 5 haftalığım 3 haftaya folic asidim biter o zaman :uhm:
yenisini almim yani

TESTERE
Benim tahmini doğum tarıhını 1 kasım yazıyor ama ben ekim annelerınde takıyorum sezeryan olunca malum erken doğuyor bebeler :KK43:( Bende çok halsizlik yorgunluk uyku hali bulnatılarr başladı bütün evden herşeydennnnnnnn tiksiniyorummm .iştah sıfır sizde nasıl şikayetler var bu arada progestanda kullanıyorum o şikayetlerı dahada arttırır
benim de rahim şekil bozukluğu dolasıyle erken doğum yapabilirim
ama buraya takılıyom kaydirigubbakcemile3
arada ekim annelerine uğrayacağım yerimseniben

eren sezen
12-03-10, 12:03
Lady34
evet ya Allah korusun
wc ye gittim accık işedim ne iş ya :kedi:

maşallah en iyisini yapıyosun Şeniz

hadi ya
benim 5 haftalığım 3 haftaya folic asidim biter o zaman :uhm:
yenisini almim yani

benim de rahim şekil bozukluğu dolasıyle erken doğum yapabilirim
ama buraya takılıyom kaydirigubbakcemile3
arada ekim annelerine uğrayacağım yerimseniben
bende 7 kasım doğum tarihi ama sezeryanla olucam oda 10 gün erken oluyo yani 27 ekimm ama ben de burdayım

Lady34
eren sezen
bende 7 kasım doğum tarihi ama sezeryanla olucam oda 10 gün erken oluyo yani 27 ekimm ama ben de burdayım
sezeryan olunca 10 gün erken mi oluyo akannehir
bilmiyodum :kedi:

eren sezen
Lady34
sezeryan olunca 10 gün erken mi oluyo akannehir
bilmiyodum :kedi:
evet doktorum öyle söyledii anne son hafta iyice ağırlaşıyomuş sıkıntı olmasın diyeymişş

Lady34
bunu da öğrendim sezencim kaydirigubbakcemile3
neden sezeryan istiyosun :kedi:

begümcükk
kızlar size bişey sorucam. öğle yemeğini yedikten sonra öyle bir uyku bastıki mahvoldum. uyuyamayınca mı bilmiyorum ama başım öyle bi döndüki. sekreterim ben sürekli tel bağlıom felan. rakamları bile seçemedim. bilgisayardaki yazıları okuyamadım.. yaa çok korktum ablamı aradım tansiyonun düşmüştür dedi. öylemidir sizce eyvahedigeldismile

eren sezen
Lady34
bunu da öğrendim sezencim kaydirigubbakcemile3
neden sezeryan istiyosun :kedi:
gülüm benim 1 oğlum var 6.5 yaşında onda suyum azalmıştı bide kiloluydu oğlum 4.350 gr doğdu mecburen sezeryanla doğum yaptımm ilk sezeryan olunca ikinci normal olmuyomuşş daha doğrudu türkiyede böyle bu sistemm benimde mecburen buda sezeryann

eren sezen
begümcükk
kızlar size bişey sorucam. öğle yemeğini yedikten sonra öyle bir uyku bastıki mahvoldum. uyuyamayınca mı bilmiyorum ama başım öyle bi döndüki. sekreterim ben sürekli tel bağlıom felan. rakamları bile seçemedim. bilgisayardaki yazıları okuyamadım.. yaa çok korktum ablamı aradım tansiyonun düşmüştür dedi. öylemidir sizce eyvahedigeldismile
canım ayran iç iyi gelirr tansiyonun düşmüş olabilir

begümcükk
siz neden sezeryan istiyosunuz kızlar

begümcükk
eren sezen
gülüm benim 1 oğlum var 6.5 yaşında onda suyum azalmıştı bide kiloluydu oğlum 4.350 gr doğdu mecburen sezeryanla doğum yaptımm ilk sezeryan olunca ikinci normal olmuyomuşş daha doğrudu türkiyede böyle bu sistemm benimde mecburen buda sezeryann

çok şaşırdım yaa ilki sezeryan olunca normal olmuo bi daa demekki

eren sezen
begümcükk
çok şaşırdım yaa ilki sezeryan olunca normal olmuo bi daa demekki
yok olmuyomuşş doktor türkiyede bu riski göze alıcak doktor yok dedi riskliymişş

Lady34
begümcükk
tansıyonun düşmüştür kesin
ayran iç tatlım benneyaptımki
eren sezen
hım bunu da öğrenmiş oldum akannehir

zeyn77
hayirli cumalar hanimlar nasilsiniz siz ne zaman etrafinizdakilere müjdeyi vermeyi düsünüyorsunuz ben hersey yolunda giderse üc aylik olunca söylemek istiyorum

alaycikus67
zeyn77
hayirli cumalar hanimlar nasilsiniz siz ne zaman etrafinizdakilere müjdeyi vermeyi düsünüyorsunuz ben hersey yolunda giderse üc aylik olunca söylemek istiyorum
Biz vermeye başladık bile yakınlarımız büyük bir kısmı öğrendikaydirigubbakcemile2

zeyn77
barays
Biz vermeye başladık bile yakınlarımız büyük bir kısmı öğrendikaydirigubbakcemile2
senin ilk bebeginmi canim

hndnylmz
zeyn77
Bir bebeğimi görim bende ondan sonra sölicem bir kalbi atsın kuzumun pıt pıt ondan sonra.

alaycikus67
bugün 2. kez kustum :sinifsinif:
çok kötü oluyor ilk sabah aç karnına kustum
az önce de yemek sonrası kustum halen de iyi değilim ve karnım ağrıyor
bebişim uslu durmuyor bugün :umursamaz:

zeyn77
hndnylmz
Bir bebeğimi görim bende ondan sonra sölicem bir kalbi atsın kuzumun pıt pıt ondan sonra.
ins canim sen nezaman doktora gidiceksin belirtilerin neler

bafo
12-03-10, 13:03
eren sezen
evet doktorum öyle söyledii anne son hafta iyice ağırlaşıyomuş sıkıntı olmasın diyeymişş
eyvah ben ekımım o zaman

begümcükk
kızlar size bişey sorucam. öğle yemeğini yedikten sonra öyle bir uyku bastıki mahvoldum. Uyuyamayınca mı bilmiyorum ama başım öyle bi döndüki. Sekreterim ben sürekli tel bağlıom felan. Rakamları bile seçemedim. Bilgisayardaki yazıları okuyamadım.. Yaa çok korktum ablamı aradım tansiyonun düşmüştür dedi. öylemidir sizce eyvahedigeldismile
canm tansıyonun dusmustur bol sıvı al bırazda temız hava ıyı gelır

eren sezen
12-03-10, 13:03
evet bafocumm sendemi sezeryan düşünüyosun